Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty 2016:) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 09:54   #4981
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Ja obcinam bo mam ich serdecznie dość. A tyle co zostaje na szczotce to wola o pomstę do nieba

Ja będę łysa!
Powiedz dla fryzjera - taki młody typem w angli był na mistrzostwach fryzjerstwa krótkich włosów - jest specem od tego no i jest przystojny
A niech robi co chce żeby było ttlko dobrze ?może być irokeza gokonko pił głowy maszynka itp. W dupie to mam
Mam je rozczesywac w minute a nie godzinę jak teraz.
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 10:01   #4982
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

U nas noc ble. Zasnał po 19, ale juz koło 22 zaczął się rzucac w łóżeczku jak śledź bez wody Od razu wiedziałam że to brzuś go męczy, ale myslałam że po żelazie. Rano zrobil taką brzydka wodnista kupę, śluzowatą czyli nie po żelazie a matka się czegoś nażarła Teraz juz nie dojdę czego, bo sporo tego syfu było w weekend, to za chiny nie trafie co Niby spał, rzucał się co jakis czas do samego rana, ale spał, z zamkniętymi oczami Tylko matka co raz wstawała, bo się bała że sobie krzywdę zrobi


Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Dziewczyny popelnilam zakup na allegro

Kilka ubranek za 650 zł

Napisałam dla taty ze paczka przyjdzie a on mi odp : oho ! Zaczyna się szaleństwo z kurierami - czuć będzie ze córka jedzie

Ale jeszcze nie marudził

Jutro zamawiam 4 tła do zdjęć. I to są tła 4 m na długość i szerokość. I jak mu kurier taka rurę do pracy za niesie a on później na rowerze z nią do domu wróci to mnie zabije
Będzie wesoło

Tak jak rok temu zamawialam bagażnik dachowy i on nie wiedział i mu kurier go do pracy przyniósł
A ten dzwoni czy nas nie *****alo ze kajak zamówiliśmy i na rowerze z nim do domu szedł
Jak kilka za 650 zł to chyba tkanych złota nitką
Kajak hehehe

Tez miałam popełnić grzech ubrankowy, ale rano zapisując się do dentysty usłyszałam, że zabulę co najmniej 700zł Więc no tego, nie będzie szaleństw zakupowych ino oszczędzanie
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 10:24   #4983
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
U nas noc ble. Zasnał po 19, ale juz koło 22 zaczął się rzucac w łóżeczku jak śledź bez wody Od razu wiedziałam że to brzuś go męczy, ale myslałam że po żelazie. Rano zrobil taką brzydka wodnista kupę, śluzowatą czyli nie po żelazie a matka się czegoś nażarła Teraz juz nie dojdę czego, bo sporo tego syfu było w weekend, to za chiny nie trafie co Niby spał, rzucał się co jakis czas do samego rana, ale spał, z zamkniętymi oczami Tylko matka co raz wstawała, bo się bała że sobie krzywdę zrobi




Jak kilka za 650 zł to chyba tkanych złota nitką
Kajak hehehe

Tez miałam popełnić grzech ubrankowy, ale rano zapisując się do dentysty usłyszałam, że zabulę co najmniej 700zł Więc no tego, nie będzie szaleństw zakupowych ino oszczędzanie

Serio nie ma tego tsk dużo ale się zbiera pajac kolo 20 zł a kilka wzięłam i to na zas bo 84 nawet bralam

Pewnie na mieści i tak więcej kupie

A tak w ogóle to chyba zostaje aż do połowy września w pl

Tylko czy tż tyle wytrzyma
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 10:30   #4984
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

dobra dziewczyny skoro żadna chętna to szykuję nowy wątek. tylko jak numerować. jako 2 część czy kontynuować dalej?
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 10:48   #4985
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Paula ja Cię widzę w takiej fryzurze 😍 masz odwagę kobieto 😀

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
U nas noc ble. Zasnał po 19, ale juz koło 22 zaczął się rzucac w łóżeczku jak śledź bez wody Od razu wiedziałam że to brzuś go męczy, ale myslałam że po żelazie. Rano zrobil taką brzydka wodnista kupę, śluzowatą czyli nie po żelazie a matka się czegoś nażarła Teraz juz nie dojdę czego, bo sporo tego syfu było w weekend, to za chiny nie trafie co Niby spał, rzucał się co jakis czas do samego rana, ale spał, z zamkniętymi oczami Tylko matka co raz wstawała, bo się bała że sobie krzywdę zrobi




Jak kilka za 650 zł to chyba tkanych złota nitką
Kajak hehehe

Tez miałam popełnić grzech ubrankowy, ale rano zapisując się do dentysty usłyszałam, że zabulę co najmniej 700zł Więc no tego, nie będzie szaleństw zakupowych ino oszczędzanie
Matka coś ty zjadła 😂

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Serio nie ma tego tsk dużo ale się zbiera pajac kolo 20 zł a kilka wzięłam i to na zas bo 84 nawet bralam

Pewnie na mieści i tak więcej kupie

A tak w ogóle to chyba zostaje aż do połowy września w pl

Tylko czy tż tyle wytrzyma
Zazdroszczę tyle czasu 😊 tatuś bedzie tęsknić 😉 u nas to nie przejdzie 😂
__________________
Nasz aniołek 02.2015
25.01.2016 nasze słoneczko jest już z nami Ninka
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 10:57   #4986
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Esorku nie wiem czy ta spacerówka jest ok jeżeli ma tylko 2stopniową regulację oparcia...Mi przypomina ten beznadziejny wózek który kupiłam bez przemyśleń dla Mikołaja- Caretero Alfa...nie rozkłada się na płasko a taki maluszek który siedzi powiedzmy że jeździłby w nim ok 7 miesiąca to jeszcze może podczas spaceru zasnąć...i co wtedy??? Pędem do domu żeby go wyjąć...bo ten że tak powiem drugi stopień jest na półsiedząco....i po drugie po jakiś 3 mies użyttkowania niemiłosiernie się rozgibał...
Teraz dla Patryka kupiłam Bertoni Lorelli Foxy...i jest super...rozkłada się na płasko, łatwo się składa w rączce...ma fajny kosz na zakupy i inne pierdołki






Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Esor może coś takiego ?

http://sprzedajemy.pl/wozek-spacerow...dka-nr18719577

Jak ja szukałam to mi polecali caretero i milly mally z tych lekkich i tanich tylko trzeba patrzeć które się na płasko rozkładają tu rację ma Aga






Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
http://m.ebay.co.uk/itm/OBABY-MONTY-....c100408.m2460 ja mam taki kupiłam używke tanio w super stanie mam nadzieję że się sprawdzi






Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Esorku, jesli chodzi o spacerówki, dziewczyny maja racje , u mnie musiały byc :
lekki, zwrotny, koła skrętne, ale z możliwością zablokowania
mozliwośc rozlożenia na płasko
absolutnie nie parasolka
w daszku okienko, żeby podejrzeć bąbla
kosz na zakupy
łatwość prania tapicerki
rączka taka jak w wózku głebokim, nie takie "rogi"
łatwy do złozenia
tacka na picie itp.( ja mam akurat przy rączce)
oparcie dla rączek dziecka takie do trzymania i podnozek zafoliowane, zeby nie brudziło sie, bo wiadomo taki starszak wszystko wyszmula
folia od deszczu
takie okrycie na wózek chroniace od deszczu/wiatru
nie pamiętam, co jeszcze, ale to moje wymagania, nie konieczne dla wszystkich.
Aha, moja spacerówka ma rawie 7 lat, a wygląda jak nówka, i dlatego bede jej uzywac przy milku. kosztowała ponad 300 zł, ale to by dobry zakup, duzo widziałam takich spacerówek.
nazwa eurobaby f1
Eurobaby Wózek Spacerowy F1 - ID: 1804 - sklepMati.pl

sklepmati.pl › Spacer › Wózki › Spacerowe

Dzięki dziewczyny serdecznie za porady.

Elena ten co wysłałaś jest ogólnie super, prawie ideał... Ale nie dla mnie Ja że względu na swoją małą posture MUSZE mieć lżejszy (ten ma 9.5, a przecież takie nawet 6.5 kg są) i tak jak Marciar raczej też łatwo składany.

Agacilla ten co Ty polecasz znowu ma spoko opinie, ale niby że dodupy koła i amortyzatory i że na zwykłym chodniku ciężko się prowadzi... Co o tym powiesz? Wiem że są ludzie co na wszystko narzekają także bardzo się tym nie sugeruje

Marta i Lola ten co wysłałyscie potem obyczaje bo właśnie Hania mi marudzi :/




Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Paula no leci leci mi okropnie....jak wrócimy ze sklepu i spaceru musze posprzątać bo większego syfu niż ja mam w salonie po śniadaniu to chyba nikt nie ma...muszę wydrukować rezygnację z neta z PLUSA, wypełnić papiery bo coś tam przysłali do tego 500+ i jeszcze poprasować i spakować ciuchy które udało mi się opchnąć
To to 500 plus serio już działa? To jest 500 zł od drugiego dziecka co miesiąc od narodzin do kiedy?


Cześć dziewczyny Hania marudzi więc napiszę tylko tyle że u nas ogólnie wróciły super noce od 2 dni ale znowu lipa z laktacja :/ Potem was nadrabie
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:09   #4987
mamusiaczek
Rozeznanie
 
Avatar mamusiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 619
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Hej!
Nie ma bata nie nadrobię Was. Widzę, że temat spacerówek się zaczął Ja też musiałabym kupić taką do auta, może jutro uda mi się coś pooglądać. Jadę jutro do pracy, bo jakieś paczki dla dzieciaków na mnie czekają Pewnie czekolada i jakieś syfiate miśki, ale zobaczymy

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
To to 500 plus serio już działa? To jest 500 zł od drugiego dziecka co miesiąc od narodzin do kiedy?
Działa Ja już miałam 2 przelewy A do kiedy? Niby do 18 roku życia, ale nie wierzę, że to pociągną tak długo
__________________
Tomuś
mamusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 11:20   #4988
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny serdecznie za porady.

Elena ten co wysłałaś jest ogólnie super, prawie ideał... Ale nie dla mnie Ja że względu na swoją małą posture MUSZE mieć lżejszy (ten ma 9.5, a przecież takie nawet 6.5 kg są) i tak jak Marciar raczej też łatwo składany.

Agacilla ten co Ty polecasz znowu ma spoko opinie, ale niby że dodupy koła i amortyzatory i że na zwykłym chodniku ciężko się prowadzi... Co o tym powiesz? Wiem że są ludzie co na wszystko narzekają także bardzo się tym nie sugeruje

Marta i Lola ten co wysłałyscie potem obyczaje bo właśnie Hania mi marudzi :/






To to 500 plus serio już działa? To jest 500 zł od drugiego dziecka co miesiąc od narodzin do kiedy?


Cześć dziewczyny Hania marudzi więc napiszę tylko tyle że u nas ogólnie wróciły super noce od 2 dni ale znowu lipa z laktacja :/ Potem was nadrabie
Esorku, ja to słuszna baba jestem, 172 cm i waga tez niemała, wiec dla mnie lekki a złozenie to chwilka

U mnie też karmienie słabo


Tak, to 500+ działa, u nas do tej pory tak jak u mamusiaczek- 2 przelewy.
Niby mówia, ze do 18 r. z.ale gwarantowane jest do bodajze listopada 2017 roku a potem zobaczymy. może też być, ze zmieni sie rzad i zabiorą, na razie płacą .
To jest na drugie i kolejne dziecko bez względu na dochody a jesli ktos chce i na pierwsze to nie moze przekroczyc jakiegoś tam progu, 800 zł. chyba , my się łapiemy tylko na drugie, ale u nas idzie kasa od razu na lokate, dla dzieciakow potem bedzie.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mamusiaczek Pokaż wiadomość
Hej!
Nie ma bata nie nadrobię Was. Widzę, że temat spacerówek się zaczął Ja też musiałabym kupić taką do auta, może jutro uda mi się coś pooglądać. Jadę jutro do pracy, bo jakieś paczki dla dzieciaków na mnie czekają Pewnie czekolada i jakieś syfiate miśki, ale zobaczymy


Działa Ja już miałam 2 przelewy A do kiedy? Niby do 18 roku życia, ale nie wierzę, że to pociągną tak długo
Fajnie z tymi paczkami, co by nie było, liczy sie, ze pamietaja , to na dzień dziecka tak?
u nas daja tylko na mikołaja i organizuja fajna choinkę
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:31   #4989
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

A u nas dzisiaj super pogoda. Bezchmurne niebo, ale troche sie ochlodzilo. Dla mnie idealnie
O 11.15 moj boss zarzadzil spacer i o dziwo spi do tej pory

Paula, nie moge sie doczekac twojego nowego looku


I wiecie co? Ja tu wszystkie info chlone jak gabka bo niemal w kazdym temacie jestem zielona. Moze przy kolejnej ciazy bede mogla podzielic sie z kims moja wiedza
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:37   #4990
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Ja obcinam bo mam ich serdecznie dość. A tyle co zostaje na szczotce to wola o pomstę do nieba

Ja będę łysa!
Powiedz dla fryzjera - taki młody typem w angli był na mistrzostwach fryzjerstwa krótkich włosów - jest specem od tego no i jest przystojny
A niech robi co chce żeby było ttlko dobrze ?może być irokeza gokonko pił głowy maszynka itp. W dupie to mam
Mam je rozczesywac w minute a nie godzinę jak teraz.
Paula, ze jaka fryzura? bo ciut nie zrozumiałam
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:37   #4991
lamia12344
Rozeznanie
 
Avatar lamia12344
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 838
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Kurczę u nas 500+ ani widu, ani słychu 😒 składaliśmy wniosek 11 kwietnia i cisza... Niby mają jeszcze miesiąc ale z tego co wiem u nas w gminie brak funduszy, czekają na dotację...



My po szczepieniu, Zuza marudna od rana a teraz jeszcze chyba ją nóżka boli.



Oby po spacerze jej się poprawiło, bo dzisiaj uruchamiam produkcję pierogów 😊 Ruskie, z mięsem, z truskawkami i z jabłkami 😄 będzie wyżera...
lamia12344 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 11:42   #4992
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Dobra dziołchy ignorujecie mnie więc załozyłam wątek póki mogę Przypominam, że ten trzeba skończyć.
narazie z numeracją zrobiłam jak widać, jesli chcecie zmian mówcie. W ogóle jeśli chcecie jakichkolwiek zmian, coś dodac, coś ująć, to piszcie, Ja tu tylko sprzątam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61383321
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:47   #4993
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez lamia12344 Pokaż wiadomość
Kurczę u nas 500+ ani widu, ani słychu 😒 składaliśmy wniosek 11 kwietnia i cisza... Niby mają jeszcze miesiąc ale z tego co wiem u nas w gminie brak funduszy, czekają na dotację...



My po szczepieniu, Zuza marudna od rana a teraz jeszcze chyba ją nóżka boli.



Oby po spacerze jej się poprawiło, bo dzisiaj uruchamiam produkcję pierogów 😊 Ruskie, z mięsem, z truskawkami i z jabłkami 😄 będzie wyżera...
Oby szybko przestało bolec

Mniam, ale bym zjadla takie z truskawkami
Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Dobra dziołchy ignorujecie mnie więc załozyłam wątek póki mogę Przypominam, że ten trzeba skończyć.
narazie z numeracją zrobiłam jak widać, jesli chcecie zmian mówcie. W ogóle jeśli chcecie jakichkolwiek zmian, coś dodac, coś ująć, to piszcie, Ja tu tylko sprzątam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61383321
brawo. No to konczymy
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:47   #4994
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

No to 6 postow zostało
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:48   #4995
lamia12344
Rozeznanie
 
Avatar lamia12344
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 838
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

No to już 5 😄
lamia12344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:48   #4996
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cztery
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:49   #4997
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

3 :d
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:51   #4998
NanaR
Zadomowienie
 
Avatar NanaR
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 699
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

No to dobija my wątek u nas noc kolejna kiepska pobudki co 2h od 6:30 już na nogach bo mały rzeski. Wogole skubany rączki wyciąga żeby go na ręce wziąć i nie mogłam go w wózku ubujac a nie chce do rąk przyzwyczajać za bardzo pół h się meczylam a przyszła mam przejęła wózek 10min dziecko śpi

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Kto będzie ostatni??
__________________
03.2014
02.2015

Dumna mama Dominika
07.02.2016
NanaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 11:52   #4999
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Paula, ze jaka fryzura? bo ciut nie zrozumiałam
Hehe słownik przekrecil mi

Chodziło o to ze mogę nawet pol głowy maszynką przejechać

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Jaaaa
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 12:00   #5000
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Koniec!
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 15:21   #5001
Aagaciorek
Zadomowienie
 
Avatar Aagaciorek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 022
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Ja obcinam bo mam ich serdecznie dość. A tyle co zostaje na szczotce to wola o pomstę do nieba

Ja będę łysa!
Powiedz dla fryzjera - taki młody typem w angli był na mistrzostwach fryzjerstwa krótkich włosów - jest specem od tego no i jest przystojny
A niech robi co chce żeby było ttlko dobrze ?może być irokeza gokonko pił głowy maszynka itp. W dupie to mam
Mam je rozczesywac w minute a nie godzinę jak teraz.
Mi tez wlosy garsciami leca, straszne to jest :O
Ja bym sie chyba nie odwazyla na tak krotko sciac ale kto wie, moze kiedys jak mnie moje klaczory na maxa wku.wia

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Lucy, moj chlopina robil kiedys zeba pod mikroskopem i tez mnostwo kasy na niego poszlo, chyba cos z 1000, a i tak koniec koncow zab poszedl do wyrwania, grrrrrr

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mamusiaczek Pokaż wiadomość
Hej!
Nie ma bata nie nadrobię Was. Widzę, że temat spacerówek się zaczął Ja też musiałabym kupić taką do auta, może jutro uda mi się coś pooglądać. Jadę jutro do pracy, bo jakieś paczki dla dzieciaków na mnie czekają Pewnie czekolada i jakieś syfiate miśki, ale zobaczymy


Działa Ja już miałam 2 przelewy A do kiedy? Niby do 18 roku życia, ale nie wierzę, że to pociągną tak długo
Tez mi sie jakos nie chce wierzyc, ze to 500plus bedzie dlugo

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lamia12344 Pokaż wiadomość
Kurczę u nas 500+ ani widu, ani słychu 😒 składaliśmy wniosek 11 kwietnia i cisza... Niby mają jeszcze miesiąc ale z tego co wiem u nas w gminie brak funduszy, czekają na dotację...



My po szczepieniu, Zuza marudna od rana a teraz jeszcze chyba ją nóżka boli.



Oby po spacerze jej się poprawiło, bo dzisiaj uruchamiam produkcję pierogów 😊 Ruskie, z mięsem, z truskawkami i z jabłkami 😄 będzie wyżera...
Uuu biedne nasze malenstwa z tymi szczepieniami...
Pierogi mmmmm jadlabym
__________________
Aagaciorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 16:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.