Gowork kursy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-31, 11:57   #31
takaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gowork kursy

Cytat:
Napisane przez aniolsukcesu Pokaż wiadomość
kurcze, a ja właśnie planowałam się zapisać na ten kucharski I i II stopnia tyle, że w Katowicach. Ktoś był na takim kursie właśnie w Katowicach ? 2 tysiące to kupa kasy. A możesz powiedzieć coś dokładniej na zajęciach praktycznych, co robiliście ?
W internecie ile ludzi tyle opinii...Ja mogę się podzielić z osobistych doświadczeń, bo kurs kucharski robiłam w gowork pod koniec zeszłego roku i powiem szczerze, że rzeczywistość przerosła moje oczekiwania bo czytając wypowiedzi jak na tym forum nie wiedziałam do końca czego się spodziewać
Kurs robiłam akurat w Łodzi, a zajęcia mieliśmy w nowoczesnym hotelu Andels, kurs prowadzony przez szefa kuchni. Zajęcia mieliśmy w prawdziwej kuchni hotelowej, z profesjonalnym sprzętem i wyposażeniem. Wiedza jaką zdobyłam w czasie tych kilkunastu dni może być porównywana spokojnie do kilku miesięcy pracy w gastronomii. Surowce spożywcze zapewnione w odpowiedniej ilości, nikomu nic nie brakowało. Myślę, że cena jest jak najbardziej współmierna do wiedzy a przede wszystkim praktyki jaką nam przekazano.

A w kwestiach organizacyjnych? Nie miałam, żadnego problemu z kontaktem, wpłatami itp. - dostawałam informacje na bieżąco od koordynatora szkolenia, od momentu jak się zgłosiłam na kurs po kontakt w trakcie i pytanie o opinie czy wszystko ok.

Także jak sama widzisz, trzeba podchodzić z rozsądkiem do tego co się czyta, bo ja bardzo się cieszę, że wybrałam kurs akurat w tej firmie.
takaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 07:23   #32
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gowork kursy

Obiektywnie ;-) Szkolenie robi się wyłącznie w firmach, które są specjalistami z danej dziedziny, a nie tam, gdzie uczą wszystkiego. W jaki sposób mielibyście się nauczyć zawodu od kogoś, kto nawet nie jest w stanie zweryfikować specjalizacji danej osoby?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 15:19   #33
agnieszkaa_pp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gowork kursy

Uczestnictwo w kursie Asystencko-Sekretarskim zoorganizowanym przez firmę ☠☠☠☠☠☠☠☠pl dało mi wiedzę na temat pracy asystentki i sekretarki, jak również recepcjonistki.
Dzięki wyspecjalizowanej kadrze trenerskiej, chętnej do udzielenia pomocy przyswoiłam wiedzę w sposób łatwy i przyjemny.
Polecam ten kurs osobom planującym zatrudnienie się w tym zawodzie, jak i osobom pracującym, chcącym pogłębić wiedzę, czy wymienić się doświadczeniami.
agnieszkaa_pp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-15 15:19:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.