szkola nowoczesnych technologii!!- TECHNIK BHP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 17:49   #1
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Question

szkola nowoczesnych technologii!!- TECHNIK BHP


CZesc W tym roku poprawiam sobie wyniki z matury(polski roz i wos roz) ,poniewaz nie byłam zadowolona z mojego kierunku na studiach i chcę się wybrac na coś innego,lecz po długim szperaniu na stronie rektrutacji Uniwersytetu Łódzkiego po prostu jakos zaden kierunek mnie nie ciekawi ,no moze poza administracją (ale próg jest wysoki ,wiec raczej wątpię na uciułanie tych 400 pkt ) .Zastanawiał mnie kierunek Bezpieczenstwo i higiena pracy ,ale na Uniwerku niestety takiego nie ma ,a na Politechnikę się nie dostanę(ze wzgledu ,ze nie zdawałam ani chemii ani fizykii dodatkowej) I znalazłam fajna szkołe nowoczesnych technologii,w ktorej zdobede tytuł technika BHP.Powiedzcie mi wizanki czy pojscie do takie szkoły w ogole jest opłacalne czy raczej jest to bezsens bo nie dorównuje to magisterce na politechnice czy uniwerku?
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 17:53   #2
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: szkola nowoczesnych technologii!!- TECHNIK BHP

Moim zdaniem średnio ma to sens - otóż wg nowych przepisów specami-behapowcami będą mogły być tylko osoby z wyższym wykształceniem. Więc jeśli zdecydujesz się na policealną, będziesz musiała dorobic byle jakiego licencjata. Kierunek chyba nie jest jakiś megaoblegany, można go studiować też na niektórych PWSZach, może gdzieś Ci się uda zaczepić?
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:03   #3
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: szkola nowoczesnych technologii!!- TECHNIK BHP

A interesuje Cię tylko Łódź?
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:17   #4
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: szkola nowoczesnych technologii!!- TECHNIK BHP

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
A interesuje Cię tylko Łódź?

Tak

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Moim zdaniem średnio ma to sens - otóż wg nowych przepisów specami-behapowcami będą mogły być tylko osoby z wyższym wykształceniem. Więc jeśli zdecydujesz się na policealną, będziesz musiała dorobic byle jakiego licencjata. Kierunek chyba nie jest jakiś megaoblegany, można go studiować też na niektórych PWSZach, może gdzieś Ci się uda zaczepić?

Niestety szkoły prywatne odpadaja.
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.