Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 19:34   #2641
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ale naskrobalyscie, dziś chyba nie nadrobię bo rano byłam na aerobiku, potem na masazu zapisalam sie na serię leczniczych na kregosłup a potem uczelnia i dopiero w domciu. Musze sie przyszykować i lecę ok 20 do miasta więc chwilkę ponadrabiam.
ale ty jesteś aktywna!
pozazdościć!

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kupiłam foremki do pierników, pokazuję rodzicom i mówię:
"spójrzcie! ten kształt wygląda jak pindol! "

hahahaha mama do mnie na to, że sama wyglądam jak pindol
a tata tylko się zapytał: "to ty wiesz jak wygląda pindol? " powiedziałam, że nie, ale że właśnie tak sobie go wyobrażam aaaaaahahaha
głuptas :P

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie powiedzialam ze ja zaniedbujesz biednie w sensie- jako chora bidulka, nic ponadto

to ze jest akurat energiczna to nie najlepsze w wypadku gdy pracujesz i pies bedzie musial w przyszlosci sporo sam zostawac...
ale ze realia sa takie ze pies zawsze musi zostawac to znaczy tylko dla ciebie trudniejsze jej przyzwyczajenie do zostawania w domu niz kanapowca- bo nie bedzie sobie umiala znalezc miejsca na poczatku...i bedziesz musiala rozladowywac ta skumulowana energie po powrocie z pracy
moja lolka jest kanapowcem. pol dnia i noc przesypia, energiczna jest tylko na spacerach wiec mam latwiej. gdy zostaje sama na caly dzien, nic nie je ani nie pije- tylko spi az do naszego powrotu.
a potem spacer i znow zasypia
no ja wiem tylko tak to zabrzmiało

a była dziś u mnie sąsiadka... niby pożyczyć szklanke mąki ale pewnie to był pretekst zeby zobaczyć psa a pytałam czy ją słychać powiedziała ze tylko jak wychodze a potem sie uspokaja...uff... a i POWIEDZIAŁA MI KTO POTRĄCIŁ CIAPKA sąsiad z dołu taki troche pie*** bo jeździ jak szajbus,a ona sie z nim zna bo to ich dobrzy znajomi on i jego żona, choć dziwie sie ze tak postąpił bo wie co to znaczy stracić psa bo oni mieli jakiegoś rasowego i po chyba 2 m-c odkąd u nich był to im potrącili ale nic już nie zrobie

bunny może Ci sie spodoba
http://www.youtube.com/watch?v=XHaESACeEDk

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów zła i zmęczona
Kupiłam tylko buty na wesele w Boti. Ale wkurzyłam się,bo były oficerki skórzane przecenione z 249,95 na 99,95 chciałam wziąść,a przy kasie okazało się,że owszem są przecenione,ale rozmiary powyżej 40,a moje 38 nie a na całej ścianie był napis 99,95
byłam też w Tesco,ale to co mi się podobało to było w rozmiarach 40+

Kotka ojej ten kołnierz większy od psa biedna malutka
ale masakra... ja też przejechałam sie na promocjach tylko ze w deiczmanie... patrze wszędzie wywieszone ze druga para za puł ceny i brałam specialnie buty gdzie była wywieszka a przy kasie okazało sie ze nie ze tylko na jakiejś jednej pułeczce to było myślałam ze padne tam... to po co na całym sklepie porozwieszane beznadzieja

fakt kołnierz wiekszy od niej
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-12-16 o 19:36
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:37   #2642
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

A ja nie rozumiem tej całej wyliczanki jaka powstała o psach Ktoś chcę takie czy takiego to nam nic do tego, chcę to najpewniej i tak w końcu będzie go mieć Ważne tylko aby go kochał i opiekował się nim odpowiednio Nie trzeba od razu czytać miliona książek żeby sie na psa zdecydować

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny, w końcu założyłam w klubie ten temat, o którym wcześniej pisałam jak chcecie to się wpisujcie taki luźny pogaduchowy
lecę pędzę

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wg mnie one od razu wyglądają na wredne i nieposłuszne
mnie się one nie podobają
mi też się nie podobaja w ogóle nie lubię takich małych wypierdków mi to psa nie przypomina
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:41   #2643
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów zła i zmęczona
Kupiłam tylko buty na wesele w Boti. Ale wkurzyłam się,bo były oficerki skórzane przecenione z 249,95 na 99,95 chciałam wziąść,a przy kasie okazało się,że owszem są przecenione,ale rozmiary powyżej 40,a moje 38 nie a na całej ścianie był napis 99,95
byłam też w Tesco,ale to co mi się podobało to było w rozmiarach 40+

Kotka ojej ten kołnierz większy od psa biedna malutka

Bunny hmmm powiem Ci tak... o rasie czytałam i to dość sporo, ale nie napalam się,nie lecę go odrazu kupić.
Wiadomo,że to jest decyzja na kilkanaście lat, razem z TŻtem musimy to przemyśleć. Nie wiem czy czytałaś,ale też bardzo łatwo je wyszkolić,pozatym nie jestem sama,mam TŻta i nie będę się nim sama zajmowała.
Możemy rozważać za i przeciw, podawać milion argumentów i zastanowić się nad tym czy wogóle warto mieć psa
Ale czy Ty biorąc Lolkę wiedziałaś jaka ona będzie, czy będzie lubiła dzieci i jak ją wyszkolisz? Poza tym każdy pies jest inny i to też niekoniecznie zależy od rasy.
sa lekko inne ale rasy zostaly po to wymyslone by dane grupy psow posiadaly pewne cechy dominujace nad innymi. no i podobny wyglad.
co do loli nie mialam pojecia jaka bedzie ani o niczym nie myslalam.
pojawila sie w naszym zyciu z dnia na dzien, nawet nie myslelismy miec psa! na stancji? w bloku? owszem, za kilkanascie lat gdy ulozymy juz zycie, bedziemy miec dzieci i bedziemy na swoim...
a tu psikus.
musialam stanac przed faktem- psiak blaka sie po ulicy, trzeba go uratowac bo zabije samochod, mialam miec go jedna noc i rano do schroniska oddac... ale nie moglam bo wiem czym sa schroniska.
i mimo ze byla brzydka gdy byla mala- taka kluska z zezem , na krotkich krzywych lapach... i psa nie planowalismy, stoczylam boj z tz, grozac rozstaniem gdy stawial mi weto, po to tylko by dac tej kruszynie lepsze zycie gdy juz los na mnie ja skierowal...
nie wiem czy jesli los by powtorzyl sytuacje nie wzielabym kolejnej kruszyny- nie wykluczone... bo u mnie w domu zwierzeta pojawialy sie znienacka- ot dzis zlapane z ulicy- zostawaly na zawsze, chocby nie bylo ich niewiadomo ile, stad 22 koty w pewnym momencie a dzis 7 i 2 psy. plus moja lola 3.
jedyne kupcze zwierze to byl krolik miniaturka- prezent od tz- ale to dlatego ze musielismy zakonczyc hodowle a ja czulam strate...i marzylam o kroliku.
u mnie decyzje sa niejako wymuszane przez sytuacje, nie planowane... to co innego.
zanim kupilam loli smycz i obroze- to byl weekend... prowadzalam ja kilka dni na pasku od spodni tak bylam przygotowana
przeciez podobno jak sie juz za psa placi to sie wszystko szykuje na jego przybycie jakby to dziecko bylo
o dziecko przy loli sie nie boje, bedzie musiala zaakceptowac- poza tym ma ogrony wprost respekt przed tz- i on jej raz dwa wytlumaczy co to dziecko i jak nalezy sie przy nim zachowywac...
a charakter jak mowilam- wierze ze mozna ulozyc kazdego psa do siebie! kazdego, procz rzadkich, nielicznych wyjatkow psow pokrzywdzonych przez los i ludzi. tylko do tego trzeba naprawde czasu i cierpliwosci, poswiecenia tez...
wg waszej ogolnej teorii pies po przejsciach jest trudniejszy, a wiec czemu lola udala mi sie ulozyc jako idealny pies wprost? momentalnie opanowala nauke czystosci, calkowicie sie dostosowala do naszego trybu zycia- spi ze mna do poludnia w lozku np? nigdy nas nie budzi ani nie lata noca po mieszkaniu? spi na kanapie lub przy mojej nodze gdy siedze na kompie?
jedyne co bylo dlugo trudne to lek separacyjny i poczatkowy strach przed obcymi ludzmi- ale zrozumiale, ktos ja wyrzucil...
a jednak mozna psa wyleczyc ze wszystkiego.
w jednej poleconej przez asie od jasia ksiazce trenera psow znalazlam potwierdzenie ze niezaleznie jakie problemy mial pies wczesniej i jakiej nie jest rasy mozna go calkowicie uleczyc, trzeba znalezc sposob i chciec...(rasy oczywiscie wsio ulatwiaja bo wiemy czego sie spodziewac)
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:41   #2644
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem tej całej wyliczanki jaka powstała o psach Ktoś chcę takie czy takiego to nam nic do tego, chcę to najpewniej i tak w końcu będzie go mieć Ważne tylko aby go kochał i opiekował się nim odpowiednio Nie trzeba od razu czytać miliona książek żeby sie na psa zdecydować
zgadzam się


Przez te buty marzą mi się teraz skórzane oficerki i nie będę mogła spać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:44   #2645
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ok rozebralam troche to odzywke na czesci ale niczego na porost nie widze moze jeden skladnik faktycznie dziala wzmacniajaco

po wodzie mamy 5 skladnikow nawilzajacych(quaternium ,cetrimonium, cetearyl alkohol ,cethyl alkohol oraz ppg3)
pozniej mamy benzyl ether myristate czyli emolient nawilza rowniez
distearoylethyl - antystatyk rowniez nawlizy zapobiega elekrtyzowaniu sie wlosow
cetearyl alkohol -nawilza
tocopheryl -witamina E nawilza dziala wzmacniajaco
butyrospermum parkii- maslo shea stanowi rowniez filtr uvb odzywia nablyszcza wlosy
parfum-zapach dosc wysoko
dmdm hyndation- (!) ten skladnik jest pochodnym od formaldehydu jest to chemiczny srodek konserwujacy powoduje szybsze starzenie skory poraznienia podobno tez raka wiec raczej na skore sie takich produktow nie kladzie
pozniej sa dwa parabeny (methylparaben propylparaben)
phenoxyethanol- konserwant najmniej z drazniacych
1-methylnicotinamide on ma zadanie wlasnie wzmacniajace odzywcze zapobiega podraznieniom
disodium edta - konserwant
bha-przeciwutleniacz
i na koncu 3 zapachy

na porost nie widze nic ciekawego


zmykam jesc bede pozniej
dziekuje pieknie za analize az zaluje, ze ja kiedys kupilam (a nie zuzylam, bo wlosy i tak nie rozczesywaly sie po niej jakos specjalnie dobrze, a dzis ja wyciagnelam z glebi szafki ), teraz chcialam jej uzywac ale ta pochodna formaldehydu mnie przeraza chociaz moze powinnam go uzywac bez obaw, jest za zapachem w sumie sama nie wiem, ale z tego wynika, ze na wypadanie to ona nie jest i to jeszcze ta odzywke sprzedaja w aptekach
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kocham charmsy no i tak slodko dzwonia na rece i przykuwaja wzrok bardzo- juz bym w dzisiatkach osob musiala wymieniac jak mnie ktos zaczepial gdzie kupilam ile dalam czy sama komponowalam itp. no i zazdroszcza a ja wcale duzo za nia nie dalam. za charmsy chyba razem z 80zl, a bransoletka warta kolo 200zl, ale to prezent to sie nie liczy... no i ja nie moge nosic metali-dostaje uczulenia, musze srebro lub biale zloto- bo samo zloto mi sie nie podoba i nic z niego nie mam.
slicznie wygladaja takie kolorowe wymieszane ze srebrnymi
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
śliczne są naprawde
dzieki
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam szampon z dermeny
ja tez mialam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kupiłam foremki do pierników, pokazuję rodzicom i mówię:
"spójrzcie! ten kształt wygląda jak pindol! "

hahahaha mama do mnie na to, że sama wyglądam jak pindol
a tata tylko się zapytał: "to ty wiesz jak wygląda pindol? " powiedziałam, że nie, ale że właśnie tak sobie go wyobrażam aaaaaahahaha
hahahahaha
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:46   #2646
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale ty jesteś aktywna!
pozazdościć!



głuptas :P



no ja wiem tylko tak to zabrzmiało

a była dziś u mnie sąsiadka... niby pożyczyć szklanke mąki ale pewnie to był pretekst zeby zobaczyć psa a pytałam czy ją słychać powiedziała ze tylko jak wychodze a potem sie uspokaja...uff... a i POWIEDZIAŁA MI KTO POTRĄCIŁ CIAPKA sąsiad z dołu taki troche pie*** bo jeździ jak szajbus,a ona sie z nim zna bo to ich dobrzy znajomi on i jego żona, choć dziwie sie ze tak postąpił bo wie co to znaczy stracić psa bo oni mieli jakiegoś rasowego i po chyba 2 m-c odkąd u nich był to im potrącili ale nic już nie zrobie

bunny może Ci sie spodoba
http://www.youtube.com/watch?v=XHaESACeEDk

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



ale masakra... ja też przejechałam sie na promocjach tylko ze w deiczmanie... patrze wszędzie wywieszone ze druga para za puł ceny i brałam specialnie buty gdzie była wywieszka a przy kasie okazało sie ze nie ze tylko na jakiejś jednej pułeczce to było myślałam ze padne tam... to po co na całym sklepie porozwieszane beznadzieja

fakt kołnierz wiekszy od niej
ja bym chociaz poszla do niego i powiedziala ze wiem co zrobil! i zeby lepiej ns razem uwazal!

znam ta nute, juz stare dosc... nawet na dysku mialam kiedys
fajne.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:54   #2647
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sa lekko inne ale rasy zostaly po to wymyslone by dane grupy psow posiadaly pewne cechy dominujace nad innymi. no i podobny wyglad.
co do loli nie mialam pojecia jaka bedzie ani o niczym nie myslalam.
pojawila sie w naszym zyciu z dnia na dzien, nawet nie myslelismy miec psa! na stancji? w bloku? owszem, za kilkanascie lat gdy ulozymy juz zycie, bedziemy miec dzieci i bedziemy na swoim...
a tu psikus.
musialam stanac przed faktem- psiak blaka sie po ulicy, trzeba go uratowac bo zabije samochod, mialam miec go jedna noc i rano do schroniska oddac... ale nie moglam bo wiem czym sa schroniska.
i mimo ze byla brzydka gdy byla mala- taka kluska z zezem , na krotkich krzywych lapach... i psa nie planowalismy, stoczylam boj z tz, grozac rozstaniem gdy stawial mi weto, po to tylko by dac tej kruszynie lepsze zycie gdy juz los na mnie ja skierowal...
nie wiem czy jesli los by powtorzyl sytuacje nie wzielabym kolejnej kruszyny- nie wykluczone... bo u mnie w domu zwierzeta pojawialy sie znienacka- ot dzis zlapane z ulicy- zostawaly na zawsze, chocby nie bylo ich niewiadomo ile, stad 22 koty w pewnym momencie a dzis 7 i 2 psy. plus moja lola 3.
jedyne kupcze zwierze to byl krolik miniaturka- prezent od tz- ale to dlatego ze musielismy zakonczyc hodowle a ja czulam strate...i marzylam o kroliku.
u mnie decyzje sa niejako wymuszane przez sytuacje, nie planowane... to co innego.
zanim kupilam loli smycz i obroze- to byl weekend... prowadzalam ja kilka dni na pasku od spodni tak bylam przygotowana
przeciez podobno jak sie juz za psa placi to sie wszystko szykuje na jego przybycie jakby to dziecko bylo
o dziecko przy loli sie nie boje, bedzie musiala zaakceptowac- poza tym ma ogrony wprost respekt przed tz- i on jej raz dwa wytlumaczy co to dziecko i jak nalezy sie przy nim zachowywac...
a charakter jak mowilam- wierze ze mozna ulozyc kazdego psa do siebie! kazdego, procz rzadkich, nielicznych wyjatkow psow pokrzywdzonych przez los i ludzi. tylko do tego trzeba naprawde czasu i cierpliwosci, poswiecenia tez...
wg waszej ogolnej teorii pies po przejsciach jest trudniejszy, a wiec czemu lola udala mi sie ulozyc jako idealny pies wprost? momentalnie opanowala nauke czystosci, calkowicie sie dostosowala do naszego trybu zycia- spi ze mna do poludnia w lozku np? nigdy nas nie budzi ani nie lata noca po mieszkaniu? spi na kanapie lub przy mojej nodze gdy siedze na kompie?
jedyne co bylo dlugo trudne to lek separacyjny i poczatkowy strach przed obcymi ludzmi- ale zrozumiale, ktos ja wyrzucil...
a jednak mozna psa wyleczyc ze wszystkiego.
w jednej poleconej przez asie od jasia ksiazce trenera psow znalazlam potwierdzenie ze niezaleznie jakie problemy mial pies wczesniej i jakiej nie jest rasy mozna go calkowicie uleczyc, trzeba znalezc sposob i chciec...(rasy oczywiscie wsio ulatwiaja bo wiemy czego sie spodziewac)
no właśnie każdy pies przywiązuje sie do właściciela i zachowuje się tak jak ten go wychowa
rzeczywiście glupia dyskusja nam się wywiązała, ja zobaczę co czas pokażę, mam kilka miesięcy do namysłu, przez ten czas wstarczająco rozważe wszystkie argumenty i tyle.
Dla mnie zwierzęta są bardzo ważne, staram im się zapewnić wspaniały dom, tylko tyle mogę dodać od siebie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 19:58   #2648
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Nie pamietam ktora z was ostatnio piekła ciasteczka?
Znacie jakis naprawde prosty przepis ?Chce w tym roku upiec ,a zawsze wychodziły mi twarde (naprawde twarde ,az eby )
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:02   #2649
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem tej całej wyliczanki jaka powstała o psach Ktoś chcę takie czy takiego to nam nic do tego, chcę to najpewniej i tak w końcu będzie go mieć Ważne tylko aby go kochał i opiekował się nim odpowiednio Nie trzeba od razu czytać miliona książek żeby sie na psa zdecydować
masz racje

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
:
dzieki

ja tez mialam
a jak u Ciebie sie sprawował???

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym chociaz poszla do niego i powiedziala ze wiem co zrobil! i zeby lepiej ns razem uwazal!

znam ta nute, juz stare dosc... nawet na dysku mialam kiedys
fajne.
nie pujde bo ona powiedziała mi to w tajemnicy

stare... kurde ja pierwsze co słysze...hmmm
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:03   #2650
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Nie pamietam ktora z was ostatnio piekła ciasteczka?
Znacie jakis naprawde prosty przepis ?Chce w tym roku upiec ,a zawsze wychodziły mi twarde (naprawde twarde ,az eby )
ja piekę

prosty przepis:
100 g cukru pudru
4 żółtka ugotowane na twardo
500 g mąki
300 g margaryny

wszystko wymieszać, wyrobić ciasto i tyle
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:07   #2651
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja piekę

prosty przepis:
100 g cukru pudru
4 żółtka ugotowane na twardo
500 g mąki
300 g margaryny

wszystko wymieszać, wyrobić ciasto i tyle
zoltka ugotowane na twardo?
czyli jak ?
To bede jutro robic
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 20:10   #2652
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
zoltka ugotowane na twardo?
czyli jak ?
To bede jutro robic
zbyt zaawansowany poziom?

bierzesz 4 jajeczka, gotujesz na twardo, obierasz ze skorupki i wydobywasz tylko żółtko jak jest ugotowane na twardo to białko praktycznie samo odchodzi od żółtka, a samo żółtko to taka fajna żółta kulka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:11   #2653
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no właśnie każdy pies przywiązuje sie do właściciela i zachowuje się tak jak ten go wychowa
rzeczywiście glupia dyskusja nam się wywiązała, ja zobaczę co czas pokażę, mam kilka miesięcy do namysłu, przez ten czas wstarczająco rozważe wszystkie argumenty i tyle.
Dla mnie zwierzęta są bardzo ważne, staram im się zapewnić wspaniały dom, tylko tyle mogę dodać od siebie
ja wierze ze jestes swietna pania!
tylko po prostu do pasji doprowadza mnie takie z dupy wziete twierdzenie ze psy ze schroniska/ulicy/znajdy sa trudne do ulozenia bo po przejsciach i ze lepiej takich nie brac...
pies nie czlowiek- szybko zapomina.
naprawde przejscia o bardzo ciezkim kalibrze w nich zostaja...
i kazdy przygarniety przeze mnie czy moich znajomych dawal sie ulozyc i byl kochanym nie lekliwym psiakiem.
a wyjatki zawsze beda... albo ze takie psy sa bardziej agresywne niz takie od malego w jednym domu- znam mnostwo psow wypieszczonych, extra wykochanych ktore sa bardzo agresywne a nigdy lania nie dostaly widac wlasciciele pieknie agresje w nich wypielegnowali...

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
masz racje



a jak u Ciebie sie sprawował???



nie pujde bo ona powiedziała mi to w tajemnicy

stare... kurde ja pierwsze co słysze...hmmm
grane w klubach co najmniej pol roku... dla mnie juz stare...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:13   #2654
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

http://kwejk.pl/obrazek/743507/alexa...s,genesis.html

CZYTAJCIE TO!!!!!!!!!!! JA TAK CHCE!

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

grane w klubach co najmniej pol roku... dla mnie juz stare...
No tak ja nie chodze do klubów powinnam sie wkońcu wybrać bo już z 2 lata nie byłam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:13   #2655
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zbyt zaawansowany poziom?

bierzesz 4 jajeczka, gotujesz na twardo, obierasz ze skorupki i wydobywasz tylko żółtko jak jest ugotowane na twardo to białko praktycznie samo odchodzi od żółtka, a samo żółtko to taka fajna żółta kulka
Wolałam sie upewnic czy wiem o co chodzi
Bo zawsze jak robilam ciasteczka mialam nadzieje ,ze bd dobre,a wychodziło jak zwykle
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:15   #2656
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

u mnie w schronisku można adoptować takiego królika Kalifornijskiego
jest podpisane, że jest to rasa mięsna, ale szukają mu domu a nie foremki na pasztet...


OMG Kotka ja też!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 390852_308651809165312_142258905804604_1002604_1752675419_n.jpg (25,7 KB, 22 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:16   #2657
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

niemoge... sikam

http://kwejk.pl/obrazek/745909/moc.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:16   #2658
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
http://kwejk.pl/obrazek/743507/alexa...s,genesis.html

CZYTAJCIE TO!!!!!!!!!!! JA TAK CHCE![COLOR="Silver"]
niezle ,ale zawsze marzylam ,zeby miec blekitne oczy mam jakies niebiesko szare
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:18   #2659
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Wolałam sie upewnic czy wiem o co chodzi
Bo zawsze jak robilam ciasteczka mialam nadzieje ,ze bd dobre,a wychodziło jak zwykle
jak są ugotowane żółtka to ciasto jest bardziej kruche, lepsze
nawet Gesslerowa kiedyś o tym wspominała w swoich rewolucjach

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

idę coś poczytać i spać

dobranoc i do jutra
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 20:43   #2660
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
He, ja już jak będę piękna i bogata, mieszkająca w willi z basenem, prywatną pokojówką, kucharką i ogrodnikiem to będę miała DOGA NIEMIECKIEGO przepiękna jest ta rasa!!
też miałam takie marzenia kiedyś
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


ajć ale drogi,ale warto było fajna psinka
tak swoje pokazujecie to ja swoją w kołnierzu pokaze na jednym zdjeciu zaspana,śmiesznie wyszła
biedulka nie przeszkadza jej to przy chodzeniu jak ona taka maleńka ?
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Bunny
Mam pytanie
Jak odczytujesz datę ważności na 219 albo dawniej C12
To są jakieś jaja .Jedyne numery jakie są nabite na dnie op. to 08 16 21 03 09
Co to kurde jest
ja bym to odczytała jako numer parti i date produkcji
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kupiłam foremki do pierników, pokazuję rodzicom i mówię:
"spójrzcie! ten kształt wygląda jak pindol! "

hahahaha mama do mnie na to, że sama wyglądam jak pindol
a tata tylko się zapytał: "to ty wiesz jak wygląda pindol? " powiedziałam, że nie, ale że właśnie tak sobie go wyobrażam aaaaaahahaha

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość


Ja położyłam odrazu na całość bez bawienia się i wyszło idealnie, równiutko aż się zdziwiłam
jest po prostu przemega, z wielką przyjemnością patrze w lustro i oglądam włosy ze wszystkich stron
współczuje Ci tego zamartwiania się, trzeba trochę dystansu nabrać Kochana nałoż z 8 poziomu, przecież się wypłucze trochę i bedzie git jakby co to polecam mojego syosska
acha czyli juz wiem
kupiłam dziś jednak castinga o tego http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...owy-blond.aspx czytałam o nim i oglądałam zdjęcia jak wychodzi i nawet na youtubie oglądałam pewną Panią i mi się spodobał zrobie nim teraz na święta a syosska zostawie sobie na potem
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no te okreslenia to ja znam pindol kojarzy mi sie tez z pinda
mnie też
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zbyt zaawansowany poziom?

bierzesz 4 jajeczka, gotujesz na twardo, obierasz ze skorupki i wydobywasz tylko żółtko jak jest ugotowane na twardo to białko praktycznie samo odchodzi od żółtka, a samo żółtko to taka fajna żółta kulka
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:08   #2661
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

czesc
ja dzis raniej na nogach bo pozniej musze podskoczyc po te prezenty
od wczoraj nawalilo nam sniegu takiego mokrego ale pewnie stopi sie juz slychac jak leci z dachow narazie gdzieniegdzie jeszcze bialo
dzis po prezenty ,ale to blisko mam , wyskocze kupie zapakuja i wsio
jutro zakupy tez bedziemy robic juz pod swieta bardziej ,bo pozniej wykupia tu wszystkono i taka okazja ze jutro otwarte beda bo normalnie w niedziele pozamykane wszystko








Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje pieknie za analize az zaluje, ze ja kiedys kupilam (a nie zuzylam, bo wlosy i tak nie rozczesywaly sie po niej jakos specjalnie dobrze, a dzis ja wyciagnelam z glebi szafki ), teraz chcialam jej uzywac ale ta pochodna formaldehydu mnie przeraza chociaz moze powinnam go uzywac bez obaw, jest za zapachem w sumie sama nie wiem, ale z tego wynika, ze na wypadanie to ona nie jest i to jeszcze ta odzywke sprzedaja w aptekach
no niestety akurat dla mnie apteka nie kojarzy sie z czyms zdrowym naturalnym a bardziej chemia szukajac kosmetykow naturalnych nalezy szukac ich w specjalnych sklepach juz lepsze kosmetyki maja w TBS
co do tej odzywki to wiadomo ze jesli nie bedzie kontaktu ze skora to nic ci nie grozi nawet po codziennym stosowaniuale ogolnie slaba jest skladowozeby ja zuzyc mozesz ja zmieszac z inna jakas ulubiona i juz..
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem tej całej wyliczanki jaka powstała o psach Ktoś chcę takie czy takiego to nam nic do tego, chcę to najpewniej i tak w końcu będzie go mieć Ważne tylko aby go kochał i opiekował się nim odpowiednio Nie trzeba od razu czytać miliona książek żeby sie na psa zdecydować
racja ale kazdy raczej jak bierze pieska to mowi ze bedzie go kochal a niekoniecznie tak jest
biorac jakas rase trzeba jednak cos o niej wiedziec
duzo ludzi bierze sobie amstaffa albo owczarka niemieckiego i co? pozniej sa zagryzienia bo sie okazuje ze pies nie zostal wychowany ulozony jak nalezy..pies zostaje uspany a wlasciciel znow sobie kiedys sprawi kolejnego pieska do "kochania"
kulka w leb dla takiego wlasciciela powinna byc a nie dla psa
nie kazdy bierze pieska z milosci ale z mody bo "wszyscy maja mam i ja"



lece do klubu bo jakis temat nowy widze jest
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:19   #2662
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej
u mnie wczoraj troche śniegu popadało,ale dzisiaj już śladu po nim nie ma tylko mokro jest

Bunny jej ja Ciebie rozumiem, najchętniej wzielabym wszystkie te pieski ze schroniska i zapewniła im dobry dom,ale teraz chciałabym spełnić swoje marzenie i mieć małego pieska
niestety schronisko u mnie w mieście nie wygląda za dobrze, jest na kompletnym zadupiu w polu,że nawet autem tam do końca nie można dojechać,a autobusem to z 7 km do przejścia więc mało jest wolontariuszy,bo nie mają jak tam chodzić, to jest daleko w szczerym polu przy samej rzece,która wylewa i często jest tam wody po kolana, warunki są straszne. Tu jest strona http://www.sioz.pl/Animals.aspx?BID=17&IDG=1 większość piesków jest niestety duża
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:54   #2663
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
u mnie wczoraj troche śniegu popadało,ale dzisiaj już śladu po nim nie ma tylko mokro jest

Bunny jej ja Ciebie rozumiem, najchętniej wzielabym wszystkie te pieski ze schroniska i zapewniła im dobry dom,ale teraz chciałabym spełnić swoje marzenie i mieć małego pieska
niestety schronisko u mnie w mieście nie wygląda za dobrze, jest na kompletnym zadupiu w polu,że nawet autem tam do końca nie można dojechać,a autobusem to z 7 km do przejścia więc mało jest wolontariuszy,bo nie mają jak tam chodzić, to jest daleko w szczerym polu przy samej rzece,która wylewa i często jest tam wody po kolana, warunki są straszne. Tu jest strona http://www.sioz.pl/Animals.aspx?BID=17&IDG=1 większość piesków jest niestety duża
ja ciebie doskonale rozumiem tez biorac Denisa spelnilam poniekad swoje marzenia a napewno tez marzenie TZ spelnilo sie bo nigdy nie mial psato on bardziej u nas byl takim motorem nakrecajacych zeby miec psa..
czekalam na niego bardzo dlugo ostatnio to rok, ale tak naprawde od kilku lat go chcielismy

no po sniegu u mnie tez juz niewiele zostalo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:58   #2664
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

hej hej hej

Czas na świąteczne porządki dziewuszki!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:01   #2665
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

witajcie
ale nabazgrałyście

jakiś dobry sposób na kaca znacie?

w ogóle jestem wściekła na pocztę gdzie są moje paczki

kupiłam sobie wczoraj na poprawę humoru nową szmineczkę http://www.rimmellondon.com/uk/sites...teLipstick.jpg
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:18   #2666
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witajcie
ale nabazgrałyście

jakiś dobry sposób na kaca znacie?

w ogóle jestem wściekła na pocztę gdzie są moje paczki

kupiłam sobie wczoraj na poprawę humoru nową szmineczkę http://www.rimmellondon.com/uk/sites...teLipstick.jpg
moich paczek też nie ma,a ni śladu po sukience i oleju
Lady taki czerwona odważna


Caskada i o to mi właśnie chodzi

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

A ja byłam na poszukiwaniu kozaków w Boti, CCC, Deichmanie i jeszcze pare innych po drodze i ja nie wiem jak oni te buty szyją,że wszystkie odstają od łydki
na pólce wyglądają ładnie,a jak się założy to tragedia,a te co mi się podobały to powyżej 400 zł
i dalej nie mam butów
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:27   #2667
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
moich paczek też nie ma,a ni śladu po sukience i oleju
Lady taki czerwona odważna


Caskada i o to mi właśnie chodzi

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

A ja byłam na poszukiwaniu kozaków w Boti, CCC, Deichmanie i jeszcze pare innych po drodze i ja nie wiem jak oni te buty szyją,że wszystkie odstają od łydki
na pólce wyglądają ładnie,a jak się założy to tragedia,a te co mi się podobały to powyżej 400 zł
i dalej nie mam butów
po niedzieli muszą dojść! a jak nie

taka czerwona jeszcze różową i nude wezmę ale nie było koleżanka pracuje to mówiła, że odłoży mi przy dostawie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:28   #2668
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

hej

tylko się przywitać chciałam i uciekm do porządków mamy dziś gości i na święta trzeba już porządnie chałupę wysprzątać a jutro jedziemy po choinkę w tyg nie będziemy mieli czasu i pakuję dziś wszystkie prezenty sasasa
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:32   #2669
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Dzień dobry
ja na chwilek,jem gołąbki i zaraz dalej lecę do zajęć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zbyt zaawansowany poziom?

bierzesz 4 jajeczka, gotujesz na twardo, obierasz ze skorupki i wydobywasz tylko żółtko jak jest ugotowane na twardo to białko praktycznie samo odchodzi od żółtka, a samo żółtko to taka fajna żółta kulka
Co Ty nie powiesz.To
tak wygląda jajko

Lady
Oj współczuje kaca

Lece sprzątać dalej

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hej

tylko się przywitać chciałam i uciekm do porządków mamy dziś gości i na święta trzeba już porządnie chałupę wysprzątać a jutro jedziemy po choinkę w tyg nie będziemy mieli czasu i pakuję dziś wszystkie prezenty sasasa
To widzę ze mamy taki sam plan na dziś
No to siup i heja
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:57   #2670
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Adzi dzięki
trzeba było odstresować się przed świętami

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Snow, Adzi to miłego dnia
ja jeszcze nie pakuje, bo nie mam wszystkiego

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wątek o gąbczastej pochwie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=577158

widziałyście?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.