Co po pedagogice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 08:35   #1
Mustan91
Przyczajenie
 
Avatar Mustan91
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2

Co po pedagogice


Siemka
W sumie jestem facetem...ale jako, że wcześniej na licencjacie z pedagogiki 75% studentów to były kobiety zarejestrowałem się na tym forum bo kompletnie jestem rozdarty z tym co chcę robić, a możliwością realną tego co mogę studiować. Już przybliżam problem.
Studiowałem 3 lata pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Wszystko by było fajnie, gdyby nie to, że nie mam dużych funduszy by studiować w innym dużym mieście(np. historie nauczycielską) więc pozostają mi takie opcje:

1.Historia licencjat w jakiejś małej akademii
2.Zarządzanie licencjat na polibudzie
3.Mediacje i negocjacje społeczne magister

Który kierunek by najkorzystniej połączyć z pedagogiką opiekuńczo-wychowawczą?Niby moim marzeniem jest uczenie, no ale w sumie po pedagogice nauczycielskiej to pracy za dużo nie ma. Może się mylę ?
Co o tym myślicie?
pzdr
Mustan91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:51   #2
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Co po pedagogice

Cytat:
Napisane przez Mustan91 Pokaż wiadomość
Siemka
W sumie jestem facetem...ale jako, że wcześniej na licencjacie z pedagogiki 75% studentów to były kobiety zarejestrowałem się na tym forum bo kompletnie jestem rozdarty z tym co chcę robić, a możliwością realną tego co mogę studiować. Już przybliżam problem.
Studiowałem 3 lata pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Wszystko by było fajnie, gdyby nie to, że nie mam dużych funduszy by studiować w innym dużym mieście(np. historie nauczycielską) więc pozostają mi takie opcje:

1.Historia licencjat w jakiejś małej akademii
2.Zarządzanie licencjat na polibudzie
3.Mediacje i negocjacje społeczne magister

Który kierunek by najkorzystniej połączyć z pedagogiką opiekuńczo-wychowawczą?Niby moim marzeniem jest uczenie, no ale w sumie po pedagogice nauczycielskiej to pracy za dużo nie ma. Może się mylę ?
Co o tym myślicie?
pzdr
Szczerze? To niestety dla mnie żaden z tych kierunków nie jest za bardzo przyszłosciowy. Ale jeśli już tak bardzo musisz coś wybrać z tej trójki to zarządzanie na polibudzie.
Po historii jakie byś miał uprawnienia? jeśli ten kierunek nastawiony jest głównie na późniejsze nauczycielstwo, to jest bez sensu totalnie. Szkoły zamyka się, redukuje etaty
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:01   #3
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Co po pedagogice

jeśli dalej chcesz być w pedagogice to może "Mediacje i negocjacje społeczne" magister- wtedy może załapiesz się do ośrodków wychowawczych?
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:25   #4
sy01lwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Co po pedagogice

Ja na twoim miejscu wybralabym "Mediacje i negocjacje społeczne". Mysle, ze fajne uzupelnienie do Twoich studiow, nie wiem czy jest sens w ladowanie sie na licencjat z zarzadzania...
sy01lwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:03   #5
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Co po pedagogice

A wg mnie powinieneś po prostu pójść na staż czy praktyki - na pewno przydadzą sie bardziej niż jakikolwiek nowy licencjat
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:21   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Co po pedagogice

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:45   #7
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Co po pedagogice

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie, nie napisałam zarządzenie tylko dlatego że jest na polibudzie, tylko jak dla mnie z tych trzech rzeczy to wydaje mi się najsensowniejsze. Kierunki humanistyczne nie są moja bajką i szczerze te które autor wymienił w pierwszym poście są po prostu dziwne i mało przyszłościowe. historia kojarzy mi się głównie z historią, mediacje i negocjacje społeczne wg bardziej pasują dla kogoś związanego z psychologią.

A wg mnie tak jak napisała Rarita, lepszym wyjściem by było zbieranie doświadczenia, chociażby w postaci praktyk lub stażu
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 10:09   #8
Mustan91
Przyczajenie
 
Avatar Mustan91
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Co po pedagogice

No mnie szczerze nie jarają przedmioty ścisłe(chodź w teście predyspozycji zawodowych wyszedł mi księgowy, bankier x)) Tak czy siak wiem, że nie jestem jakimś szaromasowcem, który idzie bo ścisłe nie..to humanistyczne. Mam predyspozycje do bycia psychologiem, terapeutą czy nauczycielem i o tym wiem. Kwestia, że w moim mieście(Koszmarlinie) nie ma Uniwerku, a jest tylko polibuda. Gdyby była psychologia czy coś związanego z terapią to bym poszedł. Tak mi zostają te kierunki, które podaje. Może kiedyś jak nie będę młody ale bogaty to będę robił zaoczną historie dla siebie. Myślę jednak, że złoże papiery na te mediacje(zawsze dodatkowy atatu do pracy w ośrodkach pomocy i opieki społecznej) i na zarządzanie(a nuż będzie coś o zarządzaniu kapitałem ludzkim, to pedagogika będzie dodatkowym atutem). Tak myślę...
pzdr

PS
Dzięki ogólnie za odpowiedzi
Mustan91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:32   #9
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Co po pedagogice

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
A wg mnie powinieneś po prostu pójść na staż czy praktyki - na pewno przydadzą sie bardziej niż jakikolwiek nowy licencjat
Słowa mądrości Popieram!!
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 17:06   #10
basniowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Co po pedagogice

Witam, W związku z przeprowadzanymi badaniami do pracy licencjackiej zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/51f6b67a4fe41/ Ankieta dotyczy wpływu bajki na rozwój dziecka w wieku przedszkolnym. Wszystkim, którzy zdecydują się wypełnić ankietę bardzo dziękuję
basniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 03:04   #11
Basia_Malinowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 35
Dot.: Co po pedagogice

Wybierz - Mediacje i negocjacje społeczne magister, mediatorów jest coraz więcej i jest również zapotrzebowanie na nich
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Basia_Malinowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 15:42   #12
ep41115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: Co po pedagogice

Również bym wybrał mediację i negocjację. Możesz potem startować na jakiegoś przedstawiciela handlowego.
__________________
Moje ulubione fryzury
ep41115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.