Licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 16:32   #121
LeenaLotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: "Elitarne" licea w Białymstoku

co do profili w 2 to czy ktos widzial te zmiany? troche sie tam zmienilo. moze ktos sie orientuje?
LeenaLotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 20:09   #122
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: licea w Białymstoku

VIII jest pod względem wyników matur na równi z IV i VI.

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...STOK/640085679

Słyszałam, że w XI było 118p na humanie w zeszłym roku, a z tego, co widzę, jednak ekonomiczne klasy sa bardziej oblegane.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:34   #123
majson8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wasilków
Wiadomości: 27
GG do majson8
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
a tutaj to bym nie słuchała koleżanek.. każdy lubi co innego. ja słuchając się innych poszłam do 4 lo i strasznie nie podobała mi się atmosfera w szkole, ale to raczej tylko dla mnie reszta była bardzo zadowolona. jednak to tutaj miałam najlepszą klasę na świecie i tutaj przeżyłam te 3 najwspanialsze lata,po których wspomnieniu kręci mi się w oku łezka
nikomu nie dogodzisz ;d ale dopóki sama nie pójde do się nie dowiem ;]
__________________

Rimini czeka <3
majson8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 22:36   #124
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: licea w Białymstoku

no i znowu dowiedziałam sie paru rzeczy o tych liceach . byłam pewna , ze 6 lub 4 . ale w 6 jakaś atmosfera ponoć zła, a w 4 jest masakrycznie cięzko. poza tym bd miała jakoś 130 pkt i chyba się nie dostanę wiec myslałam o 11 , human lub prawno-społeczny, ale nikt znajomy tam nie idzie . Wie ktoś może czy to fajna szkoła ? ( nauka , atmosfera )
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 22:56   #125
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez joyeuse Pokaż wiadomość
a co możesz powiedzieć o VI? ; 0
Pozwól, że się wtrącę.
Przeżyłam tam trzy najpiękniejsze lata mojego życia (absolwentka 2007). Jestem obecnie na trzecim roku studiów (dostałam się na te wymarzone, na wysnionej uczelni) i ciągle mam kontakt z ludzmi z klasy. Spotykamy się co 2-3 miesiące razem na piwku, robimy wspólne wigilie klasowe ect. Nie zamieniłabym tych chwil na nic innego.
Sama szkoła ma przyjazną atmosferę, możesz rozwijać swoje zainteresowania, nikt nie czepia się Twojego wyglądu. Oczywiście, zależne to jest w dużej mierze na to, na jakich pedagogów trafisz (może to mi się poszczęściło), ale większość ludzi, których znam, po opuszczeniu murów VI wspomina liceum z łezką w oku.
Wybór należy do Ciebie, życzę trafnego
__________________
W skrócie Brołdi

Edytowane przez broadwaydream
Czas edycji: 2010-05-07 o 22:58
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:03   #126
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: licea w Białymstoku

broadwaydream, Ja od razu wyeliminowałam VI liceum, bo słyszalam, że teraz właśnie każdy patrzy i na Twój wygląd, i Tobie na ręce, panuje tam taka rewia mody i chodzą same takie wiesz

Słyszałam za to, że na profilu turystycznym w IV rok temu było około 134p, a w innych klasach dość podobnie. Teraz będzie poziom obniżony, bo egzaminy trudne były. Jak widziałam mojej polonistki klucz do rozprawki, to miałam jedno wielkie WTF O.O. Nikt maksa chyba mieć nie będzie.

Raczej do XI się dostanę, choć bym nie chciała za bardzo, bo na humanistycznym profilu są tylko dwa przedmioty. Ogólnie wszędzie się po dwa w tym liceum, co jest trochę, no nie wiem, głupie. I na nk dowiedziałam się, że jakieś 118p było na humanie w zeszłym roku.
I chyba najbardziej chciałabym do VIII, mimo że mam daleko. Tam podobna ilość jak w XI była, więc jakoś tak... słabo.
Sama przewiduję jakieś 128
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2010-05-08 o 10:09
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:21   #127
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: licea w Białymstoku

poziom w IV i VI jest taki sam ? chodzi mi o to czy trzeba tam sie tak bardzo uczyć naprawdę ? ktos ma tam znajomych może ?
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 11:33   #128
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: licea w Białymstoku

Moja koleżanka jest na turystycznym i mówi, że trzeba. Przez to od II klasy przenosi się do V
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:55   #129
joyeuse
Zadomowienie
 
Avatar joyeuse
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 576
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Pozwól, że się wtrącę.
Przeżyłam tam trzy najpiękniejsze lata mojego życia (absolwentka 2007). Jestem obecnie na trzecim roku studiów (dostałam się na te wymarzone, na wysnionej uczelni) i ciągle mam kontakt z ludzmi z klasy. Spotykamy się co 2-3 miesiące razem na piwku, robimy wspólne wigilie klasowe ect. Nie zamieniłabym tych chwil na nic innego.
Sama szkoła ma przyjazną atmosferę, możesz rozwijać swoje zainteresowania, nikt nie czepia się Twojego wyglądu. Oczywiście, zależne to jest w dużej mierze na to, na jakich pedagogów trafisz (może to mi się poszczęściło), ale większość ludzi, których znam, po opuszczeniu murów VI wspomina liceum z łezką w oku.
Wybór należy do Ciebie, życzę trafnego
dzięki za informację, a od ilu pkt przyjmowali?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
broadwaydream, Ja od razu wyeliminowałam VI liceum, bo słyszalam, że teraz właśnie każdy patrzy i na Twój wygląd, i Tobie na ręce, panuje tam taka rewia mody i chodzą same takie wiesz

__________________



joyeuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:58   #130
majson8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wasilków
Wiadomości: 27
GG do majson8
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
broadwaydream, Ja od razu wyeliminowałam VI liceum, bo słyszalam, że teraz właśnie każdy patrzy i na Twój wygląd, i Tobie na ręce, panuje tam taka rewia mody i chodzą same takie wiesz
też tak słyszałam ;p
__________________

Rimini czeka <3
majson8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 13:03   #131
ewelina_1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: licea w Białymstoku

co do VI to tak samo słyszałam.. ale wszystkie moje wątpliwości rozwiała moja siostra cioteczna. Kiedy szła do tej szkoły, też bała się, żę właśnie tak bedzie, ale teraz jest w 2 klasie i mówi, że nic takiego nie ma ; O Wiadomo, w każdej szkole zdarzają się laleczki barbie i takie tam... Sama mi mówiła, że to naprawdę fajna szkoła, super ludzie i wgl i że nie zamieniłaby jej na żądną inną ale ile ludzi, tyle opinii ; ) nie we wszystkie należy wierzyć ;O
ewelina_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 13:13   #132
joyeuse
Zadomowienie
 
Avatar joyeuse
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 576
Dot.: licea w Białymstoku

ludzie zawsze mówią, a okazuje się inaczej. mało tak razy było?
__________________



joyeuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 13:38   #133
Magda26913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: licea w Białymstoku

ja właśnie słyszała że 11 lo ma lepszy poziom ale teraz to już sama nie wiem bo karzy chwali co innego
Magda26913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 14:47   #134
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: licea w Białymstoku

Magda, podawałam parę postów wstecz:
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...STOK/640085679

W sumie tym się kieruję.

Podkreśliłam "słyszałam", tak że niepotrzebne od razu są jakieś śmiechy
Poza tym mówiła mi to koleżanka ze znajomymi w tej szkole.
Pod względem olimpijczyków VI jest od IV lepsza, ale tak to chyba raczej ten sam poziom . No ale i tak się tam nie wybieram, mimo że będę miała bliżej niż do VIII. Chociaż... No właśnie. IV czy VI jest lepsza? CO prawda pod względem zdawalności matur tak samo, ale wiadomo
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2010-05-08 o 14:48
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 18:41   #135
Magda26913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: licea w Białymstoku

a czy ktos idziena profil humanistyczny do 6 lo
Magda26913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:42   #136
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: licea w Białymstoku

ja chyba , jeżeli pojde do VI to na humana , a jezeli do do XI to tez jakos na humana lub jakiś społeczny .
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:06   #137
Magda26913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: licea w Białymstoku

to moz sie spotkamy bo ja tez tam sie wybieram ale jeszcze nie jestem pewa a ty gdzie na 1 miejscu składasz
Magda26913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:10   #138
SsmileBlondi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: licea w Białymstoku

Hej a ja mam dylemat.. chciałam iśc do Liceum Profilowaneg o profilu socjalnym w ZSZ6 ale jak powiedzialam o tym nauczycielce to mnie wysmiala powiedziala,ze sobie poziom zanizam .. szkola mi sie podoba i w ogole..na pewno dam sobie tam rade,ale poziom jest chyba strasznie niski wiec martwie sie maturą.. myślę też o V LO .. może mi ktoś opowiedziec o tej skzole? jaki jest poziom, prog przyjmowania [ pk z egzaminu gimnazjalnego] jaka atmosfera..cokolwiek ktokolwiek o tej szkole wie strasznie sie martwie wyborem,bo jeszcze nie wiem ktora szkole wybrac
SsmileBlondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:36   #139
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Magda26913 Pokaż wiadomość
to moz sie spotkamy bo ja tez tam sie wybieram ale jeszcze nie jestem pewa a ty gdzie na 1 miejscu składasz
do VI mam blisko to raczej tam na 1 miejscu , a na drugim pewnie XI a na trzecim może IV , a Ty ?
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 18:11   #140
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez SsmileBlondi Pokaż wiadomość
Hej a ja mam dylemat.. chciałam iśc do Liceum Profilowaneg o profilu socjalnym w ZSZ6 ale jak powiedzialam o tym nauczycielce to mnie wysmiala powiedziala,ze sobie poziom zanizam .. szkola mi sie podoba i w ogole..na pewno dam sobie tam rade,ale poziom jest chyba strasznie niski wiec martwie sie maturą.. myślę też o V LO .. może mi ktoś opowiedziec o tej skzole? jaki jest poziom, prog przyjmowania [ pk z egzaminu gimnazjalnego] jaka atmosfera..cokolwiek ktokolwiek o tej szkole wie strasznie sie martwie wyborem,bo jeszcze nie wiem ktora szkole wybrac
We wszystkich szkołach materiał do przerobienia jest taki sam. Poziom będzie zależał jedynie od Ciebie i od tego co Ty będziesz chciała wynieść z tej szkoły.
Będziesz się uczyła=dobre oceny, większa wiedza=wyższy poziom
Nie będziesz się uczyła=gorsze oceny, mniejsza wiedza=niższy poziom
Tak będzie w każdej szkole. Przecież nauczyciel na siłę nie wbije Ci wiedzy do głowy jak nie będziesz chciała, choćbyś się uczyła w najbardziej renomowanym liceum.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:28   #141
SsmileBlondi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: licea w Białymstoku

moooniaaaa dziekuje za uspokojenie.. jestem srednia uczennica 3-4 .jestem tez ciekawa czy poradzilabym sobie w 8lo . mialabym niedaleko. z tego co wiem i wyczytalam, nie jest tam zbyt wysoki poziom ani tez niski,ale roznie ludzie mowia....
SsmileBlondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:07   #142
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: licea w Białymstoku

Dziewczyny, dpwoedziałam się jak z punktami w zeszłym roku w IV LO, a że egzamin był trudny to o jakieś 10 punktów próg opadnie. A czy ktoś orientuje się jak w XI na profilu społeczno-prawnym?

W V jest słaba zdawalność matur. Oczywiście jeżeli ktoś będzie się uczyć, to maturę zda. Najbardziej chyba oblegany jest profil psychologiczny i jedna dziewczyna fuksem dostała się ze zdaje się 109 punktami. Wybierałam się na menadżersko-turystyczny, ale każdy mi odradzał, głównie ze względu na atmosferę
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2010-05-11 o 19:21
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:53   #143
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: licea w Białymstoku

ja słyszałam że na V poprostu można być za inteligentnym , więc można się domyślić jaki tam jest poziom . aa właśnie też mnie interesuje profil prawno-społeczny w XI jak coś , bo zamierzam iśc na human , dziennikarski lub własnie prawano-społeczny .
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:53   #144
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: licea w Białymstoku

Dziewczyny, skończcie już z tym poziomem... naprawdę WSZĘDZIE trzeba się uczyć, to ile wyniesiecie z danej szkoly zależy tylko i wyłącznie od was! co to znaczy, że można być za inteligentym na któreś liceum? ze tam nikt nic nie wymaga i są tam same głąby? w takim razie muszę was zaskoczyć: tak NIE JEST!

Dajmy na to nawet takie VLO - koleżanka na profilu mat-inf, płacze mi w słuchawkę, że ma tyle nauki, że ledwo wyrabia, prace domowe itd. (dodam, że bystra dziewczyna ), kolega po tym liceum w tym roku dostał się na Uniwersytet Medyczny.

Każda szkoła realizuje ten sam program. Jedyne co tak naprawdę ma znaczenie to, moim zdaniem, atmosfera w danym liceum i dojazd. Przynajmniej ja tym własnie kieruję się przy wyborze liceum i proponuję abyście zrobiły tak samo. Powodzenia
Ija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:39   #145
Magda26913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez NatalkaNatalka Pokaż wiadomość
do VI mam blisko to raczej tam na 1 miejscu , a na drugim pewnie XI a na trzecim może IV , a Ty ?
ja właśnie też na 1 miejscu 6 a na drugim 11 ale jeszcze niewiem (nikogo nie znam w tej szkole)
Magda26913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:41   #146
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: licea w Białymstoku

Ija, częściowo się z tobą zgadzam i mam podobne zdanie, ale powiedz mi, dlaczego w I liceum 100% uczniów zdało maturę, w IV nie zdały jej ze czteyr osoby, w XI też kilka, a w V więcej niż kilkanaście? Nikt nie wymaga tam od Ciebie 150p, wystarczy 110. Oczywiście - wszędzie jest realizowany ten sam program, wszędzie jest ta sama matura i to od uczniów zależy, jaki będzie poziom. Ale jednak jest podział na słabsze i lepsze licea.

Btw. moja koleżanka była w VI liceum na dniach otwartych. Jakieś dziewczyny oprowadzały ją po szkole i potem powiedziały: "No, możecie tu składać, nadajecie się. Potem będziecie mi mogły nawet cześc mówić na korytarzu" ...
A jak mówiłam - słyszałam, że w szkole chodzą same paniusie i jest taka rewia mody
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:11   #147
Magda26913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: licea w Białymstoku

o kurcze to ja już nie weiem gdzie składać też tak słyszałam ale może sobie jakoś poradzę mam nadziejeę
Magda26913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:43   #148
joyeuse
Zadomowienie
 
Avatar joyeuse
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 576
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość

Btw. moja koleżanka była w VI liceum na dniach otwartych. Jakieś dziewczyny oprowadzały ją po szkole i potem powiedziały: "No, możecie tu składać, nadajecie się. Potem będziecie mi mogły nawet cześc mówić na korytarzu" ...
A jak mówiłam - słyszałam, że w szkole chodzą same paniusie i jest taka rewia mody
jaka gwiazdunia.
Twoja koleżanka na jaki profil się wybiera? ; >
__________________



joyeuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:04   #149
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: licea w Białymstoku

to ja już nie wiem ..
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:08   #150
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: licea w Białymstoku

joyeuse, a wiesz, że nie wiem. Opowiadała mi dzisiaj, jak chwilkę na korytarzu z nią gadałam, ale chyba biolchem... z tym że za VI podziękuje

Dziewczyny, które może uczą się w VIII. Czy w tej szkole jest ciepło?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 19:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.