Piękne dłonie zimą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 14:41   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Piękne dłonie zimą



Zimą nasze dłonie są szczególnie narażone na złe warunki zewnętrzne. Co zrobić, żeby mimo mroźnej pogody cieszyć się pięknymi dłońmi?
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:15   #2
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Dot.: Piękne dłonie zimą


UWAGA! Nigdy nie zapominaj o rękawiczkach! Dłonie będą suche i spierzchnięte, a w najgorszym wypadku odmrozisz skórę!


Szkoda, że dopiero dzisiaj to przeczytałam a nie jakieś 14 lat temu
Chociaż nie powiem bo teraz moje dłonie są prawie normalne ale ile ja łez wylałam ile nerwów straciłam ile kremów i innych pomocy wypróbowałam ale ważne, że nie mam już fioletowych dłoni czasami są takie coś bardziej różowe i dużo mi pomogła kuracja parafinowa z bielendy ale rękawiczki w zestawie są do musiałam dokupić osobno
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ

Edytowane przez olenialenia
Czas edycji: 2010-01-13 o 16:16
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:30   #3
aurute
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Piękne dłonie zimą

a ja zawsze używam zimą starego sposobu mojej babci.. najzwyklejszego kremu nivea(w niebieskim opakowaniu).. i mi zawsze pomaga i chroni dłonie
aurute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:53   #4
Teresa Kuchcinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
GG do Teresa Kuchcinska
Dot.: Piękne dłonie zimą

Jako kosmetyczka z duzym doświadczeniem polecam Paniom korzystanie z usług SPA na dłonie.Parafina, parafina i jeszcze raz parafina! Używanie kremów na dłonie jest sprawą oczywistą , ale zimą nasze dłonie potrzebują dodatkowego wsparcia. w gabinecie kosmetyczka wykona peeling dłoni, nałoży parafinę- która jest najlepszym lekarstwem na suche, odmrożone, szorstkie dłonie. Efekt będzie natychmiastowy! Taki zabieg nie jest drogi, a efekty będa długotrwałe jeśli pozwolimy sobie na wizytę u kosmetyczki chociaż dwa razy w miesiącu.
http://www.spa.szczecin.pl/index.php...nicure-84.html
Pozdrawiam
Teresa Kuchcinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 20:58   #5
monishja
Przyczajenie
 
Avatar monishja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 11
Cool Dot.: Piękne dłonie zimą

Pomimo zabiegów z parafiny ( miałam je dość często) i różnych "cudownych" kremów moje dłonie nadal wyglądały jak papier ścierny...
Olałam parafinkę, zaczęłam stosować najzwyklejszy kremik Bambino, skóra na dłoniach jest po nim mięciutka jak pupa niemowlęcia... Warunek taki, żeby stosować regularnie
monishja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:18   #6
anuana
Przyczajenie
 
Avatar anuana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Piękne dłonie zimą

Ja również mam dłonie które przy niższej temperaturze siwieją jest to efekt nie zakładania rękawiczków wcześniej teraz już zakładam ale odmrożeń już raczej nie cofnę, moja skóra na dłoniach jest również bardzo wysuszona muszę nakładać dwie warstwy kremu nawilzajacego gdyz moja skora chlonie je jak gąbka, niedawno odkryłam świetny i tani kremik ktory doskonale nawilza dłonie i wygladza skórę jest to krem alantan z alantoiną i d-pathenolem, smaruję na noc grubą warstwę kremu i po jakims czasie dłonie są w o wiele lepszej kondycji polecam
anuana jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.