Dieta TYLKO na brzuch. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 20:59   #31
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Cytat:
Napisane przez albatros Pokaż wiadomość
A jak się pocisz to Ci spada brzuch dziwne że nie wiesz o tym.
No jak masz obwisły to Ci może spada (na ziemię), nie wiem.

W każdym razie pocenie się nie oznacza spalania tłuszczu, wystarczy wypić wodę, żeby uzupełnić tę wypoconą. Także najpierw się doucz, później udzielaj rad.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 23:28   #32
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

w komórce tłuszczowej jest 10% wody może jak ją wypocisz to Ci coś tam spadnie, a tylko się napij wody to tak jak pisze cereveza zaraz wróci...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:09   #33
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Gdyby od pocenia się, człowiek chudł, to by wszyscy w saunie siedzieli, bo po co komu dieta czy ćwiczenia, nie
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:01   #34
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

niedługo wejdzie w mode dieta odwadniająca ^^
hydrosukcja jakaś albo inna fanaberia (:
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:04   #35
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Zostało udowodnione naukowo, że dieta bogata w TŁUSTE ryby morskie, pozwala spalić tłuszcz właśnie z okolic brzucha, dlatego jest ona polecana dla osób z otyłością brzuszną(figura typu "jabłko").

Tak więc kochana co najmniej 3-4 razy w tygodniu wcinaj rybki takie jak łosoś, makrela, śledzie Śledzie możesz na śniadanie/kolację, łososia najlepiej świeżego, upiec w piekarniku lub na grillu. Makrelę możesz wędzoną do chlebka, ale nie częściej niż 3-4 razy w miesiącu(z powodu szkodliwości dymu wędzarniczego).

Aha, i nie oszczędzaj kalorii na tym, że dorsz jest 2 razy mniej kaloryczny od łososia, więc kupisz dorsza Chude ryby nie mają takich właściwości.

Pozdrawiam
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:47   #36
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Cytat:
Zostało udowodnione naukowo, że dieta bogata w TŁUSTE ryby morskie, pozwala spalić tłuszcz właśnie z okolic brzucha,
Ja chętnie te dowody przeczytam. Jakikolwiek dowód na to, że kwasy tłuszczowe spalą tłuszcz właśnie z brzucha, pomijając inne części ciała.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:13   #37
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
Ja chętnie te dowody przeczytam. Jakikolwiek dowód na to, że kwasy tłuszczowe spalą tłuszcz właśnie z brzucha, pomijając inne części ciała.
Idź do księgarni, kup parę książek(nie o dietach, tylko bardziej naukowych) i poczytaj. Nie pamiętam, gdzie dokładnie to przeczytałam, a nie mam czasu, żeby wertować stosy materiałów, które posiadam.
Oczywiście nie musisz wierzyć, możesz sądzić że wyssałam to sobie z palca. Napisałam co wiem, nikogo nie zmuszam do stosowania tego Więc jeśli ktoś nie wierzy - nic na to nie poradzę.
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 13:46   #38
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Tak się akurat składa, że czytam wiele - ale nie książki, bardziej artykuły z naciskiem na anglojęzyczne, bo ciężko o tłumaczenia sensownych artykułów w Polsce. W żadnym nie spotkałem się ze stwierdzeniem by (polecane wszak wszędzie) kwasy tłuszczowe wpływały na to z jakiego miejsca będzie z komórek tłuszczowych pobierana energia.

Na marginesie: komórki tłuszczowe w naszym ciele są rozlokowane niejako na stałe. One nie znikają gdy się odchudzamy i nie pojawiają gdy tyjemy - jedynie zmniejszają się i powiększają. Cała gospodarka tłuszczami jest sterowana centralnie oczywiście, więc komórki tłuszczowe są mniej więcej tak samo 'napełnione energią'. Utrzymywanie jednych na wysokim poziomie a innych na niskim jest dla organizmu nieekonomiczne i nie rozumiem dlaczego jedzenie ryb miałoby do tego prowadzić.

Cytat:
Oczywiście nie musisz wierzyć, możesz sądzić że wyssałam to sobie z palca.
Nie mówię, że wyssałaś. Ale czytałem już wiele bzdur sygnowanych przez osoby mieniące się doktorami, profesorami, itp. Wszystkie rewolucyjne oczywiście.
Stąd też pytanie - skąd pewność, że to czytałaś, jest absolutnie prawdziwe?
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:38   #39
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
Tak się akurat składa, że czytam wiele - ale nie książki, bardziej artykuły z naciskiem na anglojęzyczne, bo ciężko o tłumaczenia sensownych artykułów w Polsce. W żadnym nie spotkałem się ze stwierdzeniem by (polecane wszak wszędzie) kwasy tłuszczowe wpływały na to z jakiego miejsca będzie z komórek tłuszczowych pobierana energia.

Na marginesie: komórki tłuszczowe w naszym ciele są rozlokowane niejako na stałe. One nie znikają gdy się odchudzamy i nie pojawiają gdy tyjemy - jedynie zmniejszają się i powiększają. Cała gospodarka tłuszczami jest sterowana centralnie oczywiście, więc komórki tłuszczowe są mniej więcej tak samo 'napełnione energią'. Utrzymywanie jednych na wysokim poziomie a innych na niskim jest dla organizmu nieekonomiczne i nie rozumiem dlaczego jedzenie ryb miałoby do tego prowadzić.


Nie mówię, że wyssałaś. Ale czytałem już wiele bzdur sygnowanych przez osoby mieniące się doktorami, profesorami, itp. Wszystkie rewolucyjne oczywiście.
Stąd też pytanie - skąd pewność, że to czytałaś, jest absolutnie prawdziwe?
Oczywiście, że nie mam takiej pewności. Ale to samo pytanie mogę zadać Tobie - to, że czytasz artykuły anglojęzyczne nie oznacza, że są one prawdziwe... O tych komórkach tłuszczowych wiem. Jednak to że jest dla organizmu nieekonomiczne.. hm. To dlaczego jedni tyją np bardzo szybko w brzuchu, a nogi chude jak patyki? Zdarzają się takie sytuacje.

Poza tym nie jestem jakąś fanatyczką, nie będę bronić tych ryb. Ale jestem zwolenniczką eksperymentów, zwłaszcza tych, które nie zaszkodzą - no, bo jedzenie ryb morskich raczej nie zaszkodzi? Zatem - co szkodzi spróbować?
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 00:15   #40
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Dieta TYLKO na brzuch.

Cytat:
To dlaczego jedni tyją np bardzo szybko w brzuchu, a nogi chude jak patyki? Zdarzają się takie sytuacje.
Jeśli mówimy o samym tłuszczu to już właśnie kwestia tego gdzie są te komórki tłuszczowe, bo nie są rozlokowywane tak samo. Niektórzy mają ich więcej na brzuchu, inni na udach - i tam mają tendencje do tycia.

Inna sprawa to ogólna budowa ciała + mięśnie. Jak miałem trochę więcej kilo nie miałem mocno otłuszczonych nóg (ud), ale wyglądały masywnie, bo mięśnie miałem tam bardziej rozbudowane niż w innych partiach ciała.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.