ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 20:34   #3061
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja mam takie pytanie do wszystkich, którzy stosują AcneDerm - czy ktoś z was nie korzysta z filtrów? ;>
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:35   #3062
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hm... no ja na razie nie korzystam ale ACNE DERM używam tylko na na noc, na dzień nie, no i głównie siedzę w domu lub w pracy... mam nadzieję, ze nie narobię sobie problemów... jak tylko zima się skonczy, mam zamiar uzywac filtrów.
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:55   #3063
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja mam zamiar zacząć kurację AcneDermem, ale filtrów wręcz nie cierpię - próbowałam już kilku różnych, obecnie nie mam kasy na kolejne eksperymenty z filtrami :/ ale trochę się boję używać AD bez osłony przed promieniowaniem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:07   #3064
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Renfrii Pokaż wiadomość
Hm... no ja na razie nie korzystam ale ACNE DERM używam tylko na na noc, na dzień nie, no i głównie siedzę w domu lub w pracy... mam nadzieję, ze nie narobię sobie problemów... jak tylko zima się skonczy, mam zamiar uzywac filtrów.
Dlaczego jak zima się skończy? Przecież promieniowanie UV jest największe w lato i w zimę (promienie odbijają się od śniegu) ! Już lepiej darować sobie filtry na jesieni i na wiosnę. Poza tym nie ma lepszego kremu na zimę od filtra
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 12:22   #3065
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie do wszystkich, którzy stosują AcneDerm - czy ktoś z was nie korzysta z filtrów? ;>
Ja Nie wpadłam na to że zimą promieniowanie jest duże, bo się od śniegu odbija, no i jakoś tak wyszło Stosowałam chyba z pół roku w tamtym roku i nie było przebarwień, tak samo teraz- bez efektów ubocznych.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 12:52   #3066
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Dlaczego jak zima się skończy? Przecież promieniowanie UV jest największe w lato i w zimę (promienie odbijają się od śniegu) ! Już lepiej darować sobie filtry na jesieni i na wiosnę. Poza tym nie ma lepszego kremu na zimę od filtra

Chodzi mi raczej o to, że w zimę głównie siedzę w domku nie przebywam na dworze tyle co np. latem.
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:42   #3067
natalka3254
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej dziewczyny
dwa tygodnie temu zakończyłam terapię izotretynoiną, brałam Aknenormin. wszelkie pryszcze zniknęły jednak zostały mi duże blizny. byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie i dermatolog przepisała mi acne-derm na przebarwienia.
i stąd moje pytanie: czy to działa ? bo odzwyczaiłam się już od tych mazideł, nieskutecznych jak do tej pory i boję się że to nic nie pomoże, a nawet nawróci trądzik...
używam kremu z filtrem +50spf gdyż przy mojej kuracji było to koniecznością, i tak się już przyzwyczaiłam że bez niego nie wychodzę

no więc jest jakiś sens się tym smarować ?
natalka3254 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 17:52   #3068
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez natalka3254 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
dwa tygodnie temu zakończyłam terapię izotretynoiną, brałam Aknenormin. wszelkie pryszcze zniknęły jednak zostały mi duże blizny. byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie i dermatolog przepisała mi acne-derm na przebarwienia.
i stąd moje pytanie: czy to działa ? bo odzwyczaiłam się już od tych mazideł, nieskutecznych jak do tej pory i boję się że to nic nie pomoże, a nawet nawróci trądzik...
używam kremu z filtrem +50spf gdyż przy mojej kuracji było to koniecznością, i tak się już przyzwyczaiłam że bez niego nie wychodzę

no więc jest jakiś sens się tym smarować ?
Wybacz, ale o czym jest 90 stron tego wątku ? Po prostu poczytaj kilka stron i będziesz wszystko wiedzieć. Wiem, że lepiej dostać gotową odpowiedź, ale troche wysiłku i już będziesz wszystko wiedzieć. Widzę, że nowa jesteś, więc na przyszłość radzę jak coś korzystać z wyszukiwarki
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:15   #3069
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja drugi dzien juz jestem z AD. Nalozylam na noc wczoraj i na caly dzien dzisiaj. Na poczatku lekko szczypie,kluje ale potem jest ok. Rzecz jasna przebarwienia nie znikly ale te pryszcze, ktore mialam znikly, nie sa takie 'pulchne' ale znowuz- mam po nich kolejne dwie plamki.
Z czola jestem dumna- udalo mi sie wybrnac z tradziku z wygrana, zero plam itp... jedynie na policzkach... zreszta zrobilam zdj tzw. "przed" , mam nadzieje, ze za kilka tygodni bede taka szczesliwa z efektow, ze wstawie i zdj z "przed" i "po"

W filtr narazie nie zainwestowalam, ale dzieki WAM dziewczyny zrobie to jak najszybciej.
Pozdrawiam wszystkich niszczycieli pryszczy i przebarwien
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:03   #3070
natalka3254
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale o czym jest 90 stron tego wątku ? Po prostu poczytaj kilka stron i będziesz wszystko wiedzieć. Wiem, że lepiej dostać gotową odpowiedź, ale troche wysiłku i już będziesz wszystko wiedzieć. Widzę, że nowa jesteś, więc na przyszłość radzę jak coś korzystać z wyszukiwarki
wybacz, ale nie każdy ma czas czytać 90 stron. nie mam czasu wejść na wizaż a co dopiero czytać wszystkie wypowiedzi. chciałam dostać kilka jasnych odpowiedzi ale widzę, że niektórzy nie rozumieją, że istnieje inny świat poza forum.
nowa nie jestem, na wizażu jestem od 6 lat, tylko nie zauważyłam że siostra jest zalogowana.

pozdrawiam .
natalka3254 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:19   #3071
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez natalka3254 Pokaż wiadomość
wybacz, ale nie każdy ma czas czytać 90 stron. nie mam czasu wejść na wizaż a co dopiero czytać wszystkie wypowiedzi. chciałam dostać kilka jasnych odpowiedzi ale widzę, że niektórzy nie rozumieją, że istnieje inny świat poza forum.
nowa nie jestem, na wizażu jestem od 6 lat, tylko nie zauważyłam że siostra jest zalogowana.

pozdrawiam .
wybacz, ale zadajesz głupie pytanie "czy to działa"
przejrzyj wątek to będziesz wiedziała, poczytaj opinie to się dowiesz, nie musisz od razu 90 stron czytać, wystarczy kilka... Chyba po coś ten wątek powstał, jakby nie działał to by ludzie z niego nie korzystali i nie byłoby o czym pisać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 15:43   #3072
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

.
__________________
Paulina + Tomuś

Edytowane przez travirra
Czas edycji: 2010-11-07 o 11:44
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 17:42   #3073
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

U mnie rok temu kosztował jakieś 18-19, a teraz... 24 O.o
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:12   #3074
wiertarka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

ehh i znowu jak z Duac'iem. Na początku super, buzia się poprawia, czerwone plamki delikatnie schodzą a teraz znów syf na syfie. ;((
wiertarka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:04   #3075
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No niezle podrozal. A myslalam, ze u mnie jest drogo
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:27   #3076
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od ponad tygodnia stosuje AD. Na początku byłam zachwycona,twarz rozjaśniona,ujednolicona. Wszystko pięknie. Ale wczoraj wyskoczyły mi 3 gule Nie wiem cy to wina Ad, ale innych winowajców nie widzę. Też tak miałyście,że wysyp się pojawiał ?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:29   #3077
ognisssta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
wlasnie przyszlam z apteki i wiecie co..... Acne-derm kosztuje 21.36
co on nagle tak podrozal? a dodam ze kupilam w najtanszej aptece w miescie (jest zaraz kolo mojego bloku wiec nie musialam daleko chodzic)
pozdr.
nie moge sie wybrechtac z tej buzki <Baba> niezłe )
ognisssta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:21   #3078
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
Od ponad tygodnia stosuje AD. Na początku byłam zachwycona,twarz rozjaśniona,ujednolicona. Wszystko pięknie. Ale wczoraj wyskoczyły mi 3 gule Nie wiem cy to wina Ad, ale innych winowajców nie widzę. Też tak miałyście,że wysyp się pojawiał ?
Też tak miałam, potem wszystko ładnie pozasychało i zeszło.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:03   #3079
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No podobno przy stosowaniu ACNE DERM często po tygodniu, dwóch jest wysyp... wiele osób o tym pisało. Może być, ale nie musi. Ja stosuje AD ok. 3 tygodnie, i póki co wysypu nie miałam. Zobaczymy co dalej...
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 09:47   #3080
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

AD na mnie działał do pewnego czasu- potem zaczynała mnie skóra swędzieć i musiałam odstawiać na jakis czas. Ale generalnie ładnie wysuszał.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:05   #3081
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od paru dni czytałam wątek a AD i zauważyłam, że ma mnóstwo pozytywnych opinii! Dlatego przedwczoraj szybciutko pobiegłam do apteki aby kupic to cudo Używam go dopiero 2 dni a już widzę efekty, twarz ma bardziej jednolity kolorek, a syfki jakie mialam(dodam,że tego samego dnie zrobiłam sobie masakrę z buzi...) nastepnego dnia sie zagoily...nawet po benzacne tego nie bylo oby tak dalej hehe, no i mam nadzieję, że nie doświadczę słynnego wysypu. Pozdrawiam wszystkie wizazianki
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:24   #3082
_Ai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja rowniez sie zainteresowalam tym acne derm po przeczytaniu kilku stron, poszlam wiec przedwczoraj do apteki i kupilam ( kosztowal 19,50zl ) z nadzieja ze wygra walke z jednym przebarwieniem po tradziku na nosku sprzed kilku lat.. stosuje dopiero drugi dzien, poprawy nie widac jeszcze, jednak nadziei nie trace z domu prawie nie wychodze, wiec uzywam filtru o faktorze 5, mam nadzieje ze sobie problemow nie narobie, ale logicznie rzecz biorac nie powinno byc zle.. pozdrawiam wszystkie walczace z przebarwieniami!
_Ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:39   #3083
ewelinaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy jeżeli używam na noc benzacne mogę rano używać AD?
I mam taki krem nivea Visage Young be beautiful krem nawilżający +lekki podkład w jednym, to czy na AD można go nałożyć?
ewelinaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 12:03   #3084
polipeptyd
Przyczajenie
 
Avatar polipeptyd
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ewelinaaaaaa zacytuję odpowiedź specjalisty ze strony Acnedermu(http://www.acnederm.pl/):"Krem Acne-Derm dzięki zawartości kwasu azelainowego, ma właściwości wybielające. Preparat należy stosować przynajmniej przez 4 tygodnie, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy. Brevoxyl zawiera w swoim składzie nadtlenek benzoilu. Łączenie w kuracji leków zawierających kwas azelainowy (Acne-Derm) i nadtlenek benzoilu (Brevoxyl) może doprowadzić do ogromnych podrażnień skóry" Sama używałam wcześniej Brevoxylu do pleców i wiem, że jest mocny, bardzo wysusza (stosowałam krem nawilżający) ale samym działaniem byłam zachwycona. Rewelacyjny kosmetyk. Jeśli chodzi o fluid: "Nie stwierdzono występowania interakcji pomiędzy substancją czynną i substancjami pomocniczymi oraz innymi preparatami stosowanymi miejscowo na skórę. Należy pamiętać o kolejności stosowania: 1. krem Acne-Derm, 2. po 30-60min inny krem, fluid"Teraz stosuję Acnederm na przebarwienia pozapalne przede wszystkim. Stosuję go od ok. 2 tyg. (plecy-2xdziennie; twarz-1xdziennie na noc) i chcę się podzielić obserwacjami: dużą (i świeżą) ciemną plamę pozapalną na twarzy maksymalnie rozjaśnił w ciągu 1tyg. Reszta pomniejszych plam zdecydowanie mniej widoczna. Na plecach to samo-duże rozjaśnienie.Cierpię na trądzik grudkowo-krostkowy. Wczoraj wieczorem pojawiła mi się nabrzmiała i boląca gulka- jak zwykle, ech. Na noc oczywiście zastosowałam acnederm- jestem w szoku: wstaję rano a ta gula jest jedynie małą krosteczką. Recpect dla acne! Daje radę u mnie Niestety zarówno na twarzy jak i na plecach powoduje u mnie wysyp i to spory:/ (po Brevoxylu było w miarę czysto) Mam zamiar przeczekać i pocierpieć, bo widzę, że podskórne grudki po prostu wyłażą na powierzchnię i skóra się oczyszcza, że o gładkości nie wspomnę Zmniejszonego przetłuszczania na razie nie zauważyłam. Dam znać, co się będzie działo dalej na polu bitwy Pozdroski
polipeptyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 12:12   #3085
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

U mnie po nałożeniu acne dermu skóra jest baaaaaardzo matowa, jak po żadnym pudrze, troszeczkę czerwona, ale po kilku minutach zaczerwienienie odchodzi, a mat pozostaje jeszcze długo
Żeby zmatowił mnie "na stałe", to wydaje mi się, że trochę ograniczył przetłuszczanie, ale nie jakoś szalenie.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:44   #3086
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

U mnie dokladnie tak samo Ale co mi po tym jak uzywam go tylko na noc
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:38   #3087
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
AD na mnie działał do pewnego czasu- potem zaczynała mnie skóra swędzieć i musiałam odstawiać na jakis czas. Ale generalnie ładnie wysuszał.
Ja miałam podobne objawy kilka lat temu, kiedy stosowałam AD dłużej niż zalecane 3 miesiące.
Z efektów byłam bardzo zadowolona, ale niestety przez tą reakcję alergiczną musiałam przestać go używać.

Teraz wróciłam do AD kolejny raz, zużyłam jedną tubkę i w tygodniu wybieram się po następną. Do nawilżania używam Humektanu, prosty skład, dobrze nawilża. Mam nadzieję, że teraz będę równie zadowolona z działania co kilka lat temu.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 22:26   #3088
AngelOfNight
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfNight
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 112
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jeżeli chodzi o acne derm to mam już lekkie doświadczenie, bo w tamtym roku zużyłam 2 tubki i jutro planuje zakup kolejnej . Jeżeli ktoś liczy na to, że jest to maść na trądzik, to grubo się myli. Pierwszą tubkę kupiłam właśnie z myślą o trądziku, oczywiście nic mi to nie dało, jedynie wysuszyłam bardzo skórę (bo moja reakcja po nalożeniu AD jest taka, że przez 5 min po apilkacji mam ochote sobie skórę wydrapać ). Drugą tubkę kupiłam już po zwalczeniu trądziku. Na obu policzkach miałam czerwone dziurki potrądzikowe, które całkiem zniknęły po 2 miesiącach stosowania AD. Oczywiście teraz syfki powróciły , jak się odstawi maście to tak jest. Mam także pełno przebarwień, dlatego znowu zaczne stosować AD
AngelOfNight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:08   #3089
Summer8
Raczkowanie
 
Avatar Summer8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 96
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

wiem że pewnie była juz o tym mowa,ale nie sledze wątku od poczatku iwęc pytam jeszcz raz.Ile kosztuje ta maść?
__________________
Ktoś kiedyś powiedział: Dobre dziewczynki piszą pamiętniki, złe nigdy nie mają czasu. Ja, ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet, jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku.
Summer8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:40   #3090
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od 16-22zl
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.