POMOCY...zbliża się jesień... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 17:31   #1
MoTyLeK7588
Raczkowanie
 
Avatar MoTyLeK7588
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 73
GG do MoTyLeK7588
Question

POMOCY...zbliża się jesień...


Lato się powoli kończy...i zaczną się moje problemy z cerą.Mam mieszaną skóre strefa T całyczas się błyszczy, natomiast policzki są suche.W okresie jesieni są często czerwone podrażnione od wiatru a w ziemie lepiej nie mówić...czasem aż pieką.Do tego mam tradzik...tzn od czasu do czasu wyskoczy mi coś w strefie T.A moje pytania:
*zaczełam się zastanawiać czy nie zacząć używać podkładu i jakiego który będzie dobrze matował i jednoczesnie krył te czerwone policzki...?
*co zrobić z moim policzkami...jakiego kremu używać do twarzy...aby dobrze matował i mógłbyć stosowany pod podkład???
*i może ktoś powie mi który korektor jest lepszy w sztyfcie, kremie, czy pudrze...?
Jesli macie dla mnie jakieś rady...używacie kosmetyków wspomnianych i chcecie je polecić DZIĘKUJĘ za każdą wskazówkę! pozdrawiam wszystkich użytkowników i Proszę o pomoc...
dodam tylko, że mam 18 lat :P

Edytowane przez MoTyLeK7588
Czas edycji: 2006-08-21 o 18:04
MoTyLeK7588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:38   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

piszesz, że podkład i krem mają matowić, a myślę, że przy suchych i wrażliwych policzkach kosmetyki matujące mogą tylko zaszkodzić. zimą koniecznie używaj tłustego kremu ochronnego - przynajmniej na same policzki, jeśli strefa T nie będzie go tolerowała. a zjawiska wyskakiwania pryszczy od czasu do czasu i tylko w strefie T nie nazywamy trądzikiem podkład wybrałabym nawilżający, ew. kryjący - np. na zimę, te kryjące mają zwykle ciężką konsystencję.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:14   #3
mirandzia 606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Dołaczam sie do pytania , poniewaz tesh mam mieszana cere,ale nie mam tradziku.
mirandzia 606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:17   #4
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Cytat:
Napisane przez MoTyLeK7588
Lato się powoli kończy...i zaczną się moje problemy z cerą.Mam mieszaną skóre strefa T całyczas się błyszczy, natomiast policzki są suche.W okresie jesieni są często czerwone podrażnione od wiatru a w ziemie lepiej nie mówić...czasem aż pieką.Do tego mam tradzik...tzn od czasu do czasu wyskoczy mi coś w strefie T.A moje pytania:
*zaczełam się zastanawiać czy nie zacząć używać podkładu i jakiego który będzie dobrze matował i jednoczesnie krył te czerwone policzki...?
*co zrobić z moim policzkami...jakiego kremu używać do twarzy...aby dobrze matował i mógłbyć stosowany pod podkład???
*i może ktoś powie mi który korektor jest lepszy w sztyfcie, kremie, czy pudrze...?
Jesli macie dla mnie jakieś rady...używacie kosmetyków wspomnianych i chcecie je polecić DZIĘKUJĘ za każdą wskazówkę! pozdrawiam wszystkich użytkowników i Proszę o pomoc... dodam tylko, że mam 18 lat :P
Poleciła bym ci głównie nawilżający krem a to nie znaczy że musi być tłusty i przy tym ciężki, ja używam aktualnie krem nawilżający Nivea Visage , jest on arówno dobry pod podkład. a co własnie do podkładu, to stwierdzam że nallepszy kryjący podkład to podkład korygujący z Vich- Dermablend, który zatuszuje nawet najbardziej czerwoną plamkę Jeśli chodzi o korektor to uważam ,że najleprzy jest w sztyfcie, ponieważ zawiera najwięcej pigmentu, ale jeśli byś się zdecydowała na podkład Dermablend to korektor nie jest tu potrzebny.
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:44   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

matujący krem na suche policzki to nie najlepszy wyboor.co do podkladu to popieram dermabled i jeszcze fajnie kryje LRP też nie za cięzki jest. dla Ciebie idealny bedzieolejek regulujacy dr hauschka. tłuszte partie mayuje, suche nawilża.a jesli chodzi o korektory to głównie różnią się mocą krycia - w sztyfcie mocniej kryją, w kremie (zależy od konsystencji) od mocnego do sredniego, w pudrze zazwyczaj lekkie i średnie krycie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:24   #6
MoTyLeK7588
Raczkowanie
 
Avatar MoTyLeK7588
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 73
GG do MoTyLeK7588
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Dziękuję...a czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje ten podkład VICHY???i czy tworzy na buzi maskę czy wygląda w miare naturalnie z góry dziękuję za powyższe rady
MoTyLeK7588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 11:10   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Motylek podkłąd kosztuje ok 50-60 zł. nie tworzy maski- wręcz przeciwnie, bardzo naturalnie wygląda i kryje super. czesto w gazetach są próbki, albo do apteki możesz pójść powinni mieć, jeśli jednak nie znajdziesz ja mam ich pełno więc mogłabym Ci przesłać , bo wiesz - to jednak trochę kasy jest a głupio byłoby wydać w błoto jak nie przypasowałby Ci
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 19:22   #8
MoTyLeK7588
Raczkowanie
 
Avatar MoTyLeK7588
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 73
GG do MoTyLeK7588
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Dziękuję...fakt to duzo kasy ale to VICHY czemu sie dziwić będę musiała się przejśc do apteki i podpytać o próbki...może dostanę jeszcze jakiejś innej firmy.Dziękuję za dobre chęci i za info...w sumie to zawsze jest tak, że jednej osobie może pasowac innej odwrotnie przekonałam się wchodząc w KWC...
MoTyLeK7588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:01   #9
MoTyLeK7588
Raczkowanie
 
Avatar MoTyLeK7588
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 73
GG do MoTyLeK7588
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Byłam w aptece...i co załamka :/ mieszkam na takim zadupiu [przepraszam za wyrażenie], ze do nas chyba próbki nie dochodzą pani aptekarka poinfromowała mnie jedynie, ze ma testery ale jak ja mam się wysmarować testerem...i to jeszcze w aptece.Emilia1 pisałaś coś o próbkach które mogłabyś mi wysłać...na jakich warunkach?jesli to możliwe zostawiam kontakt do omówienia reszty moje gg:2651522 pozdrawiam wszystkich!!

Edytowane przez MoTyLeK7588
Czas edycji: 2006-08-24 o 21:53
MoTyLeK7588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 17:02   #10
mirandzia 606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Chiałam tylko jeszcze spytać , czy moze wiecie w jakiej cenie jest ten podkład Dermabled ??Od dawna szukam jakiegos dobrego podkładu... i nic :/ Z góry dziekuje
mirandzia 606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:52   #11
MoTyLeK7588
Raczkowanie
 
Avatar MoTyLeK7588
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 73
GG do MoTyLeK7588
Dot.: POMOCY...zbliża się jesień...

Tak jak napisała Emilia1 wyżej podkład kosztuje ok 60 zł tak to jest jak nie czyta się wszystkich postów pozdrawiam
MoTyLeK7588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.