Nieprzyjemny zapach z pachwin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 19:22   #1
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269

Nieprzyjemny zapach z pachwin


Witam! Od jakiegoś czasu (jakieś pół roku) zmagam się z problemem śmierdzących pachwin udowych. Problem najbardziej jest wyczuwalny w czasie menstruacji, wcześniej jakoś nie zauważam albo nie jest tak intensywny. Ponadto mam nasilony trądzik i prawdopodobnie zapalenie mieszków włosowych (dermatolog przepisał jakieś "maści", nie pomagają, inny przepisał co innego - też zero rezultatu). Często mam mdłości i ucisk w podbrzuszu. Do ginekologa mam za 3 tygodnie. Ciekawa jestem, bo akurat może tak ktoś miał - problem zapachu ud?
Nie mam tam specjalnych podrażnień (tyle jak po goleniu od czasu do czasu), nic nie swędzi itp.
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 22:16   #2
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Nieprzyjemny zapach z pachwin

Nie podzielę się z Tobą żadnym pomysłem, bo nie miałam nigdy takiego kłopotu. Ale może tylko Ci się wydaje? Może tak normalnie reagujesz na wysoką temperaturę, w końcu pachwiny są słabo przewietrzanym miejscem na ciele. Próbowałaś używać antyperspirantu na pachwiny? (Wiem jak głupio to brzmi :P)
__________________
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.