Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 14:14   #901
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Mi bardzo odpowiada, ale efekt mam raczej delikatny (tylko, że ja nie należę do bladziochów).
Porównania do ST nie mam niestety.
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja używam i bardzo mi.pasi wg mnie jest normalny, ale kumpela jest blada i na niej wyszedł mega mocny
Dziękuje, no nic zobaczę sama testując, a nakładasz rękami czy rękawicą?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 14:21   #902
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny testowała któraś tę bazę z C.? Kusi
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...pow-skory.html
Mam superprimer universal ale wersja kolorowa w tej cenie kusi używałam wiosną pod podkład mineralny, sprawdzała się całkiem dobrze, wygładzała, podkład trzymał się dobrze. Teraz wolę jednak sypką bazę mineralną ale do bazy C.wrócę pewnie jeszcze jesienią. Nie mam niestety porównania z innymi bazami ani z podkładami płynnymi
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 14:41   #903
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Zwykle uzywam drugich w kolejnosci od najjasniejszego. Ale wlasnie widze, ze tutaj 2 jest dosc ciemny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam Dziewczyny
Czasami Was podczytuję, ale do tej pory jeszcze sie u Was nie odzywałam.
Ja jestem srednim bladziochem i uzywam akurat 2 N z Shiseido Synchro. 1 byla na mnie bardzo jasna, wygladalam niezdrowo 2 jest odrobinę za ciemna, ale latem mi to nie przeszkadza. 1 pewnie bedzie dobra wczesną wiosną, po zimie jestem najbardziej blada . Akurat skonczyłam opakowanie, ale juz kupiłam kolejne. Dla mnie to odkrycie roku z zadnego podkladu do tej pory chyba nie byłam tak zadowolona.
Milego dnia
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-08-20 o 14:47
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 14:48   #904
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość




Mam psa, więc jak już z motywem zwierzęcym, to z shih tzu







Ciupaj, polecam nawet rozświetlacza nie użyłam dzisiaj, bo idealnie wygląda





Będę meldować

Ja zbieram po tych zamówieniach znowu będę bliżej celu muszę zadzwonić do Aleksa w przyszły tygodniu jak punkty pospływają ale około 5000 powinnam mieć







Ja jednak jaram się najbardziej na elektrownię

Jeszcze poluję na dni otwarte w hucie





Gdzie można było takie cuda dostać? ja mam w normalnym rozmiarze, nie z tej serii limitowanej

Na stronie narsato bylo w rzodkiewce
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:07   #905
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny
Czasami Was podczytuję, ale do tej pory jeszcze sie u Was nie odzywałam.
Ja jestem srednim bladziochem i uzywam akurat 2 N z Shiseido Synchro. 1 byla na mnie bardzo jasna, wygladalam niezdrowo 2 jest odrobinę za ciemna, ale latem mi to nie przeszkadza. 1 pewnie bedzie dobra wczesną wiosną, po zimie jestem najbardziej blada . Akurat skonczyłam opakowanie, ale juz kupiłam kolejne. Dla mnie to odkrycie roku z zadnego podkladu do tej pory chyba nie byłam tak zadowolona.
Milego dnia
Cześć

Dobrze słyszeć tę dobrą opinię, też mam kolor N2, N1 był bardzo jasny
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:08   #906
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Mam superprimer universal ale wersja kolorowa w tej cenie kusi używałam wiosną pod podkład mineralny, sprawdzała się całkiem dobrze, wygładzała, podkład trzymał się dobrze. Teraz wolę jednak sypką bazę mineralną ale do bazy C.wrócę pewnie jeszcze jesienią. Nie mam niestety porównania z innymi bazami ani z podkładami płynnymi
Dzięki kochana
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:24   #907
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------



Dziękuje, no nic zobaczę sama testując, a nakładasz rękami czy rękawicą?
Rękami. ..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 15:32   #908
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny
Czasami Was podczytuję, ale do tej pory jeszcze sie u Was nie odzywałam.
Ja jestem srednim bladziochem i uzywam akurat 2 N z Shiseido Synchro. 1 byla na mnie bardzo jasna, wygladalam niezdrowo 2 jest odrobinę za ciemna, ale latem mi to nie przeszkadza. 1 pewnie bedzie dobra wczesną wiosną, po zimie jestem najbardziej blada . Akurat skonczyłam opakowanie, ale juz kupiłam kolejne. Dla mnie to odkrycie roku z zadnego podkladu do tej pory chyba nie byłam tak zadowolona.
Milego dnia


Jaki krem kupic? Poogladam na necie i kupialbym cos z tego: Shiseido Ibuki, Shiseido Pureness, Chanel Hydrabeuaty, Clarins Hydra czy EL Daywear? Zalezy mi na nawilzeniu i zeby nie splywal mi makijaz
Albo polecacie jeszcze inne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:44   #909
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Jaki krem kupic? Poogladam na necie i kupialbym cos z tego: Shiseido Ibuki, Shiseido Pureness, Chanel Hydrabeuaty, Clarins Hydra czy EL Daywear? Zalezy mi na nawilzeniu i zeby nie splywal mi makijaz
Albo polecacie jeszcze inne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam EL daywear jest fajny, ale raczej więcej go nie kupię.... Chanel Hydra Beauty miałam probke i niestety też mi nic nie urwał... najbardziej mi pasie EL RS
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:45   #910
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Jaki krem kupic? Poogladam na necie i kupialbym cos z tego: Shiseido Ibuki, Shiseido Pureness, Chanel Hydrabeuaty, Clarins Hydra czy EL Daywear? Zalezy mi na nawilzeniu i zeby nie splywal mi makijaz
Albo polecacie jeszcze inne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym brala Chanel albo Estee - bardzo lubie Daywear Clarinsa lepiej odpusc
Shiseido nie mialam, wiec sie nie wypowiem

Obecnie uzywam mini kremu Heleny Powercell i bardzo mi pasuje szybko sie wchlania, nawilza super i moge od razu nakladac balsamik Givenchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:47   #911
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja mam EL daywear jest fajny, ale raczej więcej go nie kupię.... Chanel Hydra Beauty miałam probke i niestety też mi nic nie urwał... najbardziej mi pasie EL RS
Mialam miniaturke EL i nie pamietam czy mi sie podobal czy nie... Shiseido Ibuki mialam, ale co ta za sens brania drugi raz tego samego
RS jest na zmarchy?
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja bym brala Chanel albo Estee - bardzo lubie Daywear Clarinsa lepiej odpusc
Shiseido nie mialam, wiec sie nie wypowiem

Obecnie uzywam mini kremu Heleny Powercell i bardzo mi pasuje szybko sie wchlania, nawilza super i moge od razu nakladac balsamik Givenchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 15:48   #912
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mialam miniaturke EL i nie pamietam czy mi sie podobal czy nie... Shiseido Ibuki mialam, ale co ta za sens brania drugi raz tego samego
RS jest na zmarchy?

dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez lubie RS Estee on jest chyba bez limitu wieku ale wole go na zimniejsze dni, bo jest dosc tresciwy na lato u mnie lepiej sie sprawdza Daywear

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:53   #913
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tez lubie RS Estee on jest chyba bez limitu wieku ale wole go na zimniejsze dni, bo jest dosc tresciwy na lato u mnie lepiej sie sprawdza Daywear

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opis na stronie S: dla cery dojrzalej to ja jeszcze nie czuje, zebym potrzebowala
Teraz uzywam Chanel Flash, a w zapach kremu do twarzy pustki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:56   #914
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Opis na stronie S: dla cery dojrzalej to ja jeszcze nie czuje, zebym potrzebowala
Teraz uzywam Chanel Flash, a w zapach kremu do twarzy pustki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moze jakis kremik Eisenberga mialam kiedys probke tego fluidu nawilzajacego za 239zl i byl super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:26   #915
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:43   #916
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

W tym roku od października ruszam z serum Liqpharm (ze względu na tłustą cerę z wersją lekką). Ich serum z glikolem zrobiło o u mnie cuda, więc nadzieję mam sporą. Czekam też czy nie prowadzą serum z retinolem, to byłaby już pełnia szczęścia.
Właśnie kliknęłam to lekkie serum z wit. C
Dzięki za info, jestem strasznie go ciekawa
To z glikolem też wypróbuję ale to dopiero jesienią.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
aż mi się orgazmu zachciało, idę pociupciać znaczy zamowić
To mój ulubiony odcień

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tez mam Orgasm ale w wersji mini
Jak to brzmi Mam mini orgazm
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:56   #917
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Oj, pojechałabym, ale mam wesele kuzyna wtedy


Ja to się poważnie zastanawiam, czy nie napisać do niego gdzieś przez YT, żeby do nas wprowadził swoją markę, bo i kolory nietypowe i ja tam go lubię, nawet jak opakowania ma lekko kiczowate Ale ostatnio to się tylko z Kat von D kłóci, także pewnie by mu wiadomość umknęła
Ja zamawialam z jego sklepu i nie bylo żadnych komplikacji ani dodatkowych kosztow. Jedynie czas oczekiwania na przesylke dlugi :c

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię Ja poszukiwania matowego ideału rozpoczęłam od marek tańszych i łatwo dostępnych. Póki co wygrywa NYX, ale burżua też lubię. Zamówiłam Cailyn, kolejne w kolejce były Milani i Lasplash, ale wczoraj jakaś paskuda pokazała na wątku link do EL. Jeden kolor wpadł w oko, póki co powtarzam sobie, że monitor pewnie przekłamuje kolory

Problem mam taki, że najchętniej kupowałabym pomadki w jednym ulubionym kolorze. Muszę się pilnować, żeby nie pobić rekordu głupoty.
Ja wrzucalam, ale winylowa - blyszczaca
Maty tez sa. Mam ostatnio obsesje na punkcie Estee Lauder



Ale nie wiem jak ich trwalosc bo zrobil mi sie zajad i nie testuje 😢

Nie wiem czy ktos juz pisal ale nowy zapach damski Toma Forda jest CUDOWNY!!!! Tak jak zachwycalam sie Angelem Muse tak nowy Tom Ford jest 100 razy lepszy


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tez lubie RS Estee on jest chyba bez limitu wieku ale wole go na zimniejsze dni, bo jest dosc tresciwy na lato u mnie lepiej sie sprawdza Daywear

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kumpela mnie dzis opieprzyla, jak jej powiedzialam, ze go kiedys uzywalam i lubilam Ponoc tak po trzydziestce najlepiej.

Ostatnio odkrylam fajny tani krem o zelowej konsystencji, Dermedic Hydrain cos tam 3. Do mojej przetluszczajacej sie, odwodnionej skory, jest naprawde okay - tresciwy/porzadny krem na noc nakladam tak ze dwa razy w tygodniu, a w reszte dni wlasnie Dermedic. Polecam 💕

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:58   #918
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kto dziś dyżuruje w nocy przy olimpiadzie? O 4 sztafety i można iść spać


W tym roku od października ruszam z serum Liqpharm (ze względu na tłustą cerę z wersją lekką). Ich serum z glikolem zrobiło o u mnie cuda, więc nadzieję mam sporą. Czekam też czy nie prowadzą serum z retinolem, to byłaby już pełnia szczęścia.
Ponoć są plany by wprowadzić takie serum, wiem, bo pisałam do twórcy marki , byłam ciekawa co ciekawego jeszcze planuje
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:11   #919
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ponoć są plany by wprowadzić takie serum, wiem, bo pisałam do twórcy marki , byłam ciekawa co ciekawego jeszcze planuje
No to jest dla mnie kosmetyczna wiadomość roku. Wiedziałam, że mają w planach jeszcze jedno serum, ale nie wiedziałam jakie.

Ekscytuję się marką po wypróbowaniu tylko jednego produktu, ale to co zrobił ten produkt z moją twarzą to była magia. Od zawsze walczę z zapchaniami, więc fakturę skóry miałam nierówną. Teraz (poza prosakami, które się pojawiają i pojawiać będą) mam cerę gładką jak pupka niemowlaka. Nie patrzę oczywiście na rozszerzone pory, bo tak jest i będzie. Grudkę w skrzydełku nosa zlikwidowało mi w pierwszą noc. Tylko mam nauczkę - nie na słońce.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 17:11   #920
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja zamawialam z jego sklepu i nie bylo żadnych komplikacji ani dodatkowych kosztow. Jedynie czas oczekiwania na przesylke dlugi :c

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



Ja wrzucalam, ale winylowa - blyszczaca
Maty tez sa. Mam ostatnio obsesje na punkcie Estee Lauder



Ale nie wiem jak ich trwalosc bo zrobil mi sie zajad i nie testuje 😢

Nie wiem czy ktos juz pisal ale nowy zapach damski Toma Forda jest CUDOWNY!!!! Tak jak zachwycalam sie Angelem Muse tak nowy Tom Ford jest 100 razy lepszy


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------


Moja kumpela mnie dzis opieprzyla, jak jej powiedzialam, ze go kiedys uzywalam i lubilam Ponoc tak po trzydziestce najlepiej.

Ostatnio odkrylam fajny tani krem o zelowej konsystencji, Dermedic Hydrain cos tam 3. Do mojej przetluszczajacej sie, odwodnionej skory, jest naprawde okay - tresciwy/porzadny krem na noc nakladam tak ze dwa razy w tygodniu, a w reszte dni wlasnie Dermedic. Polecam 💕

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
zapiszę sobie ten krem. Ja najbardziej lubię właśnie kremy o żelowej konsystencji
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:23   #921
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6437536 1]Właśnie kliknęłam to lekkie serum z wit. C
Dzięki za info, jestem strasznie go ciekawa
To z glikolem też wypróbuję ale to dopiero jesienią.[COLOR="Silver"]

[/QUOTE]

Oby się sprawdziło

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja wrzucalam, ale winylowa - blyszczaca
Maty tez sa. Mam ostatnio obsesje na punkcie Estee Lauder



Ale nie wiem jak ich trwalosc bo zrobil mi sie zajad i nie testuje 😢
Uff, to dobrze, błyszcząca to nie kusi (choć jeden z kolorów jest boski).

Ale takie coś już kusi:

http://www.esteelauder.pl/product/64...-Lip-Volumizer

Wygładzi mi zmarszczki na ustach

Pytanie tylko czy kolor jest intensywny.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:23   #922
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Witam dziewczęta! Ale dziś nagrzeszyłam w S i tyci tyci w D plus jedną bluzkę w zarze. Wrzucę jutro zdjęcia. Poznań super, moja pierwsza wizyta
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:26   #923
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Testował ktoś nowego Bossa the Scent for her? nie wiem czy jest już gdzieś dostępny, wąchałam tylko papierek dołączony do paczki z D i zapowiada się ciekawie lubię takie lajty

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta! Ale dziś nagrzeszyłam w S i tyci tyci w D plus jedną bluzkę w zarze. Wrzucę jutro zdjęcia. Poznań super, moja pierwsza wizyta
czekamy na foty
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:35   #924
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
No to jest dla mnie kosmetyczna wiadomość roku. Wiedziałam, że mają w planach jeszcze jedno serum, ale nie wiedziałam jakie.

Ekscytuję się marką po wypróbowaniu tylko jednego produktu, ale to co zrobił ten produkt z moją twarzą to była magia. Od zawsze walczę z zapchaniami, więc fakturę skóry miałam nierówną. Teraz (poza prosakami, które się pojawiają i pojawiać będą) mam cerę gładką jak pupka niemowlaka. Nie patrzę oczywiście na rozszerzone pory, bo tak jest i będzie. Grudkę w skrzydełku nosa zlikwidowało mi w pierwszą noc. Tylko mam nauczkę - nie na słońce.
Ja mam ich wszystkie produkty. Tego serum z wit. C mam już drugą butelkę, jest piekielnie wydajne. Nie byłam wstanie zużyć w terminie. Nie wyobrażam już sobie pielęgnacji cery bez tych produktów. Też mam mieszaną cerę, do tego wrażliwą i odwodnioną więc byle jaki kosmetyk tylko szkodzi. Naturalne produkty to katastrofa przy takim typie skóry, też warto o tym pamiętać Fajnie, że serum glikolowe się sprawdziło. Ja go częściej będę używać w okresie jesiennym, chociaż ogólnie jestem hardcorem bo rok temu, w środku lata używałam Atredermu więc takie serum mi nie straszne.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:41   #925
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:43   #926
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ja kupiłam ostatnio w zarze taką oto bluzkę:

http://www.sannaslandofillusion.com/

uwielbiam tego typu rzeczy
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:47   #927
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ostatnio odkrylam fajny tani krem o zelowej konsystencji, Dermedic Hydrain cos tam 3. Do mojej przetluszczajacej sie, odwodnionej skory, jest naprawde okay - tresciwy/porzadny krem na noc nakladam tak ze dwa razy w tygodniu, a w reszte dni wlasnie Dermedic. Polecam 💕

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja aktualnie mam hydrain 2 i tez sobie chwalę. Dobrze współpracuje z bi-serum Clarins i nie jest problematyczny pod makijażem.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:47   #928
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja mam ich wszystkie produkty. Tego serum z wit. C mam już drugą butelkę, jest piekielnie wydajne. Nie byłam wstanie zużyć w terminie. Nie wyobrażam już sobie pielęgnacji cery bez tych produktów. Też mam mieszaną cerę, do tego wrażliwą i odwodnioną więc byle jaki kosmetyk tylko szkodzi. Naturalne produkty to katastrofa przy takim typie skóry, też warto o tym pamiętać Fajnie, że serum glikolowe się sprawdziło. Ja go częściej będę używać w okresie jesiennym, chociaż ogólnie jestem hardcorem bo rok temu, w środku lata używałam Atredermu więc takie serum mi nie straszne.
Ja latem rezygnuję ze wszystkiego: z kwasów, witaminy C, retinolu. Zostają mi żele ze śluzem ślimaka, krwią smoka i takie tam wynalazki . Tylko, że ja nie stosuję (wstyd się przyznać) żadnej specjalistycznej ochrony przeciwsłonecznej. Próbowałam stosować tego typu produkty jeszcze w czasach, gdy w sklepach były jedynie tłuste emulsje, a ja nic tłustego na twarz nie nałożę. Nie i koniec.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:49   #929
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja latem rezygnuję ze wszystkiego: z kwasów, witaminy C, retinolu. Zostają mi żele ze śluzem ślimaka, krwią smoka i takie tam wynalazki . Tylko, że ja nie stosuję (wstyd się przyznać) żadnej specjalistycznej ochrony przeciwsłonecznej. Próbowałam stosować tego typu produkty jeszcze w czasach, gdy w sklepach były jedynie tłuste emulsje, a ja nic tłustego na twarz nie nałożę. Nie i koniec.
Rozumiem. Ja bez wit. C obejść się nie mogę, ale i tak nawet przy niej niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna. Ja jak wychodzę, to filtra zawsze używam, te dostępne na rynku europejskim w ogóle się nie sprawdziły. Używam z powodzeniem japońskich
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:54   #930
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64377146]Treść usunięta[/QUOTE]

Byłam w Korsie w Starym Browarze, ale cuda, pół sklepu bym wykupiła butów nie mierzylam, innym razem.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.