Aloplexy dla kobiet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-20, 18:16   #1
PS_ujka
Przyczajenie
 
Avatar PS_ujka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Unhappy

Aloplexy dla kobiet?


Moja pani dermatolog przepisała mi ostatnio roztwór na skórę głowy Alopexy 5% (literówka w tytule, za późno zauważyłam ), ponieważ straciłam bardzo dużo włosów i mam już prześwity na skórze. Problem w tym, że po przeczytaniu ulotki zdecydowanie odechciało mi się go stosować (oprócz niego przepisała mi też dwie inne rzeczy). W ulotce jest napisane, że lek nie powinien być stosowany przez kobiety, ponieważ może powodować zwiększenie owłosienia w innych miejscach... Nie wiem czy panią dermatolog kierowały wyniki moich badań hormonalnych (w skrócie podwyższone hormony męskie), ale trochę mnie przeraża stosowanie tego leku. W dodatku na ulotce jest napisane, że ma być stosowany dwa razy dziennie po 1ml, ja na zaleceniach mam napisane raz dziennie
Nie mogłam za bardzo znaleźć informacji na polskich forach, a z francuskich nie za bardzo jestem w stanie cokolwiek zrozumieć xd

Tak, więc jestem ciekawa czy któraś z was miała przepisany ten lek i jakie były efekty i/lub ewentualne efekty niepożądane.

Edytowane przez PS_ujka
Czas edycji: 2015-04-20 o 20:03 Powód: błąd w nazwie leku
PS_ujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-20 19:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.