Och, Karol 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Pokaż wyniki sondy: Jak zachowałybyście się mając za faceta takiego Karola?
zrozumiałabym go, to tylko chłop, czegóż tu wymagać 1 2,78%
urwałabym mu klejnoty 9 25,00%
próbowałabym ratować nasz związek 0 0%
wyrzuciłabym z domu, a jego rzeczy oddała na biednych 26 72,22%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 12:46   #1
antymarria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9

Och, Karol 2


Dzięki Bogu za istnienie wolnych dni Korzystając z wolnego piątku pobiegłam do kina, żeby się trochę odstresować. "Czarny łabędź" nie brzmiał odstresowująco, więc z lekkim niepokojem wybrałam "Och, Karol 2". Lubię polskie filmy, ale ostatnio strach się bać idąc do kina na taki. Szczególnie te rozrywkowe to jakaś masakra...

No i okazało się, że nie było się czego bać. Pośmiałam się, wyluzowałam, powzdychałam do... a tu niespodzianka, wcale nie do Karola, który choć świetny i wszystkie za nim latały, to jednak nie mój typ. Ja powzdychałam do Krzysztofa Stelmaszyka, który zagrał tu takiego podstarzałego playboya w typie włoskim. Ale takiego na plus. Rozśmieszył mnie, a to najbardziej lubię w facetach. Tylko tę opaleniznę taką tandetną miał

Śmieszny film. Za Adamczykiem nie przepadam, ale tu był świetny (nie widziałam w nim Papieża na szczęście). Motał się, zwodził, aż mi go żal było czasami. Ale nie za bardzo, bo to jednak świnia. Sympatyczna, ale świnia

Na panie zbyt wiele uwagi nie zwracałam, ale nie przeszkadzały mi żadne. No, może ze dwie bym wymieniła i dała kogoś innego, ale to już kwestia gustu. Było wystarczająco dużo fajnych panów, żeby nie przejmować się kobietami Koło mnie jednak siedział facet i trochę się poślinił na widok grupowego striptizu. Śmiesznie, jak film działa na ludzi

No i co więcej? Dobra, polska komedia. Tyle i aż tyle.
antymarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:16   #2
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez antymarria Pokaż wiadomość
Dzięki Bogu za istnienie wolnych dni Korzystając z wolnego piątku pobiegłam do kina, żeby się trochę odstresować. "Czarny łabędź" nie brzmiał odstresowująco, więc z lekkim niepokojem wybrałam "Och, Karol 2". Lubię polskie filmy, ale ostatnio strach się bać idąc do kina na taki. Szczególnie te rozrywkowe to jakaś masakra...

No i okazało się, że nie było się czego bać. Pośmiałam się, wyluzowałam, powzdychałam do... a tu niespodzianka, wcale nie do Karola, który choć świetny i wszystkie za nim latały, to jednak nie mój typ. Ja powzdychałam do Krzysztofa Stelmaszyka, który zagrał tu takiego podstarzałego playboya w typie włoskim. Ale takiego na plus. Rozśmieszył mnie, a to najbardziej lubię w facetach. Tylko tę opaleniznę taką tandetną miał

Śmieszny film. Za Adamczykiem nie przepadam, ale tu był świetny (nie widziałam w nim Papieża na szczęście). Motał się, zwodził, aż mi go żal było czasami. Ale nie za bardzo, bo to jednak świnia. Sympatyczna, ale świnia

Na panie zbyt wiele uwagi nie zwracałam, ale nie przeszkadzały mi żadne. No, może ze dwie bym wymieniła i dała kogoś innego, ale to już kwestia gustu. Było wystarczająco dużo fajnych panów, żeby nie przejmować się kobietami Koło mnie jednak siedział facet i trochę się poślinił na widok grupowego striptizu. Śmiesznie, jak film działa na ludzi

No i co więcej? Dobra, polska komedia. Tyle i aż tyle.
a oglądałaś pierwszą, oryginalną wersję filmu? ja jeszcze nie wiem czy się na to wybiorę, ale masz rację, ostatnio jeśli chodzi o polskie komedie to jakaś porażka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:15   #3
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Och, Karol 2

No właśnie, mnie interesuje, jak film wypada na tle oryginału,który jest niesamowity i klimatyczny - obawiam się, że nowsza wersja zepsuje mi wizję tamtego filmu, dlatego zastanawiam się, czy to obejrzeć, czy nie...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:35   #4
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No właśnie, mnie interesuje, jak film wypada na tle oryginału,który jest niesamowity i klimatyczny - obawiam się, że nowsza wersja zepsuje mi wizję tamtego filmu, dlatego zastanawiam się, czy to obejrzeć, czy nie...
ja w ogóle nie wiem czemu ktoś to nazwał "Och, Karol 2" skoro to remakea a nie kontynuacja tamtego filmu, więc po kiego grzyba ta dwójka? :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 22:28   #5
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Och, Karol 2

dwójka jest po to,żeby ktoś przypadkiem nie pomylił z oryginałem Bo przecież taaaak łatwo pomylić oba filmy, nie? :P
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 22:30   #6
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Och, Karol 2

Planuję się wybrać do kina ze względu na fantastyczne aktorki zaangażowane do tejże produkcji Lubię Małgorzatę Sochę, Katarzynę Zielińską, Katarzynę Glinkę i Annę Muchę, dlatego pójdę do kina, by popatrzeć na ich grę.
Mam nadzieję, ze się nie zawiodę, bo polskie komedie typu "Ciacho", "Testosteron" to nie moje klimaty.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:39   #7
antymarria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Och, Karol 2

Wiecie, trudno mi porównywać do pierwszej części, bo szczerze powiedziawszy, to nigdy za nią specjalnie nie przepadałam. I przez to dość dawno jej nie widziałam i w sumie nie wiem, czy zmieniłabym zdanie o jedynce czy nadal by mi się podobała tak średnio.

Dwójka na pewno jest inna, bo to i inne czasy. Nie ma co nawet porównywać rzeczywistości z jedynki do rzeczywistości z dwójki. Przez to jedyne, co pozostało to samo to fabuła, większość postaci - reszta się jednak różni. I jak mówię, trudno mi powiedzieć, czy ktoś, kto lubi część pierwszą polubi drugą (wg mnie to jednak inne filmy i dwójka jedynki nie zepsuje, bo w końcu oglądamy innych bohaterów). Ja raczej porównywałabym ją do ogółu polskich komedii, które ostatnio lecą w kinach i na tle tego porównania wygląda na pewno o niebo lepiej.

Ciężko mi powiedzieć, czy film zyskuje na tym, że nie ma konkurencji, a przy większej konkurencji nie robiłby takiego wrażenia, ale wiem na pewno, że się dobrze bawiłam i pieniędzy wydanych na bilet nie żałuję.

A co do tej dwójki w tytule skoro to nie sequel, to nie wiem czemu tak, ale jestem pewna, że jakaś głębsza myśl za tym musi stać
antymarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 14:08   #8
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Och, Karol 2

Oglądałam "Och, Karol" i jak większość filmów z tamtego okresu, ten przypadł mi to gustu. Bardzo chciałabym obejrzeć 2, właśnie ze względu na pierwowzór, ale kiedy to zrobię, nie wiem.
Mam nadzieję, że ten film nie okaże się jakąś kompletną klapą.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:50   #9
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
dwójka jest po to,żeby ktoś przypadkiem nie pomylił z oryginałem Bo przecież taaaak łatwo pomylić oba filmy, nie? :P
taaa...

btw. wczoraj na Kino Polska leciał właśnie och, Karol
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 15:55   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a oglądałaś pierwszą, oryginalną wersję filmu? ja jeszcze nie wiem czy się na to wybiorę, ale masz rację, ostatnio jeśli chodzi o polskie komedie to jakaś porażka

ostatnio ?już z 20 lat polskie komedie to porażka i sposób jak zarobic i sie nie narobić.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
taaa...

btw. wczoraj na Kino Polska leciał właśnie och, Karol
uwielbiam kanał Kino polska i Karola ogladałam juz z 10 razy Feli jest rewelacyjny

Na Karola 2 do kina nie pójdę ,za pol roku bedzie w jakies Pani domu na dvd
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2011-01-22 o 15:56
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:34   #11
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
uwielbiam kanał Kino polska i Karola ogladałam juz z 10 razy Feli jest rewelacyjny
ja oglądałam wczoraj dopiero drugi raz, ale ogólnie film podoba mi się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 14:32   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Och, Karol 2

Tez znam stara wersje, a dzisiaj mama wyciaga do kina to sie poswiece. Chociaz zalozenia mam takie ze nie daje na cos co powstaje w celu wyciagniecia ode mnie kasy tylko i wylacznie:P

juz po Film lekki i zabawny. Niezbyt dobry. Taki kolorowy z mala iloscia tresci. 'Jeden dobry dowcip, no moze dwa.
Ktory to Karol ktorego teraz gram?
i Niemcy mnie bija:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:31 Powód: dopisek
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:40   #13
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Tez znam stara wersje, a dzisiaj mama wyciaga do kina to sie poswiece. Chociaz zalozenia mam takie ze nie daje na cos co powstaje w celu wyciagniecia ode mnie kasy tylko i wylacznie:P

juz po Film lekki i zabawny. Niezbyt dobry. Taki kolorowy z mala iloscia tresci. 'Jeden dobry dowcip, no moze dwa.
Ktory to Karol ktorego teraz gram?
i Niemcy mnie bija:P
czyli nie stracę wiele jeśli na niego nie pójdę?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 22:38   #14
antymarria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Och, Karol 2

stracisz

Edytowane przez antymarria
Czas edycji: 2011-01-23 o 22:40
antymarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 22:45   #15
Primabalerina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Och, Karol 2

Byłam, dziś i bardzo dobrze się bawiłam. Lekka komedia, nienaładowany obsesją gagów na siłę. Oglądałam "Ciacho" i miałam odrzut od polskiego kina aż do teraz - "Och, Karol 2" przywrócił mi wiarę, że można w Polsce zrobić film na poziomie.

Fajne dziewczyny dobrze obsadzone. Wszystkie tak słodziutko wzdychaj za tytułowym Karolem. W życiu chyba tak nie ma, ale te szczebioczące głosiki - super im to wyszło. Mucha w życiowej roli. Uważam, że najlepiej wypadła gdy padła w krzakach pijana .

A obok gwiazd przewijają się super drugoplanocy. Wszędzie jakiś smaczek, nawiązanie... Według mnie warto wybrać się do kina, ja na striptizie poryczałam się ze śmiechu .

Wierność jest nuda lalalalala
Primabalerina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:40   #16
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez antymarria Pokaż wiadomość
stracisz
Cytat:
Napisane przez Primabalerina23
Byłam, dziś i bardzo dobrze się bawiłam. Lekka komedia, nienaładowany obsesją gagów na siłę. Oglądałam "Ciacho" i miałam odrzut od polskiego kina aż do teraz - "Och, Karol 2" przywrócił mi wiarę, że można w Polsce zrobić film na poziomie.

Fajne dziewczyny dobrze obsadzone. Wszystkie tak słodziutko wzdychaj za tytułowym Karolem. W życiu chyba tak nie ma, ale te szczebioczące głosiki - super im to wyszło. Mucha w życiowej roli. Uważam, że najlepiej wypadła gdy padła w krzakach pijana .

A obok gwiazd przewijają się super drugoplanocy. Wszędzie jakiś smaczek, nawiązanie... Według mnie warto wybrać się do kina, ja na striptizie poryczałam się ze śmiechu .

Wierność jest nuda lalalalala
przemyślę to jeszcze może rzeczywiście się skuszę a jak nie to poczekam na dvd :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:52   #17
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez antymarria Pokaż wiadomość
stracisz
ile ci płaca za wychwalnego posta?? przyznaj sie ;] nie dajcie sie ludzie nabierac na nowo zarejestrowanych uzytkownikow, ktorzy pieja z zachwytu..toz to popularna praktyka na wiekszych forach takich jak wizaz, filmweb itd..

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Primabalerina23 Pokaż wiadomość
Byłam, dziś i bardzo dobrze się bawiłam. Lekka komedia, nienaładowany obsesją gagów na siłę. Oglądałam "Ciacho" i miałam odrzut od polskiego kina aż do teraz - "Och, Karol 2" przywrócił mi wiarę, że można w Polsce zrobić film na poziomie.

Fajne dziewczyny dobrze obsadzone. Wszystkie tak słodziutko wzdychaj za tytułowym Karolem. W życiu chyba tak nie ma, ale te szczebioczące głosiki - super im to wyszło. Mucha w życiowej roli. Uważam, że najlepiej wypadła gdy padła w krzakach pijana .

A obok gwiazd przewijają się super drugoplanocy. Wszędzie jakiś smaczek, nawiązanie... Według mnie warto wybrać się do kina, ja na striptizie poryczałam się ze śmiechu .

Wierność jest nuda lalalalala

o matko nastepna
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:59   #18
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
ile ci płaca za wychwalnego posta?? przyznaj sie ;] nie dajcie sie ludzie nabierac na nowo zarejestrowanych uzytkownikow, ktorzy pieja z zachwytu..toz to popularna praktyka na wiekszych forach takich jak wizaz, filmweb itd..

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------




o matko nastepna
posta antymarri nie przeczytałam przed edytowaniem, więc nie wiem co tam napisała
ale przecież ten film chyba może się komuś podobać, prawda?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 14:59   #19
antymarria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Och, Karol 2

'Jeden dobry dowcip, no moze dwa. Ktory to Karol ktorego teraz gram?

A to akurat kwestia gustu, bo ja uważam ten żart za najsłabszy W ogóle nie uważam go za żart

nie dajcie sie ludzie nabierac na nowo zarejestrowanych uzytkownikow, ktorzy pieja z zachwytu..

Hehe, nie nabierzcie się też czasem na następne posty napisane przez dawno zarejestrowanych użytkowników, bo kto wie czy ich też nie porwał matrix
Każdy wierzy w to co chce, jest wolność wyznania Piania pianiem, ale jak film jest w rzeczywistości beznadziejny, to i tak szybko na to wyjdzie przy okazji następnych postów. Nie wiem więc po co miałabym się przemęczać. No ale jak mówię - wolność wyznania

Edytowane przez antymarria
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:03
antymarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 22:01   #20
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
posta antymarri nie przeczytałam przed edytowaniem, więc nie wiem co tam napisała
ale przecież ten film chyba może się komuś podobać, prawda?

no pewnie ze sie moze podobac jednak za długo juz siedze na przeroznych forach ogolnopolskich, zeby uwierzyc ze osoba od tak nagle sie zalogowała zeby pisac o filmie, szczegolnie jest to praktykowane przez polskich dystrybutorów i ich klakierów..a na film jak najbardziej sie wybrac trzeba zeby zdanie lepsze lub gorsze wyrobic, bez wzgledu na to jak klakierzy bardzo sie straja ;]
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 01:31   #21
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czyli nie stracę wiele jeśli na niego nie pójdę?

Moim zdaniem nie stracisz wiele. Byłam dziś (w sumie to wczoraj) i film mnie nie porwał.
Wcześniej czytałam opinie na temat tego filmu i zdania były podzielone. Stwierdziłam, że sprawdzę go na własnej skórze. Jak dla mnie jest on przereklamowany.
Trochę śmiesznych scenek, letnia sceneria, ładne sukienki troszkę akcji w górach .

Bardzo spodobała mi się Mucha grając lesbijkę (choć tak naprawdę nie przepadam za tą aktorką) . Miło rozczarowałam się nią, bo rewelacyjnie wcieliła się w rolę.


Cytat:
Napisane przez Primabalerina23 Pokaż wiadomość
Mucha w życiowej roli. Uważam, że najlepiej wypadła gdy padła w krzakach pijana .

Ta scena mnie rozśmieszyła. W końcu taksówka przyjechała po nią

Dobrą sceną było też to jak 2 panie czekały na Karola i on musiał jakoś dostać się do biura


__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:10   #22
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

tak myślałam, że będzie nieco przereklamowany, bo zaczęło być o nim głośno już we wrześniu 2010 i piosenka Kukulskiej puszczana była w radiu od października

poczekam na dvd, a do kina pójdę na coś bardziej ambitnego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:27   #23
antymarria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
a na film jak najbardziej sie wybrac trzeba zeby zdanie lepsze lub gorsze wyrobic
Amen
antymarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:37   #24
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Och, Karol 2

matko ta piosenka kukulskiej mnie strasznie denerwuje, zbyt często ja słyszę brrr, na film poczekam az będzie w jakiejś gazecie albo puszczą w tv, wole te 20 zł wydać na jakiś ambitniejszy film
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:00   #25
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie stracisz wiele. Byłam dziś (w sumie to wczoraj) i film mnie nie porwał.
Wcześniej czytałam opinie na temat tego filmu i zdania były podzielone. Stwierdziłam, że sprawdzę go na własnej skórze. Jak dla mnie jest on przereklamowany.
Trochę śmiesznych scenek, letnia sceneria, ładne sukienki troszkę akcji w górach .

Bardzo spodobała mi się Mucha grając lesbijkę (choć tak naprawdę nie przepadam za tą aktorką) . Miło rozczarowałam się nią, bo rewelacyjnie wcieliła się w rolę.


Ta scena mnie rozśmieszyła. W końcu taksówka przyjechała po nią

Dobrą sceną było też to jak 2 panie czekały na Karola i on musiał jakoś dostać się do biura

TAKA MAŁA PROŚBA: jak piszecie o szczegółach filmu, scenach to róbcie to na biało, bo na wątek mogą wejść osoby, które na filmie nie były, a chcą poznac o nim opinie <jak np. ja>.
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:13   #26
triste86
Raczkowanie
 
Avatar triste86
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: raz stąd a raz stamtąd
Wiadomości: 236
Dot.: Och, Karol 2

Dziewczyny a nie wiecie jakiej firmy sukienkę ma Gosia Socha podczas ślubu swoich rodziców? Taka biała w kolorowe kwiaty, z niebieskim szerokim pasem.
Bardzo mi się podoba i chciałabym ją namierzyć
__________________
od 1 marca biorę się za siebie!


triste86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:20   #27
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wiecie jakiej firmy sukienkę ma Gosia Socha podczas ślubu swoich rodziców? Taka biała w kolorowe kwiaty, z niebieskim szerokim pasem.
Bardzo mi się podoba i chciałabym ją namierzyć
a może znajdziesz jakąś fotkę i wkleisz? bo nie każda z nas była na filmie a może mogłaby pomóc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:36   #28
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Och, Karol 2

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wiecie jakiej firmy sukienkę ma Gosia Socha podczas ślubu swoich rodziców? Taka biała w kolorowe kwiaty, z niebieskim szerokim pasem.
Bardzo mi się podoba i chciałabym ją namierzyć
Chyba nie chodzi Ci o tę z wesela rodziców, bo ona była zielona.
Poniżej wklejam zdjęcia sukienki z wesela oraz inną, o którą chyba Ci chodzi


I z chęcią dowiem się skąd ta zielona


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Małgorzata Socha.jpg (41,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000SQSDY4O294UX-C102.jpg (25,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3c3069a8-be80-45b3-b8dd-ff5f5d1c45c2_xxl.jpg (50,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26038_6.jpg (48,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11135050df4277076cae40e288ae22c6,35,1.jpg (42,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4qaqc5dcl52g40.jpg (81,2 KB, 48 załadowań)
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 21:10   #29
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Och, Karol 2

ładna, ale nie wiem skąd są
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 22:57   #30
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: Och, Karol 2

Hej! Znacie tytuł piosenki przy której dziewczyny robiły striptiz dla naszego Karolka? Bardzo mi sie podoba a nie mogę znaleść....
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.