nowy krem Avene z retinaldehydem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-15, 23:21   #31
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

ŁAAAAAAA!!! Zalogowalam sie! Bez czyszczenia cookies !!! Co mnie w tej sprawie najbardziej szokuje! Dziekuje Aniolku za rady i wszystkim za wsparcie! Oby instrukcja w poscie sie nie musiala juz nikomu innemu przydawac!
Piti, na wszelki wypadek, prosze o nieusuwanie tej czesci z watku!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 09:14   #32
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
ŁAAAAAAA!!! Zalogowalam sie! Bez czyszczenia cookies !!! Co mnie w tej sprawie najbardziej szokuje! Dziekuje Aniolku za rady i wszystkim za wsparcie! Oby instrukcja w poscie sie nie musiala juz nikomu innemu przydawac!
Piti, na wszelki wypadek, prosze o nieusuwanie tej czesci z watku!
No właśnie byłam i widziałam - przez dwa "s". Wytrwałość popłaca
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:27   #33
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Dziewczyny mam problem, od tygodnia używam kremu i koncentratu ELUAGE stosowałam go codziennie na noc ale niestety dostałam podrażnienia skóry tzn. wyskoczyły mi na twarzy swędzące czerwone krostki, krem oczywiście odstawiłam, mam pytanie czy jest to normalna reakcja na Retinaldehyd, czy po wyleczeniu krostek mogę powrócić do tego kremu i używać go np. raz w tygodniu?? Czytałam gdzieś że często się zdarza że skóra właśnie w taki sposób reaguje na retinaldehyd.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 12:27   #34
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Cytat:
Napisane przez Madziorka
Dziewczyny mam problem, od tygodnia używam kremu i koncentratu ELUAGE stosowałam go codziennie na noc ale niestety dostałam podrażnienia skóry tzn. wyskoczyły mi na twarzy swędzące czerwone krostki, krem oczywiście odstawiłam, mam pytanie czy jest to normalna reakcja na Retinaldehyd, czy po wyleczeniu krostek mogę powrócić do tego kremu i używać go np. raz w tygodniu?? Czytałam gdzieś że często się zdarza że skóra właśnie w taki sposób reaguje na retinaldehyd.
Nie jest normalna, ale może wystąpić (u mnie akurat wygladała inaczej - po prostu czerwone plamy). Producent Eluage ostrzega przed możliwością wystąpienia podrażnień i sam zaleca rzadsze stosowanie go na początku.
O tym, czy to podrażnienia po retinaldehydzie, czy alergia na któryś ze składników przekonać możesz się tylko stosując go znowu, ale bardziej umarkowanie (po wyleczeniu krostek - na początku np. 2 razy w tygodniu, potem co drugi dzień, a potem być może znowu codziennie). W pierwszym przypadku (podrażnienie) - możesz go stosować dalej, dobierając indywidualnie "częstotliwość". W drugim (alergia) nie radzę - alergia sama nie przejdzie sama i skóra nie przyzwyczai się do alergenu.

Ile zapłaciłaś za Koncentrat?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:26   #35
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Cytat:
Napisane przez Noor
Ile zapłaciłaś za Koncentrat?

JA nie Madziorka, ale u mnie w mieście koncentrat kosztuje 140 -porażająca cena, a krem 110-też niezła .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:45   #36
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Cytat:
Napisane przez Paula07
JA nie Madziorka, ale u mnie w mieście koncentrat kosztuje 140 -porażająca cena.
Tym bardziej, że ona tak urosła nagle. Na poczatku w mojej aptece koncentrat kosztował tyle, co krem - 109 zł (może się pomylili).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:42   #37
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

koncentrat i krem dostałam w prezencie, także nie wiem ile TZ zapłacił
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:17   #38
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

W zeszłym tygodniu w piatek w aptece widziałam eluage za 97zł i 99 zł i już wydawałay mi się nieziemsko drogie...
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 15:52   #39
Vendi
Raczkowanie
 
Avatar Vendi
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Herault
Wiadomości: 76
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Ja wlasnie zaczelam 2 opakowanie Eluage krem, pierwsze wystarczylo mi na okolo 2 miesiace stosowania codziennie na noc,nie bylo zadnych niespodzianek;chociaz normalnie mam wrazliwa skore.Za pierwsze opakowanie placilam 17.50 euro a teraz za drugie 22 euro Mam prosbe do wizazanek ktore uzywaly przedtem YSTHEAL avene a teraz ELUAGE- czy widzicie roznice w dzialaniu obu kremow
__________________
Najwiekszym sekretem szczescia jest byc w zgodzie z samym soba. Fontenelle
Vendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 12:12   #40
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Zastanawiam się nad kupnem EluAge ale nie wiem czy mozna go stosować w lato? czy może na lato kupić coś innego a z kupnem Eluage poczekać do jesieni? co o tym sądzicie?
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:43   #41
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Cytat:
Napisane przez Gustawek
Zastanawiam się nad kupnem EluAge ale nie wiem czy mozna go stosować w lato? czy może na lato kupić coś innego a z kupnem Eluage poczekać do jesieni? co o tym sądzicie?
Jeśłi bedziesz pamietala o ochronie przeciwslonecznej [krem ze stabilnymi filtrami] to raczej nie ma przeciwskazan. Elouage zawiera niskie stezenie retinay 0,05%. Ja uzywam Diacnealu, ktory ma 0,1% retinalu i nie zamierzam rezygnowac z tego kremu w lecie, tylko ewentualnie zmniejsze czestotliwosc aplikacji. Na dzien i tak codziennie filtry
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 19:16   #42
Lychee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Witajcie,
zastanawiam się, który krem przeciwzmarszczkowy powinnam kupić: Ystheal, Eluage a może coś z Jabu`she? Moja cera jest sucha i naczynkowa i wlasnie nadszedł czas aby zastosować na twarz coś mocniejszczego Z opisów Eluage wydaje się być preparatem najbardziej nawilżającym jednocześnie. Czy stosowałyście te kremy? Jakie są wasze wrażenie? Czy podrażniały? Co sądzicie na temat Jabu`she?
Lychee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:14   #43
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Dziewczyny co myślicie o nowym balsamie do ciała z retinaldehydem Avene, na allegro najtaniej za 105 zł można mieć 150 ml, wychodziło by to taniej niż eluage, a zawiera też kwas hialuronowy, czy wartało by kupić i stosować na twarz, zamiast ysthealu czy eluage?

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:31
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:51   #44
InnerBeauty
Raczkowanie
 
Avatar InnerBeauty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 40
Dot.: nowy krem Avene z retinaldehydem

Cytat:
Napisane przez martina1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o nowym balsamie do ciała z retinaldehydem Avene, na allegro najtaniej za 105 zł można mieć 150 ml, wychodziło by to taniej niż eluage, a zawiera też kwas hialuronowy, czy wartało by kupić i stosować na twarz, zamiast ysthealu czy eluage?
A wiesz jakie stężenie ma balsam ?
InnerBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.