Delice d'epices - co z dostępnością? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 20:30   #1
agatolinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 52

Delice d'epices - co z dostępnością?


tych perfum w Polsce?może ktoś je widział w Warszawie, albo kupował w jakiejś perfumerii internetowej?
agatolinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 20:54   #2
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Delice d'epices-co z dostępnością?

Cytat:
Napisane przez agatolinek
tych perfum w Polsce?może ktoś je widział w Warszawie, albo kupował w jakiejś perfumerii internetowej?
Widziałam je w warszawie na Wileńskiej ale już ich nie ma i raczej nie będzie, za to na ebayach jest prawdziwy wysyp
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 22:44   #3
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Delice d'epices-co z dostępnością?

Załamujesz mnie - nie sądziłam, ze tak wiele osób intersuje się akurat tą ninką - miałam okazję zakupic 15 sztuk na wyprzedaży i niestety z niej nie skorzystałam - a kosztowały grosze - a dokładnie 2,5 funta. Normalna cena 30 ml wynosiła 10. Jeśli masz kogos np. w Wielkiej Brytanii to radzę poprosic o zakup bo tam są normalnie dostępne.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 23:59   #4
agatolinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 52
Dot.: Delice d'epices-co z dostępnością?

Cytat:
Napisane przez rybkad
Widziałam je w warszawie na Wileńskiej ale już ich nie ma i raczej nie będzie, za to na ebayach jest prawdziwy wysyp
zawitałam tam dziś i niestety już ich nie są w stanie sprowadzić. co do ebaya angielskiego to widziałam, że jest ich tam pełno, ale nie jestem zalogowana (jeszcze....).
agatolinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 16:56   #5
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Delice d'epices-co z dostępnością?

Cytat:
Napisane przez agatolinek
zawitałam tam dziś i niestety już ich nie są w stanie sprowadzić. co do ebaya angielskiego to widziałam, że jest ich tam pełno, ale nie jestem zalogowana (jeszcze....).
Zgadza się, były w Centrum Wileńska w Ina Center, ale...no właśnie BYŁY
Pani zapytana ostatnio o nie najpierw dała nadzieję "prosze przyjść w przyszłym tygodniu, może będą..."
A jak się zjawiłam, nie zdążyłam jeszcze otworzyć ust jak pani powiedziała "Nie ma i niestety nie będzie
Oni sprowadzali je z małych perfumerii gdzie jeszcze się uchowały, ale i te zapasy sie skończyły .
Należę do miłośniczek żółtych Les Belles, to stanowczo moje ulubione z wszystkich Belles, a tu zapas się kończy...
Na Ebay są i to w przystępnych cenach, pewnie przyjdzie mi się skusić na którąś z ofert.
Z tym, że ebayowe buteleczki są nieco inne niż te, które m ożna było u nas dostać. Nowszy design, przezroczyste nie matowe...moim zdaniem niestety brzydsze, ale zapach ten sam
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 11:14   #6
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Delice d'epices-co z dostępnością?

Myślałam ze les belles wróciły i bedą normalnie dostępne? tylko w tych nowych buteleczkach...Ja już nic z tego nie rozumiem...? Wyjaśnicie mi?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 12:15   #7
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Delice d'epices-co z dostępnością?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Myślałam ze les belles wróciły i bedą normalnie dostępne? tylko w tych nowych buteleczkach...Ja już nic z tego nie rozumiem...? Wyjaśnicie mi?
Właściwie to już są, ale nie wiadomo kiedy pojawią się w Polsce. Na Srawberry są już w tych nowych buteleczkach, mnóstwo ich też na Ebay.Na Stawberry nie widziałam tylko Delice d'Epices, ale inne Belles tak łącznie z Cherry Fantasy.
Pytałam ostatnio w Douglasie i żadna z pań nie umiała mi nic konkretnego powiedzieć na temat powrotu tych zapachów.

Zastanawiam się jak one się sprzedawały kiedy jeszcze były, ta pani powiedziała, że nikt przede mną o nie nie pytał.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 21:59   #8
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Delice d'epices-co z dostępnością?

Dziewczyny powiedzcie..wiecie może czy les belles sa dostepne w Irlandii? Niedługo tam jade , i chce miec wszystkie "slicznotki" jakie spotkam na swojej drodze
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.