Mamy Listopadowe 2017-cz.I - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-12, 09:32   #1171
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

My mamy takie coś https://m2.ikea.com/pl/pl/p/sundvik-...ialy-90256727/ Jak przewijak nie będzie już potrzebny to się go złoży i będzie komoda z półką. Bardzo ładne to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 10:01   #1172
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
W wielu zestawach dla dzieci są komody z przewijakami ale takich właśnie nie chce. No właśnie przeglądałam ofertę i może z Ikei coś się wybierze, jedne meble mi się spodobały ciekawe jak z ich jakością. Drugie ładne znalazłam w internecie ale nie mam możliwości ich obejrzenia a boje się kupować w ciemno.

Jejjku ja też uważam że kp to mega wygoda. O ile malucha nic nie uczula oczywiście. I z jednej strony szkoda mi go jeszcze półtorej miesiąca trzymać na samym mleku ale z drugiej to gotowanie obiadów spacjalnie pod niego mnie przeraża....
Fajnie że Agata była dzielna i dobrze zniosła podróż. Mój czasami w samochodzie potrafi poplakiwac podczas podozy, ale na szczęście to rzadko.
Stypi a jak u Was minęła podróż na chrzest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak sobie. Na początku zasnęła, spała pół godziny, później ryk. Zatrzymaliśmy się, bo myślałam, że głodna, ale nie. Dalej ryk masakryczny, jakby chciała nam powiedzieć, że nie chce tam jechać szczerze to samej mi się nie chciało tam siedzieć i udawać, że wszystko jest w porządku i wszyscy w tej rodzinie się dogadują nawet nie miałam szans, żeby młodą na spokojnie nakarmić powrót podobny. Spała na początku, później ryk. W domu było już w porządku

Jeśli chodzi o obiadki to ja planuje ugotować większą ilość i pomrozić na razie ugotowałam jedną marchewkę i zamroziłam ją sobie w takim pudełku do robienia lodów do napoi mieści się tam akurat mała łyżka czyli akurat na sprobowanie z jednej marchewki wyszło 8 porcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 10:26   #1173
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

https://m2.ikea.com/pl/pl/cat/kombinacje-18837/page-2/
Jeśli chodzi o meble Ikea to myślałam o takich. Ale muszę je obejrzeć w sklepie.

Stypi współczuję niezbyt udanej podróży. Ale będziesz miała wymówkę aby narazie tam nie jeździć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 19:25   #1174
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
https://m2.ikea.com/pl/pl/cat/kombinacje-18837/page-2/
Jeśli chodzi o meble Ikea to myślałam o takich. Ale muszę je obejrzeć w sklepie.

Stypi współczuję niezbyt udanej podróży. Ale będziesz miała wymówkę aby narazie tam nie jeździć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej a wiecie co jest najlepsze? Że tydzień później jechaliśmy do mojej siostry, która też mieszka w Gdyni, czyli ta sama droga i zero płaczu. Pół drogi przespała, a drugie pół albo sobie gadała i się śmiała, albo ja się z nią bawiłam także zero płaczu no ewidentnie nie lubi jeździć do rodziny męża chociaż do dziadków uwielbia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 16:27   #1175
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

6 miesięcy temu o tej porze zaczynały się u mnie pierwsze skurcze... Czas leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 17:54   #1176
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Ej a wiecie co jest najlepsze? Że tydzień później jechaliśmy do mojej siostry, która też mieszka w Gdyni, czyli ta sama droga i zero płaczu. Pół drogi przespała, a drugie pół albo sobie gadała i się śmiała, albo ja się z nią bawiłam także zero płaczu no ewidentnie nie lubi jeździć do rodziny męża chociaż do dziadków uwielbia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie czymś młodej podpadli i stąd to zachowanie
Cytat:
Napisane przez Solak Pokaż wiadomość
6 miesięcy temu o tej porze zaczynały się u mnie pierwsze skurcze... Czas leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wspominam swoje porody to się trochę wzruszam pomyśleć że dzieki tamtym chwilom mam takie dwa szczescia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 18:37   #1177
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Hej hej u nas 5.5 miesiaca mala ladnie rosnie przez ten czas 0 chorob nawet katarku dieta juz rozszerzona i tu pewnie fala krytyki na mnie poleci bo daje sloiczki poprostu uwazam ze sama nie zrobie az takich kompozycji jak np ziemniaczki marchewka kalarepa a gdyby nawet to mrożone tez traci na wartosci co zauwazylam to tylko banany jej nie sluza bo skora sie zaczerwienia ale przy AZS to i tak jak narazie jedyna alergia ze smiesznych rzeczy mala jak jedzie do dziadkow pozniej przez jakies 3 dni jest mega nieznośna bo ja ciagle noszą i na nas próbuje wymuszać na brzuszek juz potrafi sie przewrocic ale nie lubi nadal lezenia na brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-13, 19:20   #1178
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
Hej hej u nas 5.5 miesiaca mala ladnie rosnie przez ten czas 0 chorob nawet katarku dieta juz rozszerzona i tu pewnie fala krytyki na mnie poleci bo daje sloiczki poprostu uwazam ze sama nie zrobie az takich kompozycji jak np ziemniaczki marchewka kalarepa a gdyby nawet to mrożone tez traci na wartosci co zauwazylam to tylko banany jej nie sluza bo skora sie zaczerwienia ale przy AZS to i tak jak narazie jedyna alergia ze smiesznych rzeczy mala jak jedzie do dziadkow pozniej przez jakies 3 dni jest mega nieznośna bo ja ciagle noszą i na nas próbuje wymuszać na brzuszek juz potrafi sie przewrocic ale nie lubi nadal lezenia na brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że mała zdrowa, u nas na szczęście też bez żadnych infekcji.
Nie uważam, że słoiczki to zło. Pewnie będę mu dawać i gotowane przeze mnie rzeczy o ile będę mieć swoje warzywa, ale na początku to ich jeszcze napewno nie będzie poza tym po pierwszych kilku dniach ciepłej wiosny, czuję że szykuje mi się lato na dworze więc nie wiem kiedy w ogóle będę gotowac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 06:35   #1179
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Super że mała zdrowa, u nas na szczęście też bez żadnych infekcji.
Nie uważam, że słoiczki to zło. Pewnie będę mu dawać i gotowane przeze mnie rzeczy o ile będę mieć swoje warzywa, ale na początku to ich jeszcze napewno nie będzie poza tym po pierwszych kilku dniach ciepłej wiosny, czuję że szykuje mi się lato na dworze więc nie wiem kiedy w ogóle będę gotowac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej mamuśki, co u Was słychać?
Próbowałam małemu rozszerzać diety - ale w związku z tym że nie był zainteresowany zawartością łyżeczki odpuściłam temat, daje mu jeszcze 2 tygodnie.
Do tego mały zrobił się bardzo ruchliwy, ze względu na bezpieczeństwo i jego bunt na gondole podczas spacerów 2 dni temu przesiadlismy się do spacerówki.
Dzieciaki zdrowe, pogoda piękna więc korzystamy z niej ile się da.

A co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 21:12   #1180
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Jeszcze ktoś tu jest? Bo już długo nikt nie pisał a wątku na fb nie znam.

U mnie Nina ma 7,8 kg i 70 cm. Dawalam jej marchewke ale chyba na razie odpuszczę bo jeszcze nie siedzi i chyba to za wcześnie.

Poza tym zmagamt się z jakaś alergią,ponoc na nabiał,ale kto to wie czy aby na pewno...

No i noce wciąż nieprzespane,bo mam pobudki co 1,5h i ssanie cyca żeby zasnąć. Wszystko zaczęło sie po szczepieniu po 3mscu. Ale wiadomo że można by też zwalić to na ząbkowanie albo skok rozwojowy. Ja już sama nie wiem.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 06:17   #1181
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Jeszcze ktoś tu jest? Bo już długo nikt nie pisał a wątku na fb nie znam.

U mnie Nina ma 7,8 kg i 70 cm. Dawalam jej marchewke ale chyba na razie odpuszczę bo jeszcze nie siedzi i chyba to za wcześnie.

Poza tym zmagamt się z jakaś alergią,ponoc na nabiał,ale kto to wie czy aby na pewno...

No i noce wciąż nieprzespane,bo mam pobudki co 1,5h i ssanie cyca żeby zasnąć. Wszystko zaczęło sie po szczepieniu po 3mscu. Ale wiadomo że można by też zwalić to na ząbkowanie albo skok rozwojowy. Ja już sama nie wiem.
Ja jeszcze zaglądam, FB nie mam.

Tomek waży 7.9
Współczuję alergii, pomyślałam o testach ale chyba takim dzieciaczków się chyba jeszcze ich nie robi? Byłaś u alergologa? Coś poradził?
Tomek ładnie śpi, przez ostatnie dwie noce pobudki dopiero ok 5 nad ranem! Ale tak to ok 3.30 , i od 5 takie czuwanie i ok 6 wstajemy. Pamiętam że córce jak wychodziły ząbki to budziła się w nocy tak jak piszesz co godzinę, katorga. Pocieszenie jest takie że jak ząbki już wyszły, bo zazwyczaj wychodzilo kilka na raz to wszystko wracało do normy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 09:00   #1182
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze zaglądam, FB nie mam.

Tomek waży 7.9
Współczuję alergii, pomyślałam o testach ale chyba takim dzieciaczków się chyba jeszcze ich nie robi? Byłaś u alergologa? Coś poradził?
Tomek ładnie śpi, przez ostatnie dwie noce pobudki dopiero ok 5 nad ranem! Ale tak to ok 3.30 , i od 5 takie czuwanie i ok 6 wstajemy. Pamiętam że córce jak wychodziły ząbki to budziła się w nocy tak jak piszesz co godzinę, katorga. Pocieszenie jest takie że jak ząbki już wyszły, bo zazwyczaj wychodzilo kilka na raz to wszystko wracało do normy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej hej testy ponoc robi sie dopiero po 3 roku zycia aby byly wiarygodne mpja ma skaze bialkowa i AZS juz zauważyłam ze uczula ja banan i ostatnio morelki choc wczesniej juz jadła i nic jej nie bylo my 26.04 mialysmy 3 dawke szczepień teraz do listopada mamy juz spokoj a wazyla 7150kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 10:07   #1183
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Jeszcze ktoś tu jest? Bo już długo nikt nie pisał a wątku na fb nie znam.

U mnie Nina ma 7,8 kg i 70 cm. Dawalam jej marchewke ale chyba na razie odpuszczę bo jeszcze nie siedzi i chyba to za wcześnie.

Poza tym zmagamt się z jakaś alergią,ponoc na nabiał,ale kto to wie czy aby na pewno...

No i noce wciąż nieprzespane,bo mam pobudki co 1,5h i ssanie cyca żeby zasnąć. Wszystko zaczęło sie po szczepieniu po 3mscu. Ale wiadomo że można by też zwalić to na ząbkowanie albo skok rozwojowy. Ja już sama nie wiem.
U nas noce też nie najlepsze, wcześniej pierwsza pobudka była 4-5, nawet udało się pospać do 6. Teraz nie ma szans żeby dospała do 4... pierwsze pobudki koło 2... później 4-5 i wstajemy koło 6-7, cyc jest co pól godziny na uspokojenie, wierci się, rzuca rękami, nogami...

Co do rozszerzania diety my już po pierwszych marchewkach, brokułach i batatach. narazie słoiki bo paniusia pogardziła eko marchewką od pradziadka owoce początkowo były niedobre a teraz wciąga musy z saszetki sama. woda też niedobra ale coś tam pije, podaje w bidonie z rurką.

zębów brak, ale już potrafi przygryźć suta dziąsełkami, i jeszcze się dziad mały smieje jak ugryzie

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze zaglądam, FB nie mam.

Tomek waży 7.9
Współczuję alergii, pomyślałam o testach ale chyba takim dzieciaczków się chyba jeszcze ich nie robi? Byłaś u alergologa? Coś poradził?
Tomek ładnie śpi, przez ostatnie dwie noce pobudki dopiero ok 5 nad ranem! Ale tak to ok 3.30 , i od 5 takie czuwanie i ok 6 wstajemy. Pamiętam że córce jak wychodziły ząbki to budziła się w nocy tak jak piszesz co godzinę, katorga. Pocieszenie jest takie że jak ząbki już wyszły, bo zazwyczaj wychodzilo kilka na raz to wszystko wracało do normy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piona, u mnie tak samo! jedynie po szczepieniu śpi do 5 rano
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 13:22   #1184
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
U nas noce też nie najlepsze, wcześniej pierwsza pobudka była 4-5, nawet udało się pospać do 6. Teraz nie ma szans żeby dospała do 4... pierwsze pobudki koło 2... później 4-5 i wstajemy koło 6-7, cyc jest co pól godziny na uspokojenie, wierci się, rzuca rękami, nogami...

Co do rozszerzania diety my już po pierwszych marchewkach, brokułach i batatach. narazie słoiki bo paniusia pogardziła eko marchewką od pradziadka owoce początkowo były niedobre a teraz wciąga musy z saszetki sama. woda też niedobra ale coś tam pije, podaje w bidonie z rurką.

zębów brak, ale już potrafi przygryźć suta dziąsełkami, i jeszcze się dziad mały smieje jak ugryzie

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------


piona, u mnie tak samo! jedynie po szczepieniu śpi do 5 rano
A to u nas ze spaniem za to jest super mala spi od 21:30 do 5/6 rano ale wciaga 210ml mleka zageszczonego kaszka manna i spi pieknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 12:25   #1185
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

No to moja to leciutka jest, bo 7 miesięcy skończone a waży tak ok 7 kg. Dietę rozszerzamy, bardziej degustuje niż coś zjada, ale zawsze coś tam do brzucha wpadnie. Reszta jest wsmarowywana w stół. Najbardziej lubi szparagi Papki nie cieszą się zainteresowaniem, więc podaje głównie kawałki do rączki. Wode daje w doidy cup, a od poniedziałku trenujemy z bidonem i coś tam się udaje uciągnąć. Przez dłuższy czas mieliśmy w nocy 2 pobudki, ale ostatnio znowu są 4. Śpi ze mną, więc po prostu daje cyca i śpię dalej. Zaczęła gorzej spać jak zaczęła się turlać, więc pewnie jakieś raczkowanie nam się powoli szykuje, chociaż nasza fizjo twierdzi że Agata usiądzie pewnie bliżej 9 miesiąca. No i wygląda na to że zaczął się lęk separacyjny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 21:11   #1186
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U nas chyba się boi, że ją zostawię może leżeć pół dnia na podłodze i się sama bawić,ale jak ja jestem obok. Jak tylko wyjdę na chwilunie do kuchni to od razu ryk

Z rozszerzaniem też jakoś słabo nam idzie. Nie daje sobie nic włożyć do buzi wszystko jest beee.... no i największą porażką jest fakt, że nie chce z niczego pobierać wody mam 3 butelki, to beeee... bidon, beee.... doidy, beeee... kubek niekapek, beee... i już nie mam pomysłów

Aw zeszłą środę byliśmy na szczepieniu, to Jagoda ważyła 6800 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 12:45   #1187
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
U nas chyba się boi, że ją zostawię może leżeć pół dnia na podłodze i się sama bawić,ale jak ja jestem obok. Jak tylko wyjdę na chwilunie do kuchni to od razu ryk

Z rozszerzaniem też jakoś słabo nam idzie. Nie daje sobie nic włożyć do buzi wszystko jest beee.... no i największą porażką jest fakt, że nie chce z niczego pobierać wody mam 3 butelki, to beeee... bidon, beee.... doidy, beeee... kubek niekapek, beee... i już nie mam pomysłów

Aw zeszłą środę byliśmy na szczepieniu, to Jagoda ważyła 6800 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z piciem mam niestety to samo woda beee soki beee herbatki beee czasem jak ma lepszy dzien to troche soku wypije ale moze z 50ml sporadycznie wiecej a wody w ogóle nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 09:40   #1188
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
A z piciem mam niestety to samo woda beee soki beee herbatki beee czasem jak ma lepszy dzien to troche soku wypije ale moze z 50ml sporadycznie wiecej a wody w ogóle nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jak się zrobi jeszcze ciepłej to zalapie. Ja ostatnio zabieram bidon na spacery i zasysa wode aż miło. W domu tyle nie wypija

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 07:13   #1189
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

widzę cisza na wątku.....a my już świętujemy Roczek naszych dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 22:19   #1190
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Hej, co u was słychać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 09:36   #1191
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Lyonne Pokaż wiadomość
Hej, co u was słychać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieci rosną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 19:12   #1192
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

No tak mój we wtorek następny będzie miał już roczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 20:13   #1193
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U nas roczek w sobotę ciezko uwierzyć ze tak szybko minęło juz do pracy wrocilam a w zasadzie to nowa znalazłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 20:25   #1194
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Ja jeszcze nie wracam do pracy. Mąż zarabia całkiem dobrze i nie muszę jeszcze wracać do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 20:34   #1195
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Hej! W ciąży tu pisałam żeby czas szybciej mijał a teraz pędzi jak szalony! Do pracy wracam w styczniu bo mam jeszcze dużo zaległego urlopu ale już sam fakt kończącego się macierzyńskiego przeraża. Jagódka ma już miejsce w żłobku i chodzi na 2 godziny dziennie. Na początku było mi z tym bardzo ciężko ale zaczynam się przyzwyczajać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 20:36   #1196
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Wodna2: ile lat ma twoje dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 21:05   #1197
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Na razie 0 . Roczek skończy 25.11

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 21:45   #1198
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Mój Filip za trzy tygodnie skończy rok☺ szybko zleciało
Robicie swoim dzieciaczkom imprezę na roczek???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 22:07   #1199
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Mój za tydzień we wtorek ma roczek będzie niewielka impreza urodzinowa i tort, chrzestni, dziadkowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 16:59   #1200
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Lyonne Pokaż wiadomość
Mój za tydzień we wtorek ma roczek będzie niewielka impreza urodzinowa i tort, chrzestni, dziadkowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas roczek byl w sobotę obiad i tort w gronie najblizszych w restauracji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-23 13:50:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.