Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 16:28   #61
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gruniaa Pokaż wiadomość
Moze do tej pory otworza farmacje na PUMie. Albo bedzie tak jak z elektroradiologią w tym roku. :P
Mam taką nadzieję, ale jeśli nie, to jest na GUM'ie, a Gdańsk bardzo lubię . Fajnie by było mieć bliżej do domu, bo jednak taki kawał na weekend się nie opłaca jechać, a ze Szczecina zawsze można co jakiś czas przyjechać . Zobaczymy, jak będzie za 3 lata. Na razie jeszcze trzeba jeszcze wybrać szkołe, zdać maturę, przez ten czas nie zmienić planów , a potem jeszcze dostać się na studia. .
W Szczecinie na pewno byłoby mi łatwiej wszystko ogarnąć .
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:30   #62
Agnesys
Przyczajenie
 
Avatar Agnesys
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Oposa Pokaż wiadomość
Co do rozglądania się za inną szkołą, to już zależy jakie rozszerzone przedmioty preferujesz i czy obstawiasz jakiś przyzwoity wynik na testach tzn. czy strzelasz w coś z wysokim poziomem nauczania, czy raczej jedynie zależy ci na atmosferze

Moim zdaniem uczę się dobrze. Próbne egzaminy poszły mi bardzo dobrze. Myślałam jeszcze nad lo XIV. Tylko słyszałam, że bardziej skupiają się na przedmiotach humanistycznych, a jednak zależy mi też na matematyce, czy też na innych przedmiotach ścisłych. A i nie mam problemów z nauką.

Edytowane przez Agnesys
Czas edycji: 2015-02-05 o 18:31
Agnesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:55   #63
Oposa
Przyczajenie
 
Avatar Oposa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 21
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

O XIV słyszałam dobre opinie. Ale szkoły które wymieniasz należą raczej do tych, które ustawia się jako 2/3 wybór, bo dosyć łatwo się do nich dostać. Na pierwsze wybrałabym raczej coś z ''wyższego miejsca rankingu'', skoro twierdzisz, że dobrze się uczysz i nie będzie problemu z testami. No chyba, że wolisz z lekka luźniejszą szkołę, to już twoje preferencje
Oposa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 16:50   #64
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

O co chodzi z tą całą aferą z dniem gender w V LO? Trochę mnie to zastanawia, bo to już nie pierwszy taki incydent w tej szkole, o którym słyszę. :conf used:
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 01:35   #65
Oposa
Przyczajenie
 
Avatar Oposa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 21
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY



Nie pierwszy taki incydent? A to ciekawe. Może podasz jakieś inne przykłady?

Niewiele jestem w stanie na ten temat powiedzieć, mimo że znam całą sprawę od środka. Łącznie z osobą, która z tego co wiem z dużym dystansem i jedynie dla żartów wstawiła plakat na wykop, wywołując kompletnie niezrozumiałą dla mnie burzę

W skrócie: od czasu do czasu organizują u nas jakieś dni tematyczne. Moim zdaniem to zabawne, fajna odskocznia, szczególnie że często przebranie wiążę się z niepytaniem czy inną nagrodą Raz trochę zaszaleli i zaproponowali nam dzień ''Gender'', porozwieszali takie (klik!) plakaty... I tyle. Zasugerowali przebranie się za płeć przeciwną w zamian za poczęstunek. Znając dystans i poczucie humoru ludzi tutaj obstawiam, że wyszłoby ciekawie. Niektórym może się to wydawać dziecinne, to jeszcze ostatecznie rozumiem, ale żeby się oburzać Nie mam pojęcia co jest takiego strasznego w podejściu z humorem do życia.

Ale sprawa wyciekła do internetów i przez ludzi, którzy najwyraźniej nie wiedzą co tak naprawdę oznacza słowo gender, potoczyła się tak a nie inaczej. Jak mi któraś z was wytłumaczy o co tyle hałasu, to chylę czoło

Edytowane przez Oposa
Czas edycji: 2015-03-07 o 01:37
Oposa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 10:59   #66
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Też myślałam, że to tylko dla zwały . Dni tematyczne to super pomysł. Tylko chodzi mi o to, że internety strasznie czepiają się tej szkoły, nie wiem, dlaczego. Fajne jest to, że dyrektorka jest bardzo za swoimi uczniami . Zastanawiam się jeszcze nad moją listą, ale o ile wszystko potoczy się tak, jak planuję, V będzie pierwsza na mojej liście .
Wiesz może kiedy są drzwi otwarte? Szukałam na stronie, ale nie znalazłam, a większość szkół już podała, nie chciałabyś przegapić, jako że ta szkoła bardzo mnie interesuje .
Rozważałam jeszcze II LO, ale chyba jednak zrezygnuję. Na biolchema sie nie dostanę, a biotechnolog ma umowę z ZUTem, co mnie kompletnie nie interesuje.
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 20:59   #67
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

A co myślicie o X? W tym roku otwierają biolchema, ale czy warto tam iść?
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-14, 23:19   #68
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Wink Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Beataa_De Pokaż wiadomość
A co myślicie o X? W tym roku otwierają biolchema, ale czy warto tam iść?
jak w tym roku to bym sie w to nie bawila
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 20:02   #69
werokod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Hej. Włączam się do forum. Ja również chce iść na kierunek biologiczno-chemiczny. Zastanawiam się obecnie nad czterema szkołami: 9, 5, 6, 1.
Nikt nie wspomniał tu na temat 6. A z tego co wiem stoi także wysoko w rankingu. Czy ktoś może coś wie na temat tej szkoły? Co myślicie na ten temat? Będe wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam Weronika.
werokod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 21:22   #70
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez werokod Pokaż wiadomość
Hej. Włączam się do forum. Ja również chce iść na kierunek biologiczno-chemiczny. Zastanawiam się obecnie nad czterema szkołami: 9, 5, 6, 1.
Nikt nie wspomniał tu na temat 6. A z tego co wiem stoi także wysoko w rankingu. Czy ktoś może coś wie na temat tej szkoły? Co myślicie na ten temat? Będe wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam Weronika.
po 9 dostaniesz sie gdzie chcesz, w 5 mozesz sie nieco zarznac pod koniec i miec gorszy wynik przez to, po 1 bedziesz poprawiac mature, ale zwykle tylko raz, 0 6 nikt nie wspomina bo jest srednio-slaba
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 21:25   #71
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Co do LO I, to nie słyszałam ani jednego dobrego słowa o bio i chemii w tej szkole . Ja już ją skreśliłam.
LO V to szkoła, którą zamierzam postawić na I miejscu
IX to też dobry pomysł, ale chyba tam nie planuję składać podania, tak jakoś mi nie po drodze z tą szkołą.
VI w czołówce nie stoi, ale słyszałam, że dobra szkoła, że miła atmosfera, nauczyciele podobno wymagający, ale też wyrozumiali.
I bardzo blisko VI jest bursa co dla mnie byłoby dużym plusem .
No i jest jeszcze LO II, bez konkursów na biolchem się nie dostaniesz, ale jest profil biotech o tych samych rozszerzeniach, jednak na nim są wykłady na ZUT, co sprawiło, że II skreślam .

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
po 9 dostaniesz sie gdzie chcesz, w 5 mozesz sie nieco zarznac pod koniec i miec gorszy wynik przez to, po 1 bedziesz poprawiac mature, ale zwykle tylko raz, 0 6 nikt nie wspomina bo jest srednio-slaba
Dlaczego w V zarżnąć pod koniec :confu sed:

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
po 9 dostaniesz sie gdzie chcesz, w 5 mozesz sie nieco zarznac pod koniec i miec gorszy wynik przez to, po 1 bedziesz poprawiac mature, ale zwykle tylko raz, 0 6 nikt nie wspomina bo jest srednio-slaba
Dlaczego w V zarżnąć pod koniec :confu sed:
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 21:33   #72
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Bo to wymagajaca szkola, podobnie w 1, bedziesz ryc wszystko co sie da w ostatnim semestrze, a w 9 tylko przedmioty maturalne
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 21:41   #73
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Chyba faktycznie muszę poważnie rozważyć IX
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 21:45   #74
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Rozwaz, bo ich system na prawde duzo daje jesli chodzi o efekty koncowe na maturze, i jezyki sa wg poziomu a nie wg klasy. Aczkolwiek jest aly problem z tym, ze tam jest gimnazjum i praktycznie wszyscy z niego przechodza do liceum, juz sie znaja. Natomiast po przejsciu 1 mowie z mostu - bedziesz ryc dalej niz widzisz, co sie niekoniecznie przelozy na wyniki. A w 5 jest paru nawiedzonych nauczycieli. Ale w sumie w kazdej szkole chyba jest.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 07:59   #75
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Rozwaz, bo ich system na prawde duzo daje jesli chodzi o efekty koncowe na maturze, i jezyki sa wg poziomu a nie wg klasy. Aczkolwiek jest aly problem z tym, ze tam jest gimnazjum i praktycznie wszyscy z niego przechodza do liceum, juz sie znaja. Natomiast po przejsciu 1 mowie z mostu - bedziesz ryc dalej niz widzisz, co sie niekoniecznie przelozy na wyniki. A w 5 jest paru nawiedzonych nauczycieli. Ale w sumie w kazdej szkole chyba jest.
Z tego, co widzę, to każda szkoła ma jakieś minusy i plusy. V też jest z gimnazjum, więc tam pewnie jest taka sama sytuacja? Muszę sprawdzić, czy czasem ktoś z moich starszych znajomych nie poszedł do IX i się popytać . Z V znam dziewczyne starszą od 2 lata, z II jest podobnie, ale jakoś nie kojarzę nikogo z IX.
Rozważałam też X, ale to na drugie miejsce, chociaż nie wiem, podobno nauczyciele biologii i chemii za ciekawi nie są. Ogólnie chciałam dać na 1. miejsce jakąś szkołę z góry rankingu, na drugi średniaka no i na trzecie jakąś bliższą, na wypadek, gdybym nie dostała się do internatu. A z takich średniejszych w rankingu szkół którą byś poleciła? Chyba jednak zrezygnuję z X, chodzi tam moja przyjaciółka i mówi mi, żebym lepiej składała do lepszej szkoły, niedługo drzwi otwarte, więc będą wycieczki . Tylko, że dużo szkół ma w ostatni weekend przez egzaminem, a ja muszę się uczyć wzorów z fizyki (efekt 2 lat fizyki z okropnym nauczycielem, który niczego nie nauczył i 3 klasy z jeszcze gorszym). Bieżące umiem, ale muszę sobie powtórzyć .
W V jest rozszerzona fizyka, co mi się za bardzo nie widzi, a na profilu przyrodniczym w IX biolchem i rozszerzony język, czyli mniej więcej idealnie tak, jak chcę .
Dziwi mnie to, że tam w medycznej jest roz. bio i fiz, a nie ma chemii .
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 08:45   #76
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Jak myślisz w ogóle o 9 to skąd pomysl na 10? Jeszcze 2 i 14 rozwaz.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Co do 9 i języka - z niemcem leci się ostro, z ang jest test wiec i tak przydziela Cie na odp poziom
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 09:11   #77
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Stąd pomysł, że chcę złożyć jedno podanie do jakiejś słabszej szkoły.
Z tym niemieckim to może być problem, bo z tym językiem się nienawidzimy, jednak po angielsku mówię płynnie, z gramatyką nie mam problemów. Do niemieckiego nigdy się nie przykładałam, wolałam poświęcić ten czas na angielski .
Do II raczej nie chcę iść
O XIV niewiele słyszałam, muszę się zorientować, co to za szkoła.
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 09:35   #78
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

14 pozatrudnialo wszystkich dobrcyh nauczycieli z innych szkol, ktorym sie nie podobala ich dyrekcja, takze nagle sie poziom wyostrzyl, z lo 1 sporo osob poszlo po zmianie dyrektora, bo sie zrobila klika troche trudna do przezycia dla nich, uczniowie tego tak nie odczuwaja bo nie siedza w pokoju nauczycielskim, ale nieraz potrafi tam byc gesto
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 09:55   #79
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
14 pozatrudnialo wszystkich dobrcyh nauczycieli z innych szkol, ktorym sie nie podobala ich dyrekcja, takze nagle sie poziom wyostrzyl, z lo 1 sporo osob poszlo po zmianie dyrektora, bo sie zrobila klika troche trudna do przezycia dla nich, uczniowie tego tak nie odczuwaja bo nie siedza w pokoju nauczycielskim, ale nieraz potrafi tam byc gesto
I sobie odpuszczę, bo chemia i biologia na niskim poziomie. Chciałam uczyć się hiszpańskiego, ale w Szczecinie jeszcze nie widziałam żadnego biolchema z tym językiem, wszędzie niemiecki, bardzo chciałabym zakończyć jego naukę już na tym etapie, na maturze na pewno nie będę go zdawać, nie ciągnie mnie do niego, szkoda czasu .
Nie wiem, czy nie zrezygnuję z V z powodu właśnie tej rozszerzonej fizyki i braku rozszerzonego języka .
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 11:15   #80
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

a na co chcesz isc po biolchemie? bo jesli na medycyne to bedziesz miec praktyki w Niemczech na 90%
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 11:54   #81
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
a na co chcesz isc po biolchemie? bo jesli na medycyne to bedziesz miec praktyki w Niemczech na 90%
Moja siostra jest na 5 roku medycyny i nie miała praktyk w Niemczech, a jeśli też się na nią zdecyduję, to na 90% pójdę na ten sam uniwersytet, co ona. Teraz planuję iść na farmację, ale wiadomo, że przez te 3 lata jeszcze dużo się może zmienić, zawsze wolałam chemie, a biologia była gdzieś z boku, a teraz tak bardziej się z biologią polubiłyśmy.
Ogólnie w Niemczech nie mam jakiegoś wielkiego problemu, żeby się dogadać, może to kwestia tego, że nigdy nie miałam blokady językowej. Jak jestem w Niemczech co prawda częściej rozmawiam po angielsku, ale po niemiecku też mi się zdarza, więc jakby co wszystko da się zrobić. Jeśli będę miała motywację to pewnie jakoś niemiecki polubię, teraz po prostu jest mi on niepotrzebny.
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 19:53   #82
Olusia5744
Przyczajenie
 
Avatar Olusia5744
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Hej wam
Przybywam z problemem wyboru szkoły, jak poprzedniczki. Na początku byłam nastawiona na profil biol-chem by dostać się później na medycynę, lecz przedmioty ścisłe są u mnie na zzz - zakuj, zdaj, zapomnij po prostu ciężko ubrać to później w całość, za to polski i angielski to zdecydowanie mój atut, na celowniku stawiam lo 1, gdzie jest profil lingwistyczno europejski i 14 z profilem biol-chem, rozszerzenie biol i ang. dobry pomysł?
mam jeszcze pytanie co do internatu/bursy cokolwiek w pobliżu tych szkół ?
Olusia5744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 20:28   #83
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

No to w lo 1 jezyka Cie naucza, będzie przez uszy sie lal. Bursa jest u salezjan, masz tramwaj do lo1 prosto
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 06:31   #84
Catrific
Przyczajenie
 
Avatar Catrific
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Witam wszystkich, piszę z prośbą o radę

Otóż od września przeprowadzam się do Szczecina. Obecnie jestem w drugiej liceum na bio-chemie, w mieście oddalonym jakieś 60km. Czy opłaca się zmieniać szkołę na ten ostatni rok, czy po prostu dojeżdżać? Przyznam, że zmiana szkoły chodzi za mną już od pierwszej klasy, z tym, że gdybym już to zrobiła to celuję w szkoły niżej w rankingu, bo w obecnej jest taka rzeźnia, że mam już szczerze dość. Możecie mi podsunąć kilka szkół?
Catrific jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 11:29   #85
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

W Stargardzie/Policach siedzisz? Tam jest rzeznia nie z tej ziemi. To moze lozoi, 11,12,8? W 8 kazdy zdaje. Nawet jak go nie na wiekszosc roku
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 19:10   #86
Olusia5744
Przyczajenie
 
Avatar Olusia5744
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

dziękuję

Edytowane przez Olusia5744
Czas edycji: 2015-03-26 o 19:14
Olusia5744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 13:57   #87
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Wie ktoś coś więcej o IX LO? Interesuje mnie profil z rozszerzoną chemią, biologią i angielskim .
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 22:40   #88
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Beataa_De Pokaż wiadomość
Wie ktoś coś więcej o IX LO? Interesuje mnie profil z rozszerzoną chemią, biologią i angielskim .
byla mowa wczesiej, poczytaj, ja polecam ten profil
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:19   #89
Beataa_De
Raczkowanie
 
Avatar Beataa_De
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 89
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
byla mowa wczesiej, poczytaj, ja polecam ten profil
Czytałam cały wątek, ale może akurat jest tutaj ktoś, kto obecnie uczęszcza do tej szkoły
Beataa_De jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:59   #90
alice9914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Liceum- Szczecin - które wybrać? ZBIORCZY

Zastanawiam sie miedzy IX przyrodnicza, XII bio chem a II biotech lub mat Chem z rozszerzona bio. Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie iść.

Edytowane przez alice9914
Czas edycji: 2015-03-30 o 20:54
alice9914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-15 21:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.