gabinet kosmetyczny -- LUBLIN - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 10:37   #181
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
no tak,najlepiej spiknąć wszystkie koleżanki przeciw jednej osobie albo pozakładać sobie 10 kont żeby pisać z nich groźby i straszyć sądem ta kobieta podobno często ludzi straszy swoimi prawnikami
prosze mi nie zarzucać oszczerstw bo znam osobę która tam pracowała i wiem kto jest właścicielem,ładne bajeczki tu wpisujecie ale wasza sprawa,reklamujcie sie jak chcecie
byłam u was,nie podobało mi się i koniec w tym temacie,komuś innemu może sie u was podoba,ja mam inne zdanie i mam do tego prawo

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



jesli chodzi o to, to nie czepiaj sie,bo napisałam źle ulice,chodziła ma oczyszczanie na nowowiejskiego, jedna literka mi sie źle wpisała, salon chyba nazywał sie jakos hair and beauty, nie pamiętam, a kosmetyczka miala na imie agnieszka, a mieszkam na słonecznej jeśli kogoś to interesuje
nie wtrącaj sie jak nie znasz wątku i nie wyrywaj zdań z kontekstu, ewidentna zmowa,albo tak jak wczęśniej napisałam,ktoś załozył kilka kont i mysli że nikt sie nie zorientuje

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------


a swoją drogą Spa Orkana wymiata,ja tam wypoczywam,wszystko jest na wyskoki poziomie,chodze tam czasem na basen,a w kawiarni mają pyszna kawe
Pamietasz moze ceny np.oczyszczania albo innych zabiegow ? Slyszalam pare pozytywnych opinii,wlasnie o p.Agnieszce.
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 16:52   #182
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Przedłużałyście rzęsy w SkySpa w Olimpie? Możecie polecić lub odradzić?
Pierwszy raz wybieram się na taki zabieg i nie chciałabym wtopić kasy na darmo.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 17:50   #183
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Jula_18 Pokaż wiadomość
Nowomiejskiego?? Nie ma takiej ulicy w Lublinie. Na Nowomiejskiej nie ma żadnego salonu kosmetycznego ani fryzjerskiego i nigdy nie było... od kiedy mieszkam na Jaworowskiego a mieszkam 15lat. Nie wiesz jak się nazywa ulica która jest prawie, że visa a vis politechniki? A mieszkasz blisko? Albo naucz się kłamać albo pisać... NOWOMIEJSKA, każdy kto tam mieszka zna nazwy ulic... nawet studenci którzy mieszkania zmieniają jak rękawiczki...
Proszę nie zakładać klonów, żeby sobie pomagać w dyskusji. To nie jest eleganckie i profesjonalne.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 00:59   #184
SalonBeyonce
Przyczajenie
 
Avatar SalonBeyonce
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Pani Iwono Tęczo „Iwon8558” niech już sobie Pani daruje... nie jest pani osobą wiarygodną.... Pani CV nie jest dla nas tajemnicą

życzymy Pani dalszych sukcesów zawodowych

Edytowane przez SalonBeyonce
Czas edycji: 2013-11-25 o 00:27
SalonBeyonce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:26   #185
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Pamietasz moze ceny np.oczyszczania albo innych zabiegow ? Slyszalam pare pozytywnych opinii,wlasnie o p.Agnieszce.
Bylam tam na oczyszczaniu i placilam chyba 80zl,kiedys mieli tez mikrodermabrazje za pol ceny, za 50zl,tez bylam zadowolona,robilam u niej tez przy okazji henne z regulacja
ceny chyba normalne jak wszędzie,ale pisze na sto procent tylko o tym na czym byłam, Pani Agnieszka niestety juz tam nie pracuje,żałuję że nie wzięłam do niej prywatnego nr,bo naprawdę mi przypasowała

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Przedłużałyście rzęsy w SkySpa w Olimpie? Możecie polecić lub odradzić?
Pierwszy raz wybieram się na taki zabieg i nie chciałabym wtopić kasy na darmo.
jesli chodzi o rzęsy w sky to znajoma mówiła że była u Eweliny i jest zadowolona,także spoko,daj znac jak wyszły po wizycie

wszystkich klientow nie zadowolicie,nie mam na celu was oczerniac i nie bede brnąc dalej w ta konwersacje i nie będe więcej wspominac o waszym salonie,a ta kosmetyczkę owszem znam,przekaże jej te mile słowa
Zycze dalszych sukcesów i pozdrawiam salonbeyonce

Edytowane przez Iwon8558
Czas edycji: 2013-04-12 o 22:09
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 01:02   #186
bzulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 78
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Ati_ME Pokaż wiadomość
Noszę oryginalnego Shellacka od ponad roku. Robię go regularnie w różnych salonach i zawsze pytam czy pracują na oryginale. Składem na pewno shellack różni się od innych lakierów hybrydowych jedyny minus to to że mają mało bogatą kolorystykę. Hybrydy w zależności od firmy mają więcej kolorów do wyboru ale położone na płytce są cieńsze i szybciej odpadają. Shellac jest grubszy i z tego co mówiła mi kosmetyczka w Anett producent daję 2tyg gwarancję, że ma się on trzymać na paznokciach. Lakiery hybrydowe też taką dają? ???
Co do ceny to trzeba szukać. Ja byłam w Anett za zdjęcie shelacka, manicur i położenie nowego zapłaciłam, 65zł
Nie uważam żeby to było dużo.
Nie chciałabym Cię rozczarowac, ale w Anette nie pracują na orginalnym Shellacu i "grubszy" wcale nie jest, może to kwestia nałożenia.
bzulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 15:04   #187
dellima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Widzę, że wywiązała się spora dyskusja dotycząca salonu Beyonce Jestem stałą klientką tego salonu i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Zawsze się tam strzyżę i farbuję, i zawsze wychodzę zadowolona. Byłam również na konsultacji u kosmetyczki, która dobrała zabiegi odpowiednie do mojej "mega" wrażliwej cery, wszystko dokładnie wyjaśniła, widać było, że zna się na tym, co robi. Miałam wykonane trzy peelingi kawitacyjnym i efekty są super. Bardzo miłe panie, super atmosfera nie wiem czego można się przyczepić, moim zdaniem niczego.
dellima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 10:41   #188
Anna_O2
Raczkowanie
 
Avatar Anna_O2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Widać że wszystkie te portale o salonach kosmetycznych to jedno wielkie kłamstwo. Jak ktoś napisze coś pozytywnego o jakimś salonie to odezwą się głosy że.... reklama. A jak salon jest dobry to zaraz albo go konkurencja obsmaruje z zazdrości, albo jak tu powyżej w postach widać, byli pracownicy obrobią...
Mądrze ten ktoś napisał "dobry salon obroni się sam" bo będą do niego klienci przychodzić
Anna_O2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 20:58   #189
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny, a mozecie polecic jakis salon kosmetyczny gdzie w przystepnej cenie mozna oczyscic sobie twarz?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 15:28   #190
maxxi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez samanta19 Pokaż wiadomość
A jakiś gabinet godny polecenia odnośnie depilacji woskiem?
Nowy gabinet u mnie na osiedlu na jantarowej beautysfera bardzo miła i profesjonalna obsługa, byłam niedawno na depilacji woskiem -rewelacja polecam z czystym sumieniem, chcecie porywać bezboleśnie włoski to tylko tam
maxxi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 21:37   #191
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny, a czy ten salon Invidia polecacie rowniez pod katem fryzjera? Jesli tak to do kogo najlepiej sie tam zglosic
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 22:47   #192
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Podbijam wątek

Czy macie kogoś godnego polecenia do brwi, zarówno regulacji jak i depilacji? Zawsze to robiłam sama, ale chciałabym, żeby ktoś im delikatnie nadał ładny kształt.

Boje się tylko pójść do jakiegoś pierwszego lepszego salonu, żeby nie wyjść potem prawie bez brwi albo obie o innym ksztalcie.
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 01:04   #193
Pietruszkowa
Raczkowanie
 
Avatar Pietruszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 318
GG do Pietruszkowa
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Podbijam wątek

Czy macie kogoś godnego polecenia do brwi, zarówno regulacji jak i depilacji? Zawsze to robiłam sama, ale chciałabym, żeby ktoś im delikatnie nadał ładny kształt.

Boje się tylko pójść do jakiegoś pierwszego lepszego salonu, żeby nie wyjść potem prawie bez brwi albo obie o innym ksztalcie.
Ja również poszukuję kogoś ,kto ogarnie moje brwi!

http://www.groupon.pl/oferty/dealban..._medium=lublin

Planuje się również tutaj wybrać na shellac,był ktoś może kiedyś w Malinowej Owcy?
Pietruszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:07   #194
marta12346
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Witam czy mogę uzyskać informacje na temat salonu kosmetycznego Anna na Kunickiego (chodzi o makijaż)?
__________________
<23.08.2014>
marta12346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 17:03   #195
betti811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Kilka dni temu robiłam depilację bikini, pachy, nogi, ręce - komplet i oczyszczanie w Beautysferze na Jantarowej.
Gabinet godny zaufania i polecenia czysto intymnie ładnie urządzony, parking pod drzwiami ale najważniejsze że usługi wykonane profesjonalnie na porządnych, markowych kosmetykach.
Depilacja bezbolesna nie wiem jak pani kosmetyczka to zrobiła, ale nic nie czułam a po oczyszczaniu nie miałam twarzy czerwonej jak rak jak po zabiegach w innych gabinetach. Dodatkowo po oczyszczaniu zostałam poinstruowana co i jak robić we własnym zakresie, żeby mieć ładną zadbaną cerę.
Jednym słowem jestem bardzo zadowolona i polecam, bo naprawdę warto A jeszcze coś: gabinet polecony przez znajomą robiła tam shellac i trzymał jej się ponad 2 tygodnie
betti811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 19:23   #196
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

na profesjonalnych kosmetykach znaczy jakich? pamiętasz firme? jesli chodzi o oczyszczanie to niesttey moja buzia reaguje róznie na rózne firmy
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 08:43   #197
betti811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
na profesjonalnych kosmetykach znaczy jakich? pamiętasz firme? jesli chodzi o oczyszczanie to niesttey moja buzia reaguje róznie na rózne firmy
jak każda buzia
wiem, że na pewno decleor w mnie to dobra firma, sprawdzona, z całą pewnością lepsza od bielendy

kosmetyczka nie ruszy ci twarzy zanim cie nie zobaczy i nie oceni jakich kosmetyków można użyć nie robi na zasadzie "jej gęba co mnie to obchodzi?" tylko robi tak, żebyś była naprawdę zadowolona dlatego polecam
betti811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 17:00   #198
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

nie znam tej firmy,doczytam na jej temat,rzeczywiście zazwyczaj chyba bielende widze
dzieki, za odpowiedź
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 08:44   #199
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Może macie jakieś doświadczenia odnośnie Maffi Piękna w Gali??
Konkretnie interesuje mnie makijaż.
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 11:06   #200
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Odnośnie laserowego zamykania naczynek - to z całą pewnością mogę odradzić Glamour Studio - 3 zabiegi = zero efektów, a Pani kosmetyczka powiedziała mi, że to normalne i będę musiała poczekać ze 3 miesiące i przyjść znów ;/ Ładne pieniądze wywalone w błoto.
Po roku zdecydowałam się na kolejne podejście, tym razem w Planecie Piękna i Urody - jeden zabieg, trochę droższy niż w Glamour, ale za to efekt - WOW! Osoba wykonująca poleciła mi jeszcze jedno podejście dla 100% efektu, ale brak funduszy mi to uniemożliwił.
Jeśli znacie tanie i bardzo dobre zamykanie naczynek - chętnie wysłucham

Mam jeszcze pytanie odnośnie manualnego oczyszczania twarzy (cera zanieczyszczona z racji charakteru pracy, alergiczna, naczynkowa). Dużo jest grouponów z Latającej/Malinowej Owcy? Ktoś zna?
A i wyczytałam tu o Anett i Beauty Sferze.

Edytowane przez PetitChat
Czas edycji: 2014-05-20 o 11:10
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 08:38   #201
depilejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Jeśli korzystacie z serwisów grupowych zakupów to polecam wam salon padme na Lotniczej. Jeden dzień w miesiącu mają peeling po 19 zł. Chadzam tam regularnie z mężem na peeling kawitacyjny, jest czysto, czepek do zabiegu i niska cena.
depilejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 20:30   #202
akasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć o Beautysferze?
akasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 00:17   #203
saguara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Chcialam podbic watek o brwiach...zna ktos kosmetyczke ktora ladnie potrafi PRZYCINAC dlugie i niesforne brwi zeby ladnie to wygladalo?
saguara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 14:07   #204
saguara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Nikt nic nie wie?
saguara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 21:58   #205
asia1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Smile Dot.: gabinet kosmetyczny brwi, depilacja-- LUBLIN

Jeśli chodzi o brwi bardzo polecam Studio Ecru na szafirowej, świetna obsługa i podejście do klienta, osobiście jestem bardzo zadowolona, także z depilacji brazylijskiej w tym salonie, szybko sprawnie i znośnie jeśli chodzi o ból mają teraz promocję na zabiegi z kwasami na twarz więc także się wybieram to sprawdzić ale myślę ze także będę zadowolona,podzielę się późniejszymi doswiadczeniami jak bedę po a póki co polecam w 100 %
asia1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 11:47   #206
asia1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

zdecydowanie studio ecru na szafirowej
asia1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:23   #207
gosias95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Potrzebowałam zrobić porządek ze swoją twarzą i poszłam do Beautysfery na Jantarowej namówiona przez koleżankę. Była, poleciła i powiem wam, że bardzo dobrze zrobiłam, że wybrałam właśnie ten salon. Oczyszczanie trwało nie z zegarkiem w ręce, ale tak długo, aż z twarzy zniknęły wszystkie paskudztwa dodatkowo dostałam próbkę kremu do twarzy, zastosowałam i zdecydowałam się kupić. Kremu używam już dosyć długo a jakby go nie ubywa taki wydajny Moja ocena pracy i podejścia do klientki 5+
gosias95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 12:19   #208
Olgyy
Przyczajenie
 
Avatar Olgyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez dellima Pokaż wiadomość
Widzę, że wywiązała się spora dyskusja dotycząca salonu Beyonce Jestem stałą klientką tego salonu i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Zawsze się tam strzyżę i farbuję, i zawsze wychodzę zadowolona. Byłam również na konsultacji u kosmetyczki, która dobrała zabiegi odpowiednie do mojej "mega" wrażliwej cery, wszystko dokładnie wyjaśniła, widać było, że zna się na tym, co robi. Miałam wykonane trzy peelingi kawitacyjnym i efekty są super. Bardzo miłe panie, super atmosfera nie wiem czego można się przyczepić, moim zdaniem niczego.
dellima czy jedna kosmetyczna się Tobą zajmowała? Jeśli tak to mogłabyś mi napisać jak się nazywała? zamierzam się tam wybrać ze swoją wrażliwą cerą, ale trochę mnie to forum nastraszyło
Olgyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 15:00   #209
Anna_O2
Raczkowanie
 
Avatar Anna_O2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Olgyy Pokaż wiadomość
dellima czy jedna kosmetyczna się Tobą zajmowała? Jeśli tak to mogłabyś mi napisać jak się nazywała? zamierzam się tam wybrać ze swoją wrażliwą cerą, ale trochę mnie to forum nastraszyło
Ja chodzę tam od ponad roku do Pani Ani na rzęsy z norki i jestem bardzo zadowolona a nie łatwo zrobić je w Lbn bo robią je tylko w dwóch salonach, a przynajmniej tak było rok temu jak ja zaczynałam moją przygodę z rzęsami. Widać że pracują tam ludzie którzy znają się na swojej pracy i lubią ją. A jest to dosyć ważne, sama kiedyś chodziłam do salonu gdzie niby wszystko ok ale pani kosmetyczka była straszną plotkarą! Nie sądze aby to forum było obiektywne więc radzę samej sprawdzić możesz też poczytać opinie o tym salonie na innych forach. Ja tak zrobiłam zanim tam poszłam i okazało się że nie wszystkie te negatywne są prawdziwe :-/ Nie napiszę że ten salon jest super hiper woow ale mnie on odpowiada, jestem zadowolona z poziomu usługi i cen. W Lublinie jest dużo salonów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mogę też wypowiedzieć się na temat innych usług z których tam korzystałam ale jeśli jesteś zainteresowana to pisz na prv.
Anna_O2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:35   #210
Anna_O2
Raczkowanie
 
Avatar Anna_O2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Smyczka 1983 Pokaż wiadomość
może ja zapytam czy któraś z was była kiedyś na takim wyszczuplającym zabiegu zimnym laserem? Zastanawiam sie nad tym ale nie wiem co to warte. Jeżeli byłyście to chętnie poczytam opinie no i koniecznie dajcie cynk o jakims dobrym salonie, który to oferuje.
Czy chodzi Ci o kriolipolizę ? nie wiem czy dobrze napisałam? ale jeśli ktoś był niech podzieli się swoimi doświadczeniami
Anna_O2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 10:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.