Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 00:34   #2131
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AnaBar Pokaż wiadomość
Ja ide do Dermikos w Plazie, podobno w M1 tez maja drugi gabinet.

To mozna miec po takiej depilacji strupki?
Poparzenia?

Na jakim laserze robicie depilacje?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie idź tam!!! Wyrzuciłam tam kase w błoto, mialam 5 zabiegów na pachy, efekty znikome, przez 4 zabiegi babka nie zwiekszala mocy, max 28, przy piątym zaczelam z nia o tym rozmawiac i powiedziala, ze nie moze dac wiekszej, bo mnie poparzy.... i dała z łaski 35. Kończe teraz w Revision ma mocy 43 o ile dobrze pamietam. I tam tez koncze bikini, mialam pierwszy zabieg na lydki. I jest mega!
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 09:28   #2132
AnaBar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

:O
Przyjaciolka jest z nich b.zadowolona, mowi ze robia to b.dokladnie.
Ze juz po pierwszym zabiegu nie miala wloskow pod pachami, a przed nastepna wizyta ktora byla umowiona po 7 tyg tylko 2 razy sie golila, wiecej nie bylo potrzeby.

A Tobie skoro niechcieli podnosic wartosci bo moga poparzyc to chyba dobrze?

Bede dzis u nich to sie dopytam, dowiem sie jak to jest.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AnaBar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 10:39   #2133
Subiektywnie na Fali
Przyczajenie
 
Avatar Subiektywnie na Fali
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzięki za namiar . Polecasz jakąś konkretną osobę do wykonania tego zabiegu?
byłam u Moniki, która pracuje w Klinice Ziemlewski w Łodzi przy rewolucji, przemiła osoba z ogromną wiedzą!

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
zdania są podzielone na ten temat,mi maść Emla pomagała znacznie,ogromna różnica z maścią i bez niej...kwestia dobrego kompresu wczesniej i odpowedniej ilosci maści.
w takim razie chyba spróbuję z Emlą, bo jestem tak oczarowana efektem, że chyba tylko na pachach się nie skończy
Subiektywnie na Fali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:16   #2134
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AnaBar Pokaż wiadomość
:O
Przyjaciolka jest z nich b.zadowolona, mowi ze robia to b.dokladnie.
Ze juz po pierwszym zabiegu nie miala wloskow pod pachami, a przed nastepna wizyta ktora byla umowiona po 7 tyg tylko 2 razy sie golila, wiecej nie bylo potrzeby.

A Tobie skoro niechcieli podnosic wartosci bo moga poparzyc to chyba dobrze?

Bede dzis u nich to sie dopytam, dowiem sie jak to jest.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no wlasnie nie, poparzenie w duzej mierze zalezy od kompetencji osoby wykonujacej zabieg. tu gdzie robie teraz mam moce ponad 40, zadne poparzenie nie wystepuje, wszystko jest robione powoli i dokładnie. W dermikos moj zabieg na pachy trwał jakies 5 minut, szybkie strzelanie pik pik, przy tak niskiej mocy bolało. a w revision na wysokiej mocy nie czuje prawie nic, zabieg jest wykonywany dluzej i dokladniej. Kto wie, moze trafisz na kompetentna panią. Moja to była o ile dobrze pamitam Anna M. (nazwisko napietam, imienia nie jestem pewna, jak chcesz to Ci napisze na priv). Daj znać po zabiegu jak to wszystko wygladało
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:03   #2135
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja byłam 2 dni temu na pierwszej depilacji laserem LS Duet i moje pachy ani nogi ani nic nie jest gładkie, włoski mi rosną tak jakbym się maszynką sama ogoliła, nie powinno być efektu gładkości? Chociaż tydzień? Pani mi strzelała w pachę miejsce przy miejscu bo widziałam a włoski i tak mam (do zabiegu włoski były zgolone) przy drugiej paszce to już widziałam tylko gwiazdy, nie miałam żadnego znieczulenia. Te włoski nie są powywijane, jak po przypaleniu są normalne, czy u kogoś tak to wyglądało? Następną wizytę na pachy mam za 6 tygodni. A i mi powiedziano, żeby nie smarować się Emlą bo ona obkurcza naczynia, czy jakoś tak i laser tak dobrze nie zadziała
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:30   #2136
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Ja byłam 2 dni temu na pierwszej depilacji laserem LS Duet i moje pachy ani nogi ani nic nie jest gładkie, włoski mi rosną tak jakbym się maszynką sama ogoliła, nie powinno być efektu gładkości? Chociaż tydzień? Pani mi strzelała w pachę miejsce przy miejscu bo widziałam a włoski i tak mam (do zabiegu włoski były zgolone) przy drugiej paszce to już widziałam tylko gwiazdy, nie miałam żadnego znieczulenia. Te włoski nie są powywijane, jak po przypaleniu są normalne, czy u kogoś tak to wyglądało? Następną wizytę na pachy mam za 6 tygodni. A i mi powiedziano, żeby nie smarować się Emlą bo ona obkurcza naczynia, czy jakoś tak i laser tak dobrze nie zadziała
To zabieg depilacji laserowej, a nie woskowanie po którym jest sie gładkim

Włosy ogolone do zabiegu zaczynają odrastać i sukcesywnie wypadac ( czas jest bardzo indywidualny po tygodniu, dwóch) , potem znaczna czesc z nich już nie odrasta przyjmuje sie, ze ok 1/3.
6 tygodni to zdecydowanie za mało...optymalny czas to 8-12 tygodni, nie daj się naciągać. I poczytaj więcej na temat depilacji
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:02   #2137
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
To zabieg depilacji laserowej, a nie woskowanie po którym jest sie gładkim

Włosy ogolone do zabiegu zaczynają odrastać i sukcesywnie wypadac ( czas jest bardzo indywidualny po tygodniu, dwóch) , potem znaczna czesc z nich już nie odrasta przyjmuje sie, ze ok 1/3.
6 tygodni to zdecydowanie za mało...optymalny czas to 8-12 tygodni, nie daj się naciągać. I poczytaj więcej na temat depilacji
Dziękuje za odpowiedź, bo ja już trochę zgupiałam, z tą gładką skórą. Kosmetyczka mi mówiła coś ze jedne pacjentki są gładkie przez tydzień inne nawet 2-3tyg maja spokój, ale ja ją chyba źle zrozumiałam, bo to chyba chodziło o efekt gładkości jak już włosy wypadną.
Mi powiedziano, ze włosy na nogach bedą wypadać "paskami" a bikini i pachy " plackami" i ze nogi robi się co 8tyg. pierwsze 3 serie potem co 10 a bikini i pachy pierwsze 3serie co 6tyg a potem co 8 i ze bardzo ważne jest trzymanie sie tych odstępów. Pewnie mi coś nastulala żebym częściej chodziła.
I jeszcze dziwna rzecz, miałam robiona próbę na bikini i z boku kolana i strzały nie bolały ale mialam potem te miejsca zaczerwienione i piekly kilka godzin, a jak byłam na zabiegu to strzały mnie okropnie bolały ale żadnego podrażnienia ani pieczenia nie było, wiec ja nie wiem o co chodzi.
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 18:30   #2138
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Emle można spokojnie zastosować..laser dobrze zadziała.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:56   #2139
CampariHotness
Raczkowanie
 
Avatar CampariHotness
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie,
od długiego czasu zastanawiałam się nad depilacją laserem, ponieważ męczę się z niechcianymi włoskami w bardzo krępujących miejscach Moje wątpliwości biorą się z tego, że zabiegi nie są tanie, a w moim przypadku nie wiadomo, czy okażą się w ogóle skuteczne... Jednak podjęłam decyzję (noworoczne postanowienie), że w tym miesiącu wybiorę się na pierwsze "laserowanie"

Mam jednak kilka pytań:
1. Stosuję Acnederm, który zawiera kwas azelainowy. Nie są to silne kwasy i nie w miejscu zabiegu, ale mam pewne obawy. Czy stanowi to przeciwwskazanie do zabiegu? Zostały 3 miesiące do końca kuracji a nie chce jej przerywać.
2. Czy jeśli na depilowanej powierzchni znajdują się blizny laser może je utrwalić?
3. Jako, że najbliżej mam do Sosnowca zdecydowałam się na tamtejszy gabinet. Czy jakaś dobra dusza pomoże w uzyskaniu zniżki z polecenia? Chciałabym usunąć najbardziej krępujące włosy z dwóch partii, więc każda zaoszczędzona złotówka się liczy...
4. W związku z tym ostatnim, czy salon w S-cu ma jakieś zniżki związane z depilacją kilku partii jednoczenie? W grę wchodzą również Katowice.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, tu lub na prv
__________________
if you don't like where you are then change it. you are not a tree.

Edytowane przez CampariHotness
Czas edycji: 2014-01-10 o 14:04
CampariHotness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:03   #2140
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez CampariHotness Pokaż wiadomość
Witajcie,
od długiego czasu zastanawiałam się nad depilacją laserem, ponieważ męczę się z niechcianymi włoskami w bardzo krępujących miejscach Moje wątpliwości biorą się z tego, że zabiegi nie są tanie, a w moim przypadku nie wiadomo, czy okażą się w ogóle skuteczne... Jednak podjęłam decyzję (noworoczne postanowienie), że w tym miesiącu wybiorę się na pierwsze "laserowanie"

Mam jednak kilka pytań:
1. Stosuję Acnederm, który zawiera kwas azelainowy. Nie są to silne kwasy i nie w miejscu zabiegu, ale mam pewne obawy. Czy stanowi to przeciwwskazanie do zabiegu? Zostały 3 miesiące do końca kuracji a nie chce jej przerywać.
2. Jako, że najbliżej mam do Sosnowca zdecydowałam się na tamtejszy gabinet. Czy jakaś dobra dusza pomoże w uzyskaniu zniżki z polecenia? Chciałabym usunąć najbardziej krępujące włosy z dwóch partii, więc każda zaoszczędzona złotówka się liczy...
3. W związku z tym ostatnim, czy salon w S-cu ma jakieś zniżki związane z depilacją kilku partii jednoczenie? W grę wchodzą również Katowice.
Ad.1 Myślę że to nie jest przeciwskazanie bo nie używasz tego w miejscu w którym ma być zabieg ale na pewno lepiej zapytać się osoby która zabieg ma ci wykonywać
Ad.2 i 3 nie wiem czy pomogę bo ja akurat robię zabiegi laserowe w Dąbrowie Górniczej z których jestem zadowolona a w tym gabinecie maja promocje do końca stycznia 20% rabatu na pierwsza wizytę na depilację niezaleznie ile partii ciała robisz więc się opłaca. Ja skorzystałam
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:07   #2141
CampariHotness
Raczkowanie
 
Avatar CampariHotness
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Ad.1 Myślę że to nie jest przeciwskazanie bo nie używasz tego w miejscu w którym ma być zabieg ale na pewno lepiej zapytać się osoby która zabieg ma ci wykonywać
Ad.2 i 3 nie wiem czy pomogę bo ja akurat robię zabiegi laserowe w Dąbrowie Górniczej z których jestem zadowolona a w tym gabinecie maja promocje do końca stycznia 20% rabatu na pierwsza wizytę na depilację niezaleznie ile partii ciała robisz więc się opłaca. Ja skorzystałam
Widziałam ofertę tego salonu w DG, ale tam niestety ceny wybranych przeze mnie partii są bardzo drogie 300-350 Chociaż gdybym miała pewność, że stosowany przez nich laser jest bardziej skuteczny pewnie bym dopłaciła
__________________
if you don't like where you are then change it. you are not a tree.
CampariHotness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 15:13   #2142
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez CampariHotness Pokaż wiadomość
Widziałam ofertę tego salonu w DG, ale tam niestety ceny wybranych przeze mnie partii są bardzo drogie 300-350 Chociaż gdybym miała pewność, że stosowany przez nich laser jest bardziej skuteczny pewnie bym dopłaciła
Są droższe bo mają najnowszy laser diodowy Vectus. Mozesz poczytać tu na forum opinie o tym laserze. Ja własnie dzięki opiniom o tym Vectusie zdecydowałam się na zmiane z Light sheera bo nie ma ryzyka poparzenia w przypadku vectusa. Uznałam że warto i nie żałuję
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:26   #2143
AnaBar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
tu gdzie robie teraz mam moce ponad 40, zadne poparzenie nie wystepuje, wszystko jest robione powoli i dokładnie.
I po bolu...
Wszystko przebieglo wysmienicie. Kosmetyczka cierpliwie mi tlumaczyla i odpowiadala na pytania B.sympatyczna...

Bylo robione dokladnie. Zadnych poparzen, strupkow, swedzenia tylko troszke nieprzyjemnie pod paszkami...

Pytalam o te wartosci... O to ze mialas robione na 40.
Wazne jest zebys sie dowiedziala tez o druga wartosc... Bo tam sa dwie wartosci...
I w ogole zalezy to tez od tego jaka masz karnacje jaki kolor i grubosc wlosa i wiele wiele innych...
Nie wiem czy porownywanie tych wartosci ma sens... Wazne zeby dzialalo

Najbardziej zadowolona jestem z pakietu jaki dostalam
Mialam robic tylko pachy a zdecydowalam sie jeszcze na bikini i do tego warge gorna dostalam GRATIS :O




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AnaBar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:46   #2144
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AnaBar Pokaż wiadomość
I po bolu...
Wszystko przebieglo wysmienicie. Kosmetyczka cierpliwie mi tlumaczyla i odpowiadala na pytania B.sympatyczna...

Bylo robione dokladnie. Zadnych poparzen, strupkow, swedzenia tylko troszke nieprzyjemnie pod paszkami...

Pytalam o te wartosci... O to ze mialas robione na 40.
Wazne jest zebys sie dowiedziala tez o druga wartosc... Bo tam sa dwie wartosci...
I w ogole zalezy to tez od tego jaka masz karnacje jaki kolor i grubosc wlosa i wiele wiele innych...
Nie wiem czy porownywanie tych wartosci ma sens... Wazne zeby dzialalo

Najbardziej zadowolona jestem z pakietu jaki dostalam
Mialam robic tylko pachy a zdecydowalam sie jeszcze na bikini i do tego warge gorna dostalam GRATIS :O




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no wlasnie chodzi o to ze u nich nie mialam 40 28-29.... niewazne, ja nie bylam zadowolona po 5 zabiegach, efekt byl mizerny. a Ty jaka moc mialas?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:02   #2145
AnaBar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No ja rozumiem ze u nich mialas 28 a gdzie indziej 40...
Ale chodzi o to ze sa tak jakby dwie wartosci...
Musialas miec 40 na ... druga wartosc...
Tak jakby 40 na 30...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AnaBar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:53   #2146
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AnaBar Pokaż wiadomość
No ja rozumiem ze u nich mialas 28 a gdzie indziej 40...
Ale chodzi o to ze sa tak jakby dwie wartosci...
Musialas miec 40 na ... druga wartosc...
Tak jakby 40 na 30...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja mowie owartosciach kttore wielkimi cyframi widac na wyswietlaczu. wiem tez ze mozna zmieniac ustawienia lasera (dlugosc fali), wtedy moce są mniejsze, ale nie az tak
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:36   #2147
Pola3312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 63
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, czy te ceny nie wydają Wam się być za niskie? Porównując z LS to ceny są tutaj dużo tańsze. Czy Vectus jest równie skuteczny?
http://www.laserowaepilacja.pl/index...aserowa-cennik
Pola3312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:47   #2148
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez CampariHotness Pokaż wiadomość
Witajcie,
od długiego czasu zastanawiałam się nad depilacją laserem, ponieważ męczę się z niechcianymi włoskami w bardzo krępujących miejscach Moje wątpliwości biorą się z tego, że zabiegi nie są tanie, a w moim przypadku nie wiadomo, czy okażą się w ogóle skuteczne... Jednak podjęłam decyzję (noworoczne postanowienie), że w tym miesiącu wybiorę się na pierwsze "laserowanie"

Mam jednak kilka pytań:
1. Stosuję Acnederm, który zawiera kwas azelainowy. Nie są to silne kwasy i nie w miejscu zabiegu, ale mam pewne obawy. Czy stanowi to przeciwwskazanie do zabiegu? Zostały 3 miesiące do końca kuracji a nie chce jej przerywać.
2. Czy jeśli na depilowanej powierzchni znajdują się blizny laser może je utrwalić?
3. Jako, że najbliżej mam do Sosnowca zdecydowałam się na tamtejszy gabinet. Czy jakaś dobra dusza pomoże w uzyskaniu zniżki z polecenia? Chciałabym usunąć najbardziej krępujące włosy z dwóch partii, więc każda zaoszczędzona złotówka się liczy...
4. W związku z tym ostatnim, czy salon w S-cu ma jakieś zniżki związane z depilacją kilku partii jednoczenie? W grę wchodzą również Katowice.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, tu lub na prv
Stosuje hascoderm na twarz i chodze na depilacje - nic się złego nie dzieje
Rabat w Sosnowcu (ten powitalny) dostaniesz od sumy kwoty, a nie od jednej partii. Późniejsze rabaty, jeśli będą Ci przysługiwać, tez są od łącznej kwoty liczone.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:34   #2149
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy przed pierwsza depilacja laserowa maja byc zgolone wlosy ???
czy moge byc krotkie aby osoba wykonujaca zabieg mogla je zobaczyc ???
golilam sie kilka dni temu i niewiem czy zostawic czy je zgolic.
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 12:49   #2150
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
czy przed pierwsza depilacja laserowa maja byc zgolone wlosy ???
czy moge byc krotkie aby osoba wykonujaca zabieg mogla je zobaczyc ???
golilam sie kilka dni temu i niewiem czy zostawic czy je zgolic.
Do zabiegu włosy powinny być zgolone. Ja włoski miałam zostawione tylko jak szłam na konsultację aby pani mogła zobaczyć jakie są i wpisywała to do mojej karty ale na zabieg już kazała zgolić.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 12:53   #2151
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
czy przed pierwsza depilacja laserowa maja byc zgolone wlosy ???
czy moge byc krotkie aby osoba wykonujaca zabieg mogla je zobaczyc ???
golilam sie kilka dni temu i niewiem czy zostawic czy je zgolic.
....
jak wcześniej miałaś konsultacje i osoba wykonująca zabieg Cię oglądała to trzeba je zgolić...ale moim zdaniem <i tak zostałam pouczona>że nie bezpośrednio przed zabiegiem,tylko na tyle,żeby widac było pod skórą,że lada chwila się zacznął przebijać na powierzchnie....o ile na początku włosy są mocne i ciemne to wystarczy.....przy kolejnych wizytach miałam zalecone golić conajmniej dzien wcześniej,żeby było widać gdzie te włoski są.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 12:54   #2152
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
czy przed pierwsza depilacja laserowa maja byc zgolone wlosy ???
czy moge byc krotkie aby osoba wykonujaca zabieg mogla je zobaczyc ???
golilam sie kilka dni temu i niewiem czy zostawic czy je zgolic.
Włoski do depilacji muszą być zgolone, ale możesz zostawić mały kwadracik niezgolonych, żeby kosmetyczka mogła ocenić kolor itp. Jeśli coś jest niedokładnie zgolone lub tak jak tutaj zostawione do oceny, to kosmetyczki same to poprawiają (a przynajmniej powinny).

A ja ponawiam moje pytanie odnośnie LS i Duetu. Jakim cudem te dwa lasery są tak samo skuteczne, skoro moc lasera LS to 40-100 J/cm^2 (w zależności od modelu), a Duetu max 12J/cm^2. Przy Duecie moc jest ponad 4 razy mniejsza (na taką samą powierzchnię ciała), a efekty podobno takie same lub lepsze. Jak to w ogóle możliwe?
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 12:58   #2153
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Włoski do depilacji muszą być zgolone, ale możesz zostawić mały kwadracik niezgolonych, żeby kosmetyczka mogła ocenić kolor itp. Jeśli coś jest niedokładnie zgolone lub tak jak tutaj zostawione do oceny, to kosmetyczki same to poprawiają (a przynajmniej powinny).

A ja ponawiam moje pytanie odnośnie LS i Duetu. Jakim cudem te dwa lasery są tak samo skuteczne, skoro moc lasera LS to 40-100 J/cm^2 (w zależności od modelu), a Duetu max 12J/cm^2. Przy Duecie moc jest ponad 4 razy mniejsza (na taką samą powierzchnię ciała), a efekty podobno takie same lub lepsze. Jak to w ogóle możliwe?
....
no bo różnią się wielkościami głowic...zwykły LS z małą głowicą do małych powierzchni,LSDuet do dużych-jak nogi...inaczej ogniskują...nie wnikam,miałam oba...super skuteczne...nie tylko moc lasera poza tym ma wpływ na skuteczność laserowania przecież... ale tez rodzaj,grubosc,kolor,włos ów,odcien skóry,dostosowane przerwy między zabiegami,indywidualne własciwosci hormonalne naszego organizmu...itd..no i dokładność osoby wykonującej zabieg
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-01-12 o 13:01
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 13:22   #2154
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie tylko moc lasera poza tym ma wpływ na skuteczność laserowania przecież... ale tez rodzaj,grubosc,kolor,włos ów,odcien skóry,dostosowane przerwy między zabiegami,indywidualne własciwosci hormonalne naszego organizmu...itd..no i dokładność osoby wykonującej zabieg
Oczywiście nie zamierzam się z tym spierać, ale mówię o sytuacji, gdy jednej osobie robi się tą samą partię ciała małą i dużą głowicą. Sama 'wielkość' głowicy nie ma wpływu na skuteczność - chodzi o moc na 1 cm^2, a moc w Duecie jest dużo mniejsza. Długość fali (a co za tym idzie głębokość wnikania w skórę) również jest taka sama.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 13:34   #2155
sasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ja np. jak zapytałam moją panią kosmetolog jaka jest różnica pomiędzy LS, a LS Duet, to się dowiedziałam, że LS Duet ma 2 głowice-dlatego Duet i, że większa głowica nie jest wcale taka skuteczna!No chyba coś jest nie tak jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:04   #2156
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Duża głowica mniejsza energia bo większa powierzchnia głowicy a w małej jest inaczej. W Vectusie też tak jest ze są dwie głowice duża i mała ale są tak samo skuteczne. Vectus na małej głowicy ma energię max 100J a na dużej głowicy 20J.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 15:52   #2157
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Duża głowica mniejsza energia bo większa powierzchnia głowicy a w małej jest inaczej. W Vectusie też tak jest ze są dwie głowice duża i mała ale są tak samo skuteczne. Vectus na małej głowicy ma energię max 100J a na dużej głowicy 20J.
Dziewczyny, moc w każdym urządzeniu liczy się na 1 cm^2, czyli wielkość głowicy ma znaczenie tylko dla czasu zabiegu, a nie dla mocy na powierzchnię ciała.
No a co do 'skuteczności', to jakby któraś z nas miała robione zwykłym LS przy mocy 12 J/cm^2, to byłby jeden wielki wrzask i oburzenie To dlaczego ma to być skuteczne przy Duecie?
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:32   #2158
gwercia
Raczkowanie
 
Avatar gwercia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 265
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, jestem nowa na wątku, wiec odrazu przepraszam że troche nieogarnięta, próbowałam się orzebuć orzez te wszytskie posty ale ciężko idze, strasznie tego dużo.
Ostatno zaczełam zastanawiać się nad laserem na pachy. Mam bardzo mocne owłosienie, czarne włosy mutanty (po oare z jednej cebulki) i do tego bardzo szybko rosną, karnacje mam super jasną (jeżeli to ma jakieś znaczenie). Jak myślcie ile zabiegów trzeba na takie włosy?
Jakie efekty są widoczne po jednym zabiegu? Ja raz miałam robiony laser, ale jakiś taki świetlny na brzuchu, zrobili mi super małą mocą, a po miesiącu odrosło mi więcej niż miałam :/. Więc się wkurzyłam i na następny zabieg nie poszłam. Po prostu boje się rozczarować tak jak wtedy, więc wole się upewnić jak to będzie przebiegać.
Słyszałam o jakimś super laserze, że wystarczy tylko jedna sesja, wiecie coś o tym (jak dla mnie brzmi troche nieprawdopodobnie, ale kto wie).


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
gwercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:47   #2159
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwercia Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa na wątku, wiec odrazu przepraszam że troche nieogarnięta, próbowałam się orzebuć orzez te wszytskie posty ale ciężko idze, strasznie tego dużo.
Ostatno zaczełam zastanawiać się nad laserem na pachy. Mam bardzo mocne owłosienie, czarne włosy mutanty (po oare z jednej cebulki) i do tego bardzo szybko rosną, karnacje mam super jasną (jeżeli to ma jakieś znaczenie). Jak myślcie ile zabiegów trzeba na takie włosy?
Jakie efekty są widoczne po jednym zabiegu? Ja raz miałam robiony laser, ale jakiś taki świetlny na brzuchu, zrobili mi super małą mocą, a po miesiącu odrosło mi więcej niż miałam :/. Więc się wkurzyłam i na następny zabieg nie poszłam. Po prostu boje się rozczarować tak jak wtedy, więc wole się upewnić jak to będzie przebiegać.
Słyszałam o jakimś super laserze, że wystarczy tylko jedna sesja, wiecie coś o tym (jak dla mnie brzmi troche nieprawdopodobnie, ale kto wie).


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
....
kompletna bzdura-jednorazowy laser
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 00:23   #2160
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwercia Pokaż wiadomość
Hej, jestem nowa na wątku, wiec odrazu przepraszam że troche nieogarnięta, próbowałam się orzebuć orzez te wszytskie posty ale ciężko idze, strasznie tego dużo.
Ostatno zaczełam zastanawiać się nad laserem na pachy. Mam bardzo mocne owłosienie, czarne włosy mutanty (po oare z jednej cebulki) i do tego bardzo szybko rosną, karnacje mam super jasną (jeżeli to ma jakieś znaczenie). Jak myślcie ile zabiegów trzeba na takie włosy?
Jakie efekty są widoczne po jednym zabiegu? Ja raz miałam robiony laser, ale jakiś taki świetlny na brzuchu, zrobili mi super małą mocą, a po miesiącu odrosło mi więcej niż miałam :/. Więc się wkurzyłam i na następny zabieg nie poszłam. Po prostu boje się rozczarować tak jak wtedy, więc wole się upewnić jak to będzie przebiegać.
Słyszałam o jakimś super laserze, że wystarczy tylko jedna sesja, wiecie coś o tym (jak dla mnie brzmi troche nieprawdopodobnie, ale kto wie).


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
Fajne bajki ktoś rozpowiada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.