No dobrze... ale co z MOTORAMI? :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 21:46   #781
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ksylwio, nie jestem pewna czy wszędzie jest tak samo... ale raczej tak.
Po egzaminie nigdzie nie zanosiłam już żadnych papierów. Prawko miałam do odbioru po 10 dniach (może być sporo dłużej) w Wydziale Komunikacji w moim Starostwie Powiatowym (ten adres z podania, które zostawiłaś w ośrodku egzaminacyjnym). Na miejscu zapłaciłam 70,50zł.
Z tym że to moja pierwsza zdobyta kategoria. Nie wiem jak to wygląda kiedy dorabiasz kolejne - czy płaci się tyle samo, oddaje poprzednie prawko itd.

Nusiu, trzymam kciuki
Nie martw się nierozgrzaniem sprzętu. Nie wiem na jakim motocyklu zdajesz, ale te nowsze (typu Yamaha YBR 250) nie potrzebują rozgrzania - od razu śmigają ok.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:55   #782
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

zdaję na yamaha sr250 takiee przedwojenne padło
ale będę dobrej myśli! tylko trochę szkoda bo jak nie zdam to już w tym roku nie uda mi się podejść drugi raz bo nie ma miejsc i niedługo kończą w ogóle zdawania na A przez pogodę
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:11   #783
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Myśl pozytywnie Jeśli się nie uda to trudno, nie ma tragedii, podejdziesz raz jeszcze. Ale POWINNO się udać skoro jesteś dobrze przygotowana
Gdzie zdajesz i do kiedy umawiają terminy?

W Gdańsku do 1 listopada a potem mamy szanse wykazać się dopiero wiosną. W Elblągu z kolei podobno cały rok... Mój kuzyn opowiadał, że zdawał kiedy padał deszcz ze śniegiem
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:27   #784
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
wooooow ale radocha ja też chcę tak

a ja mam jutro o 9:20 i umieram ze strachu a najgorsze jest to że będę jedyną osobą zdającą na kat. A więc motocykl nie będzie rozgrzany a co za tym idzie będzie szarpał i pewnie zawalę ósemkę

pójdę za Twoim przykładem i chyba będę pomalutku na tej nieszczęsnej jedyneczce się toczyć, już na samą myśl mnie stres bierze hehehe
Trzymam kciuki wydaje mi się, że czasami rozgrzewają moto, możesz też spróbować poprosić o rozgrzanie - może zmiękną i kobiecie troszkę stresu zaoszczędzą.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ksylwio, nie jestem pewna czy wszędzie jest tak samo... ale raczej tak.
Po egzaminie nigdzie nie zanosiłam już żadnych papierów. Prawko miałam do odbioru po 10 dniach (może być sporo dłużej) w Wydziale Komunikacji w moim Starostwie Powiatowym (ten adres z podania, które zostawiłaś w ośrodku egzaminacyjnym). Na miejscu zapłaciłam 70,50zł.
Z tym że to moja pierwsza zdobyta kategoria. Nie wiem jak to wygląda kiedy dorabiasz kolejne - czy płaci się tyle samo, oddaje poprzednie prawko itd.
Hmmm a mi gościu mówił, żebym z tym protokołem poszła do wydziału, uiściła opłatę, coż ok. 70 zł i mam poczekać. Nie słuchałam go za bardzo bo radocha była wielka Jutro pójdę do wydziału komunikacji i się dowiem.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart

Edytowane przez ksylwia
Czas edycji: 2009-10-07 o 22:29
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:33   #785
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ksylwia no to nic tylko gratulowac!!! ) mam nadzieje widzimy sie za rok na jakims zlociku!

nusia_srusia a Ty tam jutro tez ladnie zawalcz, choc i tak wiem ze zdasz 3mamy dalej - powodzenia!
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:36   #786
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki wydaje mi się, że czasami rozgrzewają moto, możesz też spróbować poprosić o rozgrzanie - może zmiękną i kobiecie troszkę stresu zaoszczędzą.
powiem Ci szczerze że wątpię żeby poszli mi na rękę, oni jakoś tak dziwnie egzaminują po jednej osobie
niby nie ma miejsc na inne terminy a jedna osoba na egzaminie, coś tu śmierdzi

no bo to jest tak że motocyklista zdaje z grupą ludzi która zdaje na kat. B, więc ja będę taką przylepką - jak oni skończą to dopiero jestem ja - a motocykl stoi zimny i czeka na mnie
chociaz powinii go troszkę rozgrzać, ale niestety nie ma tak dobrze

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Myśl pozytywnie Jeśli się nie uda to trudno, nie ma tragedii, podejdziesz raz jeszcze. Ale POWINNO się udać skoro jesteś dobrze przygotowana
Gdzie zdajesz i do kiedy umawiają terminy?

W Gdańsku do 1 listopada a potem mamy szanse wykazać się dopiero wiosną. W Elblągu z kolei podobno cały rok... Mój kuzyn opowiadał, że zdawał kiedy padał deszcz ze śniegiem
zdaję w Olsztynie, z tego co mi babeczka 'w okienku' mówiła to do konca tego miesiąca egzaminują i potem koniec sezonu - wiosna wita
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:36   #787
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez engracado Pokaż wiadomość
ksylwia no to nic tylko gratulowac!!! ) mam nadzieje widzimy sie za rok na jakims zlociku!

nusia_srusia a Ty tam jutro tez ladnie zawalcz, choc i tak wiem ze zdasz 3mamy dalej - powodzenia!
Dziękuję serdecznie na zlocik jak najbardziej jakiś się wybiorę. Teraz siedzę i szukam moto bo chciałabym przed zimą coś już mieć by je dopieścić i wiosną wyruszyć

nusia_srusia teraz przyszła moja kolej trzymania kciuków powodzenia i najważniejsze - siła spokoju umiesz więc wiara w siebie i do przodu!
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 22:44   #788
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez engracado Pokaż wiadomość
nusia_srusia a Ty tam jutro tez ladnie zawalcz, choc i tak wiem ze zdasz 3mamy dalej - powodzenia!

trzymaj trzymaj, przyda się każde wsparcie

o matko jedyna - przecież za chwilkę zdaję

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
nusia_srusia teraz przyszła moja kolej trzymania kciuków powodzenia i najważniejsze - siła spokoju umiesz więc wiara w siebie i do przodu!
noooooo im więcej kciukasów tym lepiej

dzięki!

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie na zlocik jak najbardziej jakiś się wybiorę. Teraz siedzę i szukam moto bo chciałabym przed zimą coś już mieć by je dopieścić i wiosną wyruszyć
a co masz na oczku? czy tak ogólnie patrzysz?

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Gdańsku do 1 listopada a potem mamy szanse wykazać się dopiero wiosną. W Elblągu z kolei podobno cały rok... Mój kuzyn opowiadał, że zdawał kiedy padał deszcz ze śniegiem
jak coś to Elbląg mi zostanie
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:44   #789
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Honda cb500 lub cbf500, ewentualnie kawaski er500. A Ty jakie masz swoje typy?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:41   #790
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

nusia_srusia to już?? już można gratulować..??! bo my się niecierpliwimy...!

dziewczyny ja myślalam o GS 500, ale teraz zaczynam sie zastanawiac nad kawasaki ninja 250... bo i to mniejsze i zwinniejsze i jakos lepiej sie prezentuje jutro jade do Polski na tydzien wiec poogladam moze cos na miejscu ciekawego.. zobaczy sie
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:40   #791
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

engracado - ja jednak przy hondzi i kawasaki er500 pozostaję. Szukam jakichś egzemplarzy w promieniu 100 km, może coś się znajdzie. Byłam u ubezpieczyciela i OC na taka hondzie wyniesie mnie ok 80 zł - więc grosze )

nusia_srusia nie trzymaj nas w niepewności. Czekamy na relację
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 15:54   #792
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Laleczki pierwsze co zrobiłam po wejściu do domu to zrzuciałam mokre ciuszki i od razu piszę!!!

no wiec, nie byłam jedyna!! baba wprowadziła mnie w bambuko, było az 14 osób! w tym dwie dziewczyny

no więc wstaję rano leje jak z cebra - myślę pewnie odwołają egzamin, no ale nic jade - ledwo jechałam bo wycieraczki nie mogły poradzić sobie z nadmiarem wody.

dobra przychodzimy, szmery bajery, patrzę aż 14 osób , lekki szok - przeciez miałam być tylko ja hehe

na placyku byłam 7 - szczęśliwa liczba

przede mną nie zdało 3 facetów - jeden nie zapiął kasku, a dwóch oblał na awaryjnym

wszyscy przede mną robili każdy manewr po dwa razy, przyszła moja kolej - gościu do mnie ze na centralną podnóżkę trzeba podnieść wiec ja takie gały - takie wielkie padło mam podnieść?!
i do egzaminatora: "no zlituje się pan, ja ważę 20kg a ten motyck 180kg jak ja mam to podnieść" heehh niestety mamrotanie nic nie dało - pierwszy raz nie udało się, drugi raz hoooop heheh udało się - reszta poszła gładko!!! Wszystko na jedyneczce z gazem - hamowanie wiadomo szybciej.
z d a ł a m placyk!!!

potem miasto - na mieście byłam 4-ta, oczywiście była taka ulewa ze nie widziałam świata - jak przejeżdzałam przez ulice to w butach miałam takie bajoro jakbym siedziała sobie nad jeziorem i buciki w wodzie moczyła najbardziej wkurzali mnie inni uczsstnicy ruchu mający dach na głową - bo przejeżdzali z taką prędkością po tych kałużach ze wszystko na gębie miałam ale się naklełam ooo hooo hehe

szybka mi parowała, nie mogłam jej wytrzeć bo zaraz znowu była zachlapana - więc musiałam ją mieć pół otwartą a co za tym idzie - wszystko leciało mi w oczy - ale przynajmniej coś widziałam.
egzaminator do mnie przez to swoje łoki toki hehehe "zyje tam pani?" hhehe "tak tak, jeszcze jakoś żyję" noo mówię wam, warunki były po prostu tragiczne!

wracamy na placyk - podchodzę do samochou taka zmokła kura - i facio mi mówi że zdałam!!!
myślałam ze wylece z gatek z radości

ZDAŁAM!!!! JAJA JAK BERETY

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

dziękówa dziewczynki za kciuki!!!!! to mi pomogło!!!
jak byłam na placyku to sobie o was pomyślałam, że muszę sobie poradzić!!!



a egzamin był od 9 a skończyłam o 16 ... tyle godzin!!! na tym deszczu i zimnie! ale się opłacało

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez engracado Pokaż wiadomość
nusia_srusia to już?? już można gratulować..??! bo my się niecierpliwimy...!
yeah!! zdane

za kciuki

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
nusia_srusia nie trzymaj nas w niepewności. Czekamy na relację
za kciuki

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nusiu, trzymam kciuki
Nie martw się nierozgrzaniem sprzętu.
za kciuki

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Ale j a j a zdałam! eehheh
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!

Edytowane przez nusia_srusia
Czas edycji: 2009-10-08 o 15:47
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:11   #793
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

nusia_srusia GRATULUJĘ!!!! no w takich bojowych warunkach to liczy się podwójnie. respect dziewczyno! )

Dzisiaj rano obudziłam się i taki kamień z serca gdy uświadomiłam sobie, że to już za mną Uczucie nie do porównania z czymkolwiek innym. Wiem, co czujesz i cieszę się podwójnie. Wypiję za nasze prawka w weekend porządnie

Jakie dalsze plany? Moto, ubranka - masz? z daleka jesteś? Może byśmy się kiedyś na jakimś wypadziku spotkały?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:57   #794
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

dalsze plany to gromadzenie kasy i spełnienie marzenia teraz dobrze coś wylukać bo ceny spadły z racji końca sezonu, ale ja muszę jeszcze troszkę dozbierać - więc myślę za jakieś 2-3 miesiące będę pomalutku się rozglądać

mój cel -> cbf hornet 2006 lub 2007 <buja w obłokach>

z ubranek to mam kask heheh zawsze to coś
TŻ z racji tego że zdałam ma zamiar kupić mi rękawice przynajmniej tak deklarował eheheh
no więc kask i rękawice (teoretycznie) już mam


a ja jestem z mazur a Ty Ksylwia chyba z południa co? ;>

tak tak wypić trzeba!!! ja też wypiję za nasz sukces


na razie piję herbatkę i trzymam nogi pod kocykiem bo po tej dzisiejszej akcji to z nosa mi kapie, oj warto było, warto hehehe
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!

Edytowane przez nusia_srusia
Czas edycji: 2009-10-08 o 17:46
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:41   #795
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

no kurcze jak ja wam zazdroszczę, ja muszę tyle czekać tyle czasu jeszcze i tym bardziej nie wiadomo jak będzie z pogoda. Tez rozglądam sie za cbf 500 lub 600. Niestety cbfki sa dosc ciezkie

Edytowane przez 1qazse4
Czas edycji: 2009-10-08 o 18:45
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:47   #796
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
no kurcze jak ja wam zazdroszczę, ja muszę tyle czekać tyle czasu jeszcze i tym bardziej nie wiadomo jak będzie z pogoda.
ja sama sobie zazdroszczę cieszę się jeszcze jak głupia

a z pogodą może być różnie bo to już ten okres złej pogody, ale może być zimno ale pogodnie - sama widzisz ze jest możliwe zdać w warunkach ekstremalnych, więc nosek do góry bo będzie dobrze
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!

Edytowane przez nusia_srusia
Czas edycji: 2009-10-08 o 19:42
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:28   #797
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
no kurcze jak ja wam zazdroszczę, ja muszę tyle czekać tyle czasu jeszcze i tym bardziej nie wiadomo jak będzie z pogoda. Tez rozglądam sie za cbf 500 lub 600. Niestety cbfki sa dosc ciezkie
przyjdzie czas i na Twój egzamin, a my będziemy kciuki trzymać. U Ciebie zapisują na listopad? U nas egzaminy na kat. A są tylko do końca października, jeśli pogoda jest ładna to WORD pisze prośbę do marszałka województwa o przedłużenie - 2 tyg. Ale słyszałam, że w niektórych województwach cały rok można zdawać. Mi bardzo zależało by wyrobić się przed listopadem, bo później to już tylko wiosna.

nusia_srusia tak, ja z południa jestem - woj. lubelskie. Wprawimy się w bojach i damy radę. Szczęściara jesteś, że już masz kask i 'rękawice' ja rozpoczynam kolekcjonowanie od zera. Mam zamiar pomierzyć wszystko co mnie interesuje i przez zimę wyhaczyć coś na necie lub na giełdach po przecenach. Jaki kask masz? Polecasz coś?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 21:29   #798
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

gratuluje wszystkim paniom!!! ja na razie nie mysle o moto bo brak gotówki. chcialo sie rzucac prace i przeprowadzac do TZta to sie ma ale ja nic poza yamaha YBR 250 nie kupie bo dla mnie za ciezkie na razie mam rekawice. Alpinestar Damskie bardzo wygodne i fajne! polecam! a kask shoei mam nadzieje
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 21:33   #799
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ja mam kask shark (jestem zadowolona) jest cichy i wygodny, chwalę go sobie

baardzo dobre opinie słyszałam o Arai (same pozytywne), w przeciwieństwie do Shoei gdzie takowe były podzielone, szczególnie o modelu Shoei XR-1000.


a co do spotkania to trzeba na wiosnę coś wydumać i to koniecznie

aaaaa kiedy ta wiosna hehehe

p.s. ZDAŁAM!!!

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
. Alpinestar Damskie bardzo wygodne i fajne! polecam! a kask shoei mam nadzieje
ja muszę sobie sama wybrac rękawice, więc może zgapię od Ciebie
to mówisz że warte polecenia? ;>
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 22:00   #800
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
ale ja nic poza yamaha YBR 250 nie kupie bo dla mnie za ciezkie
No tak ale motorem sie jeździ, a nie pcha. Problem jest w przypadku wywrotki, ale zawsze można poprosić kogoś o pomoc, więc wydaje mi sie, ze waga to nie problem
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:08   #801
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

do następnego Dziewczynki ja już śmigam spać, jestem wykończona tym całym zimnym i mokrym dniem

dobranoc WAM
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:08   #802
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
No tak ale motorem sie jeździ, a nie pcha. Problem jest w przypadku wywrotki, ale zawsze można poprosić kogoś o pomoc, więc wydaje mi sie, ze waga to nie problem
Dziewczyny jeździłam ostatnio hondą cbr600 i fakt, duże, wysokie, ciężkie, ale jak przyjemnie się prowadzi jednak, żeby nie kusiło kupię cebulkę najpier nauczę się jeździć, a później będę myśleć o czymś większym.

Mam motywację więc mam nadzieję, ze szybko dokonam trafnych zakupów i będę oczekiwać wiosny jak nigdy wcześniej

nusia_srusia dobranoc. Wypoczywaj i zbieraj siły mentalne jak i fizyczne na spotkanko gdzieś w połowie drogi między mazurami, a lubelszyzną Gratki jeszcze raz.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart

Edytowane przez ksylwia
Czas edycji: 2009-10-08 o 22:10
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:02   #803
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Zazdroszczę Wam ....
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:43   #804
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

_Kasia23_ trzeba skusić się na prawko i wtedy będziesz cieszyła się z nami

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość

nusia_srusia dobranoc. Wypoczywaj i zbieraj siły mentalne jak i fizyczne na spotkanko gdzieś w połowie drogi między mazurami, a lubelszyzną Gratki jeszcze raz.

jak ja Cię lubię
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!

Edytowane przez nusia_srusia
Czas edycji: 2009-10-09 o 12:48
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:44   #805
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

nusia gratulacje!!!
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:54   #806
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
_Kasia23_ trzeba skusić się na prawko i wtedy będziesz cieszyła się z nami
To może ja się przywitam i gdybym tak mogła do Was dołączyć...

Co do motorów- uwielbiam je, są bossskie. Nawet jeden taki cudny stoi u nas w garażu gsxr750, k5 Cudo mojego TŻ-a. Ja niestety chociaz kocham patrzeć na motory to cholernie boje się nimi jeżdzić. Oj bardzo. Powiem Wam, że po bardzo długim czasie (ok 1,5) dopiero niedawno przejechałam się jako plecaczek i to też dlatego bo zostałam postawiona pod ścianą przez mojego mężulka. Jak Was poznam to wam o tym opowiem

W każdym bądź razie marzy mi się żebym keidyś sama jeżdziła i miała swoje 2 kółka.
Ale po pierwsze ja chyba za stara jestem by sie teraz uczyć jeżdzenia na bike'u, nie wiem czy dałabym rade , ryczaca trzydziestka do szkółki...hmm
No i druga sprawa o wiele bardziej dla mnie dołująca, to to że jestem niska mam 160 cm i na wszystkei moto jakie wsiadam to nie ma możliwości bym normlanie podparła sie nogami. A nie ma mowy o utrzymaniu ciężkiego jednak motoru dosięgając ledwo 1 stopą Zaznaczam że nie podobaja mi sie chopery itp., cacka. są ok, ale jakoś nie ten klimat.

Dobra czas zamilczeć, i tak sie rozpisałam jak na pierszy raz

Ach niusia i wielkie gratulacje !!!
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 12:44   #807
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość

ja muszę sobie sama wybrac rękawice, więc może zgapię od Ciebie
to mówisz że warte polecenia? ;>
mi sie bardzo podobaja, sa wygodne, skórzane, wytrzymałe i ładne, polecam !


Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
No tak ale motorem sie jeździ, a nie pcha. Problem jest w przypadku wywrotki, ale zawsze można poprosić kogoś o pomoc, więc wydaje mi sie, ze waga to nie problem
no pewnie ze sie jezdzi a nie pcha. ale czasami trzeba popchac. wyjezdzajac z miejsca parkingowego na przyklad, albo jak ma sie nierowna nawierzchnie i trzeba postawic na stopce to czasami sie moze przechylic no i jak takie cos ustabilizujesz? ja mialam problemy zeby utrzymac honde 250, 3 razy mi upadła przez caly kurs wiec wiem o czy mowie.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 15:46   #808
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ksylwia, Niusia-srusia Gratuluję zdanych egzaminów!!

Opiumalfa, wbrew pozorom łatwiej niż się wydaje, ale to przychodzi z czasem
Jak na początku chciałam gdzieś wyjechać to albo wsiadałam na motor i matka mnie ciągła do tyłu albo facet mi wyprowadzał z podwórka (zawsze stawiałam w taki sposób, że trzeba było nawrócić-na trawniku ), a teraz daję radę sama, a nie jeżdżę jakoś ekstremalnie dużo (to był mój pierwszy sezon na dwóch kółkach i zrobiłam ok 1200 km, czyli bez szału). Można się przyzwyczaić i to nawet szybciej niż się wydaje Z nawróceniem nawet na nierównościach nie mam problemu przy moim GSie i przy brachola CB500. Jedyne co,to trzeba wyczuć gdzie złapać, jak już się wie, to problemu nie ma Chociaż jak brat TŻa miał S uzuki GSX R/F (cholera wie, nigdy nie mogę zapamiętać ), która ważyła 240 kg to miałam problem, żeby ją w ogóle w pionie utrzymać Pominę, że 400kg choppera nie postawiłam z nóżki do pionu :P, nawet nie drgnął
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 15:57   #809
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
jak ja Cię lubię
ja Ciebie też ))) a co do spotkania na twarcie sezonu to dziewczyny musimy się zmobilizować i na jakiegoś grilla skoczyć.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ksylwia, Niusia-srusia Gratuluję zdanych egzaminów!!
Dziękuję dzień 2-gi po, a ja nadal oszołomiona i wyszczerzona w uśmiechu do wszystkich
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 16:01   #810
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ksylwia, Niusia-srusia Gratuluję zdanych egzaminów!!

Opiumalfa, wbrew pozorom łatwiej niż się wydaje, ale to przychodzi z czasem
Jak na początku chciałam gdzieś wyjechać to albo wsiadałam na motor i matka mnie ciągła do tyłu albo facet mi wyprowadzał z podwórka (zawsze stawiałam w taki sposób, że trzeba było nawrócić-na trawniku ), a teraz daję radę sama, a nie jeżdżę jakoś ekstremalnie dużo (to był mój pierwszy sezon na dwóch kółkach i zrobiłam ok 1200 km, czyli bez szału). Można się przyzwyczaić i to nawet szybciej niż się wydaje Z nawróceniem nawet na nierównościach nie mam problemu przy moim GSie i przy brachola CB500. Jedyne co,to trzeba wyczuć gdzie złapać, jak już się wie, to problemu nie ma Chociaż jak brat TŻa miał S uzuki GSX R/F (cholera wie, nigdy nie mogę zapamiętać ), która ważyła 240 kg to miałam problem, żeby ją w ogóle w pionie utrzymać Pominę, że 400kg choppera nie postawiłam z nóżki do pionu :P, nawet nie drgnął
moze i racja, ale chyba nie bede sie pchala na wiekszy motor.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.