Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 12:12   #2881
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jakie cieplaki . 4 stowy w kieszeni.

Btw: czy ta paletka ma w skladzie botoks i wypelniacze, bo cos starszej pani na fotce zmarchy splycilo. Jak ma wypelniacze to moze sie skusze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 12:13   #2882
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja nie chcę Filmstara - miałam i mi nie odpowiadał - ani kolory ani formuła
Właśnie tego też się obawiam w tej nowej paletce. No nic. Pooglądam dziś jakieś filmiki i zdecyduję
Z tego co widziałam bronzer you sa podobne w duo i w palecie.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59386376]Jakie cieplaki . 4 stowy w kieszeni.

Btw: czy ta paletka ma w skladzie botoks i wypelniacze, bo cos starszej pani na fotce zmarchy splycilo. Jak ma wypelniacze to moze sie skusze .[/QUOTE]
To ja 3 poproszę
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 12:44   #2883
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A co robimy z RMCA? Bierzemy? Ja wciaz chetna na 15 gramow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 13:14   #2884
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59385176]Jak wsparcia szukasz na tym watku to zle trafilas .[/QUOTE]
Wiem

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja nie chcę Filmstara - miałam i mi nie odpowiadał - ani kolory ani formuła
Właśnie tego też się obawiam w tej nowej paletce. No nic. Pooglądam dziś jakieś filmiki i zdecyduję
Pamiętam, że pisałaś, że pozbyłaś się Filmstara, ale mnie nadal kusi . A co w formule Ci nie odpowiadało? Kolor mam nadzieję nie był dla Ciebie zbyt ciepły?
Kiedyś polecałaś brązer Shiseido, kolor Medium. Wzięłam i dla mnie jednak zbyt ciepły, przynajmniej obecnie, jak jestem dość blada. Jeśli brązer z Filmstara jest jeszcze cieplejszy, to chyba jednak nie dla mnie.
Słocze w necie jakoś mało dla mnie miarodajne
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dobra, już nie chcę tej nowej
W tym filmiku dziewczyna mówi,że to ten sam brązer, który jest w Fimstar
Widziałam to porównanie, dlatego byłam skłonna wziąć paletkę w miejsce duo .
Jak Ty nie zamawiasz, to na razie się wstrzymam, ale jak coś byś brała w Selfridges, to daj proszę znać , chciałabym się podpiąć, jeśli rzecz jasna pozwolisz .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 13:19   #2885
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiem


Pamiętam, że pisałaś, że pozbyłaś się Filmstara, ale mnie nadal kusi . A co w formule Ci nie odpowiadało? Kolor mam nadzieję nie był dla Ciebie zbyt ciepły?
Kiedyś polecałaś brązer Shiseido, kolor Medium. Wzięłam i dla mnie jednak zbyt ciepły, przynajmniej obecnie, jak jestem dość blada. Jeśli brązer z Filmstara jest jeszcze cieplejszy, to chyba jednak nie dla mnie.
Słocze w necie jakoś mało dla mnie miarodajne

Widziałam to porównanie, dlatego byłam skłonna wziąć paletkę w miejsce duo .
Jak Ty nie zamawiasz, to na razie się wstrzymam, ale jak coś byś brała w Selfridges, to daj proszę znać , chciałabym się podpiąć, jeśli rzecz jasna pozwolisz .
Ja tak jak już pisałam równie chętnie dołączę do zamówienia z Selfridges. Ale będę polowala na Toma Forda z tego co mimbla pisala to chyba na początku maja ma się na stronie pojawic.

Pytanie do dziewczyn posiadaczek Juliana Toma Forda (wydaje mi się że np. James ja ma). Jesteście nadal zadowolone z tego koloru?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 13:36   #2886
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiem


Pamiętam, że pisałaś, że pozbyłaś się Filmstara, ale mnie nadal kusi . A co w formule Ci nie odpowiadało? Kolor mam nadzieję nie był dla Ciebie zbyt ciepły?
Kiedyś polecałaś brązer Shiseido, kolor Medium. Wzięłam i dla mnie jednak zbyt ciepły, przynajmniej obecnie, jak jestem dość blada. Jeśli brązer z Filmstara jest jeszcze cieplejszy, to chyba jednak nie dla mnie.
Słocze w necie jakoś mało dla mnie miarodajne

Widziałam to porównanie, dlatego byłam skłonna wziąć paletkę w miejsce duo .
Jak Ty nie zamawiasz, to na razie się wstrzymam, ale jak coś byś brała w Selfridges, to daj proszę znać , chciałabym się podpiąć, jeśli rzecz jasna pozwolisz .
Właśnie był zbyt zimny. Ale nie jest jakiś fest błotko, więc nie wiem, czy Ci będzie odpowiadał.
Natomiast jeżeli chodzi o formułę, to ta część rozświetlająca jest taka jakby grubo mielona No, wiesz o co mi chodzi Taka jakby zbyt oczywista.
Ola - zabij mnie, ale ja chyba nigdy nie miałam nic z Shiseido

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja tak jak już pisałam równie chętnie dołączę do zamówienia z Selfridges. Ale będę polowala na Toma Forda z tego co mimbla pisala to chyba na początku maja ma się na stronie pojawic.
Tak pisali w internetach - 1.maja być w Europie. Jak tylko się pojawi w Selfridges to dam znać tu, na wątku.

Ja, oprócz Forda chciałabym zamówić jeszcze ten prasowany puder Tilbury, bo jest dość chwalony

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2016-04-23 o 13:38
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 13:36   #2887
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn posiadaczek Juliana Toma Forda (wydaje mi się że np. James ja ma). Jesteście nadal zadowolone z tego koloru?
Niezmiennie, w 100%
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 15:36   #2888
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja tak jak już pisałam równie chętnie dołączę do zamówienia z Selfridges. Ale będę polowala na Toma Forda z tego co mimbla pisala to chyba na początku maja ma się na stronie pojawic.

Pytanie do dziewczyn posiadaczek Juliana Toma Forda (wydaje mi się że np. James ja ma). Jesteście nadal zadowolone z tego koloru?
A co z TF zamierzasz brać?

Mam Juliana i nadal lubię . Czasem mieszam go z Pussycat.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Właśnie był zbyt zimny. Ale nie jest jakiś fest błotko, więc nie wiem, czy Ci będzie odpowiadał.
Natomiast jeżeli chodzi o formułę, to ta część rozświetlająca jest taka jakby grubo mielona No, wiesz o co mi chodzi Taka jakby zbyt oczywista.
Ola - zabij mnie, ale ja chyba nigdy nie miałam nic z Shiseido



Tak pisali w internetach - 1.maja być w Europie. Jak tylko się pojawi w Selfridges to dam znać tu, na wątku.

Ja, oprócz Forda chciałabym zamówić jeszcze ten prasowany puder Tilbury, bo jest dość chwalony
Jak dla Ciebie był zbyt zimny, to dla mnie dobrze rokuje . Gorzej z tą rozświetlającą częścią - wolę subtelniejszą taflę niż grubo mielony błysk.

To może pomieszałam z tym Shiseido i ktoś inny o nim pisał .

Do 1 maja będę myśleć, co sobie z oferty Selfridges wybrać
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 15:51   #2889
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Na mnie bronzer z filmastara jest chłodno-neutralny - w zależności troche od odcienia podkładu.
Zas cześć jasna nie jest dla mnie grubo mielona
całe duo uwielbiam, czego dowodem jest, ze od zakupu (prawie rok) nie zbylam go jeszcze, a gdyby było inaczej jz dawno bym to zrobiła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 16:00   #2890
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Straszyć? Wszyscy ludzie są piękni, chyba że są brzydcy w środku.

To ja. Zdjecia z filtrami bo sama sobie ukradłam z facebooka. Chciałam wam dać namiar na insta ale na insta mam w sumie więcej moich czterech świnek morskich jak siebie
Ale jesteś śliczna i młodziutka a jaki masz kolor oczu?


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, bo tez długo tak miałam. Zwłaszcza w pracy bywa ciężko. Ciesz się tym, bo po 30. pierwsze zmarszczki zaczną Cię dołować. Wyglądasz na bardzo szczupłą, a to też odejmuje lat
No coś Ty ja ok.30-stki nie miałam zmarszczek wokół oczu nie mam nawet teraz, a mam rzutem do 40-stki trzeba wierzyć w swoją szczęśliwą gwiazdę


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tam chętnie zobaczyłabym wątkowe dziewczęta (część faktycznie na Instagramie czy blogach można zobaczyć ), ale swojej facjaty publicznie, na "otwartym forum", raczej nie pokażę
Olu ja jestem na FB na priwa mogę podać namiar, ale mam chyba wszystko poblokowane hehe

Ale i ja Was wszystkie chętnie zobaczę


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59312346]Coz za malo interesujacy offtop drogie panie :fala potepienia:.

[/QUOTE]

Jamesik ja to chyba Ciebie nigdy nie widziałam tylko fragment, usta chyba czy jest szansa na całość?



Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Próbowałaś 100 % Pure?
Świetny krem-baza pod minerały. Chyba nasza Małgosia też go zna, bo jest chwalony na biochemii

Przepraszam, jaki wątek na biochemii o takich rzeczach jest?
Możesz podać? dziękuję




Dziewczynki miałyście może tusz Maxa Factora Masterpice Max?

Nie miałam go, a chyba mnie kusi na Rossmanowej promocji tylko nie wiem czy on fajny?
Zakupiłam dwa tusze z Benefitu (miniaturki) Corii i dziewczyny dziękuję w przyszłym m-cu kupię z MACa niestety pomadki z MACa jeszcze nie kupiłam, bo mi się za dużo kolorów w realu spodobało i poczułam się zagubiona
Za to szaleństwo u mnie Rossmannach nie wiem czy byłyście w okresie tych promocji, ledwo upolowałam 210 matt fluid Provoke, wszędzie zostały najciemniejsze odcienie, a za 41 zł chcę go potestować i w Rossmannach u mnie panie pilnowały żeby nie wsadzać paluchów do pełnych opakowań chyba sami mieli dosyć tego syfu po takich akcjach przynajmniej kosmetyki Eris są zafoliowane i obklejone
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-04-23 o 17:01 Powód: literówka
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 16:31   #2891
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Iwonko ja mam ten primer 100 % .
Wyśle Ci probkę

Ja sobie kupilam z provoke korektor rozswietlajacy w rossmanie, mialam juz kiedys i za 30 zl calkiem przyzwoity. Co do podkladow to Pani ekspedientka mowila ze jest szał i sprowadzaja je z innego rossmana gdzie gorzej schodzą
Jak ostatnio bylam w hebe to pani otwierala po kolei wszystkie tusze loreala, z tego samego rodzaju zwrocilam jej uwage ze od tego sa testery. To zostałam okrzyczana, ze ona wie co robi bo otwiera tylko które były już otwarte 2 kroki od nas siedzial Pan ochroniarz i udawał ze nie slyszy . Nie kupilam wiec tuszu
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 16:50   #2892
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwonko ja mam ten primer 100 % .
Wyśle Ci probkę

Ja sobie kupilam z provoke korektor rozswietlajacy w rossmanie, mialam juz kiedys i za 30 zl calkiem przyzwoity. Co do podkladow to Pani ekspedientka mowila ze jest szał i sprowadzaja je z innego rossmana gdzie gorzej schodzą
Jak ostatnio bylam w hebe to pani otwierala po kolei wszystkie tusze loreala, z tego samego rodzaju zwrocilam jej uwage ze od tego sa testery. To zostałam okrzyczana, ze ona wie co robi bo otwiera tylko które były już otwarte 2 kroki od nas siedzial Pan ochroniarz i udawał ze nie slyszy . Nie kupilam wiec tuszu
Beatko kochana nie dziękuję chciałam wątek o kosmetykach biochemicznych bo mam zalinkowany, ale o kosmetykach z BU

No ja byłam w dwóch Rossach i takie tłumy się kłębiły, że szok, na szczęście przy Erisie pusto, ale znowu wymiecione jasne odcienie podkładu hehe.
masakra z tym odkręcaniem wszystkiego zawsze mam na to nerwy takie, że szok! a ekspedientki niektóre to naprawdę, aż ręce opadają. Trzeba było spytać czemu w ogóle one były otwierane? może maila trzeba by pisać do BOK? albo na FB?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 16:51   #2893
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zakupiłam dwa tusze z Benefitu (miniaturki) Corii i dziewczyny dziękuję w przyszłym m-cu kupię z MACa niestety pomadki z MACa jeszcze nie kupiłam, bo mi się za dużo kolorów w realu spodobało i poczułam się zagubiona
T0 efektywnego używania zycze
Aaaa i czuję się zobligowana do poprawienia się - nie literkowy tusz maca polecam a Upward Lash, robi rzesy do czoooooła przepraszam za to, ze mi się pokićkało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 17:00   #2894
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
T0 efektywnego używania zycze
Aaaa i czuję się zobligowana do poprawienia się - nie literkowy tusz maca polecam a Upward Lash, robi rzesy do czoooooła przepraszam za to, ze mi się pokićkało
A dziękuję zaczęłam od tego, co nie miałam: Roller lash, jestem ciekawa czy będę go czuła na rzęsach i w ogóle to każda firma powinna mieć miniaturki tuszy!

No za co Corii też mam go na liście, chyba Ola (? ) go polecała, bo jest na mojej liście
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 17:05   #2895
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A dziękuję zaczęłam od tego, co nie miałam: Roller lash, jestem ciekawa czy będę go czuła na rzęsach i w ogóle to każda firma powinna mieć miniaturki tuszy!

No za co Corii też mam go na liście, chyba Ola (? ) go polecała, bo jest na mojej liście
Ja muszę kupic Rollera, bo skończył mi sie mieisac temu i tęsknie za nim

Tez jestem tego zdania, ze powinny byc miniatury w kazdej marce

Ola własnie polecała literkowy - In Extreme Dimension - z tego co pamiętam. Ja pisałam potem, ze tez go poelcam, po czym sie zmiarkowałam, ze przeciez znam macowy duuuzo lepszy od literkowego- własnie Upward
No chyba ze Ola pisała równiez o Upwardzie - mogło mi to umknać, w natłoku postów, jesli tak to sorką za zamieszanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-04-23 o 17:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 17:06   #2896
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale jesteś śliczna i młodziutka a jaki masz kolor oczu?




No coś Ty ja ok.30-stki nie miałam zmarszczek wokół oczu nie mam nawet teraz, a mam rzutem do 40-stki trzeba wierzyć w swoją szczęśliwą gwiazdę




Olu ja jestem na FB na priwa mogę podać namiar, ale mam chyba wszystko poblokowane hehe

Ale i ja Was wszystkie chętnie zobaczę




Jamesik ja to chyba Ciebie nigdy nie widziałam tylko fragment, usta chyba czy jest szansa na całość?






Przepraszam, jaki wątek na biochemii o takich rzeczach jest?
Możesz podać? dziękuję




Dziewczynki miałyście może tusz Maxa Factora Masterpice Max?
Nie miałam go, a chyba mnie kusi na Rossmanowej promocji tylko nie wiem czy on fajny?
Zakupiłam dwa tusze z Benefitu (miniaturki) Corii i dziewczyny dziękuję w przyszłym m-cu kupię z MACa niestety pomadki z MACa jeszcze nie kupiłam, bo mi się za dużo kolorów w realu spodobało i poczułam się zagubiona
Za to szaleństwo u mnie Rossmannach nie wiem czy byłyście w okresie tych promocji, ledwo upolowałam 210 matt fluid Provoke, wszędzie zostały najciemniejsze odcienie, a za 41 zł chcę go potestować i w Rossmannach u mnie panie pilnowały żeby nie wsadzać paluchów do pełnych opakować :cojest chyba sami mieli dosyć tego syfu po takich akcjach przynajmniej kosmetyki Eris są zafoliowane i obklejone
Dziękuję Oczy mam zielone

Na zdjęciach tego nie widać ale widać na żywo - mam 3 wielkie poziome zmarchy na czole. Nie jestem w stanie nic z nimi zrobić a mam je chyba od zawsze. Są o tyle przydatne że mogę zawsze obiektywnie ocenić czy podkład wchodzi w załamania skóry czy nie Jak mi w te nie wejdzie to już chyba w nic. Mam je od zawsze więc to chyba kwestia budowy twarzy.

A jakie masz te miniaturki? Ja kilka dni temu otworzyłam They're Real i strasznie mi się nie podoba. Bardzo mocno obkleja mi rzęsy bo już przy jednym pociągnięciu pogrubia aż za bardzo. Może nie umiem się z nim obchodzić albo jest jeszcze zbyt mokry.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 17:28   #2897
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja muszę kupic Rollera, bo skończył mi sie mieisac temu i tęsknie za nim

Tez jestem tego zdania, ze powinny byc miniatury w kazdej marce

Ola własnie polecała literkowy - In Extreme Dimension - z tego co pamiętam. Ja pisałam potem, ze tez go poelcam, po czym sie zmiarkowałam, ze przeciez znam macowy duuuzo lepszy od literkowego- własnie Upward
No chyba ze Ola pisała równiez o Upwardzie - mogło mi to umknać, w natłoku postów, jesli tak to sorką za zamieszanie
Corii mam na liście te dwa z MACa co teraz napisałaś nie zrozumiałam, który to literkowy i już dokładnie nie pamiętam, które tusze kto polecał, przepraszam, spisałam je sobie po prostu.

Rollera jutro będę testowała


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Dziękuję Oczy mam zielone

Na zdjęciach tego nie widać ale widać na żywo - mam 3 wielkie poziome zmarchy na czole. Nie jestem w stanie nic z nimi zrobić a mam je chyba od zawsze. Są o tyle przydatne że mogę zawsze obiektywnie ocenić czy podkład wchodzi w załamania skóry czy nie Jak mi w te nie wejdzie to już chyba w nic. Mam je od zawsze więc to chyba kwestia budowy twarzy.

A jakie masz te miniaturki? Ja kilka dni temu otworzyłam They're Real i strasznie mi się nie podoba. Bardzo mocno obkleja mi rzęsy bo już przy jednym pociągnięciu pogrubia aż za bardzo. Może nie umiem się z nim obchodzić albo jest jeszcze zbyt mokry.
Też mam zielone i też mam taką zmarszczkę na czole

Miniaturkę mam tę, co napisałaś (miałam już ją kiedyś) i miniaturkę Rollera też kupiłam.
Ja uwielbiam teatralny efekt i w sumie nie poznałam jeszcze tuszu, który by mi za bardzo pogrubiał co innego sklejał
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 17:34   #2898
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii mam na liście te dwa z MACa co teraz napisałaś nie zrozumiałam, który to literkowy i już dokładnie nie pamiętam, które tusze kto polecał, przepraszam, spisałam je sobie po prostu.

Rollera jutro będę testowała
Literkowy to In Extreme Dimension

Daj znac, jak testy Rollera
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 18:00   #2899
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

o jakim Rollerze piszecie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 18:06   #2900
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
o jakim Rollerze piszecie
Roller Lash Benefitu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 18:19   #2901
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Literkowy to In Extreme Dimension

Daj znac, jak testy Rollera
Nie omieszkam

Corii, a czemu on jest literkowy?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 18:21   #2902
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wpadam na chwilę, bo zaraz wypadam na imprezkę .

Iwonko - polecałam Ci z MAC tusz Upward . Wprawdzie "literkowy" tez uważam za fajny i kiedyś, w innych okolicznościach przyrody pewnie komuś polecałam, ale Tobie na pewno Upward, bo robi lepsiejsze rzęsy .
Nie mam fejsa, ale link do Twojego konta chętnie wezmę - pooglądam z konta siostra albo siostrzenicy
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 18:22   #2903
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie omieszkam


Corii, a czemu on jest literkowy?
ma literki na opakowaniu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 18:33   #2904
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie omieszkam

Corii, a czemu on jest literkowy?
Literki sa na nim
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 18:49   #2905
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Iwonko, ja sie dla dobra spolecznego nie pokazuje, co by ludzi nie straszyc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 19:29   #2906
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Przepraszam, jaki wątek na biochemii o takich rzeczach jest?
Możesz podać? dziękuję
Mówię o tym wątku: KLIK KLIK.
Raz na jakiś czas czerpię z niego inspirację
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 20:16   #2907
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wpadam na chwilę, bo zaraz wypadam na imprezkę .

Iwonko - polecałam Ci z MAC tusz Upward . Wprawdzie "literkowy" tez uważam za fajny i kiedyś, w innych okolicznościach przyrody pewnie komuś polecałam, ale Tobie na pewno Upward, bo robi lepsiejsze rzęsy .
Nie mam fejsa, ale link do Twojego konta chętnie wezmę - pooglądam z konta siostra albo siostrzenicy
A no to super zapisany jest


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Literki sa na nim
a na innych nie ma?


Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Iwonko, ja sie dla dobra spolecznego nie pokazuje, co by ludzi nie straszyc .
ale, że z domu nie wychodzisz?
Jamesik na pewno jesteś ładna kobitka, bo usta widziałam i te są ładne


Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Mówię o tym wątku: KLIK KLIK.
Raz na jakiś czas czerpię z niego inspirację
Dziękuję! ile ma odcinków
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 21:29   #2908
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
ale, że z domu nie wychodzisz?
Jamesik na pewno jesteś ładna kobitka, bo usta widziałam i te są ładne
Dokladnie .

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Uzywalam ponad roku zelu do brwi L'oreal. Szalu ni ma, ale jest najlepszy z zeli dostepnych w Polszy. Dzis kupilam nowsza wersje. Kolor jest ciemniejszy (zawsze kupuje najciemniejsze zele), o wiele bardziej kryje. Szczota to koszmar. Zrobilam sobie brwi na Brezniewa i jeszcze pobrudzilam skore .

Do tej kupilam CC L'oreala zielony. Okazuje sie, ze zielen po rozsmarowaniu zmienia sie w pomarancz .

Jedynym jasnym punktem jest to, ze znalazlam ten olejek w Hebe.

Zanabylam tez krem terminczy (ten). Mam nadzieje, ze to nie badziew.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 21:55   #2909
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59403551]

Jedynym jasnym punktem jest to, ze znalazlam ten olejek w Hebe.
[/QUOTE]

Ten olejek i 2 inne od jakiegoś czasu juz kupuje w hebe, bardzo je lubie, aczkolwiek nie uzywam za często, z racji lekkiej awersji do tłustego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 21:58   #2910
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59403551]Dokladnie [/QUOTE]

I się skupiła nie na tym na czym powinna w mojej wypowiedzi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.