Koty perskie - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 10:25   #811
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Koty perskie

Znalazłam w PL super szampony szczerze polecam tylko ze jest drogi 29zl. Beaphar HAIR CARE +


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Zapewnia doskonały wygląd sierści. Zawiera olejek norkowy, który nadaje włosom piękny połysk. Ułatwia rozczesywanie i zapobiega kołtunieniu sierści. Twój kot zyska zdrowy i zadbany wygląd. pH neutralne, testowany dermatologicznie.
Sposób użycia: Zmoczyć sierść ciepłą wodą, rozmasować szampon aż do uzyskania piany. Pozostawić na 2-3 min., po czym dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynności powtórzyć. Następnie dobrze wysuszyć sierść kota. Przed użyciem wstrząsnąć Kompozycji zapachowa jojoba z dziką różą


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 13:35   #812
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Koty perskie

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Znalazłam w PL super szampony szczerze polecam tylko ze jest drogi 29zl. Beaphar HAIR CARE +


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Zapewnia doskonały wygląd sierści. Zawiera olejek norkowy, który nadaje włosom piękny połysk. Ułatwia rozczesywanie i zapobiega kołtunieniu sierści. Twój kot zyska zdrowy i zadbany wygląd. pH neutralne, testowany dermatologicznie.
Sposób użycia: Zmoczyć sierść ciepłą wodą, rozmasować szampon aż do uzyskania piany. Pozostawić na 2-3 min., po czym dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynności powtórzyć. Następnie dobrze wysuszyć sierść kota. Przed użyciem wstrząsnąć Kompozycji zapachowa jojoba z dziką różą


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Witam persomaniaków Sama mam 1,5 rocznego persa

Mieliśmy ten szampon, świetny

A co do czesania, to mój Kitek przed kastracją dawał się czesać bez problemu, a teraz... niestety nie. Najgorsze kołtunki robią mu się pod paszkami Nie wiem zbytnio co zrobić... bo codziennie ma nowe kołtuny Czaaasami daje się wyczesać, ale nigdy w całości i zawsze jakiś się uchowa.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 20:13   #813
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Koty perskie

U nas tez tak jest nie daje sie cześć a potem kolutny muszę mu wycinać najgorzej jest na brzuchu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Nie daje sie wyczesac miało być sorry.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.