Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 23:10   #121
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Deterministko - a co stosujesz pod rolkę?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 00:52   #122
asia_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
tzn co sie poprawilo, SailorMoon, przepraszam, ze tak sie wypytuje, ale ja przewaznie po zabiegach niestety nie stwierdzam znacznej poprawy i zanim kupie ten roller chcialabym posluchac jakie widzicie efekty na wlasnej skorze, tak obiektywnie

I jeszcze pytanie do Asi_78, jak dokladnie wyglada Twoje codzienna pielegnacja kosmetykami Environ, co dokladnie uzywasz? to jednak nie sa tanie kosmetyki, wiec wolalabym uniknac zbednych wydatkow i stosowac to co naprawde warto
Droga Roso
Jeżeli chodzi o obecną pielęgnację to z Environu stosuję tylko krem AVST 5, wcześniej stosowałam AVST 3. Przed zabiegiem przez miesiąc smarowałam twarz olejkiem z witaminami równiez serii AVST. Mam suchą skórą i olejek ten działał fantastycznie. Obecnie kremiku Environ używam tylko na noc (wystarcza mi spokojnie na 2 miesiące, przy czym nie jestem oszczędna w stosowaniu). Na dzień stosuję kremik avene z filtrem na zmianę z guerlanem seria aqua. Pod oczka na noc nakładam jeszcze clinique all about eyes rich, jeden z nielicznych kremów pod oczy, który mnie nie podrażnia. Rolki używam z firmy Eviala 0,35 mm (mają w sprzedaży fajne zestwy ze stempelkami).
Osobiście jestem bardzo zadowolona z kremów z Environu.
A seria avst nie jest jeszcze bardzo droga.
przykładowe ceny kremików
AVST1 - 185 zł, AVST2 - 200zł, AVST3 - 215zł , AVST4 - 230zł, AVST5 -245zł
Pozdrawiam serdecznie
Asia_78
asia_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 23:11   #123
deterministka
Raczkowanie
 
Avatar deterministka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Deterministko - a co stosujesz pod rolkę?
Wolę stosować preparaty po rolowaniu- kwas hialuronowy mało+wieklocząsteczkowy+t ripeptide (chyba, w kazdym razie przeciwzmarszczkowy)+skwa lan+niacynamid+komórki macierzyste lub vitasource. Czasem dodam algi bioferment, albo jakiś inny preparat. Odczekam , i 2,3 razy w tygodniu daję na bierząco zrobioną wit. C w dużym stężeniu (ale przyznaję,że sypię na wyczucie ).
Chyba tylko raz zastosowałam po rolce krem z tubki, i chociaż dermokosmetyk, to jakieś parabeny na końcu listy miał. Więcej nie nie chciałam karmić skóry konserwantami. Dlatego też apteczne kremy stosuję w dni bezrolkowe
Carolinascotties- zupełnie przypadkiem zauważyłam, że przy tym kochanym kosmatym psim łebku jest wtulona twarz
deterministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:50   #124
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez deterministka Pokaż wiadomość
Wolę stosować preparaty po rolowaniu- kwas hialuronowy mało+wieklocząsteczkowy+t ripeptide (chyba, w kazdym razie przeciwzmarszczkowy)+skwa lan+niacynamid+komórki macierzyste lub vitasource. Czasem dodam algi bioferment, albo jakiś inny preparat. Odczekam , i 2,3 razy w tygodniu daję na bierząco zrobioną wit. C w dużym stężeniu (ale przyznaję,że sypię na wyczucie ).
Chyba tylko raz zastosowałam po rolce krem z tubki, i chociaż dermokosmetyk, to jakieś parabeny na końcu listy miał. Więcej nie nie chciałam karmić skóry konserwantami. Dlatego też apteczne kremy stosuję w dni bezrolkowe
Carolinascotties- zupełnie przypadkiem zauważyłam, że przy tym kochanym kosmatym psim łebku jest wtulona twarz
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz
ja rowniez jestem zdania, ze gotowce nie nadaja sie na dni zabiegowe...

Przy mojej kochanej, szkockiej glowce jestem ja - a raczej moj kawalek
Zakladam, ze w Twoim avatarze jest Twoj Przyjaciel
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 00:57   #125
deterministka
Raczkowanie
 
Avatar deterministka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

carolinascotties- cieszę się, że masz podobne zdanie odnośnie stosowania gotowych preparatów. Choć u mnie to wyłącznie intuicja, żadnych naukowych podstaw. A co do głowy, to wiesz co, domyśliłam się, że to Twój "cień" przy piesku, porównałam zdjęcie avatara i profil podpowiedział resztę.
Na moim ava jest rzeczywiście zdjęcie mojej 13-letniej koteczki.
Im więcej ludzi doceniających zwierzaki poznaję, tym jaśniej się robi wokół. Pozdrawiam cieplutko, i rolkowo (żeby ktoś o brak związku z tematem nie posądził)
deterministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:09   #126
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

hej. Właśnie zakuppiłam roleczkę 0,75 do twarzy ze stemplem i 1,5mm do ciała. I tu mam pytanie:
Czy zauważyłyście poprawę jędrności skóry np na nogach po rolowaniu? Czy zmniejszył się cellulit?
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:50   #127
LadyKier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Question Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A ja muszę zapytać, czy także łuszczy się Wam skóra po rollowaniu?
LadyKier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 15:25   #128
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Na formu LU jest wątek o rolkach i z tego co pamietam, ktoś narzekał, że skóra mu sie łuszczy jak po kwasie migdałowym. Poczytaj http://www.laboratoriumurody.pl/foru...,t925,780.html
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:28   #129
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Zagląda tu ktoś jeszcze?

Co stosujecie pod rolkę na ciało w celu ujędrnienia?
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 18:25   #130
LadyKier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

ja stosuje kolagen z polipeptydami ale to jeśli chodzi o twarz
LadyKier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 12:09   #131
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Też mam serum peptydowe z naturalisa do twarzy, ale na razie jeszcze sie boję rolować buzi.
Nie wiem tylko co dac na ciało, bo szkoda zużywać dobrych rzeczy, których jest mało na tak wielką powierzchnię. Zastanawiam sie nad olejkiem jojoba z witaminami C+E...
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 21:59   #132
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez LadyKier Pokaż wiadomość
ja stosuje kolagen z polipeptydami ale to jeśli chodzi o twarz
co to za polipeptydy i skąd?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 22:37   #133
Tiarsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Wa-wy :)
Wiadomości: 27
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam
Moim problemem są blizny potrądzikowe na twarzy. Sporo czytałam o dermarollerze i zdecydowałam się na kupno. Mam 1.00mm i już 2 rolowania za sobą Muszę powiedzieć, że lekkie wygładzenie już widzę. Nie wiem czy nie jest to efekt autosugestii, ale raczej nie

Czy ktoś z zaglądających na ten wątek stosuje tak jak ja rolkę na blizny potrądzikowe i może się wypowiedzieć o jego skuteczności? Jak długie ma igiełki, ile stosuje i jakie są rezultaty?
Tiarsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:51   #134
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

łoł, po dwóch rollowaniach? Moja rolka leży w szafce i na razie czekam na odpowiedni moment, bo szczerze mówiąc troszke sie boje. Moim problemem jest jędrność skóry (zagnieżdżają sie chomiki ) oraz naczynka i czerwienienie się.
Peptydy już mam Jak sie zrolluję to dam znać.
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:00   #135
Tiarsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Wa-wy :)
Wiadomości: 27
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja kiedy dostałam rolkę to chciałam jak najszybciej się przekonać jak to jest i czy w ogóle będę w stanie jej używać, czy wytrzymam No ale nie jest to takie straszne, chociaż nie należy do najprzyjemniejszych doznań Teraz mam przerwę, następne rolowanko pod koniec października
Tiarsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:25   #136
izadm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 38
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

witam wszystkich serdecznie
właśnie leci do mnie rolka i stempelek tylko zastanawiam się co stosować po rolowaniu?czy takie serum się nadaje http://www.zrobsobiekrem.pl/?250,ser...tamina-c)-25-g ?
zastanawiam się też nad serami z tej strony
http://naturaliskosmetyki.pl/adenozyna-p-211.html
są tam dwie receptury- na serum przeciwstarzeniowe oraz na koncentrat pseudobotoks.Jak myślicie,można coś z tych preparatów stosować po rolce?
izadm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 12:11   #137
Oli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Od ponad roku używam różnych dermarollerów, ostatnio nabyłam wibracyjną z naturalisa
http://naturaliskosmetyki.pl/roller-...lek-p-225.html
przyznam, że widać dużą różnicę w trakcie rolowania. Igiełki są tak cieniutkie że prawie ich nie widać nie ma porównania z moim starym sprzętem , sam zabieg wcale nie boli, może trochę na czole czuję lekkie ukłucia.
Przy użyciu starych rolek robiłam zabiegi 2-3 etapowe, opisywane na LU, ale naturalisowy deramaroller ma ponad 500 igiełek, więc wystarczy tylko jedno rolowanie więcej i tak się nie da, przy pierwszym zabiegu nie przeczytałam informacji z dołączonej płytki i rolowałam się tak jak zwykle czyli długo i w 2 etapach, ale ostro przesadziłam i na drugi dzień miałam duże podrażnienie . Przy zalecanych 5-7 minutach zabiegu jest naprawdę ok, a jaka oszczędność czasu

Fajne jest też, że można dokupić zapasowe wkłady z igiełkami o różnych długościach, można więc mieć jedną rolkę z różnymi igiełkami wiem, że dziewczyny na LU mają takie zestawy i są zadowolone.

Do zabiegów sama przygotowuję miksturki ze składników kupionych w sklepikach z surowcami, podstawą są peptydy z naturalisa, kwas hialuronowy, elastyna, komórki macierzyste, liposomy z kwasem liponowym (taki mniej więcej zestaw poleca pani Agnieszka właścicielka naturalisa) a do serum z olejkami witamina A (albo retinol jak mam), witamina C i jeszcze kilka innych dodatków. Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę podać dokładniejsze składy tych miksturek, mam ich kilka, stosuje je w zależności od stanu skóry tak mi poradziła pani Agnieszka. Teraz już sama zmieniam składniki, chociaż pamiętam, że na początku bałam się, że coś źle wymieszam i ściśle trzymałam się wytycznych
Oli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 11:15   #138
izadm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 38
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Oli28 ,ja jestem zainteresowana dokładnymi składami Twoich miksturek,sama używam tylko dwóch zestawów na zmianę i jestem ciekawa jak jeszcze można urozmaicić sobie pielęgnację
izadm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 13:34   #139
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

ja szukam miksturki pod rolke - na cialo jesli ktos ma sprawdzony przepis - szeroko sie usmiecham
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 13:41   #140
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Oli28 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę podać dokładniejsze składy tych miksturek, mam ich kilka, stosuje je w zależności od stanu skóry tak mi poradziła pani Agnieszka. Teraz już sama zmieniam składniki, chociaż pamiętam, że na początku bałam się, że coś źle wymieszam i ściśle trzymałam się wytycznych
Ja jestem zainteresowana.
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 16:27   #141
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć dziewczyny
Jestem świeża w tym temacie ale chciałabym wypróbować ten dermaroller i zastanawiam się nad kupnem i jak na razie to te z Naturalisa mi wpadły w oko ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała takie z allegro ? http://allegro.pl/dermaroller-derma-...352985206.html ten sprzedawaca ma tego pełno i dość tanio (chyba tanio bo w sumie nie wiem ile takie rolki kosztują bo na Naturaliscie są droższe) ale nie chciałabym sobie zrobić krzywdy jakimś badziewiem dlatego pytam .
Ja bym chciała zwalczyć zmarszczki pod oczami, lwią i nosowo-wargową oraz rozszerzone pory i małe blizny po trądziku, może też bym zastosowała na ciało w celu redukcji cellulitu ..tylko, że nie wiem jakie najlepsze byłby do tego igły tzn czy 0,5 czy 1,0 mm ? A może 1,5 mm ? Chociaż tych 1,5 się trochę obawiam

Ah i ja mam uczulenie na nikiel ale chyba skoro jest to stal chirurgiczna to tam niklu w ogóle nie powinno być prawda ? Bo mam kolczyki ze stali i nie uczulają mnie ani trochę.
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2010-12-15 o 16:28
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 12:21   #142
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Tiarsa,pytalas o blizny potradzikowe.
ja wlasnie uzywalam dermaroller na blizny potradzikowe,dziurki iefetky super.
Dermaroller tak jakby wyrownal te nierownosci,ale to byl proces,nie od razu przyszly efekty.Rolowalam sie raz na 2 tyg rollerem 1.0.Miejsca na policzku ,gdzie mialam wlasnie dziurki traktowalam mocniej.
Ogolnie polecam z calego cerca.
Teraz mam roller 0.5 mm i to juz nie to samo.
Raczej tylko do wspomagania wnikania substancji w glab skory.Efekt jakis tam jest,ale nieporownywalny do 1.0.
Tym rollerem 0.5 rolluje twarz 1 raz w tyg ,ale efekty sa slabsze.Dlatego chce znowu zamowic tego z dlugoscia igielek 1.0
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 12:34   #143
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

takie rolowanie na buzi jest naprawdę skuteczne?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:06   #144
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Powiem ci tak,ze nic nie poprawilo mi cery(struktora skory,blizny potradzikowe,gladkosc) jak wlasnie roller.
Kiedys mialam zluszczanie kwasami tca,aby pozbyc sie blizn i ujednolicic kolor skory.Ale roller robi to lepiej i to bez zluszczania,jakie nastepowalo zawsze po tca.
Chodzilam tez na zabiegi laserowe IPL w celu polepszenia cery i tu tez roller wygrywa.
O cenie nawet nie wspomne,ile zaoszczedzilam pieniedzy.
warto zainwestowac w dobry roller ze sprawdzonego zrodla i dobre produkty pod rolke i do nalozenia po rollowaniu,efekty super
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:50   #145
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Frostis- dziękuję Ci z Twoją wypowiedź. Ja sama jestem zdecydowana na zakup deramarollera, czekam aż się przerwa świąteczna skończy aby złożyć zamówienie. Waham się między 0,5 a 1 mm - chyba mi właśnie pomogłaś. Do zrolowania mam jędrność twarzy i wyrównanie koloru- w wyrolowanie lwiej bruzdy nie wierzę. Boję się, że 1.0 będzie zbyt wielką masakrą ale na pewno zabiegów nie będę robić często- najwyżej raz na tydzień- dwa bo taki mam styl życia i więcej się nie przyłożę. Więc taki 0,5 to chyba będzie zbyt delikatny.
Mam zamiar kupić sporo środków pod rolkę i suma sumarum wychodzi pokaźna kwota- wolałabym mieć nadzieję , że będzie to dobra inwestycja.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 14:17   #146
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, opinie są podzielone odnośnie bezpieczeństwa stosowania, chodzi mi tutaj o te na tle genetycznym, zaburzenia podziałów komórkowych, rozwój nowotworu skóry). Nie boicie się stosować tego przyrządu mimo takich doniesień?
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 15:09   #147
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Dziewczyny, opinie są podzielone odnośnie bezpieczeństwa stosowania, chodzi mi tutaj o te na tle genetycznym, zaburzenia podziałów komórkowych, rozwój nowotworu skóry). Nie boicie się stosować tego przyrządu mimo takich doniesień?
Nie wiem- czytałam to "doniesienie" na wizażu, wydaje mi się, że jest dość jednostronne- nie pamiętam ile osób wyraziło taki pogląd, ale chyba niewielu naukowców. Nie krytykuje się na ogół mezoterapii igłowej - sama przez to przeszłam i słyszałam od pana doktora nauk medycznych który wykonywał zabieg jak bardzo kłucie jest zbawienne dla wszelkich " dziurek" zmarszczek i w ogóle och i ach. Zabieg fraxelem podobnie- jego działanie sprowadza się do tego samego- tworzenie mikrouszkodzeń. Więc odpowiadając na Twoje pytanie- nie nie boję się.
Bardziej bałabym się wykonywania jakichkolwiek zabiegów z użyciem silniejszych kwasów, bo byłam nieświadomą ofiarą takiego zabiegu. I zażywania tabletek antykoncepcyjnych bez właściwej ochrony przeciwsłonecznej.
Poza tym nie zamierzam kłuć się na dużą głębokość, a jedynie zwiększyć penetrację składników odżywczych, do których działania nikt mnie już przekonywać nie musi. Coś trzeba próbować- bo latka lecą.Moja babcia pewnie zemdlałaby gdyby usłyszała kiedyś, że powinna zrobić sobie peeling....
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 15:13   #148
Tiarsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Wa-wy :)
Wiadomości: 27
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Frostis, dziękuję za odpowiedź! Podniosłaś mnie trochę na duchu
__________________

Tiarsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 20:12   #149
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja tez o tym czytalam na forach zagranicznych i ciagle zdania sa podzielone.
Tak samo bylo zreszta pamietam ,gdy jakis czas temu wprowadzono laserowe usuwanie wloskow.wtedy sie napalilam,a "zle opinie" z netu mnie od tego odwiodly,wiec dalam sobie spokoj,pozniej zalowalam

Zreszta to samo czytalam o falach radiowych do odmladzania twarzy,tyle samo za jak i przeciw....
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:50   #150
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

O mój Jedyny Boże...

http://www.youtube.com/watch?v=IWbDg...eature=related

Obejrzałam ten filmik i mnie wmurowało.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.