Jaki styl mieszania? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 20:29   #31
aga.fisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 381
Dot.: Jaki styl mieszania?

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Obie opcje są do siebie podobne także masz ułatwione zadanie bo tak naprawdę zmiana tekstylii możesz zmienić wnętrze,a uwierz mi jeszcze nie raz ci się spodoba coś innego juz to przerabialam,ja na początku byłam zafascynowana stylem indyjskim wiec zaczęłam gromadzić przedmioty,a teraz zakochałam się we wnętrzach skandynawskich zupełnie inna bajka i tamte przedmioty odstawilam które się dało to przerobilam, pomalowalam i też pasują do obecnego wnętrza. Jeśli to lubisz to możesz się bawić swoim domem. Ale jeśli zamierzasz zmieniać co jakiś czas wnętrze zaopatrz się w dobra bazę tzn kupuj meble w klasycznym kolorze aby później moc dobrać jedynie dodatki,dobrym kolorem bazowym jest szary bezowy biały brąz np. beżowa lub szara sofa powinna się sprawdzic;-)

Fakt od indyjskiego do skandynawskiego trochę jest Ja najpierw chciałam styl japoński, potem skandynawski, potem ten "szary", a teraz ten z drewnem. Niby podobne ale niebardzo. W tych szarych zwyle są szare podłogi...a drewnianych nie. A od podłogi niejako się wychodzi
aga.fisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.