Neauty Minerals - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 13:45   #781
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała spróbować, jakoś do tej pory zbierałam sie do zakupy, ale nigdy nie czułam takiego musu na to żeby ją mieć bo do tej pory z żadnym cieniem nie miałam problemu ze zbieraniem w załamaniu może moje powieki nie lubią się z sypkimi cieniami?
Być może, mogą też nie mieć sylikonów, jak prasowane cienie. Dla mnie baza to must have przy makijażu, osobiście lubie Lumene, Inglot w tubce, w słoiczku DAX i Kobo dają radę. Może dziewczyny polecą też inne
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 14:05   #782
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Neauty Minerals

U mnie z minerałami najlepiej współpracowała baza pod cienie z Avonu. Makijaż utrzymywał się przez kilkanaście godz; podbijała także kolor niektórych cieni.
Teraz mam ArtDeco i nie jestem zadowolona: niektóre cienie znikają po kilku godzinach lub lądują właśnie w załamaniu powieki.
Częściej sięgam po cień color tatoo jako bazę
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 14:32   #783
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Ja tez uzywam colour tatoo jako bazy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 15:02   #784
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

A u mnie color tatoo jako baza zupełnie się nie sprawdza! Trzy razy mrugne okiem i już wszystko zebrane w zalamaniu:v Miałam bazę z Lumene, Art deco, virtual, kobo i żadna nie daje rarytas mineralnymi cieniami...chyba sobie je odpuszczę bo już nie mam siły

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 15:28   #785
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Neauty Minerals

Dzięki za rady, spróbuję tą color tatoo jak nie da rady to popróbuje inne
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 15:38   #786
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
A u mnie color tatoo jako baza zupełnie się nie sprawdza! Trzy razy mrugne okiem i już wszystko zebrane w zalamaniu:v Miałam bazę z Lumene, Art deco, virtual, kobo i żadna nie daje rarytas mineralnymi cieniami...chyba sobie je odpuszczę bo już nie mam siły

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
A uzywalas matowego czy perlowego CT? U mnie matowe sprawdzaja sie troche gorzej, ale maja lepsze kolory do stosowania jako baza. Wazna jest tez technika: na CT efekt jest trwalszy przy wklepywaniu cieni niz rozcieraniu.
Dobrze wspominam tez bazę Hean. Byla tania, ale znacznie poprawiala trwalosc cieni.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 16:12   #787
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

U mnie używanie cieni bez bazy nie wchodzi w grę, wchodzą w załamania mega szybko W ogóle sobie nie wyobrażam jej nie używać. Nie sprawdza się u mnie ani zastygający korektor, ani Color Tattoo jako baza. Wyłącznie dobre bazy, które są takimi produktami z założenia - Hean, Wibo, Lumene
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 18:24   #788
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A uzywalas matowego czy perlowego CT? U mnie matowe sprawdzaja sie troche gorzej, ale maja lepsze kolory do stosowania jako baza. Wazna jest tez technika: na CT efekt jest trwalszy przy wklepywaniu cieni niz rozcieraniu.
Dobrze wspominam tez bazę Hean. Byla tania, ale znacznie poprawiala trwalosc cieni.
Miałam zarówno ten perłowy brąz (on and on bronze?) jak i matowy z tej nowszej kolekcji i oba nie dały rady... A, bazę z hean też oczywiście próbowałam. I z Ingrid i z paese i pewnie jeszcze jakieś o których nie pamiętam. Zastanawiam się mocno nad ud primer potion bo już mnie strzela, nie wiem czego jeszcze mogę spróbować... Normalne cienie prasowane też mi się zbierają Ale po kilku godzinach nie po pół godzinie jak minerały....

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 19:01   #789
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

IgnisDivine, moim zdaniem jest jeszcze kilka opcji:

1. Nie odtłuściłaś dobrze powieki przed nałożeniem bazy, spróbuj przetrzeć je płynem micelarnym
2. Nakładasz za dużo bazy, więc roluje się razem z cieniem
3. Nie przypudrowałaś bazy po jej nałożeniu

Jeśli to nie jest kwestia tych powodów, to wtedy spróbuj innej bazy

Osobiście cieni CT jako bazy nie polecam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:38   #790
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;57201726]IgnisDivine, moim zdaniem jest jeszcze kilka opcji:

1. Nie odtłuściłaś dobrze powieki przed nałożeniem bazy, spróbuj przetrzeć je płynem micelarnym
2. Nakładasz za dużo bazy, więc roluje się razem z cieniem
3. Nie przypudrowałaś bazy po jej nałożeniu

Jeśli to nie jest kwestia tych powodów, to wtedy spróbuj innej bazy

Osobiście cieni CT jako bazy nie polecam[/QUOTE]
Wszystkie te rzeczy robię raczej dobrze zawsze kładę bazę na powieke bez kremu, pudruje, a bazy używam tyle że Art deco mam już rok a nie jestem nawet w połowie słoiczka to niestety chyba kwestia moich powiek, które są tłuste i opadajace... Ale chyba nie tylko ja mam takie powieki, nie wiem jak inne dziewczyny sobie z tym radzą

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:46   #791
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Ej ja nigdy nie pudruje bazy po nałożeniu, bo cienie właśnie gorzej mi się wtedy przyklejają.
Moja była szefowa miała tłuste powieki, na których nic się nie trzymało, dopiero baza w tubce z inglota dała radę. Ale tak na prawdę ciężko stwierdzić, co jest nie tak.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 09:41   #792
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Noodle, bo ogólnie nie trzeba, ale jeśli ktoś ma wybitnie tłuste powieki to może to pomóc

Dzięki za info co do bazy Inglot, miałam na nią chrapkę
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 10:25   #793
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam straszny problem ze znikaniem podkładu z okolic brody i nosa.
Uzywałm tylko minerałów Neauty i się zastanawiam, w czym jest przyczyna

Próbowałam nastepujących sposobów ale bez skutku :
-baza z Neauty +podklad kryjący
-baza z Neauty+podklad kryjący +puder matujący
-podklad kryjący + bazaz Neauty (czyli bazy uzywałam do wykończenia makijażu)
-sam podklad kryjacy +puder matujacy
-puder matujący +baza z Neauty

testowałam nakładanie minerałów zwilżonym pędzlem ale to była dopiero masakra.

Używam syntetycznych pędzli z Hakuro (flat top,kabuki, "kulka" H53)

To mnie hamuje przed kupnem biga bo nie wiem,co robie źlę i po kilku godzinach to brzydko wygląda
Czytam rózne wątki o minerałach ale nie umiem znaleźć odpowiedzi co robie nie tak
U mnie najlepiej sprawdza się kolejność: 1. Krem love me green 2. Podkład 3. Hydrolat ( czekam aż wyschnie ) 4. Puder

Wtedy jest idealnie, ale to na codzień, a jak potrzebuje czegoś więcej to zamiast kremu baza z yves rocher
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 10:47   #794
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam straszny problem ze znikaniem podkładu z okolic brody i nosa.
Uzywałm tylko minerałów Neauty i się zastanawiam, w czym jest przyczyna

Próbowałam nastepujących sposobów ale bez skutku :
-baza z Neauty +podklad kryjący
-baza z Neauty+podklad kryjący +puder matujący
-podklad kryjący + bazaz Neauty (czyli bazy uzywałam do wykończenia makijażu)
-sam podklad kryjacy +puder matujacy
-puder matujący +baza z Neauty

testowałam nakładanie minerałów zwilżonym pędzlem ale to była dopiero masakra.

Używam syntetycznych pędzli z Hakuro (flat top,kabuki, "kulka" H53)

To mnie hamuje przed kupnem biga bo nie wiem,co robie źlę i po kilku godzinach to brzydko wygląda
Czytam rózne wątki o minerałach ale nie umiem znaleźć odpowiedzi co robie nie tak
Ja nakładam (pędzlem Hakuro H50) podkład Neauty, twarz omiatam pudrem perłowym z Biochemi Urody (moje odkrycie, daje fajny efekt wygładzonej skóry) i ładnie się trzyma. Nie stosuję żadnych baz i kremó pod spód. Muszę jednak dodać, że od kilku miesięcy moja pani doktor włączyła nowe leczenie dermatologiczne i w zasadzie w tej chwili nie mam problemu z tłustą skórą. Nakładanie na mokro to dla mnie masakra-plamy i ściągnięta skóra. Ja czasami mieszam podkład z odrobiną kremu (powstaje coś ala fluid) i przypudrowuje pudrem perłowym. Moje pomysły na schodzenie podkładu to:
- tłusta skóra,
-krem nakładany pod minerały,
-pora roku (opatulanie się szalem (broda), częściej sięgamy po chusteczki higieniczne(nos),
- formuła podkładu (moze kryjący jest zbyt ciężki?),
- te minerały nie są dla Ciebie. Używałam co najmniej 5 różnych firm i Neauty są pierwszymi, które w zasadzie w 100% mi odpowiadają. Inne ważyły mi się na skórze, schodziły, wychodziły mi jakieś krosty. Może spróbuj innej marki?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2016-03-12 o 10:54
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 17:23   #795
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
U mnie z minerałami najlepiej współpracowała baza pod cienie z Avonu. Makijaż utrzymywał się przez kilkanaście godz; podbijała także kolor niektórych cieni.
Teraz mam ArtDeco i nie jestem zadowolona: niektóre cienie znikają po kilku godzinach lub lądują właśnie w załamaniu powieki.
Częściej sięgam po cień color tatoo jako bazę
To ta baza w sloiczku?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 18:23   #796
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
To ta baza w sloiczku?
Tak
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 14:58   #797
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Neauty Minerals

Hej dziewczyny, próbowałam cieni neauty na te CT. Musze przyznać ze juz tak sie nie rolują wczoraj nałożyłam chyba za mało CT i troch się zebrały, ale dzis nie żałowałam i jest dużo lepiej musze tylko popracować troche nad nakładaniem bo bardzo się kleją i nie da się tak łatwo rozblendowac. Jeszcze raz dzieki
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:09   #798
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Neauty Minerals

Używa któraś z was bazy neauty?
Jak jej używacie? Bo ja mam wrażenie że nakładana pod podkład mineralny sprawia że mi się "ciastkuje" podkład w ciągu dnia...
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 22:14   #799
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Używa któraś z was bazy neauty?
Jak jej używacie? Bo ja mam wrażenie że nakładana pod podkład mineralny sprawia że mi się "ciastkuje" podkład w ciągu dnia...
Ja używam pod podklady roznych firm, nie tylko Neauty. Dopoki używałam kremu Lumene, to bylo bezproblemowo, ale obecny krem gorzej wdpolpracuje z bazą. Na policzkach, gdzie mam troche rozszerzonych porow, baza, a pozniej podklad wchodza w pory, ale to jest zaraz po nalozeniu, nie w ciagu dnia. Radze sobie tak, ze wklepuje podklad opuszkami palcow i jest ok. Zdecydowanie nie bylo tego efektu przy poprzednim kremie.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-03-15 o 22:22
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 22:17   #800
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Używa któraś z was bazy neauty?
Jak jej używacie? Bo ja mam wrażenie że nakładana pod podkład mineralny sprawia że mi się "ciastkuje" podkład w ciągu dnia...
Ja najpierw nakładam krem, odczekuję aż się wchłonie, potem baza, czekam trochę i dopiero podkład. I wszystko trzyma się bardzo fajnie, moim zdaniem właśnie zapobiega rolowaniu się podkładu i trzyma się bardzo dobrze przez zdecydowanie dłuższy czas.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 07:54   #801
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Neauty Minerals

Hm... to muszę potestować
A bazę jak nakładacie to omiatacie czy tak jak podkład wklepujecie?
Spróbuje też z innymi kremami bo może faktycznie to była wina kremu
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:10   #802
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Ja nakładam pędzlem do pudru, bardziej omiatam. W sumie nie robię tego zbyt dokładnie, dopiero przy nakładaniu podkładu przykładam się bardziej.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:20   #803
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Przychodzę po prośbie. Doradźcie coś proszę.
Używam na co dzień podkładu Neauty w odcieniu Golden Ivory, pasuje niemalże idealnie, ale nie jestem zadowolona z krycia- mimo, że posiadam wersję kryjącą. Chciałam w związku z tym zapytać czy macie może pomysł na korektor w tak jasnym kolorze, który pasowałby do Golden Ivory?

Myślałam, żeby się bardziej zainteresować korektorem od Annabelle, tym najjaśniejszym, pistacjowym, ale boję się, że będzie przebijał swoją zielenią. Druga sprawa jest taka, że wolałabym coś, co mogłabym użyć już NA podkład. A takiej pistacji na podkład raczej nie nałożę.

Teoretycznie czasem używam na niektóre miejsca kryjącego podkładu z Annabelle (jest lepiej kryjący od Neauty), ale kolor mi wybija. Dumałam też nad korektorem Kryolanu (kolor D0 albo D1). Stąd też mam pytanie do Basi (basiago), czy któryś z tych odcieni jest zbliżony i pasowałby do Golden Ivory od Neauty? Pytam, bo pamiętam, że chyba właśnie miałaś te dwa kolorki, a i Golden Ivory nie jest Ci obce.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 07:09   #804
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Przychodzę po prośbie. Doradźcie coś proszę.
Używam na co dzień podkładu Neauty w odcieniu Golden Ivory, pasuje niemalże idealnie, ale nie jestem zadowolona z krycia- mimo, że posiadam wersję kryjącą. Chciałam w związku z tym zapytać czy macie może pomysł na korektor w tak jasnym kolorze, który pasowałby do Golden Ivory?

Myślałam, żeby się bardziej zainteresować korektorem od Annabelle, tym najjaśniejszym, pistacjowym, ale boję się, że będzie przebijał swoją zielenią. Druga sprawa jest taka, że wolałabym coś, co mogłabym użyć już NA podkład. A takiej pistacji na podkład raczej nie nałożę.

Teoretycznie czasem używam na niektóre miejsca kryjącego podkładu z Annabelle (jest lepiej kryjący od Neauty), ale kolor mi wybija. Dumałam też nad korektorem Kryolanu (kolor D0 albo D1). Stąd też mam pytanie do Basi (basiago), czy któryś z tych odcieni jest zbliżony i pasowałby do Golden Ivory od Neauty? Pytam, bo pamiętam, że chyba właśnie miałaś te dwa kolorki, a i Golden Ivory nie jest Ci obce.
A może korektor z Annabelle ale ten zaraz po pistacjowym? Kiedyś go miałam, jest lekki i bardzo jasny. Dobrze współpracował.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 07:22   #805
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Przychodzę po prośbie. Doradźcie coś proszę.
Używam na co dzień podkładu Neauty w odcieniu Golden Ivory, pasuje niemalże idealnie, ale nie jestem zadowolona z krycia- mimo, że posiadam wersję kryjącą. Chciałam w związku z tym zapytać czy macie może pomysł na korektor w tak jasnym kolorze, który pasowałby do Golden Ivory?

Myślałam, żeby się bardziej zainteresować korektorem od Annabelle, tym najjaśniejszym, pistacjowym, ale boję się, że będzie przebijał swoją zielenią. Druga sprawa jest taka, że wolałabym coś, co mogłabym użyć już NA podkład. A takiej pistacji na podkład raczej nie nałożę.

Teoretycznie czasem używam na niektóre miejsca kryjącego podkładu z Annabelle (jest lepiej kryjący od Neauty), ale kolor mi wybija. Dumałam też nad korektorem Kryolanu (kolor D0 albo D1). Stąd też mam pytanie do Basi (basiago), czy któryś z tych odcieni jest zbliżony i pasowałby do Golden Ivory od Neauty? Pytam, bo pamiętam, że chyba właśnie miałaś te dwa kolorki, a i Golden Ivory nie jest Ci obce.
Ten korektor Light niestety może przebijać zielenią Jeżeli chodzi o Kryolan, celowałabym w D0, ale on jest dużo bardziej żółty od Golden Ivory i odrobinę ciemniejszy. Ale pod podkładem mógłby się ładnie wtopić kolorystycznie Ale średnio pasuje mi formuła Kryolanu na dłuższą metę. Czasem używam, ale te kamuflaże są bardzo ciężkie i mam wrażenie, że robi mi się taki ciężki placek pod podkładem Osobiście robię tak, że nakładam podkład Neauty i jeżeli coś mi nadal prześwituje, to pokrywam punktowo podkładem kryjącym z Annabelle Minerals (do Golden Ivory pasuje Sunny Cream)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:28   #806
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;58054776]Ten korektor Light niestety może przebijać zielenią Jeżeli chodzi o Kryolan, celowałabym w D0, ale on jest dużo bardziej żółty od Golden Ivory i odrobinę ciemniejszy. Ale pod podkładem mógłby się ładnie wtopić kolorystycznie Ale średnio pasuje mi formuła Kryolanu na dłuższą metę. Czasem używam, ale te kamuflaże są bardzo ciężkie i mam wrażenie, że robi mi się taki ciężki placek pod podkładem Osobiście robię tak, że nakładam podkład Neauty i jeżeli coś mi nadal prześwituje, to pokrywam punktowo podkładem kryjącym z Annabelle Minerals (do Golden Ivory pasuje Sunny Cream)[/QUOTE]

Ja mam właśnie problem z podkładem z Neauty i Ecolore, bo nie chcą kryć za dobrze. Boje się wersji kryjących, że będą za ciężkie. Matujący Annabelle Minerals mi się trochę waży po jakimś czasie, a co dopiero kryjący. Chociaż myślę, czy nie spróbować.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:38   #807
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie problem z podkładem z Neauty i Ecolore, bo nie chcą kryć za dobrze. Boje się wersji kryjących, że będą za ciężkie. Matujący Annabelle Minerals mi się trochę waży po jakimś czasie, a co dopiero kryjący. Chociaż myślę, czy nie spróbować.
Sprobuj, u mnie kryjacy Annabelle wazyl sie okropnie, a kryjacy Neauty wcale.
Jesli potrzebuje wiekszego krycia, to ostatnio delikatnie rozcieram palcem kryjacy AM w odpowiednich rejonach, a na to normalnie inny podklad pedzlem.
Przy okazji, to uklon w strone minimalizmu i zuzywania mineralow na rozne sposoby.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:40   #808
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Mam próbkę kryjącego Neauty w domu, więc go nałożę. Te gamę Neutral mają naprawdę fajną.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:41   #809
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Jak masz próbkę to tym bardziej próbuj
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 18:37   #810
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A może korektor z Annabelle ale ten zaraz po pistacjowym? Kiedyś go miałam, jest lekki i bardzo jasny. Dobrze współpracował.
Niestety będzie za ciemny. On jest chyba mniej wiecej na poziomie Golden Fairest.
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;58054776]Ten korektor Light niestety może przebijać zielenią Jeżeli chodzi o Kryolan, celowałabym w D0, ale on jest dużo bardziej żółty od Golden Ivory i odrobinę ciemniejszy. Ale pod podkładem mógłby się ładnie wtopić kolorystycznie Ale średnio pasuje mi formuła Kryolanu na dłuższą metę. Czasem używam, ale te kamuflaże są bardzo ciężkie i mam wrażenie, że robi mi się taki ciężki placek pod podkładem Osobiście robię tak, że nakładam podkład Neauty i jeżeli coś mi nadal prześwituje, to pokrywam punktowo podkładem kryjącym z Annabelle Minerals (do Golden Ivory pasuje Sunny Cream)[/QUOTE]
Łee, to kicha z tym Kryolanem, może dorzucę go do koszyka przy okazji jakichś zakupów, ale tak, to już nie mam parcia. Ale chyba powinnam jeszcze gdzieś mieć Sunny Cream, to spróbuje z nim.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.