Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 20:44   #4981
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Podoba mi się Sama uwielbiam bajki Disney Zastanawiam się nad prenumeratą bo ja to zapomnę tego szukać w kioskach co tydzień
No wlasnie kto za mnie bedzie o tym pamietal
W empiku tez to bedzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:45   #4982
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
ale to na dvd ?
Kraine lodu zaczęłam oglądać jak była kiedyś w tv ale chyba nie dotrwałam do końca ale podobno fajna
tak tak
potem ja cala rodzina ogladalismy hehe z dzieciakami siostry

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:46   #4983
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Pierwsza bajka z tej kolekcji tania, ciekawe jaka będzie cena następnych i to co miesiąc ?
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:48   #4984
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

ja już żadnych książeczek nie kupuje, bo moja mama się o to postarała w sumie wyszło chyba z 50 sztuk od książeczek z samymi obrazkami po różnego rodzaju bajki ja mam u siebie 10, resztę zostawiłam u niej żeby miała co wnukowi czytać, bo ona to uwielbia
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:48   #4985
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

jeszcze chwila i skonczymy ten watek

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:49   #4986
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Zaraz kroje i zaczynam czytanie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472068154846.jpg (88,6 KB, 16 załadowań)
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:51   #4987
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Zaraz kroje i zaczynam czytanie!
to info czy wyszło będzie już w nowym watku
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 21:02   #4988
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
to podobno prawda !
Mi tylko dziąsła dokuczają póki co.. przyłożę szczoteczkę i już krew..

wrzuciłam brzuchol do klubu
Dyskryminacja! też chce zobaczyc brzuchola!
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:06   #4989
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Oesu pyszny placek!!!!
Niestety nie umiem tak szybko czytac jak jesc takie pysznosci
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:13   #4990
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

wybaczamy
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:17   #4991
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

To co wykanczamy watek??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 21:18   #4992
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

sii
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:19   #4993
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

tak tak

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:20   #4994
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Właśnie słucham w tv, że jednak nie likwidują gimnazjów
O Matko! Nawet nie strasz! Dla mnie gimnazjum to największa głupota jaką mogli wymyśleć, dlatego byłam mega szczęśliwa, że moje dzieci to ominie. Wiem, że dzieci które teraz będą w VI klasie na pewno jeszcze do gimnazjum idą, ale tak jak mój idzie do IV, to miała go ta przyjemność ominąć. I znowu zmiana? Proszę nie Nie słuchałam wiadomości, bo u mnie jest trochę problem dorwać się do telewizora

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Bylam dzis u dentysty bo rozbolal mnie zab i troche dziaslo spuchlo ten zab juz mial kanalowke a to chyba juz jego 5 leczenie, ciagle cos sie z nim dzieje :/
Poza tym mam wymieniona plombe w jedynce i jeszcze w drugiej czeka mnie wymiana.
Dzis jestem o 250 zl ubozsza chlip chlip - niech mnie ktos ojjojczy
Iwonka

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
A co do przepisow moze wrzuccie je do klubu naszego tam sie nie zgubia i bedzie latwo znalezx
Pomysł genialny

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Kuzynka ma takie rajtki dla syna gdzie na kolanach przyczepia się tak frote jak przy płaskich mopach i jak jej młody raczkuje po podłodze to poleruje parkiet
Ja chce! ja chce!

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
nie martw się na zapas może uda mu się wrócić wcześniej !
Ja bym nie chciała by maż pracował z dala od domu
Wiesz kochana, ja przez 10 lat małżeństwa też tak mówiłam

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Właśnie byłam w Castoramie zwrócic farbę , bo szary który miał być jasny był poprostu mega ciemny... porażka ale przyjeli zwrot ... te ich próbniki to o dupe rozbić całkiem inny kolor... dobrze że byłam w domu jak mąż ja otworzył bo jakbym zobaczyła taką ścianę to bym chyba dostała zawału... wziełam jakiś jaśniejszy zobaczymy...
Yyyyyyy...!!! A jaka farbę kupiłaś? jakiej firmy? ja też mam zakupiona jasnoszarą, tzn. taka była na próbniku, ale jeszcze jej nie otwieraliśmy. Ale teraz to mnie wystraszyłaś

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
U mnie nic nadzwyczajnego - miednica, woda z węża ogrodowego, parę zabawek i mój 4-latek ma ręce pełne roboty Trochę się też chlapiemy dla ochłody.
Właśnie takie nic nadzwyczajnego najczęściej robi furorę u dzieci i super zabawę

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Uff, w sumie to nawet nie tak bardzo gorąco jest, ale parno. Będzie lać Ale mi się na razie nic nie chce. Zajmę się więc czymś mało męczącym i przyjemnym - zrobię sobie wreszcie listę wyprawkową Czas ogarnąć, co tu trzeba kupić, a co mam jeszcze po Kaju. Ubranek nam ostatnio przybyło mooooc Trochę wyprzedaży tu i tam, trochę ślicznych cudeniek, podstawowe bodziaczki i góra ubranek urosła. Muszę to też przejrzeć, posortować i zorientować się, co jeszcze potrzeba.
Ja chyba jeszcze z tych tycich tycich gdzieś mam w pudłach po dzieciach. Kusi mnie żeby już tam pogrzebać, ale z drugiej strony czekam jak już wszystko będzie na tip top w naszym remontowanym pokoju, żebym ewentualnie mogła już szykować i do komody układać. Muszę wziąć na wstrzymanie
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:21   #4995
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
ja zauważyłam, że odkąd zaczęłam brać to żelazo w tabletkach, to moje zęby zrobiły się słabiutkie
Niestety, żelazo tak działa na zęby
U mnie wprawdzie szło w drugą stronę i po ciążach ósemki rosły jak szalone, ale jak mój mały brał, to zęby bardzo mu się niszczyły.

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
o losie, nawet mnie nie strasz z tą szkołą bo mnie już wyprawki przedszkolne dobijają a spodnie w zeszłym roku to ze 4 pary załatwił dziurami na kolanach spodnie jak nówki tylko dziura na kolanie
Ok, Ok! Już nie będę!

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
ja we wtorek idę pierwszy raz na hybrydę jakoś wcześniej szkoda mi kasy było a teraz mężu na imieninki sprezentował mi bon na takie pazurki to akurat przed weselem wykorzystam
a włosy malowałam w zeszłym tygodniu też wyrodna matka ze mnie hahaha
co do przepisów to ja czasem lubię sobie poeksperymentować jak wychodzi coś dobre to wracam do tego
Dla mnie prezent fantastyczny!
Sama mamie i teściowej zrobiłam taki prezent na imieniny. Teściowa jutro idzie pierwszy raz. Zobaczymy jak efekty Tylko żeby się nie wystraszyła zamówiłam jej nie hybrydę, a zwykłe manicure.
A jeśli chodzi o hybrydę, to ja pierwszy raz byłam rok temu przed komunią synka. Trzeba było zaszaleć i spodobało mi się A jaka wygoda, jak przez kilka tygodni nie musisz nic z pazurkami robić

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
kurcze, wiecie co, zauważyłam, że w pępku robi mi się jakiś guzek. Widać go głównie jak stoję lub siedzę, na leżąco "znika"... czyżby to była przepuklina pępkowa??? tylko od czego? przecież staram się nic nie dźwigać :mysli: jeszcze pomyślałam, że za dużo krzyczę i to od tego tak się mogło porobić, bo jakaś taka nerwowa ostatnio chodzę, że szok biedne te moje dzieci wyrzuty sumienia dopiero po fakcie no ale nie umiem opanować emocji... nie raz jak krzyknę to aż mnie brzuch zaboli gupiaaaa jaaaa
To rzeczywiście może być przepuklina, ale i nie musi. Najlepiej by było, żeby zobaczył to lekarz, ale sama na pewno o tym wiesz. Wcześniej nic takiego ci się nie pojawiło?
Trochę mnie wystraszyłaś, bo ja też czasem tak na dzieci krzyczę, że aż brzuch mnie potem boli, a sumienie jeszcze gorzej


A ja po tych dzisiejszych nerwach poprawiłam sobie humor nową hybrydką Zadowolona jestem więc od razu zapisałam się do babeczki na kolejną wizytę A na deser pączek
Miałam po drodze kupić drożdże na słynnego drożdżaka bo dostałam dziś od koleżanki duuuuużo malin, ale skleroza ciążowa zrobiła swoje. To nic, jutro rano wizyta, to po drodze kupię.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:23   #4996
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Widzę, ze nie tylko ja robie w pokoju sciane jasno szara my chcemy jak jak najwiecej bieli w pokoju malej i jedna ścianę biala w różowe srduszka albo chmurki albo cała szara w jakies białe serduszka... jeszcze nie wymyśliłam. Narazi przeglądam pokoje na pinterest i sie zachwycam.
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:24   #4997
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość

Właśnie byłam w Castoramie zwrócic farbę , bo szary który miał być jasny był poprostu mega ciemny... porażka ale przyjeli zwrot ... te ich próbniki to o dupe rozbić całkiem inny kolor... dobrze że byłam w domu jak mąż ja otworzył bo jakbym zobaczyła taką ścianę to bym chyba dostała zawału... wziełam jakiś jaśniejszy zobaczymy...
My tez pomalowalismy pokoik na jasno-szaro - ale tylko 2 sciany, żeby nie było za ciemno Efekt jest taki, że każdy mówi że wygląda jakby cały pokój był szary
Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Migdałku to proszę o dopisanie w nowym wątku oficjalne
25 lat , 1 dziecko, termin 6.12, Izabela
Nie wiem czemu Ci apka pokazywała 1 dzień szybciej do porodu skoro mamy ten sam dzień porodu

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
kurcze, wiecie co, zauważyłam, że w pępku robi mi się jakiś guzek. Widać go głównie jak stoję lub siedzę, na leżąco "znika"... czyżby to była przepuklina pępkowa??? tylko od czego? przecież staram się nic nie dźwigać :mysli: jeszcze pomyślałam, że za dużo krzyczę i to od tego tak się mogło porobić, bo jakaś taka nerwowa ostatnio chodzę, że szok biedne te moje dzieci wyrzuty sumienia dopiero po fakcie no ale nie umiem opanować emocji... nie raz jak krzyknę to aż mnie brzuch zaboli gupiaaaa jaaaa
Ja ostatnio też nerwówka i sporo krzyczałam a potem wyrzuty, że biedne dziecko się stresuje razem ze mną
ale pępek poza tym że wyłazi na wierzch to wygląda normalnie

Melduje że byliśmy dziś znowu w szkole rodziców
Dostaliśmy butelke Lovi, smoczek Lovi 0-2m, próbki suplementów, wkładek laktacyjnych i jakiś kremów, poradnik karmienia piersią, i poradnik dla rodziców nivea
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:26   #4998
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Widzę, ze nie tylko ja robie w pokoju sciane jasno szara my chcemy jak jak najwiecej bieli w pokoju malej i jedna ścianę biala w różowe srduszka albo chmurki albo cała szara w jakies białe serduszka... jeszcze nie wymyśliłam. Narazi przeglądam pokoje na pinterest i sie zachwycam.
ja chce szaro mietowe sciany ale zobaczymy co na to tż

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:26   #4999
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
My tez pomalowalismy pokoik na jasno-szaro - ale tylko 2 sciany, żeby nie było za ciemno Efekt jest taki, że każdy mówi że wygląda jakby cały pokój był szary

Nie wiem czemu Ci apka pokazywała 1 dzień szybciej do porodu skoro mamy ten sam dzień porodu


Ja ostatnio też nerwówka i sporo krzyczałam a potem wyrzuty, że biedne dziecko się stresuje razem ze mną
ale pępek poza tym że wyłazi na wierzch to wygląda normalnie

Melduje że byliśmy dziś znowu w szkole rodziców
Dostaliśmy butelke Lovi, smoczek Lovi 0-2m, próbki suplementów, wkładek laktacyjnych i jakiś kremów, poradnik karmienia piersią, i poradnik dla rodziców nivea
Super, ze jakies gadzety dostalas przydadza sie!
Jak wrażenia po?
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 21:26   #5000
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Kociulek - Dulux Morze Śródziemne zastąpione Skandynawską Prostotą a Ty jaką kupiłaś?
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:27   #5001
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
kurcze, wiecie co, zauważyłam, że w pępku robi mi się jakiś guzek. Widać go głównie jak stoję lub siedzę, na leżąco "znika"... czyżby to była przepuklina pępkowa??? tylko od czego? przecież staram się nic nie dźwigać :mysli: jeszcze pomyślałam, że za dużo krzyczę i to od tego tak się mogło porobić, bo jakaś taka nerwowa ostatnio chodzę, że szok biedne te moje dzieci wyrzuty sumienia dopiero po fakcie no ale nie umiem opanować emocji... nie raz jak krzyknę to aż mnie brzuch zaboli gupiaaaa jaaaa
Hm, na pępek też nic nie pomogę
Ale brak cierpliwości do dzieci pewnie wcześniej czy później zdarza się każdemu Zwłaszcza jak we dwójkę harcują. Mogę Ci podrzucić ciekawego linka, którego ostatnio czytałam. To było akurat o tym jak reagować, gdy dzieci się kłócą/biją, ale ogólnie ciekawy, jak sobie radzić w nerwowych sytuacjach (wiesz, wdech, wydech, spokój i konsekwencja )

Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Och dziewczyny, nie wiem co ze mną się dzieje. Moja głowa szwankuje??
W piątek na wizycie polówkowej mój gin umówił mnie na konsultacje do szpitala do ordynatora i jestem pewna że mówił o godzinie 16.00. Okazało się z e miałam być o 8.00 !! Jak mogłam pomylić godziny?? Albo się przeslyszec mimo to czekałam ponad 3 g. ale miał kilka cesarek i nie doczekałam się... dopiero wróciłam, ledwie żyje, a brzuch mi się stawia ze hej! Nie mam kondycji zupełnie.
Jestem zła na sytuację a cała rodzina zła na mnie
Rozumiemy... Ale co w końcu ten ordynator powiedział???

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czujecie jak się Wam dzidzia w brzuchu przekręca? Bo mały wariuje i mi się brzuch przekrzywia w jedną stronę, wychodzi taka górka i czuje tam coś twardego jakby główkę, czy ja zwariowałam?
Też mi się wydaje, że czuję przekręcanie się. Dziwne, śmieszne uczucie, nie potrafię go opisać Właśnie jakby się Lidka przekręcała Wypychanie chłopców jakoś inaczej pamiętam.

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Moja znajoma czula od 26 tygodnia. Ja jeszcze nie czuje zeby sie przekrecala. Choć poczulam ostatnio mocniejsze kopniecie gdzies wewnatrz brzucha. Tak jakby kopala gdzies w strone moich pleców... nie wiem jak to mozlowe bo wczesniej kopala w przod brzucha.
Jeszcze różne dziwne rzeczy poczujesz

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-08-25 o 21:49
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:28   #5002
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

lecimy do nowegoooo

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:33   #5003
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Widzę, ze nie tylko ja robie w pokoju sciane jasno szara my chcemy jak jak najwiecej bieli w pokoju malej i jedna ścianę biala w różowe srduszka albo chmurki albo cała szara w jakies białe serduszka... jeszcze nie wymyśliłam. Narazi przeglądam pokoje na pinterest i sie zachwycam.
a to jak masz cos fajnego to wrzucaj moze fotki?
My tez chcemy na tej bialej scianie jakies wzorki - myslałam o jakis kropelkach albo cos w tym guście

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Super, ze jakies gadzety dostalas przydadza sie!
Jak wrażenia po?
1 spotkanie - nuda dzisiaj już było ciekawej ale wciąż tylko teoria,
czekam aż będzie jakaś praktyka typu kąpanie
Za tydzień mam o karmieniu piersią
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:36   #5004
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
a to jak masz cos fajnego to wrzucaj moze fotki?
My tez chcemy na tej bialej scianie jakies wzorki - myslałam o jakis kropelkach albo cos w tym guście



1 spotkanie - nuda dzisiaj już było ciekawej ale wciąż tylko teoria,
czekam aż będzie jakaś praktyka typu kąpanie
Za tydzień mam o karmieniu piersią
Wrzuce fotki jak zrobie print screeny
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:38   #5005
_music_girl
Raczkowanie
 
Avatar _music_girl
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 297
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

[QUOTE=folinka;64543961]Hm, na pępek też nic nie pomogę
Ale brak cierpliwości do dzieci pewnie wcześniej czy później zdarza się każdemu Zwłaszcza jak we dwójkę harcują. Mogę Ci podrzucić ciekawego linka, którego ostatnio czytałam. To było akurat o tym jak reagować, gdy dzieci się kłócą/biją, ale ogólnie ciekawy, jak sobie radzić w nerwowych sytuacjach (wiesz, wdech, wydech, spokój i konsekwencja )




Rozumiemy... Ale co w końcu ten ordynator powiedział???


Ach Folinko,
Właśnie nie wiem co powiedział ordynator bo o 16.00 już go nie było, a mój gin miał same cesarki i się nie widzieliśmy... głupio wyszło.
__________________
Czekamy na dziewczynkę 25 grudnia
Jest już!! Urodzona 11 listopada

Edytowane przez _music_girl
Czas edycji: 2016-08-24 o 21:41
_music_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:48   #5006
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Właśnie takie nic nadzwyczajnego najczęściej robi furorę u dzieci i super zabawę


Ja chyba jeszcze z tych tycich tycich gdzieś mam w pudłach po dzieciach. Kusi mnie żeby już tam pogrzebać, ale z drugiej strony czekam jak już wszystko będzie na tip top w naszym remontowanym pokoju, żebym ewentualnie mogła już szykować i do komody układać. Muszę wziąć na wstrzymanie
Hehe, no pewnie, dlatego dziś poszła miednica w ruch, bo ja musiałam odpocząć, a nie szaleć z małym

Twarda jesteś! Ja już wyjęłam moje skarby 0-3m zostawione po chłopcach (prawie wszystkie mniej więcej unisex, więc będą) jakieś dwa tygodnie temu, chyba pisałam o tym. A myślałam o tym jeszcze z miesiąc wcześniej

Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Ach Folinko,
Właśnie nie wiem co powiedział ordynator bo o 16.00 już go nie było, a mój gin miał same cesarki i się nie widzieliśmy... głupio wyszło.
Och, przepraszam! Źle przeczytałam i zrozumiałam, że po tych 3h czekania ktoś Cię przyjął



Oj, nie tu chciałam, wiecie - budyń... Kopiuję do nowego...

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-08-24 o 21:52
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 07:31   #5007
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe na II trymestr gotowe :) 2016

Zapraszam do nowego wątku:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=946126
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:31:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.