Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 05:50   #1231
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja go nawet przy kryjacym fairest uzywam
dokładnie, tak myślałam, że będzie ok
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:11   #1232
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pyliły w którym momencie? Nabierania na pędzel czy rozprowadzania po skórze? Bo jeśli to pierwsze, to najlepiej sprawdza się nasypywanie podkładu do jakiejś miseczki z okrągłym dnem niż do czegoś płaskiego.
Jeśli chodzi o to drugie, to przyznaję że mi to problemu nie sprawia.

Ewentualnie nakładanie na mokro, ale nie u każdego da ładny efekt.
Przy rozprowadzaniu na skórze. Szczególnie ta skrobia wszędzie się rozsypuje :/ Fotel, ubrania pobrudzone..
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:45   #1233
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

to chyba za duzo nakladasz.... U mnie na kabukim trzyma sie swietnie!
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:06   #1234
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Trzeba delikatnie musnać pędzlem o skrobie, ja mam pojemniczek Z BU na puder taki z dziurkami i lekko zanurzam w nim pędzel i jest ok. Chociaż pojemniczek jest badziewny bo się szybko połamał.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:54   #1235
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Przy rozprowadzaniu na skórze. Szczególnie ta skrobia wszędzie się rozsypuje :/ Fotel, ubrania pobrudzone..
Lepiej nabierać małe ilości i ewentualnie dosypywać trochę. No i dobrze wetrzeć w pędzel, podkład nie może leżeć na samym jego szczycie tylko musi wleźć trochę dalej.

Też mi się czasem zdarza, że mam ubranie (głównie spodnie) w kropki po podkładzie, ale nie lata mi on wszędzie, chyba że za szybko otwieram opakowanie (to zwłaszcza ze skrobią Dry-Flo, która jest okropnie lekka i "lotna"). W sumie przy podkładach silikonowych miałam palce upaćkane tłustą warstwą i potem ślady na koszulkach, kurtkach i szalikach, co wkurzało mnie znacznie bardziej niż ślady po minerałach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 00:24   #1236
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny! potrzebuje jeszcze jednej pomocy dla kuzynki. Który jest bardziej różowy beige czy natural w wersji kryjacej? zależy jej na mniej różowym aby nie było efektu świnki.

Mam w domu kryjacy golden light czy kryjacy natural light i kryjacy beige light sa równie ciemne czy jaśniejsze od goldena i lepiej wybrać medium??? zdęcie pokazuje ze sa jaśniejsze dlatego pytam ...

Ciezkie pytania ehhh, bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrowionka

Napisałam do Annabelle aby rozważyli stworzenie wersji GOLDEN ale bez oliwkowych/zielonych tonów które 'wychodzą' i sa plamy (sa osoby które potrzebują takiego odcienia ale dla mnie jest on zbyt szary i wygląda niezdrowo, przydałby sie bardziej żółto-opalony a obecny niech nazywaja 'oliwkowym')
Jeśli tez tak uważacie to moze tez napiszecie krótka adnotacje do AM to zapewne jako rozwijająca sie firma wezmą to szybko pod uwage

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-06-07 o 00:29
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 00:55   #1237
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A moim zdaniem golden nie jest typowo oliwkowy, jak porownuje np do oliwkowych Pixie to golden AM jest dla mnie zolty
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 04:55   #1238
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Napisałam do Annabelle aby rozważyli stworzenie wersji GOLDEN ale bez oliwkowych/zielonych tonów które 'wychodzą' i sa plamy (sa osoby które potrzebują takiego odcienia ale dla mnie jest on zbyt szary i wygląda niezdrowo, przydałby sie bardziej żółto-opalony a obecny niech nazywaja 'oliwkowym')
Jeśli tez tak uważacie to moze tez napiszecie krótka adnotacje do AM to zapewne jako rozwijająca sie firma wezmą to szybko pod uwage
Popieram!!! Wszystko ok, niech tylko ta zieleń zniknie - oczywiście w nowej wersji, tę niech zostawią ku radości wielbicielek oliwkowych tonów
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 04:57   #1239
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

jakby w Golden Fair kryjacym zniknela zielen, to nominowalabym ten podklad do nagrody nobla
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 06:02   #1240
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, nie wiem w którym wątku to wpisać - wpisuję tu, bo tu prowadziłyśmy dyskusję na ten temat - chodzi o korektor medium i jego zielone podtony.
Właśnie dokonałam testu korektora Amilie (ta druga, nowa polska mineralna firma) o kolorze Medium. Dorzucili mi go jako gratis do zamówienia. Moim zdaniem to jest złoty środek dla dziewczyn, które boja się trochę korektora Annabelle Dark a z kolei którym w Annabelle Medium wychodzą zielone podtony. Kolorek Amilie Medium to jaśniuteńki śmietankowy beżyk bez zieleni! Pięknie się rozprowadził, cienie pod oczami pięknie pokrył i jak na razie nic zielonego się nie przebija. Zrobię na początku przyszłego tygodnia fotki porównawcze. Może komuś to pomoże w wyborze.
Tylko zastanawiam się do którego wątku to wrzucić.... Nie chcę pisać o Amilie w wątku o Annabelle Zrobię może porównanie Annabelle Dark i Amilie Medium.... Sama nie wiem
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 11:44   #1241
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja ostatnio wkurzam się na podkład Annabelle, teraz latem używam Golden Light. Zaraz po nałożeniu jest ok, idealnie stapia się z moją skórą, ale później jasnieje I twarz odcina się, jest dużo jaśniejsza
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 22:38   #1242
zeberko22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi na szczęście nic takiego się nie dzieje- mat. golden fair+korektor medium super się sprawdzają, u mnie na twarzy nie ma żadnych placków i zielonych tonów... Dawno moja buzia nie wyglądała tak zdrowo i naturalnie nawet mi się szybciej krostki goją A co do błyszczenia się to racja- czasem jest na twarzy latarnia:/ Ale zauważyłam, że duży wpływ ma na to krem ,który stosujemy rano przed makijażem albo na noc. ( mi wzmaga błyszczenie przy minerałach krem Dove)
__________________
2012- architektura krajobrazu, UP Wrocław
2011- finanse i rachunkowość, UE Wrocław

Edytowane przez zeberko22
Czas edycji: 2013-06-07 o 22:40
zeberko22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 22:57   #1243
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem w którym wątku to wpisać - wpisuję tu, bo tu prowadziłyśmy dyskusję na ten temat - chodzi o korektor medium i jego zielone podtony.
Właśnie dokonałam testu korektora Amilie (ta druga, nowa polska mineralna firma) o kolorze Medium. Dorzucili mi go jako gratis do zamówienia. Moim zdaniem to jest złoty środek dla dziewczyn, które boja się trochę korektora Annabelle Dark a z kolei którym w Annabelle Medium wychodzą zielone podtony. Kolorek Amilie Medium to jaśniuteńki śmietankowy beżyk bez zieleni! Pięknie się rozprowadził, cienie pod oczami pięknie pokrył i jak na razie nic zielonego się nie przebija. Zrobię na początku przyszłego tygodnia fotki porównawcze. Może komuś to pomoże w wyborze.
Tylko zastanawiam się do którego wątku to wrzucić.... Nie chcę pisać o Amilie w wątku o Annabelle Zrobię może porównanie Annabelle Dark i Amilie Medium.... Sama nie wiem
Wstaw koniecznie, bo ja się ślinię okropnie do tych Amilie AM są fajne, ale jeśli byłoby coś jeszcze lepszego...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 13:56   #1244
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem w którym wątku to wpisać - wpisuję tu, bo tu prowadziłyśmy dyskusję na ten temat - chodzi o korektor medium i jego zielone podtony.
Właśnie dokonałam testu korektora Amilie (ta druga, nowa polska mineralna firma) o kolorze Medium. Dorzucili mi go jako gratis do zamówienia. Moim zdaniem to jest złoty środek dla dziewczyn, które boja się trochę korektora Annabelle Dark a z kolei którym w Annabelle Medium wychodzą zielone podtony. Kolorek Amilie Medium to jaśniuteńki śmietankowy beżyk bez zieleni! Pięknie się rozprowadził, cienie pod oczami pięknie pokrył i jak na razie nic zielonego się nie przebija. Zrobię na początku przyszłego tygodnia fotki porównawcze. Może komuś to pomoże w wyborze.
Tylko zastanawiam się do którego wątku to wrzucić.... Nie chcę pisać o Amilie w wątku o Annabelle Zrobię może porównanie Annabelle Dark i Amilie Medium.... Sama nie wiem
muszę spróbować..tez mnie w annabelle drażnią te zieloności. dużo dałaś za ten korektor?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 23:32   #1245
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Boże, ja to jestem jakimś imbecylem kolorystycznym, bo żadnej zieleni nie widzę. Nie wiem też co znaczy oliwkowy odcień. Oczywiście kolor oliwkowy znam i potrafię wskazać ale jak to się ma do podkładów to nie wiem. Jak może istnieć człowiek o twarzy oliwkowej? Toż to zielony musiałby być.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 16:31   #1246
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
muszę spróbować..tez mnie w annabelle drażnią te zieloności. dużo dałaś za ten korektor?
tak jak napisałam wyżej, dorzucili mi go gratis do zamówienia

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Wstaw koniecznie, bo ja się ślinię okropnie do tych Amilie AM są fajne, ale jeśli byłoby coś jeszcze lepszego...
Ok, wrzucam fotki korektorów. Na zdjęciach wyszły ciemniej niż w rzeczywistości! Pamietajcie, że skóra ma kolor i nie jest białła kartką Na skórze naprawdę są jasne.

Od lewej:
Amilie medium - bardziej transparentny niż AM Dark, co oznacza że jest mniej kryąjący, całkowicie pozbawiony zielonych podtonów, moim zdaniem idealny pod oczy, natomiast na mocno czerwone niespodzianki lepiej sprawdza się AM, po prostu jest bardziej "mokry" i bardziej kryje. Kolorek określiłabym jako jaśniutki beż - po prostu.
Annabelle Minerals Dark - przy grubej warstwie na ręce (zdjęcie mi kiepsko wyszło) zaczęły z niego wychodzić różowawe (na szczęście nie zielone) podtony. Ma bardziej zwartą konsystencje niż dużo bardziej suchy i lotny korektor Amilie. Moim zdaniem, AM świetnie się spisuje na "niespodzianki", pod oczy wolę Amilie, ponieważ jako bardziej lotny nadaje woal na skórze a nie przykleja się do rowków zmarszczek (nie wiem, czy mnie rozumiecie )
Amilie Sunrise - jak widać to po prostu żółtek jak dla mnie za zółty. Ktoś kto poszukuje tego odcienia będzie zachwycony. Trwałość super, konsystencja podobnie jak Amilie Medium, bardziej lotna niż korektorów AM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0037.jpg (95,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0040.jpg (85,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0043.jpg (83,4 KB, 45 załadowań)
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-06-09 o 16:38
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:57   #1247
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Uważam AM za świetny podkład, ale do stosowania od czasu do czasu, bo mnie zapycha. Trzymam go więc na wyjątkowe okazje, kiedy wiem, ze cały dzień muszę być ładna Gdybym go użyła dwa dni pod rząd, pryszcze murowane (poza Lucy nic innego mnie nie zapychało do tej pory). Ale jak już jest na twarzy - fotoszop Zieleń jak najbardziej jest pożądana, bo ja mam właśnie oliwkowy odcień skóry, choć znam o wiele, wiele zieleńsze podkłady, tu zieleń jest w idealnej proporcji do żółci-jak na moją cerę oczywiście. Gdyby nie zapychanie, używałabym go codziennie, a tak na zmianę z Pixie i moim najukochańszym Lauress.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 22:09   #1248
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Uważam AM za świetny podkład, ale do stosowania od czasu do czasu, bo mnie zapycha. Trzymam go więc na wyjątkowe okazje, kiedy wiem, ze cały dzień muszę być ładna Gdybym go użyła dwa dni pod rząd, pryszcze murowane (poza Lucy nic innego mnie nie zapychało do tej pory). Ale jak już jest na twarzy - fotoszop Zieleń jak najbardziej jest pożądana, bo ja mam właśnie oliwkowy odcień skóry, choć znam o wiele, wiele zieleńsze podkłady, tu zieleń jest w idealnej proporcji do żółci-jak na moją cerę oczywiście. Gdyby nie zapychanie, używałabym go codziennie, a tak na zmianę z Pixie i moim najukochańszym Lauress.
Mam wrazenie, ze kiedys czytalam Twojego posta odnosnie Pixie i jakos utkwilo mi w glowie, ze masz chyba podobny odcien skory do mnie. Mozesz powiedziec czego uzywasz z Pixie? Ja mam Tinkerbell gdzies miedzy 2 a 3. I czego uzywasz t Lauress? Nie probowalam jeszcze nic z tej firmy ale wydaje mi sie, ze AM mnie zaczyna wlasnie zapychac
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2013-06-09 o 22:11
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 22:22   #1249
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

moglby mi ktos elokwentny wytlumaczyc co to znaczy "zapychac"? jeszcze podklad mineralny??? to chyba najzwyklejszy krem do twarzy ma wiecej chemii czy blyszczyk niz proch i powinien bardziej "zapchac" ( w ogole jakies dziwne to slowo ).
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 22:58   #1250
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tworazka, mnie przykladowo chemiczny i tani podklad Ingrid nie zapycha ale niektore mineraly paradoksalnie tak. Chodzi o to, ze wyskakuja mi krostki nawet na policzkach chociaz przy drogeryjnym podkladzie mi sie to raczej nie zdarza.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 23:04   #1251
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

to to jest owe "zapchanie"? podobno z mineralami tak jest ze najpierw "wyrzuca" przez pierwszy tydzien. Czyli zapchanie to krostki?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 23:13   #1252
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja tak zapychanie rozumiem przynajmniej. Podkladu nie uzywam codziennie wiec kwestie oczyszczania sie skory po uzywaniu podkladow drogeryjnych odrzucam. Jednak gdy kilka dni pod rzad uzywam AM to pojawiaja mi sie krosty.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2013-06-09 o 23:14
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 02:52   #1253
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
to to jest owe "zapchanie"? podobno z mineralami tak jest ze najpierw "wyrzuca" przez pierwszy tydzien. Czyli zapchanie to krostki?
ja mialam przez pare dni takie krostki czerwone miejscami, wygladalo jak uczulenie, ale skora sie przyzwyczaiła i juz mi sie nie robia. Ale to raczej nie zapchanie bylo tylko jakas reakcja skory na nowy kosmetyk. Stan mojej cery sie poprawil od kiedy uzywam mineralow. Szkoda tylko ze nie sa trwalsze bo na dluzsze wyjscia musze uzywac podkladu juz drogeryjnego.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-06-10 o 02:55
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 05:18   #1254
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

aha juz rozumiem czyli zapchanie to po prostu neologizm od krost
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 06:19   #1255
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Chciałam tylko powiedzieć ze zazwyczaj mylnie rozpoznajemy co nas zapycha. Stan zapalny robi sie po jakiś 2-3 dniach od felernego kosmetyku. Wiec jeśli użyliśmy w weekend podkład w płynie a wysypie nas w tygodniu jak używamy minerały to zazwyczaj jest to wlasnie po 'chemii' w podkładzie a wine zrzucamy na zdrowy kosmetyk. Po 2 tygodniowych używaniu bez przerwy gdy powstaja nowe niedoskonałości możemy powiedziec ze cos jst 'niezdrowe' dla nas i to tez trzeba w 99% zwrócić uwagę na to co stosujemy pod minerały. Większość kremów nawet zdrowe np. iwostiny i wiele innych zawierają parafine i to ona robi nam kuku (do tego sterte parabenów ..) Nie warto sie szybko zniechęcać do minerałów bo zazwyczaj one są 'bogu ducha winne'(( Zamiast kremów warto wieczorem przetrzec twarz np olekiem migdałowym, arganowym... i rano jest nawilżona i na to tylko minerały. Bardzo ale to bardzo polecam serie babydream z rossmana ale tą różowa (chusteczki i krem pflegecreme) Zdrowa skóra murowana, krem jest bardzo zdrowy, koszt 6zł, skład to olejek migdałowy i wit E (zdrowy konserwant). Chusteczki do zmywania make up tez sa rewelacyjne, jak są delikatnie zbyt suche mozna dać na nie odrobinę wody mineralnej i zmywaja super! nie kupujcie np. chusteczek pampers i innych, maja sterte konserwantów!
Ale to tylko taka mała adnotacja co do 'zapychania' :/ ...
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 12:12   #1256
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie tylko chemia moze zapychac, np wiele jest zapychajacych olei. Nie tak dawno moderatorka pisala, ze mica zawarta w mineralach moze draznic mieszki wlosowe i byc moze dlatego pojawiaja sie krosty. Mnie nawet olej z krokosza ktory jest przeznaczony do cery tradzikowej potrafi zapchac jesli uzyje go zbyt duzo
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:13   #1257
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Nie tylko chemia moze zapychac, np wiele jest zapychajacych olei. Nie tak dawno moderatorka pisala, ze mica zawarta w mineralach moze draznic mieszki wlosowe i byc moze dlatego pojawiaja sie krosty. Mnie nawet olej z krokosza ktory jest przeznaczony do cery tradzikowej potrafi zapchac jesli uzyje go zbyt duzo
To prawda. Wiele osób błędnie utożsamia kosmetyki naturalne, mineralne z niezapychającymi a jedno nijak się ma do drugiego. Każdy kosmetyk może zapchać lub uczulić. Kogoś może nie wypryszczyć po parafinie lub silikonach za to dostanie parcha po kremie z ekologicznym certyfikatem albo właśnie minerałach.

Ja też podejrzewałam Annabelle o zapychanie, ale wygląda na to, że chyba są niewinne. Od 3 tygodni maluję się tylko nimi i nic się nie dzieje, poza jakimiś chwilowymi niespodziankami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:08   #1258
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Mam wrazenie, ze kiedys czytalam Twojego posta odnosnie Pixie i jakos utkwilo mi w glowie, ze masz chyba podobny odcien skory do mnie. Mozesz powiedziec czego uzywasz z Pixie? Ja mam Tinkerbell gdzies miedzy 2 a 3. I czego uzywasz t Lauress? Nie probowalam jeszcze nic z tej firmy ale wydaje mi sie, ze AM mnie zaczyna wlasnie zapychac
Z Pixie Shaylee 2 zimą, kiedy jestem bardziej "zielona" i Blossom 3 latem, kiedy jestem bardziej "żółta". Tinkerbell dla mnie za mało wyrazisty. Lauress mam Soft Fawn.

Jeśli chodzi o zapychanie itd-minerałów używam od 4 lat, podkładów i innych kosmetyków drogeryjnych NIE UŻYWAM od 4 lat. Pod podkład kładę zawsze krem Alterra Sensitiv. Używam minimum kosmetyków, nie dotykam parafiny. Mam więc naprawdę czyste pole do porównań, co może zapychac, a co nie. Owszem, zdarza się, że jedzenie, zwłaszcza nabiał, tez moze psocić, ale aktualnie jako mama karmiąca dziecko ze skazą jestem na diecie bezmlecznej (od 4 miesiecy) więc i to odpada.
Kosmetyki Babydream są fantastyczne, ale co tłustsze lub mieszane cery mogą niestety nadmiernie obciążać, bo zawierają sporo trójglicerydów i olejów. Polecam jako alternatywę dla dorosłych właśnie Alterrę-używam tylko tych kremów (czasem jeszcze z Avy Ecolinea) i jest super. Pod minerały Sensitiv (ten biało -niebieski).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:41   #1259
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Dzięki Mulier i Hanusia505. Mam własnie tak samo - jakieś takie szarawo-zielonkawe plamy mi sie z niego robią.
NAPISZCIE JESZCZE JAKI POZIOM I RODZAJ PODKŁADU AM MACIE. Do kryjacego golden fair pasuje korektor DARK?
ja używam medium zarówno pod golden fairest jak i pod golden fair
poniżej porównałam korektor medium do golden fairest:

http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...mineralne.html
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:48   #1260
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Z Pixie Shaylee 2 zimą, kiedy jestem bardziej "zielona" i Blossom 3 latem, kiedy jestem bardziej "żółta". Tinkerbell dla mnie za mało wyrazisty. Lauress mam Soft Fawn.
Dzieki za odp

Dziewczyny jak jest z czasem dostarczania przesylki od Annabelle? Ile zwykle sie czeka?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.