Bardzo nabrzmiałe nogi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 21:58   #1
adrin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1

Bardzo nabrzmiałe nogi.


Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem tu nowa,nie poruszam się jeszcze swobodnie po forum,ale mój ogromny problem skłania mnie do szukania pomocy.Otóż choruję na anoreksję bulimiczną ok.4 lata,waga dość niska lecz nie zagrażająca życiu ( wachania wagi od 1-3 kg ) ..Generalnie jak to bywa przy tej okropnej przypadłości zatrzymywanie wody,puchnięcie jest na porządku dziennym,lecz od poniedziałku przeżywam istne piekło..Moje nogi,zwłaszcza stopy oraz kostki są tak spuchnięte,nie mogłam włożyć buta,ani moje biedne stopy nie mieściły się w baleriny...Zauważyłam również iż lewa noga jest bardziej spuchnięta od lewej,ma takie dziwne podskórne zgrubienie,w okolicach Achillesa..Dodam iż nie miałam żadnej kontuzji,wszystko było wporządku do poniedziałku.Nie wytrzymuje z bólem,jestem cała nabrzmiała,czuję w stopach pulsujący ból..Mam zamiar udać się do lekrza ,jutro ..Czy któraś z was się spotkała z czymś podobnym? Generalnie z puchnięciem? Czytałam na innych wątkach że picie wody pomaga oraz nogi do góry...niestety u mnie to nie działa tym razem..ten obrzęk jest dziwny ..Dziękuję z góry i pozdrawiam każdą z was
adrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 15:22   #2
kotka409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 76
Dot.: Bardzo nabrzmiałe nogi.

Cytat:
Napisane przez adrin Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem tu nowa,nie poruszam się jeszcze swobodnie po forum,ale mój ogromny problem skłania mnie do szukania pomocy.Otóż choruję na anoreksję bulimiczną ok.4 lata,waga dość niska lecz nie zagrażająca życiu ( wachania wagi od 1-3 kg ) ..Generalnie jak to bywa przy tej okropnej przypadłości zatrzymywanie wody,puchnięcie jest na porządku dziennym,lecz od poniedziałku przeżywam istne piekło..Moje nogi,zwłaszcza stopy oraz kostki są tak spuchnięte,nie mogłam włożyć buta,ani moje biedne stopy nie mieściły się w baleriny...Zauważyłam również iż lewa noga jest bardziej spuchnięta od lewej,ma takie dziwne podskórne zgrubienie,w okolicach Achillesa..Dodam iż nie miałam żadnej kontuzji,wszystko było wporządku do poniedziałku.Nie wytrzymuje z bólem,jestem cała nabrzmiała,czuję w stopach pulsujący ból..Mam zamiar udać się do lekrza ,jutro ..Czy któraś z was się spotkała z czymś podobnym? Generalnie z puchnięciem? Czytałam na innych wątkach że picie wody pomaga oraz nogi do góry...niestety u mnie to nie działa tym razem..ten obrzęk jest dziwny ..Dziękuję z góry i pozdrawiam każdą z was
Prawdopodobnie masz problemy z krążeniem. Idź do lekarza zrób badania na pewno dostaniesz jakies leki. Mi czasem puchną i lekarz powiedział ze to wlasnie z powodu złego krąźenia spowodowanego anoreksja.
kotka409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:06   #3
berbla1855
Raczkowanie
 
Avatar berbla1855
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 121
Dot.: Bardzo nabrzmiałe nogi.

Cytat:
Napisane przez kotka409 Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie masz problemy z krążeniem. Idź do lekarza zrób badania na pewno dostaniesz jakies leki. Mi czasem puchną i lekarz powiedział ze to wlasnie z powodu złego krąźenia spowodowanego anoreksja.
Podpisuję się pod tym co napisała Kotka 409.
Jak najszybciej do lekarza.
berbla1855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 20:09   #4
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Bardzo nabrzmiałe nogi.

Problemy z krążeniem albo z nerkami.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:47   #5
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Bardzo nabrzmiałe nogi.

Mojej mamie też puchną bardzo nogi i dostała od lekarza potas który rozpuszcza w wodzie wraz z magnezem i to pomaga jej się odwodnić, ale lepiej jak najszybciej uciekaj do lekarza
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 14:47:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.