Karboksyterapia podbródka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 19:31   #1
inatvia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7

Karboksyterapia podbródka


Cześć, zastanawiam się nad wykonaniem karboksyterapii podbródka. Czy warto? W moim przypadku drugi podbródek jest uwarunkowany genetycznie, a dodatkowo mam tyłozgryz (który zamierzam leczyć, jeżeli koszty nie przekroczą moich możliwości finansowych ). Wobec tego mój profil nie wygląda korzystnie, mam z tego powodu duży kompleks.
Rozsądne jest uciekanie się do takiej metody? Może jest jakiś inny, bardziej skuteczny sposób na zwalczenie tego defektu? Jest tu ktoś, to ma jakieś doświadczenie w temacie? Po ilu zabiegach karboksyterapii widoczny będzie efekt? Czy jest sens, biorąc pod uwagę plany leczenia tyłozgryzu, wydawać pieniądze na karboksyterapię?(myślałam o 3 zabiegach) Może jakieś ćwiczenia/masaże przyniosą pożądane, podobne efekty?
Kobietki, proszę o radę. Jak postąpiłybyście na moim miejscu?
Załączam zdjęcie mojego profilu (wiele mnie to kosztuje, ale chcę zobrazować swój problem, byście mogły udzielić konstruktywną radę ) Za pomoc bardzo dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14522578_1437610926266550_128128435_o.jpg (113,8 KB, 22 załadowań)
inatvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 20:29   #2
Stoktota70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Karboksyterapia podbródka

uważam ,że nie masz powodu do kompleksów. Jaki podbródek? Ja nie widzę żadnego. Zdecydowanie odradzam ci zabieg, pomyślisz o tym za 10 lat jak będziesz starsza, naprawdę jest ok.
Stoktota70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 19:28   #3
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Karboksyterapia podbródka

Cytat:
Napisane przez inatvia Pokaż wiadomość
Cześć, zastanawiam się nad wykonaniem karboksyterapii podbródka. Czy warto? W moim przypadku drugi podbródek jest uwarunkowany genetycznie, a dodatkowo mam tyłozgryz (który zamierzam leczyć, jeżeli koszty nie przekroczą moich możliwości finansowych ). Wobec tego mój profil nie wygląda korzystnie, mam z tego powodu duży kompleks.
Rozsądne jest uciekanie się do takiej metody? Może jest jakiś inny, bardziej skuteczny sposób na zwalczenie tego defektu? Jest tu ktoś, to ma jakieś doświadczenie w temacie? Po ilu zabiegach karboksyterapii widoczny będzie efekt? Czy jest sens, biorąc pod uwagę plany leczenia tyłozgryzu, wydawać pieniądze na karboksyterapię?(myślałam o 3 zabiegach) Może jakieś ćwiczenia/masaże przyniosą pożądane, podobne efekty?


Kobietki, proszę o radę. Jak postąpiłybyście na moim miejscu?
Załączam zdjęcie mojego profilu (wiele mnie to kosztuje, ale chcę zobrazować swój problem, byście mogły udzielić konstruktywną radę ) Za pomoc bardzo dziękuję!
Hmm...popatrzyłam na to zdjęcie i mam wrażenie, że masz pierścienie na szyi. Badałaś tarczycę?
Leczenie ortodontyczne powinno Ci trochę wyciągnąć dolną szczękę do przodu. Wtedy zmieni się też trochę kształt twarzy.
Karboksyterapię ewentualnie zostawiłabym na koniec. Według mnie to nie ma sensu. Pewnie musiałabyś wziąć więcej zabiegów, połączyć to z lipolizą, a może się okazać, że to wynika z opuchnięcia (tarczyca), budowy anatomicznej (tyłozgryz). Jeśli to tarczyca jest powiększona, to karboksyterapia na pewno Ci nic nie da.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-25 20:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.