Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 20:34   #1981
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
do agam1977- a wiec tak - rok temu lekarka kazala mi trzymac maske 7 godz i po tylu zmylam przegotowana woda i poszlam dalej spac bo to noc byla nakladalam ok 19 i o 2 w nocy zmywalam , lekarka polecila mi do zmywania twarzy pchysiogel , schemat byl taki : pierwszy dzien po zabiegu nie stosujemy cosm2, tylko hydravital factor k , ewent wazelinka lub panthenol , potem caly nast tydz cosm2 2xdziennie , 2 tydz nadal 2x dziennie , 3 tydz 1x dziennie na noc ,i dalej do roku czasu 2x w tyg na noc , a i wazne zeby dopiero po conajmniej 3 godz od nalozenia cosmelanu 2 nakladac hydravital factor k , nie szybciej bo on oslabia dzialanie cos 2 ,plamy zeszly wszystkie , super efekt ....ale po leci znow powracac zaczely ....teraz mam zamiar jednak wydluzyc czas maski do 10 godz nawet i raczej powtorze schemat polecony przez dermatolozke z tym ,ze zaopatrzylam sie w kremy nawilz do wrazliwej cery mam kilka min Bioderma sensibio forte i bede sie co chwila nimi smarowac w razie potrzeby bo rok temu sie balam a twarz mnie piekla w diably , no i goraczke mialam i ogolnie samopoczucie do kitu przez pierwsze dni ....balam sie wtedy cokolwiek na wlana reke , nawet kremu innego niz lekarka mi polecila uzyc a teraz juz sie tak nie cykam , ona twierdzila ,ze svr xerial 5 jest super i mozna go na zmiane z hydravitalem stosowac ale dla mnie ani jeden ani drugi nie byl rewelacyjny jak pamietam , pantenolek mi najbardziej pasil....a filterek zawsze 50+ , teraz bioderma photoperfection , ten na przebarwienia mam , podklady tez zawsze z filtrem kupuje i naprawde pilnowalam , nawet w pochmurne dni i zima i naprawde nie wiem jak to sie stalo ,ze plamiska znow wrocily , strasznie mnie to wkurza a jeszcze bardziej ,ze musze zabieg powtarzac , znow czerwona chodzic i sie tlumaczyc wszystkim dookola ,ze mam twarz po zabiegu i nie zarazam ...okulary sloneczne i heja straszyc na miasto w domu nie wysiedze za dlugo jak siebie znam ...jak o czyms zapomnialam napisac to pytaj smialo

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

BIOTHERM DEO PURE uzywam od 2 lat chyba , dla mnie rewelka !, bede wierna ....warto kupic moim zdaniem ...ale kwestia indywidualna oczywiscie
Cześć Lapiel, witamy w gronie palmiastychja cosmelanu nie miałam, w ogóle cięższej altylerii nie próbowałam, stosowałąm clarial i Teraz się thiospotuje, plamy zjaśniały i się rozproszyły, ale nie wiem czy dzięki kremowi czy ze względu na małą ekspozycję na słońce.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:36   #1982
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Maallaa ja mam dokłądnie to samo. Ale czasami zdrowy rozsądek zwycięża i wychodze na spacerek w słońcu choć w głowie jedna myśl... wiesz jakaMój mąż mówi że ja zamiast do dermatologa i do apteki 5 razy w tyg. po filtry to do psychiatry powinnam się udać bo coś jest nie tak. I ja mysle czasami że ona ma rację bo przecież w życiu nie jest najważniejze to czy mamy plamy. Ja to wiem ale i tak strasznie się nimi przejmuje i boje się. Chę być ładna jak każda z nas
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:37   #1983
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczyny !

Tego Roca z kolorem to chyba nigdzie nie dostanę nie wiem co zrobic czy kupic ten normalny i smarowac sie na niego podkładem i puderkiem tak jak wy ? Doradźcie coś ! Mam pytanie do wszystkich : Smarując sie filtrem i na to tymi wszystkimi innymi bajerami, nie boicie się, że filtr sie zetrze ? i ile czekacie na wchłonięcie sie filtru w skórę ? i czy nie macie z tym wszystkim efektu maski ?
Który Roc wybrac ten na plamy czy normalny ?

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:38   #1984
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

juz Ci mowie - uzywalam loreala 50+ na przebarwienia lub iwotinu w zeszlym roku , moze zly to byl wybor , myslalam ,ze filtr 50 + to filtr 50 + bez wzgledu na to jakiej firmy sie go kupi , lekarka nic na ten temat mi nie mowila ....oczywiscie o tym ,ze trzeba dosmarowywac wiedzialam i to robilam ...przez lato nawet samego filtra 50 + i bazy rozswietlajacej uzywalam tylko ,taka mialam ladniutka buzke az szkoda mi bylo sie podkladami paskac ....no ja naprawde nie wiem co robilam zle ;(....no pewnie blad ,ze o tej niestabilnosci filtrow sobie sprawy nie zdawalam ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:39   #1985
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Maallaa ja mam dokłądnie to samo. Ale czasami zdrowy rozsądek zwycięża i wychodze na spacerek w słońcu choć w głowie jedna myśl... wiesz jakaMój mąż mówi że ja zamiast do dermatologa i do apteki 5 razy w tyg. po filtry to do psychiatry powinnam się udać bo coś jest nie tak. I ja mysle czasami że ona ma rację bo przecież w życiu nie jest najważniejze to czy mamy plamy. Ja to wiem ale i tak strasznie się nimi przejmuje i boje się. Chę być ładna jak każda z nas
Ano właśnie, ja już myślę jaki kapelusik sobie strzelę żeby na te spacerki jednak chodzić, okular już nabyłam. Nawet urlop planuję nieśmiało na wrzesień, październik, choć zawsze najważniejsza byłą dla mnie piekna słoneczna pogoda, teraz to nawet deszcz byłby mi na rękę. Chore, ale prawdziwe. ALe dobrze, że mamy naszych TŻ, to czasem nas do pionu postawią
Dziewczynki - przepraszam, że nie czytałam dokładnie, ale gdzie można tego Roca kupić?we Francji?

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-04-01 o 20:42
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:40   #1986
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

magda ja też filtry codziennie od jakiegoś roku
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:54   #1987
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ale popisałyscie a ja tylko prysznic wziełam..Malla daj znac jak smakował?!Pati pas ściagajacy,jak powiesz napewno beda wiedzialy o co chodzi..Słonce uva i uvb,cały rok fakt,ale zaostrzenie plam,lub nowy wysyp jakos latem mozna zaobserwowac wiec cos w tym jest ..ze lata sie boimy pot,upał.moze filtr splynie,zetrze sie i juz narazone jestesmy jakby wiecej na promieniowanie...takze moim zdaniem ekstremalne temp i ukrop jest niewskazany dla plamiastych
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 20:57   #1988
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

AAA dziewczyny jak wy się dosmarowujecie? jak często? zmywacie przedtem starą warstwę? ja się nie dosmarowuje jeszcze, bo nie wiem jak mam to zrobić ,w pracy sobie nie wyobrażam rozkładać tych wszytskich akcesoriów. Czy może dosmarować trzeba się tylko wtedy jak filtr się zetrze? a jak uważamy i go nie ścieramy bo nie dotykamy buzi to może nie trzeba? jak to jest?
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:59   #1989
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ale popisałyscie a ja tylko prysznic wziełam..Malla daj znac jak smakował?!Pati pas ściagajacy,jak powiesz napewno beda wiedzialy o co chodzi..Słonce uva i uvb,cały rok fakt,ale zaostrzenie plam,lub nowy wysyp jakos latem mozna zaobserwowac wiec cos w tym jest ..ze lata sie boimy pot,upał.moze filtr splynie,zetrze sie i juz narazone jestesmy jakby wiecej na promieniowanie...takze moim zdaniem ekstremalne temp i ukrop jest niewskazany dla plamiastych
TŻ pod wrażeniem rosołku dzięki za pomoc plamki
Miszka - no to co z wakacjami ???siedzieć w domku???nie wyjeżdżać nigdzie???
'Ja też nie dosmarowuję, tylko rano nakładam i to nie w ilości 2 łyżeczek - nawet chyba nie jedną...

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-04-01 o 21:00
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:11   #1990
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Moim skromnym zdaniem lepiej dla naszych cer,zrobi zmycie szybkie chusteczkami i nalozenie nowej porcji filtrow,oraz podkladu..na porannym makijazu osiada brud,pot,nanosimy nowa warstwe,cera jest przeladowana,nie wyglada na wypoczeta..i zapycha sie niepotrzebnie..uciazliwe, ale warto..taki nasz los..Malla gratulujedzis TZ napewno sie zrewanzuje

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Wakacje..cos pobakuja o chorwacji a mnie sie wlos jeży..nie mozna zwariowac wiadro filtrów,okularki i folia aluminiowa na twarz hi hi

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Własnie wcinam sonko wafle pelnoziarniste z wiesiolkiem..35 kcal i zapycha sie brzusio
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:13   #1991
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem lepiej dla naszych cer,zrobi zmycie szybkie chusteczkami i nalozenie nowej porcji filtrow,oraz podkladu..na porannym makijazu osiada brud,pot,nanosimy nowa warstwe,cera jest przeladowana,nie wyglada na wypoczeta..i zapycha sie niepotrzebnie..uciazliwe, ale warto..taki nasz los..Malla gratulujedzis TZ napewno sie zrewanzuje

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Wakacje..cos pobakuja o chorwacji a mnie sie wlos jeży..nie mozna zwariowac wiadro filtrów,okularki i folia aluminiowa na twarz hi hi

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Własnie wcinam sonko wafle pelnoziarniste z wiesiolkiem..35 kcal i zapycha sie brzusio
A ja rosołek spróbowałam, a TŻ winko właśnie zapodał
W Chorwacji byłam i warto - dobry prowiant i w drogę
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 21:14   #1992
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Uciekam spatki..jutro po towar jade,takze wieczorkiem zagladne do WasMiłej nocki Wszystkim

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Malus to popij i........................ ......................... ......................... .
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:18   #1993
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dobranoc miszko
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:19   #1994
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczynki co wy z tymi łyżeczkami filtrów? Zartujeciema się rozumieć? Bo ja juz w stresie że za mało nakładam:-( 2ml to ok. pół łyżeczki. Ja nakładam dwie długości palca avenki.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:34   #1995
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Dziewczynki co wy z tymi łyżeczkami filtrów? Zartujeciema się rozumieć? Bo ja juz w stresie że za mało nakładam:-( 2ml to ok. pół łyżeczki. Ja nakładam dwie długości palca avenki.
Już nie pamiętam dokładnie, ale któraś z cosmelanek miała kontakt z jakąś panią z firmy produkującej filtry i od niej dostała info, że ilość filtra zapewniająca ochronę to tyle ml ile mieści się na 2 łyżeczkach. Ale ja sobie tego nie wyobrażam - bynajmniej nie na codzień, ewentualnie na plaży

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Ok, ja lecę do łóżeczka. dobranoc i do jutra
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:22   #1996
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Już nie pamiętam dokładnie, ale któraś z cosmelanek miała kontakt z jakąś panią z firmy produkującej filtry i od niej dostała info, że ilość filtra zapewniająca ochronę to tyle ml ile mieści się na 2 łyżeczkach. Ale ja sobie tego nie wyobrażam - bynajmniej nie na codzień, ewentualnie na plaży

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Ok, ja lecę do łóżeczka. dobranoc i do jutra




się rogadały laseczki
Miszelko rocznica to nie tak chciałam go naciągnąć a mój romantyczny TŻ stwierdził ze nie dziś bo wieczorem jest mecz i on musi się psychicznie przygotować
no i oglądałam ten mecz z nim ale w drugiej połowie myślałam ze cały czas jest replay - wygraliśmy 10:0 !!!!
no i przez piłkarzy nie mam blyskotki
ale córcia obkupiona, teraz ja coś na siebie musze znaleść co by wyglądać na komunii jak mama a nie siostra
bo ja lubie na sportowo, a na komunie to chyba niekoniecznie
Maalla gratuluje rosołku, TŻ będzie Cię na rękach nosił
Miszelka jutro zakupie kopiec, ale jak mi wyjdzie jaskinia to kończe z pieczeniem, karkówki i schaby będe piec
dobranoc plameczki, fajnie ze jest nas trochę więcej
do rana

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-01 o 22:25
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 06:17   #1997
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jeszcze sie przywitamChlapie kawe i po malu oczy zaspane otwieram!! Miłego dnia Wam życzę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 06:41   #1998
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Już nie pamiętam dokładnie, ale któraś z cosmelanek miała kontakt z jakąś panią z firmy produkującej filtry i od niej dostała info, że ilość filtra zapewniająca ochronę to tyle ml ile mieści się na 2 łyżeczkach. Ale ja sobie tego nie wyobrażam - bynajmniej nie na codzień, ewentualnie na plaży

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Ok, ja lecę do łóżeczka. dobranoc i do jutra
To ja z pania z Iwostinu korespondowałam, myśmy tu eksperyment robili mnie rzadkiego wyszły dwie łyżeczki a gęstego jedna Nawet sa zdjęcia powstawiane chyba pod koniec części V albo początku tej. To co pani odpisała też wkleiłam jest w tej części chyba...
Tinerifa kup ROCa na plamy jak masz plamy a zwykly też super jest
Ja nalozyłam dzis przepisowo - nie chce plamy z powrotem to wolę sie smarować filterkiem, nad fajna czapką z daszkeim tez mysle i kapelusikiem tez.........

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-04-02 o 06:44
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:10   #1999
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ogarnia mnie zniechęcenie i zastanawiam się, czy zamiast walczyć nie pokochać tych cholernych plam...Policzki pieką, okolice ust też, łuszczenie może trochę mniejsze, ale jest. Tylko czoło trzyma się mocno - czerwone, nie łuszczy się, plamy jak były tak są...Ale nie piecze, smaruję cosmelanem2 tylko czoło. Ale najgorsze jest to, że POTWORNIE piecze mnie na słońcu! A to dopiero kwiecień! Miałam na sobie krem nawilżający, bioderm 50+ i trochę pudru, zeby się nie błyszczeć. Macie na to pieczenie sposob? Poza niewychodzeniem z domu, bo nie da rady Wiem, ten bioderm niestabilne filtry ma. Czekam na promocję avene w superpharmie, ma być na dniach...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 09:53   #2000
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ogarnia mnie zniechęcenie i zastanawiam się, czy zamiast walczyć nie pokochać tych cholernych plam...Policzki pieką, okolice ust też, łuszczenie może trochę mniejsze, ale jest. Tylko czoło trzyma się mocno - czerwone, nie łuszczy się, plamy jak były tak są...Ale nie piecze, smaruję cosmelanem2 tylko czoło. Ale najgorsze jest to, że POTWORNIE piecze mnie na słońcu! A to dopiero kwiecień! Miałam na sobie krem nawilżający, bioderm 50+ i trochę pudru, zeby się nie błyszczeć. Macie na to pieczenie sposob? Poza niewychodzeniem z domu, bo nie da rady Wiem, ten bioderm niestabilne filtry ma. Czekam na promocję avene w superpharmie, ma być na dniach...

łooo matko laski spac nie mozecie?
czesc plameczki
Beatko nie zniechęcaj się
oczywiście że plamki trzeba chociaż troszkę zaakceptować ze i z nimi walczyć
ja jestem od miesiąca buraczano - łuszcząca i się ciesze jak głupol
wierze zę pomoze, najważniejsze ze jest nas więcej i wszystkie z tym samym problemem - wspieramy sie i słuzymy radą
ale mądra jestem dzisiaj
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 10:18   #2001
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
łooo matko laski spac nie mozecie?
czesc plameczki
Beatko nie zniechęcaj się
oczywiście że plamki trzeba chociaż troszkę zaakceptować ze i z nimi walczyć
ja jestem od miesiąca buraczano - łuszcząca i się ciesze jak głupol
wierze zę pomoze, najważniejsze ze jest nas więcej i wszystkie z tym samym problemem - wspieramy sie i słuzymy radą
ale mądra jestem dzisiaj

Wiem, wiem, wsparcie jest nieocenione. Ale i tak idę jutro pokazać się lekarzowi, niech się wykaże
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 10:41   #2002
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, wsparcie jest nieocenione. Ale i tak idę jutro pokazać się lekarzowi, niech się wykaże
jasne troche musi sie doktorek wykazać
napisz wszystko dokładnie co Ci powie
lece w teren na godzinke, pap
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 10:54   #2003
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ogarnia mnie zniechęcenie i zastanawiam się, czy zamiast walczyć nie pokochać tych cholernych plam...Policzki pieką, okolice ust też, łuszczenie może trochę mniejsze, ale jest. Tylko czoło trzyma się mocno - czerwone, nie łuszczy się, plamy jak były tak są...Ale nie piecze, smaruję cosmelanem2 tylko czoło. Ale najgorsze jest to, że POTWORNIE piecze mnie na słońcu! A to dopiero kwiecień! Miałam na sobie krem nawilżający, bioderm 50+ i trochę pudru, zeby się nie błyszczeć. Macie na to pieczenie sposob? Poza niewychodzeniem z domu, bo nie da rady Wiem, ten bioderm niestabilne filtry ma. Czekam na promocję avene w superpharmie, ma być na dniach...

WITAM SERDECZNIE , LACZE SIE Z TOBA W BOLU , NIE WIEM ILE DNI PO MASCE JESTES , JA ZMYLAM DZIS RANO PO 8 GODZ ...OJ BURACZEK I OJ BOLI BOLI , NIE TYLKO TWARZ ALE I GLOWA . NA SWIECIE JUZ BYLAM Z RANA , MIALAM KILKA SPRAW , ZE MNA JUZ TAK JEST W DOMU NIE USIEDZE , NAWET NIE BARDZO MOGE SOBIE NA TO POZWOLIC , CIAGLE COS DO ZALATWIENIA , TAKZE STRASZE LUDZI ALE INNEJ RADY NIE MA , COS TAM OKULARY SLONECZNE POMAGAJA I GRZYWKA ALE POLICZKI PASOWE TO JUZ TRUDNIEJ ZAKRYC , DOBRZE ,ZE MAM DLUGIE WLOSY TO JAKOS TAM ZACZESZE , ALE WSZEDZIE AUTEM I SZYBKO CO BY JAK NAJMNIEJ SIE W OCZY LUDZISKOM RZUCAC , WSZYSCY PEWNIE MYSLA ,ZE NA SOLARCE ZASNELAM ....ROK TEMU PO MASCE TO SAMO BYLO ZE MNA . Z SAMEGO RANKA BYLAM SIE TEZ TESCIOWEJ POKAZAC - POSTANOWILAM ,ZE SIE Z NIA ZESTAWEM PODZIELE , NIECH SIE KOBITKA TEZ ODMLODZI , ONA STOSUJE JUZ OD JAKIEGOS CZASU COSMELAN 2 ALE NA MASKE SZKODA JEJ JUZ KASY BYLO , TAKZE ROBIE DOBRY UCZYNEK , TEJ MASKI JEST TYLE ,ZE SPOKOJNIE WYSTARCZY NA 2 TWARZE , JAK NIE 3 JA TAK JAK TY MAM BIODERME 50+ , KIEPSKI JEST , JAK SIE DZIS POSMAROWALAM GRUBO PRZED WYJSCIEM Z DOMU TO BIALA BYLAM . U TESCIOWEJ DORWALAM IWOSTIN I CHYBA MNIEJ BIELI , TAKZE CHYBA ZAKUPIE GO ALE IDEALU TEZ NIE MA , TEZ TROSZKU BIELI . CO DO SLONKA TO NA SAM JEGO WIDOK TWARZ MNIE PIEKLA TEZ , CHOCIAZ TO RANO PRZECIEZ , OJ MAMY PROBLEMY ....MOJ MAZ SIE TYLKO SMIEJE

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Teraz w domku jestem ale za jakas 1-2 godz znow musze na swiat ludzi straszyc , takze cieszcie sie te , ktore mozecie sobie pozwolic na tydzien urlopiku po masce , no ale nie ma co narzekac - jak mowi moj mezus " sama sobie taki los zgotowalas " , raz juz maske rok temu robilam , wiedzialam jak bedzie ...woda termalan avene jak komus moge podpowiedziec to cudowny specyfik na piekaca buziaczke , nabylam butle 300 ml i pryskam co chwila
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 10:59   #2004
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
WITAM SERDECZNIE , LACZE SIE Z TOBA W BOLU , NIE WIEM ILE DNI PO MASCE JESTES , JA ZMYLAM DZIS RANO PO 8 GODZ ...OJ BURACZEK I OJ BOLI BOLI , NIE TYLKO TWARZ ALE I GLOWA . NA SWIECIE JUZ BYLAM Z RANA , MIALAM KILKA SPRAW , ZE MNA JUZ TAK JEST W DOMU NIE USIEDZE , NAWET NIE BARDZO MOGE SOBIE NA TO POZWOLIC , CIAGLE COS DO ZALATWIENIA , TAKZE STRASZE LUDZI ALE INNEJ RADY NIE MA , COS TAM OKULARY SLONECZNE POMAGAJA I GRZYWKA ALE POLICZKI PASOWE TO JUZ TRUDNIEJ ZAKRYC , DOBRZE ,ZE MAM DLUGIE WLOSY TO JAKOS TAM ZACZESZE , ALE WSZEDZIE AUTEM I SZYBKO CO BY JAK NAJMNIEJ SIE W OCZY LUDZISKOM RZUCAC , WSZYSCY PEWNIE MYSLA ,ZE NA SOLARCE ZASNELAM ....ROK TEMU PO MASCE TO SAMO BYLO ZE MNA . Z SAMEGO RANKA BYLAM SIE TEZ TESCIOWEJ POKAZAC - POSTANOWILAM ,ZE SIE Z NIA ZESTAWEM PODZIELE , NIECH SIE KOBITKA TEZ ODMLODZI , ONA STOSUJE JUZ OD JAKIEGOS CZASU COSMELAN 2 ALE NA MASKE SZKODA JEJ JUZ KASY BYLO , TAKZE ROBIE DOBRY UCZYNEK , TEJ MASKI JEST TYLE ,ZE SPOKOJNIE WYSTARCZY NA 2 TWARZE , JAK NIE 3 JA TAK JAK TY MAM BIODERME 50+ , KIEPSKI JEST , JAK SIE DZIS POSMAROWALAM GRUBO PRZED WYJSCIEM Z DOMU TO BIALA BYLAM . U TESCIOWEJ DORWALAM IWOSTIN I CHYBA MNIEJ BIELI , TAKZE CHYBA ZAKUPIE GO ALE IDEALU TEZ NIE MA , TEZ TROSZKU BIELI . CO DO SLONKA TO NA SAM JEGO WIDOK TWARZ MNIE PIEKLA TEZ , CHOCIAZ TO RANO PRZECIEZ , OJ MAMY PROBLEMY ....MOJ MAZ SIE TYLKO SMIEJE

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Teraz w domku jestem ale za jakas 1-2 godz znow musze na swiat ludzi straszyc , takze cieszcie sie te , ktore mozecie sobie pozwolic na tydzien urlopiku po masce , no ale nie ma co narzekac - jak mowi moj mezus " sama sobie taki los zgotowalas " , raz juz maske rok temu robilam , wiedzialam jak bedzie ...woda termalan avene jak komus moge podpowiedziec to cudowny specyfik na piekaca buziaczke , nabylam butle 300 ml i pryskam co chwila
tydzień??
dziewczyny pisały ze 2 tygodnie za mało
oj mam nadzieje ze pigmanorm pomoże i nie będe musiała robic maski cosmelan
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 12:02   #2005
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No , racja dwa tyg ale tydzien w domku to zawsze cos , najgorsze te pierwsze kilka dni , potem juz sie czlowiek przyzwyczaja i otoczenie tez ...ja juz nie pamietam jak to u mnie w zeszlym roku bylo z tym rumieniem na twarzy , pamietam tylko efekt po mies - cudna buzka i zero plam , bylo cudnie , az sie chcialo buziaka pokazywac ...dam wam znac jak dlugo teraz indycza bede ....no nie ma lekko z plamami a i po comelanie lekko nie jest bo ta twarz czerwona i bolaca do szalu czlowieka doprowadza , no i zwyczajnie wstyd z indycza gebusia sie pokazywac , no ale u mnie mus , nie moge sobie pozwolic na siedzenie w domku ani dnia calego jednego a co dopiero tydzien lub dwa ....

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Napiszcie mi prosze jaki krem z filtrem najlepszy - czytam ,ze firma roc ale u nas nie do kupienia . Pod koniec mies lece do paryza to postaram sie tego roca kupic, w koncu to firma francuzka to tam w kazdej aptece byc ten kremik powinien . A poki co jakiego uzywac ? Mam bioderme ale bieli w diably , iwostin lepszy ale tez troche bieli . Czy ktoras z was testowala inne kremy 50+ z ktorych byla zadowolona ????? Bardzo prosze o opinie , musze jakis zakupic , ta bioderma mnie do szalu doprowadzi , nie dosc ,ze twarz jak ogien to jeszcze filt bieli i sie maze ....brrrrr....ot los plamistek ....bede wdzieczna za jakiekolwiek sugestie od was kochane kobietki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 12:12   #2006
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
No , racja dwa tyg ale tydzien w domku to zawsze cos , najgorsze te pierwsze kilka dni , potem juz sie czlowiek przyzwyczaja i otoczenie tez ...ja juz nie pamietam jak to u mnie w zeszlym roku bylo z tym rumieniem na twarzy , pamietam tylko efekt po mies - cudna buzka i zero plam , bylo cudnie , az sie chcialo buziaka pokazywac ...dam wam znac jak dlugo teraz indycza bede ....no nie ma lekko z plamami a i po comelanie lekko nie jest bo ta twarz czerwona i bolaca do szalu czlowieka doprowadza , no i zwyczajnie wstyd z indycza gebusia sie pokazywac , no ale u mnie mus , nie moge sobie pozwolic na siedzenie w domku ani dnia calego jednego a co dopiero tydzien lub dwa ....

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Napiszcie mi prosze jaki krem z filtrem najlepszy - czytam ,ze firma roc ale u nas nie do kupienia . Pod koniec mies lece do paryza to postaram sie tego roca kupic, w koncu to firma francuzka to tam w kazdej aptece byc ten kremik powinien . A poki co jakiego uzywac ? Mam bioderme ale bieli w diably , iwostin lepszy ale tez troche bieli . Czy ktoras z was testowala inne kremy 50+ z ktorych byla zadowolona ????? Bardzo prosze o opinie , musze jakis zakupic , ta bioderma mnie do szalu doprowadzi , nie dosc ,ze twarz jak ogien to jeszcze filt bieli i sie maze ....brrrrr....ot los plamistek ....bede wdzieczna za jakiekolwiek sugestie od was kochane kobietki
wiesz co roc był niedawno na allegro, buczka link wklejała
ja mam iwostin i nie jest tak źle a na niego możesz każdą kolorówkę, a ja bez podkładu nie wyjde
miałam svr 50+ dla mnie był ok ale na niego nie mozna się wszystkim maziać
ale jak się dosmarowywac w ciągu dnia, preciez jak ja wysypie na biurko te filtry, bazy kremy podkłady i pudry to to będzie szok
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 12:18   #2007
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

O i jeszcze mam w domciu filterek la roche posay 50+ anthelios xl do skory suchej, szczegolnie wrazliwej na slonce , wlasnie na dzioba nalozylam i nie bieli ... Tylko ma filtr stabliny lrp czy nie ? Juz sie w tym pogubilam , biodrema niestabilny ma wyczytalam tu u was , iwostin chyba ok ....jakas specjalistke o wyklad na ten temat prosze

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Dzieki jedynusiu ci bardzo ....rozumiem ci , ja tez wciaz w torebce krem z filtrem i te wszystkie akcesoria nosze , a potem sie faceci dziwia czemu takie duze te torebki ....ja po pierwsze to lubie duze torby a po drugie musze , inaczej ten arsenal by sie nie zmiescil
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 12:41   #2008
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
O i jeszcze mam w domciu filterek la roche posay 50+ anthelios xl do skory suchej, szczegolnie wrazliwej na slonce , wlasnie na dzioba nalozylam i nie bieli ... Tylko ma filtr stabliny lrp czy nie ? Juz sie w tym pogubilam , biodrema niestabilny ma wyczytalam tu u was , iwostin chyba ok ....jakas specjalistke o wyklad na ten temat prosze

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Dzieki jedynusiu ci bardzo ....rozumiem ci , ja tez wciaz w torebce krem z filtrem i te wszystkie akcesoria nosze , a potem sie faceci dziwia czemu takie duze te torebki ....ja po pierwsze to lubie duze torby a po drugie musze , inaczej ten arsenal by sie nie zmiescil

http://www.allegro.pl/item596543455_...am_spf_50.html

znalazłam link
noo duze torby
a ja mam po dwa podkłady i pudry i filtry nawet - w pracy i w domu drugi komplet
a wiesz Lapiel ze my z tych samych okolic
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 12:50   #2009
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jejus no co Ty ? ja tak dokladnie posrodku miedzy poznaniem a zielonka mieszkam , w miasteczku z parowozow slynacym o ile cos ci to powie ....kurka zostawilam autko na myjce rano i nie gotowe jeszcze a ja za chwile wyjsc musze , co prawda nie daleko ale jak w auto wskocze to jakos sie pewniej czuje a na piechotke jazysiu az strach z tym burakiem na buzi ....wlasnie czapke z daszkiem przymierzalam ale jak zrobie kitke to jeszcze bardziej te czerwone poliki sie w oczy beda rzucac , takze zostaje przy rozpuszczonych i grzywce ...no i mus okulary , moze nikt mnie nie pozna
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 12:59   #2010
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
jejus no co Ty ? ja tak dokladnie posrodku miedzy poznaniem a zielonka mieszkam , w miasteczku z parowozow slynacym o ile cos ci to powie ....kurka zostawilam autko na myjce rano i nie gotowe jeszcze a ja za chwile wyjsc musze , co prawda nie daleko ale jak w auto wskocze to jakos sie pewniej czuje a na piechotke jazysiu az strach z tym burakiem na buzi ....wlasnie czapke z daszkiem przymierzalam ale jak zrobie kitke to jeszcze bardziej te czerwone poliki sie w oczy beda rzucac , takze zostaje przy rozpuszczonych i grzywce ...no i mus okulary , moze nikt mnie nie pozna
baaardzo dużo mówi, ja blizej miasteczka kiedyś z przystanku woodstook słynącego
teraz sa trendy takie duże okulary na pół twarzy, wczoraj w orsayu przymierzałam
Miszelka a Ciebie gdzie wcięło, bo Maallaa w stolicy na zakupkach szaleje, a Agam pewnie nowa spacerówke testuje
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.