Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-15, 18:41   #421
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Dziękuję Popróbuję regularnego peelingu, 2-3 razy w tygodniu. Czekam na więcej propozycji!
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 18:41   #422
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Dziękuję Popróbuję regularnego peelingu, 2-3 razy w tygodniu. Czekam na więcej propozycji!
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 16:46   #423
aliccia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: własne 4kąty
Wiadomości: 46
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny pomóżcie,

Przeglądnęłam kilka wątków z tematyki przebarwień ale chyba nie znalazłam bezpośredniej odpowiedzi na to czego szukałam.
A mianowicie: mam mnóstwo- generalnie całe plecy w plamkach brązowych, czerwonych itp oczywiście po trądziku, dodam, że skłonności do jego występowania wciąż aktualne choć nie takie jak np w zeszłym roku. Jak sobie z tym poradzić?
Wiele było o przebarwieniach na twarzy a ja chciałabym zaczerpnąć konkretnie nt pleców.
Jaki zlikwidować/wybielić/zrównać z kolorytem skóry która jest już lekko opalona- sądze, że maści punktowe nie będą tu odpowiednie.

Wymieniony wcześniej w postach Tonik/Peeling z Kwasu salicylowego czy kwasu migdałowego da rezultaty?Składniki dostanę w aptece, tak?

Za 2 miesiące wyjeżdżam na wczasy i chciałabym się równo opalić i nie przejmować się jak dotychczas i nie wstydzić tego paskudztwa.

Jeśli możecie udzielcie proszę odpowiedzi lub skierujecie mnie do wątku gdzie znajdę pomoc.
__________________
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.
— Mikołaj Gogol
aliccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:38   #424
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez aliccia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie,

Przeglądnęłam kilka wątków z tematyki przebarwień ale chyba nie znalazłam bezpośredniej odpowiedzi na to czego szukałam.
A mianowicie: mam mnóstwo- generalnie całe plecy w plamkach brązowych, czerwonych itp oczywiście po trądziku, dodam, że skłonności do jego występowania wciąż aktualne choć nie takie jak np w zeszłym roku. Jak sobie z tym poradzić?
Wiele było o przebarwieniach na twarzy a ja chciałabym zaczerpnąć konkretnie nt pleców.
Jaki zlikwidować/wybielić/zrównać z kolorytem skóry która jest już lekko opalona- sądze, że maści punktowe nie będą tu odpowiednie.

Wymieniony wcześniej w postach Tonik/Peeling z Kwasu salicylowego czy kwasu migdałowego da rezultaty?Składniki dostanę w aptece, tak?

Za 2 miesiące wyjeżdżam na wczasy i chciałabym się równo opalić i nie przejmować się jak dotychczas i nie wstydzić tego paskudztwa.

Jeśli możecie udzielcie proszę odpowiedzi lub skierujecie mnie do wątku gdzie znajdę pomoc.

Cudów nie ma ,czeka cię wielomiesięczna walka żeby zobaczyć jakiekolwiek efekty , oczywiście zero opalania .
Po pytaniach jakie zadajesz polecam przeczytać wątek o pilingach kwasowych , retinoidach , na pewno przyda ci się ta wiedza
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:38   #425
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Dziękuję Popróbuję regularnego peelingu, 2-3 razy w tygodniu. Czekam na więcej propozycji!
oj nie wiem czy peeling da rade....tez mam sporo takich ranek... ale nie dlatego, ze zdrapywalam strupki tylko dlatego ze tak mi sie skora goi... ze blizna zostaje na pare lat...ale po jakim czasie znikaja... wiec i ja chetna bylabym na jakis cud
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-30 o 14:11 Powód: Dodanie cytatu
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:02   #426
wiki3636
Przyczajenie
 
Avatar wiki3636
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dzo dziewczyn które pozbyły się piegów/przebarwień

Dziewczyny... mam piegi wydaje mi sie ze od urodzenia... w lato okropnie sie czuje , opalic moze i sie troche opale ale wtedy zawsze piegi staja sie wyrazniejsze... czuje sie przez to strasznie dziwnie gdyz mam je na calej twarzy na rekach troszke na dekoldzie, kurde mam juz 18 lat postanowilam wiec z nimi wlaczyc !! chce wreszcie moc zyc pelnia zycia Podobno mam obsesje na tym punkcie ale nie potrafie inaczej...

Dlatego najdrozsze pisze do tych ktore sobie z tym poradzily i usunely je.

Jaki zabieg wam pomogł?? Prosze piszcie
Zalezy mi na tym abyscie tez opisaly jak przebiegal zabieg, lub ile kosztowal jesli oczywiscie wam pomogł.
wiki3636 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:28   #427
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Dzo dziewczyn które pozbyły się piegów/przebarwień

No cóż, moje piegi zniknęły odkąd zaczęłam używać filtrów i kwasów. I bardzo żal mi moich piegów, bo było mi bardzo ładnie z nimi. Uważam, że dodają dziewczęcości. Ale wolę nie mieć piegów i zmarszczek, niż jedno i drugie. Pozdrawiam.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 21:12   #428
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez aliccia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie,

Przeglądnęłam kilka wątków z tematyki przebarwień ale chyba nie znalazłam bezpośredniej odpowiedzi na to czego szukałam.
A mianowicie: mam mnóstwo- generalnie całe plecy w plamkach brązowych, czerwonych itp oczywiście po trądziku, dodam, że skłonności do jego występowania wciąż aktualne choć nie takie jak np w zeszłym roku. Jak sobie z tym poradzić?
Wiele było o przebarwieniach na twarzy a ja chciałabym zaczerpnąć konkretnie nt pleców.
Jaki zlikwidować/wybielić/zrównać z kolorytem skóry która jest już lekko opalona- sądze, że maści punktowe nie będą tu odpowiednie.

Wymieniony wcześniej w postach Tonik/Peeling z Kwasu salicylowego czy kwasu migdałowego da rezultaty?Składniki dostanę w aptece, tak?

Za 2 miesiące wyjeżdżam na wczasy i chciałabym się równo opalić i nie przejmować się jak dotychczas i nie wstydzić tego paskudztwa.

Jeśli możecie udzielcie proszę odpowiedzi lub skierujecie mnie do wątku gdzie znajdę pomoc.
polecam ATRE DERM
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:13   #429
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Witam!
W tym wątku jeszcze nie pisałam.Mam dwa,pewnie głupie pytania,ale dla mnie bardzo istotne.
Po pierwsze jak rozpoznać pieprzyk od przebarwienia?Mam na myśli małą brązową plamkę.
Po drugie,czy problem przebarwień dotyczy tylko jasnych karnacji,czy nie ma to znaczenia?
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:02   #430
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
hej
jestem posiadaczką od kilkunastu lat przebarwień (przerobiłam wszystko), więc jestem zdesperowana i prawie byłam na kupnie żelu pigmanorm, ale zobaczyłam Twoją wypowiedź, która baaaardzo mnie zaniepokoiła oczywiście zaczęłam dalej drążyc temat i znalazłam takie naukowe wypowiedzi, które troche przeczą twojej opini. Bardzo Cie prosze przeczytaj i skomentuj. Naprawdę jestem w kropce była to moja ostatnia nadzieja, a tu takie rzeczy paskudne
Skąd masz informacje o skutkach ubocznych hydrochinonu??? (atopowe zapalenie skóry, prosaki, zgrupienie skóry, ochronozę, plamy pigmentacyjne) to akurat fatalne powikłania

http://www.rozanski.cal.pl/?p=49
http://www.rozanski.cal.pl/?p=405

Lilianna - proszę Cię wypowiedz się na temat treści zawartej w tych linkach, rzuciałas kij w mrowisko i milczysz....myslę, że nie jestem jedyna, która ciekawi temat arbutyny, szkodliwosci hydrochinonu, itp
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 17:41   #431
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Jak dziecko często zadrapywałam się w nogi (chodząc po drzewach, na rowerze, potykają się itd.), a następnie (miałam takie hobby ) zdrapywałam strupki. Od tego czasu minęło już jakieś 7-8 lat, mimo to blizny (takie ciemne, płaskie- przebarwienia) od tego czasu nie zeszły ani trochę. Chciałabym się ich pozbyć, bo bardzo szpecą nogi. Znacie jakąś dobrą maść, krem, żel?
myślę, że specyfiki mocno złuszczające by pomogły w takim przypadku

dość mocny preparat Saliderm http://www.profarm.com.pl/index.php/pl/7/58
oczywiście podczas jego używania konieczna jest codzienna ochrona filtrami

i jeszcze Hasceral https://www.******************/aptek...sc50g-241.html
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-30 o 14:12
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 16:24   #432
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
myślę, że specyfiki mocno złuszczające by pomogły w takim przypadku

dość mocny preparat Saliderm http://www.profarm.com.pl/index.php/pl/7/58
oczywiście podczas jego używania konieczna jest codzienna ochrona filtrami

i jeszcze Hasceral https://www.******************/aptek...sc50g-241.html
A te maści stosować tylko na przebarwienia, czy na całą skórę nóg?
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 17:05   #433
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

jeśli to przebarwienia - plamy mi np to polecam
krem wybielający przebarwienia FLOS LEK - na mnie działa mam plamy po ugryzieniu komara duze plackowate szczególnie na nogach.........(18 zł)

jeśli to blizny polecam - No-scar krem z macicy perłowowej (50ml
56.00PLN) tylko w aptece,na blizny trądzikowe i inne. Ja stosowałam na te po operacyjne bardzo dobry

mam nadzieje ze pomogłam
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:09   #434
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Dziękuję To takie ciemne plamy, bez marszczeń, zagłębień czy wypukłości.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:06   #435
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
A te maści stosować tylko na przebarwienia, czy na całą skórę nóg?
tak, tylko na przebarwienia i blizny, bo to są mocne kilery
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:40   #436
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny, czy mogę używać teraz Neostraty z hydrochinonem, czy lepiej poczekać do jesieni? Filtruję się 50+ Avene.

Wiosną uwydatniły mi się przebarwienia i nie mam już cierpliwości czekać. Chciałabym cokolwiek z nimi zrobić.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:44   #437
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

hej babeczki ja w pt ide na probe jakas "nowa" odmiana lasera ipl rf, podobno usuwa ok 95% przebarwien zdam relacje po drule i inne badziewia nic nie daly jedynie portfel wyczyszczony, a smarowac sie kremami ktore tanie nie sa do konca zycia jakos nie mam checi
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 20:56   #438
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej babeczki ja w pt ide na probe jakas "nowa" odmiana lasera ipl rf, podobno usuwa ok 95% przebarwien zdam relacje po drule i inne badziewia nic nie daly jedynie portfel wyczyszczony, a smarowac sie kremami ktore tanie nie sa do konca zycia jakos nie mam checi
To daj koniecznie znać
Ja dzisiaj wróciłam do domu z Unitone 4 i płynem micelarnym Bioderma White Objective
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 23:30   #439
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ale pewnie ta cena
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 09:30   #440
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej babeczki ja w pt ide na probe jakas "nowa" odmiana lasera ipl rf, podobno usuwa ok 95% przebarwien zdam relacje po drule i inne badziewia nic nie daly jedynie portfel wyczyszczony, a smarowac sie kremami ktore tanie nie sa do konca zycia jakos nie mam checi
Daj znać, czy Ci pomogło. Ja byłam dwa razy na IPL, zero efektów, po poczatkowym ściemnieniu plam - to dobrze! - trochę jakby zjaśniały, ale potem wszystko wróciło do normy. Na kolejny zabieg nie poszłam, bo za te dwa zapłaciłam w sumie 900 zł. Niemało, zwłaszcza żenie pomoglo
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:32   #441
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Daj znać, czy Ci pomogło. Ja byłam dwa razy na IPL, zero efektów, po poczatkowym ściemnieniu plam - to dobrze! - trochę jakby zjaśniały, ale potem wszystko wróciło do normy. Na kolejny zabieg nie poszłam, bo za te dwa zapłaciłam w sumie 900 zł. Niemało, zwłaszcza żenie pomoglo

no wlasnie tyle ze to niby nie jest ten zwykly ipl wiec nadzieja jest
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:13   #442
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no wlasnie tyle ze to niby nie jest ten zwykly ipl wiec nadzieja jest
Ten "mój" zabieg to było fotoodmładzanie IPL (aparat drugiej generacji) . Nie zauważyłam specjalnego odmłodzenia
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:49   #443
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Mam taki problem. Chodziłam na solarium. Pewnego dnia zrobiły mi się na udach straszne brązowe przebarwienia. Smarowałam to maścią witaminową i trochę zniknęły. Udać się z tym do lekarza czy coś polecacie, jakieś kremy, maści, sposoby?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 07:33   #444
Honey822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 103
Dot.: Przebarwienia po rankach na nogach

Dołączam do Was tez mam parę blizn których bym się chciała pozbyć
Honey822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:54   #445
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Marien Pokaż wiadomość
Mam taki problem. Chodziłam na solarium. Pewnego dnia zrobiły mi się na udach straszne brązowe przebarwienia. Smarowałam to maścią witaminową i trochę zniknęły. Udać się z tym do lekarza czy coś polecacie, jakieś kremy, maści, sposoby?
Co prawda nie mam przebarwień na nogach, ale na dekolcie i rekach tak. Smarowałam tym samym co twarz, np. Ziają czy Pharmaceris. niespecjalnie pomogło. Lepiej chyba do lekarza, ale może sprobuj jakieś apteczne niegrogie, np.ZiajaMed do twarzy. Kosztują kilkanascie zlotych, ale ja już przekonalam się, że cena nie ma znaczenia, te droższe też niespecjalnie skuteczne
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:26   #446
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej babeczki ja w pt ide na probe jakas "nowa" odmiana lasera ipl rf, podobno usuwa ok 95% przebarwien zdam relacje po drule i inne badziewia nic nie daly jedynie portfel wyczyszczony, a smarowac sie kremami ktore tanie nie sa do konca zycia jakos nie mam checi
Masz na myśli laser frakcyjny ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 02:05   #447
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Masz na myśli laser frakcyjny ?
Natalia chyba nie, po nazwie domyślam się że skoro to IPL RF to impulsywna terapia świetlna połaczona z falami radiowymi

---------- Dopisano o 02:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Jak masz teraz wybór kawitacyjny a mikro rób mikro.
Nie do końca się zgadzam. W przypadku płytko położonych przebarwień więcej pozytku będziesz miała z kawitacji niż z mikro. Ultradźwieki mają szerokie spektrum działania i nie można podpinać kawitacji tylko jako peelingu powierzchownego.
Effulka jak długo masz te przebarwienia? jakiego są koloru?

---------- Dopisano o 03:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
Lilianna - proszę Cię wypowiedz się na temat treści zawartej w tych linkach, rzuciałas kij w mrowisko i milczysz....myslę, że nie jestem jedyna, która ciekawi temat arbutyny, szkodliwosci hydrochinonu, itp
A jakie jest stężenie hydrochinonu w Pigmanormie? Niepożądane objawy uboczne zależne są od stężenia oraz długości kuracji.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-06-28 o 01:40
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 11:42   #448
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

bylam na konsultacji i probie, obsluga bardzo mila, a to juz duzy plus, wywiad chorobowy itp, wycenili mi na 500 zl /zabieg. ocena fototypu, proba lekkie ciepelko pieczenia brak, najpierw ma sciemniec, a pozniej sie rozjasnic zobaczymy, jesli cos mi to pomoze to moge sie umowic za 4 tyg, cudow nie obiecywali( typu oj tak 2 zabiegi wszystko zniknie) tylko realne mozliwosci i nie namawiali na sile tu kolejny duzy plus ogolnie wrazenie pozytywne.

jak to nic nie da zastanawiam sie nad laserem qswitch we wrocku choc to kawalek ode mnie, bo samochodu brak
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:20   #449
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:51
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:10   #450
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Drogie kobietki
Byłam 4 razy na peeling kawitacyjnym w odstępach tygodniowych, koszt jednego zabiegu wynosi 170 i muszę przyznać, że widziałam ogromną zmianę na mojej buzi. Jeśli macie lekkie przebrawienia i zaskórniki to bardzo wam to polecam.
PAMIĘTAJCIE o dobrych filtrach

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość

Nie do końca się zgadzam. W przypadku płytko położonych przebarwień więcej pozytku będziesz miała z kawitacji niż z mikro. Ultradźwieki mają szerokie spektrum działania i nie można podpinać kawitacji tylko jako peelingu powierzchownego.
Effulka jak długo masz te przebarwienia? jakiego są koloru?

---------- Dopisano o 03:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:36 ----------
Właśnie peeling bardzo zadziałał Ale bylam teraz dwa tygodnie na wczasach i dopadł mnie trądzik i narobiłam sobie ran i teraz smaruję się cepanem w poniedzialek mam mikrodermabrazję zeby 'zetrzeć' wyleczone rany które pozostawily przebarwienia. Jakie ? brązowe xD z białym środkiem nie wiem jak to wytłumaczyć - ALE gdyby nie to , to faktycznie peeling kawitacyjny rewelka. Długo nie mialam żadnych wypryskow, a teraz znowu zaczęlam dłubać jak się pojawily ale mam nauczkę bo jak wrócilam do Polski i popatrzylam w lustro to zlapałam się za głowe


MAM jeszcze pytanie... wydaje mi się że salon do ktorego chodzę jest dobry jednak .... co może się stac po źle wykonanej mikrodermabrazji ? Jakieś skutki uboczne ? Proszę o szybka odpowiedź
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2009-07-11 o 13:21
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.