Indywidualna porada odnośnie Studniówki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 13:08   #1
Patrycja19911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4

Indywidualna porada odnośnie Studniówki


Witam, jestem już na tyle zdesperowana, że postanowiłam napisać do Was mam nadzieję, że uzyskam jakąś interesującą radę. Studniówkę mam 9stycznia i mam zamiar szyć sukienkę zamiast kupować, więc jakiś jej ogólny zarys powinnam już mieć. Mój problem jest taki, że jestem okropnie chuda(47kg. na 167) mam chudziutkie nóżki, więc nie chcę ich pokazywać i myślę tylko o długich fasonach. Fryzurę będę miała w stylu retro delikatna fala na grzywce i upięcie po boku jestem blondynką. Interesują mnie sukienki dość delikatne aczkolwiek z charakterem. Myślałam o wycięciu na plecach, może jakiś wrzosowy kolor, bądź ciemny fiolet. Pokaże kilka sukienek, które mnie zaintrygowały i będę bardzo wdzięczna jeżeli Wy pochwalicie się własnym wyborem i może coś doradzicie dla mnie. Jeżeli chodzi o sukienkę Heidi Klum to chodzi mi tylko o krój góry, materiał byłby raczej satynowy pod piersiami byłby pas z ciemnymi kamyczkami, który przecinałby dekolt na plecach. Hmm jak Wam się podoba?
Patrycja19911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.