Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 14:59   #721
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Allesi oczywiście że jest sens Myślisz że ta maść wnika tak głęboko ? Uwierz mi że firmy kosmetyczne dały by się "zabić" aby ich maści, ,maski, kremy wnikały tak głęboko. Twoja maść zostają na warstwie rogowej naskórka i nigdzie więcej nie udaje jej się wniknąć a przypomnę że sam naskórek ma 5 warstwa a później tkanka podskórna i skóra właściwa
Bierz kobieto i nie martw się że przesadzisz
Dzięki, w takim razie niedługo wybieram się po ten cynk do apteki

EDIT: Kosmetyczka zapisała mnie na oczyszczanie manualne. 90 zł zapłacę za to oczyszczanie+algi. Z innymi łagodzącymi maseczkami 70zł. I samo oczyszczanie trwa 15-20 minut. Myślałam, że dłużej. Oczywiście cieszę się nawet, że długo mnie nie będzie męczyć, ale w ciągu 20 minut chyba niewiele zdziała?

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2009-12-09 o 15:51
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 06:43   #722
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Kosmetyczka zapisała mnie na oczyszczanie manualne. 90 zł zapłacę za to oczyszczanie+algi. Z innymi łagodzącymi maseczkami 70zł. I samo oczyszczanie trwa 15-20 minut. Myślałam, że dłużej. Oczywiście cieszę się nawet, że długo mnie nie będzie męczyć, ale w ciągu 20 minut chyba niewiele zdziała?
Samo oczyszczanie po rozpulchnianiu może trwać 20 minut, bo taki jest standardowy czas. Chodź czasem się go wydłuża jak jest jeszcze dużo do zrobienia a skóra nadal jest rozpulchniona i można na niej pracować. Chodzi o to że po około 20 minutach pory skóry samoczynnie się obkurczają i coraz ciężej jest oczyścić zaskórniki.
Ale cały zabieg oczyszczania z maskami to u mnie trwa od 2.5-3 godzin.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:20   #723
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Właśnie wróciłam od kosmetyczki. Cerę mam teraz świetną, taką gładką i w ogóle. Na nosie miałam pełno zaskórników, teraz też jest pare, ale nie takie duże. Kosmetyczka bradzo miła. Tak się ciesze, że do niej trafiłam.

A, i powiedziała mi, że mam cere mieszaną. A ja zawsze myślałam, że mam tłustą i takie kosmetyki do niej kupowałam. Zresztą wszytsko wskazywało na to, że mam tłustą. A tu 'do tlustej ci daleko'

Nie spodobał mi się tylko puder na koniec. Ja tam nie lubię takich rzeczy używać, bo po nich moja cera wygląda jeszcze gorzej.

Generalnie to jestem zadowolona I cały czas czuję ten piękny zapach skóry

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:23
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:57   #724
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

a na czym bylas?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 21:30   #725
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

oczyszczanie manualne. nie było aż tak strasznie jak myślałam.

I nie wiem czy może to był jakiś salon z nowoczesnym sprzętem czy co, ale na koniec do dezynfekcji pani mi takim brzęczącym urządzeniem po twarzy jechała. Niby to wydzielało azot, czy jakoś tak
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 07:09   #726
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

allesi cieszę się że trafiłaśw dobre ręce A to co Pani Ci jeżdziła po oczyszczaniu po twarzy to tzw. darsonwal. Stare urządzenie ale bardzo dobrze działą na skórę. Gdzieś w poprzedniej mojej wypowiedzi jak opisywałam schemat oczyszczani twarzy był podany że często nie jest wykorzystywany a szkoda.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 22:56   #727
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

O kurczę, zupełnie zapomniałam o tym wątku.

Co do pytania Lowczyni - miałam mikro diamentową. I w sumie później jeszcze zauważyłam, że mi owa mikro ładnie drobne zmarszczki pod oczami wygładziła. Teraz myślę o manualnym i kwasach, ale to już jak ten cały szał Sylwestrowy minie i panie Kosmetyczki ochłoną lekko po nawale pracy.
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 23:17   #728
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Ja od x czasu zastanawiam sie nad pojsciem na oczyszczanie do kosmetyczki,ale..nie wiem na co sie zdecydowac - oczyszczanie manulane czy kawitacja?Kolezanka majaca salon kosmetyczny,u ktorej robilam keidys paznokcie zaproponowala mi peelind kawitacyjny,ale z tego co wyczytalam powyzej to z czarnymi kropami powinnam raczej zdecydowac sie na manualne No i ciagle obawiam sie czerwonej buzi i plam po takim oczyszczaniu
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 08:03   #729
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Kawitacyjny nie poradzi sobie z wagrami
Za to fajnie rozjasnia, wygladza, nawilza, ta buzia jest taka czysta

Jak pojdziesz do dobrej kosmetyczki to nie bedziesz miala czeronej buzi, ja bylam na kawitacyjnym a potem mialam manualne (delikatnie na brodzie), pani nalozyla mi maseczki itp i nie mialam zadnych sladow.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 08:21   #730
InnaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Sory ,że się wtrącam ,ale ....
Mam 14 lat nie mam tak dużo pryszczy ,ale zaskórniki to jakieś moje fatum . Mam bardzo dużo na nosie i zaczynają mi się robić na czole i brodzie.Czy uważacie ,że powinnam iść z tym do kosmetyczki czy jestem za młoda ? A i jak nie mam iść do kosmetyczki to jakie suplementy mam zażywać na razie biorę Dromin .
InnaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 08:48   #731
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

ja bym jeszcze poczekala z wicytami u kosmetyczki, Twoje niespodzianki cery itp to pewnie przyczyna hormonow, wiec watpie ze zabiegi u kosmetyczki pomoga
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 13:21   #732
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja bym jeszcze poczekala z wicytami u kosmetyczki, Twoje niespodzianki cery itp to pewnie przyczyna hormonow, wiec watpie ze zabiegi u kosmetyczki pomoga
ja na jej miejscu bym zaczela chodzic.nie ma na co czekac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 21:30   #733
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Kawitacyjny nie poradzi sobie z wagrami
Za to fajnie rozjasnia, wygladza, nawilza, ta buzia jest taka czysta

Jak pojdziesz do dobrej kosmetyczki to nie bedziesz miala czeronej buzi, ja bylam na kawitacyjnym a potem mialam manualne (delikatnie na brodzie), pani nalozyla mi maseczki itp i nie mialam zadnych sladow.
W takim razie chyba w końcu zbiorę się w sobie,przejrzę strony salonów w moim mieście i pójdę
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 06:58   #734
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

idz idz
ja tez musze sie wybrac, tylko zostal zamkniety salon do ktorego chodzilam i nie wiem gdzie teraz isc
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 22:14   #735
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Wlasnie u mnie tez tych salonow-gabinetow kosmetycznych jak mrowek i nie wiem na co sie zdecydowac chyba wybiore ten najblizej domu..

Z ich oferty: peeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne + ampułki+ jonoforeza, maska i cena 150zl.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam

Edytowane przez witch_18
Czas edycji: 2009-12-26 o 22:20
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 06:54   #736
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Z ich oferty: peeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne + ampułki+ jonoforeza, maska i cena 150zl.
Powiem szczerze że pierwszy raz spotykam się aby przed oczyszczaniem manualnym zrobić peeling kawitacyjny? Wszystkie moje koleżanki kosmetyczki jeśli już łączą te dwie metody oczyszczania zaczynają od demakijażu, potem peeling do odpowiedniego rodzaju cery (enzymatyczny, ścierny), na to maską rozpulchniająca, oczyszczanie manualne, kawitacyjne, darsonwal, maska ściągająca, ampułka wtłoczona sonoforezą, maska algowa i krem.

InnaN ja radze się wybrać do kosmetyczki, zwłaszcza jeśli masz stany ropne. Aby potem nie zostały Ci ślady.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:57   #737
candice30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

a ja mam na czole pełno takich małych grudek, których niczym nie można usunąć. nawet nie da się ich wycisnąć. od pewnego czasu zastanawiam się nad oczyszczaniem manualnym u kosmetyczki. jak myślicie? powinnam iść?
candice30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:09   #738
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

hej,
czy ktos moglby mi polecic na jakis zabieg najlepiej sie udac, jezeli moj glowny problem to zaskorniki na nosie ( chociaz juz troszke mniej, uzywam toniku BHA 2% z BU) i troche blizn potradzikowych na policzkach, ale jakichs bardzo glebokich. do wyboru mam mikrodermabrazje, peeling migdalowy,glikolowy, kawitacyjny, kawitacyjny plus ultradzwieki. kwasy BHA (zabieg regenracyjno dotleniajacy) albo zwykle oczyszczanie twarzy. mysle o kawitacyjnym plus ultradzwieki, ale nie znam sie na tym za dobrze wiec nie wiem czy to bedzie najlepsze
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:55   #739
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Na zaskórniki to raczej oczyszczanie manualne najlepsze.(zresztą możesz jeszcze się kosmetyczki w salonie podpytać ) Kawitacja oczyści tylko 'zewnętrzną' warstwę.
A z tego co wiem, to kawitacja to nic innego jak ultradźwięki.

Co do tych zaskórników - czy to możliwe, żeby pozbyć się wszystkich zaskórników z nosa przy powiedzmy 2-3 zabiegach? (a naprawdę jest ich sporo). I zauważyłam, że niektórzy na nosie mają małe dziurki. Pewnie w tym miejscu były wągry, każdej osobie po pozbyciu się ich zostają takie ślady? (troszkę mnie to przeraża. )

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2009-12-28 o 12:56
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 17:42   #740
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Powiem szczerze że pierwszy raz spotykam się aby przed oczyszczaniem manualnym zrobić peeling kawitacyjny? Wszystkie moje koleżanki kosmetyczki jeśli już łączą te dwie metody oczyszczania zaczynają od demakijażu, potem peeling do odpowiedniego rodzaju cery (enzymatyczny, ścierny), na to maską rozpulchniająca, oczyszczanie manualne, kawitacyjne, darsonwal, maska ściągająca, ampułka wtłoczona sonoforezą, maska algowa i krem.
Hmm w takim razie zapytam przed umówieniem się na wizytę w jakiej kolejności to dokładnie przebiega

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Co do tych zaskórników - czy to możliwe, żeby pozbyć się wszystkich zaskórników z nosa przy powiedzmy 2-3 zabiegach? (a naprawdę jest ich sporo). I zauważyłam, że niektórzy na nosie mają małe dziurki. Pewnie w tym miejscu były wągry, każdej osobie po pozbyciu się ich zostają takie ślady? (troszkę mnie to przeraża. )
A właśnie,bo to mało fajna wizja..
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:36   #741
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Na zaskórniki to raczej oczyszczanie manualne najlepsze.(zresztą możesz jeszcze się kosmetyczki w salonie podpytać ) Kawitacja oczyści tylko 'zewnętrzną' warstwę.
A z tego co wiem, to kawitacja to nic innego jak ultradźwięki.

)
jestes pewna? bo w sumie wydaje mi sie to dziwne, bo skoro to mialoby byc to samo, to po co by pisali dwa razy to samo? ( te nazwy wzielam z ich cennika)
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:41   #742
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

No tak, możesz jeszcze poczekać, aż ktoś inny się wypowie, ale np.

Kawitacja ultradźwiękowa - zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry.
Cytat:
Napisane przez Wikipedia
Kawitacja ulltradźwiękowa
Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Peeling ultradźwiękowy poprawia wygląd skóry.
Nie chcę Cię w błąd wprowadzić, ale wg mnie to jest to samo.

Cytat:
Napisane przez Beata (moderator wizazu)
Kawitacja, peeling ultradźwiękowy, peeling kawitacyjny - to są nazwy tego zabiegu.Ja wykonuję ten zabieg w moim Studio i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Jest to zabieg przeznaczony dla każdego typu cery - toloeruje go nawet skóra bardzo wrażliwa i naczynkowa, można wykonywać kawitację także dla cery trądzikowej(po konsultacji z dermatologiem).
Nie jest to niestety zabieg ,który całkowicie zastąpi oczyszczanie manualne,nie usunie się tą metodą zaskórników ,tylko niektóre ,te płytko usadowione udaje się usunąć szpatułką ultradźwiękową.
Ale po zabiegu skóra jest ładniejsza, jest jaśniejsza,czyściejsza,gł adsza i bardzo miła w dotyku. Zabieg można robić raz w miesiącu i przedłuża to okresy między tradycyjnymi oczyszczaniami. Peeling kawitacyjny sprawia ,że zrogowaciałe komórki naskórka są usuwane,przyspiesza się odnowa naskórka.
Polecam ten zabieg gdyż jest naprawdę korzystny dla skóry a przy tym nie ma żadnych nieprzyjemnych odczuć.
Jest to także świetny dodatek do tradycyjnego oczyszczania.
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:49   #743
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

allesi wyglada ze faktycznie to to samo. dziwne. nie mniej jednak dziekuje za odpowiedz
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 09:11   #744
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Dziewczyny do peelingu kawitacyjnego wykorzystuje się fale ultradźwiękową ale tą samą falę można użyć do wtłoczenia ampułki w głąb skóry i wtedy nazywa się to sonoforezą. Jestem kosmetyczką ale skończyłam też fizjoterapię.
Gryzeldaa jeśli twój główny problem to zaskórniki to radzę oczyszczanie manualne, albo połączone z kawitacyjnym. Co do kwasu to migdałowego najlepiej się sprawdza przy cerze przesuszonej i zniszczonej nadmiernym opalaniem (można go stosować cały rok). Kwas glikolowy przeważnie n zmarszczki. Ale ogólnie działanie kwasów powoduje między innymi zmniejszenie wydzielania się łoju w skórze.

O peelingu kawitacyjnym pisałam parę stron wcześniej bardzo wyczerpująco
allesi co do zaskórników na nosie to oczywiście że pozbędziesz się ich w trakcie 2-3 wizycie, ale nie zapominajmy że twarz się znów z czasem zanieczyści, najprawdopodobniej będzie ich tylko mniej.
Co do "dziurek" po oczyszczaniu to po masce ściągającej pory powinny się pozamykać, chodź zdarzyło mi się w jednym przypadku ( u mojego faceta) że jeden por ma wciąż otwarty- ale widocznie to taki urok hihi
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2009-12-29 o 09:12
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:47   #745
Siwaaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 82
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witam. Ja tak odkładam i odkładam tą moją wizyte u kosmetyczni z nadzieją że może mnie tu oświecicie
Powiem tak jestem chora na punkcie wągrów!Chciałabym sie ich pozbyć raz na zawsze, ale to chyba niewykonalne.
A więc byłam kiedyś na manualnym, kilka razy na kawitacji no i efekt jest taki że wracam do domu, spoglądam w lustro i jeszcze widze- a tu jeden, a tam aaaaaaaaaaaaaa
Więc ogólnie zadowolona jedynie z odciążenia portfela
I tutaj zapytanie do Lowczyni, ale równiez do Was wszystkich czy to tak musi być? Czy kosmetyczka wszystkich niezauważyła? Czy może niektóre są tak problematyczne że ich się siłą nawet nie da usunąć?

Oraz proszę o rade, jakie zabiegi mi polecicie żebym w końcu choc na chwile była zadowolona?Co robić?
Siwaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 07:05   #746
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Siwaa21 sądzę że jesteś przewrażliwiona na 100%. Nie da się tak oczyścić buzi żeby Ci nic nie zostało jeśli masz bardzo dużo wągrów( no chyba że ktoś ma suchą cerą i problemów było mało). A to dlatego że wolno oczyszczać twarz po rozpulchnieniu około 20 minut, to na prawdę nie jest dużo jeśli ktoś ma dużo tego na twarzy Później pory się zamykają i nic z tego nie będzie. Czasem niektóre wągry są tak głęboko że może za którymś razem uda się ich usunąć i kosmetyczka nic na to nie poradzi chodźby nie wiem ile czasu je uciskała.
Ponadto nie ma żadnego zabiegu w kosmetyce którego efekt byłby na zawsze, zapomnij o tym. Dlatego np robi się serie zabiegów przeciwzmarszczkowych a potem powtarzający zabieg raz na miesiąc, albo kolejną serie za pół roku.
Tak jak brudzą Ci się dłonie, ciało tak samo zanieczyszcza się cera. Oczywiście jedni mają cera bardziej skłonna (tłustą, półtłustą, z rozszerzonymi porami) inni mniej (sucha). I każdy przypadek jest indywidualny. Myślę że bardziej może byłabyś zadowolona z efektów gdyby kosmetyczką przed oczyszczaniem zrobiła mocny peeling a po oczyszczaniu Ci twarzy manualnie doczyściła Cię jeszcze peelingiem kawitacyjnym.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 07:36   #747
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Zapisalam sie na kawitacyjny
Do innej kosmetyczki niz bylam kiedys, zobaczymy.

Tylko nie wiem czy isc na sam kawitacyjny, czy na kawitacyjny + (cos na S, sofogeneza? :P) z ampulka odpoiwednia do typu cery
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:28   #748
Siwaaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 82
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Dzięki Lowczyni spodziewałam się że tak to właśnie jest, ale lepiej się upewnić
w następnym tygodniu wybiore się na henne, więc poproszę kosmetyczke o ocenienie stanu mojej buzi i podpowiedzenie jakie zabiegi by mi mogła wykonać
Wągrow nie mam dużo bo praktycznie tylko nos, a co do peelingu to nie wiem jak to będzie bo ponoć mam cere lekko naczynkową
Siwaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:19   #749
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witam,
a więc, kilka razy w życiu miałam oczyszczanie manualne, przez tydź, dwa efekt był, ale po tym terminie trądzik wracał. Mam cerę mieszaną. Głównie strefa T. I właśnie tam był nawrót.
Ostatnio będąc u kosmetyczki na brwiach powiedziała mi, że po nowym roku mam przyjść niby koniecznie na manulane. Powiedziałam Jej, że po tym mam jeszcze gorzej, a ona, że to nic, że teraz powinno być dobrze.
Nie wiem czy iść, czy nie? Większości klientów tak mówi, żeby ich sobie zapewnić, wiem, przez to myślę, że ryzykować później znowu nawrotem chrostek. Co byście doradzały iść na to manualne, czy kawitacyjne, czy całkiem inne? Pytałam Ją kiedyś o mikroderambrazje, powiedziała, że to nie dla mnie, tylko nei wiem czy to była prawda, czy powiedziała tak przez to, że w tym saloniku tego nie wykonują...
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 16:26   #750
InnaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Jednak zdecyduję się pójść do tej kosmetyczki tylko na jaki zabieg ? Przypominam mam zaskórniki na nosie i trochę na brodzie oraz trochę pryszczy .
InnaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.