Oficerki z Diverse, warte coś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-31, 20:28   #1
Paulinak01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z mojej wyobraźni
Wiadomości: 373

Oficerki z Diverse, warte coś?


Mam pytanie do wizażanek, które miały styczność z zimowymi butami tej firmy. Otóż teraz u mnie w Białym jest przecena i można kupic te oficerki za około 80 zł. Podobają mi się, są bardzo wygodne, mają grubą podeszwę i 'misia' w środku.
Ale dziwi mnie fakt, że przy takiej cenie i takich walorach został komplet rozmiarów a panie sprzedające namawiają jak tylko mogą...
Warto je kupić? Czy może tylko pierwsze wrażenie jest takie super, a za parę tygodni rozlecą się na części?
Paulinak01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 02:21   #2
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

no to tak... miałam oficerki z tego sklepu. kupiłam je 2 lata temu. po jakimś czasie wymieniałam zamki (one były takie do połowy). a fleki to już chyba 4 mam (ale dziennie robię przynajmniej 5km może dlatego). ogólnie jakość nie powala, ale zakupione za jakieś 150zł był, skórka naturalna więc moim zdaniem nie jest tak źle. w tą zimę kupiłam tam kolejne 'zimówki' bez zamków (bo z nimi miałam największy kłopot). na razie jest okay.

widziałam te 'twoje' butki. są ze skóry naturalnej całkiem porządnie zrobione. ja bym kupiła. cenowo wychodzi jak obuwie z bazaru. a tu można zrobić reklamację jakby co. ja ich nie kupiłam ze względu na te nieszczęsne zamki.


HAPPY NEW YEAR
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 07:53   #3
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

Cytat:
Napisane przez Paulinak01 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wizażanek, które miały styczność z zimowymi butami tej firmy. Otóż teraz u mnie w Białym jest przecena i można kupic te oficerki za około 80 zł. Podobają mi się, są bardzo wygodne, mają grubą podeszwę i 'misia' w środku.
Ale dziwi mnie fakt, że przy takiej cenie i takich walorach został komplet rozmiarów a panie sprzedające namawiają jak tylko mogą...
Warto je kupić? Czy może tylko pierwsze wrażenie jest takie super, a za parę tygodni rozlecą się na części?
a w którym diversie one są? tym nowym w alfie czy na lipowej?
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 09:06   #4
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

byłam w 3 diversach u mnie na śląsku (Katowice, Rybnik, Racibórz) i były we wszystkich. więc raczej w każdym sklepie powinny być.
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:59   #5
keepawayfromfire
Raczkowanie
 
Avatar keepawayfromfire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
GG do keepawayfromfire
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

ja mam oficerki diverse juz 4 sezon i jestem z nich bardzo zadowolona. nie nadają się raczej na 20 stopniowe mrozy ale większośc zimy da sie w nich przechodzić. nie wiem o jakim mówisz modelu ale w moim suwak działa bez zarzutu. raz musiałam wymieniać fleki ale przy częstym noszeniu był to raczej normalny objaw zuzycia obuwia a nie kiepskiej jakości. no i są to buty skórzane... to naprawde zastanawiające czemu ludzie nie chcę ich kupować. jeśli sa przecenione to polecam
keepawayfromfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:27   #6
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

Ja kupiłam dwa miesiące temu te oficerki za 99zł, noszę prawie codziennie i są w bardzo dobrym stanie Są skórzane, wygodne, do wszystkiego pasują. W sumie przy zakupie nie oczekiwałam że wytrzymają jeszcze przyszłą zimę ale teraz widzę że jest to bardzo prawdopodobne.
Co do zamków - ja w Diversie urwałam dwa, ale miła Pani dała mi taką parę butów które mają zamki dobre
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:24   #7
aksa24
Raczkowanie
 
Avatar aksa24
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

Ja kupiłam swoje jakoś na początku zimy. Nie wiem, czy mówimy o tych samych. Te buty były przecenione ze wględu na brak (jak to nazwać?), tego dzyndzelka od suwaka przy jednym bucie. I od razu przy zakupie inf., że gwarancja nie obejmuje suwaka. Moja koleżanka też je kupiła ale jej zaczął puszczać suwak gdziś na wszyciu. Ogólnie polecam, bo za taką cenę skórzanych butów raczej nie znajdziemy. Ale skoro są w każym sklepie, to albo wypuscili całą wadliwą partię albo ogólnie ich buty nie są do końca ok. Mnie np. dziwczyna w sklepie uprzedziła, że właśnie w tych butach te dzyndzelki się wyrywają.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie To czuję, że JESTEM



Kocham...


http://www.suwaczek.pl/cache/f350441464.png?html

Edytowane przez aksa24
Czas edycji: 2010-01-01 o 15:26
aksa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 15:27   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

a macie może fotkę tych oficerków bo aż się zaciekawiałam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:58   #9
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

Ja mam te buty. W sklepach większość ma pourywane metalowe elementy z suwaka, mi trafiła się niewadliwa para. Nawet bez tego bym je kupiła, bo mierzyłam w sklepie używając spinacza biurowego. Od razu włożyłam do nich filcowe wkładki i są bardzo ciepłe. Mają grubą, nieśliską podeszwę. Normalnie noszę rozmiar 39, ale wzięłam 40, bo wydawało mi się, że są dość wąskie. Myślę, że mogłam wziąć 39, ale z wkładką i grubą skarpetą jest wygodnie. Mają dość wysokie podbicie. Fason ciężki i nie pasuje do wszystkiego, ale jestem zadowolona z zakupu.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 16:37   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Oficerki z Diverse, warte coś?

Cytat:
Napisane przez Meier Link Pokaż wiadomość
Ja mam te buty. W sklepach większość ma pourywane metalowe elementy z suwaka, mi trafiła się niewadliwa para. Nawet bez tego bym je kupiła, bo mierzyłam w sklepie używając spinacza biurowego. Od razu włożyłam do nich filcowe wkładki i są bardzo ciepłe. Mają grubą, nieśliską podeszwę. Normalnie noszę rozmiar 39, ale wzięłam 40, bo wydawało mi się, że są dość wąskie. Myślę, że mogłam wziąć 39, ale z wkładką i grubą skarpetą jest wygodnie. Mają dość wysokie podbicie. Fason ciężki i nie pasuje do wszystkiego, ale jestem zadowolona z zakupu.
dziękuje serdecznie za fotkę
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.