Kosmetyki mineralne Lure Beauty - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 17:51   #301
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wolę się pomęczyć.. wszystko, byle nie czuć tego okropnego, zjełczałego zapachu .. Mogę go nawet wyskrobywać z opakowania (swoją drogą, fajny pomysł z tymi dwoma różnymi dozownikami, jakie dostalam do emu )
Wlasnie wydokladnie tak bylo wyskrobywalam go nozem z butelki
Tez dostalam 2 dozowniki
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:11   #302
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Mój olej Emu też tak śmierdzi, mam opakowanie 2oz. Mailowałam w tej sprawie dosyć długo z LB, co prawda dali mi store credit ale upierają się że tylko opakowania 4oz. były zepsute a te mniejsze są wg nich ok. Uważam że coś jest nie tak skoro próbki są faktycznie bezzapachowe a to większe opakowanie śmierdzi zjełczałym tłuszczem. Wg nich to jest "slight oil smell" ale ja olejów używam i wiem jak pachną, a to jest po prostu smród zepsutego mięsa którego nie sposób znieść na twarzy...
Nie rozumiem skąd u nich te różnice między probkami a pełnowymiarowymi produktami
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:35   #303
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Eee, chciałam zamawiać dużego emu, ale widzę, że może sobie odpuszczę narazie.
Próbka była prawie bezzapachu, na forach naczytałam się , że właśnie Emu z LB jest bezzapachowe.
Bo te z innych firm to faktycznie taki zjełczały olej czy tłuste mięso.
Niekoniecznie ta wasza partia jest zepsuta tylko po prostu może z innego źródła - tego skąd biorą inne firmy
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:00   #304
boziaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

mój duży emu 2oz nie śmierdzi - w ogóle nie wyczułam od niego żadnego zapachu
konsystencja faktycznie zalezna od temp.
boziaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:11   #305
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Ja tez musze zamowic ten chwalony emu! Ostatnia wyplate na LB poswiece, ale w granicach rozsadku..
Brakuje mi strasznie multifruta a bardziej zelu do mycia twarzy.. teraz mi ciagle gule wyskakuja bo nie mam sie czym myc :P a sklepowego g.. nie tknie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:54   #306
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
jednak produkty LB nie dla mnie, zauważyłam poważne pogorszenie skóry używam Multi-Fruit Facial Day Cream i Azulen Facial Cleansing Milk - na początku mleczko mnie zachwyciło, ale po kilku razach użycia - twarz masakra a krem niestety od początku był nie zbyt przyjazny dla mojej buzi
U mnie po M-F było podobnie, ale odkryłam, że jeśli używam go maksymalnie 2x w tygodniu na noc to działa - rozjaśnia przebarwienia i generalnie cera jest ładniejsza.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:52   #307
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Hmm, mam takie niewinne pytanko, wiem, że to nie ten dział, pytałam już o to na biochemii, ale odzewu żadnego. Mianowicie mam próbkę kremu Raya Microdermabrasion i zastanawiam się nad jego używaniem będąc w ciąży. Czy można, jak myślicie?
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 00:41   #308
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Czy mi się wydaje czy staniała wysyłka z LB?
Właśnie wrzuciłam do koszyka kontrolnie Azulena i 'First-Class Mail International Package' wynosi 4,96$ , przy 3 azulenach i 3 multi-fruitach wynosi 13,48$(przy czym wartość zamówienia to 103,14$)
Wcześniej dużo drożej to wychodziło
Kto ze mną zamawia? Mam ochotę na dużego azulena
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:19   #309
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez marylisek Pokaż wiadomość
Hmm, mam takie niewinne pytanko, wiem, że to nie ten dział, pytałam już o to na biochemii, ale odzewu żadnego. Mianowicie mam próbkę kremu Raya Microdermabrasion i zastanawiam się nad jego używaniem będąc w ciąży. Czy można, jak myślicie?
Na którymś z wątków pamiętam że ktoś już o mikrodermabrazję pytał, chyba na naturalnej pielęgnacji albo na silk naturals
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 11:42   #310
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Hej, faktycznie staniała Całość za moje zamówienie wynosiła 36$, a teraz się zmieniło na 34
agusia_1 a Ty z W-wy?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:22   #311
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje czy staniała wysyłka z LB?
Właśnie wrzuciłam do koszyka kontrolnie Azulena i 'First-Class Mail International Package' wynosi 4,96$ , przy 3 azulenach i 3 multi-fruitach wynosi 13,48$(przy czym wartość zamówienia to 103,14$)
Wcześniej dużo drożej to wychodziło
Kto ze mną zamawia? Mam ochotę na dużego azulena
kurczę, a nie mogli tego wczesniej zmienic?
gdy zrobiłam duże zamówienie napisałam do nich, że chętniej bym zamawiała częśćiej, gdyby nie ogromne koszty wysyłki, które rosną w szalonym tempie po dodaniu czegokolwiek do koszyka i ze to nieco zniechęca do zakupu większych i cięższych produktów jak balsamy i duże opakowania kremów.
Zaraz wejdę sobie na stronę i wrzucę do koszyka to, co pozamawiałam i zobaczymy, ile teraz mi wyjdzie..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 12:47   #312
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Dziewczyny az poszlam sprawdzic moj Emu. Rzeczywiscie on smierdzi jakos tak dziwnie w porownaniu do probki ktorej w ogole nie czuc.

Mam 4oz, ale go jeszcze nie uzywalam bo mialam inne rzeczy do wyprobowania i tak jakos stal sobie z boku. Poza tym szczerze mowiac myslalam, ze tak ma 'pachniec', a teraz czytajac wasze wypowiedzi zaczynam sie zastanawiac czy on nie jest zepsuty .

Myslicie, ze jest sens do nich pisac? Zamawialam na poczatku stycznia, wiec wlasciwie juz z dobry miesiac minal..

A i czy moge go uzywac czy lepiej wywalic? .
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:52   #313
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Ooo to jak stanialo to za pare dni bede zamawiac Musze na tip top żel do mycia i krem, moze sprobuje inny niz MF bo za malo mnie nawilza, choc z drugiej strony tak sobie wczoraj myslalam.. po jakiego grzybka kupowac krem ktory ma wiele skladnikow i zawsze ma jakies takie cos jak gliceryna, caprylic itp.. jak mozna kupic ta frakcje sojowa i rownie dobrze sie nawilzyc minimalistycznym "składem" - skladnikiem?

Chce jakas maseczke wyprobowac tez.. aaa dawac wyplate a jeszcze zwrot z pitka..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 22:08   #314
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
Dziewczyny az poszlam sprawdzic moj Emu. Rzeczywiscie on smierdzi jakos tak dziwnie w porownaniu do probki ktorej w ogole nie czuc.

Mam 4oz, ale go jeszcze nie uzywalam bo mialam inne rzeczy do wyprobowania i tak jakos stal sobie z boku. Poza tym szczerze mowiac myslalam, ze tak ma 'pachniec', a teraz czytajac wasze wypowiedzi zaczynam sie zastanawiac czy on nie jest zepsuty .

Myslicie, ze jest sens do nich pisac? Zamawialam na poczatku stycznia, wiec wlasciwie juz z dobry miesiac minal..

A i czy moge go uzywac czy lepiej wywalic? .
Napisać nie zaszkodzi bo sami się przyznali że jakaś partia opakowań 4oz była zepsuta. Podaj im w mailu numer partii który jest na spodzie.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:06   #315
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, faktycznie staniała Całość za moje zamówienie wynosiła 36$, a teraz się zmieniło na 34
agusia_1 a Ty z W-wy?

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
kurczę, a nie mogli tego wczesniej zmienic?
gdy zrobiłam duże zamówienie napisałam do nich, że chętniej bym zamawiała częśćiej, gdyby nie ogromne koszty wysyłki, które rosną w szalonym tempie po dodaniu czegokolwiek do koszyka i ze to nieco zniechęca do zakupu większych i cięższych produktów jak balsamy i duże opakowania kremów.
Zaraz wejdę sobie na stronę i wrzucę do koszyka to, co pozamawiałam i zobaczymy, ile teraz mi wyjdzie..
Weź mi nawet nic nie mów Też ostatnio robiłam duże, baardzo duże zamówienie z Lure i kombinując jak to obejść zamówiłam to do kolegi TŻ-ta do Stanów, a on miał to przez kogoś podać do PL (wtedy bym szybko to miała u siebie) niestety w międzyczasie okazało się że kolega postanowił wysłać to wszystko paczką do PL ze swoimi rzeczami w ten oto piękny sposób minął miesiąc od zamówienia a on jeszcze tego nie wysłał a ja jeszcze nic nie mam Nigdy więcej takiego kombinowania
Najgorsze że do siebie też się boję zamawiać przez ginące przesyłki I bądź tu człowieku pięknym

Cathy, przyznaj się ile mniej Ci wyszło?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:14   #316
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

no i nie dla mnie pielęgnacja LB Bio-Effective Night Cream uczulił mnie, po nocy na lini żuchwy tak mnie swędziła skóra, myślałam że się wścieknę no i na nic MF i Bio-Effective i jeszcze głupia zamówiłam próbkę kremu z witaminą c
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:35   #317
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Czy któraś maniaczka ma już krmik z vit.C ,jeżeli tak to błagam o recenzje
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:37   #318
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

mam i jest super w sensie nawilżenia - efekt jest podobny do bio-hydrating, czyli lepsze nawilżenie niż po m-f i azulenowym, ale równocześnie pozostawia leciutką warstewkę (co moja cera akurat baaaardzo lubi ), co do rozświetlenia to się nie wypowiem bo używam serum z wit C więc trudno mi oddzielić efekty
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:57   #319
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

ja tez mam juz druga probke i bardzo lubie ten krem. na dzien uzywam azulena, na noc wlasnie vitaplex c na zmiane z placenta. czasem dodaje dwie kropelki oleju z tamanu.
multi fruit jest za cienki dla mnie, bio effective night - byl fajny ale jakos nie zachwycil mnie na tyle zeby zamowic kolejne sample. natomiast bio hydrating jest podejrzany o zapchanie wiec go odstawilam na razie. wreszcie mam gladka buzke i nie che eksperymentowac . moim zdecydowanym ulubiencem jest enzymatyczny peeling z ananasa i na drugim miejscu jesli chodzi o maseczki - bio sulfur mask.
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 21:18   #320
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Dziękuje dziewczyny ,teraz to już na pewno się nie powstrzymam
a tak długo prowadziłam wewnętrzną walkę powtarzając: nie potrzebujesz tych kremów ,nie potrzebujesz tych kremów...

Cathy u ciebie na blogu zobaczyłam takie coś truskawkowo-arbuzowe co to za cudeńko?
Mam nadzieję że jak potestujesz to podzielisz się wrażeniami

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2010-02-12 o 14:54 Powód: post pod postem
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:38   #321
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Ale to chyba z innej firmy, slodko wyglada..
Kasiu, a paczuszke ode mnie dostalas wreszcie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:13   #322
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Właśnie doszło moje zamówienie z LB
Szło równo tydzień.
Mój Emu niestety też capi starym olejem. Na razie użyłam na nadgarstku, jeśli nic mnie nie podrażni to jednak odważę się użyć na twarz, ale ten zapach
W gratisie, cień, znów cegła krem dla mężczyzn po goleniu, TŻ się ucieszy (ostatnie mydełko Old Spice, które też mu dałam, bardzo mu przypadło do gustu, twierdzi, że jest świetne do twarzy), próbkę masełka Shea Light Blue no i kosteczkę do kominka o zapachu rumowej tarty w każdym razie za słodka. Próbki podkładów, wszystkie jak jeden mąż różowe świnki, ja nie wiem jak zamawiałam, nie patrzyłam na opisy. Duży MF, jest dokładnie taki sam jak w próbce więc, ok
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:27   #323
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Cathy u ciebie na blogu zobaczyłam takie coś truskawkowo-arbuzowe co to za cudeńko?
Mam nadzieję że jak potestujesz to podzielisz się wrażeniami
nie arbuzowe ani truskawkowe, ale różane I to z Heavenly Naturals
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ale to chyba z innej firmy, slodko wyglada..
Kasiu, a paczuszke ode mnie dostalas wreszcie?
tak
I lać będę, jeżeli w piątek się zobaczymy, więc ostrzegam i zaraz nasmaruję PW

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Właśnie doszło moje zamówienie z LB
Szło równo tydzień.
Mój Emu niestety też capi starym olejem. Na razie użyłam na nadgarstku, jeśli nic mnie nie podrażni to jednak odważę się użyć na twarz, ale ten zapach
W gratisie, cień, znów cegła krem dla mężczyzn po goleniu, TŻ się ucieszy (ostatnie mydełko Old Spice, które też mu dałam, bardzo mu przypadło do gustu, twierdzi, że jest świetne do twarzy), próbkę masełka Shea Light Blue no i kosteczkę do kominka o zapachu rumowej tarty w każdym razie za słodka. Próbki podkładów, wszystkie jak jeden mąż różowe świnki, ja nie wiem jak zamawiałam, nie patrzyłam na opisy. Duży MF, jest dokładnie taki sam jak w próbce więc, ok
moje Lure też doszło w tydzień.. tylko II częsci coś nie widać. Chyba zaraz do nich napiszę, ale nie wiem, czy to nie za wcześnie jeszcze ich atakować

Ja do emu się nie przekonałam do tej pory. Naprawdę probowałam. I zmrożony i olejem z pestek śliwki pachnącym marcepanem i nic. Nie mogę i już. Co prawda po zmieszaniu z ZZ z EGM czuć głownie ZZ, ale zrobiłam mieszankę z ostatnich kropli ZZ i się skonczył. Z dwojga złego wolę zapach ZZ niż emu...
I nie wiem, czy chce mi się dalej kombinować..
Niedługo testy z olejkami i jak nic nie przykryje tego smrodu, trudno, ląduje w koszu. Na powtórkę z odruchu wymiotnego nie mam ochoty (nałożenie emu na twarz zakończyło się u mnie stanem bliskim nie powiem czego)

rumowa tarta? Hmm...chyba to lepsze od tych nieszczęsnych zielonych jabłuszek i pumpkin pie, które ja dostaję

Agusia - zabrakło mi cierpliwości, by to wszystko raz jeszcze do koszyka wrzucać i sprawdzać.. Jednak za dużo tego było

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-02-09 o 13:28
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:52   #324
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
rumowa tarta? Hmm...chyba to lepsze od tych nieszczęsnych zielonych jabłuszek i pumpkin pie, które ja dostaję
taaa coś tam rum coś tam toffee, nie potrafię tych tart porządnie nazwać.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:25   #325
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Dziewczyny jestem slepa czy nie ma trial size(małych op.) pielęgnacji twarzy?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:24   #326
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem slepa czy nie ma trial size(małych op.) pielęgnacji twarzy?
Są są, ale pozmieniali coś
bierzesz na gorze Skin care i jak sie rozwija lista to drugie od gory - skin care trial sizes i tam jest lista i mozna powrzucac

moim zdaniem trochę niewygodnie teraz...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:19   #327
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Kurcze, nie podoba mi się ta nowa organizacja na stronie LB - strasznie zamotali z tymi próbkami
Czy Wam też lista próbek facial skin care pojawia się dopiero po wrzuceniu do koszyka?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:25   #328
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Są są, ale pozmieniali coś
bierzesz na gorze Skin care i jak sie rozwija lista to drugie od gory - skin care trial sizes i tam jest lista i mozna powrzucac

moim zdaniem trochę niewygodnie teraz...
Dziękuje wreszcie znalazłam
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:09   #329
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Przetrząsnęłam cały wątek i wiem, że parę z Was ma doświadczenia z tonikiem aha/bha- i w tym miejscu mam właśnie pytanie do dziewczyn, czy z perspektywy czasu i po długim używaniu możecie go polecić?byłabym wdzięczna za opinię
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:10   #330
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty


dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie lubią LureBeauty podaję stronę, gdzie można kupić dokładnie takie same produkty w zbliżonych cenach (takich sklepów jest kilka, ale większość, które znalazlam mają jakieś kosmiczne ceny albo produktów albo wysyłek)
Na stronie dostępne m.in. a

http://www.apiderm.com/apiderm-skin-...list-store.htm

nie wiem tylko, jak z wysyłką do Polski, bo przerzuca od razu do paypala i każe mi płacić.
Gdyby ktoś znalazł inne źródło, w którym te kosmetyki są dostępne, proszę o info, bo coś ostatnio mi się LureBeauty nie podoba a ich kosmetyki bardzo lubię

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-02-15 o 13:18
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.