"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 23:05   #1231
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wg Was pasuje grafit/szarosc do brazowych oczu?
Jak najbardziej

Emalio jestem- ogladam na bierzaco. Piekne te ostatnie. Tzn wszystkie piekne, ale tam taki klimat.... Młoda- hiena cmentarna
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-03-09 o 23:08
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:07   #1232
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Młoda a wy zamawiacie on-line??

Gioseppe ja kocham polskie morze,tam jest taki specyficzny klimat,te wydmy,te promenady,juz czuje zapach znad morza,slysze jego szum i czuje te choinki na wydmach
ach

co do kolorystyki to najlepiej specjalistka ktoras z naszych tutaj poradzi prawda ??choc mi sie wydaje,ze tak
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:12   #1233
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Młoda a wy zamawiacie on-line?
Wy? Ja nie jestem w ciazy .
Tak on-line. Najpierw dostaje od nich oferte poczta, np tak jak teraz miałam prawie wszystko za poł ceny. W poczcie jest kod promocyjny- wpisuje go na ich stronie i juz, albo odpowiadam listownie wypełniajac formularz.
Szybko sie teraz uwineli- zamowiłam w niedziele, a dzis juz paczka
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:17   #1234
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

napisalam wy hehe bo jeszcze Kasia pisala,ze cos zamawiala
wybacz mi
jesli czujesz ,ze chcesz byc mamusia to powtorze jesli chcesz raz jeszcze ci tego wlasnie zyczac

dobrze,ze oglada choc jedna niezmordowana
oj tak,klimat jest super,tez kocham to miejsce i wracam tam czesto

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

kochanie a to polska stonka?jesli tak to poprosze o linka
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:18   #1235
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
tez mi sie tak wydaje a dzisiaj kolezana na sile przekonywala mnie, ze abolutnie.
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:18   #1236
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez kkaska86 Pokaż wiadomość
super masz brzuszek a ja właśnie wyczytałam na jednym forum że spalają tłuszcz i rzeźbią a na innym znowu że nie spalają i tylko rzeźbią i bądź tu mądra no może mi coś pomoże aż taki otłuszczony to on chyba nie jest dzisiaj dopiero pierwszy dzień a umieram z bólu.. ciekawe co będzie jutro

w rowerku zepsuło mi się, a właściwie starło takie coś co wygląda jak nakrętka i łączy pasek przechodzący z dużego koła na mały :/ nie wiem gdzie ja takie coś znajdę że też ja totalna idiotka nie wiedziałam że w trakcie pedałowania nie zwiększa się natężenia liczę na TŻ

też mam Canona ale trzeba się namęczyć żeby odpowiednio ustawić na manualu :/ no i ta instrukcja w pdf-ie mnie dobija... ciężko im wydrukować ?
Dobry Wieczór DziewczynyNie jestem tu stałym gościem,nadrobic Was i nadążyc za Wami bardzo ciężko,zwłaszcza jeśli człowiek w pogoni za czasemObecnie praktyka,szkola,egzamin próbny,obowiązki rózne....Poczytałam ciutkę,oglądnęlam wasze śliczne zdjęcia,wszystkiego nie ogarnę,ale co do pytania o aerobiczną 6 weidera mogę odpowiedziec na swoim przykładzie.Kiedyś w trakcie odchudzania po 2-ej ciąży ,postanowiłam podjac się cwiczeń i zrealizowałam plan,42 dni zaliczone,mój brzuch byl dośc mocno zaokrąglony,ale po 2 tygodniach widzialam efekty,centymetrów ubywało,oprócz cwiczeń stosowalam diete,jadłam normalnie ale zdrowo i przestalam słodzic,w 42 dni straciłam 6 kg a w pasie i talii ubyło mi po 8 cm,jednak do dzisiaj żałuje tych cwiczeń,robiłam je od zaraz,bez wcześniejszego przygotowania mięsni,cwiczenia są bardzo trudne i obciążające kręgosłup,pól roku później wysunał mi sie dysk z kręgu i niestety tak już zostanie,przypuszczam,ze to mogla byc jedna z przyczyn,ale rok rehabilitacji i wyszlam z tego jak narazie jest do zniesienia,ale mode się aby nie bylo nawrotu rwy kulszowej.Uważajcie na swój kregosłup przy tych cwiczeniach,może nie wszyscy tak maja,ale ja zaplaciłam surowo.

Aktualnie miesiac jestem na diecie Dukana,bo po roku bezruchu i zażywania tabletek przybralam,jednakże nie moge cwiczyc a o brzuszkach mogę zapomniec,stosuje diete białkową i jestem zachwycona jej efektami,polecam książke "Nie potrafie schudnąc"oj jeszcze długa droga przedemna,nadwage mam spora.trzymajcie kciuki,już jestem lżejsza o ponad 6 kg

Emalio jakie cudne zdjęcia,super,że tyle juz widziałas pięknych miejsc.

gioseppe ja z rodzinką w tym roku też wybieram sie nad polskie morze,w tamtym roku też byłam,a co do brązowych oczek to myślę,że szarości jak najbardziej pasują do brązowych oczu

Robiłyśmy ostatnio analizy kolorystyczne w szkole i to wcale nie jest takie proste

Młoda pozdrawiam
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:19   #1237
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Gioseppe ja kocham polskie morze,tam jest taki specyficzny klimat,te wydmy,te promenady,juz czuje zapach znad morza,slysze jego szum i czuje te choinki na wydmach
ach

co do kolorystyki to najlepiej specjalistka ktoras z naszych tutaj poradzi prawda ??choc mi sie wydaje,ze tak
ja kocham jak nie ma deszczu przez caly urlop reszta nie ma wiekszego znaczenia

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

w tym roku jeszcze bardziej sie ciesze ze jedziemy bo spedzimy tam az 3 tygodnie
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 23:21   #1238
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Wy? Ja nie jestem w ciazy .
Ja co prawda nie w temacie, ale ten tekst mnie rozwalił!
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:21   #1239
kkaska86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 543
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emalio ja zamawiałam lata temu i to chyba z jakiegoś dodatku do gazety , kiedyś w centrum Bytomia był ich sklep ale czy jeszcze jest tego nie wiem

a za te zdjęcia to Ci się baty należą bo teraz spać nie będę tak Ci tych Stanów zazdroszczę :P to moje marzenie żeby tam pojechać na jakieś 2-3 miechy i zahaczyć o Karaiby choćbym się miała zadłużyć to i tak tam pojadę a co ! (a właściwie polecę )
__________________
Nowoczesna kontrola dostępu dla firm

Świetlówki pełnospektralne alternatywą słońca!

Restauracja Katowice - City Rock - najlepsza pizza w mieście!
kkaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:22   #1240
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
napisalam wy hehe bo jeszcze Kasia pisala,ze cos zamawiala
wybacz mi
jesli czujesz ,ze chcesz byc mamusia to powtorze jesli chcesz raz jeszcze ci tego wlasnie zyczac

dobrze,ze oglada choc jedna niezmordowana
oj tak,klimat jest super,tez kocham to miejsce i wracam tam czesto

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

kochanie a to polska stonka?jesli tak to poprosze o linka
Spoko, ja zartuje. Mamusia to ja chce byc, ale na razie nie moge, juz o tym pisałam kiedys...
I nie mam Ci czego wybaczac
Strona niemiecka niestety, tzn tam gdzie zamawiam bo niemieckie YR robi swietne promocje.
Ale maja tez polska jak chcesz poogladac co tam ciekawego- http://www.yves-rocher.com.pl/
A tu niemiecka- http://www.yves-rocher.de/control/main. Tam sa te kosmetyczki co dostałam- te pomaranczowe
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:26   #1241
kkaska86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 543
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Basiu a ja na jakimś forum sportowym sobie wyczytałam że ta 6 to dla początkujących będę uważać na kręgosłup
książkę Ducana miałam niedawno w ręce, kumpela mi też polecała ją ale że ja przed ślubem mam mnóóóóóóóstwo wydatków a ta dieta do tanich nie należy niestety to sobie ją ewentualnie zafunduję później póki co ruch i w miarę zdrowe odżywianie
3mam kciukasy za Ciebie
__________________
Nowoczesna kontrola dostępu dla firm

Świetlówki pełnospektralne alternatywą słońca!

Restauracja Katowice - City Rock - najlepsza pizza w mieście!
kkaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 23:26   #1242
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
tez mi sie tak wydaje a dzisiaj kolezana na sile przekonywala mnie, ze abolutnie.
Nie słuchaj- poogladaj filmiki na YT, czy nasze wizazanki.

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie w temacie, ale ten tekst mnie rozwalił!
No tak mi sie jakos napisało

Basiu pozdrawiam
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:28   #1243
kkaska86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 543
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

aha no i zapomniałabym z tego rozmarzenia się o wycieczkach życzyć Wam kolorowych snów, tych niegrzecznych też

do jutra babeczki
__________________
Nowoczesna kontrola dostępu dla firm

Świetlówki pełnospektralne alternatywą słońca!

Restauracja Katowice - City Rock - najlepsza pizza w mieście!
kkaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:28   #1244
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

kkaska86 TŻ na pewno coś poradzi na rowerek, nic się nie martw P.S. Wypróbuj dietę ABS pana D. Zinczenko

emalio
cudne fotki i widzę moje rejony Też miałam okazję spędzić parę miesięcy w Irlandii i rzeczywiście - Ring of Kerry jest niesamowite Poza tym muszę przyznać, że zazdroszczę Ci skóry Opalasz się na cudny brązik

Basiu, możesz mi powiedzieć jak to się stało, że dowiedziałaś się o tym dysku? W sensie bolał Cię kręgosłup czy jakie miałaś objawy? Pytam poważnie, bo od tygodnia nie mogę doleczyć mięśnia po prawej stronie na dole pleców i zaczęłam się trochę martwić, że to może być właśnie rwa kulszowa czy coś takiego
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-03-09 o 23:29
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:35   #1245
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emalio piekne zdjecia i piekne miejsca ! a te zdjecia z Irlandii najbardziej mnie urzekly, ale tylko dlatego ze to taki "nieoklepany" temat...no bo kazdy widzial na zjdeciach piramidy czy palmy w Hiszpanii ale taki cudnych widokow jak na tych ostatnich zdjeciach to ja nie widzialam jeszcze Swietna z Was rodzinka
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:40   #1246
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ja tez ide spac. Dobranoc wszystkim
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:43   #1247
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez kkaska86 Pokaż wiadomość
Basiu a ja na jakimś forum sportowym sobie wyczytałam że ta 6 to dla początkujących będę uważać na kręgosłup
książkę Ducana miałam niedawno w ręce, kumpela mi też polecała ją ale że ja przed ślubem mam mnóóóóóóóstwo wydatków a ta dieta do tanich nie należy niestety to sobie ją ewentualnie zafunduję później póki co ruch i w miarę zdrowe odżywianie
3mam kciukasy za Ciebie

Nie powiedzialabym ,że dla początkujących,ja rzucilam sie na te cwiczenia i że widzialam efekty trwalam w nich i sa rewelacyjne,ale mój kregosłup był juz przez 2 ciąże i nadwage nadwyrężony a do tego cwiczenia i myśle,że w dużym stopniu to spowodowalo wypadniecie dysku.początki cwiczeń są spoko,ale kiedy liczba powtórzeń wzrasta to jest katorga i monotonia.

Dla mnie dietka jest okey,nie wychodzi drogo az tak,ale nie chodze głodna a chudnę..

maraqjowa
hmm,cwiczenia skończyłam gdzies koło czerwca,plecy mnie pobolewalu w krzyżach i to dośc często,w odcinku ledźwiowo krzyżowym właśnie,pewnego dnia obudziałam się i nie mogłam się podnieśc z łóżka,wstałam z pomocą męża i chodzilam na czworakach,podniosłam się ale nie mogłam zrobic kroka bo cos jakby od pleców rwało mi całą noge,okropny ból nie do zniesienia,no i tak sie zaczęło,zastrzyki i inne sprawy,zrobili mi zdjecie RTG i wyszlo,że mam dyskopatie i rwę kulszową,ból miałam od krzyży promieniowal do pośladka prawego i do nogi aż do palców.To było cos okropnego,mialam 1,5 rocznego synka,drugi starszy więc sam sobie dawal rade,a ja jak inwalidka.Po tomografie dowiedzialam sie,że wysunąl mi sie potocznie zwany "dysk" i uciska na najwiekszy nerw w ciele człowieka,już miałam iśc na operacje,ale nie poddałam sie,rok sie rehabilitowalam i można powiedziec,że teraz jest w miare dobrze,choc juz zawsze bede miec przepukline to dopóki jestem na chodzie nie pójde pod nóż,podczas tego wszystkiego chodzilam z bólem na zajecia do szkoły bo za wszelka cene chce ja skonczyc.teraz boli mnie tylko w krzyżach i sie ciesze,bo cwiczenia cofły ból z nogi do kręgoslupa a to wielki sukces.
Jeżeli długo cię boli idź do lekarza,sprawdź,nie ma z tym żartów.nikomu nie zyczę takiej choroby.Nadal mam lekko zdrętwialy palec duży u nogi.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-03-09 o 23:46
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:58   #1248
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
maraqjowa
hmm,cwiczenia skończyłam gdzies koło czerwca,plecy mnie pobolewalu w krzyżach i to dośc często,w odcinku ledźwiowo krzyżowym właśnie,pewnego dnia obudziałam się i nie mogłam się podnieśc z łóżka,wstałam z pomocą męża i chodzilam na czworakach,podniosłam się ale nie mogłam zrobic kroka bo cos jakby od pleców rwało mi całą noge,okropny ból nie do zniesienia,no i tak sie zaczęło,zastrzyki i inne sprawy,zrobili mi zdjecie RTG i wyszlo,że mam dyskopatie i rwę kulszową,ból miałam od krzyży promieniowal do pośladka prawego i do nogi aż do palców.To było cos okropnego,mialam 1,5 rocznego synka,drugi starszy więc sam sobie dawal rade,a ja jak inwalidka.Po tomografie dowiedzialam sie,że wysunąl mi sie potocznie zwany "dysk" i uciska na najwiekszy nerw w ciele człowieka,już miałam iśc na operacje,ale nie poddałam sie,rok sie rehabilitowalam i można powiedziec,że teraz jest w miare dobrze,choc juz zawsze bede miec przepukline to dopóki jestem na chodzie nie pójde pod nóż,podczas tego wszystkiego chodzilam z bólem na zajecia do szkoły bo za wszelka cene chce ja skonczyc.teraz boli mnie tylko w krzyżach i sie ciesze,bo cwiczenia cofły ból z nogi do kręgoslupa a to wielki sukces.
Jeżeli długo cię boli idź do lekarza,sprawdź,nie ma z tym żartów.nikomu nie zyczę takiej choroby.Nadal mam lekko zdrętwialy palec duży u nogi.
Basiu, po pierwsze bardzo ale to bardzo mi przykro i Ci współczuję oraz z drugiej strony gratuluję - jesteś ogromnie dzielną kobietą
Aż nie wiem co powiedzieć, chyba tylko tyle, że cieszę się, że jest lepiej i że dałaś radę bez operacji - domyślam się jaki to ciężki musiałby być zabieg
Jeśli o mnie chodzi, to od dziecka mam problemy z prawym biodrem. Jak miałam 6 lat przeszłam zapalenie stawu biodrowego. Jakiś czas później (w liceum) złapał mnie coś jakby skurcz mięśnia na dole pleców po prawej stronie. 3 dni leżałam plackiem, ale mama mnie smarowała i przeszło - to było jeszcze przed 6 Weidera.
Od skończenia treningów parę razy się zdarzało, że ta prawa strona mnie bolała, ale zawsze wystarczyło porządnie rozgrzać maściami i ból ustępował w dzień, dwa, czasem po 3.
Dokładnie tydzień temu na siatkówce znowu mnie dopadł i pomogły rozgrzewające plastry, z tym, że czuję to miejsce do teraz. Ból już mi tak nie dokucza przy nachylaniu (na początku nie mogłam ubrać skarpetek ani buta), ale nadal mam jedno miejsce na plecach, które mnie lekko kłuje... i zaczęłam się teraz bać Mój ból nie promieniuje raczej w żadną stronę, jest tępy i dokucza w jednym miejscu. Myślisz, że czas zapisać się do lekarza?
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 00:08   #1249
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Basiu, po pierwsze bardzo ale to bardzo mi przykro i Ci współczuję oraz z drugiej strony gratuluję - jesteś ogromnie dzielną kobietą
Aż nie wiem co powiedzieć, chyba tylko tyle, że cieszę się, że jest lepiej i że dałaś radę bez operacji - domyślam się jaki to ciężki musiałby być zabieg
Jeśli o mnie chodzi, to od dziecka mam problemy z prawym biodrem. Jak miałam 6 lat przeszłam zapalenie stawu biodrowego. Jakiś czas później (w liceum) złapał mnie coś jakby skurcz mięśnia na dole pleców po prawej stronie. 3 dni leżałam plackiem, ale mama mnie smarowała i przeszło - to było jeszcze przed 6 Weidera.
Od skończenia treningów parę razy się zdarzało, że ta prawa strona mnie bolała, ale zawsze wystarczyło porządnie rozgrzać maściami i ból ustępował w dzień, dwa, czasem po 3.
Dokładnie tydzień temu na siatkówce znowu mnie dopadł i pomogły rozgrzewające plastry, z tym, że czuję to miejsce do teraz. Ból już mi tak nie dokucza przy nachylaniu (na początku nie mogłam ubrać skarpetek ani buta), ale nadal mam jedno miejsce na plecach, które mnie lekko kłuje... i zaczęłam się teraz bać Mój ból nie promieniuje raczej w żadną stronę, jest tępy i dokucza w jednym miejscu. Myślisz, że czas zapisać się do lekarza?
Przykro mi,że borykasz się z tym problemem,naprawde nie chce byc tutaj lekarzem i wydawac opinii,ale wiem po sobie,że jakbym nie zwlekala tyle,zwłaszcza,że w krzyżach bolalo mnie pól roku,to może nie doszloby do wypadniecia tej substancji z krążka.dlatego zbadałabym sie na twoim miejscu,zrobiła jakies prześwietlenie,dzisiaj o wszystko trzeba sie prosic lekarzy,mnie to najchetniej odrazu by pod nóz dali,ale trafilam na super lekarza rehabilitacji,co prawda mój kręgosłup byl juz ze 4 razy nastawiany,ale wolałam to niz taka operacje,mam male dzieci,mąż mnie wspiera,najbardziej bałam sie,że cos pójdzie nie tak i zostane na wózku,zwlaszcza,że moja przepuklina jest w nietypowym miejscu pod więzadłem i nie da sie usunąc endoskopowo,tylko musieliby mi wydłubac kawalek kości krzyżowej,strasznie brzmi,wiec zaciskalam zeby,robiłam wszytko aby wyjsc z tego i choc nadal boli,to jest do zniesienia,chodze,wszystk o robie,bardzo ważne,nie zginaj sie w pól tylko na ugietch nogach,ja nadal nie zginam sie w całosci,bo cos mnie blokuje jakbym chciała zrobic skłon.wiem,że juz sie nie wylecze,ale jestem optymistka i żyje z dnia na dzien,mówiąc Carpe diem
Trzymam kciuki i nie martw sie na zapas
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-03-10 o 00:10
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 00:17   #1250
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Basiu, bardzo ale to bardzo Ci dziękuję. Chyba rzeczywiście zapiszę się do lekarza, bo teraz od tygodnia mi to nie przechodzi. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo dużo zdrowia
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 00:23   #1251
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Basiu, bardzo ale to bardzo Ci dziękuję. Chyba rzeczywiście zapiszę się do lekarza, bo teraz od tygodnia mi to nie przechodzi. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo dużo zdrowia
dziękuję Kochana i Tobie tez dużo zdrówka Człowiek czasem lekceważy sobie zdrowie,dopóki go nie straci,uważaj na siebie,ile ja bym dala,aby było jak dawniej
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 00:52   #1252
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

ojej Basienko ,strasznie mi przykro,ze tak musialas i musisz cierpiec
ale duzy optymizm jest w tobie i przeogroma sila i wiara,jestes dzielna!i wielkie brawa ci za to!
wlasnie tak to jest w zyciu,ze mozna oplywac nie wiem w jakie luksusy,nie wiem jaka byc slawna,piekna,czy nawet zakochana,ale jesli zdrowie nam podupadnie,gorzej... jesli nigdy juz nie bedzie sie sprawnym jak dawniej badz czas dany nam na tym padole skrocil sie w jednej sekundzie ze slowami diagnozy to nic z tych rzeczy nie jest w stanie cieszyc
Basiu zaciskam kciuki mocno za szkole,bys jak pragniesz ja skonczyla jak i pomodle sie o zdrowko dla ciebie!

maraqjowa kochana lec do lekarza i choc wiem,ze nie bedzie latwo ( bo teraz jak zaplacisz to masz na cito a tak to czekaj tatka latka) to nie wycofuj sie i zbadaj !

no prosze tez bylas tam
a co do mojej skory to mam po mamie
jedyna rzecz ktora tak naprawde lubie ,szybko i odrazu na brazowo sie opalam

Młoda dziekuje za stronki,zaraz przejrze
odnosnie ciazy,pamietam,pisalas i tutaj tez kibicuje by bylo po twojej mysli!

kasiu powiem ci tak,w USA bylam ponad 3 m-ce
polecialam tam do meza,byl tam od ponad 3 m-cy nim przylecialam
nasze plany przed Irl byly by wlasnie tam wyemigrowac i gdyby nie to,ze w Pl mialam rocznego Kacperka z moja mama to bym nie wrocila z nim
wszystko sobie poukladalismy tam,tylko wrocic a przed zalatwic wize dla naszego synka
mysmy mieli na 10 lat
tzn ja mam dalej,mezowi zabrali a synowi nie dali
nie chcieli uwierzyc,ze on bedac tam pol roku nie pracowal
a prawda byla taka,ze kiepsko bylo dla niego z praca,poza tym zalatwial papiery sobie,prawko na tiry itd
ja poszlam do pracy zaraz na 2 dzien po przylocie
kolezanka kolegi mnie wciagnela w sprzatanie domow Żydom
ciezka i ponizajaca praca
traktowana niejednokrotnie gorzej niz pies
ale to przeszlosc
przebralam sobie wszystko,zostawilam miejsca gdzie milo mi sie pracowalo a czlowiek,czlowiekowi byl rowny
no nic,mysle,ze tak mialo byc
mielismy wtedy tam nie jechac
z gory kazdy ma jakis plan ,jesli Bog chcial tak jak jest teraz to niech tak bedzie
nie widzialam kanionow,Niagary,nie bylam w Hollywood czy innych znanych zakatkach,pieniedzy i czasu nie bylo
ogolnie to kraj w ktorym kazdy moze wrecz wszystko
chodzi mi,ze doslownie jak na filmach widac - slamsy,gangi itd
w jednym z miast wjechalismy przypadkowo w taki rejon,ze lepiej nie wychodzic z auta,baa nie zatrzymywac sie nawet na chwile
latynosi,czarni itd,poubierani jak z filmu Młodzi Gniewni
na barku jeden z mega ala wieżą,gorąc a niektorzy w zimowych puchowych kurtkach i czapkach
brudny kraj,zreszta Irl tez
ale USA jest `rozpuszczonym` krajem,choc i tam sa piekne miejsca
ze stanow wlasnie caly chłam idzie jesli chodzi o np takie filmy jak Piła czy inne w tym stylu,gry w ktorych tylko zabijanie
jak po takich `rzutach` ma nie byc psycholi na ulicach?
jedno co jest tam tez fajne i mozna zaakceptowac to to,ze kupujesz cos i mozesz oddac rozpakowane nawet i nie zapytaja cie nic,tylko miej paragon
badz te szerokie ulice w jedna strone na 4,5 aut
i to nie w wielkich miastach
auta wielkie (lubie takie ) a galon paliwka taniutki
no nic,ogolnie sie pozmienialo
kraj ten juz nie jest dolaresami plynacy,ale mozna tam zyc w mniejszym miasteczku spokojnie i nie myslac o tym czy starczy od 1 do 1
przy normalnej jak u nas w kraju 8- godzinnej pracy

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Gosadko dziekuje ci!,nie wiem juz teraz czy cala rodzinke widac ,ale chyba porozdzielani,ale do kupy zebrani jestesmy
a mnie sie troszke Irlandia przejadla ,ze tak powiem
ponad 6 lat robi swoje
i w sumie to nie wielkie panstwo,ze smialo prawie wszystko juz widzialam
ale klimat ten jaki widac na ost zdjeciach wlasnie jawi sie tak w wyobrazeniach wielu osobom,mnie tez nim przyjechalam tu
te groby takie,murki z kamienia jak i wrzosowiska

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-03-10 o 00:49
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 01:00   #1253
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emilko dziękuję za ciepłe słowa,ja jestem osobą wierzącą,tak poprostu ma byc,taka jest moja ścieżka życia,nic nie dzieje sie bez przyczyny.

Dobranoc
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 01:05   #1254
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

zgadzam sie i tez tak mysle


Młoda fajniuśne sa te kuferki ale ja ni w zab niemieckiego


i ja sie zegnam
buziaki dla Was i do juterka babolinki kochane
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 01:18   #1255
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
dziękuję Kochana i Tobie tez dużo zdrówka Człowiek czasem lekceważy sobie zdrowie,dopóki go nie straci,uważaj na siebie,ile ja bym dala,aby było jak dawniej
To ja Tobie dziękuję - dzięki Tobie pójdę się zbadać. Trzymam kciuki za Twoje zdrowie
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
maraqjowa kochana lec do lekarza i choc wiem,ze nie bedzie latwo ( bo teraz jak zaplacisz to masz na cito a tak to czekaj tatka latka) to nie wycofuj sie i zbadaj !

no prosze tez bylas tam
a co do mojej skory to mam po mamie
jedyna rzecz ktora tak naprawde lubie ,szybko i odrazu na brazowo sie opalam
Dzięki - ja jestem taką osobą, która potrzebuje kopa w tyłek żeby się zmobilizować, więc bardzo mi Kochane pomogłyście. Jutro dzwonię do mamy, żeby mnie umówiła do lekarza, nie ma to tamto
A w Irlandii tak, byłam parę razy, pracowałam tam trzy lata z rzędu w wakacje Bardzo miło wspominam. Rano dorzucę swoją część foto relacji z klifów
Tymczasem dobranoc wszystkim, ściskam
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 07:03   #1256
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Idę na ten nieszczęsny egzamin, jestem tak zestresowana, że masakra :/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:13   #1257
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzien dobry


Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
No i część zakątków z Irlandii
troszkę jest z twoich rejonów Sylwia ,pewnie poznasz
ach jak tam było pięknie!
chce tam kiedys wrocic,ale pogoda musi byc ,to wtedy moze jakas kawka
a i jest Irl Pł,moje rejony,parki krajobrazowe ,pytać
akurat ten caly rzut jest z irl polnocnej i sa tez tam te slynne szesciany
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Teraz Ring of Kerry pogoda nam wtedy dopisala,ze hoho,rzadko taka tutaj
twoje rejony Sylwus
powiedzcie nie cudnie??
emalio cudaśne zdjęcia, piękne okolice, piękne widoczki, ale pewnie zimno tam

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Idę na ten nieszczęsny egzamin, jestem tak zestresowana, że masakra :/
Trzymam kciuki
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:29   #1258
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
W Gliwicach sie urodziłam i wychowałam, teraz mieszkam we Frankfurcie, do domku jezdze do rodziców i babciuni na swieta i wakacje (w sumie 8 tygodni w roku) a czemu pytasz?
A bo ja z Gliwic jestem i jakoś mi się w oczy te Twoje Gliwice rzuciły
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:34   #1259
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzień Dobry
Dziewczyyyny jakie macie piękne zdjęcia Ja bym poleciała gdzieś na wakację , ale za nic nie wsiądę do samolotu
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:50   #1260
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

wstawac

witam,ja dzis 10 godz niańkuje wiec bede z doskoku
milego dnia

ewesko masz racje to kraj wiatrzny i deszczowy,choc bywaja lepsze dni takze
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.