Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 22:37   #4561
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mówisz, że pan z krakowskiego dobry jest w dobieraniu szminek? Hmm.. To muszę upatrzyć kiedy będzie a sam z siebie Ci je podsunął, czy pytałaś o takie kolory? Ja po cichu marzę o sytuacji, że ktoś (pan czy pani) mi tak w MACu podsunie znienacka coś o czymś sama bym nie pomyślała, a okaże się dla mnie rewelacyjne.
A panie w MACu w Krk to są bardzo kreatywne i chociaż bym wybrała coś potencjalnie nietwarzowego zawsze doradzą sposób jak to zgrać z całym makijażem, żeby świetnie wyglądało
No chyba dobry, skoro wybór pokrywał się z moim Niestety mąż nie podzielał tego gustu
Generalnie powiedziałam Panu, że chce obejrzeć dwie co mam na oku(Bombshell, Angel), a potem zdam się na jego zakusy, ale nie powiedziałam o kolejnych trzech, jakie typowałam, że powinny mi pasować. I co się okazało? Że wybrał TE, które miałam na liscie, a o których mu nie wspomniałam (Russian Red, Girl About Town, Saint Germain), czyli że jest dobry w dobieraniu Poza tym podsunął mi sam z siebie Lovelorn, którą pokochałam od pierwszego maźnięcia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 23:08   #4562
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadza się, obie są piękne, a wszystko przez Pana z Krakowskiego MAC bo on mi je podsunął
Ale póki co wzięłam tylko Lovelorn, pozostałe dwie wcisnęłam na "muszmiecie"
Tylko Russian Red jako Matte troszkę wysusza usta i nie tak łatwo jest się nią pomalować. Najlepiej pędzelkiem.
muszę zobaczyc ten Lovelorn swatcha

RR miałam na ustach w trakcie eventu WW. Stan moich ust nie jest wybitny, więc byłam naprawdę bardzo zdziwiona że nic mi nie wysuszyło. Ale w całej rozciągłości podpisuję sie pod trudnym nakładaniem. bardzo ciężko równo ją nałożyć ze sztyftu. Ale ten kolor - obłędny!

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja jutro ide wspomóc trochę maca, jakiś cień do paletki i pewnie mój pierwszy paint pot
U mnie QC wchodzi 1 kwietnia, ja się czaję na jasny brzoskwiniowo-beżowy róż i fioletową szminkę. Ale zobaczymy, ostatnio miał być tylko Pink Power...
skąd ja to znam... zawsze ma byc tylko coś drobnego albo jedna rzecz a czaisz się na jakiegoś konkretnego Pota na myśli?
Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Wlasnie ta fioletowa szminka mnie tez strasznie kusi... tylko ze wszystkie te cremesheeny mi sie łamią i topią ( dlatego niechetnie je kupuje zobacze na zywo ale chyba niestety, albo stety sie na nia skusze
mi tak się z kolei złamał Glaze jeden... :/ Ale wykończeniu Cremesheen chyba też powiem nie :/
Cytat:
A ta cala sprawa z podrobkami jest poprostu smutna... jak ktos moze swiadomie sprzedawac podroby, krasc opisy i jeszcze tak chamsko i wulgarnie odpowiadac na wiadomosci?! wow..... Zreszta podroby wszelkiej masci strasznie mi dzialaja na nerwy... czy to kosmetyki, perfumy , torebki czy cokolwiek to az mna trzesie! Najgorsze to, ze niektorzy ludzie calkiem swiadomie to kupuja... mogliby przynajmniej pisac ze to podrobki, albo "inspirowane" zeby ludzie którym zależy na oryginałach nie byli robieni w balona "/
Ano. Kraj bezprawia. Dziewczyny naprawdę zapaliłam się do pomysłu założenia strony na fejsie, muszę obadać sprawę. Może jak zaczniemy działać to nas ktoś wysłucha w końcu? Wstyd że bloggerzy czy forumowicze na świecie mają dużo do powiedzenia a u nas w kraju są traktowani jak najgorszy gatunek, który bez problemu można okraść i upokorzyć... :/ Można sobie skopiować czyiś opis z KWC albo Bloga i ujść bezkarnie?

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Z prasą to różnie (ale jest jeszcze mnóstwo portali internetowych), bo nigdy nie wiesz, czy w danym miejscu Allegro nie wykupiło reklamy

Ale czy zależy to już kwestia podania tematu - tak, żeby zainteresować dziennikarza na tyle, żeby chciało mu się powęszyć, popytać, popracować zwyczajnie trochę i zrobić z tego materiał

podobnie ze stroną na FB - tu proste i chwytliwe i przede wszystkim nie ograniczające się tylko do MACa ale ogólne: "Stop podróbkom na Allegro", "Nie dla podróbek na Allegro", "Stop tolerowaniu podróbek na Allegro" (ważne żeby w jednym haśle skojarzyć podróbki i Allegro )

(I tekst do mediów z oparciem "ruchu" na FB też ma wtedy większy sens, bo nikt wtedy nie potraktuje tego jak pretensje oburzonej panienki, tylko jakąś niezgodę części społeczeństwa)
mądrze gada, polać jej )

Cytat:
mówisz, że pan z krakowskiego dobry jest w dobieraniu szminek? Hmm.. To muszę upatrzyć kiedy będzie a sam z siebie Ci je podsunął, czy pytałaś o takie kolory? Ja po cichu marzę o sytuacji, że ktoś (pan czy pani) mi tak w MACu podsunie znienacka coś o czymś sama bym nie pomyślała, a okaże się dla mnie rewelacyjne.
A panie w MACu w Krk to są bardzo kreatywne i chociaż bym wybrała coś potencjalnie nietwarzowego zawsze doradzą sposób jak to zgrać z całym makijażem, żeby świetnie wyglądało
Tak mi kiedyś doradził Violettę pan Adam, z jeszcze wtedy, Wrocławia. Po prostu spojrzał i stwierdził "ta Ci się spodoba" I miał rację )

Kochane! baba usunęła mój opis! Dziękuję Wam za wsparcie i zgłaszanie. Może ten ogólny ruch chociaż tymczasowy efekt przyniósł. Jeden minus, w tej sytuacji już nie pójdę na policję... albo w sumie może się jakoś w najbliższym czasie przejdę... żeby wybadać sprawę jak do tego podchodzą...zobaczymy. Tak czy siak dzięki!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 23:30   #4563
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
RR miałam na ustach w trakcie eventu WW. Stan moich ust nie jest wybitny, więc byłam naprawdę bardzo zdziwiona że nic mi nie wysuszyło. Ale w całej rozciągłości podpisuję sie pod trudnym nakładaniem. bardzo ciężko równo ją nałożyć ze sztyftu. Ale ten kolor - obłędny!
Mamusia też sobie chwali, od Mikołaja rok temu dostała


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam... zawsze ma byc tylko coś drobnego albo jedna rzecz a czaisz się na jakiegoś konkretnego Pota na myśli?
Jeżeli chodzi o paint poty to jam nowicjusz, ale czas się przełamać, zacznę od neutralnego painterly albo soft ochre, ale raczej ten pierwszy.


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ano. Kraj bezprawia. Dziewczyny naprawdę zapaliłam się do pomysłu założenia strony na fejsie, muszę obadać sprawę. Może jak zaczniemy działać to nas ktoś wysłucha w końcu? Wstyd że bloggerzy czy forumowicze na świecie mają dużo do powiedzenia a u nas w kraju są traktowani jak najgorszy gatunek, który bez problemu można okraść i upokorzyć... :/ Można sobie skopiować czyiś opis z KWC albo Bloga i ujść bezkarnie?
Podoba mi się ten pomysł, od czegoś trzeba zacząć. Może zapoczatkujemy jakiś poważny ruch


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mądrze gada, polać jej )
Kochane! baba usunęła mój opis! Dziękuję Wam za wsparcie i zgłaszanie. Może ten ogólny ruch chociaż tymczasowy efekt przyniósł. Jeden minus, w tej sytuacji już nie pójdę na policję... albo w sumie może się jakoś w najbliższym czasie przejdę... żeby wybadać sprawę jak do tego podchodzą...zobaczymy. Tak czy siak dzięki!
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 07:26   #4564
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kasiula nawet nie wiesz, jak mi to z rana humor poprawiło!!!! Jednak coś tam w tej próżni zakołatało i coś tam zostało pojęte i (oby) zapamiętane. Jednak uważam, że nie możemy tak tej sprawy zakończyć, bo nawet pomijając kwestię kradzieży praw autorskich, to allegro nie powinno bagatelizować zgłaszanych podrób. Popieram pomysł Kajol z założeniem strony na FB oraz nagłośnienie sprawy.

Zachciało mi sie jakiejś szmineczki - coś kremowego ale dajacego połysk, to cremesheen będzie najlepszy, prawda?

A w tej szmince lovelorn mocno wybijają te niebieskawe tony???
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 08:49   #4565
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kochane! baba usunęła mój opis! Dziękuję Wam za wsparcie i zgłaszanie. Może ten ogólny ruch chociaż tymczasowy efekt przyniósł. Jeden minus, w tej sytuacji już nie pójdę na policję... albo w sumie może się jakoś w najbliższym czasie przejdę... żeby wybadać sprawę jak do tego podchodzą...zobaczymy. Tak czy siak dzięki!


Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Kasiula nawet nie wiesz, jak mi to z rana humor poprawiło!!!! Jednak coś tam w tej próżni zakołatało i coś tam zostało pojęte i (oby) zapamiętane. Jednak uważam, że nie możemy tak tej sprawy zakończyć, bo nawet pomijając kwestię kradzieży praw autorskich, to allegro nie powinno bagatelizować zgłaszanych podrób. Popieram pomysł Kajol z założeniem strony na FB oraz nagłośnienie sprawy.
Jestem na tak
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:43   #4566
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
A w tej szmince lovelorn mocno wybijają te niebieskawe tony???
Ja w niej nigdzie nie widze niebieskich tonów, ani w sztyfcie, ani na ustach
Zreszta wstawiłam swatch w odpowiednim wątku.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:47   #4567
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Chętnie przygotuję post na blogu o podróbach - co Wy na to?

Wrzuciłam właśnie swatche Wonder Woman na bloga, zaraz wrzucę je do wątku swatchowego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 10:20   #4568
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chętnie przygotuję post na blogu o podróbach - co Wy na to?
ja właśnie od kilku dni przygotowuję notatkę o podróbach na swojego bloga
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:25   #4569
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

podobnie ze stroną na FB - tu proste i chwytliwe i przede wszystkim nie ograniczające się tylko do MACa ale ogólne: "Stop podróbkom na Allegro", "Nie dla podróbek na Allegro", "Stop tolerowaniu podróbek na Allegro" (ważne żeby w jednym haśle skojarzyć podróbki i Allegro )

(I tekst do mediów z oparciem "ruchu" na FB też ma wtedy większy sens, bo nikt wtedy nie potraktuje tego jak pretensje oburzonej panienki, tylko jakąś niezgodę części społeczeństwa)
Jestem za, trzeba to zrobić szybko, póki mamy pęd, przyłączę się ja i na pewno kilka znajomych mi osób

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ano. Kraj bezprawia. Dziewczyny naprawdę zapaliłam się do pomysłu założenia strony na fejsie, muszę obadać sprawę. Może jak zaczniemy działać to nas ktoś wysłucha w końcu? Wstyd że bloggerzy czy forumowicze na świecie mają dużo do powiedzenia a u nas w kraju są traktowani jak najgorszy gatunek, który bez problemu można okraść i upokorzyć... :/ Można sobie skopiować czyiś opis z KWC albo Bloga i ujść bezkarnie?

Kochane! baba usunęła mój opis! Dziękuję Wam za wsparcie i zgłaszanie. Może ten ogólny ruch chociaż tymczasowy efekt przyniósł. Jeden minus, w tej sytuacji już nie pójdę na policję... albo w sumie może się jakoś w najbliższym czasie przejdę... żeby wybadać sprawę jak do tego podchodzą...zobaczymy. Tak czy siak dzięki!
Kasia, zakładajmy tą stronkę na FB

I nie powinnyśmy się cieszyć, że opis tak po prostu zniknął. To znaczy super, że się baba przestraszyła, ale takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chętnie przygotuję post na blogu o podróbach - co Wy na to?
Myślę, że to rewelacyjny pomysł, każdy bloger powinien coś takiego zrobić chyba
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:29   #4570
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No chyba dobry, skoro wybór pokrywał się z moim Niestety mąż nie podzielał tego gustu
No nie dziwi się, ze mąż niezadowolony + skoro szminki Ci jakiś obcy facet dobiera

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ano. Kraj bezprawia. Dziewczyny naprawdę zapaliłam się do pomysłu założenia strony na fejsie, muszę obadać sprawę. Może jak zaczniemy działać to nas ktoś wysłucha w końcu? Wstyd że bloggerzy czy forumowicze na świecie mają dużo do powiedzenia a u nas w kraju są traktowani jak najgorszy gatunek, który bez problemu można okraść i upokorzyć... :/ Można sobie skopiować czyiś opis z KWC albo Bloga i ujść bezkarnie?
O ile dobrze pamiętam ze była taka akcja społeczna Nie kupuje podróbek ale jakie miała efekty to same widzimy
Moze dziewczyny z perfumowego się przyłączą - tam tez narzekały mocno na problem
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:46   #4571
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chętnie przygotuję post na blogu o podróbach - co Wy na to?
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja właśnie od kilku dni przygotowuję notatkę o podróbach na swojego bloga

o to chodzi!
Ja obczajam właśnie Fejsa i jak to działa. Może nie odkryję Hameryki ale wiem już jak zrobić Fan Pejdż, więc mogę zakładać, pytanie tylko jak go nazwiemy tak żeby nie dostać pozwu od Serwisu-Aukcyjnego-Którego-Imienia-Nie-Mam-Ochoty-Wymawiać... za zniesławienie czy coś... Co proponujecie? Coś w stylu "STOP oszustwom na serwisach aukcyjnych" ?


A żeby już dłużej nie offtopować, jestem też bardzo ciekawa lakieru miętuska z QC ) i w ogóle już całej tej kolekcji...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 10:49   #4572
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No nie dziwi się, ze mąż niezadowolony + skoro szminki Ci jakiś obcy facet dobiera
Nie Kajol, nie chodziło o to kto dobiera szminki
Mąz po prostu uważa, ze mi nie pasują takie ostre kolory do kształtu ust. A ja się z nim nie zgadzam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:54   #4573
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja w niej nigdzie nie widze niebieskich tonów, ani w sztyfcie, ani na ustach
Zreszta wstawiłam swatch w odpowiednim wątku.
a to dobrze, bo z taką sie spotkałam opinią...a u mnie to oznaczałoby, ze mogę wyglądać trupio.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jestem za, trzeba to zrobić szybko, póki mamy pęd, przyłączę się ja i na pewno kilka znajomych mi osób



Kasia, zakładajmy tą stronkę na FB

I nie powinnyśmy się cieszyć, że opis tak po prostu zniknął. To znaczy super, że się baba przestraszyła, ale takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca...
Ja sie jedynie cieszę, ze przynajmniej może do jednej osoby dotarło, ze to jednak jest przestępstwo. Poza tym cieszę się, ze w tym przypadku Kasia nie miała już wiecej problemów. To, że problem w całości nie zniknął to wiem i nawet sie nie łudziłam, bo skoro Serwis Którego Nazwy Nie Wymienię nie zareagował, tak, jak powinno, to jak ma być uczciwie?!
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:55   #4574
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie Kajol, nie chodziło o to kto dobiera szminki
Mąz po prostu uważa, ze mi nie pasują takie ostre kolory do kształtu ust. A ja się z nim nie zgadzam
mnie mój mąż woli w bardziej stonowanych ustach... ta, niedoczekanie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:57   #4575
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jako uzależniona od fejsa zgłaszam swoją pomoc

Kasiu ja miałam a tamtym roku fazę na miętusy i chyba jak wejdzie kolekcja to będę musiała porównać tego z moimi (Essie i Revlon) żeby dupe'a nie kupić ale też kusi... w ogóle jasne i pastelowe lakiery to mnie kuszą od zawsze
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:59   #4576
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie Kajol, nie chodziło o to kto dobiera szminki
Mąz po prostu uważa, ze mi nie pasują takie ostre kolory do kształtu ust. A ja się z nim nie zgadzam
A to chyba częste jest, bo mój były też mi zawsze w sklepie podawał do spróbowania jasne kolorki, gdy tymczasem ja akurat szukałam czegoś nasyconego...za to w sklepach odzieżowych miał jakąś obsesję na punkcie czerwieni, bo nie ważne co, byle czerwone/bordowe/karmazynowe itp i juz był zachwycony...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:02   #4577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mnie mój mąż woli w bardziej stonowanych ustach... ta, niedoczekanie
Włąsnie, niedoczekanie skoro mi się podoba i mi pasuje, to why not ostre fuksje albo czerwienie?

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
A to chyba częste jest, bo mój były też mi zawsze w sklepie podawał do spróbowania jasne kolorki, gdy tymczasem ja akurat szukałam czegoś nasyconego...za to w sklepach odzieżowych miał jakąś obsesję na punkcie czerwieni, bo nie ważne co, byle czerwone/bordowe/karmazynowe itp i juz był zachwycony...
Widać faceci coś mają do ostrych kolorów szminek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:04   #4578
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jako uzależniona od fejsa zgłaszam swoją pomoc

Kasiu ja miałam a tamtym roku fazę na miętusy i chyba jak wejdzie kolekcja to będę musiała porównać tego z moimi (Essie i Revlon) żeby dupe'a nie kupić ale też kusi... w ogóle jasne i pastelowe lakiery to mnie kuszą od zawsze
mnie też kuszą,ale boję się, ze będzie to wyglądać jakbym sobie paluchy korektorem upaciała...nie masz takiego wrażenia???

ja żałuje, ze te trwałe cienie wejdą dopiero na jesieni, bo akurat na lato by mi sie coś nie spływającego od gorąca przydało...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:36   #4579
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jako uzależniona od fejsa zgłaszam swoją pomoc

Kasiu ja miałam a tamtym roku fazę na miętusy i chyba jak wejdzie kolekcja to będę musiała porównać tego z moimi (Essie i Revlon) żeby dupe'a nie kupić ale też kusi... w ogóle jasne i pastelowe lakiery to mnie kuszą od zawsze
ok, pamietam
przynieś je od razu do salonu to porównamy )

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
A to chyba częste jest, bo mój były też mi zawsze w sklepie podawał do spróbowania jasne kolorki, gdy tymczasem ja akurat szukałam czegoś nasyconego...za to w sklepach odzieżowych miał jakąś obsesję na punkcie czerwieni, bo nie ważne co, byle czerwone/bordowe/karmazynowe itp i juz był zachwycony...
haha no wiesz, Lady In Red

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
mnie też kuszą,ale boję się, ze będzie to wyglądać jakbym sobie paluchy korektorem upaciała...nie masz takiego wrażenia???
wiesz co akurat takie dosłownie mam wrażenie po nałożeniu "słynnego" Essie Mint Candy Apple.. jakbym do słoja z farbą olejną wsadziła paluchy... bleeee... ale mnie w ogóle jakoś Essie nie rusza, więc jestem inna... Natomiast inne pastele całkiem fajne. Także i te MACowe mogą być niezłe, chociaż jeszcze dużo zależy od krycia i aplikacji. Zobaczymy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:52   #4580
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
mnie też kuszą,ale boję się, ze będzie to wyglądać jakbym sobie paluchy korektorem upaciała...nie masz takiego wrażenia???
Nie... ale może to ja mam takie wrażenie a inni patrzą i myślą 'korektorem sobie paluchy upaciała'
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ok, pamietam
przynieś je od razu do salonu to porównamy )


haha no wiesz, Lady In Red


wiesz co akurat takie dosłownie mam wrażenie po nałożeniu "słynnego" Essie Mint Candy Apple.. jakbym do słoja z farbą olejną wsadziła paluchy... bleeee... ale mnie w ogóle jakoś Essie nie rusza, więc jestem inna... Natomiast inne pastele całkiem fajne. Także i te MACowe mogą być niezłe, chociaż jeszcze dużo zależy od krycia i aplikacji. Zobaczymy
Haha... MCA to mój ulubiony miętus
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:54   #4581
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny czy kolekcja Quite Cute wchodzi w całej Europie w tym samym czasie co w USA, czyli 7.04?

A co do akcji to ja wyrażam moje poparcie, warto było by napisać do większych portali internetowych (Onet, WP itp.) jakąś zgrabną notkę o planowanej, bądź już przeprowadzanej akcji. I może przeniesiemy się z tym do odpowiedniego wątku? Bo szkoda w tym co chwilke robić długi off top. Co wy na to?

Tu wątek o podróbkach -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=451557
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:09   #4582
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kolekcja Quite Cute wchodzi w całej Europie w tym samym czasie co w USA, czyli 7.04?

A co do akcji to ja wyrażam moje poparcie, warto było by napisać do większych portali internetowych (Onet, WP itp.) jakąś zgrabną notkę o planowanej, bądź już przeprowadzanej akcji. I może przeniesiemy się z tym do odpowiedniego wątku? Bo szkoda w tym co chwilke robić długi off top. Co wy na to?

Tu wątek o podróbkach -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=451557
To nie do końca chyba OT bo temat dotyczy głównie MACa (choć fan pejdż na fejsie mógłby dotyczyć ogółu). z wątku który zalinkowałaś można by zaprosić osoby też na ten profil fejsbukowy... Ustalmy to i zakończymy ten pseudo-offtop )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:41   #4583
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

cała ta sytuacja zmobilizowała mnie to szybkiego dokończenia postu po MACowych podróbach, nad którą pracowałam od kilku dni.. możecie zerknąć do mnie na bloga, jeśli komuś się jeszcze coś nasunie, bo mogłam o czymś zapomnieć, proszę o informację
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 17:14   #4584
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny w zwiazku z tym ze wiosna a ja chcialabym skompletowac paletke to pomyslalam sobie ze dobry moment na pastele tylko nie wiem jakie by pasowaly do mnie(wlosy blond,oczy niebieskie)pomozcie mi wybrac jakies ze 3 kolorki co by mi pasowaly i moze jakiegos fajnego szaraczka(myslicie ze pasuje do mnie ten kolor) i fajna szmineczke bym chciala co teraz na topie jest(koralowa,pomaranczow a czy rozowa hmmmm juz sama nie wiem jaka),moze ktos ma podobny typ urody i pomoze poczatkujacej milosniczce maca,dziekuje i pozdrawiam
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:19   #4585
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ostrzegam OT:
http://www.facebook.com/home.php#!/p...85433614828613

właśnie znalazłam...
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:10   #4586
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Włąsnie, niedoczekanie skoro mi się podoba i mi pasuje, to why not ostre fuksje albo czerwienie?



Widać faceci coś mają do ostrych kolorów szminek
Potwierdzam, mój też woli jasne i naturalne, chociaż jak ostatnio zaczęłam dobierać odblaskowe korale to stwierdził najpierw, że musi się przyzwyczaić, a potem, że jest super

Corii, piękne te Twoje szminki na swatchowym Cherish nie znałam, a przez Ciebie MUSZĘ poznać, bo wygląda cudnie! Szczególnie pasuje do Twojej karnacji, ciekawa jestem, jak będzie przy mojej trupiobladej, do której dobrze pasowała Myth.
Wprowadziłam sobie zakaz na szminki, a tymczasem mam na liście dwie z QC, Blankety, może właśnie Cherish i ostatnia miłość - Chatterbox - miałyście może? Marzy mi się taki jasny, różowy neon...muszę zbierać MACowe opakowania
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:29   #4587
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czesc
Dorwalam pare kosmetykow z kwietniowych kolekcji.
Musze zapolowac jeszcze na rozowy lakierek do paznokci, blyszczyk, i lustre dropsa jasnego.
wklejam zdjecia zakupow.
(czytalam,ze tutaj mamy wrzucac zdjecia nowych nabytkow.)

-cienie
-korektoro-rozswietlacz? pod oczy. w somie nie wiem sama coto jest
-pomadki quite cute ,playing koi
-bronzer w piance do ciala.
-lakier mischievous mint
-blyszczyk fashion fanatic
-lustre drops sun rush
-konturowki do ust
-roze giggly ,miss behave
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06605.jpg (29,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06608.jpg (35,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06613.jpg (20,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06616.jpg (39,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06625.jpg (15,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06634.jpg (24,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06635.jpg (21,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06636.jpg (30,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06643.jpg (42,1 KB, 33 załadowań)
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:34   #4588
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
widziałyśmy, ale chyba średnio udana inicjatywa, no i dotyczy ogólnie podróbek, firm itp. To co my chcemy stworzyć to pod roboczą nazwą STOP oszustwom na aukcjach kosmetycznych. Ograniczmy działalność na początek do kosmetyków (bo o tym możemy cos powiedzieć) i zobaczymy jak to zadziała i jaki będzie odzew (i czy w ogóle).

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Czesc
Dorwalam pare kosmetykow z kwietniowych kolekcji.
Musze zapolowac jeszcze na rozowy lakierek do paznokci, blyszczyk, i lustre dropsa jasnego.
wklejam zdjecia zakupow.
(czytalam,ze tutaj mamy wrzucac zdjecia nowych nabytkow.)

-cienie
-korektoro-rozswietlacz? pod oczy. w somie nie wiem sama coto jest
-pomadki quite cute ,playing koi
-bronzer w piance do ciala.
-lakier mischievous mint
-blyszczyk fashion fanatic
-lustre drops sun rush
-konturowki do ust
-roze giggly ,miss behave
ajć wiedziałam że zmięknę jak zobaczę real photos tej kolekcji... czemuś mi to zrobiła!!! PRZEŚLICZNE!!!
Na swatchowy też wrzucamy foty kolekcji i nabytków tam jest dokładnie i w szczególe, tu jest zbiorówka i kuszenie
Przepieknie się te pastele prezentują, po prostu Cute!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:35   #4589
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Od razu dla potomnosci wklejam poprzednie zakupy(jestem z tych produktow bardzo zadowolona)
Opisywac chyba nie musze, bo juz kazdy je zna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06662.jpg (42,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06664.jpg (53,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06668.jpg (41,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06670.jpg (34,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06674.jpg (67,6 KB, 7 załadowań)
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:39   #4590
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

ajć wiedziałam że zmięknę jak zobaczę real photos tej kolekcji... czemuś mi to zrobiła!!! PRZEŚLICZNE!!!
Na swatchowy też wrzucamy foty kolekcji i nabytków tam jest dokładnie i w szczególe, tu jest zbiorówka i kuszenie
Przepieknie się te pastele prezentują, po prostu Cute![/QUOTE]

Oj jest czym kusic
Na zywo prezentuja sie jeszcze lepiej.

Dziekuje
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.