Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 20:26   #781
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Yatamanka
zakiecik sliczny, wygląda na dobry
A wydaje Ci się że jest zły?

wasienka
ale odrost wow, wszystkim szybko włosy rosną tylko nie mi

blond bunny
jak się wraca z rudego takiego 8,44 ew. 7,44 do blondu? Napisz tylko jak ciężko w skali 1-10 (1 łatwo 10 mega ciezko)

kotka
zapomniałam Ci napisać - na tym zdjęciu masz już bardzo dlugie włosy, kiedy mi takie urosną
infatuated
super wygladasz

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-04-05 o 20:32
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:28   #782
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
myslałam tez, ze moze da rade bez rozjasniania? jakbym kilka miesiecy regularnie robila 9 z wellatonu, to moze by sie całosc zrównała? Mam stracha, ze po dekoloryzacji garnierem i jeszcze potem farba z woda 9%, to strace włosy. Poza tym zaczeły mi mocno wypadac, bo miałam kilka pod rzad naswietlan RTG. Boje sie ich dodatkowo osłabiac. Nie wiem co z tym zrobic. Odrost juz 1cm- po 2 tyg i 2 dniach.

????
a może jak nie chcesz męczyć włosków to wypróbuj ten teraz taki modny ombre? Ty nie masz mocno ciemnych włosków, to może ładnie wyglądać...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:32   #783
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
zakiecik sliczny, wygląda na dobry
A wydaje Ci się że jest zły?
Mhm, jest dużo luzu A jak złapałam ją z tyłu- cąły materiał tak by przylegało to kilo materiału było



Bunny Jak farby reagują na zmiany temperatur ? To ma jakiś wpływ? Na przykład jeśli farby stoją gdzieś w kiosku a temperatura jest na minusie? Szkodzi to ich właściwościom??
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:34   #784
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w ogole jestem w lekkim stresie bo przestawiam lole na zywienie typu barf.
tu info:
http://www.barf.pl/index.php/components/com_kalkulator

zdecydowalam ze to dla niej bedzie najlepsze bo na gotowanym ona mi mocno tyje a duzo nie je...
na suchej karmie trzymac jej nie zamierzam.
je juz tydzien surowizne i robi wreszcie piekne male kupy!
i boczki juz jej ladnie zapadly, a nie taka beka na krotkich lapkach mi lazila...
oby wszystko pieknie szlo...
mam tylko na razie klopot z kupowaniem taniego surowego miesa- wszedzie drogo i troche koszt jej zywienia przez to mi wzrasta, musze cos wykombinowac....
nie mam w poblizu zadnej rzezni, na targu mieso w cenie supermarketu czy sklepu na osiedlu...
no ide na bloga a tu podgladam jakby co
Bunny przy barfie najważniejsze jest częstsze odrobaczanie, bo pies ma wtedy większątendencję, ale ogólnie może psu całkiem nieźle służyć (oczywiście zależy od psa ) moja sunia jest karmiona Royalem i od czasu do czasu pieczonym mięsem z udka z kurczaka z ryżem, bo taki pokarm znosi najlepiej ( ma wrażliwy żołądek), ale wiadomo, każdy pies to inna historia
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:35   #785
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

niee..mi się kompletnie nie podobają

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ta laska z aukcji jakoś niezbyt ma wcięcie i ma opięty taki ten żakiet, a u mnie tak odstaje.. może jednak powinien byc mniejszy rozmiar? sama nie wiem

Wybaczcie za kolano na 1 planie, ale bunkrowałam się z robieniem zdjęcia
wg mnie fajnie wygląda ale najważniejsze, zebys Ty sie dobrze czuła!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated
super wygladasz
dziekuje Ci Agatko
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:36   #786
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mhm, jest dużo luzu A jak złapałam ją z tyłu- cąły materiał tak by przylegało to kilo materiału było



Bunny Jak farby reagują na zmiany temperatur ? To ma jakiś wpływ? Na przykład jeśli farby stoją gdzieś w kiosku a temperatura jest na minusie? Szkodzi to ich właściwościom??
To wymienisz zakiecik?Bo jest super

Ja Ci powiem ze na temp. na wysokim plusie na pewno reagują nie korzystnie, pewne subst. tracą swoje właściwości, barwiniki lekko zmieniają kolory tak najogólniej mówiac.


asia
dla mnie te fryzury sa beznadziejne. Mi się kompletnie nie podobają, takie oszołomiarskie
No która Kobieta pisane przez duże K postawi sobie takie coś na głowie?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-04-05 o 20:37
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:51   #787
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny o to nie jestem jedyna co do kawy to mnie usypia
mnie też kawa usypia mam niskie ciśnienie i podobno to dlatego:brzydal :

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
adzio, fajnie masz ja bym sobie sama ścieła, ale z tyłu zawsze troche krzywo wychodzi. A meza wolałabym nie prosic, bo on to ma dopiero lewe rece
no ja ostatnie dwa strzyżenia sama uskuteczniałam i tragedii nie było, ale też zapuszczać chwilowo nie mogę, więc nie miałam stresa, że jak coś schrzanię, to fryzjer poprawiając za mocno mi zetnie...

a teraz myślę właśnie nad takim bobem, o jakim pisałaś, tylko że ja mam juz kurczę bardzo gęste włosy i wcale nie chce tego podkreślać, bo mi się to nie podoba, jak mam zbytni busz na głowie... a z drugiej strony muszę ściąć, bo są podniszczone, a przede wszystkim przy moim kręgosłupie szyjnym zbyt odczuwam ich wagę choć są dopiero do końca szyi...
ehh decisions decisions

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam 173 cm wzrostu, ważę 54 kg wymiary 88-66-88 tak przybliżyłam
jak ja Was czytam laseczki, to mam ochotę poprzekladać jedną z drugą przez kolano i klapsy dawać

co rusz się okazuje, że jesteście szczuplutkie tak jak np Kitkulka, ale jak przyjdzie co do czego to każda znajdzie powód do narzekania

ja mam 172 ważę ok 67kg wymiary około 91-72-102 (nie mierzyłam, wokół tego oscylowałam przez ostatnie pół roku) i nie uważam, żebym była "gruba", owszem mam większy tyłek, ale Mój Boże, zawsze miałam "murzyńskie pośladki" jak miałam 15 lat to miałam wymiary 80-60-90 przy 50kg i wolę moje obecne a jak później ważyłam 60 kg i miałam 98cm w biodrach to mi zarzucano anoreksję, taka budowa

wszystkie jesteście śliczne i żadna nie jest idealna, bo tak nie da rady ale przeciez nie o to chodzi, kobieta "idealna" byłaby nudna i zginęłaby w tłumie, bo nic by jej nie wyróżniało
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 21:01   #788
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Katie
Dziekuje kochana jeszcze nie jest w 100% dobrze ale staram sie. Dziekuje za PW. I zgadzam sie z Toba. Śliczne mamy tu blondaski i każda ma to coś w sobie.

Yatta
To wymieniaj jak tak.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:03   #789
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, no jakos tak juz mam.. zawsze tylko słysze: 'tragedii nie ma' i 'za duzo ma pani włosów'. Fryzjerki chyba nie sa obiektywne
ha w końcu podobny problem, też ciągle słyszę że za dużo włosów...

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yatta przepraszam

Enchanted tylko właśnie boję się, że loral nie pokryje żółtka po skandynawskim:/

Bunny czytam dokładnie posty, ale dalej nie wiem co...chciałabym przyciemnic i miec taki kolor jak na pudełku z londy te co wstawiłam...ale nie wiem jak to zrobic(

A tak wyglądałam na studniówce
ślicznie, jak królewna
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:09   #790
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Katie
Torebka bardzo mi sie podoba. Ten frendzel nadaje jej takiego szału. Naprawde sliczna
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:14   #791
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dziewczyny, jak myślicie czy to prawda że farby palette strasznie niszczą włosy??Chcę sobie pomalować włosy farbą palette bardzo jasny blond e20, ale koleżanka mi dziś powiedziała, że palettki ponoć mocno niszczą włosy i przez nie wypadają. Czy miałyście doczynienia z palette?
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 21:18   #792
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;26182687]Dziewczyny, jak myślicie czy to prawda że farby palette strasznie niszczą włosy??Chcę sobie pomalować włosy farbą palette bardzo jasny blond e20, ale koleżanka mi dziś powiedziała, że palettki ponoć mocno niszczą włosy i przez nie wypadają. Czy miałyście doczynienia z palette?[/QUOTE]

noo błaaagam!! temat farb pallete był wałkowany z tysiąc razy, robi nią Bunny, Adzi i Asia.
miło by było, jakbyś chociaż przejrzała ostatnie strony, to nie wymaga zbytniego wysiłku.
Asia wrzucała fotki po c12 .....

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-04-05 o 21:20
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:25   #793
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ojojoj witam w gronie cierpiących

Asiu szczerze?
Są okropne... totalnie antykobiece, brzydkie po prostu

Aaa mam pytanko, widzę, że bierzesz belissę cerę - widzisz już jakąś poprawę? czy jeszcze za krótko?
odnośnie belissy to efekty już zauważyłam jestem bardzo zadowolona z tego powodu bo niestety wypryski na mojej buzi były moją zmorą ale juz jest lepiej nic nowego nie wyłazi a te starsze ładnie się goją także polecam ja musiałam odstawić teraz na 5 dni bo biore antybiotyk ,ale jak skończe to zaraz wracam do mojej bekiski

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ta laska z aukcji jakoś niezbyt ma wcięcie i ma opięty taki ten żakiet, a u mnie tak odstaje.. może jednak powinien byc mniejszy rozmiar? sama nie wiem

Wybaczcie za kolano na 1 planie, ale bunkrowałam się z robieniem zdjęcia
mnie się podoba wydaje mi się że ładnie leży

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Asia
Powinno sie wszystko wyrównać przy nastepnym razie. Mi tez z farbowania na farbowanie wychodził ładniejszy kolor. Bedzie dobrze
No i NO STRES!!!! A bedzie super
dziękuję Adzi za pocieszenie i już nie mogę doczekać się następnego farbowania i efektu może poprawie przed samymi świętami

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;26182687]Dziewczyny, jak myślicie czy to prawda że farby palette strasznie niszczą włosy??Chcę sobie pomalować włosy farbą palette bardzo jasny blond e20, ale koleżanka mi dziś powiedziała, że palettki ponoć mocno niszczą włosy i przez nie wypadają. Czy miałyście doczynienia z palette?[/QUOTE]
według mnie bzdura
jak miałam ciemne włosy robiłam zawsze paletą i nic mi się nie działo z włosami
a teraz robiłam dwa razy blondami i też nic nie zauważyłam, aby działała niszcząco na włoski
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:34   #794
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie mój gust - te frędzelki mi się nie podobają, ale ostatnio tez pikowane oglądałam
no ja jeśli chodzi o torby to kocham duże z bajerami, ale mam zakaz dźwigania i mam pożyczoną leciutką małą (jak na mnie ) od Mamy i szukałam podobnej rozmiarowo i wagowo (nawet pisałam do sprzedawcy ile waży pusta torebka ...) ale z jakimiś bajerami właśnie...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:36   #795
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Snow aha, już rozumiem dziękuję

Bunny a loreal viking i podkład skandynawskim?? co myślisz??

Katie dziękuję
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:38   #796
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Katie
Torebka bardzo mi sie podoba. Ten frendzel nadaje jej takiego szału. Naprawde sliczna
hehe widocznie mamy podobny gust do bajerków ja się z reguły dość zachowawczo ubieram i muszę sobie przypominać, żeby kupić coś z bajerem no tak mam no... ale torebki... to zupełnie inna broszka
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:44   #797
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaski !!!

Siedze z farbą na głowe



Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wg mnie fajnie wygląda ale najważniejsze, zebys Ty sie dobrze czuła!
A czuję się jak w worku

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To wymienisz zakiecik?Bo jest super

Ja Ci powiem ze na temp. na wysokim plusie na pewno reagują nie korzystnie, pewne subst. tracą swoje właściwości, barwiniki lekko zmieniają kolory tak najogólniej mówiac.
Też tak myślę, a temperatura minusowa?

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;26182687]Dziewczyny, jak myślicie czy to prawda że farby palette strasznie niszczą włosy??Chcę sobie pomalować włosy farbą palette bardzo jasny blond e20, ale koleżanka mi dziś powiedziała, że palettki ponoć mocno niszczą włosy i przez nie wypadają. Czy miałyście doczynienia z palette?[/QUOTE]

Daj spokój
Nie wiem skąd się ten mit wziął - kto go powiela?
Każda farba niszczy strasznie włosy jeśli nieumiejętnie się jej używa
Gdybyśmy uważały, że tak straaaaaaasznie niszczy włosy to byśmy z niej nie korzystały bo już dawno byłybyśmy łyse - a zobacz na blogu Bunny jakie mamy piękne i lśniące włosy

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny a loreal viking i podkład skandynawskim?? co myślisz??
Viking Ci nie przyciemni.

Zobacz na blogu Bunny post o pigmentacji - co ja musiałam zrobić by przyciemnić o te 2 tony włosy tak jak Ty teraz chcesz

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no ja jeśli chodzi o torby to kocham duże z bajerami, ale mam zakaz dźwigania i mam pożyczoną leciutką małą (jak na mnie ) od Mamy i szukałam podobnej rozmiarowo i wagowo (nawet pisałam do sprzedawcy ile waży pusta torebka ...) ale z jakimiś bajerami właśnie...
Ja odwrotnie Nie lubię zbytnio bajerów jeśli chodzi o buty i o torebki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:45   #798
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaski !!!

Siedze z farbą na głowe




z jaką farbą
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:47   #799
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
dzięki, spróbuje po następnym myciu (jeśli do tej pory nie zafarbuję, bo mam wrażenie, że to Ce-Ce tak mi żółknie, że nie wiem, czy wytrzymam i nie walnę na to jakiegoś popielu...
mam nadzieję, że wszystko u Ciebie idzie ku lepszemu
pamiętaj: "Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca..?" sprawdza się to - zawsze

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



hmm Bunny, a jak oceniasz, na odroście gdybym jednak się skusiła na tę palette, to wyjdzie mi jak drugi czy trzeci kwadracik (naturalki mam w albumie)??

hmm a jak ten Srebrzysty Blond z Palette Deluxe też jest na wodzie a 9% w sumie mi chwyta, tyle że ten odrost potem dość szybko żółknie... to warto ryzykować?
hmm... no ale robiłam odcieniami naturalnymi głównie z drugiej strony..

a w ogóle Laseczki to Wam się pochwalę jaką torebkę kupiłam na allegro i czekam az do mnie dotrze (dzisiaj wysłali) wzięłam popielatą
http://allegro.pl/wiosenna-nowosc-pi...5.html#gallery

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



a jakbym podmieniła w c12 wodę w dół na 9%, bo 9% mi jednak chwyta, a ten miks zbijający rudość i żółć mi by się przydał... to wyjdzie? czy wody tylko w górę się podmienia, żeby było bezpiecznie?
beżowa mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaski !!!

Siedze z farbą na głowe





A czuję się jak w worku



Też tak myślę, a temperatura minusowa?



Daj spokój
Nie wiem skąd się ten mit wziął - kto go powiela?
Każda farba niszczy strasznie włosy jeśli nieumiejętnie się jej używa
Gdybyśmy uważały, że tak straaaaaaasznie niszczy włosy to byśmy z niej nie korzystały bo już dawno byłybyśmy łyse - a zobacz na blogu Bunny jakie mamy piękne i lśniące włosy

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



Viking Ci nie przyciemni.

Zobacz na blogu Bunny post o pigmentacji - co ja musiałam zrobić by przyciemnić o te 2 tony włosy tak jak Ty teraz chcesz

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Ja odwrotnie Nie lubię zbytnio bajerów jeśli chodzi o buty i o torebki
ale jak to? z jaką farbą? szalona
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 21:51   #800
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

a jutro mam zamiar się wybrać do Pretty Girl i może upolować tę kurteczkę po prawej
http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/...1144359869.jpg tylko musze sprawdzić, czy przy blond włosach nie będę w niej wyglądać za blado (jak miałam brązowe to mogłam brać takie w ciemno... ) ach a gdyby była taka jeszcze np. karmelowa...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:52   #801
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Jeśli chodzi o torebkę to ja ostatnio chciałam kupić taką, ale ostatecznie nie kupiłam bo nie było przegródek żadnych w środku

http://moda.allegro.pl/pikowana-tore...526994385.html

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
z jaką farbą
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale jak to? z jaką farbą? szalona
Miałam nic nie mówić i wrzucić zdjęcia jutro, ale nie wytrzymałam

Ale, żeby nie zapeszać nic nie powiem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:57   #802
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaski !!!

Siedze z farbą na głowe


Ja odwrotnie Nie lubię zbytnio bajerów jeśli chodzi o buty i o torebki
łoooł to musisz pokazac efekty

a co do torebek i gustów w ogóle - piękno ludzkości lezy w jej różnorodności

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
beżowa mi się podoba
no ja się wahałam między beżową a popielatą, ale do popielatej więcej ciuchów będzie mi pasowac
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-05 o 22:20
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:04   #803
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o torebkę to ja ostatnio chciałam kupić taką, ale ostatecznie nie kupiłam bo nie było przegródek żadnych w środku

http://moda.allegro.pl/pikowana-tore...526994385.html





Miałam nic nie mówić i wrzucić zdjęcia jutro, ale nie wytrzymałam

Ale, żeby nie zapeszać nic nie powiem
osz Ty no nie bądź taka przecież ja jutro w pracy nie wytrzymam, ciekawość mnie zeżre może jakaś malutka podpowiedź
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:09   #804
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
osz Ty no nie bądź taka przecież ja jutro w pracy nie wytrzymam, ciekawość mnie zeżre może jakaś malutka podpowiedź
Hehe no tak się czaiłam czaiłam..
aż w końcu byłam na mieście i pomyślałam, że wezmę.. trudno..

W pierwszej hurtowni jej nie było i pomyślałam, że może to znak, ale druga była przecznice dalej więc przeszłam się i kupiłam

Pytałam w ogóle, czy będzie to dobry kolor dla mnie bo na próbniku wygląda strasznie ciemno.. Pani stwierdziła, że mam włosy na poziomie 9/10 więc będzie ok.. no to ziu..

9AV matrix leży na głowie


Aha.. i kupiłam miarkę jak cywilizowany człowiek żeby się nie bawić strzykawkami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:15   #805
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o torebkę to ja ostatnio chciałam kupić taką, ale ostatecznie nie kupiłam bo nie było przegródek żadnych w środku

http://moda.allegro.pl/pikowana-tore...526994385.html





Miałam nic nie mówić i wrzucić zdjęcia jutro, ale nie wytrzymałam

Ale, żeby nie zapeszać nic nie powiem
o Ty bestyjko powiedz bo ja tez nie wytrzymam z ciekawości a tak apropo to trzymam kciuki abys teraz była zadowolona na całej lini

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hehe no tak się czaiłam czaiłam..
aż w końcu byłam na mieście i pomyślałam, że wezmę.. trudno..

W pierwszej hurtowni jej nie było i pomyślałam, że może to znak, ale druga była przecznice dalej więc przeszłam się i kupiłam

Pytałam w ogóle, czy będzie to dobry kolor dla mnie bo na próbniku wygląda strasznie ciemno.. Pani stwierdziła, że mam włosy na poziomie 9/10 więc będzie ok.. no to ziu..

9AV matrix leży na głowie


Aha.. i kupiłam miarkę jak cywilizowany człowiek żeby się nie bawić strzykawkami
o to czekam z niecierpliwością na efekt bo mnie sie też ten kolorek podoba ,ale ciekawe jak w rzeczywistości będzie wyglądał
to o której zmywasz?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:15   #806
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hehe no tak się czaiłam czaiłam..
aż w końcu byłam na mieście i pomyślałam, że wezmę.. trudno..

W pierwszej hurtowni jej nie było i pomyślałam, że może to znak, ale druga była przecznice dalej więc przeszłam się i kupiłam

Pytałam w ogóle, czy będzie to dobry kolor dla mnie bo na próbniku wygląda strasznie ciemno.. Pani stwierdziła, że mam włosy na poziomie 9/10 więc będzie ok.. no to ziu..

9AV matrix leży na głowie


Aha.. i kupiłam miarkę jak cywilizowany człowiek żeby się nie bawić strzykawkami
ale spiskujesz, lanie Ci się należy no ale za to, że zdradziłaś dziś ten sekret zostałaś rozgrzeszona
Kurcze ale jestem ciekawa jak Ci wyjdzie trzymam kciuki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:17   #807
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Tyle co z tyłu widziałam jak skończyłam nakładać to było dosyć ciemno.. nie patrze nawet w lustro boje się :/
zaraz idę zmalaksować i potrzymam jeszcze z 5 min na całości
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:19   #808
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o torebkę to ja ostatnio chciałam kupić taką, ale ostatecznie nie kupiłam bo nie było przegródek żadnych w środku

http://moda.allegro.pl/pikowana-tore...526994385.html


Miałam nic nie mówić i wrzucić zdjęcia jutro, ale nie wytrzymałam

Ale, żeby nie zapeszać nic nie powiem
no mi się takie tez podobają i na pewno jakąs właśnie beżową albo pudrowo różową sobie w tym stylu upoluję...

oj niedobra jak tak można nas w niepewności trzymać...
a już widzę, że się wygadałaś nie martw się dobrze będzie, jak za ciemno tfu tfu to sie wymyje
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-05 o 22:22
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:25   #809
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no mi się takie tez podobają i na pewno jakąs właśnie beżową albo pudrowo różową sobie w tym stylu upoluję...

oj niedobra jak tak można nas w niepewności trzymać...
a już widzę, że się wygadałaś nie martw się dobrze będzie, jak za ciemno tfu tfu to sie wymyje
Lepiej za ciemno niż za rudo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:27   #810
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Sory że wybije sie z tematu ale wlasnie odkryłam pryszcza na głowie
hehe mój mąż ma talent do ciekawych stwierdzeń... kiedyś się odstawiłam jak stróż w Boże Ciało i staliśmy razem w kolejce, a on mi się tak uważnie przygląda... myślę sobie no pewnie myśli że ładnie wyglądam otwiera usta i myślę, no powie mi komplement.. a on mówi:
"kochanie wiesz masz tam pryszcza" i miałam... za linią włosów ktore mam gęste takiego malutkiego o średnicy może 0,5 mm, którego SAMA w życiu bym nie zauważyła...
eh a podobno faceci patrzą"na całokształt"

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
właśnie przeczytałam
sztywny jest nawet jak jest pusty to ma kształt kuferka i racja, raczej mało dziewczyn będzie go miało
mój TŻ jak go wczoraj zobaczył to powiedział, że to torba lekarska doktor Queen i później go zabrałam do Reserved i pokazałam mu tą torbę tylko czarną, wypchaną po brzegi, była równie wielka zmarszczył się tylko
piękne porównanie, skąd oni biorą te teksty...???:co ol:

ale wiesz... możesz mu powiedzieć, że będziesz jego pielęgniarką...

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Lepiej za ciemno niż za rudo
święte słowa rzeczesz mądra kobieto
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.