Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 13:01   #1111
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wachlarzyku, dasz radę. Choć nie dziwię Ci się, że jesteś zmęczona, ciężko pracujesz cały czas, masz pod górkę. Studiujesz to z zamiłowania, chcesz być faktycznie nauczycielem? Jeśli tak, to trzymaj się, nie poddawaj. Ale studia w Niemczech mogą dać Ci też bardzo dużo. I nowy start, mogłoby być lepiej...


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
szkoda ze na stronie int nie ma obnizki na Phenome
To Phenome jest takie drogie..!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:02   #1112
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, dasz radę. Choć nie dziwię Ci się, że jesteś zmęczona, ciężko pracujesz cały czas, masz pod górkę. Studiujesz to z zamiłowania, chcesz być faktycznie nauczycielem? Jeśli tak, to trzymaj się, nie poddawaj. Ale studia w Niemczech mogą dać Ci też bardzo dużo. I nowy start, mogłoby być lepiej...
Tak, bardzo chcę. Dla mnie nauczanie to pasja, a nie praca. Jak idę do szkoły to mnie taka energia rozpiera, bo robię to co kocham. Za poprowadzone lekcje jestem chwalona, co tym bardziej mnie utwierdza, że jestem dobra w tym, co robię. Prawdopodobnie wtedy bije ze mnie radość, tak mi powiedziała nauczycielka jednej z klas.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:03   #1113
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O kremie pod oczy to słyszałam (kobieta przy mnie kupowała już któryś kolejny i zachwalała,że walczy z opuchlizną). Też bym spróbowała,ale się boję,bo mam ekstremalnie wrażliwe oczy (alergia na rumianek i inne roślinki),a naturalne produkty lubią niestety podrażniać

Co do maski Organique - to też właśnie jedną zużyłam na wakacjach Całkiem fajna

W Phenome jakieś gigantyczne (do -70%) obniżki, do jutra włącznie... Przez lato zużyłam pół kremu z filtrem30 (notabene bardzo polecam) i jutro polecę po następny (jest tańszy o połowę). Polecacie coś jeszcze???? Pokuście trochę
jesli polecasz i jest tanszy o polowe mozesz mi kupic?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:13   #1114
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, bardzo chcę. Dla mnie nauczanie to pasja, a nie praca. Jak idę do szkoły to mnie taka energia rozpiera, bo robię to co kocham. Za poprowadzone lekcje jestem chwalona, co tym bardziej mnie utwierdza, że jestem dobra w tym, co robię. Prawdopodobnie wtedy bije ze mnie radość, tak mi powiedziała nauczycielka jednej z klas.
A nie chciałabyś skończyć studiów w Niemczech?
Byłaby z Ciebie naprawdę dobra nauczycielka
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:47   #1115
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jesli polecasz i jest tanszy o polowe mozesz mi kupic?
Rozumiem,że o filtr Ci chodzi?
No polecam,polecam
Skład ma (ponoć) niezły,jest odżywczy,pielęgnuje... tylko ten filtr trochę mały,jeśli miałabym ponarzekać... Nie jest taki tępy w użyciu,nie trzeba się spieszyć z nakładaniem

Ponoć w Gdyni mają otworzyć swoje stoisko. Byłam przez dwa miechy w Gd. i ze zdumieniem odkryłam,że tam ich nigdzie nie ma (chciałam coś pod filtr dokupić sobie na lato).

Halo,dziewczyny! Coś polecacie z Phenome? Bo ceny bardzo atrakcyjne się zrobiły (np. maska z białą glinką,wielki słoik za 125 przeceniony na 38pln
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:45   #1116
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dobra i 30 bo ja nie uzywam filtrow ...

cena katalogowa to 59 yl jesli bz mial kosztowac 30 to ja poprosze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:49   #1117
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Halo,dziewczyny! Coś polecacie z Phenome? Bo ceny bardzo atrakcyjne się zrobiły (np. maska z białą glinką,wielki słoik za 125 przeceniony na 38pln
A gdzie ta przecena jest? Ich kosmetyki są tak drogie, że nie mogę sobie na nie pozwolić, a jeśli są tyle tańsze teraz...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 14:51   #1118
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

No w sklepie (tzn. na stoisku) Phenome. Ja byłam dziś w Blue City w wawie,ale jak zrozumiałam,to taka ogólna akcja zniżkowa.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dobra i 30 bo ja nie uzywam filtrow ...

cena katalogowa to 59 yl jesli bz mial kosztowac 30 to ja poprosze
Pójdę tam jutro i dam znać.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 15:14   #1119
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No w sklepie (tzn. na stoisku) Phenome. Ja byłam dziś w Blue City w wawie,ale jak zrozumiałam,to taka ogólna akcja zniżkowa.

Pójdę tam jutro i dam znać.
Kurczę, nie mam nigdzie blisko Phenome stoiska. Buu...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:04   #1120
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cześć kochane.
we wtorek pojechałysmy do szpitala, w srode zrobili badanie potencjałów i funkcjonalny rezonans. Funkcjonalny rezonans jest prowadzony przez neuropsychologa i polega na zarysowaniu, który obszar móżgu odpowiada za ruch i mowę (skomplikowane badanie ). Dzięki temu rezonansowi tworza przestrzenna mapę mózgu - na obraz guzów nakładają obrazy ośrodków mowy i ruchu i nakreślaja neurochirurgom scieżke dojścia do guzów omijającą te osrodki i minimalizując ich uszkodzenie (Młoda ma guzy w prawym płacie mózgu, a jest leworęczna, więc tam własnie ma zlikalizowane ośrodki funkcjonalne i dlatego ta operacja jest tak trudna). Było troche strachu, bo jeden guz jest głęboko osadzony i lekarz sie bał, że jego wycięcie może pozbawic Młoda możłiwości ruszania rękami i nogami, a zostawić tego glębszego guza nie mogą, bo jest w nim świeża krew. Termin operacji wyznaczono na wtorek 23 sierpnia. Niestety nastepnego dnia po badaniu okazało się, że za słabo oznaczono ośrodek mowy i musza powtórzyc badanie. A w czwartek po południu rezonans padł i juz nam nie zdążyli powtórzyć!!!!! Wczoraj wypisali nas do domu i czekamy na wezwanie - jak naprawia rezonans to umówia nas ponownie na badanie funkcjonalne i dopiero wtedy pojedziemy na operację.
Ośrodek ruchu oznaczyli - lekarze mówią, że jest troszke oddalony od guza i ze powinno sie udac go usunąć bez trwałych uszkodzeń. Ale ośrodek mowy nie został oznaczony w stopniu wystarczającym do operacji i nie podejma sie operacji ryzykując jego uszkodzenie. Chciałam nawet zabrac Młodą, zrobic jej to badanie prywatnie i przywieźć im wyniki - niestety tego rodzaju rezonansu nie mogę zrobic gdzie indziej. W Polsce sa może 2 miejsca, w których je robią ( w waiwe tylko u nich) i dodatkowo psycholog obecny przy badaniu musi uczestniczyc w operacji, bo wtedy jest możliwość prawidłowej interpretacji przez niego przebiegu operacji. Tak więc muszę czekac na naprawienie sprzetu w centrum zdrowia dziecka.

Nerwy, stres i cała reszta czeka nas zatem ponownie za jakiś czas. I oczywiście w okresie oczekiwania umieram ze strachu o Mała, boje sie, że znowu jej którys guz zakrwawi. Lekarz powiedział, że w obecnej chwili raczej nie mam zagrozenia krwawienia, ale jednak wykluczyc nie mogą. Musimy więc bardzo uważać na Małą a ona nie może sie meczyc.

To chyba tyle wieści z frontu. Czekania ciąg dalszy.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Korah jak dobrze Cię znowu widziec - strasznie tęskniłam! Gratuluje działki

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja Was chciałabym powoli przygotować, że na jakieś 70-75% za miesiąc zniknę stąd na jakieś mniej więcej 6 miesięcy.
Otóż informuje Cie, że ja sie na to nie zgadzam!!!!
Pędem do nauki i zakuwaj, bo ja bez Ciebie tyle czasu nie wytrzymam!!!

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
P.S. Sekretny co z Anulą i jej córką? Bo jakiś masz taki podpis złowieszczy

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Moja Mała straciła przytomność na 2 godziny, po paru dniach i zrobieniu tomografii z naszego szpitala przewieźli ja do centrum zdrowia dziecka. Okazało sie, ża ma naczyniaki jamiste w prawej półkuli i jeden zakrwawił co było przyczyna utrata przytomności. Po paru dniach doszła na szczęście do siebie, zaczęła kojarzyć i zapamietywac bieżące wydarzenia. Teraz fizycznie jest juz ok, ale naczyniaki (jeden 4,5x2,5 cm, drugi 2,5x1,5 cm) trzeba usunąć zanim znowu którys zakrwawi, bo wtedy mogą być gorsze skutki i już nieodwracalne. Jest pod opieka czd i gdyby nie ta awaria rezonansu to we wtorek byłaby po operacji. Niestety musimy poczekać......


Dostałam z ekodrogerii próbki podkładów starej wersji lavry - niestey te wersje różnią sie między soba bardzo. Stwierdzam to na podstawie podkładu nr 2 - obecna wersja jest duzo jasniejsza i bardziej różowa od starej. Numer 1 starej lavery pasuje mi bardzo, pomimo, ze nowa wersja moze mieć inny odcień to po opisie przez właścicielke ekodrogerii zdecydowałam sie i zamówiłam jedynke własnie. Zamówiłam tez od razu puder (ten w ciepłej tonacji).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:56   #1121
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dostałam z ekodrogerii próbki podkładów starej wersji lavry - niestey te wersje różnią sie między soba bardzo. Stwierdzam to na podstawie podkładu nr 2 - obecna wersja jest duzo jasniejsza i bardziej różowa od starej. Numer 1 starej lavery pasuje mi bardzo, pomimo, ze nowa wersja moze mieć inny odcień to po opisie przez właścicielke ekodrogerii zdecydowałam sie i zamówiłam jedynke własnie. Zamówiłam tez od razu puder (ten w ciepłej tonacji).
Poka,ktory to?

Ja się zabieram za minerały.Nie wiem co mam sobie nowego sprawić,lavera zaczęła mnie wkurzać.

Czekam na próbki Lumiere,Pixie i Lucy i zaczynam się z nimi mordować(wez tam wybierz kolor dopiero!!!)
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 17:11   #1122
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Poka,ktory to?

Ja się zabieram za minerały.Nie wiem co mam sobie nowego sprawić,lavera zaczęła mnie wkurzać.

Czekam na próbki Lumiere,Pixie i Lucy i zaczynam się z nimi mordować(wez tam wybierz kolor dopiero!!!)
skoro lavera Cie wkurza, to poczekaj na minerały te to dopiero moga z równowagi wyprowadzic!

http://www.ekodrogeria.pl/product-po...-Bez-6-1g.html strasznie jestem go ciekawa
pierwsze wrazenia po uzyciu podkładu lavery w odpowiednim kolorze całkiem przyjemne. Ale po pierwsze musze go uzywać bez kremu, bo na kremie sie pięknie zwałkowal, a po drugie ryj mi sie świeci niestety - dlatego własnie od razu puder zamówiłam. Puder w kamieniu wygodniejszy nieco do matowienia ryja w ciagu dnia niż puder bambusowy Podkład całkiem dobrze kryje, ładnie po nim paszcza wyglaa. Naturanie, ale duzo lepiej niz bez niego.

Violka - dziekuje za kciuki w podpisie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:12   #1123
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
skoro lavera Cie wkurza, to poczekaj na minerały te to dopiero moga z równowagi wyprowadzic!

http://www.ekodrogeria.pl/product-po...-Bez-6-1g.html strasznie jestem go ciekawa
pierwsze wrazenia po uzyciu podkładu lavery w odpowiednim kolorze całkiem przyjemne. Ale po pierwsze musze go uzywać bez kremu, bo na kremie sie pięknie zwałkowal, a po drugie ryj mi sie świeci niestety - dlatego własnie od razu puder zamówiłam. Puder w kamieniu wygodniejszy nieco do matowienia ryja w ciagu dnia niż puder bambusowy Podkład całkiem dobrze kryje, ładnie po nim paszcza wyglaa. Naturanie, ale duzo lepiej niz bez niego.

Violka - dziekuje za kciuki w podpisie
O!to ten na który ja się czaję.Daj znać koniecznie!

Ja już miałam przeprawę z minerałami,ale nie mogłam trafić w kolor-tępa taka jestem,nawet nie wiem jakiej tonacji używać powinnam
Dostanę teraz od miłej wizażankikilkanaści e różnych tonacji i formuł to może z czymś trafię.Pół biedy jakbym chociaż wiedziała czy ja ciepła,zimna,beżowa,żółta
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:35   #1124
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O kremie pod oczy to słyszałam (kobieta przy mnie kupowała już któryś kolejny i zachwalała,że walczy z opuchlizną). Też bym spróbowała,ale się boję,bo mam ekstremalnie wrażliwe oczy (alergia na rumianek i inne roślinki),a naturalne produkty lubią niestety podrażniać

Co do maski Organique - to też właśnie jedną zużyłam na wakacjach Całkiem fajna

W Phenome jakieś gigantyczne (do -70%) obniżki, do jutra włącznie... Przez lato zużyłam pół kremu z filtrem30 (notabene bardzo polecam) i jutro polecę po następny (jest tańszy o połowę). Polecacie coś jeszcze???? Pokuście trochę
też przyuważyłam tą promocję
Kuszę:
1. żel chłodzący do stóp - chyba z serii dla mam - szybko się wchłania, działa jak dezodoran do stóp, wieczorem fajnie chłodzi i relaksuje
2. peeling to stóp - świetnie ściera, a zapach - marzenie
3. odżywka do włosów rebulid - włosy po nie są miękkie i nie puszą się (przeceniona chyba o 70 %)
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:19   #1125
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A czy jakaś dobra dusza posiadająca możliwość zajścia do sklepu Phenome mogła mi zakupić coś po uprzednim sprawdzeniu ceny? Ja nie mam żadnej możliwości...
Do kiedy w ogóle jest ta przecena?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:31   #1126
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A czy jakaś dobra dusza posiadająca możliwość zajścia do sklepu Phenome mogła mi zakupić coś po uprzednim sprawdzeniu ceny? Ja nie mam żadnej możliwości...
Do kiedy w ogóle jest ta przecena?
No właśnie problem jest,bo to tylko do jutra.
Ja będę tam jutro na 100%;mogłabym Ci coś wziąć,ale nie ma już możliwości żadnego dogadywania się - musiałabyś teraz powiedzieć,na czym Ci zależy i jaka cena Cię satysfakcjonuje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:55   #1127
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
O!to ten na który ja się czaję.Daj znać koniecznie!

Ja już miałam przeprawę z minerałami,ale nie mogłam trafić w kolor-tępa taka jestem,nawet nie wiem jakiej tonacji używać powinnam
Dostanę teraz od miłej wizażankikilkanaści e różnych tonacji i formuł to może z czymś trafię.Pół biedy jakbym chociaż wiedziała czy ja ciepła,zimna,beżowa,żółta
Anus ja tez w tej kwestii nie jestem za dobra, ale skoro pasuje Ci 2 lavery to myslę, że powinnas celowac w odcienie neutralne w kierunku zimnych (takie beze z delikatna różowa poświatą).
Mnie pudry prasowane tez od jakiegos czasu pociagaja a własnie ten lavery wyjatkowo mocno.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-08-20 o 19:57
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:02   #1128
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie problem jest,bo to tylko do jutra.
Ja będę tam jutro na 100%;mogłabym Ci coś wziąć,ale nie ma już możliwości żadnego dogadywania się - musiałabyś teraz powiedzieć,na czym Ci zależy i jaka cena Cię satysfakcjonuje
A w tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie wiem jaką kasą mogę dysponować
Także chyba sobie odpuszczę. Co się odwlecze to nie uciecze i kiedyś w końcu coś kupię
Ale dziękuję i tak

Co bardziej opłaca się kupić - balsam do ust Burt's Bees (nie w sztyfcie) czy Figs & Rogue? Który ma lepsze właściowści i konsystencję?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:09   #1129
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anus ja tez w tej kwestii nie jestem za dobra, ale skoro pasuje Ci 2 lavery to myslę, że powinnas celowac w odcienie neutralne w kierunku zimnych (takie beze z delikatna różowa poświatą).
Mnie pudry prasowane tez od jakiegos czasu pociagaja a własnie ten lavery wyjatkowo mocno.
Proszę CięPięknie mi napisałaś co i jak.Ja jeśli o to chodzi to nazwać rzeczy po imieniu nie potrafię.Wczoraj w świetle dziennym zrobiłam sobie kilka fot twarzy i szyji,zgrałam na kompa i jak kretynka siedziałam nad nimii co najlepsze nic nie wymyśliłamDalej nic nie wiem.
Bardzo się cieszę,że kupiłaś ten puder,jak się będzie dobrze spisywał u Ciebie to i ja go kliknę,ale na tej stronie,którą podałaś było podane,że to"puder".Na kosmetyki.eu,że to"podkład".I sama teraz nie wiemBo ja bym go chciała użuwać jako właśnie podkładu.Tylko jego nakładać na twarz.
Z nienaturalnych moimi ukochanymi są właśnie takie podkłady"mineralne"w kompakcie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 20:17   #1130
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Proszę CięPięknie mi napisałaś co i jak.Ja jeśli o to chodzi to nazwać rzeczy po imieniu nie potrafię.Wczoraj w świetle dziennym zrobiłam sobie kilka fot twarzy i szyji,zgrałam na kompa i jak kretynka siedziałam nad nimii co najlepsze nic nie wymyśliłamDalej nic nie wiem.
Bardzo się cieszę,że kupiłaś ten puder,jak się będzie dobrze spisywał u Ciebie to i ja go kliknę,ale na tej stronie,którą podałaś było podane,że to"puder".Na kosmetyki.eu,że to"podkład".I sama teraz nie wiemBo ja bym go chciała użuwać jako właśnie podkładu.Tylko jego nakładać na twarz.
Z nienaturalnych moimi ukochanymi są właśnie takie podkłady"mineralne"w kompakcie
podaj linka do tego co Ty widziałaś. lavera ma tez podkłady w kompakcie - moze po prostu na innej stronie własnie kompakt był, a nie puder?
Ja potrzebuja pudru, zeby zmatowić cere po podkładze w ciagu dnia. Ja kompaktów nie lubie, bo sa ciężkie i jakos zawsze mi sie ważą na twarzy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:22   #1131
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
podaj linka do tego co Ty widziałaś. lavera ma tez podkłady w kompakcie - moze po prostu na innej stronie własnie kompakt był, a nie puder?
Ja potrzebuja pudru, zeby zmatowić cere po podkładze w ciagu dnia. Ja kompaktów nie lubie, bo sa ciężkie i jakos zawsze mi sie ważą na twarzy.
Łee to ja się pomyliłamOpakowania mnie zmyliły.Myslałam,że nazwa jest ta inna, kosmetyk ten sam.
Zamawiasz co innego niż ja myślałam

Cloche Ty też masz clinique almost 03-może wiesz w co on wpada?róż,żółć,beż?ciepły ,zimny?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-08-20 o 20:23
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:04   #1132
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wrzucam fotkę moich ostatnich zakupów z Alterry z rabatem:
-Olejek pielęgnacyjny granat i awokado
-Żel pod prysznic z peelingiem
-Mydło pod prysznic mandarynka & jojoba
-Maska do włosów z granatem

I zdjęcie olejku dla Czarodzielnicy - on ma taki nalewak (szkoda, że nie spray), butelka jest szklana.

Niczego jeszcze nie testowałam, na dniach będę otwierać olejek i peeling.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6861.jpg (152,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6862.jpg (189,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6863.jpg (142,5 KB, 27 załadowań)
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-08-20 o 22:07
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:15   #1133
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Łee to ja się pomyliłamOpakowania mnie zmyliły.Myslałam,że nazwa jest ta inna, kosmetyk ten sam.
Zamawiasz co innego niż ja myślałam

Cloche Ty też masz clinique almost 03-może wiesz w co on wpada?róż,żółć,beż?ciepły ,zimny?
hmm, jak dla mnie to to jest jasny bez, raczej cieply. absolutnie zero rozowosci. wiem, bo jestem na to bardzo wyczulona
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:36   #1134
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę moich ostatnich zakupów z Alterry z rabatem:
-Olejek pielęgnacyjny granat i awokado
-Żel pod prysznic z peelingiem
-Mydło pod prysznic mandarynka & jojoba
-Maska do włosów z granatem

I zdjęcie olejku dla Czarodzielnicy - on ma taki nalewak (szkoda, że nie spray), butelka jest szklana.

Niczego jeszcze nie testowałam, na dniach będę otwierać olejek i peeling.
Podobne zakupy niedawno zrobiłam, tylko maski nie kupiłam
Też zaopatrzyłam się w olejek, ale nie jest taki super. Bardzo intensywnie pachnie, ciężko się go wylewa z buteleczki (mi wręcz kropelkami wylatuje, może tak ma być?), działanie ma średnie. Według mnie lepsza jest zwykła oliwka. Dlatego dodaję go do lotionu Babydream i jest dobrze

Maska Ci się podoba? Warto kupić?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 02:43   #1135
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam Was Kochane!
Tak bardzo za Wami tęskniłam, że aż mnie skręcało ale moja nieobecność spowodowana była ciągłymi problemami i totalnym brakiem czasu Teraz jest już środek nocy, jutro pewnie będę straszyć wyglądem ale się zawzięłam i powiedziałam sobie: nie, musze nadrobić moje koszmaaarne zaległości bo jak nie teraz to znowu nie będę miała kiedy a ilość stron rośnie
Dziękuje Anula, Kotwilko za pamięć: żyje

Więc teraz będzie długi post

Anula, cały czas o Was myślałam, martwiłam się strasznie i trzymałam kciuki, nie wiedziałam co tam u Was słychać i, że sprawa ma się aż tak.. Że też teraz znowu musicie czekać na to badanie, oby szybko je zrobili. Masz naprawdę przepiękną Dziewczyne w domu Wszystko będzie dobrze a to moje bardzo mocne
Korah jak strasznie fajnie Cię tu widzieć, wracaj już do nas na stałe
mhm0808, 2 miesięczny uropik, zazdroszcze.
vea, jeśli chodzi o nabłyszczanie włosów to maseczka anti age organique wymiata! Nigdy po żadnej odżywce tak pięknie włoski mi nie błyszczały, po za tym ja jestem zjadaczem odżywek a ta jest nieprawdopodobnie wydajna nawet dla mnie, pod tym względem też jest jedyną taką w moim życiu!

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z was próbowała czegoś takiego?
http://www.kosmetyki-natury.eu/Kompa...avera-269.html
Ja macałam ten kompakt, szczerze mówiąc odstraszyła mnie jego "toporność" w rozsmarowywaniu i od razu z niego zrezygnowałam więc nawet nie zwracałam uwagi na kolory

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
W końcu uzyłam tez próbek yesów ogórkowych od Caameroon - odzywka swietna!! Włosy sie po niej błyszczą jak nie wiem co w połączeniu z szamponem ogórkowym juz dla mnie trochę za ciężko, ale osobno szampon i odzywka swietne

Strasznie się cieszę, że ogóreczek się spodobał

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale zaraz obok byly podklady annemarie börlind. PRZEPIEKNY jest najjasniejszy odcien z gamy, jest naprawde jasny, ale nie rozowy. taki zoltawy troche. i jakos ladniej sie rozprowadza niz lavera krycie podobne jak lavera w plynie, ale cena juz troche wyzsza. kiedys sie na niego skusze - najpierw jednak musze pokonczyc moje zapasy
Dziewczyny, Anakazar może pamięta, ale ostatnio (tak przed moim czarodziejskim zniknięciem) pisałam, że musze kupić jakiś podkład bo stary mi się kończy a z koy..coś tam zrezygnowałam przez glicerynę na początku składu i będąc w pobliżu mojego ulubionego sklepu z kosmetykami naturalnymi weszłam i pod wpływem chwili kupiłam podkład AMB w odcieniu honey. To był jedyny kolor, w którym nie dopatrzyłam się odcienia różu i był nie za jasny, nie za ciemny. Aczkolwiek co zauważyłam na ręce testując kolory, wszystkie oprócz najjaśniejszego na niej ciemniały i tak też jest z honey na twarzy (nie wiem dlaczego). Jednak jak dla mnie kolor najjaśniejszy był z domieszką różu Szczegóły opisze jutro bo już ledwo patrze na oczka

Jeśli chodzi o podkład lavery to Anula, pani z matique napisała mi, że kolorek o1 jest jaśniejszy od 02 i to widać Ale też jestem go bardzo ciekawa a głupek ze mnie bo nie popatrzyłam na niego jak kupowałam AMB

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o kurde! no chyba zwariowali
widzialam kiedys w jakims filmiku na necie, jak fryzjer spryskiwal kobicie wlosy woda z sola, a potem zrobil jej kitke. i mowil, ze przez ta wode z sola wlosy przy glowie beda wygladzone i sie kita bedzie lepiej trzymac... musze wyprobowac kiedys ciekawe, czy na loki podziala...
Oglądałam na YT filmik jednej dziewczyny, która bardzo polecała tą wodę do włosów kręconych bo ładnie pogłębiał skręt jej loków, jak pokazywała różnice to była i to ogromna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Obadałam sobie dziś tę maskę do włosów Anti Age z Organique, ale trochę mnie cena przyhamowała - 39,90 zł za 150 ml
Czyli w sklepie stacjonarnym ta maseczka jest w tej samej cenie co w necie, dobrze wiedzieć bo ja do stoiska organique dalej nie dotarłam

Sekretny, a Ty zmykaj się uczyć na egzaminy, musisz je zdać.. tak rzadko teraz można spotkać nauczycieli z powołania TRZYMAM KCIUKI!

To zmykam spać.. choć nie na długo Do jutra
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-08-21 o 02:45
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 08:12   #1136
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Caameroon nareszcie jestes.
Ogromne dzięki za kciuki - będa potrzebne.
Mam nadzieje, że Twoje problemy juz sie skończyły

Co do podkładu - zamówiłam i zobacymy. Mam nadzieję, że nie bedzie jakiś mocno jasny. Ja teraz juz trace opalnizne letnia, więc jakas wyjatkowo ciemna na twarzy nie jestem. Stara wersja kolorystyczna lavery w odcieniu 1 jest dla mnie w sam raz. No ale te wersje sie różnią miedzy sobą. A, zobaczymy. Dla mnie honey AMB był za ciemny.

Tak ciagl chwalicie maskę do włosów organique, że mnie skręca! Ale mam jeszcze tyle odżywek do włosów.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 08:19   #1137
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hmm, jak dla mnie to to jest jasny bez, raczej cieply. absolutnie zero rozowosci. wiem, bo jestem na to bardzo wyczulona
Mówisz?To ja już nic nie wiemAlmost 03 też mam dobrany świetnie i różu nie ma,a lavera ma a też kolor dobrany
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Ja macałam ten kompakt, szczerze mówiąc odstraszyła mnie jego "toporność" w rozsmarowywaniu i od razu z niego zrezygnowałam więc nawet nie zwracałam uwagi na kolory



Dziewczyny, Anakazar może pamięta, ale ostatnio (tak przed moim czarodziejskim zniknięciem) pisałam, że musze kupić jakiś podkład bo stary mi się kończy a z koy..coś tam zrezygnowałam przez glicerynę na początku składu i będąc w pobliżu mojego ulubionego sklepu z kosmetykami naturalnymi weszłam i pod wpływem chwili kupiłam podkład AMB w odcieniu honey. To był jedyny kolor, w którym nie dopatrzyłam się odcienia różu i był nie za jasny, nie za ciemny. Aczkolwiek co zauważyłam na ręce testując kolory, wszystkie oprócz najjaśniejszego na niej ciemniały i tak też jest z honey na twarzy (nie wiem dlaczego). Jednak jak dla mnie kolor najjaśniejszy był z domieszką różu Szczegóły opisze jutro bo już ledwo patrze na oczka

No w końcu jesteśDzisiaj już miałam Ci pisać pw z kopem w tyłek

To już drugi taki głos.Cloche też go tak oceniła,więc już zupełnie odpuszczam i mam go w nosie

To fajnie,że coś sobie wybrałaś.Teraz zdawaj relacje jak się podkład nosi i czy Ci odpowiada.

I więcej już nie znikaj na tyle czasu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 08:29   #1138
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kotwilka, pięknie te zakupy razem wygladają!!!! Jak juz sie do nich dobierzesz to dziel sie wrazeniami.
Widziałam ostatnio olejek w rossie, ale mam tyle różności w domu, że odpusciłam no ale jak bedziesz chwaliła to może sie skuszę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 09:59   #1139
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon nareszcie jestes.
Ogromne dzięki za kciuki - będa potrzebne.
Mam nadzieje, że Twoje problemy juz sie skończyły

Co do podkładu - zamówiłam i zobacymy. Mam nadzieję, że nie bedzie jakiś mocno jasny. Ja teraz juz trace opalnizne letnia, więc jakas wyjatkowo ciemna na twarzy nie jestem. Stara wersja kolorystyczna lavery w odcieniu 1 jest dla mnie w sam raz. No ale te wersje sie różnią miedzy sobą. A, zobaczymy. Dla mnie honey AMB był za ciemny.

Tak ciagl chwalicie maskę do włosów organique, że mnie skręca! Ale mam jeszcze tyle odżywek do włosów.....
Mam nadzieje, że 01 okaże się dla Ciebie idealna.. bo my podobne troszkę jesteśmy Czekam z niecierpliwością Gdyby honey nie ciemniał na mojej skórze to byłby fajny ale niestety ciemnieje i jest troche za ciemny.. ale mam puderek hauschka to sobie go rozjaśniam, zwariować można

Maska organique jest super, maska organique jest super

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No w końcu jesteśDzisiaj już miałam Ci pisać pw z kopem w tyłek

To już drugi taki głos.Cloche też go tak oceniła,więc już zupełnie odpuszczam i mam go w nosie

To fajnie,że coś sobie wybrałaś.Teraz zdawaj relacje jak się podkład nosi i czy Ci odpowiada.

I więcej już nie znikaj na tyle czasu
Uff, to mi się udało

Co do podkładu AMB ogólnie jestem niezadowolona Właśnie się nim wymalowałam i przy moim ogromnym staraniu i dokładności jak zobaczyłam efekty w lustrze to się załamałam i po prostu się umyłam Lavera jest dużo lepsza, pod względem konsystencji (jest rzadsza niż AMB ale Lavera o dziwo lepiej kryje i lepiej stapia się ze skórą), łatwości w nakładaniu (jeśli jest konieczność przykryć coś czy położyć małą drugą warstewke to w Laverze w ogóle nie było niczego widać a w AMB jest tragedia), trwałości (Lavera wytrzymuje cały dzień, AMB już nie) i matowości (świece się po AMB bardziej niż po Laverze). Eh.. i 65 zł w błoto Pomalowałam się minerałami Lumiere FF i jest bosko.. szkoda tylko, że przy ciągłym stosowaniu podejrzewam je o zapychanie. Mówić mi tu kto się zna na minerałach Pixie i mógłby mi pomóc w potrzebie?

Obiecuję poprawę i że nie będę już tak znikać
Posty już nadrobiłam to teraz musze się wziąć na kosmetyki i popróbować coś.. vatika

Kotwilko a jak tam Twoje wypadające włoski? Lepiej już? Kuracja działa? Bo mi się sprawa pogorszyła ale nawet nie miałam kiedy sobie poużywać wcierki którą Ty też masz
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-08-21 o 10:13
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:14   #1140
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Co do podkładu AMB ogólnie jestem niezadowolona Właśnie się nim wymalowałam i przy moim ogromnym staraniu i dokładności jak zobaczyłam efekty w lustrze to się załamałam i po prostu się umyłam Lavera jest dużo lepsza, pod względem konsystencji (jest rzadsza niż AMB ale Lavera o dziwo lepiej kryje i lepiej stapia się ze skórą), łatwości w nakładaniu (jeśli jest konieczność przykryć coś czy położyć małą drugą warstewke to w Laverze w ogóle nie było niczego widać a w AMB jest tragedia), trwałości (Lavera wytrzymuje cały dzień, AMB już nie) i matowości (świece się po AMB bardziej niż po Laverze). Eh.. i 65 zł w błoto

Kurcze szkoda,bo tylko kasę niepotrzebnie wywaliłaśMoże spróbuj go wymienić?Przykro mi,że Ci nie pasuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.