Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 20:06   #4081
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ja mam te kredki od paru miesiecy, od Kamilka, ale jeszcze ich na wodnej nie uzywalam, boje sie troszke
Jedni mowia,ze nic sie nie stanie, a inni ,ze absolutnie nie wolno...
Zato na lini rzes wygladaja cudownie
Ja myśle Dorcia, że to tak samo jak z tymi pigmentami i chromaline'ami, na których jest napis, że nie wolno uzywać do oczu, bo mają w sobie pigment, który może podraznić. Ja mam oka wrażliwe i posiadam pigmak Neo Orange (not for eye area), ale nic mi po jego aplikacji nie było ani razu, jednak bardzo uważam przy demakijażu, aby nie roznieść go po całym oku.
Fluidline'ów np. ponoć nie mozna na linię wodna, a ja daję i tez nic się nei dzieje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:16   #4082
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii, dzięki za swatche .
A Angel to bym najbardziej chciała zobaczyć jako make up, jeśli można . Oczywiście, jak znajdziesz czas.
W paletce, to pooglądałam w sklepie i nawet "pomacałam" , ale czasem, żeby się przekonać, czy cienie są naprawdę warte zachodu, trzeba ja dać tam, gdzie ich miejsce - czyli na oko .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:18   #4083
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii, dzięki za swatche .
A Angel to bym najbardziej chciała zobaczyć jako make up, jeśli można . Oczywiście, jak znajdziesz czas.
W paletce, to pooglądałam w sklepie i nawet "pomacałam" , ale czasem, żeby się przekonać, czy cienie są naprawdę warte zachodu, trzeba ja dać tam, gdzie ich miejsce - czyli na oko .
W najbliższym czasie je na oku zamierzam wypróbować, ale nie w weekend, bo robie sobie wolne od cieni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:27   #4084
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W najbliższym czasie je na oku zamierzam wypróbować, ale nie w weekend, bo robie sobie wolne od cieni
No pewnie, jak będziesz mieć czas i coś zmalujesz, to wrzucisz .
A ja w weekend to czasem odpoczywam od makijażu (pod warunkiem, że nie wychodzę z domu ), a czasem odwrotnie - robię bardziej zwariowany makijaż, bo i czasu więcej i można się odważyć bez ryzyka "krzywych" spojrzeń w pracy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:35   #4085
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Widziałyście nowy, macowy makijaż Nic z Pixiwoo? Właśnie obejrzałam trzecim okiem, między forumowaniem, Garfieldem a Shrekiem (kanały mi przełączają co chwila!) i sama nie wiem, czy mi się podoba. Ta biala kreska na dolnej powiece jakaś taka za mocna, nie?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:55   #4086
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Widziałyście nowy, macowy makijaż Nic z Pixiwoo? Właśnie obejrzałam trzecim okiem, między forumowaniem, Garfieldem a Shrekiem (kanały mi przełączają co chwila!)
Lece obejzec
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:07   #4087
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oba quady Cindy sa boskie!
Nie żałuje ani na jote, ze je wzięłam, pojedyńczy zółty cień wymiata - nie jest podobny do żadnego ze stałej, ani z last LE.
I pp Idyllic ... brak mi słow - poezja koloru
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to mnie wyleczyłaś z tego złotego paint pota jak sie sypie, to mi sie odechciało go mieć
Pełną listę podałam przecież w poprzednim poście - jeszcze tylko zapomniałam dodac, ze na Nubile również się zdecydowałam ale będe go miec dopiero w przyszłym tygodniu.
O czymże więcej pisać, jak wszystko razem i osobno to cud miód i orzeszki
No i mam tez odsypki Blue Storm i Emerald Dusk, a także fluidline Ash Violet i oba pigmenty - zwłaszcza Blue Storm są . Ale cały słoik to mi niepotrzebny, wystarczy odsypka i tak mało używam pigmaków, bo za duży błysk.
A co fluidline Ash Violet - to owszem ładny ciemny fiolet, ale nie kupiłabym, bo wg mnie niepotrzebnie mu nasypali tam srebrnych sporych drobinek, przez co jakos mi sie to średnio podoba

Quad Angel - cudo. Już przebieram nózkami, aby się nim umalować. Aczkolwiek szary cień z tej paletki jest niemalże identyczny z Russian Blue z Pedigreed Palace, jeśli się róznią odcieniem, to zaledwie ułamkiem koloru. No i lepiej sie rozprowadza niźli Russian.
Parlor Smoke - równie dla mnie urokliwy - nie moge się napatrzyć na niego. Ślinotoku dostaję wręcz

Three Yellow Rings - zimny - cytrynowy zółty, ponoć ma domieszke zieleni, ale ja jej nie dostrzegam, myślę, ze pieknie by wyglądał na pp Treasure Hunt.

PP Idyllic - mega piekny burgund, na ręce w słońcu wygląda wręcz obłednie
Pod Mythical, Mythology, Coppering i temu podobne cienie będzie jak znalazł. A także sam na powiece

Porobiłam zdjęcia i swatche tego kramu co posiadam, więc jak ktoś coś chce, to pisać
dzięki Ci, że to napisałaś!!!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii dawaj swatche wszystkiego, co masz z Cindy i Posh, a zwłaszcza czwórkę Angel, bo jako kolejna kusisz tą paletką . A jak dasz radę, to najlepiej makijażyk cieniami z Angel .
jutro ja będę kusić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 22:28   #4088
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corri Ty już przestań o tych quadach, bo ja nie chcę żadnego

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja przychodzę z pytaniem o pięlegnację MACa .
Zastanwiam się nad kupnem complete comfort creme oraz studio moisture
ale nie jestem pewna czy to dobry wybór - mam suchą cerę i zazwyczaj używam kremu nivea .
Ale ile mozna ? tak więc wymysliłam sobie,że zakupie w końcu porządne serum ( padło na estee lauder) na noc oraz na dzien a do tego krem ..uwidział mi się MAC ale się wciąż wacham... czytałam MUA i opinie na internecie a teraz chciałabym usłyszeć waszą opinię
ja uwielbiam i Comfort Creme i Studio Moisture świetnie nawilżają, rewelacyjne po makijaż, który można nakładać właściwie od razu.. pisałam o nich niedawno na blogu używam od dłuższego czasu i na razie przy nich zostaję.. ja osobiście polecam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kremy jak kremy - najzwyklejsze nawilżające kremy, podobne, a nawet lepsze można kupić tańszej marki
nie zgadzam się miałam różne i nie wszystkie mi służyły z suchą cerą łatwo nie jest
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:39   #4089
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Corri Ty już przestań o tych quadach, bo ja nie chcę żadnego

nie zgadzam się miałam różne i nie wszystkie mi służyły z suchą cerą łatwo nie jest
Ależ chcesz chcesz, tylko do końca jeszcze o tym nie wiesz

Możesz się nie zgadzac, bowiem ile osób tyle opinii a ile osób tylez cer
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:45   #4090
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Widziałyście nowy, macowy makijaż Nic z Pixiwoo? Właśnie obejrzałam trzecim okiem, między forumowaniem, Garfieldem a Shrekiem (kanały mi przełączają co chwila!) i sama nie wiem, czy mi się podoba. Ta biala kreska na dolnej powiece jakaś taka za mocna, nie?
Też mnie nie zachwyca ta kredka, ale to makijaż z pokazu- te nie zawsze są do noszenia. Tak na marginesie na moich oczach białe kredki strasznie dziwnie wyglądają
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 23:54   #4091
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ależ chcesz chcesz, tylko do końca jeszcze o tym nie wiesz

Możesz się nie zgadzac, bowiem ile osób tyle opinii a ile osób tylez cer
no Twój makijaż z ich udziałem na pewno mnie ostatecznie przekona
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 01:01   #4092
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam, że na oku może być dużo lepiej niż w testach "naręcznych". I takie właśnie wypowiedzi, jak Twoja, zasiewają we mnie wątpliwość, czy dobrze zrobiłam, że Angel nie wzięłam . .
Zawsze jeszcze można wziąć

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oba quady Cindy sa boskie!
Nie żałuje ani na jote, ze je wzięłam, pojedyńczy zółty cień wymiata - nie jest podobny do żadnego ze stałej, ani z last LE.
I pp Idyllic ... brak mi słow - poezja koloru
A nie mówiłam - a raczej - pisałam, że Idyllic jest niesamowity - a Ty obawiałaś się brązowych w nim tonów.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:26   #4093
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no Twój makijaż z ich udziałem na pewno mnie ostatecznie przekona
Przy okazji zrobię
Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A nie mówiłam - a raczej - pisałam, że Idyllic jest niesamowity - a Ty obawiałaś się brązowych w nim tonów.
Bo co innego swatche na necie, które ogłupiają i każdy jest inny, a mało który oddaje real stan, a co innego jak się ma możliwość na żywo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:46   #4094
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja już nie wytrzymam z tą paletką Angel - Vanth kusi, Corii kusi, jeszcze jak Kasiajka się dołączy, to zwariuję . Chyba za bardzo ulegam wątkowym sugestiom . Ale stop, będę twarda, powstrzymam się z zakupem ... dopóki nie ujrzę następnych swatchy .
Vanth - do Ciebie też nieśmiała prośba o wrzucenie makijażu paletką Angel . Corii chwaliła Twoje make up'y, ale gdzie je można obejrzeć?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 11:22   #4095
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już nie wytrzymam z tą paletką Angel - Vanth kusi, Corii kusi, jeszcze jak Kasiajka się dołączy, to zwariuję . Chyba za bardzo ulegam wątkowym sugestiom . Ale stop, będę twarda, powstrzymam się z zakupem ... dopóki nie ujrzę następnych swatchy .
Vanth - do Ciebie też nieśmiała prośba o wrzucenie makijażu paletką Angel . Corii chwaliła Twoje make up'y, ale gdzie je można obejrzeć?
Olu, ja nie Vanth, ale wiem, że jej makijązy nigdzie nie zobaczymy, ponieważ problemem jest brak sprzętu - nie ma czym ich po prostu zrobić, nad czym boleję od dawna, bowiem potrafi naprawde piękne makijaże wyczarować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 14:28   #4096
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja dopiero teraz ze swoją opinią, ale cóż...
Przybyłam w środę, zobaczyłam i się rozczarowałam Zastrzegam, że to moja subiektywna opinia, ale kolekcja mnie niczym nie zaskoczyłam, nic nie wywołało we mnie WOW oprócz Mattene (no i może Rain of Flower) M. to najtrwalsza szminka świata, lepsza nawet niż matowe z regularnej kolekcji. Nawet po jedzeniu kolor pozostaje wtopiony w usta, nawet jeśli nie tak mocny niż przed to nadal nie trzeba biec i się poprawiać Sztyft gładko sunie po wargach, równomiernie rozprowadzając kolor. I opakowanie, takie jakby zamszowe Żałuję, że więcej kolorów mi nie pasowało, ale nadal zastanawiam się nad tą czerwienią. Ktoś ma może?

Ani quady (Angle Flame jak dla mnie ma marną pigmentację, trudno się przenosił na rękę) ani ten stand z jaskrawymi kolorami to nie moja bajka, (Choć Fusion Pink świetna i żałuję, że nie wzięłam ) wiec nawet nie oceniam, ale pigmenty te limitowane są z pewnością warte uwagi. Chętnie nawet nabyłabym 1/3 opakowania Emerald Dusk lub Blue Storm

Paint Pot'y są świetne. Mimo, że nie skusiłam się na żaden, obmacałam chyba każdy słoiczek i każdy był na swój sposób wyjątkowy. Szczególnie Imaginary i ten piękny błękit (nazwy niestety nie pomnę). Jeśli ktoś lubi taką formę cieni obmacać koniecznie i zakupić, bo wyjątkowo udane kolory i formuły

Lip Eraser ciekawy, ale nie na tyle, żeby mnie skusić, chociaż Ola wyżej pisała, że jednak warto było, więc może jednak po niego wrócę Na razie jednak używam do takich celów podkładu i też całkiem dobrze się sprawdza.

Z większą niecierpliwością czekam na kolekcję zimową i na 4ki pigmakowe, mając nadzieje, że nie będą zbyt hmm chunky
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 15:47   #4097
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Myszołapko, ja będę szła po Blue Storm na pewno, chętnie się podzielę 1/3. Czy ktoś ma chęć na pozostałą? To bym na 3 podzieliła, mogę oddać sloiczek macowy, nie zależy mi na nim.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 16:07   #4098
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

To ja jestem bardzo chętna
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 16:08   #4099
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ok, to czekamy na jeszcze jedną chętną na 1/ słoiczka. A jak się nikt nie zgłosi, czy nie wzięłabyś pół (ze słoiczkiem)?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 16:30   #4100
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jeśli nikt się nie zgłosi to jasne, nie będzie to problem
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 16:32   #4101
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ok, to czekamy kilka dni na chętne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 16:40   #4102
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja dopiero teraz ze swoją opinią, ale cóż...
Przybyłam w środę, zobaczyłam i się rozczarowałam Zastrzegam, że to moja subiektywna opinia, ale kolekcja mnie niczym nie zaskoczyłam, nic nie wywołało we mnie WOW oprócz Mattene (no i może Rain of Flower) M. to najtrwalsza szminka świata, lepsza nawet niż matowe z regularnej kolekcji. Nawet po jedzeniu kolor pozostaje wtopiony w usta, nawet jeśli nie tak mocny niż przed to nadal nie trzeba biec i się poprawiać Sztyft gładko sunie po wargach, równomiernie rozprowadzając kolor. I opakowanie, takie jakby zamszowe Żałuję, że więcej kolorów mi nie pasowało, ale nadal zastanawiam się nad tą czerwienią. Ktoś ma może?

Ani quady (Angle Flame jak dla mnie ma marną pigmentację, trudno się przenosił na rękę) ani ten stand z jaskrawymi kolorami to nie moja bajka, (Choć Fusion Pink świetna i żałuję, że nie wzięłam ) wiec nawet nie oceniam, ale pigmenty te limitowane są z pewnością warte uwagi. Chętnie nawet nabyłabym 1/3 opakowania Emerald Dusk lub Blue Storm

Paint Pot'y są świetne. Mimo, że nie skusiłam się na żaden, obmacałam chyba każdy słoiczek i każdy był na swój sposób wyjątkowy. Szczególnie Imaginary i ten piękny błękit (nazwy niestety nie pomnę). Jeśli ktoś lubi taką formę cieni obmacać koniecznie i zakupić, bo wyjątkowo udane kolory i formuły

Lip Eraser ciekawy, ale nie na tyle, żeby mnie skusić, chociaż Ola wyżej pisała, że jednak warto było, więc może jednak po niego wrócę Na razie jednak używam do takich celów podkładu i też całkiem dobrze się sprawdza.

Z większą niecierpliwością czekam na kolekcję zimową i na 4ki pigmakowe, mając nadzieje, że nie będą zbyt hmm chunky
Ja byłam dzisiaj, nastawiłam się na straszne straty finansowe, z 5 mattenek, MSF, lakier do paznokci i wyszłam ... z niczym.
Absolutnie nic mnie nie porwało.
A jaki masz kolor mattene ?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 16:55   #4103
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dokładnie, ja też byłam nastawiona na finansową ruinę a tu proszę, obyło się bez bólu Deliciously Forbidden, taki mocniejszy dzienniak, ale dość mocno komplementowany przez otoczenie Dla mnie te szminki i tak mają półmatowe wykończenie i są o wiele naturalniejsze na ustach niż np. Ruby Woo - zwykły mat

Kupiłam lakier Rain of Flower, ale ten piękny efekt w buteleczce znika mi trochę na paznokciu co ujmuje mu dość znacznie uroku.

MSF ten jaśniejszy mnie rozczarował. Pamiętam go jeszcze z poprzedniej edycji i myślałam, że rzeczywiście będzie coś łał!, ale po naręcznych testach, phi to takie nic Zupełnie nie w moim guście Jednak swatche w internecie robione z lampą i odpowiednim oświetleniu potrafią podkoloryzować rzeczywistość
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:21   #4104
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja też byłam nastawiona na finansową ruinę a tu proszę, obyło się bez bólu Deliciously Forbidden, taki mocniejszy dzienniak, ale dość mocno komplementowany przez otoczenie Dla mnie te szminki i tak mają półmatowe wykończenie i są o wiele naturalniejsze na ustach niż np. Ruby Woo - zwykły mat

Kupiłam lakier Rain of Flower, ale ten piękny efekt w buteleczce znika mi trochę na paznokciu co ujmuje mu dość znacznie uroku.

MSF ten jaśniejszy mnie rozczarował. Pamiętam go jeszcze z poprzedniej edycji i myślałam, że rzeczywiście będzie coś łał!, ale po naręcznych testach, phi to takie nic Zupełnie nie w moim guście Jednak swatche w internecie robione z lampą i odpowiednim oświetleniu potrafią podkoloryzować rzeczywistość
Wykończenie mi się wydaje fajne, ale niestety żaden kolor nie zrobił na mnie wrażenia .
Jak będę w MACu jeszcze raz to pewnie będę próbowała na siłę coś wybrać, bo koniecznie chcę jakąś mattene. Nie mogli zobić ravishing w wersji mattene?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 19:35   #4105
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

no to się obkupiłam, i znów na przekór wszystkim - mi się ta kolekcja podoba jedna i druga
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 19:58   #4106
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to się obkupiłam, i znów na przekór wszystkim - mi się ta kolekcja podoba jedna i druga
Co kupiłaś? Poka
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 20:06   #4107
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Co kupiłaś? Poka
no właśnie, wskoczyłam na bloga, a tam tylko MAC Me Over
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 20:08   #4108
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Co kupiłaś? Poka
Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
no właśnie, wskoczyłam na bloga, a tam tylko MAC Me Over
ej no nawet ja nie mam takiego tempa tyle co wróciłam z łowów ))) jutro wam tu wrzucę wsio a potem popracuję nad notką
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 20:50   #4109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No i tak Treasure Hunt jest mój bosko wygląda sam na oczach i pod żólte cienie, do tego rozprowadza się bosko po prostu - nie przesadze, jak napisze, ze najlepiej się nakłada ze wszystkich PP z Posh Paradise.
Byłam jeszcze bliska Imaginary, ale stwierdziłam, ze aż tak to on mi sie nie podoba, bym musiała kupić Sam na oko jest za ciemny, "robi" ciżękie spojrzenie, natomiast fajnie wyglądały na nim fioletowe cienie, np. nałożony na niego Digit nabierał niebieskawo-fioletowych refleksów. Ale jak mówię, nie było to na tyle zachwycające wg mnie, aby go zabrać ze sobą

Rozczarowałam się jasnymi pomadkami Posh Paradise - wyglądały trupio i nienaturalnie przy czarnych włosach i cerze o odcieniu NC20.
Za to jedna jedyna zauroczyła mnie - Deliciously Forbidden no i musiałam ją mieć.
Szminka Mattene - Rare Exotic - dupe Girl About Town.
Reszta szminek nie warto wspomnienia.
Chciałam potestowac tą lawednową - Fresh Amour, ale nie było wystawionej, ciekawe czemu
Co do trwałości to standard - zdążyłam w niej"zaliczyć" Mac Fisha i frytek by stwierdzić iż ze szminki ustach nie pozostało nic, prócz tego, że były lekko ciemniejsze, jak to po szminkach ciemnobarwnikowych bywa

A tak poza tym skusiłam się jeszcze na cień Style Driven - Fresh Flare - ta zieleń wygląda wręcz o-b-ł-ę-d-n-i-e do brązowych oczu, a wszystko przez makijaż Temptalii tym cieniem

Macałam jeszcze pojedyńczy cień z Cindy - Royal i jesli ktoś ma Atlantic Blue to radze odpuścić, bo wzięłam go ze sobą i róznica między kolorami minimalna, w aplikacji na ręcę to samo. Także biorąc go byłby to dubel.

Testowałam na oczach Genuine Treasure i o ile na ręce na swatche wygląda dosyć fajnie, tak na oczach niezbyt, a wszystko przez te spore drobinki, które robią prześwity na oku w kolorze. Także nałożony potem na niego Sumptuous Olive niewiele pomógł.
Pure Creation - taki mdły niebieski. Na oczach sam wygląda bez wyrazu, może pod niebieskie cienie jako baza byłby ok.
Half-Wild - to samo co Pure Creation, dodam tylko, ze rozprowadza się tak sobie, potrafi zrobić prześwit.
Hyperviolet - to po prostu purpura, ale najbrzydsza, jaka widziałam.
Nubile - kopia Painterly tylko żywsza i z połyskiem - warto, jesli nie ma się Painterly. Dwa naraz są zbędne. Dlatego pozbywam się Painterly, jak ktoś chce, to pisać na pw

Poza tym w Krakowie nie było jeszcze oficjalnie wystawionej Cindy Sherman - ma być za tydzień, teraz tylko Posh Paradise.

Testowałam również Lip Erase i efekt był identyczny, jakbym nałożyła podkład lub korektor. Dla mnie absolutnie zbędny gadżet.

W końcu pomacałam również wszystkie szminki Pro Long i tylko jedna znalazła moje uznanie - nudziak Till Tomorrow.

Obydwa MSF-y takie se. Porcelain Pink - żadna rewelacja, już o niebo lepiej wygląda na kościach policzkowych CCL z Cham Pale.
Ja w ogóle nie wiem, co w nim niby takiego fajnego. Mnie się wręcz nie spodobał.

No i to by było na tyle wrażeń
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-01 o 22:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 21:10   #4110
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Rain of Flowers wygląda na paznokciach dokładnie tak, jak w słoiczku dopiero pod silne światło. W słońcu jest wręcz obłędny, w cieniu nie widać tych jasnych, jagodowych drobinek. Ele nie jest supertrwały - noszę go drugi dzień i już mam przetarte końcówki.
Słuchajcie, czy któraś z posiadaczek Idyllic ma może Big Bounce Reward Yourself i może porównać odcień? Nie chciałabym mieć dwóch podobnych kremowych cieni, które i tak głównie będą bazą pod prasowane. A tak w ogóle dumam, czy zamiast Idyllic nie nabyć chanelowego Ebloui, też nie robiłam dokładnych testów naręcznych, ale chyba podobne są?
Corii, czy Deliciously Forbidden to ciemna czerwień czy raczej jagoda, jak u Kryśki?

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2011-10-01 o 21:11 Powód: dopisek
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.