Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 09:45   #2821
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tragiczny, a najśmieszniejsze jest to, że idą jak szalone, bo się nawet zapytałam z ciekawości
oj bo to wiesz jak jest... ludzie dorobieni to chca zaszpanowac i sie pokazac to kupia takie dziwactwa jak brzydkie by to nie bylo...
juz widze mieszkanie- lazienka safarii, kuchnia kwiecista łąka, a salon- las sosnowy- na scianach malowidla i wszystko jak w realu
to nie lepiej zamieszkac w szalasie?
ciekawa jestem jak takie malowane kibelki wytrzymuja czeste sprzatanie domestosem i inna agresywna chemia
moja kumpela raz miala deske z woda w srodku i muszelkami... jak kiedys ktos na imprezie mocniej klapna to pekla i taka olejo-woda wylala sie na pol lazienki a jak sie to bosko sprzatalo po pijaku
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:46   #2822
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam to samo sa prawie do talii- no brakuje mi kilku cm jak przerzuce je do przodu, bo z tylu talii siegaja, ale co z tego? chodze w kucyku- ktory pod wplywem gestosci i ciezaru klakow mi najczesciej klapie nawet miliony gumek nie sa w stanie go utrzymac.
rozpuszczone na wyjscie gdzies- no boskie, efekt powala ale na co dzien mam problem z koczkiem czy zawijasem z klamra- bo nie chca sie utrzymac z takim ciezarem, a srednia dla mnie to wygoda chodzic z kilkunastoma wsuwkami w glowie zeby tylko kok sie co rusz nie rozwalal.
ost dostaje takiej pasji ze jak jestem w domu to robie warkocz i dopiero warkocz zwijam w koczek bo inaczej sie to nie utrzyma chocbym zdechla
i zadaje sobie pytanie- czy to jest warte mojego nadmiernego czasu te wszystkei zabiegi, suszenia, czesania jak uczesze z tych wlosow fryzure na wielkie wyjscie moze ze 2x do roku
a pozostaly czas tylko sie mecze...
no i jestem niska- a takie wlosy jednak przytlaczaja co by nie mowic...
czyli co by nie mówić - chyba dojrzewamy do decyzji o obcięciu
ja jeśli się zdecyduję to na tę fryzurę, którą kiedyś pokazywałam - Ulrikke
bo co racja to racja, męczarnia jest, a jeszcze te wszystkie odżywki, maski, rozczesywanie, głaskanie, już mi się to znudziło... fajnie było na początku, widziało się efekty, było WOW, ale teraz... chociaż wiem, że jak obetnę to będzie czas, że pożałuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:48   #2823
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zazdroszcze, też bym chciała falki, ale moje to juz raczej proste jak druciska Jeszcze jak mi powypadały to sie przerzedziły sporo...

Ok to zrobie na 12 Już sie nie moge doczekać, Kotka ma boski kolor Ciekawe czy i mi coś podobnego wyjdzie, czy tak jasno

O mamo 16h? I jeszcze tak skóra podrażniona? Dzizyz... mi w godzine, max 1,5 wyschna




Błagam nieeeeee
czeko podrazniona? ona jest odparzona! caly czas mnie mrowi, kłuje i piecze, co raz zaswędzi- siedze jak na szpilkach zeby nie dotykac
zaraz oszaleje...
tak sobie narobilam...
czemu nie obcinac? juz czuje jakby mi lzej bylo... juz raz tak mialam jak tz poznalam- ostre rozjasnienie i potem szybka decyzja i wloski do ramion, a jaka ulga byla...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:49   #2824
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj bo to wiesz jak jest... ludzie dorobieni to chca zaszpanowac i sie pokazac to kupia takie dziwactwa jak brzydkie by to nie bylo...
juz widze mieszkanie- lazienka safarii, kuchnia kwiecista łąka, a salon- las sosnowy- na scianach malowidla i wszystko jak w realu
to nie lepiej zamieszkac w szalasie?
ciekawa jestem jak takie malowane kibelki wytrzymuja czeste sprzatanie domestosem i inna agresywna chemia
moja kumpela raz miala deske z woda w srodku i muszelkami... jak kiedys ktos na imprezie mocniej klapna to pekla i taka olejo-woda wylala sie na pol lazienki a jak sie to bosko sprzatalo po pijaku
widziałam te deski z muszelkami i wodą kiedyś, podobało mi się no ale to było kilka lat temu haha

ale serio, jakbym miała codziennie na taki siadać to byłabym bardzo zniesmaczona
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:51   #2825
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czyli co by nie mówić - chyba dojrzewamy do decyzji o obcięciu
ja jeśli się zdecyduję to na tę fryzurę, którą kiedyś pokazywałam - Ulrikke
bo co racja to racja, męczarnia jest, a jeszcze te wszystkie odżywki, maski, rozczesywanie, głaskanie, już mi się to znudziło... fajnie było na początku, widziało się efekty, było WOW, ale teraz... chociaż wiem, że jak obetnę to będzie czas, że pożałuję
ja to szybko dojrzewam... sie w☠☠☠☠ie jak dzis nozyczki chlast!
jak za duzo mysle to spękam...
czuje dokladnie to samo...
moze dzis tz zaatakuje to mi ładnie podetnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:53   #2826
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko podrazniona? ona jest odparzona! caly czas mnie mrowi, kłuje i piecze, co raz zaswędzi- siedze jak na szpilkach zeby nie dotykac
zaraz oszaleje...
tak sobie narobilam...
czemu nie obcinac? juz czuje jakby mi lzej bylo... juz raz tak mialam jak tz poznalam- ostre rozjasnienie i potem szybka decyzja i wloski do ramion, a jaka ulga byla...
Już edytowałam tamten post I mówie jak obciąć to np do łopatek, do zapięcia od stanika, ale nie do ramion Nie widze cie tak kompletnie, cała "ty" stracisz troche na swoim uroku i oryginalności wg mnie. Tak uważam.
Tak samo mam z jedną koleżanką z grupy. Miała piękne długie czarne włosy (naturalna blondynka) - wyglądała bosko. Ścięła je na króciutko. I jest ok, jest ładnie, ale to nie to

Współczuje ci tego odparzenia, a ja jeszcze marudziłąm ze mi długo schną kiedyś

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja to szybko dojrzewam... sie w☠☠☠☠ie jak dzis nozyczki chlast!
jak za duzo mysle to spękam...
czuje dokladnie to samo...
moze dzis tz zaatakuje to mi ładnie podetnie
Też mam czasem takie impulsy Najgorzej z grzywką - wpienia mnie - lustro i ciach. A za tydzień jeszcze inaczej mi sie chce

Teraz też ten ciemniejszy spód tak mnie drażni że jestem gotowa zaraz farbą pociapać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:58   #2827
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

podoba mi sie w miare krotka fryzura shakiry z nowego teledysku , taki nielad , fajnie to wyglada alee
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (22,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (16,8 KB, 32 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 09:59   #2828
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Teraz też ten ciemniejszy spód tak mnie drażni że jestem gotowa zaraz farbą pociapać
ciapaj, ulżyj sobie

ja nie wiem co ja w rossmanie dzisiaj zrobię, jak dojdę to chyba będę musiała przebiec obok szafy z farbami, żeby się nie zatrzymać i nie skusić bo jak kupię to sama się farbnę, a nie umiem i będzie później lament
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:59   #2829
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Już edytowałam tamten post I mówie jak obciąć to np do łopatek, do zapięcia od stanika, ale nie do ramion Nie widze cie tak kompletnie, cała "ty" stracisz troche na swoim uroku i oryginalności wg mnie. Tak uważam.
Tak samo mam z jedną koleżanką z grupy. Miała piękne długie czarne włosy (naturalna blondynka) - wyglądała bosko. Ścięła je na króciutko. I jest ok, jest ładnie, ale to nie to

Współczuje ci tego odparzenia, a ja jeszcze marudziłąm ze mi długo schną kiedyś

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



Też mam czasem takie impulsy Najgorzej z grzywką - wpienia mnie - lustro i ciach. A za tydzień jeszcze inaczej mi sie chce

Teraz też ten ciemniejszy spód tak mnie drażni że jestem gotowa zaraz farbą pociapać
no ale zle tutaj wygladalam?

1.jpg2.jpg
mialam do ramion jakos wtedy...

w sumie jak i tak masz te konce do sciecia to ja bym pewnie probowala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:00   #2830
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
podoba mi sie w miare krotka fryzura shakiry z nowego teledysku , taki nielad , fajnie to wyglada alee
wygląda już lepiej niż na początku, kiedy zrobili jej boba, wtedy wyglądała fatalnie wg mnie straciła swój urok

a wg mnie Bunny we fryzurce takiej no może troszkę dłuższej niż do ramion będzie super proste włoski, grzywka, taki aniołek
ale nie namawiam ani nie odradzam, to musi być przemyślana decyzja
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:01   #2831
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
podoba mi sie w miare krotka fryzura shakiry z nowego teledysku , taki nielad , fajnie to wyglada alee
bo fajnie wyglada i na pewno nie narzeka ze jej wlosy przeszkadzaja czy nie schna
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 10:06   #2832
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

teraz shaki ma sredniej dlugosci fryzurke , wtedy za mocno jej opitolili bo jest mala i jeszcze wlosy do ucha prawie
mega kobieco to wyglada teraz i podoba mi sie od jakiegos czasu

moze i ja dojrzeje do mysli ze trzeba skrocic wlosy wkoncu tak samo jak do zmiany koloru
jedynie boje sie przy kreconych i krotszych wiekszego puszaka na glowie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:06   #2833
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ale zle tutaj wygladalam?

Załącznik 4842801Załącznik 4842802
mialam do ramion jakos wtedy...

w sumie jak i tak masz te konce do sciecia to ja bym pewnie probowala
Bunny ale ja nie mówie że źle Jest dobrze, no ale.. właśnie ale Nie pasuje mi to, może po prostu dlatego ze długości do ramion nie znosze? Pare cm więcej i byłoby bardzo ok Ja stawiam na długość do łopatek, do biustu, zapięcia stanika, jak kto woli I bedzie baaardzo fajnie. Tylko grzywke na bok zostaw. Ja bym jeszcze nad przedziałkiem pomyślała, ale ty mówiłaś że problem masz z wicherkiem jeśli dobrze pamiętam, coś tam sie nie układa Więc zostaw tak, i przy takiej długości i falki i proste beda wyglądać super

Kurde, to chyba spróbuje Mam nadzieje że sobie krzywdy nie zrobie, znajde dobre światło i bede kombinowac Tylko niech tata sobie pójdzie z domu, zrobie to w ukryciu
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ciapaj, ulżyj sobie

ja nie wiem co ja w rossmanie dzisiaj zrobię, jak dojdę to chyba będę musiała przebiec obok szafy z farbami, żeby się nie zatrzymać i nie skusić bo jak kupię to sama się farbnę, a nie umiem i będzie później lament
No ulże sobie, już za długo mnie to męczy Musze w tajemnicy przed TŻ bo dostane kazanie "jak popsujesz włosy to zobaczysz"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:08   #2834
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Hej




Zaczynajac od poczatku opowiescto zawsze widzialam ,ze nie masz prostych wlosow jak druty ,bo widzialam na fotach rozne zalamania , podfalowania tym bardziej ze wlosy masz delikatne co widac.

Raczej szampon nie jest ci potrzebny do zmiany , moze byc ten(te) co masz(a jaki masz?) odzywki tez nie wymagaja zmian bo w ulozeniu wlosow kreconych nie kosmetyki sie licza tyle ,co wlasciwa pielegnacja "mechaniczna" czyli inne czesanie i rozne zabiegi po myciu wlosow.

Mozna myc wlosy odzywka , zeby lepiej sie skrecily, bo jak wiadomo odzywka dziala zmiekczajaco na wlosy ,a szampon zwlaszcza bez dodatkow, moze troche "zzerac" wlos Do mycia nadaja sie odzywki te ktore nie zawieraja silikonow , o jak najprostszym , krotkim skladzie , bardzo waznym skladnikiem , ktory decyduje o tym ze mozna myc odzywka jest cetrimonium chloride poniewaz dziala on emulgujaco i antybakteryjnie ,co jest wazne dla czystosci skory glowy i wlosow(slsy dzialaja mocniej )
Mozesz tez skalp umyc szamponem a dol wlosow odzywka Naprawde sposobow i kombinacji jest bez likuTak samo jak mozna szampon "rozrobic " w kubeczku z woda ,zeby zlagodzic jego dzialanie na wlosy
Dzieciece szampony tez sa ok , jesli ci sluza, chociaz po niektorych moze byc strzecha na glowie chyba po babydreamieZiol owe szamony hmmm jak juz cos to tylko na skalp a reszte wlosow odzywka umycMy jestesmy farbowane a nie naturalne wiec nasze wlosy maja inne potrzeby
Ja np nie uzywam ziolowych ani dzieciecych szamponow.Postanowilam miec w swoim zbiorze 1 szampon i 1 maske/ odzywke profesjonalna

Na poczatek polecam ci:
-po umyciu (normalnym)wlosow (ktoryms ze sposobow szamponem , odzywka..) naloz odzywke i zawin wlosy w koszulke , badz cos bawelnianego , kreconowlose twierdza ze recznik frotte powoduje puszaka na wlosach , dlatego nie uzywamy recznika ja rowniez go nie uzywam od daawna juzjedynie czasami jak nie mam wyjscia
- kiedy masz ta odzywke na wlosach po jakims czasie przed zmyciem jej z wlosow , rozczesz wlosy szerokim grzebieniem , szczotkom i rzadkim grzebieniom , suszarkom dziekujemy
-splukaj wlosy
-wycisnij nadmiar wody z wlosow ,powiedzmy koszulka ,bo niewiem co bedziesz uzywac i nadal nad wanna na mokre praktycznie jeszcze wlosy naloz odzywke bez splukiwania , u kreconowlosych jest ona niezbedna nie ma opcji zeby jej nie nalozyc
-a nastepnie ugniataj wlosy ta koszulka tak jakbys ta odzywke wgniatala we wlosy
-tutaj wypadaloby zrobic plunking czyli ten smieszny turban na glowie tu masz pokazane jak ten turban wykonac http://www.youtube.com/watch?v=O2qD3...layer_embedded#!
-jak sie spieszysz mozesz ten turban podszuszyc suszarka wtedy szybciej bedzie , w turbanie mozna zostac do woli ,czyli tyle ile masz na to czasu , niektorzy w tym spia nawetja wole juz w koku spac
-kreconowlose klada tez zele na wlosy , po czym wgniataja go , tym samym sposobem co odzywke do wlosow , ja tego nie robie bo nie lubie efektu sucharkowa drugi dzien pozniej maja problem bo po nocy loki sa odksztalcone i znow mocza wlosy i wala zel
-rano mozna loki , fale podratowac ta sama odzywka co kladlas jako bs, wystarczy jej niewielka dawka wieksza kropla doslownie ja nie ratuje swoich lokow bo nie ma takiej potrzeby , ale sa osoby co robia to

Odzywki do mycia zaslyszane jako najlepsze i bez silikonow to:
-isana z babassu
-lorysy
-kallos latte
-balsamy MR Potters
-odzywki bez splukiwania joanna np miod i cytryna
-gloria
- odzywka hegron
Ja mam isane i pottersa jakiegos
Po myciu odzywka raz na jakis czas potrzebne jest umycie wlosow szamponem.

Jako odzywke bs ja uzywam nowa wersje starego pantene do lokow i dla mnie jest on jeszcze bardziej lepszy niz stara wersjahttps://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...jacy-loki.html
ale podobno swietne sa odzywki bs Joanny

W tej odzywce bs moze ,ale nie musi byc silikon zalezy od wlosow , jakie maja potrzeby.U mnie w odzywce ds i bs sa silikony zazwyczaj po 1 max 2

Zeby podtrzymac efekt fal , nos sobie jakies koczki na codzien albo na noc.

Powietrze nad morzem tez ma wplyw na podfalowanie wlosow.




Chyba wsio

Łooo ile tego!
Ale ze Ty wiedzialas ze nie mam calkie prostych, jak to?
wlasnie szok, tak od ucha mam fale wystarczy mały kok.
One się łatwo prostują ale tez łatwo robią, pełno załamań na włosach.
Można sprobowac.

Jak wroce do domu obczaje wszystko.
Kupie pantene.
A to trzeba umyc szamponem, nalozyc odzywke bez spłukiwania i zawinac w koszulkę, tak?
Jaki Ty masz szampon?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:08   #2835
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asia od jasia skradlam sobie sklad zeby podkreslic co w nim dobre bo nie chcialo mi sie pisac od nowa skladnikow
Te na zielono to po koleji:
-gliceryna - ladnie nawilza
-olej z pestek slonecznika- rowniez nawilza ,wygladza , zmiekcza
-alkohol tluszczowy , nawilza
-olej z wiesiolka-nawilza , lagodzi polecany do skory alergicznej , suchej
-cera mikroklistalina - wygladza , ale rowniez nablyszcza , moze dzialac troche komedogennie i zapychac skore ale nie kazda, nawilza, tworzy film na skorze jak kazdy nawilzacz
-znow alkohol tluszczowy - nawilza nie robi kuku
-lanolina- dziala troche jak gliceryna , zmiekcza , nawilza
-wit E
-wyciag z nagietka-przywraca rownowage dziala przeciwzapalnie i gojaco na rany
-wit E i C
Alkoholi brak tych zlych , troche konserwantow ale bez tego nie ma teraz zadnego kremuParabeny dwa ale nie straszne bo w polowie skladu wiec znikoma ilosc.
Ogolnie krem dobry , sama spojrz na ilosc dobrych skladnikow.Caly koniec to zapaszki.
dziękuję Ci bardzo szukałam czegoś między natłuszczaniem a nawilżaniem, a ten na dzień działa super i goi moje 'susze'
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zapomniałam Wam pokazać
wczoraj byłam wybierać nowy kibelek i zobaczcie jaki znalazłam hahaha jaka dzicz, w dodatku kosztuje 8000 zł
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no kurcze ale zeby mi przy upale te wlosiska nie wyschly
zaczynam myslec czy to nie wina tego, ze mam coraz mniej koncow rozjasniaczowych, a nowe wlosy po samej farbie sa duzo gestsze i bardzo zbite...
moze zle robie, ze katuje taka dlugosc, a powinnam je podciac
bo mam prawie do talii, i wez takie wlosy za kazdym razem susz suszarka, masakra...
chyba ze bede musiaal sie przyzwyczaic do takiego suszenia jak zauwaze ze znow mi nie schna...
ale nie wiem czy nie obetne wlosow jak sie wkurze, tz juz jakis czas chodzi za mna i mowi zebym sciela do ramion...
Bunny, a nie możesz podsuszać tylko od skóry? i ja bym ciachnęła cały rozjaśniacz
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:09   #2836
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

tu macie foto z przed sekunda...
wlosy podsuszylam, nie czesalam jeszcze- dosychaja sobie po myciu i suszeniu...
i jak?

wlosy 08.2012 001.jpgwlosy 08.2012 002.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:10   #2837
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
teraz shaki ma sredniej dlugosci fryzurke , wtedy za mocno jej opitolili bo jest mala i jeszcze wlosy do ucha prawie
mega kobieco to wyglada teraz i podoba mi sie od jakiegos czasu

moze i ja dojrzeje do mysli ze trzeba skrocic wlosy wkoncu tak samo jak do zmiany koloru
jedynie boje sie przy kreconych i krotszych wiekszego puszaka na glowie
poprzyciemniałyśmy włosy to zaraz zaczniemy obcinać ale mamy napady
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

No ulże sobie, już za długo mnie to męczy Musze w tajemnicy przed TŻ bo dostane kazanie "jak popsujesz włosy to zobaczysz"
kurczę nie, ja się muszę powstrzymać chociaż do niedzieli, żeby chociaż te 2 tygodnie minęły dam radę, jestem silna, jestem silna, jestem ponad to!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:11   #2838
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

bunny
nie bylo tak zle kiedys na fotach ,
cos jak shakira teraz ma tez by ci pasowalo


ale nie namawiam i nie odradzam ...bo wlosy nie reka odrosna ale czekac troche trzeba jednak..z farbami zawsze mozna szybciej zmienic kolor jak sie nie podoba...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:11   #2839
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tu macie foto z przed sekunda...
wlosy podsuszylam, nie czesalam jeszcze- dosychaja sobie po myciu i suszeniu...
i jak?

Załącznik 4842823Załącznik 4842824
generalnie to boskie może jednak nie obcinaj
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 10:13   #2840
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny są piękne
Ale pozwoliłam sobie zaznaczyć ci na zdjeciu co bym ewentualnie obcięła - dolna kreska to tak byłoby idealnie JA bym była zadowolona i może ty też Żarcik Górna - to ja bym krócej już nie obcinała, może ciutenke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 08.2012 001.jpg (26,5 KB, 51 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:16   #2841
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

BUNNY
bylo ladnie i jest ladnie, ja tam nie wiem
Jak czujesz chęc na zmiane ok, jak nie-nie tnij


Tak piszecie morska woda robi fale ale ja sie naczytalam o tym 2a i mi akurat pasuje. Nie 2b nie 2c. Mozna sprobowac, jak ktoś ma proste ak druty to fal nie bedzie miał. A co mi szkodzi raz w koszulkę zawinąc.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

CASKADA
a Ty jak i czym myjesz wlosy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:17   #2842
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

zaraz poczytam co mi poradzilyscie...
idzcie do mojego albumu- fotki z grzywka obecna i jakby jej nie bylo i doradzcie tez
wezcie pod uwage ze wlosy mam nie czesane, odksztalcone i jestem nie ubrana i bez make-up
zobaczymy co uradzimy wspolnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:21   #2843
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zaraz poczytam co mi poradzilyscie...
idzcie do mojego albumu- fotki z grzywka obecna i jakby jej nie bylo i doradzcie tez
wezcie pod uwage ze wlosy mam nie czesane, odksztalcone i jestem nie ubrana i bez make-up
zobaczymy co uradzimy wspolnie
Ja bym obcieła na rowno Twoje włosy, jakieś 5 - 10 cm. Z tą grzywką jest ladniebardzo ładnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:21   #2844
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny - tak więc wg mnie bez grzywki jest ok, troche masz wyższe czółko ale nie ma tragedii bo masz ładną linie włosów a nie czoło ala frankenstein Więc spokojnie możesz tak chodzić też, jak dla mnie jest ładnie
Co do grzywki to dla mnie ona jest za ciężka, za dużo włosów troche na niej, i lekko przedziałek w kierunku środka bym przesunęła Ale tak też jest ładnie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:22   #2845
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym obcieła na rowno Twoje włosy, jakieś 5 - 10 cm. Z tą grzywką jest ladniebardzo ładnie.
tak grzywka musi być i tak bez byś się źle czuła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:24   #2846
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Łooo ile tego!
Ale ze Ty wiedzialas ze nie mam calkie prostych, jak to?
wlasnie szok, tak od ucha mam fale wystarczy mały kok.
One się łatwo prostują ale tez łatwo robią, pełno załamań na włosach.
Można sprobowac.

Jak wroce do domu obczaje wszystko.
Kupie pantene.
A to trzeba umyc szamponem, nalozyc odzywke bez spłukiwania i zawinac w koszulkę, tak?
Jaki Ty masz szampon?
2a wlasnie podfalowywuja sie na koncach lub od polowy wlosow , lekko i delikatnie ; zazwyczaj sa to delikatne wlosy..
prawdopodobnie masz "plastyczne" wlosy co znaczy delikatne i latwe na ukladanie.

szampon-odzywka lub maska ds- splukac-wgniesc w mokre wilgotne odzywke bs-plunking mozna sprobowac

szamponow mam wiele myje kazdym po koleji ktory mi sie spodoba , teraz myje wygranym w konkursie nivea long&repair , niezly

edit:
myje czesciej szamponem raz w miesiacu odzywka.


bunny woooow ale dlugasne moj cel do pasa no niewiem jak patrze to mi ich zal zeby sciac za bardzo kocham dlugie wlosy i zawsze na ich widok robie WOOW i sie ogladam krotkie tak nie nie fascynuja ,a jedynie moga sie podobac bo fryzurka fajna jak u shakiry, ale bez szalu noooo wlasnie bez szalu

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny - tak więc wg mnie bez grzywki jest ok, troche masz wyższe czółko ale nie ma tragedii bo masz ładną linie włosów a nie czoło ala frankenstein Więc spokojnie możesz tak chodzić też, jak dla mnie jest ładnie
Co do grzywki to dla mnie ona jest za ciężka, za dużo włosów troche na niej, i lekko przedziałek w kierunku środka bym przesunęła Ale tak też jest ładnie.
ja takie mam dobre okreslenie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-23 o 10:25
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:25   #2847
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny ale ja nie mówie że źle Jest dobrze, no ale.. właśnie ale Nie pasuje mi to, może po prostu dlatego ze długości do ramion nie znosze? Pare cm więcej i byłoby bardzo ok Ja stawiam na długość do łopatek, do biustu, zapięcia stanika, jak kto woli I bedzie baaardzo fajnie. Tylko grzywke na bok zostaw. Ja bym jeszcze nad przedziałkiem pomyślała, ale ty mówiłaś że problem masz z wicherkiem jeśli dobrze pamiętam, coś tam sie nie układa Więc zostaw tak, i przy takiej długości i falki i proste beda wyglądać super

Kurde, to chyba spróbuje Mam nadzieje że sobie krzywdy nie zrobie, znajde dobre światło i bede kombinowac Tylko niech tata sobie pójdzie z domu, zrobie to w ukryciu


No ulże sobie, już za długo mnie to męczy Musze w tajemnicy przed TŻ bo dostane kazanie "jak popsujesz włosy to zobaczysz"
o matko oni cie ukatrupia jak zobacza ze cos kombinujesz znowu
grzywa juz lezy jak trza chyba przyzwyczaila sie do nowego przedzialka

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo szukałam czegoś między natłuszczaniem a nawilżaniem, a ten na dzień działa super i goi moje 'susze'




Bunny, a nie możesz podsuszać tylko od skóry? i ja bym ciachnęła cały rozjaśniacz
tak wlasnie dzis zrobilam- suszylam tylko od skory i kark- tu gdzie wlosow najwiecej i najgestsze.
konce same dosc szybko schna bo wiadomo- rozjasnione

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
poprzyciemniałyśmy włosy to zaraz zaczniemy obcinać ale mamy napady

kurczę nie, ja się muszę powstrzymać chociaż do niedzieli, żeby chociaż te 2 tygodnie minęły dam radę, jestem silna, jestem silna, jestem ponad to!
to moze i ja przyciemnie na czekoladowy braz? zawsze mi sie ten kolor podobal

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
nie bylo tak zle kiedys na fotach ,
cos jak shakira teraz ma tez by ci pasowalo


ale nie namawiam i nie odradzam ...bo wlosy nie reka odrosna ale czekac troche trzeba jednak..z farbami zawsze mozna szybciej zmienic kolor jak sie nie podoba...
mnie szybko rosna moze wlasnei dlatego taka zla jestem bo ostatnie miesiace rosna po 2cm na miesiac i to wkurza...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
generalnie to boskie może jednak nie obcinaj
ooooo......wiesz co dzieki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny są piękne
Ale pozwoliłam sobie zaznaczyć ci na zdjeciu co bym ewentualnie obcięła - dolna kreska to tak byłoby idealnie JA bym była zadowolona i może ty też Żarcik Górna - to ja bym krócej już nie obcinała, może ciutenke
to scielabys mi juz ponad rozjasniacz bo rozjasniacz zostal mi ciutke ponizej dolnej kreski, juz tak niewiele
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:27   #2848
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ooooo......wiesz co dzieki
przepraszam!
robią WOW, jest szał, ale wiem, że się męczysz sama teraz nie wiem co Ci doradzić zapytaj TŻ jak wróci
a jeszcze co do grzywki to bym też troszeczkę przesunęła przedziałek w stronę środka, nie dużo, minimalnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:30   #2849
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o matko oni cie ukatrupia jak zobacza ze cos kombinujesz znowu
grzywa juz lezy jak trza chyba przyzwyczaila sie do nowego przedzialka


tak wlasnie dzis zrobilam- suszylam tylko od skory i kark- tu gdzie wlosow najwiecej i najgestsze.
konce same dosc szybko schna bo wiadomo- rozjasnione


to moze i ja przyciemnie na czekoladowy braz? zawsze mi sie ten kolor podobal


mnie szybko rosna moze wlasnei dlatego taka zla jestem bo ostatnie miesiace rosna po 2cm na miesiac i to wkurza...


ooooo......wiesz co dzieki


to scielabys mi juz ponad rozjasniacz bo rozjasniacz zostal mi ciutke ponizej dolnej kreski, juz tak niewiele
Ja TŻ nic nie powiem, ufam jego wprawnemu oku i że nic nie zauważy

To Bunny ja ci powiem tak - ścinaj ten rozjaśniacz, do tej dolnej kreski max powiedzmy. Troche je podetniesz, i to jest takie wiesz - sumienie czyste - podcięłam, a i tak są długie Przynajmniej sie pozbędziesz rozjaśniacza

A i moja grzywka to codziennie leży inaczej - robi co chce Ale ostatnio stawiam na taką lekką grzyweczke z przedziałkiem bliżej środka Mam wrażenie że moje włosy całościowo lepiej sie prezentują bo ta strona bez grzywki nie jest taka oklapła wtedy

Ok chata wolna, ide rozrabiać farbe Bunny potem na koniec 2-3 minuty malaks robić? Bo odrost osobno bede robić w weekend albo za tydzien dopiero.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-08-23 o 10:32
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:32   #2850
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym obcieła na rowno Twoje włosy, jakieś 5 - 10 cm. Z tą grzywką jest ladniebardzo ładnie.
dzieki czyli grzyweczka...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny - tak więc wg mnie bez grzywki jest ok, troche masz wyższe czółko ale nie ma tragedii bo masz ładną linie włosów a nie czoło ala frankenstein Więc spokojnie możesz tak chodzić też, jak dla mnie jest ładnie
Co do grzywki to dla mnie ona jest za ciężka, za dużo włosów troche na niej, i lekko przedziałek w kierunku środka bym przesunęła Ale tak też jest ładnie.
no wlasnie to czolo i to zarosniete jak u malpy nienawidze go... stad moja milosc do grzywek.
grzywa zdaje ci sie taka ciezka- bo wlosy stercza jak wyschly, jak przejade prostownica jest ok bo klapna...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak grzywka musi być i tak bez byś się źle czuła
wlasnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
2a wlasnie podfalowywuja sie na koncach lub od polowy wlosow , lekko i delikatnie ; zazwyczaj sa to delikatne wlosy..
prawdopodobnie masz "plastyczne" wlosy co znaczy delikatne i latwe na ukladanie.

szampon-odzywka lub maska ds- splukac-wgniesc w mokre wilgotne odzywke bs-plunking mozna sprobowac

szamponow mam wiele myje kazdym po koleji ktory mi sie spodoba , teraz myje wygranym w konkursie nivea long&repair , niezly

edit:
myje czesciej szamponem raz w miesiacu odzywka.


bunny woooow ale dlugasne moj cel do pasa no niewiem jak patrze to mi ich zal zeby sciac za bardzo kocham dlugie wlosy i zawsze na ich widok robie WOOW i sie ogladam krotkie tak nie nie fascynuja ,a jedynie moga sie podobac bo fryzurka fajna jak u shakiry, ale bez szalu noooo wlasnie bez szalu

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------


ja takie mam dobre okreslenie
zawsze sie zatanawiam czy pas- to talia inaczej czy biodra?
co ty mowisz ze zal ciac... wstretne klaczyska krzywde mi zrobily do tego rosna nad program i chociaz tne uparcie co miesiac po 1cm to i tak rosna

co do dlugich wlosow, ost z kylie na pw sie rechotalysmy
obejrzyjcie sobie filmiki tej panny:

http://www.youtube.com/watch?v=nPGhSSX3m58&feature=plcp
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.