W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-22, 20:14   #1141
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka jutro wrzucê
no ja my¶le

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy po Calcium Panthotenicum mia³y¶cie jakie¶ md³o¶ci czy co¶ podobnego?
A bra³a¶ w trakcie posi³ku? przy takich suplemantach trzeba co¶ zje¶æ bo inaczej mo¿e zemdliæ, mi tylko po skrzypovicie hydro odbija³o sie choink± a tak to zawsze z jedzeniem jem i jest ok

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hejjjjjj

zaliczy³am dzisiaj najciê¿sze, najgorsze kolokwium i mogê i¶æ w poniedzia³ek na egzamin
ale teraz mam jakiego¶ sesyjnego do³a i normalnie mam ochotê siê rozp³akaæ, bo na jutro muszê napisaæ pracê zaliczeniow± i mam jeszcze jeden egzamin, nie wiem w co rêce w³o¿yæ

pisaæ zaczê³am, mam jedno zdanie i gapiê siê w ekran i nie mam pojêcia jak mam zacz±æ, jak dobraæ s³owa tak mi siê ju¿ nie chce
oj wytrwa³o¶ci kiteczko ¿yczê! bo wiem co to znaczy taki leñ, napewno dasz rade
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:15   #1142
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ok dziêki ,
czyli ogólnie podobne bo mam tez timoteje ,pinio ,od¿ywke z dove ,garniera mam tego owocowego i jeszcze jakie¶ 5 zió³ czy jako¶ tak bez silikonów , wax mam , serum z mariona te¿ mam czyli podobne mniej wiêcej gliss kur ,maske z ziaji ,resztke scandica i jeszcze troche innych smarowide³ i te bez sp³ukiwania te¿ ze 3 s± o matko chyba jestem gorszym chomikiem od Ciebie
Spoko, ja kilka moich zchomikowanych wykoñczy³am, a jak próbuje kupiæ nowe to T¯ zawsze "jeste¶ pewna ¿e ci to potrzebne?" No to co mam zrobiæ

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
ok postaram siê, tylko robi siê ciemno. A nie boisz siê ¿e ta 10/8 wyjdzie ci fioletowo na d³ugo¶ci? bo moje zawsze ³apia takie barwniki

w ulotce od londy napisali, ¿e z tych odcieni 10/8, 10/1 czy 10/38 i ni¿szych mo¿na zrobiæ piêkne pastele, miesza sie 1:2 z wod± 1,9 i na 15 minut, to dzia³a jak toner. Nie próbowa³am nigdy ale sama jestem ciekawa, mo¿e wtedy w³osy nie wyjd± fioletowe?

A tak poza tym to jestem pod wra¿eniem Twoich w³osów ¶ledzê od czasu do czasu wasz w±tek i pamietam Twoje w³osiêta. Piekne
W³a¶nie nie wiem jak to wychodzi... nigdy per³owym samym nie robi³am,
a chce w³a¶nie po³o¿yæ co¶ z poziomu 10 ¿eby troche zrównaæ kolor, nadaæ kolor tym bialawym pasmom, no ogólnie wiadomo o co chodzi Mia³am k³a¶æ z 6 % wod± na 15-20 minut.
Ale w³a¶nie nie wiem, albo to 10/8, albo 10/81 ale z tych farb tonuj±cych http://allegro.pl/londa-color-intens...950564313.html tylko czy ona ³adnie pokryje? I nie zmyje sie od razu jak szamponetka?

Wiem ¿e moje w³osy wszelkie takie barwniki w³a¶nie mocno ³apia - te bia³awe pasma przynajmniej, a chcia³abym ¿eby te bia³awe nie by³y bia³awe tylko takie kremowe o

Dziêkuje Dbam o te kud³y i czasem je przeklinam ¿e bardziej ja jestem dla nich ni¿ one dla mnie

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka¿ wiadomo¶æ
Zaufa³am wam i kupi³am Palette


Hm.. kupi³am Palette C10 "Mro¼ny srebrny blond" widzia³am, ¿e kilka dziewczyn poleca³o..jeszcze nie nak³ada³am, Llepiej szukaæ czego¶ z 1 czy spróbowaæ tym?
Nie wiem czy ci równo pokryje .. czy czasem odrost ja¶niej nie z³apie. To jest jasna farba, rozja¶niaj±ca. Trudno powiedzieæ, nie wiem jaki masz poziom aktualnie.
Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
12/61 - tez jestem ciekawa Mysle, ze to dobre dla wlosow, co zolto wychodza.
Wlasnie skojarzylam, ze to Twoje fotki dlugasnych wloskow. Ladne, takie prosciutkie. A kolor niestandardowy, ten 12/96. Tak mi sie kojarzy z jasnym truskawkowym blondem, ale moge sie mylic.

Kupilam sobie tonery fioletowe Fudge Paintbox. 2 sztuki. Jutro poloze sobie na calosc, to tylko taki krem na pol godziny bez zadnych dodatkow. I cykne foty A pojemnosc to 150 ml i wystarczy na kilka uzyc.
12/96 -ró¿owy be¿ Ma co¶ z truskawkowego blondu Fajny kolorek naprawde.

Aczkolwiek ta Londa mnie kusi
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hejjjjjj

zaliczy³am dzisiaj najciê¿sze, najgorsze kolokwium i mogê i¶æ w poniedzia³ek na egzamin
ale teraz mam jakiego¶ sesyjnego do³a i normalnie mam ochotê siê rozp³akaæ, bo na jutro muszê napisaæ pracê zaliczeniow± i mam jeszcze jeden egzamin, nie wiem w co rêce w³o¿yæ

pisaæ zaczê³am, mam jedno zdanie i gapiê siê w ekran i nie mam pojêcia jak mam zacz±æ, jak dobraæ s³owa tak mi siê ju¿ nie chce
Gratuluje

Porobi³am jakies tam byle jakiefotki ale z lamp± i w sztucznym ¶wietle, zaraz do albumu wstawie. Waham siê ci±gle z tym przyciemnianiem ale do jednego wniosku dosz³am - pójde z tym do fryzjera


Ok wstawione Sorry za jako¶æ i za t³a ale robi³am komórk± i próbowa³am gdziekolwiek co¶ uchwycic

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-22 o 20:23
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:35   #1143
Hebe19
Przyczajenie
 
Avatar Hebe19
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 28
GG do Hebe19
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny! Z takiego koloru w³osów i z takimi odrostami, chcia³am przej¶æ w jaki¶ blondzik. Kupi³am dzi¶ Perfect Mousse 1000 per³owy blond i jestem zrospaczona, bo odrostów nie chwyci³o w ogóle, mo¿e lekko przy skalpie, a te rude lekko siê zmieni³y na dosyæ ciemny blond z rudymi refleksami... Jak mam doj¶æ do do¶æ jasnego blondu, czy muszê siêgaæ po rozja¶niacz? Dlaczego farba nie chwyci³a? Nie mia³a szans? Proszê o pomoc... Aaa, dodam, ze napisane by³o, by piankê nak³adaæ na sucho, zrobi³am to jednak na wilgotne w³osy, bo przy moich loczkach by³oby ciê¿ko. Trzyma³am jak w instrukcji- 30 min...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 531663_441916349162430_1351792660_n.jpg (103,5 KB, 40 za³adowañ)
Hebe19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:38   #1144
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

kitka gratki i trzymam kciukasy


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ

Porobi³am jakies tam byle jakiefotki ale z lamp± i w sztucznym ¶wietle, zaraz do albumu wstawie. Waham siê ci±gle z tym przyciemnianiem ale do jednego wniosku dosz³am - pójde z tym do fryzjera


Ok wstawione Sorry za jako¶æ i za t³a ale robi³am komórk± i próbowa³am gdziekolwiek co¶ uchwycic
no ³adnie jest
mo¿e wstrzymaj siê jeszcze z tym przyciemnianiem
wypróbuj jeszcze jak±¶ farbke a jak nie wyjdzie to wtedy przyciemnisz i juz

kupi³am sobie na all botki takie kopytka po atrakcyjnej cenie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Hebe19 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! Z takiego koloru w³osów i z takimi odrostami, chcia³am przej¶æ w jaki¶ blondzik. Kupi³am dzi¶ Perfect Mousse 1000 per³owy blond i jestem zrospaczona, bo odrostów nie chwyci³o w ogóle, mo¿e lekko przy skalpie, a te rude lekko siê zmieni³y na dosyæ ciemny blond z rudymi refleksami... Jak mam doj¶æ do do¶æ jasnego blondu, czy muszê siêgaæ po rozja¶niacz? Dlaczego farba nie chwyci³a? Nie mia³a szans? Proszê o pomoc... Aaa, dodam, ze napisane by³o, by piankê nak³adaæ na sucho, zrobi³am to jednak na wilgotne w³osy, bo przy moich loczkach by³oby ciê¿ko. Trzyma³am jak w instrukcji- 30 min...
no to po pierwsze rozcieñczy³a¶ oks mocz±c w³osy i dlatego niez³apa³o tak jak powinno ,a po drugie pianki s± zas³abe wed³ug mnie jak na taki kolor podk³adowy jak Twój
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:25   #1145
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Hebe19 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! Z takiego koloru w³osów i z takimi odrostami, chcia³am przej¶æ w jaki¶ blondzik. Kupi³am dzi¶ Perfect Mousse 1000 per³owy blond i jestem zrospaczona, bo odrostów nie chwyci³o w ogóle, mo¿e lekko przy skalpie, a te rude lekko siê zmieni³y na dosyæ ciemny blond z rudymi refleksami... Jak mam doj¶æ do do¶æ jasnego blondu, czy muszê siêgaæ po rozja¶niacz? Dlaczego farba nie chwyci³a? Nie mia³a szans? Proszê o pomoc... Aaa, dodam, ze napisane by³o, by piankê nak³adaæ na sucho, zrobi³am to jednak na wilgotne w³osy, bo przy moich loczkach by³oby ciê¿ko. Trzyma³am jak w instrukcji- 30 min...
Zgadzam sie z Asia Poza tym masz loczki. Przesliczne Loczki pija wiecej farby, bo maja bardziej porowata strukture.
Masz naturalnie dosc jasne wlosy. Kup sobie farbe, farbe, nie pianke czy maske. I licz sie z tym, ze zuzyjesz wiecej niz opakowanie farby. A jesli chcesz jasniutki blondzik, wybierz farbe rozjasniajaca i wode przynajmniej 9tke w proporcji: czesc farby - 2 czesci wody.
Farba jasna popielata lub popielato fioletowa. Wpierw nakladasz na naturalki, potem na farbowane.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:39   #1146
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kurcze, taki bym chcia³a odcieñ na ca³o¶ci

http://www.milenaclub.ru/catalog/1150/
Tylko to jest ze z³otem farba... jakbym zrobi³a odrost 12/89 albo 12/61 i na³o¿y³a potem na ca³osc 10/38 to pewnie by mi glon jaki¶ wylaz³?
No i te pasma ktore mam ¿ó³tawego blondu zamiast och³odziæ pewnie by ociepli³....
---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
kitka gratki i trzymam kciukasy



no ³adnie jest
mo¿e wstrzymaj siê jeszcze z tym przyciemnianiem
wypróbuj jeszcze jak±¶ farbke a jak nie wyjdzie to wtedy przyciemnisz i juz

kupi³am sobie na all botki takie kopytka po atrakcyjnej cenie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------



no to po pierwsze rozcieñczy³a¶ oks mocz±c w³osy i dlatego niez³apa³o tak jak powinno ,a po drugie pianki s± zas³abe wed³ug mnie jak na taki kolor podk³adowy jak Twój
Chyba sie wstrzymam Teraz kombinuje jak kolor na ca³o¶ci stonowaæ zeby troche zrównaæ ale nic mi nie pasuje
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:57   #1147
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

wstawie jutro fotki po tej 12/89 ale wg mnie w swietle ¿arówkowym jest miodzio to co by³o delikatnie z³oto-rudawe stonowa³o siê (pod spodem wychodza mi pó³ tonu ciemniej)robi³am 9% ale naprawde ³adnie rozja¶ni³a, wydaje siê ch³odny odrost. Trzyma³am 50 minut

Z wierzchu mam ja¶niejsze i we wrze¶niu spróbowa³am loreal dialight 9,03 i nie do¶æ, ¿e trzyma³am 10minut to tak równego koloru d³ugo wcze¶niej nie mia³am, wszystkie by³y jednolite pod spodem i z wierzchu, ale szybko sie zmy³o(na szczê¶cie bo wolê chyba ja¶niejsze), jakie¶ 2 tyg i by³o po kolorze

te¿ mnie kiedy¶ wkurza³y te ja¶niejsze pasma i zrobi³am pigmentacje matrixem 9N a na to 9AV, kolor siê trzyma³ ale wydawa³ siê bury, sam 9G te¿ mia³am ale wchodzi³ w rudy wiêc nie wiem czym by nasyciæ te ja¶niejsze pasma. Ja narazie je zostawiam, trzeba sie pogodziæ z tym, ¿e nie jest idealnie ale nikt oprócz mnie tego nie widzi

Czeko a mo¿e ten 10/38 na d³ugo¶æ wcale by sie nie pogryz³ z 12/89 czy 12/61?
Bo to taki jakby be¿, z³oty i per³a, tak jak z³oty i popiel

Edytowane przez necia84
Czas edycji: 2013-01-22 o 22:00
necia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 21:59   #1148
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, taki bym chcia³a odcieñ na ca³o¶ci

http://www.milenaclub.ru/catalog/1150/
Tylko to jest ze z³otem farba... jakbym zrobi³a odrost 12/89 albo 12/61 i na³o¿y³a potem na ca³osc 10/38 to pewnie by mi glon jaki¶ wylaz³?
No i te pasma ktore mam ¿ó³tawego blondu zamiast och³odziæ pewnie by ociepli³....
---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



Chyba sie wstrzymam Teraz kombinuje jak kolor na ca³o¶ci stonowaæ zeby troche zrównaæ ale nic mi nie pasuje
no kolorek ³adny
ja tonowa³am cebul± ale by³o mega ¿ó³to wtedy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:05   #1149
Hebe19
Przyczajenie
 
Avatar Hebe19
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 28
GG do Hebe19
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêkujê bardzo, kochane!
Hebe19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:17   #1150
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka¿ wiadomo¶æ
wstawie jutro fotki po tej 12/89 ale wg mnie w swietle ¿arówkowym jest miodzio to co by³o delikatnie z³oto-rudawe stonowa³o siê (pod spodem wychodza mi pó³ tonu ciemniej)robi³am 9% ale naprawde ³adnie rozja¶ni³a, wydaje siê ch³odny odrost. Trzyma³am 50 minut

Z wierzchu mam ja¶niejsze i we wrze¶niu spróbowa³am loreal dialight 9,03 i nie do¶æ, ¿e trzyma³am 10minut to tak równego koloru d³ugo wcze¶niej nie mia³am, wszystkie by³y jednolite pod spodem i z wierzchu, ale szybko sie zmy³o(na szczê¶cie bo wolê chyba ja¶niejsze), jakie¶ 2 tyg i by³o po kolorze

te¿ mnie kiedy¶ wkurza³y te ja¶niejsze pasma i zrobi³am pigmentacje matrixem 9N a na to 9AV, kolor siê trzyma³ ale wydawa³ siê bury, sam 9G te¿ mia³am ale wchodzi³ w rudy wiêc nie wiem czym by nasyciæ te ja¶niejsze pasma. Ja narazie je zostawiam, trzeba sie pogodziæ z tym, ¿e nie jest idealnie ale nikt oprócz mnie tego nie widzi

Czeko a mo¿e ten 10/38 na d³ugo¶æ wcale by sie nie pogryz³ z 12/89 czy 12/61?
Bo to taki jakby be¿, z³oty i per³a, tak jak z³oty i popiel
W³a¶nie kurcze nie wiem... bo np odrost zawsze mi ciut cieplej pod spodem wychodzi, tak samo na d³ugosci mam takie cieplejsze tez na dole, i tak my¶le czy 10/38 znowu np nie podbije cieplejszego odcienia a zale¿y mi raczej na stonowaniu i lekkim ochlodzeniu
Znowu nie wiem czy 10/8 nie za zimno.
A 10/81 to tylko z tonerów jest, a nie wiem czy on mi da co¶ wogóle

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
no kolorek ³adny
ja tonowa³am cebul± ale by³o mega ¿ó³to wtedy
Cebula, koncentrat pomidorowy, same hity na wiza¿u
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:43   #1151
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, taki bym chcia³a odcieñ na ca³o¶ci

http://www.milenaclub.ru/catalog/1150/
Tylko to jest ze z³otem farba... jakbym zrobi³a odrost 12/89 albo 12/61 i na³o¿y³a potem na ca³osc 10/38 to pewnie by mi glon jaki¶ wylaz³?
No i te pasma ktore mam ¿ó³tawego blondu zamiast och³odziæ pewnie by ociepli³....
---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



Chyba sie wstrzymam Teraz kombinuje jak kolor na ca³o¶ci stonowaæ zeby troche zrównaæ ale nic mi nie pasuje
W pierwszej chwili jak przeczyta³am milena club i do tego ru po kropce my¶la³am ¿e na stronie jakiego¶ rosyjskiego klubu siedzisz Kolor piêknyyyy !!
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 22:48   #1152
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
W pierwszej chwili jak przeczyta³am milena club i do tego ru po kropce my¶la³am ¿e na stronie jakiego¶ rosyjskiego klubu siedzisz Kolor piêknyyyy !!
dzieki za link do bb musze sie jeszcze zastanowic, jestem sklonna ku oriental gold, ale to jeszcze musze przemyslec i poprosic Tzta zeby mi zamowil


Wkleje Wam jedno zdjecie moich wlosow, szkoda ze nie pamietam co to byl za kolor ale chyba ten n&e 542 nie mam pewno¶ci kurde


ok klade sie spac, dobranoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1218.jpg (22,9 KB, 50 za³adowañ)
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:48   #1153
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kitka gratki i powodzenia przy pisaniu
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:54   #1154
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hejjjjjj

zaliczy³am dzisiaj najciê¿sze, najgorsze kolokwium i mogê i¶æ w poniedzia³ek na egzamin
ale teraz mam jakiego¶ sesyjnego do³a i normalnie mam ochotê siê rozp³akaæ, bo na jutro muszê napisaæ pracê zaliczeniow± i mam jeszcze jeden egzamin, nie wiem w co rêce w³o¿yæ

pisaæ zaczê³am, mam jedno zdanie i gapiê siê w ekran i nie mam pojêcia jak mam zacz±æ, jak dobraæ s³owa tak mi siê ju¿ nie chce
Kitka kaka³ko magnez wspomaga my¶lenie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko, ja kilka moich zchomikowanych wykoñczy³am, a jak próbuje kupiæ nowe to T¯ zawsze "jeste¶ pewna ¿e ci to potrzebne?" No to co mam zrobiæ


W³a¶nie nie wiem jak to wychodzi... nigdy per³owym samym nie robi³am,
a chce w³a¶nie po³o¿yæ co¶ z poziomu 10 ¿eby troche zrównaæ kolor, nadaæ kolor tym bialawym pasmom, no ogólnie wiadomo o co chodzi Mia³am k³a¶æ z 6 % wod± na 15-20 minut.
Ale w³a¶nie nie wiem, albo to 10/8, albo 10/81 ale z tych farb tonuj±cych http://allegro.pl/londa-color-intens...950564313.html tylko czy ona ³adnie pokryje? I nie zmyje sie od razu jak szamponetka?

Wiem ¿e moje w³osy wszelkie takie barwniki w³a¶nie mocno ³apia - te bia³awe pasma przynajmniej, a chcia³abym ¿eby te bia³awe nie by³y bia³awe tylko takie kremowe o

Dziêkuje Dbam o te kud³y i czasem je przeklinam ¿e bardziej ja jestem dla nich ni¿ one dla mnie


Nie wiem czy ci równo pokryje .. czy czasem odrost ja¶niej nie z³apie. To jest jasna farba, rozja¶niaj±ca. Trudno powiedzieæ, nie wiem jaki masz poziom aktualnie.

12/96 -ró¿owy be¿ Ma co¶ z truskawkowego blondu Fajny kolorek naprawde.

Aczkolwiek ta Londa mnie kusi


Gratuluje

Porobi³am jakies tam byle jakiefotki ale z lamp± i w sztucznym ¶wietle, zaraz do albumu wstawie. Waham siê ci±gle z tym przyciemnianiem ale do jednego wniosku dosz³am - pójde z tym do fryzjera


Ok wstawione Sorry za jako¶æ i za t³a ale robi³am komórk± i próbowa³am gdziekolwiek co¶ uchwycic
Czeko ¶liczne masz te w³osy. Teraz jak mam Ciê w znajomych to z czystym sercem moge powiedzieæ ¿e w takich ja¶niejszych Ci lepiej ma³o widaæ te nierówno¶ci o których mówisz ja siê nie znam na kolorach, musisz chyba metod± prób i b³êdów robiæ, albo i¶æ do fryzjera, niech zrówna kolor i napisze Ci dok³adnie jakie farby k³ad³a
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
kitka gratki i trzymam kciukasy



no ³adnie jest
mo¿e wstrzymaj siê jeszcze z tym przyciemnianiem
wypróbuj jeszcze jak±¶ farbke a jak nie wyjdzie to wtedy przyciemnisz i juz

kupi³am sobie na all botki takie kopytka po atrakcyjnej cenie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------



no to po pierwsze rozcieñczy³a¶ oks mocz±c w³osy i dlatego niez³apa³o tak jak powinno ,a po drugie pianki s± zas³abe wed³ug mnie jak na taki kolor podk³adowy jak Twój
ja te¿ swego czasu polowa³am na kopytka
Cytat:
Napisane przez Hebe19 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! Z takiego koloru w³osów i z takimi odrostami, chcia³am przej¶æ w jaki¶ blondzik. Kupi³am dzi¶ Perfect Mousse 1000 per³owy blond i jestem zrospaczona, bo odrostów nie chwyci³o w ogóle, mo¿e lekko przy skalpie, a te rude lekko siê zmieni³y na dosyæ ciemny blond z rudymi refleksami... Jak mam doj¶æ do do¶æ jasnego blondu, czy muszê siêgaæ po rozja¶niacz? Dlaczego farba nie chwyci³a? Nie mia³a szans? Proszê o pomoc... Aaa, dodam, ze napisane by³o, by piankê nak³adaæ na sucho, zrobi³am to jednak na wilgotne w³osy, bo przy moich loczkach by³oby ciê¿ko. Trzyma³am jak w instrukcji- 30 min...
Po pierwsza-farba normalna nie w piance
po drugie-musisz oxy daæ 9% albo jak±¶ farb± z takim oxy kupiæ
Po trzecie-na rudy najlepsze odcienie popiel i be¿, 1 i 2 po przecinku
Po czwarte- 50min odrost, 10min reszta w³osów

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

buahhot tak chcia³aby¶ przyciemniæ? ³adny kolorek tylko ju¿ nie blond
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:56   #1155
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki za link do bb musze sie jeszcze zastanowic, jestem sklonna ku oriental gold, ale to jeszcze musze przemyslec i poprosic Tzta zeby mi zamowil

Wkleje Wam jedno zdjecie moich wlosow, szkoda ze nie pamietam co to byl za kolor ale chyba ten n&e 542 nie mam pewno¶ci kurde

ok klade sie spac, dobranoc
Nie ma za co Ja zdecydowa³am siê ju¿ na lioele Nic z drogeryjnych nie spe³nia moich oczekiwañ, niestety My¶la³am te¿ o revlonie airbrush, podobno do¶æ wydajny i z tego co widzia³am po tutorialach youtubowych fajnie kryje
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:58   #1156
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, taki bym chcia³a odcieñ na ca³o¶ci

http://www.milenaclub.ru/catalog/1150/
Tylko to jest ze z³otem farba... jakbym zrobi³a odrost 12/89 albo 12/61 i na³o¿y³a potem na ca³osc 10/38 to pewnie by mi glon jaki¶ wylaz³?
No i te pasma ktore mam ¿ó³tawego blondu zamiast och³odziæ pewnie by ociepli³....
---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------
Piekny ten kolorek na wzorniku, ale w zyciu moze wyjsc inaczej. Ja sobie taki 10.38 polozylam na wodzie 9 i mialam strasznego jasnego kurczaka, ale sie za to blyszczal jak neon . Chyba, ze uzywa sie go jako tonera na slabszej wodzie
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:02   #1157
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]buahhot tak chcia³aby¶ przyciemniæ? ³adny kolorek tylko ju¿ nie blond
Na razie nie, juz kupilam sobie dwie farby na kolejne farbowania, ale chyba podoba mi sie ten kolor ktory kiedys mialam. Sama nie wiem.


Exclusivee a probowalas revlon cs albo manhattan powder matt make up? Bo Tobie chodzi o dobre krycie?
Ten airbrush to nic innego jak revlon photoready tylko z innym atomizerem/pompk±- te¿ jest rozswietlaj±cy ale tak jak mówisz, dobrze kryje. Z reszt± dla mnie ten airbrush smierdzi jakos tak dziwnie... u mnie w sp sa testery do kazdego, oczywiscie przetestowalam je sobie na dloniach mam zwykly photoready (resztke), ale teraz wzielam sobie klasyczny revlon cs 180.

Dobra lecê spaæ, bo jutro jestem logistykiem w sp mam co robiæ
dobranoc!
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:24   #1158
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka kaka³ko magnez wspomaga my¶lenie

Czeko ¶liczne masz te w³osy. Teraz jak mam Ciê w znajomych to z czystym sercem moge powiedzieæ ¿e w takich ja¶niejszych Ci lepiej ma³o widaæ te nierówno¶ci o których mówisz ja siê nie znam na kolorach, musisz chyba metod± prób i b³êdów robiæ, albo i¶æ do fryzjera, niech zrówna kolor i napisze Ci dok³adnie jakie farby k³ad³a

ja te¿ swego czasu polowa³am na kopytka

Po pierwsza-farba normalna nie w piance
po drugie-musisz oxy daæ 9% albo jak±¶ farb± z takim oxy kupiæ
Po trzecie-na rudy najlepsze odcienie popiel i be¿, 1 i 2 po przecinku
Po czwarte- 50min odrost, 10min reszta w³osów

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

buahhot tak chcia³aby¶ przyciemniæ? ³adny kolorek tylko ju¿ nie blond
A bo jako¶ super nierównego koloru nie mam Raczej taka drobnostka kosmetyczna Spokojnie per³owy barwnik to przygasi Po prostu z farbowania na farbowanie coraz mocniej mi sie chlodny barwnik w te dolne w³osy wpija³, a ten ¿ó³tawy blond na dole pozosta³ troszke, ale tak naprawde ró¿nica jest do wychwycenia tylko w ¶wietle dziennym na ¿ywo, na zdjeciach ciê¿ko uchwycic
Na upartego mog³abym to zostawiæ ale chce mieæ na ca³o¶ci ten per³owy blond, a koloru ca³ych w³osów chyba od roku nie od¶wie¿a³am Malaksuje tylko co jaki¶ czas.
Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Piekny ten kolorek na wzorniku, ale w zyciu moze wyjsc inaczej. Ja sobie taki 10.38 polozylam na wodzie 9 i mialam strasznego jasnego kurczaka, ale sie za to blyszczal jak neon . Chyba, ze uzywa sie go jako tonera na slabszej wodzie
No w³a¶nie sie troche obawiam tego 10/38, dlatego chyba zostane przy opcji 12/89 na odrost + 10/8 na d³ugosc. 12/89 na wodzie 12 %, 10/8 na 6 %. Chce per³owy to bede mieæ, najwy¿ej wyjdzie mocno ch³odno to pomyje przeciw³upie¿owym, wezme timotei do blondu w obroty sie wymyje. I juz
Jak to 12/89 wyjdzie ok to wtedy spróbuje nastêpnym razem wode na 9 % obni¿yæ a nó¿ da rade


Bo¿e drogi teraz jeszcze co¶ dla mamy wymy¶leæ Ona akurat chce cieplejszy blond, taki 10/38 by³by ok, ale nie wiem jak jej odrost chwyci... bo jej to rudy i ¿ó³ty non stop wybija przy ka¿dej farbie... Chyba ¿e te¿ 12/89 na odrost Skubana têcze ma na g³owie niez³± bo d³ugo¶ci ma bardzo ch³odne, wrêcz srebrne miejscami, ciemny odrost i pare cm starego zrudzia³ego odrostu A sie zobowi±za³am ¿e zrobie mamu¶ce piêkny blond i jeszcze po kosztach i teraz kombinuje
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:24   #1159
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Exclusivee a probowalas revlon cs albo manhattan powder matt make up? Bo Tobie chodzi o dobre krycie?
Ten airbrush to nic innego jak revlon photoready tylko z innym atomizerem/pompk±- te¿ jest rozswietlaj±cy ale tak jak mówisz, dobrze kryje. Z reszt± dla mnie ten airbrush smierdzi jakos tak dziwnie... u mnie w sp sa testery do kazdego, oczywiscie przetestowalam je sobie na dloniach mam zwykly photoready (resztke), ale teraz wzielam sobie klasyczny revlon cs 180.

Dobra lecê spaæ, bo jutro jestem logistykiem w sp mam co robiæ
dobranoc!
Revlon CS owszem, mia³am, by³ fajny ale to jednak nie to. Manhattanu PMM nie mia³am bo ze zdjêæ jakie kitka pokazywa³a i porównywa³a go do revlona by³by dla mnie za ciemny Dlatego teraz skoñczê ten podk³ad co mam a potem chcê próbowaæ lioele
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 23:26   #1160
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Sluchaj, jezeli masz sciagany kolor, lepiej wez farbe nierozjasniajaca.
Zwlaszcza jezeli sciaganie bylo bez rozjasniacza, a za pomoca dekoloru co tylko sciaga sztuczny barwnik.
Gdyby wlosy byly naturalne lub jakis odcien blond, wtedy rozjasniajaca ok.
Poszukaj farby Koleston 9.16 - to wlasnie taka mieszanka popieli z fioletem - opal, albo 9.8 - perla - czyli mieszanka popieli z opalem. Ta druga moze wyjsc nieco cieplej, ale nie szkodzi.

Prosze

Dziêkujê
Wybawicielka

Na pewno uda mi siê t± farb± sch³odziæ odcieñ? Jak± wodê na ca³o¶æ?
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:26   #1161
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Na razie nie, juz kupilam sobie dwie farby na kolejne farbowania, ale chyba podoba mi sie ten kolor ktory kiedys mialam. Sama nie wiem.


Exclusivee a probowalas revlon cs albo manhattan powder matt make up? Bo Tobie chodzi o dobre krycie?
Ten airbrush to nic innego jak revlon photoready tylko z innym atomizerem/pompk±- te¿ jest rozswietlaj±cy ale tak jak mówisz, dobrze kryje. Z reszt± dla mnie ten airbrush smierdzi jakos tak dziwnie... u mnie w sp sa testery do kazdego, oczywiscie przetestowalam je sobie na dloniach mam zwykly photoready (resztke), ale teraz wzielam sobie klasyczny revlon cs 180.

Dobra lecê spaæ, bo jutro jestem logistykiem w sp mam co robiæ
dobranoc!
Airbrush podobno mocniej ¶wieci ni¿ photoready

Ja teraz tez bede musia³a nied³ugo znale¼æ jaki¶ podk³ad o kryciu chocia¿by ¶rednim, nie podkre¶laj±cy skórek, nie wysuszaj±cy itd...
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:28   #1162
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Palette nie jest z³± farb± A za to jest trwa³a i fajnie pokrywa w³osy Gdyby z palette ICC by³ jasny popielaty blond to bym siê nawet nie zastanawia³a!
Tyle ze palette nie ma chyba duzo popieli, co??

Przepraszam ze takd³ugo mnie nie by³o
Dziewczyny, wórci³am od fryzjera, jestem zaskoczona, bo mam ³adne pasemka, wprawdzie s± strrrrasznie ciep³e, ale prawie jestem juz blondi. Ide pojutrze na kolejne wyci±ganie pasemek i wtedy siê Wam poka¿ê, bo siedze z maska na w³osach i regeneruje jê, chociaz nie zauwa¿y³am zniszczenia. P o tym co zobaczycie bêdê prosi³a o finalne podanie mi farb jakie mogê kupiæ , bo efekt jest ju¿ o wiele ja¶niejszy od moich oczekiwaæ. Tyle ¿e jest zó³to, co mi osobi¶cie na razie nie przeszkadza. Generalnie wygl±da ten kolor bardzo oryginalnie- przynajmniej tak sobie wmawiam No nie , ale tak naprawdê , to nie jest brzydko, tyle ze bêdê za tydzieñ to chcia³a definitywnie wych³odziæ . Przez to ze mia³am pasemka- oczywiscie odrost nie jest zrobiony " przy skórze".

Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:28   #1163
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê
Wybawicielka

Na pewno uda mi siê t± farb± sch³odziæ odcieñ? Jak± wodê na ca³o¶æ?
Spróbuj na ca³o¶æ na wodzie 6 % £adnie stonuje i och³odzi kolor, nawet jak z pocz±tku wyjdzie o pó³ tonu ciemniej to sie wymyje raz dwa. Na odrost raczej 9 % ale nie wiem jakie naturale masz.
Jak nie koleston 9.16 to alfaparf 9.21 - to jest mistrz ch³odno¶ci Wydaje mi siê nawet ¿e wychodzi zimniej ni¿ koleston ale nie dam sobie rêki uci±æ.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:29   #1164
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Airbrush podobno mocniej ¶wieci ni¿ photoready

Ja teraz tez bede musia³a nied³ugo znale¼æ jaki¶ podk³ad o kryciu chocia¿by ¶rednim, nie podkre¶laj±cy skórek, nie wysuszaj±cy itd...
Ja mogê Ci polecic z czystym sercem podk³ady AA, zw³aszcza ten rozswietlaj±cy- daje ladny efekt rozswietlenia ( mozesz go przypudrowaæ jak za bardzo bêdzie CIê wkurza³ ) i ³adnie kryje. Do tego niedrogi
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:33   #1165
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Tyle ze palette nie ma chyba duzo popieli, co??

Przepraszam ze takd³ugo mnie nie by³o
Dziewczyny, wórci³am od fryzjera, jestem zaskoczona, bo mam ³adne pasemka, wprawdzie s± strrrrasznie ciep³e, ale prawie jestem juz blondi. Ide pojutrze na kolejne wyci±ganie pasemek i wtedy siê Wam poka¿ê, bo siedze z maska na w³osach i regeneruje jê, chociaz nie zauwa¿y³am zniszczenia. P o tym co zobaczycie bêdê prosi³a o finalne podanie mi farb jakie mogê kupiæ , bo efekt jest ju¿ o wiele ja¶niejszy od moich oczekiwaæ. Tyle ¿e jest zó³to, co mi osobi¶cie na razie nie przeszkadza. Generalnie wygl±da ten kolor bardzo oryginalnie- przynajmniej tak sobie wmawiam No nie , ale tak naprawdê , to nie jest brzydko, tyle ze bêdê za tydzieñ to chcia³a definitywnie wych³odziæ . Przez to ze mia³am pasemka- oczywiscie odrost nie jest zrobiony " przy skórze".

Palette jest dobr± farb± ale ju¿ dla jasnego blondu wg mnie. Tzn jak siê ma w miare równy kolorek i chce sie np och³odziæ, robiæ odrosty + malaks.
Bo jak jest nierówny to odrost na pewno z³apie ja¶niej a dó³ ciemniej.
Ale to mówie bardziej na w³asnym do¶wiadczeniu Póki nie zrówna³am koloru to nawet jak zrobi³am a10 to nie by³o to czego oczekiwa³am, bo góra owszem i ³adna jasna, a dó³ ciemniejszy. A jak sie po³o¿y jaki¶ poziom 9 to wcale ciemno nie jest a i sensownie to wygl±da

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mogê Ci polecic z czystym sercem podk³ady AA, zw³aszcza ten rozswietlaj±cy- daje ladny efekt rozswietlenia ( mozesz go przypudrowaæ jak za bardzo bêdzie CIê wkurza³ ) i ³adnie kryje. Do tego niedrogi
Ja sie roz¶wietlenia nie boje Bo nawet mam puder roz¶wietlaj±cy z drobinkami i na ca³± twarz daje Z mollonu, fajne cacko
Ca³kiem matuj±cych podk³adów nie lubie, wole w³a¶nie taki satynowy efekt.
Teraz mam Smooth effect z MF ale krycie ma kiepskie i nietrwa³y jest...

Z AA nic nie mia³am jeszcze a kolory jasne maj±? Bo ja mega bladzioch jestem i zazwyczaj musze mieæ najja¶niejszy z najja¶niejszych
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:41   #1166
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Palette jest dobr± farb± ale ju¿ dla jasnego blondu wg mnie. Tzn jak siê ma w miare równy kolorek i chce sie np och³odziæ, robiæ odrosty + malaks.
Bo jak jest nierówny to odrost na pewno z³apie ja¶niej a dó³ ciemniej.
Ale to mówie bardziej na w³asnym do¶wiadczeniu Póki nie zrówna³am koloru to nawet jak zrobi³am a10 to nie by³o to czego oczekiwa³am, bo góra owszem i ³adna jasna, a dó³ ciemniejszy. A jak sie po³o¿y jaki¶ poziom 9 to wcale ciemno nie jest a i sensownie to wygl±da

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------



Ja sie roz¶wietlenia nie boje Bo nawet mam puder roz¶wietlaj±cy z drobinkami i na ca³± twarz daje Z mollonu, fajne cacko
Ca³kiem matuj±cych podk³adów nie lubie, wole w³a¶nie taki satynowy efekt.
Teraz mam Smooth effect z MF ale krycie ma kiepskie i nietrwa³y jest...

Z AA nic nie mia³am jeszcze a kolory jasne maj±? Bo ja mega bladzioch jestem i zazwyczaj musze mieæ najja¶niejszy z najja¶niejszych
kurcze nie wiem jak z jasnymi odcieniami wygl±da w AA, Oni maj± równie¿ podk³±dy do cery t³ustej, ale nie daj± one ca³kowitego matu, z tym ¿e mam i ten i ten o tej samej nazwie- a ten dla cery t³ustej jest ciemniejszy.


Revlon colorstay jest fajny - oni to maj± bogat± gamê te¿ dla bladzioszków. Revlon fajnie kryje.


Co do palette to tez widzialam te a10 i c10- baardzo jasne juz s±. Pokaze siê Wam na dniach to ocenicie . ale jak piszesz - pozostane w konwencji 9.

zmykam spac - jutro do Was zajrze DObranoc
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:42   #1167
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Palette jest dobr± farb± ale ju¿ dla jasnego blondu wg mnie. Tzn jak siê ma w miare równy kolorek i chce sie np och³odziæ, robiæ odrosty + malaks.
Bo jak jest nierówny to odrost na pewno z³apie ja¶niej a dó³ ciemniej.
Ale to mówie bardziej na w³asnym do¶wiadczeniu Póki nie zrówna³am koloru to nawet jak zrobi³am a10 to nie by³o to czego oczekiwa³am, bo góra owszem i ³adna jasna, a dó³ ciemniejszy. A jak sie po³o¿y jaki¶ poziom 9 to wcale ciemno nie jest a i sensownie to wygl±da

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------



Ja sie roz¶wietlenia nie boje Bo nawet mam puder roz¶wietlaj±cy z drobinkami i na ca³± twarz daje Z mollonu, fajne cacko
Ca³kiem matuj±cych podk³adów nie lubie, wole w³a¶nie taki satynowy efekt.
Teraz mam Smooth effect z MF ale krycie ma kiepskie i nietrwa³y jest...

Z AA nic nie mia³am jeszcze a kolory jasne maj±? Bo ja mega bladzioch jestem i zazwyczaj musze mieæ najja¶niejszy z najja¶niejszych
Ja w³a¶nie chce trwa³y, mocno kryj±cy podk³ad Nie lubiê za bardzo zmatowionej cery. I ten wydaje mi siê ¿e bêdzie idealny KLIK
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:55   #1168
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
A
No w³a¶nie sie troche obawiam tego 10/38, dlatego chyba zostane przy opcji 12/89 na odrost + 10/8 na d³ugosc. 12/89 na wodzie 12 %, 10/8 na 6 %. Chce per³owy to bede mieæ, najwy¿ej wyjdzie mocno ch³odno to pomyje przeciw³upie¿owym, wezme timotei do blondu w obroty sie wymyje. I juz
Jak to 12/89 wyjdzie ok to wtedy spróbuje nastêpnym razem wode na 9 % obni¿yæ a nó¿ da rade
Chyba tak bedzie najlepiej. Wiesz, jest jeszcze 12/81, ale moze go nie byc w PL. No chyba, ze klikniesz . Bo ten 12/89 ciekawie sie zapowiada, ja nawet mam w szufladzie, ale ten rozyk Choc ok, nie jest taki dominujacy jak w 12.96 Pokazuj foty, jak juz sobie zrobisz wloski

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Bo¿e drogi teraz jeszcze co¶ dla mamy wymy¶leæ Ona akurat chce cieplejszy blond, taki 10/38 by³by ok, ale nie wiem jak jej odrost chwyci... bo jej to rudy i ¿ó³ty non stop wybija przy ka¿dej farbie... Chyba ¿e te¿ 12/89 na odrost Skubana têcze ma na g³owie niez³± bo d³ugo¶ci ma bardzo ch³odne, wrêcz srebrne miejscami, ciemny odrost i pare cm starego zrudzia³ego odrostu A sie zobowi±za³am ¿e zrobie mamu¶ce piêkny blond i jeszcze po kosztach i teraz kombinuje
Prosilby sie ten 12.16 by te zolte rudosci wytluc Ale skoro mama lubi cieple, to moze dac jej 12.03 (jasny lekko zlocisty) czy ten 12.89, ktory pewnie i tak wyjdzie na lekko cieplo, skoro mamie wszystko wylazi cieplo .
Spadam w kimonko

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Tyle ze palette nie ma chyba duzo popieli, co??

Przepraszam ze takd³ugo mnie nie by³o
Dziewczyny, wórci³am od fryzjera, jestem zaskoczona, bo mam ³adne pasemka, wprawdzie s± strrrrasznie ciep³e, ale prawie jestem juz blondi. Ide pojutrze na kolejne wyci±ganie pasemek i wtedy siê Wam poka¿ê, bo siedze z maska na w³osach i regeneruje jê, chociaz nie zauwa¿y³am zniszczenia. P o tym co zobaczycie bêdê prosi³a o finalne podanie mi farb jakie mogê kupiæ , bo efekt jest ju¿ o wiele ja¶niejszy od moich oczekiwaæ. Tyle ¿e jest zó³to, co mi osobi¶cie na razie nie przeszkadza. Generalnie wygl±da ten kolor bardzo oryginalnie- przynajmniej tak sobie wmawiam No nie , ale tak naprawdê , to nie jest brzydko, tyle ze bêdê za tydzieñ to chcia³a definitywnie wych³odziæ . Przez to ze mia³am pasemka- oczywiscie odrost nie jest zrobiony " przy skórze".

Bedzie dobrze i sie schlodzi
A jak ewentualnie troszke podstopniujesz koncowki, tak kilka cm w gore, to szybciej bedziesz miala powrot do dosc rownomiernego koloru i zatrzesz granice miedzy kolorami

Pa! tez lece, nim sasiad zacznie walic w klawiature, bo dran malolat uaktywnia sie noca i wyje do skajpa Chce zasnac szybciej, niz on zacznie swoje...

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-22 o 23:58
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 01:06   #1169
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbuj na ca³o¶æ na wodzie 6 % £adnie stonuje i och³odzi kolor, nawet jak z pocz±tku wyjdzie o pó³ tonu ciemniej to sie wymyje raz dwa. Na odrost raczej 9 % ale nie wiem jakie naturale masz.
Jak nie koleston 9.16 to alfaparf 9.21 - to jest mistrz ch³odno¶ci Wydaje mi siê nawet ¿e wychodzi zimniej ni¿ koleston ale nie dam sobie rêki uci±æ.
9,21 alfaparfu a¿ taki ch³odny?? bardziej od 9,1? bo ja jutro go bêdê k³a¶æ
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mogê Ci polecic z czystym sercem podk³ady AA, zw³aszcza ten rozswietlaj±cy- daje ladny efekt rozswietlenia ( mozesz go przypudrowaæ jak za bardzo bêdzie CIê wkurza³ ) i ³adnie kryje. Do tego niedrogi
ja tez muszê podk³ad dobrze kryj±cy i matuj±cy kupiæ...
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-23 o 01:10
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 01:15   #1170
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Shizaxa widzê ¿e te¿ nie masz spania, kolejny raz z rzêdu mijamy siê pó¼n± por±
Czeko wiiiidzê Ciê Co Ci niewiasto nie daje spaæ po nocach?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.