Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-12, 13:16   #691
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
mam mam Fryzjerka mi przy³o¿y³a do palety i by³a to najczerniejsza z czerni ;p
to moj monitor tego nie pokazal to w takim razie tez jestem za jakims ciemnym/srednim brazem dla Ciebie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:24   #692
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

powiedzcie mi jeszcze, na górze mam br±z bo kilku próbowa³am (im ni¿ej tym oczywi¶cie s± czarniejsze), mam kolor ciep³y czy zimny?;p bo dobrze siê w sumie czujê w tym przebijaj±cym br±zie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00231.jpg (65,0 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00232.jpg (71,0 KB, 26 za³adowañ)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-12 o 14:27
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:52   #693
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzcie mi jeszcze, na górze mam br±z bo kilku próbowa³am (im ni¿ej tym oczywi¶cie s± czarniejsze), mam kolor ciep³y czy zimny?;p bo dobrze siê w sumie czujê w tym przebijaj±cym br±zie
Do¶æ naturalny, zimny, tak u mnie wygl±da. Jak k³ad³a¶ na czarne to mog³o ch³odno z³apaæ. Ale kolor ³adny.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:06   #694
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Do¶æ naturalny, zimny, tak u mnie wygl±da. Jak k³ad³a¶ na czarne to mog³o ch³odno z³apaæ. Ale kolor ³adny.
Czyst± czerni± nie farbujê ju¿ ok roku, tylko ciemnym br±zem (300), choæ wychodzi³ czarny, potem by³ 512, 400, no i na górze to ju¿ mój odrost ale go chyba tu nie widaæ. A to chyba naturalne kolory, tylko ten 512 to nie wiem jaki ;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:09   #695
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
No nie do koñca, bo sama nie jest pewna swojej odpowiedzi podanej "tak na oko" ;p i dalej nie wiem, jaki br±z ;p
bo czasami jest potrzebna typowa analiza kolorystyczna tak jak dziewczyny Ci napisaly wtedy widaæ, przy czym masz np. siñce pod oczami (nawet je¶li nie masz ich na co dzieñ, to przy jakim¶ kolorze mog± wyj¶æ), czy wygl±dasz na zmêczon±, czy przyt³oczona t± barw± ogólnie ¶wietna sprawa
Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
£adne macie te kolorki ))) mcromance Twój kolor jest ciep³y ? czy zimny? bo podoba mi siê ;p
a wy na moim miejscu schodzi³yby¶cie do br±zu czy zosta³y przy czarnych? bo zaczynam siê zastanawiaæ, czy jest sens;p czy nie stanê siê taka "mniej wyra¼na" w br±zie ;p
raz siê ¿yje
ja bym robi³a br±z kiedy bêdziesz ekseprymentowaæ z kolorami??? m³oda jeste¶ to próbuj
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:16   #696
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Czyst± czerni± nie farbujê ju¿ ok roku, tylko ciemnym br±zem (300), choæ wychodzi³ czarny, potem by³ 512, 400, no i na górze to ju¿ mój odrost ale go chyba tu nie widaæ. A to chyba naturalne kolory, tylko ten 512 to nie wiem jaki ;p
512 to jak popielato opalizuj±cy jasny br±z. Widaæ, ¿e w naturze ci najlepiej. Trzymaj sie w takim razie czystych natur (bez rudo¶ci).
5,0 powinno byæ idealne.
Nie za jasne i nie za ciemne. Poziom 5 czêsto wychodzi jak 4, wiêc powinno byc ok.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:18   #697
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzcie mi jeszcze, na górze mam br±z bo kilku próbowa³am (im ni¿ej tym oczywi¶cie s± czarniejsze), mam kolor ciep³y czy zimny?;p bo dobrze siê w sumie czujê w tym przebijaj±cym br±zie
Ten br±z jest bardzo ³adny ! taka ciemna czekolada, glazurowana
£adny zimny po³ysk. Je¶li tak ³adnie to wyjdzie jak na odrostach masz to ¶mia³o w taki zimny br±z celuj.
Ja bym na twoim miejscu zrobi³a zimnym odcieniem z poziomu 5 albo 4. Bo w ciemnych ci ³adnie i kontrast z cer± jest dobry.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 15:22   #698
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ten br±z jest bardzo ³adny ! taka ciemna czekolada, glazurowana
£adny zimny po³ysk.
Dobrze to ujê³a¶
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:29   #699
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
raz siê ¿yje
ja bym robi³a br±z kiedy bêdziesz ekseprymentowaæ z kolorami??? m³oda jeste¶ to próbuj
Ja próbowa³am eksperymentowaæ z kolorami. Szampony koloryzuj±ce w ka¿dym odcieniu rudzia³y.

Za to raz kiedy spróbowa³am rudej henny Khadi z czym¶ jeszcze nic mi nie z³apa³a!!
Raz w ¿yciu z premedytacj± chcia³am byæ ruda i nie wysz³o. Dodatkowo henna podsuszy³a mi w³osy i ¶mierdzia³y ziemi± jeszcze 2 tygodnie...

Dopiero kolega amoniak daje zadowalaj±ce efekty. I idê teraz w stornê zimna

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze to ujê³a¶
Kocham czekoladê Wiêc mi siê z ni± wszystko w br±zach kojarzy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:54   #700
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja próbowa³am eksperymentowaæ z kolorami. Szampony koloryzuj±ce w ka¿dym odcieniu rudzia³y.

Za to raz kiedy spróbowa³am rudej henny Khadi z czym¶ jeszcze nic mi nie z³apa³a!!
Raz w ¿yciu z premedytacj± chcia³am byæ ruda i nie wysz³o. Dodatkowo henna podsuszy³a mi w³osy i ¶mierdzia³y ziemi± jeszcze 2 tygodnie...

Dopiero kolega amoniak daje zadowalaj±ce efekty. I idê teraz w stornê zimna
ja mia³am ju¿ sporo kolorów na w³osach, ruda marchewê te¿ ale ja to wy³±cznie amoniak kilka razy by³ szampon, ale szybko siê zmywa³ - w zastraszaj±cym tempie, nawet nie nad±¿a³am zobaczyæ jaki mam kolor
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:36   #701
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am ju¿ sporo kolorów na w³osach, ruda marchewê te¿ ale ja to wy³±cznie amoniak kilka razy by³ szampon, ale szybko siê zmywa³ - w zastraszaj±cym tempie, nawet nie nad±¿a³am zobaczyæ jaki mam kolor
Z jednej strony fajnie, ¿e siê wymywa³. Z drugiej znowu kolor znika³ za szybko

Ale ¿eby ta henna nic nie chwyci³a mi to by³o zaskoczenie
My¶la³am, ¿e bêdê ruda a tu jajo wysz³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 17:54   #702
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Z jednej strony fajnie, ¿e siê wymywa³. Z drugiej znowu kolor znika³ za szybko

Ale ¿eby ta henna nic nie chwyci³a mi to by³o zaskoczenie
My¶la³am, ¿e bêdê ruda a tu jajo wysz³o
nigdy nie mia³am do czynienia z henn± no ale mnie te¿ pewnie zdziwi³oby to
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:57   #703
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy nie mia³am do czynienia z henn± no ale mnie te¿ pewnie zdziwi³oby to
Nawet próbowa³am szukaæ, czy komu¶ siê to nie zdarzy³o te¿. Nawet po angielsku nic nie znalaz³am.
A robi³am na ¶wie¿o, zalan± ciep³± woda o odpowiedniej temp., bo chcia³am mieæ delikatniejszy odcieñ.
Normalnie zonk by³.
A rodzinka siê ze mnie ¶mia³a przez tydzieñ, ¿e wypaæka³am siê tym na 4 godziny ¿eby tylko po¶mierdzieæ b³otkiem
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:34   #704
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
512 to jak popielato opalizuj±cy jasny br±z. Widaæ, ¿e w naturze ci najlepiej. Trzymaj sie w takim razie czystych natur (bez rudo¶ci).
5,0 powinno byæ idealne.
Nie za jasne i nie za ciemne. Poziom 5 czêsto wychodzi jak 4, wiêc powinno byc ok.
Pomyli³o mi siê ;p mia³o byæ 300, 412 i 500 - takie by³y k³adzione po czerni, w tej kolejno¶ci. To raczej stawiaæ na 500, czyli naturalny, ni¿ na powiedzmy 513 ? Po dekoloryzacji mo¿e mi zostaæ jaka¶ po¶wiata ?

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ten br±z jest bardzo ³adny ! taka ciemna czekolada, glazurowana
£adny zimny po³ysk. Je¶li tak ³adnie to wyjdzie jak na odrostach masz to ¶mia³o w taki zimny br±z celuj.
Ja bym na twoim miejscu zrobi³a zimnym odcieniem z poziomu 5 albo 4. Bo w ciemnych ci ³adnie i kontrast z cer± jest dobry.
tzn braæ w tych tonacjach, jak poprzednio, czyli z 0 po przecinku lub 12? ;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:41   #705
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Pomyli³o mi siê ;p mia³o byæ 300, 412 i 500 - takie by³y k³adzione po czerni, w tej kolejno¶ci. To raczej stawiaæ na 500, czyli naturalny, ni¿ na powiedzmy 513 ? Po dekoloryzacji mo¿e mi zostaæ jaka¶ po¶wiata ?
Ja bym stawia³a na czysty kolor. Z odcieniami mo¿esz kombinowaæ jak kolor bêdzie wyrównany po zabiegu. czêsto ju¿ nastêpna koloryzacja mo¿e byæ farb± docelow±

Sama uratowa³am siê z rudziej±cego Color&Soin 6G (który dla mnie jest bardziej szamponem koloryzuj±cym) dziêki mieszance 2 Garnierów Naturals, któr± poleci³a mi Mysia z bloga Kokardka Mysi.

Obie farby by³y z palety naturalnej (zmieszana ca³a "6" i 1/3 "5"-tki).

Chodzi o to by zneutralizowaæ rudy lub ¿ó³tawy pigment po dekoloryzacji, a do tego dobre s± w³a¶nie natury, poniewa¿ s± z za³o¿enia zimne i ³adnie gasz± ciep³e odcienie.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
tzn braæ w tych tonacjach, jak poprzednio, czyli z 0 po przecinku lub 12? ;p
Jak bêdziesz robiæ dekolor lepiej bierz naturê, czyli z zerami. Z 12 po przecinku mo¿esz próbowaæ przy kolejnym farbowaniu jak kolor teraz siê wyrówna po zabiegu.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:47   #706
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym stawia³a na czysty kolor. Z odcieniami mo¿esz kombinowaæ jak kolor bêdzie wyrównany po zabiegu. czêsto ju¿ nastêpna koloryzacja mo¿e byæ farb± docelow±

Sama uratowa³am siê z rudziej±cego Color&Soin 6G (który dla mnie jest bardziej szamponem koloryzuj±cym) dziêki mieszance 2 Garnierów Naturals, któr± poleci³a mi Mysia z bloga Kokardka Mysi.

Obie farby by³y z palety naturalnej (zmieszana ca³a "6" i 1/3 "5"-tki).

Chodzi o to by zneutralizowaæ rudy lub ¿ó³tawy pigment po dekoloryzacji, a do tego dobre s± w³a¶nie natury, poniewa¿ s± z za³o¿enia zimne i ³adnie gasz± ciep³e odcienie.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------



Jak bêdziesz robiæ dekolor lepiej bierz naturê, czyli z zerami. Z 12 po przecinku mo¿esz próbowaæ przy kolejnym farbowaniu jak kolor teraz siê wyrówna po zabiegu.
Ok Dziêkujê ponownie za pomoc To wezmê 5,00 a przy nastêpnym farbowaniu, ju¿ samodzielnym, pomy¶lê nad innym (i pewnie pomêczê was znowu) Obym tylko wysz³a zadowolona od fryzjera i nie pofarbowa³a siê nastêpnego dnia na czarno ;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:52   #707
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Ok Dziêkujê ponownie za pomoc To wezmê 5,00 a przy nastêpnym farbowaniu, ju¿ samodzielnym, pomy¶lê nad innym (i pewnie pomêczê was znowu) Obym tylko wysz³a zadowolona od fryzjera i nie pofarbowa³a siê nastêpnego dnia na czarno ;p
Zwyczajnie nie daj sobie wcisn±æ nic innego. Jak nie bêdziesz mia³a wyboru to najwy¿ej zgrywaj g³upa, typu: "Na razie siê bojê, mo¿e nastêpnym razem spróbujê. Teraz to zbyt du¿a ró¿nica by by³a i nie chcê przesadziæ".

Uwierz ¿e dzia³a Wypróbowa³am na upartych fryzjerach i innych

Je¶li w zimnym ciemnym br±zie bêdziesz czu³a siê dobrze to potem bêdzie wiadomo w co celowaæ Trzeba bêdzie jedynie unikaæ numerka od 3 do 6 po przecinku, bo to odcienie ciep³e.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:01   #708
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Pomyli³o mi siê ;p mia³o byæ 300, 412 i 500 - takie by³y k³adzione po czerni, w tej kolejno¶ci. To raczej stawiaæ na 500, czyli naturalny, ni¿ na powiedzmy 513 ? Po dekoloryzacji mo¿e mi zostaæ jaka¶ po¶wiata ?
tzn braæ w tych tonacjach, jak poprzednio, czyli z 0 po przecinku lub 12? ;p
4 czy 5 to tylko ró¿nica tonu, ¶redni a jasny br±z po prostu. Na razie jak bêdziesz schodziæ z czerni k³ad¼ naturê. Trzymaj siê tego co mcromance napisa³a. Jak kolor po dekoloryzacji bêdzie juz naturalny wtedy kombinuj z numerami po przecinku.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:04   #709
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zwyczajnie nie daj sobie wcisn±æ nic innego. Jak nie bêdziesz mia³a wyboru to najwy¿ej zgrywaj g³upa, typu: "Na razie siê bojê, mo¿e nastêpnym razem spróbujê. Teraz to zbyt du¿a ró¿nica by by³a i nie chcê przesadziæ".

Uwierz ¿e dzia³a Wypróbowa³am na upartych fryzjerach i innych

Je¶li w zimnym ciemnym br±zie bêdziesz czu³a siê dobrze to potem bêdzie wiadomo w co celowaæ Trzeba bêdzie jedynie unikaæ numerka od 3 do 6 po przecinku, bo to odcienie ciep³e.
Nie chodzi ot o, ¿e fryzjerka co¶ spartoli z³ym wyborem koloru, tylko, ¿e nie spodobam siê sobie w br±zie jednak i bêdzie dó³ ;D:P No ale nie przekonam siê, jak nie spróbujê...
Fryzjerka wydawa³a siê w porz±dku, poza tym pokaza³a mi paletê i mia³am jej pokazaæ, który mi siê podoba. Akurat spodoba³ mi siê 5,35 ale tutaj widzê, ¿e to kolor ciep³y i nie bêdzie mi pasowa³... Pokaza³a mi potem naturalny i w sumie te¿ by³ ³adny, nie bêdê kombinowaæ i faktycznie wezmê 5,00 . Nie powinien byæ za jasny? Nie chcê a¿ tak du¿ej zmiany, chcê mieæ po prostu ³adny br±z a to niby jasny br±z. Ale chyba powinno byæ dobrze?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
4 czy 5 to tylko ró¿nica tonu, ¶redni a jasny br±z po prostu. Na razie jak bêdziesz schodziæ z czerni k³ad¼ naturê. Trzymaj siê tego co mcromance napisa³a. Jak kolor po dekoloryzacji bêdzie juz naturalny wtedy kombinuj z numerami po przecinku.
tak zrobiê tylko nie wiem, kiedy to ten moment, ¿e "bêdzie ju¿ naturalny" ? jak siê spierze po¶wiata czy kiedy? ;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 21:08   #710
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chodzi ot o, ¿e fryzjerka co¶ spartoli z³ym wyborem koloru, tylko, ¿e nie spodobam siê sobie w br±zie jednak i bêdzie dó³ ;D:P No ale nie przekonam siê, jak nie spróbujê...
Fryzjerka wydawa³a siê w porz±dku, poza tym pokaza³a mi paletê i mia³am jej pokazaæ, który mi siê podoba. Akurat spodoba³ mi siê 5,35 ale tutaj widzê, ¿e to kolor ciep³y i nie bêdzie mi pasowa³... Pokaza³a mi potem naturalny i w sumie te¿ by³ ³adny, nie bêdê kombinowaæ i faktycznie wezmê 5,00 . Nie powinien byæ za jasny? Nie chcê a¿ tak du¿ej zmiany, chcê mieæ po prostu ³adny br±z a to niby jasny br±z. Ale chyba powinno byæ dobrze?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


tak zrobiê tylko nie wiem, kiedy to ten moment, ¿e "bêdzie ju¿ naturalny" ? jak siê spierze po¶wiata czy kiedy? ;p
Je¶li fryzjerka proponowa³a ci sama naturê to ¼le nie bêdzie Znaczy ¿e chce dobrze dla ciebie, a nie dla swojego portfela.
A spokojnie mo¿esz braæ poziom 5, bo po dekolorze w³osy mocniej ³api± barwnik. Bo musz± zast±piæ czym¶ ten utracony wcze¶niej. Wiêc poziom 5 mo¿e ci wyj¶æ jak 4, a nawet na pocz±tku jak 3. Wiêc siê nie przestrasz.

Po farbowaniu natur± nie powinno byæ ¿adnej ciep³ej po¶wiaty. Ewentualnie mo¿e byæ lekko zielonkawa, taka metaliczna. Ale to zejdzie po jaki¶ 2 myciach.
A kolor "jak bêdzie naturalny" znaczy to tyle, ¿e ciep³e i zimne tony siê zrównowa¿±. To bêdziesz musia³a kontrolowaæ. Bo np. je¶li bêdzie siê wyp³ukiwaæ z widoczn± ciep³± po¶wiat± to lepiej jeszcze raz po³o¿yæ naturê dla zgaszenia tego. Je¶li nie bêdzie tego tak widaæ to mo¿na ju¿ kombinowaæ z zimnymi odcieniami.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-12 o 21:10
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:19   #711
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li fryzjerka proponowa³a ci sama naturê to ¼le nie bêdzie Znaczy ¿e chce dobrze dla ciebie, a nie dla swojego portfela.
A spokojnie mo¿esz braæ poziom 5, bo po dekolorze w³osy mocniej ³api± barwnik. Bo musz± zast±piæ czym¶ ten utracony wcze¶niej. Wiêc poziom 5 mo¿e ci wyj¶æ jak 4, a nawet na pocz±tku jak 3. Wiêc siê nie przestrasz.

Po farbowaniu natur± nie powinno byæ ¿adnej ciep³ej po¶wiaty. Ewentualnie mo¿e byæ lekko zielonkawa, taka metaliczna. Ale to zejdzie po jaki¶ 2 myciach.
A kolor "jak bêdzie naturalny" znaczy to tyle, ¿e ciep³e i zimne tony siê zrównowa¿±. To bêdziesz musia³a kontrolowaæ. Bo np. je¶li bêdzie siê wyp³ukiwaæ z widoczn± ciep³± po¶wiat± to lepiej jeszcze raz po³o¿yæ naturê dla zgaszenia tego. Je¶li nie bêdzie tego tak widaæ to mo¿na ju¿ kombinowaæ z zimnymi odcieniami.
Pomo¿ecie mi oceniæ przed kolejnym farbowaniem, czy to ju¿ ten moment na kombinowanie kolorami zimnymi ? :P
O to w sumie dobrze, nie bêdzie a¿ takiego szoku, ¿e kilka tonów w górê ;P stopniowo siê wyp³ucze rozumiem w sumie nie ma sensu schodziæ tylko do 3, bo jak bêdê chcia³a jeszcze bardziej rozja¶niæ, to bêdzie trzeba drugiej dekoloryzacji.. a do ciemniejszego ³atwiej wróciæ
Jeszcze raz dziêkujê za wszelk± pomoc. Jeste¶cie super dziewczyny
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:21   #712
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie mi oceniæ przed kolejnym farbowaniem, czy to ju¿ ten moment na kombinowanie kolorami zimnymi ? :P
O to w sumie dobrze, nie bêdzie a¿ takiego szoku, ¿e kilka tonów w górê ;P stopniowo siê wyp³ucze rozumiem w sumie nie ma sensu schodziæ tylko do 3, bo jak bêdê chcia³a jeszcze bardziej rozja¶niæ, to bêdzie trzeba drugiej dekoloryzacji.. a do ciemniejszego ³atwiej wróciæ
Jeszcze raz dziêkujê za wszelk± pomoc. Jeste¶cie super dziewczyny
Spoko loko, pomo¿emy oceniæ
Ja tylko zwracam pomoc otrzyman± od dziewczyn Taki ³añcuszek szczê¶cia nam siê tworzy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 23:57   #713
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dorwa³am staaare zdjêcie sprzed lat, to jeszcze zapytam, naturalny jaki mam? ciep³y czy zimny? ;p czy na naturalnych siê tego nie ocenia? ;p
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01421.jpg (40,6 KB, 40 za³adowañ)
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 00:43   #714
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
dorwa³am staaare zdjêcie sprzed lat, to jeszcze zapytam, naturalny jaki mam? ciep³y czy zimny? ;p czy na naturalnych siê tego nie ocenia? ;p
Jak najbardziej siê ocenia
Dla mnie to jest zimny odcieñ jasnego br±zu, bo ¶wiat³o daje taki bia³o-niebieski poblask na w³osach. Ogólnie ³adny kolorek, ale wed³ug mnie tobie jest zdecydowanie lepiej w ciemniejszym

Dla pewno¶ci niech siê jeszcze bardziej do¶wiadczone dziewczyny wypowiedz±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 07:38   #715
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chodzi ot o, ¿e fryzjerka co¶ spartoli z³ym wyborem koloru, tylko, ¿e nie spodobam siê sobie w br±zie jednak i bêdzie dó³ ;D:P No ale nie przekonam siê, jak nie spróbujê...
Fryzjerka wydawa³a siê w porz±dku, poza tym pokaza³a mi paletê i mia³am jej pokazaæ, który mi siê podoba. Akurat spodoba³ mi siê 5,35 ale tutaj widzê, ¿e to kolor ciep³y i nie bêdzie mi pasowa³... Pokaza³a mi potem naturalny i w sumie te¿ by³ ³adny, nie bêdê kombinowaæ i faktycznie wezmê 5,00 . Nie powinien byæ za jasny? Nie chcê a¿ tak du¿ej zmiany, chcê mieæ po prostu ³adny br±z a to niby jasny br±z. Ale chyba powinno byæ dobrze?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


tak zrobiê tylko nie wiem, kiedy to ten moment, ¿e "bêdzie ju¿ naturalny" ? jak siê spierze po¶wiata czy kiedy? ;p
Poziom 5 wychodzi cieeemno: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=331
Nie masz siê co martwiæ o jasne w³osy

Jak dla mnie oznaka czy idealnie bêdzie natura to wtedy gdy po dekoloryzacji po³o¿ysz naturê i poczekasz a¿ wymyje siê na maksa. Wtedy zobaczysz co Ci na w³osach zostanie. Ciep³y odcieñ, zimny czy taki po ¶rodku czyli natura. Wtedy bêdzie wiadomo czy k³a¶æ naturê znowu czy ju¿ popielaty.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
dorwa³am staaare zdjêcie sprzed lat, to jeszcze zapytam, naturalny jaki mam? ciep³y czy zimny? ;p czy na naturalnych siê tego nie ocenia? ;p
¦redni popielaty blond. Patrz±c na poziomy to chyba 7. Ale jest ok. Skoro naturalne masz ch³odne to ch³odny br±z te¿ dobrze bêdzie ³apa³ na odrostach, bo nie bêdzie siê gryz³ z jakim¶ ciep³ym pigmentem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 08:44   #716
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

musze sie pochwaliæ ze wczoraj zrobilam swoja pierwsz± kapiel rozja¶noiajac± na moich ciemnych w³osach ale mia³am stracha. Nak³±da³am wg Waszych wskazówek ale jak zobaczy³am po15 minutach ze odrost zaczyna sie odbarwiaæ to wystraszona potrzyma³am jeszcze 3 minuty i g³owa pod kran...i nie uwierzycie jakie mia³am szczê¶cie - ledwo sp³uka³am ,umy³am ,na³ozy³am maske i trzask - pr±du brak ! i nie by³o go dobre 30 minut (gdy nie ma pr±du mam problem z wod±) Jak by³am szczêsliwa ze uda³o sie mi umyc wczesniej w³osy Co do samej kapieli - odbarwi³o sie lekko najwiecej oczywiscie odrost reszta ma poswiate jasniejsz± - wyp³uka³o sie mi do odcienia miedziany kasztan? a tak na marginesie jak Wy robicie dziewczyny ¿e majac na³o¿on± k±piel masujecie w³osy ale nie maziacie po odrostach? u mnie by³o normalne ¿e jak zacze³am masowac w³osy tak jakbym my³a w³osy to odrost zaraz by³ w mieszance? Macie jakies rady na to?
Jutro mysle na³ozyc farbe 6N+6P. Zobaczymy. I nie powiem kusi mnie zeby na³ozyc jeszcze raz kapiel na same konce w³osów tzn. gdzies tak od po³owy g³owy.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 10:05   #717
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak najbardziej siê ocenia
Dla mnie to jest zimny odcieñ jasnego br±zu, bo ¶wiat³o daje taki bia³o-niebieski poblask na w³osach. Ogólnie ³adny kolorek, ale wed³ug mnie tobie jest zdecydowanie lepiej w ciemniejszym

Dla pewno¶ci niech siê jeszcze bardziej do¶wiadczone dziewczyny wypowiedz±
No ja te¿ siê lepiej czujê w ciemniejszych, ale czarnych ju¿ nie chcê, w sumie nie planowa³am skoñczyæ jako czarnula, ale tak niestety wysz³o (kilka razy 300 i bach). No to jak zimny to ok

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Poziom 5 wychodzi cieeemno: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=331
Nie masz siê co martwiæ o jasne w³osy

Jak dla mnie oznaka czy idealnie bêdzie natura to wtedy gdy po dekoloryzacji po³o¿ysz naturê i poczekasz a¿ wymyje siê na maksa. Wtedy zobaczysz co Ci na w³osach zostanie. Ciep³y odcieñ, zimny czy taki po ¶rodku czyli natura. Wtedy bêdzie wiadomo czy k³a¶æ naturê znowu czy ju¿ popielaty.

¦redni popielaty blond. Patrz±c na poziomy to chyba 7. Ale jest ok. Skoro naturalne masz ch³odne to ch³odny br±z te¿ dobrze bêdzie ³apa³ na odrostach, bo nie bêdzie siê gryz³ z jakim¶ ciep³ym pigmentem.
O faktycznie nie jest za jasny ten poziom 5 ;p To dobrze Ale masz ¶liczne, wyg³adzone w³osy.. i kolorek te¿ ³adny Zazdroszczê.. mi bez prostownicy pusz± siê jak szalone

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-13 o 10:22
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 13:02   #718
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Anusia ten kolorek przy skórze jest bardzo ³adny. Te¿ chcia³abym taki uzyskaæ

Jestem ciekawa co ci zaproponuje fryzjerka.
U mnie akurat poziom 5 wyszed³ za jasny, ale moje w³osy to by³ blond, wiec moze dlatego.

Teraz ci±gle walczê ze zmywaj±c± sie farb± Juz nie wiem co wymy¶leæ ani co robiæ.
Farba mi sie zmy³a po kilku myciach i wylaz³a spod spodu rudo¶æ i zieleñ Ju¿ nie mam pomys³u co z tym zrobiæ. We wtorek po³o¿y³am toner do 15 myæ w kolorze naturalny br±z i wysz³y mi wrêcz czarne i bardzo mi sie to podoba³o. Ale ju¿ po pierwszym myciu prze¶witywa³a szaro¶æ. Po drugim myciu jest juz masakra. Znowu mam prze¶wity rudych i szarozielonych. Ani nie mogê miec rozpuszczonych ani zwi±zanych, bo tak czy siak widac tego glona A to dopiero 2 mycia by³y. A co bêdzie po 15 myciach? Nie chcê nawet my¶leæ. I jak ja mam tu wytrzymac bez farbowania?
Niech mnie kto¶ dobije
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 14:38   #719
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia, no kurczê, to nieciekawie masz.
Ja niestety nic nie poradzê, bo nie mam z tym do¶wiadczenia. Jedyne co to o pigmentacji czyta³am i tyle...

W ka¿dym razie ¿yczê wytrwa³o¶ci i cierpliwo¶ci do tych w³osków.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 14:49   #720
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia, no kurczê, to nieciekawie masz.
Ja niestety nic nie poradzê, bo nie mam z tym do¶wiadczenia. Jedyne co to o pigmentacji czyta³am i tyle...

W ka¿dym razie ¿yczê wytrwa³o¶ci i cierpliwo¶ci do tych w³osków.
Wiesz u mnie jest o tyle trudno, ze ja mam pod ta farb± pasemka. Od lat robi³am pasemka baaardzo jasny blond na przemian z br±zem.
I teraz mam z tym problem, bo na tych rozjasnionych wczesniej pasemkach ci±gle wy³azi mi ten glon, czyli co¶ szarozielonego. Nawet trwa³a farba siê zmywa. Masakra.
A znowu tam gdzie ju¿ mi w³osy odros³y i zostaly pofarbowane to wy³azi odcieñ rudy
A wiêc ogólny misz masz.
Nie chce stracic w³osów, wiec musze im dac odpocz±c od farbowania. Pozostaje ratowaæ siê jakimi¶ szamponami koloryzujacymi, ale tu w Niemczech chyba to nie jest zbyt popularne, bo w sklepach znalaz³am tylko jakies dziwne odcienie.
Jeszcze ze 2 tygodnie ¿eby wytrzyma³a, to znowu moge pofarbowaæ. A i tak nie wiem czym, bo zieleñ pewnie i tak wylezie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.