Czym myjecie twarz? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 11:27   #31
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czym myjecie twarz?

plyn micelarny Bioderma.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:52   #32
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Na co dzień mleczkiem Pat&Rub, co kilka dni wodą i płynem do mycia Pat&Rub Sweet. Unikam normalnie wody z kranu, mam suchą skórę, wolę mycie z wacikiem
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-01-04 o 16:36
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 13:39   #33
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: Czym myjecie twarz?

Mam 31 lat i wrazliwa, sklonna do przesuszeń cere, rozszerzone pory i czasem wypryski. Stosowalam rozne zele - Nivea, Olay, Neutrogena, La Roche Possay a nawet Shiseido i nic, serio nic nie okazało się tak odpowiednie jak... zwykla kostka Dove. Czasem nawet gdy zapomnę nalozyc krem pod makijaż lub na noc skora nadal jest miekka i nawilzona.
I kto by pomyslal

Edytowane przez Black_Rose
Czas edycji: 2014-06-07 o 13:41
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 14:15   #34
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czym myjecie twarz?

Ja wieczorem i rano myję Ziają med fizjoderm, peeling robię enzymatyczny z Ziaji Ulga, a po powrocie do domu np. z uczelni przemywam wacikiem z mleczkiem ziaji kozie mleko - ten pierwszy produkt jest bardzo dobry, dwa kolejne takie sobie. Ten ostatni mam dlatego, bo dostałam w prezencie, sama bym pewnie go nie kupiła.

Mam cerę suchą, wrażliwą, alergiczną.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:19   #35
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Czym myjecie twarz?

Płynem micelarny Ziaja (oliwkowy).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 11:52   #36
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czym myjecie twarz?

ja myję zwykłą wodą i niczym więcej. wszystko wysusza i czuję się źle. myję lodowatą wodą i tak jest najlepiej.

raz, dwa razy w tygodniu stosuję to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier.jpg (11,7 KB, 1 załadowań)
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 12:12   #37
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Czysta woda nie zmywa zanieczyszczeń Jak wszystko wysusza to może mycie olejem? Albo zaprzestanie używania wody za rzecz micela, mleczka? Zimą używam tylko mleczka i hydrolatu, skóra czysta, a skóra nie jest ściągnięta. Teraz, jak są ciepłe dni i bez wody nie czuję się tak czysta, używam olejku myjącego z BU i hydrolatu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 12:20   #38
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czym myjecie twarz?

Mój TŻ ma cerę mieszaną i myje tym i widać poprawę:
http://www.yves-rocher.pl/oczyszczaj...y_sebo_vegetal
Ma jeszcze micel, krem i serum z tej serii.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 12:23   #39
mazgoo
Raczkowanie
 
Avatar mazgoo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Czym myjecie twarz?

zawsze zelem z Avene Cleanacne , dotychczas buła to również pianka Pure z Vichy, ale skonczyła sie, nie mogłam nigdzie zakupić i wybrałam Cetaphil emulsje micelarną, na chwilę obecną uważam ze jest to rewelacyjny produkt! pięknie zmywa a i łądnie nawilża nie powodując uczucia napięcia skóry
__________________
http://mazgoo.blogspot.com/ - zapraszam
_________________________ _______________
http://www.poomoc.pl/ - czyńmy pomoc !
mazgoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 12:27   #40
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czysta woda nie zmywa zanieczyszczeń
pewnie masz rację, jednak jestem zdania, że im więcej kosmetyków używam tym jest gorzej. moja mama całe życie myła twarz wodą i smarowała kremem nivea - jest po 50tce, a ma bardzo ładną twarz. nie używam podkładu, a jedyny krem to Hydra Adapt, chociaż i bez niego żyję
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 13:01   #41
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez veronikes Pokaż wiadomość
pewnie masz rację, jednak jestem zdania, że im więcej kosmetyków używam tym jest gorzej. moja mama całe życie myła twarz wodą i smarowała kremem nivea - jest po 50tce, a ma bardzo ładną twarz. nie używam podkładu, a jedyny krem to Hydra Adapt, chociaż i bez niego żyję
Twoja mama żyła w innych czasach, pewnie jak była młoda trochę inaczej się żywiła, w innym środowisku żyła, przez to skóra inaczej wygląda Poza tym jak była młoda nie było tylu kosmetyków i nie miała nawet wyboru Nie ma co się porównywać, 100 lat temu nie było podpasek i patrzcie, żyły
Jak nie masz żadnych problemów z cerą to się ciesz, ja bez nałożenia czegoś na skórę (używam olejów, kremów rzadko) nie wytrzymam, bo jest zbyt sucha Też się nie maluję, więc nie mam do zmywania tapety, ale skóra i tak jest narażona na działanie środowiska i brud.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-06-08 o 13:02
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 13:25   #42
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czym myjecie twarz?

Właśnie tak to wygląda. Pokolenia wyżej od nas (naszych rodziców i dziadków) dożywają długo i względnie młodo się czują i wyglądają bo nie żyli w zanieczyszczonym środowisku i nie jedli śmieciowego jedzenia. Teraz jest inaczej, niestety (stąd też głupotą jest np. podwyższanie wieku emerytalnego, bo ''Polacy żyją dłużej'' -> owszem żyją, ale Ci co połowę życia przeżyli w normalnych warunkach, a nie my w tym zasyfionym świecie).
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 13:34   #43
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Właśnie tak to wygląda. Pokolenia wyżej od nas (naszych rodziców i dziadków) dożywają długo i względnie młodo się czują i wyglądają bo nie żyli w zanieczyszczonym środowisku i nie jedli śmieciowego jedzenia. Teraz jest inaczej, niestety (stąd też głupotą jest np. podwyższanie wieku emerytalnego, bo ''Polacy żyją dłużej'' -> owszem żyją, ale Ci co połowę życia przeżyli w normalnych warunkach, a nie my w tym zasyfionym świecie).
Naukowcy ostatnio stwierdzili, że pokolenie dzieci urodzonych po 2000 roku po raz pierwszy odkąd prowadzone są badania populacyjne średniej długości życia będzie żyło krócej od pokolenia swoich rodziców.
Nie ma się co do poprzednich pokoleń porównywać. Inne jedzenie, inny poziom skażenia wody i powietrza, praca w klimatyzacji itp.
Poza tym choćby ilość alergii jest teraz wyższa niż u poprzednich pokoleń.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:05   #44
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Plus możliwości rozrodcze przy chorobach hormonalnych, które coraz częściej ludzi dotykają. Dzieci nie rodzą się zdrowe. Alergię ma praktycznie każdy, na cokolwiek. Śmieci w jedzeniu nie pomagają w dobrym rozwoju, roczne dzieci mają piersi (!), czyli rozwinięte sutki, przez jedzenie drobiu napakowanego hormonami.
Ale ja to widzę tak - społeczeństwo fast fooda wymrze szybko, a Ci zdrowi, świadomi będą żyć dłużej i może poprowadzą świat dalej
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:17   #45
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czym myjecie twarz?

Macie rację dziewczyny, pomyślałam o tym od razu jak wysłałam odpowiedź. Cieszę się i doceniam swoją twarz, ale to, że powietrze i jedzenie jest dużo bardziej zanieczyszczone nie uprawnia mnie, by smarować swoją twarz różnymi cudeńkami. Dla mnie każda rzecz, nieważne czy to jedzenie, kosmetyk czy ubranie - im ładniejsze, bardziej pachnące, ciekawe, inne, tym gorsze - bo nienaturalne. I każdy kosmetyk wydaje mi się ma jakiś minus, nie ma kremu idealnego, który tylko nawilża cerę, a nie niszczy twarzy, nie sprawi że zestarzeje się prędzej. Wyznaję zasadę: im mniej, tym lepiej.

Teraz wszyscy są bardziej chorowici, słabi. Bo kiedyś była praca w polu, dużo czasu na powietrzu, dzieci miały na deser kanapkę ze śmietaną i cukrem. Nowe technologie wcale nie są dobre...

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Plus możliwości rozrodcze przy chorobach hormonalnych, które coraz częściej ludzi dotykają. Dzieci nie rodzą się zdrowe. Alergię ma praktycznie każdy, na cokolwiek. Śmieci w jedzeniu nie pomagają w dobrym rozwoju, roczne dzieci mają piersi (!), czyli rozwinięte sutki, przez jedzenie drobiu napakowanego hormonami.
Ale ja to widzę tak - społeczeństwo fast fooda wymrze szybko, a Ci zdrowi, świadomi będą żyć dłużej i może poprowadzą świat dalej
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:44   #46
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez veronikes Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny, pomyślałam o tym od razu jak wysłałam odpowiedź. Cieszę się i doceniam swoją twarz, ale to, że powietrze i jedzenie jest dużo bardziej zanieczyszczone nie uprawnia mnie, by smarować swoją twarz różnymi cudeńkami. Dla mnie każda rzecz, nieważne czy to jedzenie, kosmetyk czy ubranie - im ładniejsze, bardziej pachnące, ciekawe, inne, tym gorsze - bo nienaturalne. I każdy kosmetyk wydaje mi się ma jakiś minus, nie ma kremu idealnego, który tylko nawilża cerę, a nie niszczy twarzy, nie sprawi że zestarzeje się prędzej. Wyznaję zasadę: im mniej, tym lepiej.

Teraz wszyscy są bardziej chorowici, słabi. Bo kiedyś była praca w polu, dużo czasu na powietrzu, dzieci miały na deser kanapkę ze śmietaną i cukrem. Nowe technologie wcale nie są dobre...

Zakładasz, że każdy kosmetyk, który się nakłada na siebie jest pachnącą cukierkami chemiczną ściemą, tak? Ciekawe założenie Nie słyszałaś o kosmetykach naturalnych? O używaniu półproduktów, np. czystych olejów, maseł? O naturalnych mydłach?
I olej tak Ci zniszczy twarz, że jutro będziesz już 60-latką
Tak to jest jak się widzi tylko jedną stronę, tą z reklam. Nie widzi się alternatyw.

To nie było dobre, dziwny przykład na lepsze, zdrowsze czasy Poza tym mimo wszystko nie chciałabym wracać do czasów pracy na polu Wolę być w takim razie chorowita, ale z internetem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 15:15   #47
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czym myjecie twarz?

Kretka ma racje, można zrobić sobie naturalne produkty albo kupić od zaufanych firm (choć te są zwykle droższe od tych drogeryjnych i to niemało), kupować ekologiczną żywność lub od sprawdzonego rolnika albo samodzielnie hodować itd. Póki co mnie nie stać na eko jedzenie, czasem coś tam kupię, ale tak żeby chociaż 50% mojego jedzenia było z rolnictwa ekologicznego/tradycyjnego to niestety nie da rady. Póki co max 15% w porywach. Ekologiczna żywność jest zwykle 50-300% droższa a czasem i gorzej. Ale warto ją kupować bo zawiera o wiele mniej wszelkich metali ciężkich, środków ochrony roślin, związków z nawozów sztucznych itd.

Co do alergii to pamiętam że u mnie w dzieciństwie byłam jedynym dzieckiem z alergią (przez co mnie wyszydzano zresztą że ciągle oczy trę, smarkam itp.), teraz to z 40% co najmniej dzieciaków ma alergie, często jest też tak że jak dzieciaki się wyrwą od rodziców tj. pojadą na studia do innego miasta i nie jedzą maminych obiadów, tylko jakiś kupny syf to dostają alergii. Coraz częstsze są choroby nowotworowe itd. Do tego dziura ozonowa jest już nad Polską, więc w większym stopniu dociera do nas promieniowanie UV (swoją drogą, Kretka - polecisz jakiś dobry niedrogi filtr do twarzy? Ja mam spf 50 Ziaji med ale mnie niesamowicie piecze w oczy przez co go nie stosuję lub stosuję tylko na czoło i zmarszczki w kącikach ust). Siedzimy przed komputerami w domu, w pracy, na uczelniach. Dlatego cholernie wkurza mnie to podniesienie wieku emerytalnego bo nie dość że jest uderzeniem w obywateli to jeszcze argumentowanie, że Polacy będą żyć dłużej jest obrzydliwym kłamstwem.

W każdym razie mam nadzieję, że w przyszłości będę zarabiać tyle, że nie będę się zastanawiała czy mam kupić dobry kosmetyk, czy ekologiczne warzywa, tylko żeby stać mnie było na oba.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-06-08 o 15:21
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 15:31   #48
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Ja się ekologicznymi warzywami nie przejmuję, nie stać mnie nawet na to. Latem i jesienią mam własne warzywa i owoce, prawie wszystko. Żywię się głównie roślinami i jakbym miała mieć je eko to niestety na czynsz nie będzie nas stać Poza tym na eko też do końca eko nie jest, bo powietrza, ziemi i wody nie da się zmienić.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Do tego dziura ozonowa jest już nad Polską, więc w większym stopniu dociera do nas promieniowanie UV (swoją drogą, Kretka - polecisz jakiś dobry niedrogi filtr do twarzy? Ja mam spf 50 Ziaji med ale mnie niesamowicie piecze w oczy przez co go nie stosuję lub stosuję tylko na czoło i zmarszczki w kącikach ust).
Nie używam filtrów, tylko latem jak na dwór wychodzę to 20 SPF się posmaruję, tak, chcę umrzeć na raka skóry
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-06-08 o 15:33
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 15:33   #49
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I olej tak Ci zniszczy twarz, że jutro będziesz już 60-latką
nie rozumie

stosuję półprodukty i staram się zdrowo jeść, robić maseczki na włosy z żółtka, olejków, oliwy. ale często jest tak, że płacę dużo, a to nadal mało, jeśli chodzi o dobrej jakości produkt

co się da, to hoduję w ogródku, ciocia handluje zdrowymi pomidorami i jajkami od szczęśliwych kur, więc nie jest tak źle.

też chciałabym zarabiać tyle, by było mnie stać na wszystkie eko warzywa, zdrowe cycki z kurczaka i wspaniałe eko kosmetyki
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 12:14   #50
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Czym myjecie twarz?

Głównie myję twarz pianką do mycia Biały jeleń i żelem Normaderm Vichy. Ten pierwszy produkt jest zdecydowanie delikatniejszy od drugiego (i tańszy) i oba są skuteczne.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:48   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Czym myjecie twarz?

Po długich i niemiłych przygodach z różnej maści żelami oraz Aleppo stosuję tylko micele. Ta metoda sprawdza się na mojej tłustej cerze najlepiej. Czasem umieszam olejek myjący, ale to głównie po to, żeby pozbyć się w końcu resztek olejów z lodówki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 22:24   #52
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Czym myjecie twarz?

Avene Cleanance na zmianę z Iwostin Purritin...od lat (obecnie mam 31 i cerę nadal z wypryskami).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 23:38   #53
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Czym myjecie twarz?

a ja myję zwyklym szarym mydlem - problem z zaskornikami i niedoskonalosciami zniknal... polecam naprawde mzoecie sie smiac, ale to dziala
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 23:42   #54
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
a ja myję zwyklym szarym mydlem - problem z zaskornikami i niedoskonalosciami zniknal... polecam naprawde mzoecie sie smiac, ale to dziala
A jak długo stosujesz? Mnie szare mydło tylko wysuszyło skórę,w żaden sposób nie pomogło.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 01:32   #55
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Czym myjecie twarz?

Ja bardzo lubię płyny do demakijażu bielendy, są lekkie i dobrze zmywają, nie trzeba długo trzeć tylko wszystko od razu ładnie schodzi Najlepszy dla mnie to awokado lub Bawełna. Czasem używam też mleczka do demakijażu - wtedy akurat Ziaji lub Garniera
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 01:38   #56
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Czym myjecie twarz?

Żel "od stóp do głów" z Babydream trochę wysusza, ale to jedyny żel po którym nic nowego nie wyskakuje mi na twarzy. I jest bardzo delikatny, myję nim oczy i nic się nie dzieje
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 19:38   #57
KingaM91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Czym myjecie twarz?

ja korzystam też z szarego mydła i działa :p także jednak w mądrości przodków coś jest ^^
KingaM91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 19:43   #58
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Teraz używam na dzień pianki Alterry Sanfter Waschchaum i wody różanej lub samej wody różanej, a wieczorem olejku myjącego z BU i wody różanej.

Szare mydło ma średni skład, taki rypacz trochę, według mnie lepsze z tych prostych mydeł jest np. mydło oliwkowe
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 21:50   #59
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Czym myjecie twarz?

żel z aloesem Bielenda, super dla wrażliwych skór, bardzo dobrze oczyszcza. Niestety coraz trudniej dostępny, podobno wycofali go ze sprzedaży
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 23:10   #60
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
żel z aloesem Bielenda, super dla wrażliwych skór, bardzo dobrze oczyszcza. Niestety coraz trudniej dostępny, podobno wycofali go ze sprzedaży
o nie! serio? a wydawalo mi sie ze widzialam go ostatnio w rossmanie. btw. jesli chodzi o kosmetyki dobrze oczyszczajace i bielende to tez maja fajne kuracji professional home głęboko nawilżający 2-fazowy płyn do demakijażu oczu i ust. swietna sprawa jesli ktos ( jak ja np.) lubi malowac sobie na co dzien usta na mocne kolory. potem nie musze mazać sie godzinami chusteczką...
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 15:36:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.