od roku chciał seksu a potem się wycofał...? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 14:39   #31
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Oszukany? Ona mu nie powiedziała, że jest dziewicą, on nie pytał... o jakim tu oszukiwaniu mowa bo nie czaje?

odpowiedzialny? Prędzej głupi, że wszedł "oooo jesteś dziewicą" to wychodzę i nara! Jak dla mnie pewnie myślał, że będzie super seks, a tu dziewica, którą mógł lepiej wprowadzić w świat seksu aniżeli wycofanie się. Powinien skakać do góry, że może być tym pierwszym, a nie sprawiać wrażenie jakby cnota była jakąś ujmą dla ich pożycia.

Także ta sytuacja =/= odpowiedzialny.

Odpowiedzialny facet czując opór nie doprowadziłby do wejścia na maxa. Ba! odpowiedzialny facet najpierw zapytałby dziewczynę o szczegóły
Zgadzam się z powyższym.

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
może masz najwięcej racji... no ale nie oczekuje od Was, ze powiecie mi co siedzi w jego głowie.
widzieliśmy się od tego czasu 3 razy, ale nie poruszałam z Nim tego tematu bo na początku mi to nie przeszkadzało, bo powiedział, że powinnam jeszcze zaczekać i że to dobrze, że jestem dziewicą. Z upływem czasu coraz bardziej czułam się zawiedziona, bo naprawdę tego chciałam i to z Nim a nie z kimś innym i bardzo długo na to czekałam, a tu było tak blisko (nie po łebkach bo bylismy sami cały dzień i nic nas nie ograniczało), skończyło się na niczym i na razie nie zapowiada się, że coś się wydarzy. kiedy indziej spotkaliśmy się w pubie, klubie-nie było szans na takie rozmowy. Muszę czekać do kolejnego spotkania w zaciszu.
czy to związek? chyba trudno to tak nazwać. znamy się prawie 2 lata, z przerwą, ale prawie od początku nie była to zwyczajna znajomość. były flirty, słodkie smsiki, spotkania romantyczne, wspólne wypady, trzymanie sie za rączki, spanie w jednym łóżku itp.
no ale taki poziom to mają gimbusy. choć wróć! w dzisiejszych czasach- nawet oni już przechodzą do poważniejszych rzeczy. a my-poziom przedszkola. więc boję się to nazwać związkiem. bardziej 2-letni flirt. Facet jest dojrzały-to fakt i odpowiedzialny, poukładany.
nie wiem czy mnie kocha i nie zapytam o to, bo-nie ukrywam- boję się odpowiedzi. czasami chciałam się już poddać, przepłakać swoje i iść dalej, ale wtedy on ciągle rozbudza moje nadzieje i nie daje mi zapomnieć o sobie. Myślałam już nawet, że może TYLKO fizycznie go pociągam. zniosła bym to, bo widzę, że po dłuższym czasie znajomości faceci zaczynają dostrzegać moje zalety, zakochuja się i muszę niestety dawać im kosza. Teraz wychodzi na to, że na seks też nie chce mnie naciągać.
Może powinnam go upić i sama przejać inicjatywę przy najbliższej okazji?

ja już totalnie straciłam zainteresowanie innymi facetami. wokół mam naprawdę super facetów, ale totalnie mnie nie pociągają, bo oni nie są Nim.
Od pierwszego posta czekałam na informację, czy Wy w ogóle jesteście razem. I sie doczekałam. Autorko, to nie jest Twoj chłopak, nie ma tu związku. Gość jest od Ciebie starszy, ma doświadczenie i z wprawą Cię bajeruje. Ponieważ nie jesteście razem i on Cie nie kocha, to może ruszyło go sumienie i uznał, że nie chce pozbawiać Cię dziewictwa. Może myślał, że dla Ciebie ta znajomośc jest również zabawą, tak jak dla niego - skoro przez dwa lata flirtów i macanek nigdy nie porozmawiałaś z nim, żeby się zadeklarować. Najwyraźniej on nie chce wchodzić z Tobą w nic poważnego.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 00:44   #32
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. musial mi to ktoś z sensem wytłumaczyć, bo sama się już gubiłam.
nie ma związku, nie ma z jego strony uczucia, jest moje zranione serce...co oznacza, że nie będzie spotykania się dla miłych chwil i przytulania...
Zrobię mu takie Friend zone, ze albo zacznie zalowac tego co stracil, albo skonczy sie przyjazn.
nie bede wiecej zabawka do przytulania kiedy on tego chce.
__________________
Zielona Wyspa


Edytowane przez ikonka10
Czas edycji: 2014-12-12 o 00:46
ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 11:30   #33
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. musial mi to ktoś z sensem wytłumaczyć, bo sama się już gubiłam.
nie ma związku, nie ma z jego strony uczucia, jest moje zranione serce...co oznacza, że nie będzie spotykania się dla miłych chwil i przytulania...
Zrobię mu takie Friend zone, ze albo zacznie zalowac tego co stracil, albo skonczy sie przyjazn.
nie bede wiecej zabawka do przytulania kiedy on tego chce.
I to mi się podoba!
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 11:42   #34
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Tak podsumowując, to mimo wszystko 'miło' z jego strony że chociaż Cię nie wykorzystał Powodzenia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 14:56   #35
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Tak podsumowując, to mimo wszystko 'miło' z jego strony że chociaż Cię nie wykorzystał Powodzenia
Nie wykorzystal? No nie wiem.... wydaje mi sie ze sa lepsi co doceniliby przerwanie badz co badz blony.....
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 15:16   #36
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Hmm, wydaje mi się, że związek to to nie jest. On nie traktuje tego poważnie na tyle, żeby pozbawić Cię dziewictwa. Akurat tutaj plus dla niego, że nie chce być tym, który Cię rozdziewiczy, jak nie ma Tobie zbyt wiele do zaoferowania. Ja tyle szczęścia nie miałam,obiecywał, wziął co dałam i poszedł. Pilnuj się i najlepiej skończ te spotkania
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 16:29   #37
Jane Wood
Przyczajenie
 
Avatar Jane Wood
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. musial mi to ktoś z sensem wytłumaczyć, bo sama się już gubiłam.
nie ma związku, nie ma z jego strony uczucia, jest moje zranione serce...co oznacza, że nie będzie spotykania się dla miłych chwil i przytulania...
Zrobię mu takie Friend zone, ze albo zacznie zalowac tego co stracil, albo skonczy sie przyjazn.
nie bede wiecej zabawka do przytulania kiedy on tego chce.
Brawo za postawę.
Chłopak w bolesny sposób pokazał byś nie robiła sobie nadziei na coś poważnego. Z jednej strony zachował się okropnie, ale z drugiej gdyby był totalnie gruboskórny to nie przejąłby się Twoim dziewictwem i wykorzystywał dalej dla własnych przyjemności. Tu granicę wyczuł, ale niestety tak czy inaczej za późno.. Bardzo Ci współczuję, ale widzę po Twojej postawie, że jesteś z tych dziewczyn, które z takich sytuacji wychodzą z honorem
Jane Wood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 16:58   #38
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
Hmm, wydaje mi się, że związek to to nie jest. On nie traktuje tego poważnie na tyle, żeby pozbawić Cię dziewictwa. Akurat tutaj plus dla niego, że nie chce być tym, który Cię rozdziewiczy, jak nie ma Tobie zbyt wiele do zaoferowania. Ja tyle szczęścia nie miałam,obiecywał, wziął co dałam i poszedł. Pilnuj się i najlepiej skończ te spotkania
Przecież on ją rozdziewiczył ;/
Wszedł "poczuł" że jest dziewicą, wyszedł wytarł się i poszedł......
I taki ktoś jest odpowiedzialny
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 19:02   #39
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Przecież on ją rozdziewiczył ;/
Wszedł "poczuł" że jest dziewicą, wyszedł wytarł się i poszedł......
I taki ktoś jest odpowiedzialny
Nie wiadomo czy Autorka nie jest dziewicą ,jednym pchnięciem (nawet nie skoro zaraz wyszedł ) na pewno jej nie rozdziewiczył . Trochę trzeba się bardziej postarać żeby przebić się przez taką ciasnotę.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 19:22   #40
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Nie wykorzystal? No nie wiem.... wydaje mi sie ze sa lepsi co doceniliby przerwanie badz co badz blony.....
Z tego co autorka pisze wynika, że nie powiedziała mu że jest dziewicą - poczuł to sam w trakcie stosunku i przerwał. No chyba że sugerujesz że jak już zaczął to mógł skończyć?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 19:46   #41
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49320339]Nie wiadomo czy Autorka nie jest dziewicą ,jednym pchnięciem (nawet nie skoro zaraz wyszedł ) na pewno jej nie rozdziewiczył . Trochę trzeba się bardziej postarać żeby przebić się przez taką ciasnotę.[/QUOTE]

Ale dziewictwa nie określa się wyłącznie na podstawie posiadania kawałka "skórki" między nogami. I co z tego, że zaraz wyszedł? To tak jak z jedzeniem co upadnie na podłogę i reguła 3 sekund? ;>
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 20:28   #42
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49320339]Nie wiadomo czy Autorka nie jest dziewicą ,jednym pchnięciem (nawet nie skoro zaraz wyszedł ) na pewno jej nie rozdziewiczył . Trochę trzeba się bardziej postarać żeby przebić się przez taką ciasnotę.[/QUOTE]

Tu nie chodzi o błonę ;/

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Z tego co autorka pisze wynika, że nie powiedziała mu że jest dziewicą - poczuł to sam w trakcie stosunku i przerwał. No chyba że sugerujesz że jak już zaczął to mógł skończyć?
O to mi chodzi właśnie

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ale dziewictwa nie określa się wyłącznie na podstawie posiadania kawałka "skórki" między nogami. I co z tego, że zaraz wyszedł? To tak jak z jedzeniem co upadnie na podłogę i reguła 3 sekund? ;>
O to to to! Można dyskutować czy przebił błonę czy nie... mi bardziej chodzi o to, że był PIERWSZYM który swoim członkiem był i próbował w nią wejść. A to czy przebił czy nie to już mało istotne. Dla mnie dziewicą ona nie jest.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 20:48   #43
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Dla mnie dziewicą ona nie jest.
I ja tak uważam.
Źle się wyraziłam - z tym że jej nie wykorzystał, chodziło mi bardziej o to, że właśnie nie skończył. Pewnie też pomyślał że jednym pchnięciem nic nie zrobił
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2014-12-12 o 20:51
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 20:59   #44
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ale dziewictwa nie określa się wyłącznie na podstawie posiadania kawałka "skórki" między nogami. I co z tego, że zaraz wyszedł? To tak jak z jedzeniem co upadnie na podłogę i reguła 3 sekund? ;>
Nie ,tylko to co między nimi zaszło nie nazwałabym raczej stosunkiem seksualnym . A co do definicja dziewictwa to każdy ma inną ,ja znam takie dziewczyny które uprawiają seks oralny i uważają się za cnotki, także co człowiek to inna opinia.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o błonę ;/



O to mi chodzi właśnie



O to to to! Można dyskutować czy przebił błonę czy nie... mi bardziej chodzi o to, że był PIERWSZYM który swoim członkiem był i próbował w nią wejść. A to czy przebił czy nie to już mało istotne. Dla mnie dziewicą ona nie jest.

Dziewictwo ma dwa aspekty fizyczny i moralny .No i uważam że gdyby zaczął i skończył to zachowałby się jak bydle -widać ze Autorka jest w nim po uszy zakochana i liczyła na coś poważnego między nimi ,gdyby się z nią przespał -skrzywdziłby ją jeszcze bardziej.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2014-12-12 o 21:04
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 21:16   #45
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49322197]

Dziewictwo ma dwa aspekty fizyczny i moralny .No i uważam że gdyby zaczął i skończył to zachowałby się jak bydle -widać ze Autorka jest w nim po uszy zakochana i liczyła na coś poważnego między nimi ,gdyby się z nią przespał -skrzywdziłby ją jeszcze bardziej.[/QUOTE]

Dla mnie i tak jest bydle a dlaczego?

On wiedział, że jest w nim zakochana, on próbował/wszedł penisem w nią, po czym się wycofał. Jak myślisz chciał seksu? Chciał bo w innym przypadku nie ściągałby spodni...poczuł opór? Co z tego? Próbować próbował, autorka też penisa widziała i czuła na pewno... nie wiem po co te dawkowanie "wykorzystywania"? To, że raz wszedł i wyszedł oznacza, że mniej skrzywdził ją niż jakby do końca doprowadził? nonsens. Oni przekroczyli taką granicę, że nieważne czy 1 pchnięcie czy 100 skutek ten sam jest. Ona dziewicą nie jest moralnie i PRAWDOPODOBNIE fizycznie, on spakował manatki i myślę, że zrobiłby to i po 100 pchnięciach...

No i ciągle zdane pytanie... co w nim takiego odpowiedzialnego?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 21:28   #46
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Dla mnie i tak jest bydle a dlaczego?

On wiedział, że jest w nim zakochana, on próbował/wszedł penisem w nią, po czym się wycofał. Jak myślisz chciał seksu? Chciał bo w innym przypadku nie ściągałby spodni...poczuł opór? Co z tego? Próbować próbował, autorka też penisa widziała i czuła na pewno... nie wiem po co te dawkowanie "wykorzystywania"? To, że raz wszedł i wyszedł oznacza, że mniej skrzywdził ją niż jakby do końca doprowadził? nonsens. Oni przekroczyli taką granicę, że nieważne czy 1 pchnięcie czy 100 skutek ten sam jest. Ona dziewicą nie jest moralnie i PRAWDOPODOBNIE fizycznie, on spakował manatki i myślę, że zrobiłby to i po 100 pchnięciach...

No i ciągle zdane pytanie... co w nim takiego odpowiedzialnego?

Owszem chciał seksu ale nie wiedział że ma do czynienia z dziewicą i to zmieniło postać rzeczy ?Wycofał się po tym jak zdał sobie sprawę że pozbawi Autorkę wianka . I Ty nie rozumiesz jednego doświadczona kobieta nie przeżyje tak wielkiej tragedii jak prześpi się z nieodpowiednim facetem a dziewica jak najbardziej . Przestraszył się pewnie zobowiązań i tego jak Autorka podejdzie do sprawy (wielka miłość, będziemy razem )


A to że wiedział że Autorka jest zakochana a mimo to chciał się z nią przespać to raczej nie jest żadna zbrodnia z jego strony ,ponieważ Autorka również wyraziła chęć ,nie protestowała w żaden sposób ,nie oczekiwała żadnych deklaracji ani zmiany statusu ich znajomość. Więc on nic złego nie zrobił. Poza tym skąd wiadomo że on wie? przecież Autorka mu tego nawet nie powiedziała -_-

A i nie wierze że jednym pchnięciem da się całkowicie przebić błonę ,ja jestem dziewicą i zadawałam się sama od prawie kilku lat i do tej pory czasem krwawię .

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2014-12-12 o 21:32
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 21:32   #47
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49322197]Nie ,tylko to co między nimi zaszło nie nazwałabym raczej stosunkiem seksualnym . A co do definicja dziewictwa to każdy ma inną ,ja znam takie dziewczyny które uprawiają seks oralny i uważają się za cnotki, także co człowiek to inna opinia.
Dziewictwo ma dwa aspekty fizyczny i moralny .No i uważam że gdyby zaczął i skończył to zachowałby się jak bydle -widać ze Autorka jest w nim po uszy zakochana i liczyła na coś poważnego między nimi ,gdyby się z nią przespał -skrzywdziłby ją jeszcze bardziej.[/QUOTE]

A kiedy byłby między nimi stosunek seksualny? Kiedy on by doszedł? (pytam z ciekawości)
No owszem, ile ludzi tyle definicji dziewictwa, bo na uparte dziewczyna przyjmująca 3 penisy w zadek jest dziewicą jeśli ani jednego w pochwie nie miała.
Dla mnie to postępując w ten sposób zachował się jak bydle. Byłoby mi bardzo przykro w takiej sytuacji. Kocham gościa, pociąga mnie, chcę mu się oddać a tu d*pa blada, wszedł i wyszedł -.-
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 21:36   #48
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
A kiedy byłby między nimi stosunek seksualny? Kiedy on by doszedł? (pytam z ciekawości)
No owszem, ile ludzi tyle definicji dziewictwa, bo na uparte dziewczyna przyjmująca 3 penisy w zadek jest dziewicą jeśli ani jednego w pochwie nie miała.
Dla mnie to postępując w ten sposób zachował się jak bydle. Byłoby mi bardzo przykro w takiej sytuacji. Kocham gościa, pociąga mnie, chcę mu się oddać a tu d*pa blada, wszedł i wyszedł -.-
Dla mnie stosunek to normalny seks który nie tra pół sekundy .Chyba rozumiesz? No fakt mógł się z nią przespać a potem kapnąć Autorkę w dupę bo przecież nic sobie nie obiecywali i kochać to ona sobie go może ,litosc ...facet liczył na bzykanie bez zobowiązań i fajną zabawę a nie wielką miłość.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 21:39   #49
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49322645]Owszem chciał seksu ale nie wiedział że ma do czynienia z dziewicą i to zmieniło postać rzeczy ?Wycofał się po tym jak zdał sobie sprawę że pozbawi Autorkę wianka . I Ty nie rozumiesz jednego doświadczona kobieta nie przeżyje tak wielkiej tragedii jak prześpi się z nieodpowiednim facetem a dziewica jak najbardziej . Przestraszył się pewnie zobowiązań i tego jak Autorka podejdzie do sprawy (wielka miłość, będziemy razem )

A to że wiedział że Autorka jest zakochana a mimo to chciał się z nią przespać to raczej nie jest żadna zbrodnia z jego strony ,ponieważ Autorka również wyraziła chęć ,nie protestowała w żaden sposób ,nie oczekiwała żadnych deklaracji ani zmiany statusu ich znajomość. Więc on nic złego nie zrobił. Poza tym skąd wiadomo że on wie? przecież Autorka mu tego nawet nie powiedziała -_-

A i nie wierze że jednym pchnięciem da się całkowicie przebić błonę ,ja jestem dziewicą i zadawałam się sama od prawie kilku lat i do tej pory czasem krwawię .[/QUOTE]

1) jeśli przyjąć że tak poważnie podchodzi do rozdziewiczenia to czemu nie zapytał o to autorki? tu rozumiem Twój tok myślenia, mam podobnie i jak spotykam się z kimś to podpytuję czy jestem pierwszą czy nie, bo może dla niego ma to ogromnie znaczenie i nie chce by żałował. A koleś ten temat olał, wcześniej go to nie interesowało
2) wszystko zależy od rodzaju błony, a jest ich 4, mając półksiężycowatą to nie bardzo jest co przerywać

Edit:
Stosunek to normalny seks, który nie trwa pół sekundy - dobrze, że nie przyjęłaś większego zakresu m.in.5sekund to wtedy mój pierwszy raz by się nie liczył :-D (nie czepiam się tylko tak humorystycznie to piszę xD)

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2014-12-12 o 21:42
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 21:47   #50
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
1) jeśli przyjąć że tak poważnie podchodzi do rozdziewiczenia to czemu nie zapytał o to autorki? tu rozumiem Twój tok myślenia, mam podobnie i jak spotykam się z kimś to podpytuję czy jestem pierwszą czy nie, bo może dla niego ma to ogromnie znaczenie i nie chce by żałował. A koleś ten temat olał, wcześniej go to nie interesowało
2) wszystko zależy od rodzaju błony, a jest ich 4, mając półksiężycowatą to nie bardzo jest co przerywać
Nie spytał się Autorki o dziewictwo bo ma ją gdzieś? Zrezygnował bo się przestraszył zobowiązań i tego jak podejdzie do swojego pierwszego razu (romantyczna otoczka,wielkie przywiązanie )pewnie nawet zirytował go fakt że będzie miał pod górkę a nie chciało mu się męczyć bo woli iść na łatwiznę. Nie mówię że kolesi jest nieskazitelny ale jednak fakt są takie że łatwo może umyć ręce z tej całej sytuacji ,nie było związku ,nie było uczyć ,nie było deklaracji -nie było niczego między nimi tylko luźna znajomość.Miałby się tłumaczyć z tego że nie chce jej dziewictwa w prezencie ?
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 21:54   #51
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49322926]Nie spytał się Autorki o dziewictwo bo ma ją gdzieś? Zrezygnował bo się przestraszył zobowiązań i tego jak podejdzie do swojego pierwszego razu (romantyczna otoczka,wielkie przywiązanie )pewnie nawet zirytował go fakt że będzie miał pod górkę a nie chciało mu się męczyć bo woli iść na łatwiznę. Nie mówię że kolesi jest nieskazitelny ale jednak fakt są takie że łatwo może umyć ręce z tej całej sytuacji ,nie było związku ,nie było uczyć ,nie było deklaracji -nie było niczego między nimi tylko luźna znajomość.Miałby się tłumaczyć z tego że nie chce jej dziewictwa w prezencie ?[/QUOTE]

Mimo wszystko bliżej mu do bydlęcia niż do ogarniętego i odpowiedzialnego a fakt, że nie wiedział o jej dziewictwie wcale go nie usprawiedliwia moim zdaniem. Po prostu autorka miała pecha, bo myślę, że on doskonale wiedział o jej dziewictwie "trofeum" zdobyte... tacy chłoptasie potrafią bez seksu właśnie i rok poczekać byleby być 1 heh
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 22:00   #52
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Stosunek to normalny seks, który nie trwa pół sekundy - dobrze, że nie przyjęłaś większego zakresu m.in.5sekund to wtedy mój pierwszy raz by się nie liczył :-D (nie czepiam się tylko tak humorystycznie to piszę xD)
To ja kiedyś miałam pół sekundowy - czyli to nie był stosunek?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
"trofeum" zdobyte... tacy chłoptasie potrafią bez seksu właśnie i rok poczekać byleby być 1 heh
Myślisz? Gdybym była facetem to już bym skończyła skoro tyle na to czekałam, a nie tylko włożyła i wyjęła
No ale są różne fetysze
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2014-12-12 o 22:01
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 22:11   #53
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Myślisz? Gdybym była facetem to już bym skończyła skoro tyle na to czekałam, a nie tylko włożyła i wyjęła
No ale są różne fetysze
No pewnie 4 znałem takich nawet a to, że rok czekali czasami nie oznacza, że wierni byli
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 08:37   #54
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Mimo wszystko bliżej mu do bydlęcia niż do ogarniętego i odpowiedzialnego a fakt, że nie wiedział o jej dziewictwie wcale go nie usprawiedliwia moim zdaniem. Po prostu autorka miała pecha, bo myślę, że on doskonale wiedział o jej dziewictwie "trofeum" zdobyte... tacy chłoptasie potrafią bez seksu właśnie i rok poczekać byleby być 1 heh
Dla mnie fakt że nie wiedział bardzo go usprawiedliwia(bo to zupełnie zmienia obraz sytuacji ) a ona go o tym nie poinformowała więc raczej z czarodziejskiej kuli tego nie wyczytał. A czy Ty w ogóle czytałeś wątek ?Autorka jest sama sobie winna -_- wiedziała że facetowi chodzi tylko o seks a mimo to wpuściła go do wyra (Licząc na miłe i upojne chwile )

Ja nic do dziewczyny nie mam ,a tym bardziej do jej dziewictwa (bo sama je posiadam) ale nie ogarniam jak można wpychać się facetowi do łóżka wiedząc że nie odwzajemnia naszych uczyć ,nie traktuje nas poważnie ,nie jesteśmy z nim w związku i liczyć na wielki Happy End . Skoro relacja była niezobowiązująca to opierała się na seksie ,no i nie rozumiem jak można nie powiedzieć facetowi o swoim dziewictwie ,ja bym na miejscu tego faceta nie tylko z seksu zrezygnowała ale i się porządnie wkurzyła


Facet chciał się pobyzkac (ale wyszło tak łatwo z tym nie będzie ) więc zrezygnował bo mu nie odpowiadała cnota Autorki ( i miał do tego pełne prawo ) i to nie czyni z niego żadnego potwora.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
To ja kiedyś miałam pół sekundowy - czyli to nie był stosunek?



Myślisz? Gdybym była facetem to już bym skończyła skoro tyle na to czekałam, a nie tylko włożyła i wyjęła
No ale są różne fetysze
nie.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2014-12-13 o 08:38
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 09:55   #55
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49324971]Skoro relacja była niezobowiązująca to opierała się na seksie ,no i nie rozumiem jak można nie powiedzieć facetowi o swoim dziewictwie ,ja bym na miejscu tego faceta nie tylko z seksu zrezygnowała ale i się porządnie wkurzyła [/QUOTE]

Nie rozumiem, jak można nie zapytać o dziewictwo, ZWŁASZCZA jeśli chce się tylko pobzykać.


[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49324971]nie. [/QUOTE]
Czyli teQiba jeden stosunek może sobie odjąć z listy? ;>
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:11   #56
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, jak można nie zapytać o dziewictwo, ZWŁASZCZA jeśli chce się tylko pobzykać.



Czyli teQiba jeden stosunek może sobie odjąć z listy? ;>
Eee? Mnie również nigdy żaden mężczyzna nie pytał o dziewictwo ,zawsze sama informowałam o takich sprawach i również nigdy nie pytałam żadnego faceta o to czy jest doświadczony /czy nie .Człowiek sam powinien takie rzeczy powiedzieć . Tym bardziej jak ktoś ma 20-parę lat .


Jezus ..odpuść sobie już ,powiedziałam co myślę i tyle-zgadzać się z tym nie musisz.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:59   #57
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dla mnie to bydle bo tylko bydlaki wykorzystuja kobiety ktore sa naiwne i zauroczone. Normalny facet by tak nie postapil. Poza tym nie trzeba mowic o dziewictwie. To da sie wyczuc i ocenic po zachowaniu kobiety.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 13:00   #58
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49325862]Jezus ..odpuść sobie już ,powiedziałam co myślę i tyle-zgadzać się z tym nie musisz.[/QUOTE]

Aj, nie miałam zamiaru się czepiać, tylko poznać Twoje zdanie i podyskutować
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 20:22   #59
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: od roku chciał seksu a potem się wycofał...?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49324971]
nie.[/QUOTE]


Serio? No to muszę powiedzieć TŻowi że niegdyś udało mu się zaznać samoistnego orgazmu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-13 21:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.