Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 21:19   #1771
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

za zakupy
oliwia, trzymam za realizację mieszkaniowych planów

Co za mecz, nie wytrzymam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:22   #1772
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z cyklu "ogłoszenia parafialne" - gdyby w tym tygodniu była dostawa do warzywniaka, to bardzo ładnie proszę o cynk przez PW
Siedząc w pracy nie będę mieć raczej czasu na monitorowane strony S. czy też tego wątaska , więc jak ktokolwiek byłby tak miły i wysłał do mnie stosowny kodzik , to będę wdzięczna .
Da się załatwić

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
I Balea.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:23   #1773
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Najpierw konsultantka chciała żebym pokazała maila ale później stwierdziła, że sobie odszuka i nic nie musiałam jej dawać.
Dziękuję za informacje
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:23   #1774
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dzięki za słowa otuchy. Miejsce garazowe muszę kupić, co wcale mi się nie uśmiecha. Chciałabym utargować 10%, byłoby bosko Ale ostrożnie liczę, że garaż uda się rozłożyć na nieoprocentowane raty i że utarguję 3%, to mój plan minimum

No i jeszcze moje minimum to urządzić łazienkę, położyć podłogę i listwy i kuchnię z najważniejszych rzeczy, żeby się wprowadzić. Wolę kupować sobie co miesiąc kolejne rzeczy niż kredytować się i urządzać od razu na tip top.

W ogóle nie wiem, czy jestem bardziej przerażona, czy szczęśliwa. Z każdą chwilą to mieszkanie podoba mi się bardziej i bardziej Już wiem co gdzie poprzestawiam, które ściany powywalam, co chcę a czego nie

W ogóle dowiedziałyście się o tym jako pierwsze Nikomu oprócz rodzicom jeszcze o tym nie mówiłam, nawet najbliższym przyjaciołom i rodzinie. Wolę nie zapeszać
Nie ma to jak własne mieszkanie, zupełnie inaczej człowiek podchodzi do różnych spraw itp itd... trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Waszej myśli
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:23   #1775
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z cyklu "ogłoszenia parafialne" - gdyby w tym tygodniu była dostawa do warzywniaka, to bardzo ładnie proszę o cynk przez PW
Siedząc w pracy nie będę mieć raczej czasu na monitorowane strony S. czy też tego wątaska , więc jak ktokolwiek byłby tak miły i wysłał do mnie stosowny kodzik , to będę wdzięczna .
Może mail na wątkowej promo-liście ?
Niby dawno nic nie było, możemy prosić dziewczyny mające listy?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:24   #1776
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Da się załatwić
Super, dzięki
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:25   #1777
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Oliwia trzymam kciuki za powodzenie w akcji mieszkanie. Oby udało się wytargować jak najwięcej .
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 21:26   #1778
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Wizaż odmawia współpracy, ale próbuję.
Ten kolor chciałam
Dzisiaj będę pierwszy raz mojej mini używać, właśnie ją naładowałam
Kolejna różnica: do mini dołączony jest do ładowania kabel z wyjściem usb, do dużej - wtyczką
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:27   #1779
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Pojechali
Z TŻetem prowadzimy szkółkę nurkową o czym wszyscy w rodzinie wiedzą. To sie wiąże z wyjazdami weekendowymi. Ja miałam sesje mieliśmy przerwę, potem teść miał imieniny to byliśmy u niego. W sumie miesiąc bez wyjazdu, czyli ludzie sie odzwyczajają. W końcu na ten weekend ustaliliśmy wyjazd. Teściowie poinformowali, nawet nie zapytali . Oczywiscie wracaliśmy specjalnie wcześniej.
Przyszli, nie muszę mowić ze nawet bez złamanego kwiatka, zjedli, zostawili syf i poszli. Normalnie jak w Macdonaldzie...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:35   #1780
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zdecydowanie się zgadzam

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Chyba 3 miesiące czekałam na maila od amerykańskiej S. (tam są zapisy na boxy), a później jeszcze ta cała przeprawa z zablokowanym kontem, ale mam nadzieję, że było warto
A co do Hebe to chyba była ta druga Angel Nawet zmieniłam znów avatar, żeby się już z nikim nie mylić, mam nadzieję, że się uda
Szkoda, że mogę kupić tylko to jedno, bo później nie będzie mi miał kto tego przywieźć
Ojej Strasznie Cię przepraszam za pomyłkę Nie obrażaj się, proszę
Fajnie, że Ci się udało z tą sephorą. A siostrze zazdroszczę pobytu Byłam w zeszłym roku w Stanach i do dziś jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Pojechali
Z TŻetem prowadzimy szkółkę nurkową o czym wszyscy w rodzinie wiedzą. To sie wiąże z wyjazdami weekendowymi. Ja miałam sesje mieliśmy przerwę, potem teść miał imieniny to byliśmy u niego. W sumie miesiąc bez wyjazdu, czyli ludzie sie odzwyczajają. W końcu na ten weekend ustaliliśmy wyjazd. Teściowie poinformowali, nawet nie zapytali . Oczywiscie wracaliśmy specjalnie wcześniej.
Przyszli, nie muszę mowić ze nawet bez złamanego kwiatka, zjedli, zostawili syf i poszli. Normalnie jak w Macdonaldzie...
Ale głupio... Ja też byłabym wściekła w takiej sytuacji
A nawiasem mówiąc - jaka nietypowa profesja na wątku!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:50   #1781
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Pojechali
Z TŻetem prowadzimy szkółkę nurkową o czym wszyscy w rodzinie wiedzą. To sie wiąże z wyjazdami weekendowymi. Ja miałam sesje mieliśmy przerwę, potem teść miał imieniny to byliśmy u niego. W sumie miesiąc bez wyjazdu, czyli ludzie sie odzwyczajają. W końcu na ten weekend ustaliliśmy wyjazd. Teściowie poinformowali, nawet nie zapytali . Oczywiscie wracaliśmy specjalnie wcześniej.
Przyszli, nie muszę mowić ze nawet bez złamanego kwiatka, zjedli, zostawili syf i poszli. Normalnie jak w Macdonaldzie...
Szkółka nurkowania , fajna sprawa taka praca
Z tesciami czasem tak bywa. Dobrze, ze sobie poszli

Oliwia, powodzenia . Trzymam kciuki za korzystne warunki

Gratuluję wszystkich zamówień
BTW, dor6 coraz lepiej radzisz sobie z modelina
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 21:52   #1782
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość


Ale głupio... Ja też byłabym wściekła w takiej sytuacji
A nawiasem mówiąc - jaka nietypowa profesja na wątku!
Z wykształcenia jestem coachem (w sunie w trakcie szkolenia ), a nurkowanie tak dorobkowo-pasjowo

Najgorsze jest to, ze teściowie coraz bardziej i cześciej wkurzają....
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:53   #1783
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ten kolor chciałam
Dzisiaj będę pierwszy raz mojej mini używać, właśnie ją naładowałam
Kolejna różnica: do mini dołączony jest do ładowania kabel z wyjściem usb, do dużej - wtyczką
Też użyłam jej dzisiaj pierwszy raz, ale nie ładowałam. Powinnam? Idę poczytać instrukcję.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:54   #1784
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Kupiliśmy lasta na Cypr, niestety tylko na tydzień
Hej! Zazdroszczę Sama teraz szukam miejsca na urlop, ale akurat żadnej oferty na Cypr nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jak ogladalam stacjonarnie ponad rok temu, to ubrania wychodzily normalnie albo mniejsze, na pewno nie wieksze...
Bardzo dziękuję za informację!!!

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Byłam w końcu w Mikołowie. Nie kupiłam nic w orsayu ale była tam informacja, że przy tej promocji 3za2 promocje nie łączą się.
Kupiłam w sephorze tonik clinique za54,90 i olejek do demakijazu rexaline za 39,90. Dostałam róż i trzy próbki. Kusił mnie tonic z lancoma za 54, gdyby nie zapasy pewnie wzięłabym.
Byłam tez w yves rocher i kupiłam dwa szampony za 20zł i w prezencie wisiorek, który dam mamie
Kupilam tez bluzki w promodzie i quiosque.
Fajne zakupy A zwróciłaś może uwagę, czy stacjonarnie ta seria nawilżająca Hydra Vegetal jest przeceniona? Czy to tylko promocja online?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie ma to jak własne mieszkanie, zupełnie inaczej człowiek podchodzi do różnych spraw itp itd... trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Waszej myśli
Zgadzam się całkowicie
Oliwia18, trzymam mocno kciuki za powodzenie planu! I za targowanie się
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:05   #1785
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Wizaż odmawia współpracy, ale próbuję.
Mam prośbę, możesz zobaczyć na instrukcji do Luny mini czy niektóre zdania po angielsku się powtarzają ? po francusku jest ok, po ang
i naklejkę na spodzie Luny mam trochę nierówno przyklejoną

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Też użyłam jej dzisiaj pierwszy raz, ale nie ładowałam. Powinnam? Idę poczytać instrukcję.
A widzisz, ja nawet nie sprawdzałam przed użyciem czy się włącza, dużą ładowałam przed włączeniem to i tę automatycznie najpierw naładowałam
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:22   #1786
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mam prośbę, możesz zobaczyć na instrukcji do Luny mini czy niektóre zdania po angielsku się powtarzają ? po francusku jest ok, po ang
i naklejkę na spodzie Luny mam trochę nierówno przyklejoną

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------



A widzisz, ja nawet nie sprawdzałam przed użyciem czy się włącza, dużą ładowałam przed włączeniem to i tę automatycznie najpierw naładowałam
Jeśli Ci sie rejestruje na stronie foreo to znaczy, że jest ok
Naklejke też miałam krzywo, instrukcje chyba wywaliłam

Teoretycznie najpierw powinno się naładować do pełna potem użyć, ale to czysta teoria, bardziej, żeby sprawdzić wydajność baterii
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:26   #1787
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dobry wieczór

Gratuluję wszystkim denek i zakupów wrzucę swoje denko jutro dalej usilnie zużywam, tylko ta kolorówka nieszczęsna się nocą odnawia

Mam dziwne przeczucie na boxa w zbliżającym się tygodniu. No i czekam na bon do S., kupon na 40zł z D. dalej do mnie nie dotarł Zaczęły się wakacje to i na poczcie więcej adeptów cudzej własności

Dobrego tygodnia życzę
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:29   #1788
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

A ja myślę nad drugą luną... Coby za taką cenę w zapasie mieć...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:29   #1789
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Z wykształcenia jestem coachem (w sunie w trakcie szkolenia ), a nurkowanie tak dorobkowo-pasjowo

Najgorsze jest to, ze teściowie coraz bardziej i cześciej wkurzają....
Oj, to współczuję U mnie na szczęście nie ma problemu z takimi wizytami, bo nie byłabym uradowana A czy poza tym jeszcze jakoś zatruwają życie?
Świetna sprawa z tym nurkowaniem, zawsze chciałam spróbować Może kiedyś będę miała okazję i się uda spełnić życzenie.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 22:34   #1790
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Oj, to współczuję U mnie na szczęście nie ma problemu z takimi wizytami, bo nie byłabym uradowana A czy poza tym jeszcze jakoś zatruwają życie?
Świetna sprawa z tym nurkowaniem, zawsze chciałam spróbować Może kiedyś będę miała okazję i się uda spełnić życzenie.
Mieszkamy w bezpiecznej odległości, wydaje mi się, że nie, ale intuicja mówi, że tak...
JAkbyś miala ochcotę i była w okolicach Poznania, albo miała wolny weekend dawaj znać
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:35   #1791
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mam prośbę, możesz zobaczyć na instrukcji do Luny mini czy niektóre zdania po angielsku się powtarzają ? po francusku jest ok, po ang
i naklejkę na spodzie Luny mam trochę nierówno przyklejoną

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------



A widzisz, ja nawet nie sprawdzałam przed użyciem czy się włącza, dużą ładowałam przed włączeniem to i tę automatycznie najpierw naładowałam
A w jakim sensie? Dosłownie?

Jeśli tak, to nic mi się nie powtarza. W którym dokładnie miejscu masz powtórzenia?

Też zarejestrowałem na stronie foreo.
__________________
moja fragrantica

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:38
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:38   #1792
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się zgadzam



Ojej Strasznie Cię przepraszam za pomyłkę Nie obrażaj się, proszę
Fajnie, że Ci się udało z tą sephorą. A siostrze zazdroszczę pobytu Byłam w zeszłym roku w Stanach i do dziś jestem zachwycona



Ale głupio... Ja też byłabym wściekła w takiej sytuacji
A nawiasem mówiąc - jaka nietypowa profesja na wątku!
Ha ha, nie zamierzam się obrażać, w żadnym razie A zdjęcie w końcu mam takie, że mi się w 100% podoba, mam nadzieję, że zostanie na zawsze Też mi zwykle było głupio jak odkrywałam, że znów mam avka bardzo podobnego do kogoś kto się więcej na wątku udziela, albo ma dłużej konto

Trochę jej zazdroszczę, już drugi raz pojechała. Ja niby też bym mogła, ale jakoś aż tak bardzo mnie tam nie ciągnie żeby wizę załatwiać
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 22:46   #1793
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Mieszkamy w bezpiecznej odległości, wydaje mi się, że nie, ale intuicja mówi, że tak...
JAkbyś miala ochcotę i była w okolicach Poznania, albo miała wolny weekend dawaj znać
Ha, ha My w jednym mieście i to w sumie nie na drugim końcu, ale jest ok. Niezapowiedzianych wizyt brak
A w Poznaniu byliśmy niedawno na jeden dzień. Pierwszy raz w życiu! Bardzo nam się podobało, więc na pewno jeszcze wrócimy. Pewnie nawet latem, bo nie jest aż tak daleko. W razie czego dam znać

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ha ha, nie zamierzam się obrażać, w żadnym razie A zdjęcie w końcu mam takie, że mi się w 100% podoba, mam nadzieję, że zostanie na zawsze Też mi zwykle było głupio jak odkrywałam, że znów mam avka bardzo podobnego do kogoś kto się więcej na wątku udziela, albo ma dłużej konto

Trochę jej zazdroszczę, już drugi raz pojechała. Ja niby też bym mogła, ale jakoś aż tak bardzo mnie tam nie ciągnie żeby wizę załatwiać
Jeszcze raz przepraszam Będę uważać
Ale to do pracy czy na wakacje? Ja byłam zaskoczona, bo dość szybko poszło z wizą. Długo się wypełnia ten formularz na stronie, to prawda, ale w ambasadzie krótka rozmowa, nikt nie robił problemów. Na lotnisku później to samo.
Niestety, nie miałam za dużo czasu na latanie po sklepach, więc się jakoś specjalnie nie zaopatrzyłam. Trochę tylko w ciuchy A później na lotnisku okazało się, że mają tak dupne duty free, jakiego jeszcze nie widziałam. Najmniejsze i najsłabsze ever. Nie wiem, czy to przypadek, czy samoloty do Polski odlatują akurat z takiej strefy
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:02   #1794
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Witam z rana
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:07   #1795
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


Fajne zakupy A zwróciłaś może uwagę, czy stacjonarnie ta seria nawilżająca Hydra Vegetal jest przeceniona? Czy to tylko promocja:
Dostałam przy kasie książeczkę z promocjami i tam jest kupon. Mozna kupic jeden kosmetyk z tej serii a drugi masz gratis. Krem + plyn micelarny za 39 zl. Sprobuję wkleić fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (103,7 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2016-07-04 o 06:15
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:10   #1796
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Witam
Kusicie ta luną.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:11   #1797
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

dzien dobry w poniedziałek

dobiłam z tż deal że dostanę boxa na imieniny, drugiego kupię sama więc niech wrzucaja
Agata_Wozniak współczuję przebojów z teściami. Moi na szczęście daleko ale teściowa chyba do nas przyjedzie w tym miesiącu męczy mnie ta kobieta strasznie tzn nie to że jest niemiła czy coś - jest właśnie baardzo mila i ciągle gada i gada i gada po godzinie mam jej dość bo non stop coś do mnie gada

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-07-04 o 06:12
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:15   #1798
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzien dobry w poniedziałek

dobiłam z tż deal że dostanę boxa na imieniny, drugiego kupię sama więc niech wrzucaja
Agata_Wozniak współczuję przebojów z teściami. Moi na szczęście daleko ale teściowa chyba do nas przyjedzie w tym miesiącu męczy mnie ta kobieta strasznie tzn nie to że jest niemiła czy coś - jest właśnie baardzo mila i ciągle gada i gada i gada po godzinie mam jej dość bo non stop coś do mnie gada
Grażynka?? 2 boxy ooo fujjj jak możesz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:16   #1799
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Miłego dnia wszystkim
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:21   #1800
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Grażynka?? 2 boxy ooo fujjj jak możesz
nie no ja kupię jednego a drugiego dostanę w prezencie :d przecież nie mogę zabraniać ludziom kupowania mi prezentów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.