karmelkowe włosy:)) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 13:49   #1471
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
aha czyli im ciemniej mi wyjda po rozjasnianiu tym jasniejszy blond wybrac?? bo ja glupia zawsze dobierałam mniej wiecej pod kolor ale ok dzieki teraz juz wszytsko wiem, 2 pudla wellatonu i 2 rozne odcienie dzieki za rady
tak, no bo i tak zawsze kolory wychodza ton ciemniej. tylko tak jak mowie ta 10 uzyj tylko gdy bedziesz miec bardziej braz niz rude wlosy, na samych rudych juz wystarczy spokojnie 8. a w ogole to na rozjasnianych wlosach farba sie szybciej wyplukuje. daj znac jak juz pofarbujesz
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:10   #1472
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: karmelkowe włosy:))

a mi zalezy na jakiś jaśniutkim brązie z rudawymi refleksami jak myślice jaki kolor wybrać?? myślałam o karmelu z castinga albo bursztynowym karmelu ( ale o niej piszą że wychodzi całkiem ruda ) Nie mam pojęcia na co sie zdecydować doradzcie proszę ten kolorek ma byc jaśniutki i ciepły taki karmelkowy
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:18   #1473
lourlinny
Raczkowanie
 
Avatar lourlinny
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 216
Dot.: karmelkowe włosy:))

Hej dziewczyny
Mam naturalne włosy ciemny blond, teraz przyciemnione do jasnego brązu (sprana czekolada), czy myślicie że karmelowa czekolada wellatonu mi wyjdzie ładnie?
Nie bedzie za ciemna? Macie jakieś doświadczenia z tą farbą na farbowanych włosach? Z gory dzieki za odpowiedz


mmiinnii: ja po bursztynie castinga miałam ciemniejsze niż chciałam włosy z czerwonym polyskiem, więc nie polecam raczej :P
__________________


Edytowane przez lourlinny
Czas edycji: 2010-09-27 o 14:19
lourlinny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:54   #1474
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
tak, no bo i tak zawsze kolory wychodza ton ciemniej. tylko tak jak mowie ta 10 uzyj tylko gdy bedziesz miec bardziej braz niz rude wlosy, na samych rudych juz wystarczy spokojnie 8. a w ogole to na rozjasnianych wlosach farba sie szybciej wyplukuje. daj znac jak juz pofarbujesz
na pewno napisze mam nadzieje ze nie bede wyc z rozpaczyhehehhe
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:52   #1475
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: karmelkowe włosy:))

Witam kiedy przez rok farbowałam włosy na czarno poszłam na dekoloryzacje do fryzjera i wyszedł mi oto taki kolor:

http://img844.imageshack.us/img844/6641/009b35.jpg

Jednak zamiast zregenerowac włosy głupia zaczęłam farbowac włosy gdyż chciałam jaśniejszy i tak zniszczyłam sobie włosy że musiałam na ciemno pofarbowac.
Po roku regeneracji znowu chcę wrócic do tego koloru
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:45   #1476
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez kle0patra Pokaż wiadomość
Witam kiedy przez rok farbowałam włosy na czarno poszłam na dekoloryzacje do fryzjera i wyszedł mi oto taki kolor:

http://img844.imageshack.us/img844/6641/009b35.jpg

Jednak zamiast zregenerowac włosy głupia zaczęłam farbowac włosy gdyż chciałam jaśniejszy i tak zniszczyłam sobie włosy że musiałam na ciemno pofarbowac.
Po roku regeneracji znowu chcę wrócic do tego koloru
heeej no dziewczyno piękny karmel miałas na włosach !
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:31   #1477
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
jaka woda jest w tym palette, pewnie 12?)
Woda w tej farbie rozjasniajacej z palette to 9% teraz doczytałam
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 21:52   #1478
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Woda w tej farbie rozjasniajacej z palette to 9% teraz doczytałam
no to lepiej dla wlosow. a bedziesz jednak nakladac ta palette tak?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:57   #1479
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

No ja mam z rozjasniaczami zle wspomnienia, jak dla mnie sa chyba zbyt mocne. A ja po trupach do celu nie bede szla po trupach moich włosow Wiec stwierdziłam ze farba rozjasniajaca bedzie nieco mniej inwazyjna chyba, rozjasnia o 4-6 tonow- przynajmneij tak pisze na pudle. I zobacze do jakiego stopnia sie rozjasnia i wtedy do sklepu po wellatona popedze zgodnie z twopimi wskazowkami Ale puki co zdecydopwana jestem na 8 i 9,3 blond i zloty blond
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 22:10   #1480
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
No ja mam z rozjasniaczami zle wspomnienia, jak dla mnie sa chyba zbyt mocne. A ja po trupach do celu nie bede szla po trupach moich włosow Wiec stwierdziłam ze farba rozjasniajaca bedzie nieco mniej inwazyjna chyba, rozjasnia o 4-6 tonow- przynajmneij tak pisze na pudle. I zobacze do jakiego stopnia sie rozjasnia i wtedy do sklepu po wellatona popedze zgodnie z twopimi wskazowkami Ale puki co zdecydopwana jestem na 8 i 9,3 blond i zloty blond
no bo po tym palette nie wiem czego sie mozesz spodziewac, takie farby przewaznie rozjasniaja o kilka tonow ale wlosy naturalne ale kto wie, wszystko jest mozliwe, w koncu to palette a rozjasniacze sklepowe hmm - ciezko trafic na jakis dobry, i praktycznie kazdy niszczy wlosy.. z reszta kazda chemia niszczy wlosy, czy to farba rozjasniajaca, rozjasniacz, wazne by po kazdym zabiegu dobrze pielegnowac wlosy

a mi sie moj karmelek splukuje, i mysle znowu nad farbowaniem... za czesto farbuje ale dobrze chociaz ze mam olej kokosowy bo daje kopa moim wlosom
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 22:28   #1481
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

hehehe ja tez mam olej kokosowy sezamowy i odzywki i maski waxa wszystko przygotowane na czas po rozjasnianiu teraz sobie przypomniałalm ze miałalm farbe rozjasnijąca z palett xxl tez o 6 tonow i mi rozjsnila do takiego zółtka alr wtedy robiłam pasemka;] a nie cale wlosy i rownałam fioletowym szapmponem do blondu zreszta raz sie zyje bede regenerowac wlosy po rozjasnianiu a jak nie wyjdzie to trudno. Tylko ze obrone mgr mam i nie chciałabym wygladac jak palant
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 22:51   #1482
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
hehehe ja tez mam olej kokosowy sezamowy i odzywki i maski waxa wszystko przygotowane na czas po rozjasnianiu teraz sobie przypomniałalm ze miałalm farbe rozjasnijąca z palett xxl tez o 6 tonow i mi rozjsnila do takiego zółtka alr wtedy robiłam pasemka;] a nie cale wlosy i rownałam fioletowym szapmponem do blondu zreszta raz sie zyje bede regenerowac wlosy po rozjasnianiu a jak nie wyjdzie to trudno. Tylko ze obrone mgr mam i nie chciałabym wygladac jak palant
o sezamowym nie slyszalam, powiesz cos wiecej? waxa tez mam ale polskiego, zagraniczny mi nie sluzy dobra jest jeszcze maska mleczna do wlosow 'mila', tania i wydajnaaa bo jest jej duzo.

najgorsze co mozna zrobic to po rozjasnieniu, gdy sie zobaczy rozne odcienie rudosci na glowie , poleciec do skklepu po ciemna farbe duzo dziewczyn tak robi a potem zaluja i robia kolejne podejscia do blondu wiesz w razie czego na obrone mozesz sobie kupic peruke a tak powaznie to 3mam kciuki i za wlosy i za obrone
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 06:11   #1483
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
heeej no dziewczyno piękny karmel miałas na włosach !
dziekuje ; DD oj ładny był tylko sama go sobie zniszczyłam xdd
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:51   #1484
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
o sezamowym nie slyszalam, powiesz cos wiecej?
olej sezamowy, to zwykły spozywczy DROGI niestety produkt.
http://www.oleofarm.com.pl/pl_olej_sezamowy.php
Jednak jak dla mnie jest lepszy niz kokosowy! naklada sie go na cieplo jako kompres - wlosy sa po nim nawilzone mieciutkie odzywione. Ogolnie polecam bardziej sezamowy niz kokosowyJest drogi ale wydajny mnie wystarczają 3 duże łyzki do podgrzania zeby wetrzec w konce wlosow

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

a ja mam jeszcze pyt. Czy miedzy rozjasnianiem i farbowaniem trzeba zrobic jakas przerwe z 3 dni?? czy mozna od razu?? nie bedzie piekla skóra itp??
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 09:39   #1485
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
olej sezamowy, to zwykły spozywczy DROGI niestety produkt.
http://www.oleofarm.com.pl/pl_olej_sezamowy.php
Jednak jak dla mnie jest lepszy niz kokosowy! naklada sie go na cieplo jako kompres - wlosy sa po nim nawilzone mieciutkie odzywione. Ogolnie polecam bardziej sezamowy niz kokosowyJest drogi ale wydajny mnie wystarczają 3 duże łyzki do podgrzania zeby wetrzec w konce wlosow

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

a ja mam jeszcze pyt. Czy miedzy rozjasnianiem i farbowaniem trzeba zrobic jakas przerwe z 3 dni?? czy mozna od razu?? nie bedzie piekla skóra itp??

o dzieki, brzmi apetycznie no to rozejrze sie za tym sezamowym skoro mowisz ze lepszy niz kokosowy. moze znajde w jakims sklepie


wiesz zasadniczo powinno robic sie przerwe miedzy tymi zabiegami ale jesli nie zrobisz to trudno. jak masz mozliwosc to zrob bo wtedy wlosy troche odpoczna przed kolejna dawka chemi, ale sama wiem ze przewaznie robi sie to jednego dnia bo nikt nie chce chodzic z kurczakiem na glowie ocen po rozjasnianiu stan swoich wlosow, jak stwierdzisz ze sa bardzo zniszczone i suche to odczekaj tydzien, a jak szkody beda znikome to farbuj.
a co do pieczenia skory glowy - jest to wada wielu farb, mnie nie raz piekla lub swedziala glowa przez pierwsze minuty nakladania farby pomimo udanej proby uczuleniowej ale wlosow nie stracilam.
aha i jeszcze jedno, jesli masz odrosty blond/ciemny blond to ich nie rozjasniaj, ewentualnie pod koniec naloz na kilka minut
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:19   #1486
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

ok dzieki wielkie za rady
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 11:44   #1487
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ok dzieki wielkie za rady
polecam się na przyszlosc
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:18   #1488
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: karmelkowe włosy:))

a ja się wczoraj wkurzyłam bo marzą mi się jasne karmelowe włosy i wczoraj pofarbowałam sobie miodowym karmelem myślałam że wyjdą ładne jak na opakowaniu a tu nagle zrobiłam się ciemną brunetka normalnie porażka ://// mam nadzieję że szybko się zmyje
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 15:53   #1489
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Pokaż wiadomość
a ja się wczoraj wkurzyłam bo marzą mi się jasne karmelowe włosy i wczoraj pofarbowałam sobie miodowym karmelem myślałam że wyjdą ładne jak na opakowaniu a tu nagle zrobiłam się ciemną brunetka normalnie porażka ://// mam nadzieję że szybko się zmyje

Jeśli za długo nie trzymałaś farba powinna się rozjasnic/spłukac
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 21:29   #1490
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
wiesz zasadniczo powinno robic sie przerwe miedzy tymi zabiegami ale jesli nie zrobisz to trudno. jak masz mozliwosc to zrob bo wtedy wlosy troche odpoczna przed kolejna dawka chemi, ale sama wiem ze przewaznie robi sie to jednego dnia bo nikt nie chce chodzic z kurczakiem na glowie ocen po rozjasnianiu stan swoich wlosow, jak stwierdzisz ze sa bardzo zniszczone i suche to odczekaj tydzien, a jak szkody beda znikome to farbuj.
aha i jeszcze jedno, jesli masz odrosty blond/ciemny blond to ich nie rozjasniaj, ewentualnie pod koniec naloz na kilka minut
no wiec dzis rozjasnilam, odrosty ominęłam. wynik rude wlosy ani jasne ani ciemne;] odrost mysi bo nie farbowałam;]. Mam nadzieje ze ten wellaton 8/0 wyjdzie równo na odroscie i tych rudzielcach, albo zeby przynajmneij sie jakos zlewało. narazie robie przerwe pare dni je poolejuje, i powaxuje i w piatek moze naloze ten wellaton 8/0 ide zgodnie z instrukcjami narazie jestem zadowolona. w ogole to mi sie pooba ten kolor ktory mam jest zajefajny tylko ten odrost widoczny mysi mnie drazni
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 04:01   #1491
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: karmelkowe włosy:))

Ja wczoraj nałożyłam Syoss 8-7 Miodowy Blond na sprany Tygrysie Oko Wella Safira i swoje naturalne szarobrązowe odrosty-efekt śliczny karmelek, trochę jaśniejszy niż Tygrysie Oko(zdjęcia wklejałam parę stron temu), a co najważniejsze pięknie złapało i rozjaśniło moje ciemne odrosty, nie odróżniają się od reszty. Zobaczymy jak się będzie spierał
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:15   #1492
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj nałożyłam Syoss 8-7 Miodowy Blond na sprany Tygrysie Oko Wella Safira i swoje naturalne szarobrązowe odrosty-efekt śliczny karmelek, trochę jaśniejszy niż Tygrysie Oko(zdjęcia wklejałam parę stron temu), a co najważniejsze pięknie złapało i rozjaśniło moje ciemne odrosty, nie odróżniają się od reszty. Zobaczymy jak się będzie spierał

zrób fotkę
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:35   #1493
ada_85
Raczkowanie
 
Avatar ada_85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 121
Dot.: karmelkowe włosy:))

kilka lat temu kupiłam sobie szampon koloryzujący w kolorze koniaku, a że jestem blondynką to wyszedł mi właśnie taki karmelkowy kolor to była jedna z moich najbardziej udanych koloryzacji
ada_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:46   #1494
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: karmelkowe włosy:))

Ja ostatnio farbowałam sie wellatonem, karmelowa czekolada i miałam reweleacyjne karmelowe wlosy
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 03:28   #1495
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
zrób fotkę
OK tak mi wyszedł Syoss Miodowy Blond
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 09:51   #1496
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
OK tak mi wyszedł Syoss Miodowy Blond
To jest SYOSS 8-7? Kolorek super. Niedawno też robiłam. Wyszedł deko ciemniejszy. Tylko,że ta farba jest z amoniakiem. Chciałabym jakiś odpowiednik ale bez amoniaku.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-10-05 o 09:52
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:28   #1497
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

he. karmelowa czekolada wellatonu jest super ale w sumie dosc ciemna. Myslicie ze moglabym wymieszac np jasny blond wellaton 8/0 z polową karmelowej czekolady, wtedy by wyszedl taki blond karmelkowy. Jak myślicie?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:38   #1498
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: karmelkowe włosy:))

http://nocoty.pl/gid,12726733,img,12...galeria.html?T[page]=13

na tym zdjeciu bardzo fajny kolorek ma Marta Żmuda-Trzebiatowska. Bardzo mi sie podoba, ale jak go uzyskac ze średnio brazowego koloru???
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 17:12   #1499
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
he. karmelowa czekolada wellatonu jest super ale w sumie dosc ciemna. Myslicie ze moglabym wymieszac np jasny blond wellaton 8/0 z polową karmelowej czekolady, wtedy by wyszedl taki blond karmelkowy. Jak myślicie?
Może lepiej z jakąś ciepłą dziewiątką, bo 8/0 nie rozjaśni 8/7. To ten sam poziom. Może raczej go lekko przygasi przez co wyda się nawet ciemniejszy, a nie jasniejszy.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 17:12   #1500
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

to jest jakis ciemny blond chyba,l ja to samo zdjecie wrzuciłam w watek- jaki to kolor/. a zdjecie wzielam z onet i tam jej wlosy wygladaja jeszcze inaczej....;/
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.