Kosmetyki H&M. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 22:50   #721
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No cuz,dzieki za ostrzezenie.Ja osobiscie bym sie tak nie chwalila,bo to swiadczy o pracownikach takiego sklepu Ja bardzo lubie i kosmetyki i ciuch,i jakoś szczerze powiedziawszy mnie to nie przeraża.Jakoś jeszcze nic mnie na szczęście nie uczuliło,a od kosmetyków do ciała trzymam się z daleka...

Pracownicy moja niewiele do powiedzenia oczywiscie mozemy zglaszac sugestie ale mamy za malo ludzi by tak na prawde zajac sie tym co sie dzieje na sklepie wiec te sugestie umieraja na tablicy z ogloszeniami

Ale zeby nie bylo oto blyszczyk z h&m w rozowej tubce ladnie blyszczy ale jak dla mnie zbyt sie lepi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard.jpg (9,1 KB, 56 załadowań)
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:48   #722
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
Pracownicy moja niewiele do powiedzenia oczywiscie mozemy zglaszac sugestie ale mamy za malo ludzi by tak na prawde zajac sie tym co sie dzieje na sklepie wiec te sugestie umieraja na tablicy z ogloszeniami
...
No ale chyba robia taki syf w kosmetykach pracowanicy, wiec nie wiem czemu maja nie meic nic do powiedzenia. Z reszta nie wiem co mozna robic z cieniami, szminkami ze "ociekaja". Jeszcze z balsamami to sie da, ale z kolorowka? Nawet przy normalnym uzywaniu przez klientow Testerow brzydzilabym sie nimi malowac- zawsze sprawdzam tylko na reku i potem ta reke myje! Cale szczescie my glownie na tym forum jestesmy zainteresowane kolorowka, a nie kosmetykami do ciala, a kolorowka jest zawsze zapakowana (niezapakowanej bym nie kupila w takim sklepie).

Co do ubran to nawet nie musisz opowiadac co sie z nimi dzieje, bo to moim zdaniem widac- H&M przypomina mi coraz bardziej lumpeks: wiekszosc rzeczy jest wymieta, brudna, ma jakies wady i panuje tam non stop straszny balagan..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 12:02   #723
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
Pracownicy moja niewiele do powiedzenia oczywiscie mozemy zglaszac sugestie ale mamy za malo ludzi by tak na prawde zajac sie tym co sie dzieje na sklepie wiec te sugestie umieraja na tablicy z ogloszeniami

Ale zeby nie bylo oto blyszczyk z h&m w rozowej tubce ladnie blyszczy ale jak dla mnie zbyt sie lepi...
Zghadzam sie z lea,nikt Wam chyba nie wklada raczek na sile do tych kosmetykow (i nie mam tu na mysli przelwania,czy mieszania,tylko sama napisalas,ze pracownice sie tym packaja) Mi sie wlasnie to nie podoba w kosmetykach pielegnacyjnych,ze sa wogole niezabezpieczone i kazdy moze tam wlozyc palucha Dlatego omijam je szerokim lukiem
A blyszczyk slicznie wyglada

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No ale chyba robia taki syf w kosmetykach pracowanicy, wiec nie wiem czemu maja nie meic nic do powiedzenia. Z reszta nie wiem co mozna robic z cieniami, szminkami ze "ociekaja". Jeszcze z balsamami to sie da, ale z kolorowka? Nawet przy normalnym uzywaniu przez klientow Testerow brzydzilabym sie nimi malowac- zawsze sprawdzam tylko na reku i potem ta reke myje! Cale szczescie my glownie na tym forum jestesmy zainteresowane kolorowka, a nie kosmetykami do ciala, a kolorowka jest zawsze zapakowana (niezapakowanej bym nie kupila w takim sklepie).

Co do ubran to nawet nie musisz opowiadac co sie z nimi dzieje, bo to moim zdaniem widac- H&M przypomina mi coraz bardziej lumpeks: wiekszosc rzeczy jest wymieta, brudna, ma jakies wady i panuje tam non stop straszny balagan..
No niestety,ale wszystko trzeba teraz dokladnie ogladac Ja kolorowke zawsze ogladam,czy opakowanie nie bylo otwarte,a na osmetykach prasowanych przeciez widac,czy sa maznite,czy nie

W H&M'ach we Wroclawiu wyglada to tak (z punktu widzenia klientki ),ze na Bielanach sa testery,wiec raczej nie ma problemu (ale i tak staram sie unikac brania kosmetykow z brzegu ).Na Swidnickiej wszystko szybko schodzimale nie ma testerow.Trzeba po prostu wszystko dokladnie ogladac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:07   #724
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
Kosmetyki to fajna sprawa i przyznaje sa naprawde sliczne jednak te opakowania czesto skrywaja mniej ciekawa zawartosc... Mam tylko kilka kosmetykow z h&m ale uzywalam wszystkich - te testery ktorych uzywacie w skepie pozniej laduja na zapleczu
Te wszystkie spraye balsamy mydelka szminki i cienie a nawet pilniczki do paznokci czesto sa testowane przez nas zanim jeszcze wyniesiemy je na sklep z oczywistych wzgledow czesto juz po dwoch dniach wszystkie testery zciekaja po polkach a my brzydzimy sie tego dotykac.
Uwazajcie przy kupnie balsamow pudrow czy cieni bo czesto przelewamy je twozac nowe zestawy (ograniczanie strat)

Osobiscie powiem wam tak nie kupuje niczego co lezy na sklepie dluzej niz jeden dzien z prostej przyczyny po prostu sie brzydze bo wiem co sie z tym dzieje! I w tym przypadku nie dziwi mnie to ze ktos po nich dostaje uczulenia... Uwaznie sprawdzajcie zabezpieczenia na kosmetykach w hm odradzam to co mozna latwo otwozyc bo gwarantuje ze bylo juz otwierane...

ps. o ubraniach tez znam wiele niesmacznych historii...

A fu! Balsamów i tym podobnych nigdy nie kupowałam w H&M, ale bardzo lubię ich cienie i błyszczyki. Zawsze oglądam dokładnie zanim coś kupię. Mimo wszystko to co piszesz jest obrzydliwe

Dziś byłam w H&M w Katowicach na Stawowej. Sporo było nowych (przynajmniej tak mi się wydaje) błyszczyków w przejrzystych tubkach ze złotymi elementami za 7,90. W oko wpadły mi też palety - kilka cieni i dwukolorowy połyskujący róż za 24,90. Szkoda tylko, że kolory nie do końća sensownie połączone. Natomiast paletki 4 cieni Hello Kity zupełnie nie spodobały mi się, to bardzo jasne, brokatowe pastele. Wszystkiego były testery, było ich naprawdę sporo i niektóre wyglądały na chwilę temu wystawione, więc raczej nikt nie musi manipulować przy produktach na sprzedarz.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:44   #725
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki H&M.

Chciałm wam tylko przedstawic to jak ja odbieram te kosmetyki ktore mam okazje wyciagac z kartonow ukladac sprzatac az wkoncu przeceniac ogolnie fajna sprawa ze wchodzac do sklepu po sukienke mozna kupic nowe cienie
Ale chyba wolala bym rozwiazanie ktore H&M wprowadzil w szwecji mianowicie katalogi al'a avon. Ciekawe czy u nas by sie to przyjeło...?
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:01   #726
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
Chciałm wam tylko przedstawic to jak ja odbieram te kosmetyki ktore mam okazje wyciagac z kartonow ukladac sprzatac az wkoncu przeceniac ogolnie fajna sprawa ze wchodzac do sklepu po sukienke mozna kupic nowe cienie
Ale chyba wolala bym rozwiazanie ktore H&M wprowadzil w szwecji mianowicie katalogi al'a avon. Ciekawe czy u nas by sie to przyjeło...?
Czy ja wiem,czy to by sie przyjelo...Wiadomo,ze w takim wypadku mozna byc prawie calkowicie pewnym,ze nikt nie uzywal zamowionych przez ciebie kosmetykow,ale ta forma,jak dla mnie,jest tak srednio wygodna A nie-idziesz sobie na zakupy ciuchowe,a przy kasie widzisz sliczne kosmetyki w niewielkich cenach Oczywiscie w porownaniu do twojego rachunku cena jest niewysoka,wiec latwiej sie skusic No i w ten sposob sa powszechnie dostepne.Ja nie lubie kupowac kolorowki z katalogow,bo juz nie raz zdjecie przedstawialo kompletnie inny odcien,niz odcien kosmetyku,ktory zamowilam.
Mnie taka forma odpowiada,tylko niestety zawsze trzeba wszystko dokladnie sprawdzic
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:37   #727
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
Chciałm wam tylko przedstawic to jak ja odbieram te kosmetyki ktore mam okazje wyciagac z kartonow ukladac sprzatac az wkoncu przeceniac ogolnie fajna sprawa ze wchodzac do sklepu po sukienke mozna kupic nowe cienie
Ale chyba wolala bym rozwiazanie ktore H&M wprowadzil w szwecji mianowicie katalogi al'a avon. Ciekawe czy u nas by sie to przyjeło...?
Mieszkam w Szwecji od roku i pierwsze slysze o katalogach H&M a'la avon
Owszem, sa katalogi, ale raczej a'la bon prix czy quelle.... przede wszystkim sa w nich ubrania, a na koncu kosmetyki, katalogi sa przysylane poczta do stalych klientek, takze nie ma konsultantek jak w avonie czy oriflame.
Takze kosmetyki na cale szczescie nie zniknely ze sklepow co mnie akurat bardzo cieszy, bo maja naprawde duzy wybor i sa to jedne z najtanszych kosmetykow kolorowych tutaj, jak wroce do domu to pstrykne zdjecia moich kosmetycznych nabytkow z H&M
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 11:21   #728
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Mieszkam w Szwecji od roku i pierwsze slysze o katalogach H&M a'la avon
Owszem, sa katalogi, ale raczej a'la bon prix czy quelle.... przede wszystkim sa w nich ubrania, a na koncu kosmetyki, katalogi sa przysylane poczta do stalych klientek, takze nie ma konsultantek jak w avonie czy oriflame.
Takze kosmetyki na cale szczescie nie zniknely ze sklepow co mnie akurat bardzo cieszy, bo maja naprawde duzy wybor i sa to jedne z najtanszych kosmetykow kolorowych tutaj, jak wroce do domu to pstrykne zdjecia moich kosmetycznych nabytkow z H&M
Koniecznie Az sama jestem ciekawa,co za cuda Wy tam macie w Szwecji

Taki maly off z mojej strony:jak Ci sie tam mieszka?Studiuje ochrone srodowiska z mysla o wyjezdzie do Szwecji lub Norwegii.I czy znasz jezyk,czy moze angielsi wstepnie wystarcza?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 11:28   #729
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
A fu! Balsamów i tym podobnych nigdy nie kupowałam w H&M, ale bardzo lubię ich cienie i błyszczyki. Zawsze oglądam dokładnie zanim coś kupię. Mimo wszystko to co piszesz jest obrzydliwe

Dziś byłam w H&M w Katowicach na Stawowej. Sporo było nowych (przynajmniej tak mi się wydaje) błyszczyków w przejrzystych tubkach ze złotymi elementami za 7,90. W oko wpadły mi też palety - kilka cieni i dwukolorowy połyskujący róż za 24,90. Szkoda tylko, że kolory nie do końća sensownie połączone. Natomiast paletki 4 cieni Hello Kity zupełnie nie spodobały mi się, to bardzo jasne, brokatowe pastele. Wszystkiego były testery, było ich naprawdę sporo i niektóre wyglądały na chwilę temu wystawione, więc raczej nikt nie musi manipulować przy produktach na sprzedarz.
no po tej calej histori sama nie odwaze sie wlozyc jakiegos balsamu od koszyka! blyszczyki sa dosc dosc a wlansie cienie to roznie...czasami trzeba przyznac ze trafi sie jakas perelka a czasami to wlasnie nie ma na czym oka zawiesic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 12:43   #730
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Koniecznie Az sama jestem ciekawa,co za cuda Wy tam macie w Szwecji

Taki maly off z mojej strony:jak Ci sie tam mieszka?Studiuje ochrone srodowiska z mysla o wyjezdzie do Szwecji lub Norwegii.I czy znasz jezyk,czy moze angielsi wstepnie wystarcza?
Zadne tam cuda ale jest w czym wybierac. Angielski wstepnie wystarcza, praktycznie kazdy szwed mowi dobrze po angielsku, ja jak przyjechalam to po szwedzku umialam sie tylko przywitac i pozegnac w Szwecji jest duzo mozliwosci nauki jezyka, nawet za darmo. Po roku pobytu tutaj w prostych codziennych sytuacjach dogaduje sie bez problemu.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no po tej calej histori sama nie odwaze sie wlozyc jakiegos balsamu od koszyka! blyszczyki sa dosc dosc a wlansie cienie to roznie...czasami trzeba przyznac ze trafi sie jakas perelka a czasami to wlasnie nie ma na czym oka zawiesic
Podwojne cienie bardzo mi przypadly do gustu pare dni temu kupilam i jestem bardzo zadowolona.
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:17   #731
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość


Podwojne cienie bardzo mi przypadly do gustu pare dni temu kupilam i jestem bardzo zadowolona.
hym to moze jednak i ja cos znajde?? najbardziej pasowalby mi takie cos podchodzace pod kolorki z tej paletki co kiedys byla smokey no ale ostatnio lubuje sie w takich jasnych bezach tylko czasu nie ma kiedy sie wybrac a z moim szczesciem to pewnie przebrane bedzie wszystko!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 21:40   #732
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Moje kosmetyki z H&M niewiele, bo dopiero niedawno sie do nich przekonalam, tych podwojnych cieni na pewno w najblizszym czasie przybedzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2720.JPG (99,9 KB, 157 załadowań)
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 22:26   #733
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Zadne tam cuda ale jest w czym wybierac. Angielski wstepnie wystarcza, praktycznie kazdy szwed mowi dobrze po angielsku, ja jak przyjechalam to po szwedzku umialam sie tylko przywitac i pozegnac w Szwecji jest duzo mozliwosci nauki jezyka, nawet za darmo. Po roku pobytu tutaj w prostych codziennych sytuacjach dogaduje sie bez problemu.
Bardzo dziekuje za odpowiedz Ciagnie mnie do Skandynawii

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Moje kosmetyki z H&M niewiele, bo dopiero niedawno sie do nich przekonalam, tych podwojnych cieni na pewno w najblizszym czasie przybedzie
Fajny zbiorek Cienie sypkie,jak moje,tylko w ladniejszym opakowaniu Blyszczyki u nas sa,ta paletke tez widzialam (zastanawialam sie nad kupnem,ale te brazy kompletnie nie sa dla mnie,ale roze sa fajne ),tych dwojeczek nie widzialam.Ale faktycznie u nas jest praktycznie to samo Dobrze,bo nie jestem zazdrosna
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 22:32   #734
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
W oko wpadły mi też palety - kilka cieni i dwukolorowy połyskujący róż za 24,90. Szkoda tylko, że kolory nie do końća sensownie połączone.
Mam tę paletkę. Kolory cieni rzeczywiście dobrane, jak w pijanym widzie ale parę z nich mi się przydaje. Drobinki są integralną częścią każdego cienia, nie jest to tylko taka pozłotka z góry.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Moje kosmetyki z H&M niewiele, bo dopiero niedawno sie do nich przekonalam, tych podwojnych cieni na pewno w najblizszym czasie przybedzie
Piękna ta paletka U nas takich nigdy nie widziałam.
Natomiast tego grafitowego sypańca też mam
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:38   #735
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odpowiedz Ciagnie mnie do Skandynawii



Fajny zbiorek Cienie sypkie,jak moje,tylko w ladniejszym opakowaniu Blyszczyki u nas sa,ta paletke tez widzialam (zastanawialam sie nad kupnem,ale te brazy kompletnie nie sa dla mnie,ale roze sa fajne ),tych dwojeczek nie widzialam.Ale faktycznie u nas jest praktycznie to samo Dobrze,bo nie jestem zazdrosna
A dwojeczki sa wlasnie najfajniesze ten braz jest taki pol matowy a jasny cien mocno blyszczacy ale i tak swietnie sie lacza.

A do Skandynawii serdecznie zapraszam

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Piękna ta paletka U nas takich nigdy nie widziałam.
Natomiast tego grafitowego sypańca też mam
Dziekuje byla jeszcze piekniejsza zanim starlam obrazek ze srodka, zaluje ze nie zrobilam zdjecia przed uzyciem...
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:04   #736
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki H&M.

Fajny ten cień (zaznaczyłam na zdjęciu)

Na allegro znalazłam taki błyszczyk (foto)

Po co ja zajrzałam do tego wątku
Po wypowiedziach którejś wizażanki aż strach zajrzeć na tą Stawową, zebym nie dostała oczopląsu od tych wszystkic świecidełek


Ja jeszcze nie pojechałam do tego H&M Miałam się wybrać do Sephory i przy okazji do H&M ale w zaczeło strasznie lać (i nie chciało skończyć), więc sobie darowałam.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:16   #737
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Mam tę paletkę. Kolory cieni rzeczywiście dobrane, jak w pijanym widzie ale parę z nich mi się przydaje. Drobinki są integralną częścią każdego cienia, nie jest to tylko taka pozłotka z góry.

Piękna ta paletka U nas takich nigdy nie widziałam.
Natomiast tego grafitowego sypańca też mam


Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
A dwojeczki sa wlasnie najfajniesze ten braz jest taki pol matowy a jasny cien mocno blyszczacy ale i tak swietnie sie lacza.

A do Skandynawii serdecznie zapraszam



Dziekuje byla jeszcze piekniejsza zanim starlam obrazek ze srodka, zaluje ze nie zrobilam zdjecia przed uzyciem...
A dziekuje,pewnie skorzystam

Co do paletki,to napewno u nas byla i to dosc dlugo Kusila mnie tym slicznym odcieniem rozu (na wierzchu byl zdaje sie zloty wzor kwiatowy?).Ale to,co wlasnie mi sie nie podoba w tych paletach,to fakt polaczenia rozow (ktore napewno bym zuzyla) z brazami (ktorych nie tkne).I może chodzi o to,ze producent chial,zeby i cieply i zimny typ urody znalzly cos dla siebie.A dla mnie to jest bez sensu,bo potem te cienie zalegaly by mi w szufladzie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:49   #738
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A dziekuje,pewnie skorzystam

Co do paletki,to napewno u nas byla i to dosc dlugo Kusila mnie tym slicznym odcieniem rozu (na wierzchu byl zdaje sie zloty wzor kwiatowy?).Ale to,co wlasnie mi sie nie podoba w tych paletach,to fakt polaczenia rozow (ktore napewno bym zuzyla) z brazami (ktorych nie tkne).I może chodzi o to,ze producent chial,zeby i cieply i zimny typ urody znalzly cos dla siebie.A dla mnie to jest bez sensu,bo potem te cienie zalegaly by mi w szufladzie
A widzisz u mnie jest odwrotnie uzywam glownie brazow, roze rzadko tykam.
A obrazek byl wlasnie kwiatowy, ale niestety zniknal momentalnie przy pierwszym uzyciu.
Dzisiaj za to kupilam kolejna dwojeczke akurat bylam w centrum i niemoglam przejsc obojetnie obok H&M staralam sie jak moglam ale niestety kolory sa troche przeklamane (dopiero wrocilam do domu i niestety swiatlo dzienne juz zgaslo )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2740.JPG (33,5 KB, 41 załadowań)
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:57   #739
Catt_girl
Raczkowanie
 
Avatar Catt_girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki H&M.

pasywno-agresywna, orientujesz się czy w Katowicach na Stawoej jest ten róż i w jakiej cenie ? bede wdzieczna za odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22843.jpg (13,6 KB, 35 załadowań)
Catt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 12:25   #740
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Catt_girl Pokaż wiadomość
pasywno-agresywna, orientujesz się czy w Katowicach na Stawoej jest ten róż i w jakiej cenie ? bede wdzieczna za odpowiedz
ale swietny! no to taki jak mi sie trafi to na pewno kupie!! pierw tylko spr jak wyglada ale tak na tym zdjeciu to wyglada cudnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:32   #741
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale swietny! no to taki jak mi sie trafi to na pewno kupie!! pierw tylko spr jak wyglada ale tak na tym zdjeciu to wyglada cudnie
Tez sie nad nim wczoraj zastanawialam jest kilka odcieni, ten na zdjeciu wlasnie najbardziej mi sie podobal, nie za ciemny, nie za rozowy
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:42   #742
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Tez sie nad nim wczoraj zastanawialam jest kilka odcieni, ten na zdjeciu wlasnie najbardziej mi sie podobal, nie za ciemny, nie za rozowy
a ile on kosztuje?? bo u mnie go nie ma wiec musze pojechac jak cos do Krk po niego albo siostry prosic zeby mi go kupila ale wyglada swietnie! tak inaczej mam nadzieje ze dlugo sie w miare trzyma na twarzy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:50   #743
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ile on kosztuje?? bo u mnie go nie ma wiec musze pojechac jak cos do Krk po niego albo siostry prosic zeby mi go kupila ale wyglada swietnie! tak inaczej mam nadzieje ze dlugo sie w miare trzyma na twarzy
Nie wiem czy to pomoze ale tutaj kosztuje z tego co pamietam 49 SEK, co daje mniej wiecej 20zl.
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:59   #744
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki H&M.

róż w krk kosztuje 19.90
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 13:59   #745
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Catt_girl Pokaż wiadomość
pasywno-agresywna, orientujesz się czy w Katowicach na Stawoej jest ten róż i w jakiej cenie ? bede wdzieczna za odpowiedz

Jest i to całkiem sporo tego różyku. I różowego odcienia też. Kosztują 19,90zł. Mnie nie zachwyciły, bo sa dośc intensywne, co przy mojej jasnej skórze grozi katastrofą

Byłam własnie dziś w H&M na Stawowej. Cały czas uzupełniane są błyszczyki, spory wybór tych za 7,90 i 9,90. Moje oko dojrzało dwie nowości: błyszczyk i paletkę cieni ze Snoopym. Błyszczyk jest w dwóch odcieniach różu, ślicznie pachnie tuskawkami. Kosztuje 7,90. Paletka jest malutka, kolorów jest chyba 5 lub 6. Kosztuje 9,90. Kolory to raczej delikatne beżo-róże i jeden ciemniejszy brąz.

I zapomniałabym dodać, ze widziałam te prostokątne cienie, które ma Agnieszka.m.j (moja imienniczka ). Niestety widziałam tylko jasne rebro z grafitem, ale daje to nadzieje na to, że są w regularnej ofercie.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:11   #746
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to pomoze ale tutaj kosztuje z tego co pamietam 49 SEK, co daje mniej wiecej 20zl.
Cytat:
Napisane przez dixie Pokaż wiadomość
róż w krk kosztuje 19.90
dzieki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Jest i to całkiem sporo tego różyku. I różowego odcienia też. Kosztują 19,90zł. Mnie nie zachwyciły, bo sa dośc intensywne, co przy mojej jasnej skórze grozi katastrofą

Byłam własnie dziś w H&M na Stawowej. Cały czas uzupełniane są błyszczyki, spory wybór tych za 7,90 i 9,90. Moje oko dojrzało dwie nowości: błyszczyk i paletkę cieni ze Snoopym. Błyszczyk jest w dwóch odcieniach różu, ślicznie pachnie tuskawkami. Kosztuje 7,90. Paletka jest malutka, kolorów jest chyba 5 lub 6. Kosztuje 9,90. Kolory to raczej delikatne beżo-róże i jeden ciemniejszy brąz.

I zapomniałabym dodać, ze widziałam te prostokątne cienie, które ma Agnieszka.m.j (moja imienniczka ). Niestety widziałam tylko jasne rebro z grafitem, ale daje to nadzieje na to, że są w regularnej ofercie.
a nie wiesz jakie kolorki wychodza na ustach po pomalowaniu ich blyszczykiem snoopim? heh porozgladam sie za tymi rozami i popatrze na kolorki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:28   #747
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Jest i to całkiem sporo tego różyku. I różowego odcienia też. Kosztują 19,90zł. Mnie nie zachwyciły, bo sa dośc intensywne, co przy mojej jasnej skórze grozi katastrofą

Byłam własnie dziś w H&M na Stawowej. Cały czas uzupełniane są błyszczyki, spory wybór tych za 7,90 i 9,90. Moje oko dojrzało dwie nowości: błyszczyk i paletkę cieni ze Snoopym. Błyszczyk jest w dwóch odcieniach różu, ślicznie pachnie tuskawkami. Kosztuje 7,90. Paletka jest malutka, kolorów jest chyba 5 lub 6. Kosztuje 9,90. Kolory to raczej delikatne beżo-róże i jeden ciemniejszy brąz.

I zapomniałabym dodać, ze widziałam te prostokątne cienie, które ma Agnieszka.m.j (moja imienniczka ). Niestety widziałam tylko jasne rebro z grafitem, ale daje to nadzieje na to, że są w regularnej ofercie.
A ja kurcze zylam caly czas w niewiedzy ze mamy tak samo na imie
Z tych podwojnych cieni mieli sliczne fiolety, ale niestety byl tylko tester. Chyba bylo z 7 roznych odcieni, jak nie ma ich teraz u was to na pewno niedlugo sie pojawia
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:42   #748
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a nie wiesz jakie kolorki wychodza na ustach po pomalowaniu ich blyszczykiem snoopim? heh porozgladam sie za tymi rozami i popatrze na kolorki
Oczywiście nie byłam na tyle odważna, żeby maznąć sie po ustach, ale na dłoni są raczej transparentne z dużą ilością drobinek. Jeśli chodzi o róże, to w Katowicach są dwa odcienie, bardziej ciepły zestaw, brzoskwiniowo różowo brązowy i drugi z odcieniami różu, aż do maliny.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:00   #749
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Sliczny jest ten roz,spodobal mi sie odkad 1 raz jego zdjecie wkleila Isa Nawet ktos wklejal potem zdjecie takiego bardziej rozowego,akurat dla mnie Niestety we Wroclawiu go nie widzialam A moze to i dobrze
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:07   #750
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ile on kosztuje?? bo u mnie go nie ma wiec musze pojechac jak cos do Krk po niego albo siostry prosic zeby mi go kupila ale wyglada swietnie! tak inaczej mam nadzieje ze dlugo sie w miare trzyma na twarzy
ja mam ten roz-przepadlam jak tylko zobaczylam jego zdjecie w watku
kolorki, przynajmnije w tej paletce ze zdjecia, sa fajnie dobrane-mozna je nakladac samodzielnie lub zmieszane. Na policzku nasycenie koloru mozna ladnie stopniowac,dodatkowo roz daje delikatny polysk. No i na skorze trzyma sie calkiem przyzwoicie-moze nie caly dzien,ale napewno dobrych kilka godzin go widac
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-06 09:30:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.