Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-26, 21:40   #1381
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Jedno, co przychodzi mi do glowy, to kuleczki Paloma- wyjelam wszystkie bezowe i rozowe, tak ze teraz mam tylko zielone+biale+3 fioletowe- moze tez beda dobre dla Ciebie

Nazywa sie to: "Korygujacy puder w kulkach"- tu znalazlam link do jakiegos @sklepu: http://www.ha-ro.com/index.php?AK=pr...9&produkt=3437 i fote
Kattarina dzięki Ja mam takie różnokolorowe kuleczki Vollare i tam są zielone ale mało to daje szczerze mowiąc. najlepiej mi pomaga taki zielony korektor w płynie oriflame, nie wiem czy jeszcze jest w sprzedarzy bo widze ze ma takie opakowanie jak kiedys byly. on jest super ale mi sie konczy juz i wystarczy odrobinka zeby pokryc policzki i nos

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Kattarina, dzieki, bede musiala sie rozejrzec. A jak bys miala okazje wybadac Bobbi Brown to bardzo prosze. Bo w Polsce niestet jej kosmetykow niet Je zem bladzioch z lekka rozowawy, ale najbardziej zalezy mi na chlodnym bezu, a wlasciwie chyba zlamanej bieli ;p

Klaudynka, gdzies na wizazu czytalam ze ktoras z wiazanek chwalila zielony korektor mineralny Rhea. Niestety nie pamietam gdzie, ale jak wrzucisz w wyszkukiwarke powinno znalezc.
dzieki poszukam
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:46   #1382
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mogę powiedzieć Klaudynko czego nie powinnaś kupować - zielonego korektora w pędzelku z Avene. Trzeba mocno nawilżyć skórę, bo inaczej wogóle się nie stapia, dobrze rozsmarować/rozklepać (bo zostawiona większa ilość nie wsiąknie, a pozostawi szaro-zielony kolor), a na górę nałożyć dobrze kryjący podkład, bo twarz robi się szara. Z plusów? Przy mocnym sparzeniu skóry kwasami jest niezastąpiony, bo wtedy nawet te kryjące podkłady nie pomagają
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:18   #1383
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Byłam na rodzinnym sabacie (zlot bab w rodzinie) i wszystkim się bardzo podobał mój nowy kolor. Padły mi baterie w cyfrówce ale kilka fotek zrobiłam. Jak naładuje akumulatorki to wrzucę Dziwnie tak, ciągle myśle,że mam blond i jak zerkam do lustra to SZOK!!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 05:52   #1384
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Byłam na rodzinnym sabacie (zlot bab w rodzinie) i wszystkim się bardzo podobał mój nowy kolor. Padły mi baterie w cyfrówce ale kilka fotek zrobiłam. Jak naładuje akumulatorki to wrzucę Dziwnie tak, ciągle myśle,że mam blond i jak zerkam do lustra to SZOK!!
Znam to uczucie Pofarbowalam wlosy na ciemny braz i jak ogladalam sibie w lustrze to po prostu sie nie poznawalam, niby ja a nie ja
Perelko - wklejaj zdjecie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 06:47   #1385
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

strasznie dawno mnie tu nie było, ależ nabiłyście postów od tego czasu, mam 10 stron do przeczytania chciałam zapytać, czy któraś z Was miała podkład w musie z Avonu, chodzi o kolor Ivory lub Nude. czy jest jaśniejszy lub zbliżony do 100tki Maxa Factora. jeśli tak, to kupię na próbę. a jeśli nie, pewnie jak mi się skończy MF, kupię chwalonego tu GOSHa bo rzeczywiście jest dość jasny, chociaż wg mnie (albo to kwestia oświetlenia w galerii cetrum) jest albo neutralny albo lekko żółtawy.. i raczej cieplejszy, a moja twarz ładniej wygląda w podkładach wpadających troszkę w róż.

pochwalę się też od tygodnia nawet jak zjadają mnie nerwy, nie ruszam żadnych "niespodzianek" na twarzy. po prostu przyjrzałam się, jakie potem mam efekty, jak z maleńkiej grudki robi się ciężki i trudno gojący stan zapalny. no i przestałam. poza tym kupiłam rewelacyjny i tani żel do mycia twarzy - Dax cosmetics dla nastolatek, taki różowy z małymi drobinkami. bezpośrednio po użyciu i wytarciu twarzy ręcznikiem nie byłam zachwycona, wydawało mi się, że jest troszkę za ostry, że twarz jest lekko zaczerwieniona.. ale po pół godzinie byłam pozytywnie zaskoczona.

bardzo się polubiłam z minimalistycznym makijażem, zwłaszcza kiedy się spieszę wygląda on tak - podkład, puder, i... czerwona pomadka jeśli któraś z Was szuka czerwieni "na codzień", tak żeby się spokojnie dała używać do pracy/na uczelnię - to dla mmnie okazała się idealna szminka Rich Moisture (czy jakoś tak - w każdym razie różowe opakowanie) Rimmel'a w kolorze Indulgence. to ciepły odcień perłowy z delikatnymi drobinkami, nienahalny ale widoczny, i sama szminka też jest bardzo dobrej jakości. teraz czaję się na tę nową Maybelline w odcieniu Magic Wine - też taka zgaszona czerwień, lekko ciemniejsza i chłodna. zresztą wogóle, jak oglądałam testery w Rossmanie, to chyba ponad połowę kolorów bym kupiła
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:54   #1386
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
chciałam zapytać, czy któraś z Was miała podkład w musie z Avonu, chodzi o kolor Ivory lub Nude. czy jest jaśniejszy lub zbliżony do 100tki Maxa Factora(...)
IlonaMarianna miałam okazje zetnąć się z tym musem i jak dla mnie nie było to miłe spotkanie, kolezanka potwierdziła że jest daremny, źle się rozprowadza i z kryciem jest nie tak, ale może któraś z wizażystek się jeszcze wypowie to będziesz mieć porównanie.
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:17   #1387
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Znam to uczucie Pofarbowalam wlosy na ciemny braz i jak ogladalam sibie w lustrze to po prostu sie nie poznawalam, niby ja a nie ja
A ja nie miałam czegoś takiego To pewnie dlatego, że od bardzo dawna marzyłam o czerni Za to wkurzało mnie jak ktoś zauważał, że się przefarbowałam, zawsze chciałam odpowiedzieć, że w końcu mam swój naturalny kolor
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 16:48   #1388
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny, żadna z was nie używa korektora pod oczy, że mi nie odpisujecie...?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:50   #1389
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja używam jaśniejszego beżowego z paletki Sephory, ale podejrzewam, że Ty szukasz czegoś jaśniejszego
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 17:41   #1390
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żadna z was nie używa korektora pod oczy, że mi nie odpisujecie...?
ja mam naprawde "podkówki", lekarze mowia ze taka moja uroda najlepszy jest dermacol, tani i niesamowicie wydajny, czasem mieszam go z jakims podkladem, zeby wygladal "lżej' mam odcien 211, moze nie wydawac sie az taki jasny, ale kryje tak mocno, ze jak nalozysz na twarz, to daje naprawde porcelanowy efekt
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 18:43   #1391
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Również polecam Dermacol. Jeśli będzie dla Ciebie zbyt gęsty, to wymieszaj go z kremem np. pod oczy Na zajęciach wizażu używam korektora Inglota w płynie - jest gorszy od Dermacolu, a pewnie dużo droższy.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 20:36   #1392
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Również polecam Dermacol. Jeśli będzie dla Ciebie zbyt gęsty, to wymieszaj go z kremem np. pod oczy Na zajęciach wizażu używam korektora Inglota w płynie - jest gorszy od Dermacolu, a pewnie dużo droższy.
Ja tez polecam Dermacol
można go tez wymieszać z podkładem, kremem, itp.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:12   #1393
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ale nie dla każdego się nadaje Jak ktoś ma cienką i suchą skóre pod oczami to dermacol sie nie nada
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:15   #1394
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kurcze, ja wlasnie po dermacolu mialam wrazenie, ze podkresla mi zmarszczki pod oczami o ktorych nie mialam wczesniej nawet pojecia ze sa Musze chyba sprobowac wymieszac go z kremem.

Zamowilam sobie niedawno wczesniej wspominany bialy fluid Starglazera. Mieszam go z LP 102, ktory dostalam na gwiazdke i ktory niestety okazal sie za ciemny . Jak na razie zdaje egzamin, zobaczymy jak bedzie dalej.
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:40   #1395
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Kurcze, ja wlasnie po dermacolu mialam wrazenie, ze podkresla mi zmarszczki pod oczami o ktorych nie mialam wczesniej nawet pojecia ze sa Musze chyba sprobowac wymieszac go z kremem.

Zamowilam sobie niedawno wczesniej wspominany bialy fluid Starglazera. Mieszam go z LP 102, ktory dostalam na gwiazdke i ktory niestety okazal sie za ciemny . Jak na razie zdaje egzamin, zobaczymy jak bedzie dalej.


a jak oceniasz sam bialy podklad? sama zastanawiam sie nad nim
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:54   #1396
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a jak oceniasz sam bialy podklad? sama zastanawiam sie nad nim
Sam w sobie do stosowania, jest jakis taki...nijaki. Tzn. tworzy smugi i zeby uzyskac efekt bialej twarzy trzeba by nalozyc nie wiadomo jaka ilosc (taki efekt generalnie nigdy nie byl moim zamierzeniem, tylko raz sprawdzilam jak sie prezentuje bez dodatku innego podkladu).

Troche dziwnie pachnie i wyglada- przypomina farbe. Jest bardziej gesty niz plynny, dodatkowo ma beznadziejne opakowanie z ... lopatka . Ale do stosowania jako rozjasniacz podkladu jak najbardziej sie nadaje a o to mi wlasnie chodzilo
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 23:05   #1397
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
IlonaMarianna miałam okazje zetnąć się z tym musem i jak dla mnie nie było to miłe spotkanie, kolezanka potwierdziła że jest daremny, źle się rozprowadza i z kryciem jest nie tak, ale może któraś z wizażystek się jeszcze wypowie to będziesz mieć porównanie.
a mnie się dość podobał , nie miałam problemów z rozprowadzeniem (ale na pewno jest łatwiej rozłożyć na mieszanej czy tłustej cerze niż na suchej) i krył ok, oczywiście po kilku godzinach się świeciłam, ale ja już tak mam , ale zaraz po nałożeniu był fajnie matowy... tylko kolor był do bani, bo wzięłam sobie ivory i był za różowy, wiec po dwóch użyciach oddałam siostrze... teraz zamówiłam nude i czekam...
tymczasem używam sobie manhattana z domieszką odrobiny dermacolu, i bardzo mi to odpowiada...
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 09:06   #1398
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

właśnie ja mam ogólnie problemy przy rozporowadzaniu, a co do kolorów to się zgadzam są nie zabardzo, jak dla mnie: też miałam ivory, napisz potem jak się kolor nude sprawuje
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:22   #1399
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

pytanie moze offtopicowe ale do jasnej cery ;p do jasnej cery puder brazujący czy roz?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 11:27   #1400
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
pytanie moze offtopicowe ale do jasnej cery ;p do jasnej cery puder brazujący czy roz?
Proste, że róż .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:31   #1401
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Proste, że róż .
najjasniejszy?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:33   #1402
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
pytanie moze offtopicowe ale do jasnej cery ;p do jasnej cery puder brazujący czy roz?
kuleczki vollare, dobre i tanie

edit: myslalam ze pytasz jakigo bronzera czy rozu uzyc

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-01-28 o 11:34 Powód: zle przeczytalam:D
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:33   #1403
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
pytanie moze offtopicowe ale do jasnej cery ;p do jasnej cery puder brazujący czy roz?
Zależy co chcesz zrobić - mieć rumieńce czy wymodelować twarz podkreślając kości policzkowe, ja używam jednego i drugiego zależnie od humoru
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:42   #1404
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zależy co chcesz zrobić - mieć rumieńce czy wymodelować twarz podkreślając kości policzkowe, ja używam jednego i drugiego zależnie od humoru
wymodelowac
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:56   #1405
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

to weź jasny brązer, np. ten z Sephory - nie wiem czy wciąż jest dostepny, chyba nie - seria SUN, z droższych - Terracotta dla blondynek, b.subelny efekt (malowalam się nią do zdjęć ekspresowych do dowodu, ładnie i delilatnie podkresliła mi policzki )
a właśnie - oplaca się teraz kupowac brązery z zeszłorocznych serii, można upolowac za dobrą cenę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:00   #1406
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
to weź jasny brązer, np. ten z Sephory - nie wiem czy wciąż jest dostepny, chyba nie - seria SUN, z droższych - Terracotta dla blondynek, b.subelny efekt (malowalam się nią do zdjęć ekspresowych do dowodu, ładnie i delilatnie podkresliła mi policzki )
a właśnie - oplaca się teraz kupowac brązery z zeszłorocznych serii, można upolowac za dobrą cenę
dzieki wielkie, bede szukac w takim razie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:15   #1407
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
dziewczyny no to mi też coś doradźcie proszę

chodzi o ten odcień podkładu Mary Kay medium - kość słoniowa tylko która?? błagam pomóżcie
i czy napewno kosc słoniowa? myslę że chyba najbardziej jesli mam bladą buzie cio?
nikt? dziewczyny błagam
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:20   #1408
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja dla bladolicych na żółto polecam podkład Kryolana w odcieniu Ivory- rewelacja!
Nie polecam natomiast ichniego białego podkładu- nie da się go mieszać z innymi
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:32   #1409
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Oo, już masz? Ja zastanawiam się czy nie zamówic sobie bazy i mieszać z podkladami jak Mylady. Jak wrażenia? Dla mnie jest trochę za ciemny wciąż
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:33   #1410
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja również posiadam biały fluid Star gazer, już jakiś czas temu go kupiłam. Powiem tak - ten fluid na pewno przyda się każdej posiadaczce jasnej cery, ale nie jest on czymś niezbędnym. Przede wszystkim nie da się go używać bez łączenia z innym podkładem, dlatego, że bardzo wchodzi w pory i nierównomiernie się rozprowadza. Ewentualnie pod oczami da się zakryć cienie, ale tez trzeba uważac, bo jak napisała Creaketique wygląda jak farba trochę. Ja używam go do rozjaśniania innych podkładów, najczęsciej z Revlonem Colorstay nr 001, który i tak sam w sobie jest jasny, ale po dodaniu Star gazera twarz jest prawie biała i naturalnie wyglądająca zarazem Łączę go też z podkładem Oriflame matującym w kolorze natural Ivory. Dodam, że własnie w połączeniu z innym podkładami Star gazer nie zatyka porów, co jest niewątpliwie plusem, który rekompensuje minusy (jak np. wspomniane opakowanie z łopatką)
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.